המשך שרשור היכרות

harabecw

New member
שבת בצהריים - כביש אלון?

עמדנו בצומת מעלה אפריים וחיפשנו הורנט 600 טועה

אכן, זוכר, ד"א את ההורנט האובד לא ראיתי

אצלנו הזקנים, בבוקר מוקדם נוסעים לים המלח לפסוריאזיס והראומטיזם, בשעות הצהריים הולכים לשלפשטונדה. לפי מה שהבנתי, הייתם בדרך לגלבוע, ככה זה כשצעירים..... יש הרבה מרץ.....

כוס אמו יצא לי המצב רוח

באתי למלא את הפרטים ... פתאום חריקה .. ובום (ואז הרבה רעש של פלסטיקים ) .. אדיוט שיצא מחניה ברווס - הוריד רוכב ... לרוכב שלום . אני הולך לשתות קפה .. דורון

לא בטוח שאגיע .. אבל הנה הפרטים

שם: דורון (מן הסתם) בן : בן בליעל .. מיקום בארץ: בעיקרון מרכז .. אבל משתנה בעקבות כל מיני בנות זוג .. אופנוע (ספינת פירטים ) : VN900 התחלתי לרכב לפני 20 שנה בערך .. לפני 13 שנים , בגלל הולדת בני הבכור , החלטתי להפסיק לרכב (מה גם שהיו לי ולרעייתי לא מעט סיכסוכים סביב הנושא .. בסוף ויתרתי על האשה .. אבל אח"כ גם על האופנוע ) .. לפני כ 8 חודשים חזרתי לרכב .. ביטוח: שיתפוצצו .. זה רק מעצבן . תמונה : כתוב איפשהו שנאי דוגמנית ? מה אתם רוצים ממני תמונה .. :) דורון

lior135

New member
עכשיו אני...

שם: ליאור. כאילו, דההה... גיל: 29, אבל לא לעוד הרבה זמן
מיקום בארץ: חיפה אופנוע: Suzuki Gladius. עדיין לא יצא לי להצטלם איתו, אז יש תמונה שלו לבד.. רוכב כשנה וחצי, קצת לפני שהוצאתי רשיון התחלתי לגלוש בפורום. לרכב על אופנוע תמיד רציתי, ורק לפני שנה כל התנאים הבשילו. ביטוח חובה: 6012
ועוד כמה מאות על המקיף..

../images/Emo41.gifתאג"ד סבטה../images/Emo41.gif

מאז דצמבר האחרון, עת איפסנתי את הקטנוע שלי ואני עדיין מתקשה רגשית לפרסם אותו למכירה בכלל, אני רק קוראת כאן וחולמת על ימים בהם ג'וירייד היה מגיע מתל אביב לטבריה לביקור מולדת כאילו כלום ובכל זאת: שם : סבטה גיל: אוטוטו 35 (יא אילוהים כמה הזדקנתי) מיקום בארץ: לפי המואזין, זה השומרון כאן. אופנוע נוכחי ותמונה שלכם עם האופנוע: איזה אופנוע ואיזה נעליים. בשבתות, כשייגר (בעלי, למי שלא מכיר) מניע את האופנוע שלו ויוצא לטייל, הנשימה נעתקת רק מהצליל מרובע הצלינדרים. כמה שילמתם בפעם האחרונה על הביטוח חובה שלכם: 3600 וקצת. ביטוח חובה לרוכב יחיד, מעל גיל 30 וללא תאונות ב3 השנים שקדמו לפוליסה - קטנוע 250 סמ"ק. וקצת פידבק לסיום, מה הייתם מוסיפים \ מורידים \ משפרים בפורום: פעם היו פה טרולים מהשורה הראשונה, איפה הם היום? רכבו עם קסדה שלמה, כפפות ומעיל ממוגן. כבדו את אחיכם הרוכבים והושיטו להם יד באשר הם. זיכרו את טל"ש ומורשתו. סבטה

idoga

New member
אני עידו

עידו, בן 28 מתל אביב.
בשנתיים האחרונות על KLE (האופנוע הראשון שלי אחרי שני קטנועים) קורא בפורום סביב 4 שנים, כותב מאז שקניתי את האופנוע חבר מהצבא עשה לי חשק ושלח אותי לעופר בן אשר (מורה הנהיגה האגדי), ובחפש"ש הוצאתי רישיון. החובה שלי עולה בערך 3900. לגבי הפידבק - אני די מתבאס כשמדי פעם הפורום מתמלא ל- 3 או 4 ימים בשרשורים אלימים וחסרי תכלית (שוטרים, אור ירוק, פוליטיקה), בין אם On-topic או
. אנחנו - כולנו - צריכים ליזום יותר פתיחות של שרשורים חיוביים. מה למשל? כמו שרשור ההיכרות הזה, או שרשור הנפילה הכי דבילית, או סיפורי חוויות הרכיבה (זה בסדר גם בלי פרסים, באמת) - שכבר היו (הייתי שם כאן לינקים, אבל זה גדול עלי). אפשר לקחת את זה לכיוונים כמו - הדברים שאני בודק כשאני עולה על האופנוע, האמונות הטפלות שלי לגבי האופנוע (רק אני, לפני טיול, דוחף את האצבע האמצעית של הכפפה השמאלית שלי ל-
? טוב לא משנה, נשאיר את זה לשרשור) וכו' וכו'.

