לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2919829,198 עוקבים אודות עסקים

פורום אופנועים

ברוכים הבאים לקהילת האופנוענים של תפוז! בין אם אתם רוכבים על "חרגולים" עצבניים בשטח, מלחכים אספלט עם הסליידרים בכבישים רחוקים, מתניידים ביעילות עם הקטנוע בעיר או ממרקים ניקלים אחת ליום ומגהצים את הפרנזים לפני הטיול... לכם ולכל מי שהאהבה והטירוף למוטוריקה בכלל ולכלים דו גלגליים בפרט זורמת אצלו בוורידים, ל-כווולכם מיועד מקום המפלט העונה לשם "פורום האופנועים של תפוז"!

גולשי ומנהלי הפורום ישמחו לארח אתכם בצל עצי התפוז של הפרדס כיאה לאחווה האופנוענית ולחויה המשותפת לכולנו. 

אז מה עושים כאן? כאן תוכלו להעלות כל שאלה בנושא יקיר לבכם או משאת נפשכם: לתת טיפ לרוכבים חדשים, להתלונן על מפגעי מע``צ ומשטרת התנועה (או להחמיא! גם זה יכול לקרות!), לתכנן או להמליץ על טיולים, להתלונן, להחמיא או לשאול על בתי עסק, בעיות מנוע/אביזרים/חלקים לשאול ולענות, מה שתרצו.

בכותרת האפורה שבראש הפורום, תוכלו למצוא קישורים לכתבות, מאמרים, מבחנים, השוואות והמלצות על אופנועים (כמובן..) מומלץ לקרוא את "כללי הגלישה בפורום" אשר מופיעים ב"מאמרי הפורום" לפני תחילת הגלישה.

מעט היסטוריה: 
פורום האופנועים של תפוז הוקם ביוני של שנת 2000 הפך להיות ביתה החדש של קהילת האופנועים שהייתה ב- IOL (ואשר עברה לזמן קצר למערכת הפורומים של וואלה). כל חברי הקהילה עברו כאחד לתפוז, ומנהלה הראשון של הפורום - KLE - מסר את שרביט הניהול ל- כRובי, מנהלה המקורי של הקהילה עוד מימיה ב- IOL. 
בתחילת 2003 הצטרף COLT לניהול הפורום כדי להשתתף עם כRובי בתפעול הפורום ובניהולו. באותה הזדמנות נפרד צוות הניהול מ- MIKEE. 
כאשר כRובי קיבל הצעה לשמש כמנהל מותג KTM בישראל, נבחר R-יק למלא את התפקיד הקשה.
במהלך שנת 2004 נכנס 45degrees לניהול הפורום, וזמן קצר לאחר מכן עזב COLT ואל הצוות הצטרף MAX D. 
בשנה לאחר מכן התייצב צוות הניהול ועמד על 3 מנהלים - TYGGER, MAX ועוד אחד שביקש למחוק את שמו מהיסטורית הנהלת הפורום. 
בחודשים האחרונים של 2007 התחלפו 3 המנהלים בצוות אחר המונה את מיצו, yarivos ו- LoneRider, וביחד קבעו סטנדרטים חדשים לניהול וכן הרימו את שני מפגשי האופנוענים הגדולים שהיו בישראל מאז ומתמיד - לטרון 2007 ו- 2008.
אחרי פרישתם של yarivos ו-LoneRider מהניהול. הצטרפו hajbi ו- Pumi לצוות המנהלים. 
בהנהגתם של מנהלי הפורום, פורום האופנועים בתפוז היווה את אחד מהגורמים המשמעותיים ביותר במטה המאבק לביטוח חובה הוגן, מאבק שהחל בסוף 2009 כשבשיאו אירגן מטה המאבק את ההפגנה הגדולה ביותר שידע עולם הדו"ג בישראל, הפגנת ה- 15 בנובמבר 2009, הידועה גם בכינוייה "תל אביב עומדת".
בתחילת שנת 2011 פרש Pumi והחליף אותו avi elbaz, ואל צמד הניהול הצטרפה גם הגולשת gamgam. אחרי פרישתו של אבי הצטרף לצוות עופר רונן Vstrom וגם הוא פרש באמצע 2015.

לסיכום: כולם פה ישמחו תמיד לעזור, לתמוך, לצחוק, לשאול ולהתעניין בכל מה שיש לך לומר על דו-גלגליים. אנחנו בטוחים שתהנו. בברכת רכיבה מהירה ובטוחה! (החיים קצרים-תנו בגז!)

עשרת הדיברות לגולש ברשת (מתוך פורום התמכרות לאינטרנט בתפוז): 1. זכור את האנושיות, עמוד על שלך אך אל תעשה לחברך מה ששנוא עליך. 2. הצמד לנורמות ההתנהגות החלות בחיי המציאות. 3. דע היכן אתה נמצא במרחב הוירטואלי. 4. כבד את זמנם ורוחב הפס של האחרים. 5. תראה יפה ברשת. 6. חלק את הידע והמומחיות שלך ברשת, למען עולם טוב יותר. 7. שמור את המלחמות הרגש תחת בקרה. 8. כבד את פרטיותם של האחרים. 9. אל תנצל לרעה את הכח שלך. 10. היה סלחן כלפי טעויות הזולת.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אופנועים

ברוכים הבאים לקהילת האופנוענים של תפוז! בין אם אתם רוכבים על "חרגולים" עצבניים בשטח, מלחכים אספלט עם הסליידרים בכבישים רחוקים, מתניידים ביעילות עם הקטנוע בעיר או ממרקים ניקלים אחת ליום ומגהצים את הפרנזים לפני הטיול... לכם ולכל מי שהאהבה והטירוף למוטוריקה בכלל ולכלים דו גלגליים בפרט זורמת אצלו בוורידים, ל-כווולכם מיועד מקום המפלט העונה לשם "פורום האופנועים של תפוז"!

גולשי ומנהלי הפורום ישמחו לארח אתכם בצל עצי התפוז של הפרדס כיאה לאחווה האופנוענית ולחויה המשותפת לכולנו. 

אז מה עושים כאן? כאן תוכלו להעלות כל שאלה בנושא יקיר לבכם או משאת נפשכם: לתת טיפ לרוכבים חדשים, להתלונן על מפגעי מע``צ ומשטרת התנועה (או להחמיא! גם זה יכול לקרות!), לתכנן או להמליץ על טיולים, להתלונן, להחמיא או לשאול על בתי עסק, בעיות מנוע/אביזרים/חלקים לשאול ולענות, מה שתרצו.

בכותרת האפורה שבראש הפורום, תוכלו למצוא קישורים לכתבות, מאמרים, מבחנים, השוואות והמלצות על אופנועים (כמובן..) מומלץ לקרוא את "כללי הגלישה בפורום" אשר מופיעים ב"מאמרי הפורום" לפני תחילת הגלישה.

מעט היסטוריה: 
פורום האופנועים של תפוז הוקם ביוני של שנת 2000 הפך להיות ביתה החדש של קהילת האופנועים שהייתה ב- IOL (ואשר עברה לזמן קצר למערכת הפורומים של וואלה). כל חברי הקהילה עברו כאחד לתפוז, ומנהלה הראשון של הפורום - KLE - מסר את שרביט הניהול ל- כRובי, מנהלה המקורי של הקהילה עוד מימיה ב- IOL. 
בתחילת 2003 הצטרף COLT לניהול הפורום כדי להשתתף עם כRובי בתפעול הפורום ובניהולו. באותה הזדמנות נפרד צוות הניהול מ- MIKEE. 
כאשר כRובי קיבל הצעה לשמש כמנהל מותג KTM בישראל, נבחר R-יק למלא את התפקיד הקשה.
במהלך שנת 2004 נכנס 45degrees לניהול הפורום, וזמן קצר לאחר מכן עזב COLT ואל הצוות הצטרף MAX D. 
בשנה לאחר מכן התייצב צוות הניהול ועמד על 3 מנהלים - TYGGER, MAX ועוד אחד שביקש למחוק את שמו מהיסטורית הנהלת הפורום. 
בחודשים האחרונים של 2007 התחלפו 3 המנהלים בצוות אחר המונה את מיצו, yarivos ו- LoneRider, וביחד קבעו סטנדרטים חדשים לניהול וכן הרימו את שני מפגשי האופנוענים הגדולים שהיו בישראל מאז ומתמיד - לטרון 2007 ו- 2008.
אחרי פרישתם של yarivos ו-LoneRider מהניהול. הצטרפו hajbi ו- Pumi לצוות המנהלים. 
בהנהגתם של מנהלי הפורום, פורום האופנועים בתפוז היווה את אחד מהגורמים המשמעותיים ביותר במטה המאבק לביטוח חובה הוגן, מאבק שהחל בסוף 2009 כשבשיאו אירגן מטה המאבק את ההפגנה הגדולה ביותר שידע עולם הדו"ג בישראל, הפגנת ה- 15 בנובמבר 2009, הידועה גם בכינוייה "תל אביב עומדת".
בתחילת שנת 2011 פרש Pumi והחליף אותו avi elbaz, ואל צמד הניהול הצטרפה גם הגולשת gamgam. אחרי פרישתו של אבי הצטרף לצוות עופר רונן Vstrom וגם הוא פרש באמצע 2015.

לסיכום: כולם פה ישמחו תמיד לעזור, לתמוך, לצחוק, לשאול ולהתעניין בכל מה שיש לך לומר על דו-גלגליים. אנחנו בטוחים שתהנו. בברכת רכיבה מהירה ובטוחה! (החיים קצרים-תנו בגז!)

עשרת הדיברות לגולש ברשת (מתוך פורום התמכרות לאינטרנט בתפוז): 1. זכור את האנושיות, עמוד על שלך אך אל תעשה לחברך מה ששנוא עליך. 2. הצמד לנורמות ההתנהגות החלות בחיי המציאות. 3. דע היכן אתה נמצא במרחב הוירטואלי. 4. כבד את זמנם ורוחב הפס של האחרים. 5. תראה יפה ברשת. 6. חלק את הידע והמומחיות שלך ברשת, למען עולם טוב יותר. 7. שמור את המלחמות הרגש תחת בקרה. 8. כבד את פרטיותם של האחרים. 9. אל תנצל לרעה את הכח שלך. 10. היה סלחן כלפי טעויות הזולת.

