המשך שרשור היכרות

מיצו

New member
יאללה עכשיו אני

שם (מספיק פרטי): מיצו גיל: 41 מיקום בארץ: המרכז אופנוע נוכחי ותמונה שלכם עם האופנוע: KTM Adventure 990 R 2011 נכון לרגע זה. נראה מה יהיה בשנה הבאה. כמה שנים אתם רוכבים: 20 שנה (למען השם! 20 שנה!) וכמה שנים אתם גולשים בפורום: בפורום הזה בתפוז מאז יולי 2001. לפני כן ב- IOL. איך הגעתם לעולם האופנועים: כאמור את הרישיון לאופנוע הוצאתי בתחילת 91, ממש עם מלחמת המפרץ ה- 1, אבל עד סוף 91 לא רכבתי בכלל. אז נחשפתי לעולם הדו"ג (דוקאטי פאנטה). כמה שילמתם בפעם האחרונה על הביטוח חובה שלכם: אין לי מושג. וקצת פידבק לסיום, מה הייתם מוסיפים \ מורידים \ משפרים בפורום: החלפת הנהלה זה רעיון מעניין. מתי אתה עוזב חג'בי?

For Martha

New member
דווקא תיכננתי להגיע, אבל אני חולה.. לצערי

אז אני מור, בן 25 (עוד קצת כמעט..) מאור עקיבא בתמונה תראו אותי עם האופנוע של אבי, כרגע אין נוכחי.. :[ הכרטיס הנוכחי מ-2005, בת'כלס, לא פורמלית ועם ניקים אחרים אני מאז 2001 (ישיש משו..) רוכב מאז גיל 18 - בצבא הוצאתי רישיון כדי לעבוד בחופשות.. איך הגעתי לעולם האופנועים? ג'וק של המשפחה - כמעט לכולם יש את הג'וק הזה. החובה כרגע לא משולם והכלי מושבת, רצו 8600 ! (?!?!?!)

לא מגיע למפגש, אבל

עמיר אוטוטו 40 רוכב על קטנוע/חצי אוטו ביומיום. רוכב על האהבה הגדולה שלי, CBR900RR בסופישבוע, ובעלים של ה- GSXR750 הראשוון במצב חדש. רוכב משנת 85 או 86 - כיתה ט'. תמיד הסתכלתי על אופנועים. עוד מגיל צעיר מאד. דוד שלי גר בצ'לנוב ליד איפה שהיתה "דינמית" בשנות השמונים, כנראה שם היה מסמר השרשרת האחרון שכבל אותי לתחום. גולש בפורום עוד מימי IOL זצ"ל. פידבק: פירגון למיצו, על שהוביל עם שאר המנהלים את הפורום להיות ה-דבר בעולם הדו"ג, עם פעילויות שלא נראו קודם בענף הזה.

splitfire

New member
אז כנראה שאני זקן הפורום..

או שלא..
יהב 22 ראשון לציון GS500 שנה - 3 שנים + של קריאה מאומצת ON&OFF כשהייתי בן 7 אחי הגדול קנה את האופנוע הראשון שלו ועשה לי סיבוב - מאז ידעתי, עכשיו קיימתי 6K + יימח שמם בשאיפה להגיע יום חמישי

dash56

New member
מה לא נעשה בשביל קציצה

שם: דודו. גיל: כמעט 58. מיקום בארץ: פרבר של תל אביב. אופנוע נוכחי: ויסטרום 650 . כמה שנים רוכב: רישיון משנת 1983. למעשה חזרתי לרכב לפני כשנתיים אחרי הפסקה ארוכה. פרשתי לגמלאות וקניתי קטנוע JR משיקולים של פרקטיות בהתניידות בגוש דן. עם הזמן התחלתי ממש לאהוב את העניין ( בעיקר טיולים בארץ) ושדרגתי לפני מספר ימים לויסטרום חדש. גולש בפורום כשנתיים. ביטוח חובה: 3,647 ש"ח. ( לא כדאי לכם לדעת על המקיף
). מה כדאי לשנות בפורום ? אולי לחלק כל בוקר איזה
לכמה חברים עצבניים חסרי סובלנות. חוץ מזה - סבבה.

כRובי

New member
לקראת המפגש...

שם : תומר "כRובי" ברעם גיל: 34 מיקום בארץ: פתח תקווה אופנוע נוכחי ותמונה שלכם עם האופנוע: הוסאברג TE300 שנת 2011. אבל התמונה דווקא מהסעיף למטה... כמה שנים אתם רוכבים: 13 שנים וכמה שנים אתם גולשים בפורום: משנת 2000, במסגרת הריגול אחרי פעילות הפורום, כשהייתי מנהל פורום IOL ז"ל. אח"כ עברה הקהילה משם לוואלה! ותוך פחות מחודש, היא עברה לתפוז על כל מאות גולשיה... איך הגעתם לעולם האופנועים: בתמונה המצורפת - ב-1985, דוד שלי רכש סוזוקי 550ES חדש מהחברה ולקח אותי לסיבוב הראשון אי פעם. שנה לאחר מכן, הוא היה מהרוכשים הראשונים של ה-R750-ים שהגיעו דרך היבואנית "עופר". אז נזרע זרע הפורענות שממנו והלאה היה ברור שלי עוד יהיה אופנוע. כמה שילמתם בפעם האחרונה על הביטוח חובה שלכם: כבר 5 שנים שאני לא משלם ביטוח חובה
וקצת פידבק לסיום, מה הייתם מוסיפים \ מורידים \ משפרים בפורום: מעבירים את הפורום לשיטת ניהול דיקטטורית יחידנית ומציבים את מיצו בראש כדי להנחות עבורנו את הדרך ולהראות לנו את האור.

