המשך שרשור היכרות

הנה אני בא...

שם: אילן גיל: 44 מיקום בארץ: רעות אופנוע נוכחי: BMW F800 ST הידוע בכינוי אסתי - תמונה אין, אני תמיד הצלם. כמה שנים רוכבים: משנת 87 כמעט רצוף - זה יוצא 24 שנים בפורום אני גולש 5 שנים בערך (בניק שונה) לעולם האופנועים הגעתי בעקבות אבא ששוטט בחולון על ג'אווה והיה בטוח שזה שיא הטכנולוגיה
ביטוח: נקודה כואבת מאווווד. גם האישה רוכבת ולכן משלמים כל נהג 7700 ₪ מה לשנות בפורום? הייתי אומר להחליף את ההנהלה אבל כשרואים מה קורה בסוריה שניסו לעשות את זה ...

צלסטון

New member
היכרות

שם: ערן גיל:בן 47 מיקום בארץ: פ"ת אופנוע נוכחי: T-MAX כמה שנים אתם רוכבים : מממלחמת לבנון הראשונה על BSA 1942 . תעשו את החשבון לבד , עם הפסקה קלה באמצע . וכמה שנים אתם גולשים בפורום- מספר חודשים איך הגעתם לעולם האופנועים- עקב אהבה ממבט ראשון . כמה שילמתם בפעם האחרונה על הביטוח חובה שלכם- בסביבות 4 K. פורום נחמד, אנשים טובים, מה צריך לבקש יותר. לגבי המפגש ,עדיין לא יודע?

תורי

שם (מספיק פרטי): גלעד גיל: 30 מיקום בארץ: תל אביב אופנוע נוכחי ותמונה שלכם עם האופנוע: Hypermotard 796 כמה שנים אתם רוכבים: 8 וכמה שנים אתם גולשים בפורום: 5 (סמוי) ככה איך הגעתם לעולם האופנועים: לא היה כסף לאוטו! כמה שילמתם בפעם האחרונה על הביטוח חובה שלכם: 4400

LiorInDaMix

New member
עכשיו אני. לצערי במפגש אני לא אהיה.

בגלל חתונה של חבר. שם (מספיק פרטי): ליאור גיל: 27 מיקום בארץ: מרכז אופנוע נוכחי ותמונה שלכם עם האופנוע: רויאל אנפילד כמה שנים אתם רוכבים: רישיון יש לי כבר מ-2007, היום אני רוכב תכלס שבועיים.
וכמה שנים אתם גולשים בפורום: מתחילת השנה.
איך הגעתם לעולם האופנועים: בהתחלה (2007) זה היה צורך של התניידות שלא מומש. כרגע זה יותר בשביל ההנאה המטורפת מהתחום שנפלתי בקסמו בהודו. כמה שילמתם בפעם האחרונה על הביטוח חובה שלכם: יותר מדי. וקצת פידבק לסיום, מה הייתם מוסיפים \ מורידים \ משפרים בפורום (גם להחליף הנהלה זה לגיטימי, רק אל תצפו שתוכלו להמשיך לכתוב עם אותו ניק ) את השירשורים המפלצתיים שמתפתחים פה, כי אז קשה לעקוב אחרי הדיון (אבל זה יותר באשמת מערכת הפורומים של תפוז).

xlr8or

New member
../images/Emo22.gif

שם (מספיק פרטי): עוז גיל: 26 מיקום בארץ: קרית אונו אופנוע נוכחי ותמונה שלכם עם האופנוע: XT600 (קרדיט לאיגור גנקין על התמונה) כמה שנים אתם רוכבים וכמה שנים אתם גולשים בפורום: שנה ומשהו איך הגעתם לעולם האופנועים: התחלתי עם קטנוע פרקטי ונוח ללימודים ומשם גדל התיאבון והמינוס בבנק כמה שילמתם בפעם האחרונה על הביטוח חובה שלכם: 4676 ש"ח

light12

New member
עכשיו אני

איתן קרוב ל 50 נכון להיום היאבוסה 08 והארלי רואד קינג 08 על דו"ג 9 שנים בפורום משהו כמו 7 שנים הביטוח הוא לשני אופנועים ואני לא ממש רוצה לדבר על זה אבל סכום כואב ביותר.