לצפיה ב-' המשך שרשור היכרות '
המשך שרשור היכרות
15/06/2011 | 00:08
244
8
לצפיה ב-' לקראת המפגש, שירשור ההיכרות הגדול 2011'
לקראת המפגש, שירשור ההיכרות הגדול 2011
<< ההודעה הנוכחית
11/06/2011 | 22:26
242
96
לקראת המפגש ובעיקר עבור הגולשים החדשים (עד כמה שיש כאלה ) הגיע הזמן שנזכיר לכולם מי זה מי או במילים אחרות, מי אמיתי ומי סתם
ואלו השאלות הזוכות של השנה:

שם (מספיק פרטי):
אופנוע נוכחי ותמונה שלכם עם האופנוע:
כמה שנים אתם רוכבים
וכמה שנים אתם גולשים בפורום
איך הגעתם לעולם האופנועים
כמה שילמתם בפעם האחרונה על הביטוח חובה שלכם

וקצת פידבק לסיום, מה הייתם מוסיפים \ מורידים \ משפרים בפורום (גם להחליף הנהלה זה לגיטימי, רק אל תצפו שתוכלו להמשיך לכתוב עם אותו ניק )

יאללה, אבל לא כולם בבת אחת
אופנועים >>
לצפיה ב-'שי וילק, מאז 2004 בפורום'
שי וילק, מאז 2004 בפורום
11/06/2011 | 22:49
18
רוכב מאז 2005
בן 28 ביום שישי הקרוב
מיבנה
פתחתי פעם חוברת של מוטו בגיל 7... מאז נגזר עלי לרייר על כל כלי שיש
ביטוח? ואללה לא זוכר אבל זה בטוח לא זול

לחסום מנהלים תימנים לצמיתות הולך?
דיי חג'בי, איי, לא עם החילבה, זה מסרייח,
אופנועים >>
לצפיה ב-'נו בסיידר'
נו בסיידר
11/06/2011 | 22:50
1
17
משה
קרוב ל 40
נכון להיום ג'יקסר 1000 בציר 2006
על דו"ג באופן חוקי 22 שנה (4 בדיונות)
בפורום משהו כמו 7 שנים
בגיל 7 על הווספה עומד במרכז נוהג כשאבי ז"ל תומך מידי פעם (וזה עוד מורה נהיגה בפנסיה מהמשטרה).
(היה לו תעודת שוטר אז הוא לא דאג )
הביטוח האחרון טחנו אותי חזק כי אף אחד לא מוכן לבטח גיקסר על ג'יקסר 1000 (אבל בסוף נגמר ב 4000 ש"ח)
אופנועים >>
לצפיה ב-'תמונה'
תמונה
11/06/2011 | 23:13
20
לצפיה ב-'ראשון?'
ראשון?
11/06/2011 | 22:55
1
12
שם (מספיק פרטי): מתי
מיקום בארץ: עמק יזרעאל
אופנוע נוכחי ותמונה שלכם עם האופנוע: XTZ750
כמה שנים אתם רוכבים: הרבה (מעל 10)
וכמה שנים אתם גולשים בפורום גם הרבה (2005 ?)  
איך הגעתם לעולם האופנועים ילדות במושב, יש עןד שאלות?
כמה שילמתם בפעם האחרונה על הביטוח חובה שלכם הרבה... קצת פחות מ 4000

אופנועים >>
לצפיה ב-'והתמונה'
והתמונה
11/06/2011 | 23:32
18
לצפיה ב-''
11/06/2011 | 22:55
12
שגיא בן 28 מחולון רוכב על CBR1000RR 06  רוכב כבר 7 שנים בערך.
גולש בפורום אמממ.. מאיפה אני זוכר?! איזה 5-6 שנים..
לעולם הזה הגעתי דרך חבר יקר שהיה עם אופנוע ספורט עוד לפני שהיה לו 21 (לא לשאול שאלות לא תקבלו שקרים)
בעיקר בתור מורכב עד שהוצאתי רישיון..

אנסה להגיע למפגש בכל הכוח למרות שיש לי חתונה השבוע אז ניראה איך אני ה תשחרר..
אופנועים >>
לצפיה ב-'נו...'
נו...
11/06/2011 | 23:00
1
9
שם (מספיק פרטי): צ'ויה (אדון המחשבה ואלוף הנדודים)
מיקום בארץ:מרכז
אופנוע נוכחי ותמונה שלכם עם האופנוע: סוזוקי GS500
כמה שנים אתם רוכבים: 2
וכמה שנים אתם גולשים בפורום: 2
איך הגעתם לעולם האופנועים: מישהו אמר לי שזה כדאי
כמה שילמתם בפעם האחרונה על הביטוח חובה שלכם: 6500 ש"חים חדשים.

וקצת פידבק לסיום, מה הייתם מוסיפים לפורום:
אופנועים >>
לצפיה ב-'מה?!'
מה?!
12/06/2011 | 01:24
6
איך פיספסתי את זה...?
מתי זה קרה לעזאזל...?
אופנועים >>
לצפיה ב-'טוב יאללה....'
טוב יאללה....
11/06/2011 | 23:07
24
גיא
26
ג'יקסר 1000 K8 מבציר 09
7 שנים מתוכם כמעט 6 שנים רק על קטנועים
4 שנים בפורום
במקרה,לפני הצבא קיבלתי הצעה מאחותי לגשת ולעשות רישיון לאופנוע כיוון שהיא מתכוונת לרכוש קטנוע. אני בתום ליבי עשיתי רישיון ועד היום אני מכור.
חוצה את ה 5K  
אופנועים >>
לצפיה ב-'עמית בן יעקב 55 קרית אתא דיבלסי 39 שנים'
עמית בן יעקב 55 קרית אתא דיבלסי 39 שנים
11/06/2011 | 23:11
27
תעשו חיים במפגש .לדבלסי קשה להגיע עד תל אביב .אולי יגיע נציג.
אופנועים >>
לצפיה ב-'יאללה'
יאללה
6
29
שם (מספיק פרטי): דור ונטע
מיקום בארץ: צפון
אופנוע נוכחי ותמונה שלכם עם האופנוע: ראו שרשורי הכרות מ2008-2010, עדיין CB250 ו-GS500
כמה שנים אתם רוכבים: דור 22 (נו קיבוצניק), נטע 4
וכמה שנים אתם גולשים בפורום:  מ-2008
איך הגעתם לעולם האופנועים:דור בעקבות אבא, נטע בעקבות דור
כמה שילמתם בפעם האחרונה על הביטוח חובה שלכם: 2 מילים- ביטוח חקלאי

וקצת פידבק לסיום, מה הייתם מוסיפים \ מורידים \ משפרים בפורום (גם להחליף הנהלה זה לגיטימי, רק אל תצפו שתוכלו להמשיך לכתוב עם אותו ניק )
* בחורה בהנהלה ופחות שוביניזם
* פחות
* לעזור לכמה חבר'ה לשמור על זכות השתיקה
אופנועים >>
לצפיה ב-'מפלילה שכמותך '
מפלילה שכמותך
12/06/2011 | 00:49
5
22
לצפיה ב-'כשהאישה משתלטת לך על השירשור הכרות..... '
כשהאישה משתלטת לך על השירשור הכרות.....
12/06/2011 | 22:32
1
15
לצפיה ב-'אתה שותק פה שלך'
אתה שותק פה שלך
13/06/2011 | 07:22
13
לפני אני, אותך ל ssyוM
אופנועים >>
לצפיה ב-'סיריוס נראה נפלא. '
סיריוס נראה נפלא.
13/06/2011 | 13:04
2
8
לצפיה ב-'רגע, את הגבת בשרשור הכרות?'
רגע, את הגבת בשרשור הכרות?
18/06/2011 | 01:15
1
10
לצפיה ב-'עזוב, היא לא רוכבת'
עזוב, היא לא רוכבת
18/06/2011 | 16:50
16
רק מורכבת

סתם STRIX, רק בצחוק כן?
אופנועים >>
לצפיה ב-'אפשר? סבבה..'
אפשר? סבבה..
19
שם :חיים/חיימון
מיקום בארץ:בני ברק
אופנוע נוכחי ותמונה שלכם עם האופנוע:cbr600
כמה שנים אתם רוכבים? 3.5
וכמה שנים אתם גולשים בפורום-שלש שנים,התחלתי לכתוב רק לפני כמה חודשים
איך הגעתם לעולם האופנועים-הוצאתי רישיון בצבא כדי לעבוד בסופש"ים,משם זה התגלגל לרמה של התמכרות
כמה שילמתם בפעם האחרונה על הביטוח חובה שלכם-5600 בערך..לא זוכר

קטונתי מלשפוט

ותמונה..
אופנועים >>
לצפיה ב-'אז ככה...'
אז ככה...
11/06/2011 | 23:22
8
כפיר ,
29
אזור המרכז.
KLE בציר 2004
12 שנים רוכב בעיקר על קטנועים, עכשיו עברתי לאופנוע...
איך הגעתי ?
מגיל 3 עומד על הווספה של אבא  והיום אנחנו 5 רוכבים בבית.
שילמתי פחות מ 4000
אופנועים >>
לצפיה ב-'אז אני קרמבו'
אז אני קרמבו
11/06/2011 | 23:35
1
9
סתם, גולן, 32, מאיזור המרכז.

בפורום מ-2003 (רצתי שנה קדימה עם הניק)
אני חושב צפיתי בפורום בלי יוזר איזה שנה לפני.
אופנוע נוכחי: גוירייד 200
תמונה - אין איתו
רוכב משנת 2001 (לא על קטנוע)
ביטוח חובה + צד ג' - כמעט 4K
מגיל 15 כשהגדולים בשכונה היו באים להשוויץ עם ה 50 סמק של הפיצה, הרצון להיות על 2 גלגלים היה מאז בערך.

לא לשנות כלום בפורום. אחלה.
אופנועים >>
לצפיה ב-'ולמפגש לא אוכל להגיע'
ולמפגש לא אוכל להגיע
11/06/2011 | 23:38
6
לצפיה ב-'אתם יכולים לקרוא לי פייזר.'
אתם יכולים לקרוא לי פייזר.
11/06/2011 | 23:43
17
אבל בבית קוראים לי אסף.

אני בן 26

במקור מיהוד ובשנתיים האחרונות ירושלים, בירתי הנצחית

רוכב על פייזר 600 (ללא קשר לניק) ועל קטם 125.

