המשך שרשור היכרות

Rיקושט

New member
נגיד ואין לך שום ביטוח הראיות מטעם

העבודה או שאתה משלם באופן עצמאי וכל מה שיש לך זה את אותו ביטוח חובה ב884 ש"ח על האופנוע... האם יהיה לך כיסוי מלא לפציעות בזמן תאונה (חו"ח!) ולתקופת השיקום?

Mr BIG Biker

New member
ומה עם הפערים בביטוח בריאות ?

במידה ואתה לא רוצה שישלחו אותך לבית חולים זוג ז (משחטת בשר) שמועות מספרות על תשלום של 450$ לחודש לאדם בריא ללא עבר בגילאים 40-50 (שלא נדע כמה בנאדם עם בעיות בריאותיות משלם) כשפה מה משלמים 30 שח לחודש ביטוח זהב במכבי

h a j b i

New member
30 ש"ח? אתה חי בסרט

אצלי בתלוש יש סעיף מס בריאות, "קצת" יותר מ - 30 ש"ח... בקיצור, גם פה משלמים מאות שקלים (ואף יותר) בשביל ביטוח בריאות הבסיסי ביותר.

RIDE TO LIVE

New member
ביטוח בריאות בארץ הוא 5% מהברוטו כל חודש.

זה יכול להגיע גם לאלפי ש"ח בחודש בהתאם לשכר כמובן. ממש לא 30 ש"ח.

Mr BIG Biker

New member
אתה וחג'בי פיספסתם קצת את הכוונה

גם בארה"ב יש ביטוח של המדינה.... והוא שווה לתחת תרתי משמע (כשאתה מפונה הדבר הראשון שבודקים אם יש לך ביטוח פרטי כדי להחליט לאיזה בית חולים לפנות אותך) אצלינו 5% תלוי במשכורת, סבבה אני התכוונתי לביטוח ה"אקסטרני" שיש בארה"ב והשוואתי אותו (אולי לא השוואה נכונה) למה שמשלמים לקופת חולים.... ואחרי בדיקה מתברר שזה 53 שח (מגן זהב+מגן סעודי זהב) במקרה שלי ולא 30שח ולצורך העניין 450$ זה שווה ערך (5% אמרנו ולפי3.4שח לדולר) של בעל שכר חודשי של 30,600שח נטו.... ככה שבארץ רוב הציבור ישלם ביטוח רפואי הרבה אבל הרבה יותר נמוך

RIDE TO LIVE

New member
5% מ30,000 ברוטו =1500 ש"ח פחות בנטו.

נכון שרוב הציבור משלם פחות כשהשכר הממוצע במשק הוא בסביבות ה 8,000 ברוטו.

tzuriFZ6

New member
יאללה...

שם: צורי גיל:24 מיקום בארץ: לא בארץ... כרגע ניו זילנד אופנוע נוכחי: לאחר תאונה מצערת לפני כמה חודשים, אין אופנוע! עד האופנוע הבא... התמונה היא של הז"ל כמה זמן רוכב?: מגיל 15(TS שחוט) עם רשיון מגיל 18. וכל זה בהפסקות (איפה שהיה אפשר רכבתי) בפורום: בערך שנה איך באתי.... אבא שלי בעוונותיו הרבים רכב הרבה שנים ובסוף מכר בגלל אמא, מישהו צריך להשלים את החסר, לא?! כמה?!! אוווו זה היה הרבה כסף... ועכשיו אני מחכה שהם יחזירו את ההשקעה

NEO83

New member
למרות שלא אגיע למפגש....

שם (מספיק פרטי): יאן גיל: 27 מיקום בארץ: קריות אופנוע נוכחי ותמונה שלכם עם האופנוע: ER5 ישן חבוט ואהוב... כמה שנים אתם רוכבים? 4 שנים כמעט וכמה שנים אתם גולשים בפורום: כשנתיים. איך הגעתם לעולם האופנועים: הגעתי בגלל הפרקטיקה וחסכון בזמן ונשארתי בגלל האהבה. כמה שילמתם בפעם האחרונה על הביטוח חובה שלכם: שילמתי 5600
תודה לעדי על התמונה!

NEO83

New member
אין לי בעיה לתת בגזזזז

יש לי בעיה לתת בגז בזיגזגים

dtvet

New member
יאללה עכשיו אני

שם-דורון מיקום-על הקו אלפי מנשה-רעננה. אופנוע? ה אופנוע KTM ADV 990S כמו זה שמיצו העתיק
רק יותר יפה וקשוח
כמה שנים רוכב-24 כמה גולש בפורום-משהו כמו 6 שנים איך הגעתי לאופנועים-זה מולד כנראה, נטיה גנטית שעברה אלי מסבא שלי. הפורום סבבה, לא צריך לשנות כלום.