owen5

New member
אורן

שם :אורן גיל: 34 מיקום בארץ: גבעתיים אופנוע נוכחי: Versys 08 כמה שנים אתם רוכבים: 5 וכמה שנים אתם גולשים בפורום: 3 איך הגעתם לעולם האופנועים: זה במשפחה כמה שילמתם בפעם האחרונה על הביטוח חובה שלכם: 5089

ursvamp

New member
גם אני

שם: גדי הרצלינגר גיל: 27 מיקום בארץ: ירושלים אופנוע נוכחי: GS500 רוכב כבר 5 שנים, התחלתי עם טוסטוס, היה לי גם MZ ושני GS500 לעולם האופנועים הגעתי באוניברסיטה, ברגע שנפל לי סכום כסף לא צפוי ליד מיד הלכתי וקניתי דו"ג ואז משתדל רק להשתדרג, רישיון היה לי מ 2005 עד 500 סמ"ק ואני תקוע איתו עד היום. ביטוח חובה עלה לי 4165 עם השתתפות עצמית
בפורום מ 2007, בעיקר קורא את את כל מה שהולך פה, אבל לפעמים גם כותב אני אוהב את הפורום כמו שהוא: אחלה מקום, דינאמי, מצחיק, עם המון ידע טכני ובעיקר קהילתי.

xfwind

New member
../images/Emo152.gif../images/Emo249.gif../images/Emo202.gif../images/Emo121.gif

שם (מספיק פרטי): גדי גיל: 54 מיקום בארץ: חיפה אופנוע נוכחי ותמונה שלכם עם האופנוע: ג'וימקס (קטנוח) כמה שנים אתם רוכבים: 29 וכמה שנים אתם גולשים בפורום: 9 איך הגעתם לעולם האופנועים: ב-1972 קניתי את הטילון של השכן.... כמה שילמתם בפעם האחרונה על הביטוח חובה שלכם משהו בסביבות ה- 2,921 (250 סמע"ק) וקצת פידבק לסיום, מה הייתם מוסיפים \ מורידים \ משפרים בפורום (גם להחליף הנהלה זה לגיטימי, רק אל תצפו שתוכלו להמשיך לכתוב עם אותו ניק ) דחקות זה טוב אבל שיהיה עם ריח של דו"ג.

jony stekino

New member
וואלה אתה היחידי שהפתיע אותי

יש לך ראש בריא וצעיר הייתי בטוח שאתה בסביבות 30-40 שם (מספיק פרטי): איציק גיל: 40
מיקום בארץ: ת"א אופנוע נוכחי : נקודה כואבת כמה שנים אתם רוכבים: 26 וכמה שנים אתם גולשים בפורום: לא ידוע איך הגעתם לעולם האופנועים:במקור אני מורעל אופני פעלולים בגיל 14 אחי ביקש שבזמן שהוא מטייל בדרום אמריקה שפעם ביום אני אניע לו את האופנוע - מפה הדרך לדו"ג לא היתה רחוקה כמה שילמתם בפעם האחרונה על הביטוח חובה שלכם משהו בסביבות ה- 3400 ביטוח מלא מה הייתם מוסיפים \ מורידים \ משפרים בפורום (גם להחליף הנהלה זה לגיטימי, רק אל תצפו שתוכלו להמשיך לכתוב עם אותו ניק ) תמשיכו לגרום לי לצחוק- ואל תחסמו טרולים הם מוסיפים הרבה צחוקים והרבה צבע אישויות מוערצת - א.ר על הנחישות

gili the kid

New member
היי

שם (מספיק פרטי): גילי גיל: 46 מיקום בארץ: באזור השרון אופנוע נוכחי ותמונה שלכם עם האופנוע: קטנוע, ימאהה מג'סטי, שיוחלף בקיץ הקרוב לאופנוע. כמה שנים אתם רוכבים: 4 וכמה שנים אתם גולשים בפורום: 3 איך הגעתם לעולם האופנועים: נמאס מהפקקים לתחנת רכבת, אז קניתי הונדה 50 סמ"ק. גיליתי כמה זה כיף, עברתי לג'וירייד ומאז אני מתקדם בנפח לאט אבל בטוח. כמה שילמתם בפעם האחרונה על הביטוח חובה שלכם: בין 6K ל 7K וקצת פידבק לסיום, מה הייתם מוסיפים \ מורידים \ משפרים בפורום (גם להחליף הנהלה זה לגיטימי, רק אל תצפו שתוכלו להמשיך לכתוב עם אותו ניק: כלום. מי של טוב לא, שלא יכנס.

slidert

New member
רק בגלל שביקשתם יפה כל כך... ../images/Emo3.gif

שם (מספיק פרטי): אליעד גיל: 29, ולצערי לא לעוד הרבה זמן....
(משבר גיל 30!!!) מיקום בארץ: נתניה - עיר
אופנוע נוכחי ותמונה שלכם עם האופנוע: ימאהה דיוורזן 2009 כמה שנים אתם רוכבים: מגיל 16.. וואו איך הזמן טס כשנהנים... וכמה שנים אתם גולשים בפורום: אמממ 6 או 7 שנים... אל תתפסו אותי במילה.. כן? איך הגעתם לעולם האופנועים: אהבת חיי מהרגע הראשון שאני זוכר את עצמי.. כמה שילמתם בפעם האחרונה על הביטוח חובה שלכם: 5,500 כוסומו המדינה הזאת!!

למעלה