אני רוכב מיומולדת 16 (עם כמה גיחות קטנועים בטיולי משפחה לחו"ל בשנים מוקדמות יותר)

אני גולש בפורום בערך 11 שנים, עוד מימי IOL כשחיפשתי תשובות לגבי ה50 סמ"ק הראשון שלי (דרבי סנדה השני שעלה על כבישי הארץ)

אבא - חוברות מוטו מילדות, דחיפה לכיוון עולם האופנועים והתייצבות לצידי כנגד אמא ביום הדין באופן שלא השאיר מקום לספק. ישנו יחד באוהל בגינה באותו יום...

יותר מדי, איפשהו באזור ה5600 (כולל ג' כנראה).

יותר דיבורים שקשורים לאופנועים, פחות להתבכיין, יותר ספורט מוטורי, פחות מריבות.
אופנועים >>
לצפיה ב-'עכשיו אני'
עכשיו אני
11/06/2011 | 23:43
18
שחר
32
שומרון
cbr 600 f
12
מ2005 בערך בניק הזה
הורכבתי על ידי חבר לעבודה על הטוסטוס שלו ונדבקתי...
עומד לשלם 4400...

קרדיט על התמונה לצלם של אופנוען מאומן
אופנועים >>
לצפיה ב-'אז ככה...'
אז ככה...
11/06/2011 | 23:51
1
21
שם: גלעד, בן 31 מרמת גן.
אופנוע נוכחי: FZR-1000 (פאוזי) בציר 1993.
רוכב כ-5 שנים, לפורום הגעתי לפני כ-4 שנים.
איך הגעתי לעולם האופנועים? זה היה קיץ חם גיהינום, נסעתי בראלי שלי (בלי מזגן) באילון, ולקח לי שעה שלמה לחצות
6-7 ק"מ,(אז כבר היה לי רישיון ל-50 סמ"ק שעוד יצא לי לעשות לפני המעבר לגוש דן מהצפון).
יום למחרת קניתי אירוקס 50 סמ"ק, אבל עד מהרה זה לא הספיק לי אז שידרגתי...ושידרגתי....ושידרגתי...
הביטוח האחרון עלה לי 4400 שקלים, חובה+ג+ביטול השתתפות.

לשיפור...אני צריך לשוב על זה.
אופנועים >>
לצפיה ב-'BTW, התמונה צולמה ע"י טל"ש ז"ל בנחשונים.'
BTW, התמונה צולמה ע"י טל"ש ז"ל בנחשונים.
11/06/2011 | 23:53
10
לצפיה ב-''
11/06/2011 | 23:52
33
שם: סתיו
מיקום בארץ: דינמי
אופנוע נוכחי: אין לי. יש קטנוע דיוק 125 אבל אני משלמת טוב אז נותנים לי לכתוב בפורום.
כמה שנים: 3
כמה שנים בפורום: משהו כזה גם. אולי פחות.
איך הגעתי לעולם הדו"ג: הצורך נולד אחרי שנה של מגורים מחוץ לבית המרוחק והשקט של ההורים. כמו הצבים שלמדו לחיות במים, עבר עלי תהליך אבולוציוני דומה- למדתי לחיות בעיר.
ביטוח חובה: זה היה משהו כמו 3900.

לגבי הפורום, הוא בן זונה של פורום. קצת חבל שאין בו יותר נשים
אופנועים >>
לצפיה ב-'שוב'
שוב
12/06/2011 | 00:00
14
שם (מספיק פרטי): גל
מיקום בארץ: עמק האלה שולטטטתתתטת!!
אופנוע נוכחי ותמונה שלכם עם האופנוע: מה זה "אופנוע"?......יש לנו רק רוכבת אחת בבית כרגע.
כמה שנים אתם רוכבים? מעט מדי
וכמה שנים אתם גולשים בפורום? יותר מדי
איך הגעתם לעולם האופנועים - בטעות.
כמה שילמתם בפעם האחרונה על הביטוח חובה שלכם - 380 ש"ח לערך. (נגרר).

וקצת פידבק לסיום, מה הייתם מוסיפים \ מורידים \ משפרים בפורום (גם להחליף הנהלה זה לגיטימי, רק אל תצפו שתוכלו להמשיך לכתוב עם אותו ניק ) - בחיי שחסרים פה טרולים......
אופנועים >>
לצפיה ב-'למרות שלא אגיע'
למרות שלא אגיע
12/06/2011 | 00:03
1
19
שם (מספיק פרטי): ברור מה השם הפרטי, לא?
מיקום בארץ: מרכז הארץ
אופנוע נוכחי ותמונה שלכם עם האופנוע: הבורגמן הוותיק שלי ואני, עד שאוציא את ה-A ואקנה אופנוע סוף סוף.
כמה שנים אתם רוכבים: שנה+
וכמה שנים אתם גולשים בפורום: 3 חודשים
איך הגעתם לעולם האופנועים: החלטתי שאני פשוט רוצה ללמוד גם על אופנוע, כיוון שהקנייה והאחזקה שלו עדיין זולה יותר.
כמה שילמתם בפעם האחרונה על הביטוח חובה שלכם - 7,300 כולל צד ג' וגרירה.

אין מה להוסיף, הנהלה מעולה.
אופנועים >>
לצפיה ב-'הרוכב מספר 1 בעולם '
הרוכב מספר 1 בעולם
16/06/2011 | 00:19
17
לצפיה ב-'גם אני ישנני...'
גם אני ישנני...
12/06/2011 | 00:22
13
שם - זיו
גיל - 49
מיקום - מרכז, ליבי בצפון
אופנוע נוכחי - רויאל אנפילד - הייתי רוצה מוטוגוצי. גריסו. לבן.
כמה שנים אני רוכב - המון, המון...
בפורום - ככה, כמה שנים, אני יודע... 5, אולי 6,7...
איך הגעתי - באוטובוס, על טרקטור...
שילמתי הרבה - שלילות מוסיפות, סססססאמק.....
ולגבי הפורום - אחלה בידור, אין תלונות. וגם אני מגיע למפגש, אי"ה...

זיו
אופנועים >>
לצפיה ב-' + = '
+ =
12/06/2011 | 00:24
11
שם (מספיק פרטי): טיטאן, R-טיטאן... או רונן.
מיקום בארץ: גליל, כרגע כבר 3 שנים בקליפורניה.
אופנוע נוכחי ותמונה שלכם עם האופנוע: ZX6R
כמה שנים אתם רוכבים: 19 פה ושם מדי פעם כשיוצא, אבל כעת שנה רצינית מאד כשהאופנוע הוא הרכב היחידי שלי.
וכמה שנים אתם גולשים בפורום: בערך שנה...
איך הגעתם לעולם האופנועים: חבר עשה רישיון על אופנוע (בנלי 654) ובא להראות לי את היצירה, ושאל אם בא לי סיבוב כמורכב - השאר הסטוריה.
כמה שילמתם בפעם האחרונה על הביטוח חובה שלכם: לא רלוונטי לארץ - אבל כאן זה היה $775 מקיף כולל הכל.

וקצת פידבק לסיום, מה הייתם מוסיפים \ מורידים \ משפרים בפורום (גם להחליף הנהלה זה לגיטימי, רק אל תצפו שתוכלו להמשיך לכתוב עם אותו ניק ): להחליף את הכפפות של ה-.

אופנועים >>
לצפיה ב-'שי, נעים מאד ביצעתי 30 הקפות so far.'
שי, נעים מאד ביצעתי 30 הקפות so far.
12/06/2011 | 00:40
12
10 מתוכן על דו"ג.
ממוקם ברשפון.
כרגע על DRZ SM. עד לא מזמן, על KLR250 (בתמונה).
הכרטיס אומר שאני פה מ2004...

איך הגעתי לקהילת אוחזי הכידונים
לא היה אף אחד בסביבה שדחף אותי לזה, פשוט ידעתי שאני רוצה להוציא רישיון וזה קרה באחת הרגילות בזמן השירות הצבאי (נכשלתי בטסט יום לפני הגיוס).

4,758 ש"ח

פידבק - יותר בתחום הצרכנות.  אנחנו הרבה אנשים עם יכולת ארגון טובה, וזה לא מתורגם ל
אופנועים >>
לצפיה ב-'טוב, לפני שאני הולך לישון'
טוב, לפני שאני הולך לישון
12/06/2011 | 00:42
15
שם (מספיק פרטי): יואב
מיקום בארץ: ראשון לציון
אופנוע נוכחי ותמונה שלכם עם האופנוע: הורנט 600
כמה שנים אתם רוכבים: 10 (עם הפסקה של שנתיים באמצע)
וכמה שנים אתם גולשים בפורום: 6
איך הגעתם לעולם האופנועים: הוצאתי רישיון ל - 50 סמ"ק בגיל 17 כדי לעבוד (בגיל 16 סורבתי ע"י ההורים). חודשיים אחרי השחרור קניתי את האופנוע הראשון שלי - GS500
כמה שילמתם בפעם האחרונה על הביטוח חובה שלכם: 5622 ש"ח...

וקצת פידבק לסיום, מה הייתם מוסיפים \ מורידים \ משפרים בפורום (גם להחליף הנהלה זה לגיטימי, רק אל תצפו שתוכלו להמשיך לכתוב עם אותו ניק ): טוב, זו שאלה מכשילה. הבנתי שרוצים פה יותר בחורות, אני נוטה להסכים
אופנועים >>
לצפיה ב-'אבי אלבז'
אבי אלבז
12/06/2011 | 00:42
21
מיקום בארץ : כרגע תושב אופקים, חוזר למרכז מתי שהוא שנה הבאה.
אופנוע נוכחי, סוזוקי SV 650S לבן. הוא הראשון שלי מתכוון לשדרג לליטר עם העדפה ברורה ל R1000.
רוכב כמעט שנתיים עם הפסקה של חצי שנה עקב תאונה.
בפורום גולש למעלה משלוש שנים.
לרכוב על אופנועים היה החלום שלי מאז גיל 18, מצבי הבריאותי אז לא איפשר זאת, היום תודה לאל אני מסוגל לעשות כל דבר שעולה על רוחי וביחד עם הצלילה והצילום הרכיבה משלימה את הדברים שרציתי להשיג.
חובה שילמתי 4000₪ השנה כולל ג' ועם השתתפות עצמית.
אופנועים >>
לצפיה ב-'יחי המלך המומנט '
יחי המלך המומנט
12/06/2011 | 00:56
44
שם (מספיק פרטי): עמית
מיקום בארץ: כן.
אופנוע נוכחי ותמונה שלכם עם האופנוע: הלוואי, איפה, עד מתי??   עדיין עם קטנוע רבעליטר, מתגעגע עד כליון עיניים וחוסך.....
כמה שנים אתם רוכבים: 22
וכמה שנים אתם גולשים בפורום: שש_שבע
איך הגעתם לעולם האופנועים: אחי הגדול וחברים שלו כשהייתי בן 12-13, טורבו ואוטו ואז מוטו האגדי של טל"ש זצ"ל.
כמה שילמתם בפעם האחרונה על הביטוח חובה שלכם:  3485.