Pumi

New member
נו, עוד שרשור היכרות

שם (מספיק פרטי): אייל מיקום בארץ: אין שם במרכז אופנוע נוכחי: KTM SuperDuke 990 R כמה שנים רוכב: 10 שנים כמה שנים גולש בפורום: 9 שנים. איך הגעתם לעולם האופנועים: להגיע לבסיס בלי אוטובוסים. בהתחלה הכיוון היה קקנוע פשוט, ומאז זה התפתח. כמה שילמתם בפעם האחרונה על הביטוח חובה שלכם: אני מעדיף לשכוח...

DavidGPZ

New member
טוב, יאללה ../images/Emo13.gif

שם (מספיק פרטי): דוד (הידוע גם בכינוי AGENT5 או "הסוכן"
) גיל: 32 מיקום בארץ: מודיעין אופנוע נוכחי ותמונה שלכם עם האופנוע: ZX10R בציר 04' כמה שנים אתם רוכבים: כמעט 10 שנים וכמה שנים אתם גולשים בפורום: 9 שנים (מאי 2002) איך הגעתם לעולם האופנועים: אבא שלי קנה GPZ כאשר אני הייתי בן 21 והתרשמתי כל כך ממנו שישר הוצאתי רשיון כדי שנרכב יחד. מאז אנחנו נוסעים כל שנה לאילת ביחד על אופנועים (כיום יש לו CBR 600 F2) כמה שילמתם בפעם האחרונה על הביטוח חובה שלכם: כ3600 ש"ח

ערן רמז

New member
אני.

שם (מספיק פרטי): ערן גיל: 34 מיקום בארץ: כשאני בארץ, אשדוד. אופנוע נוכחי ותמונה שלכם עם האופנוע: סוזוקי GS650GT בציר אמיתי 82 כמה שנים אתם רוכבים : 8 וכמה שנים אתם גולשים בפורום : 8 איך הגעתם לעולם האופנועים : העולם הגיע אלי. כמה שילמתם בפעם האחרונה על הביטוח חובה שלכם : בארה"ב 95$ לשנה !! וקצת פידבק לסיום, מה הייתם מוסיפים \ מורידים \ משפרים בפורום (גם להחליף הנהלה זה לגיטימי, רק אל תצפו שתוכלו להמשיך לכתוב עם אותו ניק ) הכל סבבה,היה טוב יותר אם היו פחות תככנים\מריבות\ ויכוחים שמוריד את רמת הפורום לתחתונים.

gregovihs

New member
מקווה להגיע למפגש הקציצות

אביב בן 27 מחיפה רוכב על Suzuki freewind xf650 רוכב כ5 שנים רוכב בפורום ממתי שהוא נפתח בגיל 3 טיפסתי על טוסטוסים, בגיל 16 חבר אמר לי שזה אפשרי אז קניתי אפריליה שטח
הביטוח עלה לי 4,360 לא כולל צד ג', הרבה פחות ממה שאני מספר לאנשים (פולני נו...) לשיפור הפורום הייתי מוסיף כמה תימנים, שיצחקו על הדוקאטים שמטפטים שמן על ה
שמלקקים למנהלים שחוסמים את ה
ים, שמשעשים אותנו. וגם את קומץ הרוכבות שסובלות הערות שובניסטיות מאלה שמהדרים את ה
ומעירים את ה
מהקבר אוהב את הפורום גם בתקופות האפלות ביותר

קפטן זיו

שם (מספיק פרטי): זיו גיל: 41 מיקום בארץ: רחובות אופנוע נוכחי ותמונה שלכם עם האופנוע: BMW 1150GS ADV כמה שנים אתם רוכבים: מאז שנת 1991 (שזה 20 שנה) וכמה שנים אתם גולשים בפורום: מאז 2003 איך הגעתם לעולם האופנועים: זה מזמן, לא זוכר. כמה שילמתם בפעם האחרונה על הביטוח חובה שלכם, יותר מידי, חובה 4K+/- וצד ג' איזה 500 ש"ח

yoman321

New member
וואי אני לא מאמין ../images/Emo9.gif../images/Emo2.gif

יש מצב שאני יכול להגיע . עכשיו ראיתי שזה בחמישי בערב ולא בחמישי בצהריים כמו שחשבתי . עכשיו הדילמה האמיתית - האם להרכיב צמת חשמל ולהגיע עם הצעצוע או לבוא על ספינת המדבר ולמי שלא מכיר : שם - יוחאי או "כבודו" בשבילכם גיל - מנטלית 14 כרונולוגית כפול
מיקום בארץ - ת"א רוכב מ2004 אבל אני לא משהו בחשבון פורום .. כנ"ל הגעתי על חסידה , או סתם שומרת מצוות אני לא סגור על זה. חסמו את החשבון בבנק הזרע אז שילמתי בכליה. מחליף את הסיסמה ניהול ל 1234 - אם זה עובד בערוץ אגו אין סיבה שזה לא יעבוד בפורום

למעלה