קצת פולשני אבל אני אזרום

גיל: 26 מיקום בארץ: בלירט ים (זמני) אופנוע נוכחי ותמונה שלכם עם האופנוע: ZX12 כמה שנים אתם רוכבים: 9 וכמה שנים אתם גולשים בפורום: 8 איך הגעתם לעולם האופנועים: נולדים עם זה לא ? כמה שילמתם בפעם האחרונה על הביטוח חובה שלכם: 5200/5300 נראה לי וקצת פידבק לסיום, מה הייתם מוסיפים \\ מורידים \\ משפרים בפורום (גם להחליף הנהלה זה לגיטימי, רק אל תצפו שתוכלו להמשיך לכתוב עם אותו ניק ): מוריד את המנהלים לפנסיה, מוסף כמה
וכמה
ונהנה להכנס לפה כמו פעם..

רק קמתי אז קצת יש טעויות ../images/Emo13.gif

שם: אנטון מיקום כמובן שזה בליאט ים ...

odedy11

New member
זמנית בלי, בקרוב עם

שם (מספיק פרטי): ירון גיל: 52 מיקום בארץ: רחובות אופנוע נוכחי ותמונה שלכם עם האופנוע: כרגע נטול אופנוע זמנית, מקווה שעד המפגש יהיה כבר צעצוע חדש, אופנוע אחרון cbr600f כמה שנים אתם רוכבים: 30 וכמה שנים אתם גולשים בפורום: און אנד אוף 8 שנים איך הגעתם לעולם האופנועים: כסטודנט תפרן קניתי cb400f שנת 77 למטרת נסיעות ללימודים ומאז החיידק לא מרפה. כמה שילמתם בפעם האחרונה על הביטוח חובה שלכם: אשלם סביב 2950 ש"ח (הראל כולל ה.עצמית).

vmisha

New member
גם אני

שם (מספיק פרטי): מיכאל גיל: 31 מיקום בארץ: מרכז אופנוע נוכחי ותמונה שלכם עם האופנוע: TDM900 כמה שנים אתם רוכבים: עוד מעט 3 שנים וכמה שנים אתם גולשים בפורום: כנ"ל איך הגעתם לעולם האופנועים: משבר גיל 30 שהגיע בגיל 28 (?) כמה שילמתם בפעם האחרונה על הביטוח חובה שלכם:
5600 וקצת פידבק לסיום: הפורום הזה לימד אותי שצנזורה היא לא מילה גיסה (רק חבל שהמנהלים לא מיישמים את זה)

עונה:

שם (מספיק פרטי): דניאלה גיל: 32 מיקום בארץ: נתניה סיטי אופנוע נוכחי ותמונה שלכם עם האופנוע: בייבי נינג'ה, הראשון והיחיד שלי כמה שנים אתם רוכבים: כ-10 חודשים...
וכמה שנים אתם גולשים בפורום: הצצתי בפורום הרבה לפני איך הגעתם לעולם האופנועים: אבא אופנוען, גדלתי על הרבה סיפורים, אבל החלום חיכה בינתיים. היו דברים לפני זה. בסופו של דבר, היה זה משבר שהוביל אותי לעשות רישיון כמה שילמתם בפעם האחרונה על הביטוח חובה שלכם: כ-5000 ש"ח וקצת פידבק לסיום, מה הייתם מוסיפים \\ מורידים \\ משפרים בפורום (גם להחליף הנהלה זה לגיטימי, רק אל תצפו שתוכלו להמשיך לכתוב עם אותו ניק ): קצת יותר סבלנות וסובלנות. והייתי גם דוחפת סחוג לפה של כמה אנשים פה

מפתחSoul

New member
../images/Emo6.gif ../images/Emo24.gif

יש לך אבל הרבה יותר יפות, למה בחרת בזו דווקא?!

yoshi6

New member
"אני" מגיע! החתונה היום

תראי עולם, ביום חמישי יש חתונה אבל אני שולח את אשתי ואת הילדה לסבתא. הקרבה ללא ספק

liquidspice

New member
../images/Emo197.gif../images/Emo197.gif../images/Emo61.gif

שם : אלעד גיל: 29 מיקום בארץ: ר'מת גן אופנוע: הנוכחי בתמונה, היה פעם R6 כמה שנים אתם רוכבים: 12 שנים וכמה שנים אתם גולשים בפורום: מ 2004 איך הגעתם לעולם האופנועים: המון תיאוריות, אבל במשפחה מספרים שכבר בגיל 3 היו לי הצהרות בנושא. כמה שילמתם בפעם האחרונה על הביטוח חובה שלכם: כמו על מטען של פטריות כמהין. פידבק לפורום: תישארו על הכיפאכ.

fazer600

New member
פייזר 600 ולא סתם

שם: יגאל גיל: 26 מיקום: מרכז הארץ אופנוע: פייזר 600 האהוב רוכב 6 שנים בפורום 4 שנים נראה לי החויה הראשונה שלי על ד"וג היתה בגיל 7 כאשר דוד שלי הרכיב אותי על טנק מיכל של ג'אוא שלו, כנראה עוד אז החידק נכנס עמוק
4300 כולל צד ג' שיפורים בפורום: לא יודע אולי רק מדבקות לחץ וזהו

למעלה