וקצת פידבק לסיום, מה הייתם מוסיפים \ מורידים \ משפרים בפורום (גם להחליף הנהלה זה לגיטימי, רק אל תצפו שתוכלו להמשיך לכתוב עם אותו ניק ):
לא הבנתי. חסרים ים  |פטריה|

שאלת בונוס- מה המאכל החביב עלייך במפגשי פורום: קציצות פאכר חריפות. {עוד מאז עתלית - שאפו לך, MORM}
אופנועים >>
לצפיה ב-'אז ככה...'
אז ככה...
12/06/2011 | 01:11
13
שם (מספיק פרטי): אנדריי.
מיקום בארץ: בת-ים עיר האורות.
אופנוע נוכחי ותמונה שלכם עם האופנוע: CBR929.
כמה שנים אתם רוכבים-6
וכמה שנים אתם גולשים בפורום-כ 5.
איך הגעתם לעולם האופנועים-חבר בצבא כל הזמן הסתובב על "מוטו",לא הבנתי למה יש מגזין שלם רק בשביל הדבר המוזר הזה על 2 גלגלים. ואז התחלתי להתעניין....
כמה שילמתם בפעם האחרונה על הביטוח חובה שלכם-כ4500 חובה.
אופנועים >>
לצפיה ב-'הי,אני...'
הי,אני...
12/06/2011 | 01:13
13
אלי מירושלים ,בן 30 רוכב במצטבר 10 שנים,
בפורום on N off  כבר עשור,
שילמתי 4200 לנהג יחיד!
רוכב על R6 2002 ומאוהב...
פידבק:הלוואי והפורום הזה יעסוק באמת באופנועים ומה שמסביב
ולא ב-פוליטיקה,משחקי כח,ריבים אישיים,וכו'
יאללה תמונה...
אופנועים >>
לצפיה ב-'well'
well
12/06/2011 | 01:22
1
14
23 ולמחצה
מרכז
YBR250
רוכבת (עד לפני חודש וחצי HD125) שנה
קוראת\כותבת גם, שנה
מצורך התניידותי שהתפתח מהר מאד להנאה
לא זוכרת, 4000~

וקצת פידבק לסיום, מה הייתם מוסיפים \ מורידים \ משפרים בפורום (גם להחליף הנהלה זה לגיטימי, רק אל תצפו שתוכלו להמשיך לכתוב עם אותו ניק ): הייתי מגבילה את הפתיחות ואת סף הסבלנות כלפי גורמים בעלי דפוס טרולי מאיב לא-חשוב-שמות.
אופנועים >>
לצפיה ב-'(בעיקר מעיב...)'
(בעיקר מעיב...)
12/06/2011 | 01:29
5
לצפיה ב-'יאללה עכשיו אני'
יאללה עכשיו אני
12/06/2011 | 01:34
20
שם (מספיק פרטי): מיצו
מיקום בארץ: המרכז
אופנוע נוכחי ותמונה שלכם עם האופנוע: KTM Adventure 990 R 2011 נכון לרגע זה. נראה מה יהיה בשנה הבאה.
כמה שנים אתם רוכבים: 20 שנה (למען השם! 20 שנה!)
וכמה שנים אתם גולשים בפורום: בפורום הזה בתפוז מאז יולי 2001. לפני כן ב- IOL.
איך הגעתם לעולם האופנועים: כאמור את הרישיון לאופנוע הוצאתי בתחילת 91, ממש עם מלחמת המפרץ ה- 1, אבל עד סוף 91 לא רכבתי בכלל. אז נחשפתי לעולם הדו"ג (דוקאטי פאנטה).
כמה שילמתם בפעם האחרונה על הביטוח חובה שלכם: אין לי מושג.

וקצת פידבק לסיום, מה הייתם מוסיפים \ מורידים \ משפרים בפורום: החלפת הנהלה זה רעיון מעניין. מתי אתה עוזב חג'בי?
אופנועים >>
לצפיה ב-'דווקא תיכננתי להגיע, אבל אני חולה.. לצערי'
דווקא תיכננתי להגיע, אבל אני חולה.. לצערי
12/06/2011 | 07:22
14
אז אני מור,
בן 25 (עוד קצת כמעט..)
מאור עקיבא

בתמונה תראו אותי עם האופנוע של אבי, כרגע אין נוכחי.. :[

הכרטיס הנוכחי מ-2005, בת'כלס, לא פורמלית ועם ניקים אחרים אני מאז 2001 (ישיש משו..)

רוכב מאז גיל 18 - בצבא הוצאתי רישיון כדי לעבוד בחופשות..

איך הגעתי לעולם האופנועים? ג'וק של המשפחה - כמעט לכולם יש את הג'וק הזה.

החובה כרגע לא משולם והכלי מושבת, רצו 8600 ! (?!?!?!)

אופנועים >>
לצפיה ב-'לא מגיע למפגש, אבל'
לא מגיע למפגש, אבל
12/06/2011 | 07:26
14
עמיר
אוטוטו 40
רוכב על קטנוע/חצי אוטו ביומיום. רוכב על האהבה הגדולה שלי, CBR900RR בסופישבוע, ובעלים של ה- GSXR750 הראשוון במצב חדש.
רוכב משנת 85 או 86 - כיתה ט'.
תמיד הסתכלתי על אופנועים. עוד מגיל צעיר מאד. דוד שלי גר בצ'לנוב ליד איפה שהיתה "דינמית" בשנות השמונים, כנראה שם היה מסמר השרשרת האחרון שכבל אותי לתחום.
גולש בפורום עוד מימי IOL זצ"ל.

פידבק: פירגון למיצו, על שהוביל עם שאר המנהלים את הפורום להיות ה-דבר בעולם הדו"ג, עם פעילויות שלא נראו קודם בענף הזה.
אופנועים >>
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'אז כנראה שאני זקן הפורום.. '
אז כנראה שאני זקן הפורום..
12/06/2011 | 07:37
16
או שלא..

יהב
22
ראשון לציון
GS500
שנה -
3 שנים + של קריאה מאומצת ON&OFF
כשהייתי בן 7 אחי הגדול קנה את האופנוע הראשון שלו ועשה לי סיבוב - מאז ידעתי, עכשיו קיימתי
6K + יימח שמם

בשאיפה להגיע יום חמישי
אופנועים >>
לצפיה ב-'מה לא נעשה בשביל קציצה'
מה לא נעשה בשביל קציצה
12/06/2011 | 08:15
13
שם: דודו.
מיקום בארץ: פרבר של תל אביב.
אופנוע נוכחי: ויסטרום 650 .
כמה שנים רוכב: רישיון משנת 1983. למעשה חזרתי לרכב לפני כשנתיים אחרי הפסקה ארוכה. פרשתי לגמלאות וקניתי קטנוע JR משיקולים של פרקטיות בהתניידות בגוש דן. עם הזמן התחלתי ממש לאהוב את העניין ( בעיקר טיולים בארץ) ושדרגתי לפני מספר ימים לויסטרום חדש.
גולש בפורום כשנתיים.
ביטוח חובה: 3,647 ש"ח. ( לא כדאי לכם לדעת על המקיף ).
מה כדאי לשנות בפורום ? אולי לחלק כל בוקר איזה לכמה חברים עצבניים חסרי סובלנות. חוץ מזה - סבבה.
אופנועים >>
לצפיה ב-'לקראת המפגש...'
לקראת המפגש...
12/06/2011 | 08:16
15
שם : תומר "כRובי" ברעם
מיקום בארץ: פתח תקווה
אופנוע נוכחי ותמונה שלכם עם האופנוע: הוסאברג TE300 שנת 2011. אבל התמונה דווקא מהסעיף למטה...
כמה שנים אתם רוכבים: 13 שנים
וכמה שנים אתם גולשים בפורום: משנת 2000, במסגרת הריגול אחרי פעילות הפורום, כשהייתי מנהל פורום IOL ז"ל. אח"כ עברה הקהילה משם לוואלה! ותוך פחות מחודש, היא עברה לתפוז על כל מאות גולשיה...
איך הגעתם לעולם האופנועים: בתמונה המצורפת - ב-1985, דוד שלי רכש סוזוקי 550ES חדש מהחברה ולקח אותי לסיבוב הראשון אי פעם. שנה לאחר מכן, הוא היה מהרוכשים הראשונים של ה-R750-ים שהגיעו דרך היבואנית "עופר". אז נזרע זרע הפורענות שממנו והלאה היה ברור שלי עוד יהיה אופנוע.
כמה שילמתם בפעם האחרונה על הביטוח חובה שלכם: כבר 5 שנים שאני לא משלם ביטוח חובה

וקצת פידבק לסיום, מה הייתם מוסיפים \ מורידים \ משפרים בפורום: מעבירים את הפורום לשיטת ניהול דיקטטורית יחידנית ומציבים את מיצו בראש כדי להנחות עבורנו את הדרך ולהראות לנו את האור.
אופנועים >>
לצפיה ב-'קצת פולשני אבל אני אזרום'
קצת פולשני אבל אני אזרום
12/06/2011 | 08:17
1
18
מיקום בארץ: בלירט ים (זמני)
אופנוע נוכחי ותמונה שלכם עם האופנוע: ZX12
כמה שנים אתם רוכבים: 9
וכמה שנים אתם גולשים בפורום: 8
איך הגעתם לעולם האופנועים: נולדים עם זה לא ?
כמה שילמתם בפעם האחרונה על הביטוח חובה שלכם: 5200/5300 נראה לי

וקצת פידבק לסיום, מה הייתם מוסיפים \\ מורידים \\ משפרים בפורום (גם להחליף הנהלה זה לגיטימי, רק אל תצפו שתוכלו להמשיך לכתוב עם אותו ניק ):

מוריד את המנהלים לפנסיה, מוסף כמה וכמה ונהנה להכנס לפה כמו פעם..
אופנועים >>
לצפיה ב-'רק קמתי אז קצת יש טעויות '
רק קמתי אז קצת יש טעויות
12/06/2011 | 08:22
9
שם: אנטון
מיקום  כמובן שזה בליאט ים ...
אופנועים >>
לצפיה ב-'זמנית בלי, בקרוב עם'
זמנית בלי, בקרוב עם
12/06/2011 | 08:46
14
שם (מספיק פרטי): ירון
מיקום בארץ: רחובות
אופנוע נוכחי ותמונה שלכם עם האופנוע: כרגע נטול אופנוע זמנית, מקווה שעד המפגש יהיה כבר צעצוע חדש, אופנוע אחרון cbr600f
כמה שנים אתם רוכבים: 30
וכמה שנים אתם גולשים בפורום: און אנד אוף 8 שנים
איך הגעתם לעולם האופנועים: כסטודנט תפרן קניתי cb400f שנת 77 למטרת נסיעות ללימודים ומאז החיידק לא מרפה.
כמה שילמתם בפעם האחרונה על הביטוח חובה שלכם: אשלם סביב 2950 ש"ח (הראל כולל ה.עצמית).