../images/Emo68.gif

שם (מספיק פרטי):
מיס הילה גיל:
35 וצ'ופצ'יק מיקום בארץ:
מדינת ת"א אופנוע נוכחי ותמונה שלכם עם האופנוע:
קסבו 250 כמה שנים אתם רוכבים
4 (בעוד שבועיים) וכמה שנים אתם גולשים בפורום
און אנד אוף 4 שנים איך הגעתם לעולם האופנועים
חיפשתי איך להגיע מנקודה א' לנקודה ב' בלי להזיע בקיץ כמה שילמתם בפעם האחרונה על הביטוח חובה שלכם
3600 וקצת פידבק לסיום, מה הייתם מוסיפים \ מורידים \ משפרים בפורום:
מצרפת לפה רוכבות ודואגת שכמה אנשים יצאו מהארון, אולי כך הם ירגעו

Der Geist

New member
אני

שם (מספיק פרטי): אלעד גיל: 28 מיקום בארץ: ראשל"צ אופנוע נוכחי ותמונה שלכם עם האופנוע: ימאהה R1. אין לי תמונה עליו - תסתפקו באופנוע הקודם.
כמה שנים אתם רוכבים: 4 וכמה שנים אתם גולשים בפורום: 3 איך הגעתם לעולם האופנועים: דרך אחי. כמה שילמתם בפעם האחרונה על הביטוח חובה שלכם: 4617 ש"ח (ביטחתי מחוץ לפול). וקצת פידבק לסיום, מה הייתם מוסיפים \\ מורידים \\ משפרים בפורום (גם להחליף הנהלה זה לגיטימי, רק אל תצפו שתוכלו להמשיך לכתוב עם אותו ניק): לדעתי לשפר קצת את ה-FAQ - שאלות שחוזרות על עצמן כמו הוצאת רישיון אפשר לקבץ ולענות שם כך שבחיפוש קצרצר יהיה אפשר לקבל את כל המידע.

stoli

New member
שובהפעם

שם : תומר גיל: 37. אתמול. תגידו מז"ט! מיקום בארץ: תל-אביב אופנוע נוכחי: R750. כמה שנים אתם רוכבים: 8+- וכמה שנים אתם גולשים בפורום: לפי הרישום של תפוז מ 2004. איך שהזמן זבובים. איך הגעתם לעולם האופנועים: ה xsi התפרקה (ממש. נשארתי עם ידית הילוכים ביד), זרקתי אותה באיזה מגרש מכוניות, ואת הכסף לקחתי לסוכנות הקרובה, שבמקרה היתה פרפר. כמה שילמתם בפעם האחרונה על הביטוח חובה שלכם: 5171. ככה זה כשיש תביעה מלפני 3 שנים. (ואם זה לא מספיק אז קיבלתי גם תעודה בגודל של דף פוליו שגם כשמקפלים לא נכנסת לשום נרתיק). וקצת פידבק לסיום: כולכם מושחת/טים. תמשיכו ככה! התמונה הרצ"ב עוד מימי ה Z. קרדיט מגיע ל TIM הצלם.

fazer_1000

New member
אחת התמונות אם לא ה!!!

רוצה לספר מה קרה שניה לפני שצולמה?

stoli

New member
רגע לפני

הטריפל שבנחשונים (ז"ל, הי"ד), רואה את האספלט קרוב עד שפתאום הוא ממלא יותר מדי מתוך המשקף: הקדמי איבד אחיזה. בלי שום כוונה הברך נתקעת בין האופנוע והמסלול וכנראה משנה משהו בשווי המשקל של האופנוע שנמצא על הצד* שבריר שניה אח"כ האופנוע עומד על שני גלגליו, אבל בניצב לכוון המסלול ותוך כדי טנק סלפינג מוביל אותי אל הבוץ שבצד האספלט. כשאני כבר עמוק בבוץ (דו משמעית) ומבין שכבר אין לי שום שליטה על הכלי, אני מנסה לנטוש, אבל האופנוע העקשן לא רוצה לנטוש אותי... *התאוריה שלי: ניתוק רגעי של האחורי תוך אחיזה מחדש של הקדמי, מיד אח"כ חידוש אחיזה גם באחורי - והנה התחלה של היי סייד.

למעלה