אופנועים >>
לצפיה ב-'גם אני'
גם אני
12/06/2011 | 08:53
1
7
שם (מספיק פרטי): מיכאל
מיקום בארץ: מרכז
אופנוע נוכחי ותמונה שלכם עם האופנוע: TDM900
כמה שנים אתם רוכבים: עוד מעט 3 שנים
וכמה שנים אתם גולשים בפורום: כנ"ל
איך הגעתם לעולם האופנועים: משבר גיל 30 שהגיע בגיל 28 (?)
כמה שילמתם בפעם האחרונה על הביטוח חובה שלכם: 5600

וקצת פידבק לסיום: הפורום הזה לימד אותי שצנזורה היא לא מילה גיסה (רק חבל שהמנהלים לא מיישמים את זה)
אופנועים >>
לצפיה ב-'*גיסה = גסה'
*גיסה = גסה
12/06/2011 | 08:55
2
לצפיה ב-'עונה:'
עונה:
12/06/2011 | 08:56
6
20
שם (מספיק פרטי): דניאלה  
מיקום בארץ: נתניה סיטי  
אופנוע נוכחי ותמונה שלכם עם האופנוע: בייבי נינג'ה, הראשון והיחיד שלי  
כמה שנים אתם רוכבים: כ-10 חודשים...  
וכמה שנים אתם גולשים בפורום: הצצתי בפורום הרבה לפני  
איך הגעתם לעולם האופנועים: אבא אופנוען, גדלתי על הרבה סיפורים, אבל החלום חיכה בינתיים. היו דברים לפני זה. בסופו של דבר, היה זה משבר שהוביל אותי לעשות רישיון  
כמה שילמתם בפעם האחרונה על הביטוח חובה שלכם: כ-5000 ש"ח  

וקצת פידבק לסיום, מה הייתם מוסיפים \\ מורידים \\ משפרים בפורום (גם להחליף הנהלה זה לגיטימי, רק אל תצפו שתוכלו להמשיך לכתוב עם אותו ניק ): קצת יותר סבלנות וסובלנות. והייתי גם דוחפת סחוג לפה של כמה אנשים פה  

אופנועים >>
לצפיה ב-'אה,'
אה,
12/06/2011 | 08:57
1
7
קרדיט לצלמת: מפתחsoul
אופנועים >>
לצפיה ב-' '
13/06/2011 | 13:11
3
יש לך אבל הרבה יותר יפות, למה בחרת בזו דווקא?!
אופנועים >>
לצפיה ב-'דירבאלק תירוצים בחמישי'
דירבאלק תירוצים בחמישי
13/06/2011 | 22:01
3
8
לצפיה ב-'*אתה* מגיע?'
*אתה* מגיע?
13/06/2011 | 23:19
2
5
אין לך איזו חתונה או משהו באותו יום?
אופנועים >>
לצפיה ב-'"אני" מגיע! החתונה היום '
"אני" מגיע! החתונה היום
14/06/2011 | 07:34
1
8
תראי עולם, ביום חמישי יש חתונה אבל אני שולח את אשתי ואת הילדה לסבתא. הקרבה ללא ספק
אופנועים >>
לצפיה ב-'הכל בגלל הקציצות......'
הכל בגלל הקציצות......
14/06/2011 | 09:00
5
לצפיה ב-''
12/06/2011 | 09:00
9
שם : אלעד
מיקום בארץ: ר'מת גן
אופנוע: הנוכחי בתמונה, היה פעם R6
כמה שנים אתם רוכבים: 12 שנים
וכמה שנים אתם גולשים בפורום: מ 2004
איך הגעתם לעולם האופנועים: המון תיאוריות, אבל במשפחה מספרים שכבר בגיל 3 היו לי הצהרות בנושא.
כמה שילמתם בפעם האחרונה על הביטוח חובה שלכם:    כמו על מטען של פטריות כמהין.

פידבק לפורום: תישארו על הכיפאכ.
אופנועים >>
לצפיה ב-'פייזר 600 ולא סתם'
פייזר 600 ולא סתם
12/06/2011 | 09:01
24
שם: יגאל

אופנוע: פייזר 600 האהוב

רוכב 6 שנים

בפורום 4 שנים נראה לי

החויה הראשונה שלי על ד"וג היתה בגיל 7 כאשר דוד שלי הרכיב אותי על טנק מיכל של ג'אוא שלו,

כנראה עוד אז החידק נכנס עמוק

4300 כולל צד ג'

שיפורים בפורום: לא יודע אולי רק מדבקות לחץ וזהו
אופנועים >>
לצפיה ב-'הנה אני בא...'
הנה אני בא...
12/06/2011 | 09:26
8
שם: אילן
מיקום בארץ: רעות
אופנוע נוכחי: BMW F800 ST הידוע בכינוי אסתי - תמונה אין, אני תמיד הצלם.
כמה שנים רוכבים: משנת 87 כמעט רצוף - זה יוצא 24 שנים
בפורום אני גולש 5 שנים בערך (בניק שונה)
לעולם האופנועים הגעתי בעקבות אבא ששוטט בחולון על ג'אווה והיה בטוח שזה שיא הטכנולוגיה
ביטוח: נקודה כואבת מאווווד. גם האישה רוכבת ולכן משלמים כל נהג 7700 ₪

מה לשנות בפורום? הייתי אומר להחליף את ההנהלה אבל כשרואים מה קורה בסוריה שניסו לעשות את זה ...
אופנועים >>
לצפיה ב-'היכרות'
היכרות
12/06/2011 | 09:28
6
שם: ערן
מיקום בארץ: פ"ת
אופנוע נוכחי: T-MAX  
כמה שנים אתם רוכבים : מממלחמת לבנון הראשונה על BSA 1942 . תעשו את החשבון לבד , עם הפסקה קלה באמצע .
וכמה שנים אתם גולשים בפורום- מספר חודשים
איך הגעתם לעולם האופנועים- עקב אהבה ממבט ראשון .
כמה שילמתם בפעם האחרונה על הביטוח חובה שלכם- בסביבות 4 K.
פורום נחמד, אנשים טובים,  מה צריך לבקש יותר.
לגבי המפגש ,עדיין לא יודע?
אופנועים >>
לצפיה ב-'תורי'
תורי
12/06/2011 | 09:41
10
שם (מספיק פרטי): גלעד
מיקום בארץ: תל אביב
אופנוע נוכחי ותמונה שלכם עם האופנוע: Hypermotard 796
כמה שנים אתם רוכבים: 8
וכמה שנים אתם גולשים בפורום: 5 (סמוי) ככה
איך הגעתם לעולם האופנועים: לא היה כסף לאוטו!
כמה שילמתם בפעם האחרונה על הביטוח חובה שלכם: 4400
אופנועים >>
לצפיה ב-'עכשיו אני. לצערי במפגש אני לא אהיה.'
עכשיו אני. לצערי במפגש אני לא אהיה.
12/06/2011 | 10:09
14
בגלל חתונה של חבר.
שם (מספיק פרטי): ליאור
אופנוע נוכחי ותמונה שלכם עם האופנוע: רויאל אנפילד
כמה שנים אתם רוכבים: רישיון יש לי כבר מ-2007, היום אני רוכב תכלס שבועיים.
וכמה שנים אתם גולשים בפורום: מתחילת השנה.
איך הגעתם לעולם האופנועים: בהתחלה (2007) זה היה צורך של התניידות שלא מומש. כרגע זה יותר בשביל ההנאה המטורפת מהתחום שנפלתי בקסמו בהודו.
כמה שילמתם בפעם האחרונה על הביטוח חובה שלכם: יותר מדי.

את השירשורים המפלצתיים שמתפתחים פה, כי אז קשה לעקוב אחרי הדיון (אבל זה יותר באשמת מערכת הפורומים של תפוז).
אופנועים >>
לצפיה ב-'עכשיו אני'
עכשיו אני
12/06/2011 | 10:55
9
איתן קרוב ל 50
נכון להיום היאבוסה 08 והארלי רואד קינג 08
על דו"ג 9 שנים
בפורום משהו כמו 7 שנים
הביטוח הוא לשני אופנועים ואני לא ממש רוצה לדבר על זה אבל סכום כואב ביותר.
אופנועים >>
לצפיה ב-'אורן'
אורן
12/06/2011 | 11:05
3
7
שם :אורן
מיקום בארץ: גבעתיים
אופנוע נוכחי: Versys 08
כמה שנים אתם רוכבים: 5
וכמה שנים אתם גולשים בפורום: 3
איך הגעתם לעולם האופנועים: זה במשפחה
כמה שילמתם בפעם האחרונה על הביטוח חובה שלכם: 5089
אופנועים >>
לצפיה ב-'ורסיס כחול או ירוק? '
ורסיס כחול או ירוק?
12/06/2011 | 12:35
2
15
לצפיה ב-'כחול'
כחול
12/06/2011 | 14:21
1
4
עם סליידרים ומגן בוץ חורי כחול
אופנועים >>
לצפיה ב-'ואתה קושר אותו'
ואתה קושר אותו
12/06/2011 | 14:54
3
עם שרשר לשילדה ולעמוד חשמל?
אופנועים >>
לצפיה ב-''
12/06/2011 | 10:21
19
שם (מספיק פרטי): עוז
מיקום בארץ: קרית אונו
אופנוע נוכחי ותמונה שלכם עם האופנוע: XT600 (קרדיט לאיגור גנקין על התמונה)
כמה שנים אתם רוכבים וכמה שנים אתם גולשים בפורום: שנה ומשהו
איך הגעתם לעולם האופנועים: התחלתי עם קטנוע פרקטי ונוח ללימודים ומשם גדל התיאבון והמינוס בבנק
כמה שילמתם בפעם האחרונה על הביטוח חובה שלכם: 4676 ש"ח
אופנועים >>
לצפיה ב-'גם אני'
גם אני
12/06/2011 | 11:27
11
שם: גדי הרצלינגר
מיקום בארץ: ירושלים
אופנוע נוכחי: GS500
רוכב כבר 5 שנים, התחלתי עם טוסטוס, היה לי גם MZ ושני GS500
לעולם האופנועים הגעתי באוניברסיטה, ברגע שנפל לי סכום כסף לא צפוי ליד מיד הלכתי וקניתי דו"ג ואז משתדל רק להשתדרג, רישיון היה לי מ 2005 עד 500 סמ"ק ואני תקוע איתו עד היום.
ביטוח חובה עלה לי 4165 עם השתתפות עצמית
בפורום מ 2007, בעיקר קורא את את כל מה שהולך פה, אבל לפעמים גם כותב

אני אוהב את הפורום כמו שהוא: אחלה מקום, דינאמי, מצחיק, עם המון ידע טכני ובעיקר קהילתי.
אופנועים >>
לצפיה ב-''
12/06/2011 | 11:35
4
12
שם (מספיק פרטי): גדי
מיקום בארץ: חיפה
אופנוע נוכחי ותמונה שלכם עם האופנוע: ג'וימקס (קטנוח)
כמה שנים אתם רוכבים: 29
וכמה שנים אתם גולשים בפורום: 9
איך הגעתם לעולם האופנועים: ב-1972 קניתי את הטילון של השכן....
כמה שילמתם בפעם האחרונה על הביטוח חובה שלכם משהו בסביבות ה- 2,921 (250 סמע"ק)

דחקות זה טוב אבל שיהיה עם ריח של דו"ג.

אופנועים >>
לצפיה ב-'וואלה אתה היחידי שהפתיע אותי'
וואלה אתה היחידי שהפתיע אותי
12/06/2011 | 12:24
14
יש לך ראש בריא וצעיר הייתי בטוח שאתה בסביבות 30-40

שם (מספיק פרטי): איציק גיל: 40  
מיקום בארץ: ת"א
אופנוע נוכחי : נקודה כואבת
כמה שנים אתם רוכבים: 26
וכמה שנים אתם גולשים בפורום: לא ידוע
איך הגעתם לעולם האופנועים:במקור אני מורעל אופני פעלולים בגיל 14 אחי ביקש שבזמן שהוא מטייל בדרום אמריקה           שפעם  ביום אני אניע לו את האופנוע - מפה הדרך לדו"ג לא היתה רחוקה
כמה שילמתם בפעם האחרונה על הביטוח חובה שלכם משהו בסביבות ה- 3400 ביטוח מלא
מה הייתם מוסיפים \ מורידים \ משפרים בפורום (גם להחליף הנהלה זה לגיטימי, רק אל תצפו שתוכלו להמשיך לכתוב עם אותו ניק ) תמשיכו לגרום לי לצחוק- ואל תחסמו טרולים הם מוסיפים הרבה צחוקים והרבה צבע
אישויות מוערצת -  א.ר  על הנחישות
אופנועים >>
לצפיה ב-'"קטנוח" '
"קטנוח"
12/06/2011 | 13:08
3
לצפיה ב-''
12/06/2011 | 23:11
1
1
לצפיה ב-''
13/06/2011 | 17:21
2
לצפיה ב-'היי'
היי
12/06/2011 | 11:47
1
4
שם (מספיק פרטי): גילי
מיקום בארץ: באזור השרון
אופנוע נוכחי ותמונה שלכם עם האופנוע: קטנוע, ימאהה מג'סטי, שיוחלף בקיץ הקרוב לאופנוע.
כמה שנים אתם רוכבים: 4
איך הגעתם לעולם האופנועים: נמאס מהפקקים לתחנת רכבת, אז קניתי הונדה 50 סמ"ק. גיליתי כמה זה כיף, עברתי לג'וירייד ומאז אני מתקדם בנפח לאט אבל בטוח.
כמה שילמתם בפעם האחרונה על הביטוח חובה שלכם: בין 6K ל 7K

וקצת פידבק לסיום, מה הייתם מוסיפים \ מורידים \ משפרים בפורום (גם להחליף הנהלה זה לגיטימי, רק אל תצפו שתוכלו להמשיך לכתוב עם אותו ניק: כלום. מי של טוב לא, שלא יכנס.
אופנועים >>
לצפיה ב-'והתמונה'
והתמונה
12/06/2011 | 12:28
11
לצפיה ב-'רק בגלל שביקשתם יפה כל כך... '
רק בגלל שביקשתם יפה כל כך...
12/06/2011 | 12:08
7
15
שם (מספיק פרטי): אליעד
מיקום בארץ: נתניה - עיר
אופנוע נוכחי ותמונה שלכם עם האופנוע: ימאהה דיוורזן 2009
כמה שנים אתם רוכבים: מגיל 16.. וואו איך הזמן טס כשנהנים...
וכמה שנים אתם גולשים בפורום: אמממ 6 או 7 שנים... אל תתפסו אותי במילה.. כן?
איך הגעתם לעולם האופנועים: אהבת חיי מהרגע הראשון שאני זוכר את עצמי..
כמה שילמתם בפעם האחרונה על הביטוח חובה שלכם: 5,500 כוסומו המדינה הזאת!!

אופנועים >>
לצפיה ב-'ואיך אפשר בלי התמונה'
ואיך אפשר בלי התמונה
12/06/2011 | 12:18
6
17
לצפיה ב-'חזק!!!1'
חזק!!!1
12/06/2011 | 14:00
5
לצפיה ב-'סחטיין נראה שמור '
סחטיין נראה שמור
12/06/2011 | 15:28
1
2
לצפיה ב-'המלך עירום'
המלך עירום
12/06/2011 | 15:50
9
רפי שכל שכמותכם
אופנועים >>
לצפיה ב-'יפה, שמור אבל הצבע הזה מוזרררררררר'
יפה, שמור אבל הצבע הזה מוזרררררררר
12/06/2011 | 16:08
1
לצפיה ב-'אתם יודעים כמה זמן לקח לי למצוא צבע כזה???'
אתם יודעים כמה זמן לקח לי למצוא צבע כזה???
12/06/2011 | 19:32
1
5
שקוף זה ההההההההההה דבר!!!
אופנועים >>
לצפיה ב-'ועכשיו ברצינות... הנה היפיוף..'
ועכשיו ברצינות... הנה היפיוף..
12/06/2011 | 19:34
10
אהה וגם האופנוע נראה לא רע...
אופנועים >>
לצפיה ב-'נו שויין - שיהיה'
נו שויין - שיהיה
12/06/2011 | 12:49
1
8
שם (מספיק פרטי):יוסי
מיקום בארץ:מרכז
אופנוע נוכחי ותמונה שלכם עם האופנוע:הונדה CBF1000TA (התמונה באדיבות טל"ש ז"ל - כוכב יאיר)
כמה שנים אתם רוכבים: 33
וכמה שנים אתם גולשים בפורום:3
איך הגעתם לעולם האופנועים: בגיל 6 אמרתי לאמא "אבא יקנה כזה אופנוע" והיא השיבה "אבא יקנה לך הכל אבל לא אופנוע" אז בגיל 20 קניתי לבד (סתם - לא מקורי...)
כמה שילמתם בפעם האחרונה על הביטוח חובה שלכם: 5234 (הפסילה הארורה...)

אופנועים >>
לצפיה ב-'וום וום'
וום וום
12/06/2011 | 13:22
7
שם (מספיק פרטי): עמית
מיקום בארץ: אזור גדרה.
אופנוע נוכחי ותמונה שלכם עם האופנוע: CBR600RR.
כמה שנים אתם רוכבים-21
וכמה שנים אתם גולשים בפורום-כ 10.
איך הגעתם לעולם האופנועים - סתם הוצאתי רישיון ברגילה מהצבא ונדבקתי
כמה שילמתם בפעם האחרונה על הביטוח חובה שלכם-כ3800 חובה + 400 צד ג'
אופנועים >>
לצפיה ב-'בקטנה...'
בקטנה...
12/06/2011 | 13:27
10
שם (מספיק פרטי): תמיר
מיקום בארץ: מושב בשרון.
אופנוע נוכחי ותמונה שלכם עם האופנוע:
בסופי שבוע : YAMAHA WR450F
ביומיום : YAMAHA TMAX
כמה שנים אתם רוכבים: בהפסקות מגיל 16 בעיקר שטח.
וכמה שנים אתם גולשים בפורום: 3 שנים כקורא.
איך הגעתם לעולם האופנועים:
גרלי קרוס 50 סמ"ק בגיל 16( סוגר 90 בירידה עם רוח גב..)

אופנועים >>
לצפיה ב-'no title'
no title
12/06/2011 | 14:01
1
9
לצפיה ב-''
12/06/2011 | 23:23
2
לצפיה ב-'עדיין בספק למפגש, אבל שיהיה:'
עדיין בספק למפגש, אבל שיהיה:
12/06/2011 | 14:03
6
6
שם (מספיק פרטי): מוטי
מיקום בארץ: השרון
אופנוע נוכחי ותמונה שלכם עם האופנוע: הונדה CB1000R בן חודש בערך ואני עדיין מתעצל לצלם אותו.
כמה שנים אתם רוכבים: בערך 10
וכמה שנים אתם גולשים בפורום: בערך 9 (3 כצופה ו-6 כמשתתף בעל ניק פחות או יותר פעיל)
איך הגעתם לעולם האופנועים: תמיד רציתי כילד. סחטתי הרכבות מבני משפחה בעלי אופנוע בתור מתנות אפיקומן בפסח. כשבגרתי והאמצעים היו ברשותי אז מימשתי.
כמה שילמתם בפעם האחרונה על הביטוח חובה שלכם: 4,300 ש"ח אם זכורני נכון

וקצת פידבק לסיום, מה הייתם מוסיפים \ מורידים \ משפרים בפורום (גם להחליף הנהלה זה לגיטימי, רק אל תצפו שתוכלו להמשיך לכתוב עם אותו ניק ): כמו כל ישיש, מה שחסר לי זו הגווארדיה הישנה. אותם אנשים שכתבו לפני 6-7 שנים (כשאני הייתי צעיר ופעור ולא העזתי לצייץ) ועברו הלאה. זו הייתה תקופה מיוחדת. כפידבק הייתי ממסמר את מיצו לתפקיד המנהל בלי אופציית שחרור.
אופנועים >>
לצפיה ב-'תגיע הערב לצפות במירוץ'
תגיע הערב לצפות במירוץ
12/06/2011 | 16:09
5
5
ונצלם לך את הגברת
אופנועים >>
לצפיה ב-'הבטחתי ולכן אקיים'
הבטחתי ולכן אקיים
13/06/2011 | 00:13
4
8
קבלו את WONDER WOMAN

אופנועים >>
לצפיה ב-'ועוד אחת,בחשיפה ארוכה'
ועוד אחת,בחשיפה ארוכה
13/06/2011 | 00:15
3
5
ללא חצובה...
אופנועים >>
לצפיה ב-'יפה לטעמי...'
יפה לטעמי...
13/06/2011 | 00:17
2
3
מה אתם אומרים?
אופנועים >>
לצפיה ב-'ג'יקסר,זו ספשלי בשבילך'
ג'יקסר,זו ספשלי בשבילך
13/06/2011 | 00:19
1
7
מישהו אמר פירסומת סמויה?
אופנועים >>
לצפיה ב-'אחרונה להערב...'
אחרונה להערב...
13/06/2011 | 00:20
2
לצפיה ב-'חג'בי, למה בלאגאן למה???'
חג'בי, למה בלאגאן למה???
12/06/2011 | 15:46
8
שם: ברי
מיקום בארץ: שרון
אופנוע נוכחי ותמונה שלכם עם האופנוע: פיירבלייד 900RR
כמה שנים אתם רוכבים: מ-88
וכמה שנים אתם גולשים בפורום: אנא עארף ?
איך הגעתם לעולם האופנועים: אבא שלי רכב הרבה שנים, כשהגעתי לגיל מצאתי את עצמי מזיל על ספורטיביים.
כמה שילמתם בפעם האחרונה על הביטוח חובה שלכם: לא מדברים על חבל בביתו של התלוי.

המעטפות לא מגיעות אלי, אולי התבלבלתם בכתובת.
אופנועים >>
לצפיה ב-' עכשיו אני כי ההוא הלך'
עכשיו אני כי ההוא הלך
12/06/2011 | 16:06
3
11
שם: אבי

מיקום נוכחי : הוד השרון

כמה שנים רוכב- 23 שנים, מתוכן 19 באופן חוקי.(חוק ההתיישנות עומד לטובתי).

כמה שנים גולש בפורום: בקירוב ל- 10 שנים, נדדי מ- IOL בעקבות סגירתו לוואלה, ומשם לתפוז.

רוכב כיום על TRANSALP שנת 2011

איך הגעתי לעולם האופנועים: לפני 25 שנה לערך, אריאל, יישוב קטן בשומרון עם אוכלוסיה קטנטנה, כולם מכירים את כולם.
תרצה או לא תרצה, מה שכולם עושים, גם אתה עושה, כולם הולכים למכבי, כולם הולכים לאולם ספורט לראות סרט, כולם פורצים לאוטובוסים לגנוב כדורי אקדח ולפוצץ אותם, ו.....כולם מוציאים רשיון לאופנוע וקונים אופנועים.
מה יכולתי לעשות? הלכתי עם העדר.
נכון להיום, (כפי שידוע לי לפחות), אף אחד מהעדר לא רוכב, ורק אני נותרתי עם אופנוע כדי לשמר את המסורת.
ותאמינו לי.... זה לא בגלל שאני נהנה כמו מתוך רגש שליחות, לשמר את הגרעין המקורי.

כמה שילמתי בפעם האחרונה על ביטוח- לא זוכר (בגילי הטיעון של זכרון הוא לגיטימי).

קצת פידבק - לא חייבים להיות נחמדים ו"בסדר" עם כולם, צריך להיות קו מנחה שאותו מכתיב מנהל הפורום (עדיף שיהיה אחד מרכזי והשאר רק מסייעים), אני מאמין שאף אחד לא ייפרוש, ואם כבר ייפרשו, יבואו אחרים וישלימו את מקומם, אך הרמה תעלה.

פידבק חיובי - אני לא חושב שמאז קיומו של הפורום הנוכחי, היתה רמת ארגון לארועים חברתיים כמו בתקופה של ההנהלה הנוכחית, חג'בי ואבי - אל תפגעו, אך מיצו בהחלט מושך את העגלה הזו קדימה (לפחות מעל גבי הפורום).

התמונה עדכנית ביותר, כמה עדכנית? אפילו ריח הגופרית עוד יוצא מהג'אנט (אין כמו לפתוח את השבת ב- 7 בבוקר בים המלח)

אופנועים >>
לצפיה ב-'שבת בצהריים - כביש אלון?'
שבת בצהריים - כביש אלון?
12/06/2011 | 17:21
2
22
עמדנו בצומת מעלה אפריים וחיפשנו הורנט 600 טועה
אופנועים >>
לצפיה ב-'אכן, זוכר, ד"א את ההורנט האובד לא ראיתי'
אכן, זוכר, ד"א את ההורנט האובד לא ראיתי
12/06/2011 | 17:41
1
6
אצלנו הזקנים, בבוקר מוקדם נוסעים לים המלח לפסוריאזיס והראומטיזם, בשעות הצהריים הולכים לשלפשטונדה.
לפי מה שהבנתי, הייתם בדרך לגלבוע, ככה זה כשצעירים..... יש הרבה מרץ.....
אופנועים >>
לצפיה ב-'גם אנחנו לא ראינו אותו יותר'
גם אנחנו לא ראינו אותו יותר
12/06/2011 | 20:50
2
אבל מצאנו אותו טלפונית
אופנועים >>
לצפיה ב-'כוס אמו יצא לי המצב רוח '
כוס אמו יצא לי המצב רוח
12/06/2011 | 16:53
1
5
באתי למלא את הפרטים ... פתאום חריקה .. ובום (ואז הרבה רעש של פלסטיקים ) ..
אדיוט שיצא מחניה ברווס - הוריד רוכב ...

לרוכב שלום .

אני הולך לשתות קפה ..

דורון
אופנועים >>
לצפיה ב-'לא בטוח שאגיע .. אבל הנה הפרטים '
לא בטוח שאגיע .. אבל הנה הפרטים
12/06/2011 | 17:20
8
שם: דורון (מן הסתם)

בן : בן בליעל ..

מיקום בארץ: בעיקרון מרכז .. אבל משתנה בעקבות כל מיני בנות זוג ..

אופנוע (ספינת פירטים ) :   VN900
התחלתי לרכב לפני 20 שנה בערך .. לפני 13 שנים , בגלל הולדת בני הבכור , החלטתי להפסיק לרכב (מה גם שהיו לי ולרעייתי לא מעט סיכסוכים סביב הנושא .. בסוף ויתרתי על האשה .. אבל אח"כ גם על האופנוע ) .. לפני כ 8 חודשים חזרתי לרכב ..

ביטוח: שיתפוצצו .. זה רק מעצבן .

תמונה : כתוב איפשהו שנאי דוגמנית ? מה אתם רוצים ממני תמונה ..

:)

דורון

אופנועים >>
לצפיה ב-'עכשיו אני...'
עכשיו אני...
12/06/2011 | 16:56
9
שם: ליאור. כאילו, דההה...
אופנוע: Suzuki Gladius. עדיין לא יצא לי להצטלם איתו, אז יש תמונה שלו לבד..
רוכב כשנה וחצי, קצת לפני שהוצאתי רשיון התחלתי לגלוש בפורום.
לרכב על אופנוע תמיד רציתי, ורק לפני שנה כל התנאים הבשילו.
ביטוח חובה: 6012 ועוד כמה מאות על המקיף..
אופנועים >>
לצפיה ב-'תאג"ד סבטה'
תאג"ד סבטה
12/06/2011 | 17:45
9
מאז דצמבר האחרון, עת איפסנתי את הקטנוע שלי ואני עדיין מתקשה רגשית לפרסם אותו למכירה בכלל, אני רק קוראת כאן וחולמת על ימים בהם ג'וירייד היה מגיע מתל אביב לטבריה לביקור מולדת כאילו כלום ובכל זאת:

שם : סבטה
מיקום בארץ: לפי המואזין, זה השומרון כאן.
אופנוע נוכחי ותמונה שלכם עם האופנוע: איזה אופנוע ואיזה נעליים. בשבתות, כשייגר (בעלי, למי שלא מכיר) מניע את האופנוע שלו ויוצא לטייל, הנשימה נעתקת רק מהצליל מרובע הצלינדרים.
כמה שילמתם בפעם האחרונה על הביטוח חובה שלכם: 3600 וקצת. ביטוח חובה לרוכב יחיד, מעל גיל 30 וללא תאונות ב3 השנים שקדמו לפוליסה - קטנוע 250 סמ"ק.
וקצת פידבק לסיום, מה הייתם מוסיפים \ מורידים \ משפרים בפורום: פעם היו פה טרולים מהשורה הראשונה, איפה הם היום?

רכבו עם קסדה שלמה, כפפות ומעיל ממוגן.
כבדו את אחיכם הרוכבים והושיטו להם יד באשר הם.
זיכרו את טל"ש ומורשתו.

סבטה
אופנועים >>
לצפיה ב-'אני עידו'
אני עידו
12/06/2011 | 17:50
9
עידו, בן 28 מתל אביב.  
בשנתיים האחרונות על KLE (האופנוע הראשון שלי אחרי שני קטנועים)
קורא בפורום סביב 4 שנים, כותב מאז שקניתי את האופנוע

חבר מהצבא עשה לי חשק ושלח אותי לעופר בן אשר (מורה הנהיגה האגדי), ובחפש"ש הוצאתי רישיון.
החובה שלי עולה בערך 3900.

לגבי הפידבק - אני די מתבאס כשמדי פעם הפורום מתמלא ל- 3 או 4 ימים בשרשורים אלימים וחסרי תכלית (שוטרים, אור ירוק, פוליטיקה), בין אם On-topic או .
אנחנו - כולנו - צריכים ליזום יותר פתיחות של שרשורים חיוביים.
מה למשל?  כמו שרשור ההיכרות הזה, או שרשור הנפילה הכי דבילית, או סיפורי חוויות הרכיבה (זה בסדר גם בלי פרסים, באמת) - שכבר היו (הייתי שם כאן לינקים, אבל זה גדול עלי).
אפשר לקחת את זה לכיוונים כמו - הדברים שאני בודק כשאני עולה על האופנוע, האמונות הטפלות שלי לגבי האופנוע (רק אני, לפני טיול, דוחף את האצבע האמצעית של הכפפה השמאלית שלי ל- ? טוב לא משנה, נשאיר את זה לשרשור) וכו' וכו'.
אופנועים >>
לצפיה ב-''
12/06/2011 | 18:39
17
שם (מספיק פרטי):מיס הילה
מיקום בארץ:מדינת ת"א
אופנוע נוכחי ותמונה שלכם עם האופנוע:קסבו 250
כמה שנים אתם רוכבים4 (בעוד שבועיים)
וכמה שנים אתם גולשים בפורוםאון אנד אוף 4 שנים
איך הגעתם לעולם האופנועיםחיפשתי איך להגיע מנקודה א' לנקודה ב' בלי להזיע בקיץ
כמה שילמתם בפעם האחרונה על הביטוח חובה שלכם3600

וקצת פידבק לסיום, מה הייתם מוסיפים \ מורידים \ משפרים בפורום:מצרפת לפה רוכבות ודואגת שכמה אנשים יצאו מהארון, אולי כך הם ירגעו
אופנועים >>
לצפיה ב-'אני'
אני
12/06/2011 | 18:57
8
שם (מספיק פרטי): אלעד
מיקום בארץ: ראשל"צ
אופנוע נוכחי ותמונה שלכם עם האופנוע: ימאהה R1. אין לי תמונה עליו - תסתפקו באופנוע הקודם.
איך הגעתם לעולם האופנועים: דרך אחי.
כמה שילמתם בפעם האחרונה על הביטוח חובה שלכם: 4617 ש"ח (ביטחתי מחוץ לפול).

וקצת פידבק לסיום, מה הייתם מוסיפים \\ מורידים \\ משפרים בפורום (גם להחליף הנהלה זה לגיטימי, רק אל תצפו שתוכלו להמשיך לכתוב עם אותו ניק): לדעתי לשפר קצת את ה-FAQ - שאלות שחוזרות על עצמן כמו הוצאת רישיון  אפשר לקבץ ולענות שם כך שבחיפוש קצרצר יהיה אפשר לקבל את כל המידע.
אופנועים >>
לצפיה ב-'שובהפעם'
שובהפעם
12/06/2011 | 20:06
16
20
שם : תומר
מיקום בארץ: תל-אביב
אופנוע נוכחי: R750.
כמה שנים אתם רוכבים: 8+-
וכמה שנים אתם גולשים בפורום: לפי הרישום של תפוז מ 2004. איך שהזמן זבובים.
איך הגעתם לעולם האופנועים: ה xsi התפרקה (ממש. נשארתי עם ידית הילוכים ביד), זרקתי אותה באיזה מגרש מכוניות, ואת הכסף לקחתי לסוכנות הקרובה, שבמקרה היתה פרפר.
כמה שילמתם בפעם האחרונה על הביטוח חובה שלכם: 5171. ככה זה כשיש תביעה מלפני 3 שנים. (ואם זה לא מספיק אז קיבלתי גם תעודה בגודל של דף פוליו שגם כשמקפלים לא נכנסת לשום נרתיק).

וקצת פידבק לסיום: כולכם מושחת/טים. תמשיכו ככה!

התמונה הרצ"ב עוד מימי ה Z. קרדיט מגיע ל TIM הצלם.
אופנועים >>
לצפיה ב-'אחת התמונות אם לא ה!!! '
אחת התמונות אם לא ה!!!
12/06/2011 | 20:54
7
7
רוצה לספר מה קרה שניה לפני שצולמה?
אופנועים >>
לצפיה ב-'ניחוש פראי: הוא היה על האופנוע.'
ניחוש פראי: הוא היה על האופנוע.
12/06/2011 | 20:59
4
לצפיה ב-''
12/06/2011 | 21:41
4
8
היה לי מזל לראות את האירוע בשידור חי.
אופנועים >>
לצפיה ב-''
12/06/2011 | 21:45
1
4
אתה חייב לי מקלדת...
אופנועים >>
לצפיה ב-' אמנות השרשור... זה היה ל bulb'
אמנות השרשור... זה היה ל bulb
12/06/2011 | 21:47
2
לצפיה ב-'שלום, אתן חסרות לנו'
שלום, אתן חסרות לנו
13/06/2011 | 07:26
2
לצפיה ב-'למה את לא בשרשור הכרות?'
למה את לא בשרשור הכרות?
14/06/2011 | 03:34
2
לצפיה ב-'רגע לפני'
רגע לפני
13/06/2011 | 11:02
2
הטריפל שבנחשונים (ז"ל, הי"ד), רואה את האספלט קרוב עד שפתאום הוא ממלא יותר מדי מתוך המשקף: הקדמי איבד אחיזה.
בלי שום כוונה הברך נתקעת בין האופנוע והמסלול וכנראה משנה משהו בשווי המשקל של האופנוע שנמצא על הצד*
שבריר שניה אח"כ האופנוע עומד על שני גלגליו, אבל בניצב לכוון המסלול ותוך כדי טנק סלפינג מוביל אותי אל הבוץ שבצד האספלט.
כשאני כבר עמוק בבוץ (דו משמעית) ומבין שכבר אין לי שום שליטה על הכלי, אני מנסה לנטוש, אבל האופנוע העקשן לא רוצה לנטוש אותי...

*התאוריה שלי: ניתוק רגעי של האחורי תוך אחיזה מחדש של הקדמי, מיד אח"כ חידוש אחיזה גם באחורי - והנה התחלה של היי סייד.
אופנועים >>
לצפיה ב-'מז"ט ואחלה תמונה'
מז"ט ואחלה תמונה
12/06/2011 | 21:07
6
אתה באמת נראה קצת עייף
אופנועים >>
לצפיה ב-'נראה שאתה והאופנוע צוות לעניין...יש מצב שאתם '
נראה שאתה והאופנוע צוות לעניין...יש מצב שאתם
12/06/2011 | 21:36
8
עובדים במכון הססמוגרפי?
אופנועים >>
לצפיה ב-'העיקר שיש סליידרים'
העיקר שיש סליידרים
12/06/2011 | 21:55
12
לצפיה ב-'מזל טוב'
מזל טוב
12/06/2011 | 22:43
3
לצפיה ב-'לאליפות הפורום לתמונות בהם מופיעים גולשים'
לאליפות הפורום לתמונות בהם מופיעים גולשים
13/06/2011 | 01:15
1
לצפיה ב-'שאלה'
שאלה
13/06/2011 | 10:29
2
5
כמה עלה לתקן אותו? ומה היו הנזקים לך?
אופנועים >>
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
13/06/2011 | 16:56
1
5
הנזקים:
התעקמה התושבת של המראה + הרבה בוץ על האופנוע והחליפה.

עלות התיקון: שטיפת האופנוע + הרבה מטליות לחות לחליפה.

מסתבר שקאוואסקי יודעים ליצר אופנועים קשוחים. מפתיע, אבל מסתבר.
אופנועים >>
לצפיה ב-'הכל היה נמנע אילו היה לך ABS'
הכל היה נמנע אילו היה לך ABS
13/06/2011 | 23:41
8
יודעים לייצר אופנועים עלק

אופנועים >>
לצפיה ב-'אוקיי , אז אני גל'
אוקיי , אז אני גל
12/06/2011 | 20:57
5
גל
38
מפתח תקוה
רוכב על ויראגו 500
נטו על אופנועים כ 11 שנים
בפורום מ 2003 , כמה זה , 8 שנים ?
התחלתי עם אופנועים בגיל 16 ,אני אפילו לא זוכר מה גרם לי להתלהב , אבל מאז החיידק נשאר .שנה על TSW שנת 86 (היה מותר להרכיב ..) .
שנה וחצי כסטודנט על טייפון 125 .
ובשמונה שנים האחרונות על הויראגו - טוב לי איתו ,לא ממהר להחליף .
רמי ביטוחים זוכה ממני למילגה שנתית של כ 4600 ש"ח , חובה + ג' .
אופנועים >>
לצפיה ב-'מסתתר מאחורי הכינוי'
מסתתר מאחורי הכינוי
12/06/2011 | 21:26
1
יליד 1963
26 שנים ראשונות בת"א ואח"כ בראשל"צ.
רשיון A מ 1985
מאז על קטנועים. חולם על גדלנועים.
עכשיו על JM250 שהוא אחלללללללה כלי.
גולש בפורום בערך 4 שנים.
הגעתי בעקבות ווספה SS של חבר. (הזקנים מכירים ווספה SS)
לא זוכר כמה שילמתי , אבל פעם ראשונה שהגבלתי לנהג יחיד.
אופנועים >>
לצפיה ב-'אני...'
אני...
12/06/2011 | 21:35
2
7
שם (מספיק פרטי): אבי
מיקום בארץ: על ציר אשדוד-ת"א
אופנוע נוכחי ותמונה שלכם עם האופנוע: Suzuki Sv 605S
כמה שנים אתם רוכבים: במצטבר קצת מעל שנה. (חזרתי לאחר תקופה ארוכה).
וכמה שנים אתם גולשים בפורום : מ-2004 פעם בניק אחר, ואח"כ כקורא סמוי.
איך הגעתם לעולם האופנועים : דוד שלי אינעל דינו. הוא והארלי...
כמה שילמתם בפעם האחרונה על הביטוח חובה שלכם : 5300 ש"ח. (6000 ש"ח במצטבר עם צד ג').
אופנועים >>
לצפיה ב-'אז יש פה שני אבי עם SV650S ?'
אז יש פה שני אבי עם SV650S ?
12/06/2011 | 21:59
1
4
לצפיה ב-''
12/06/2011 | 22:31
1
לצפיה ב-'תורי:'
תורי:
12/06/2011 | 22:47
2
11
שם (מספיק פרטי): איגור
מיקום בארץ:  גבעתיים
אופנוע נוכחי ותמונה שלכם עם האופנוע: BMW F650
כמה שנים אתם רוכבים   1
וכמה שנים אתם גולשים בפורום  7-8
איך הגעתם לעולם האופנועים: מחשבה הסתובבה הרבה זמן בראש, אחרי גירושין ומשבר גיל אשר נחת מוקדם מהצפוי.
כמה שילמתם בפעם האחרונה על הביטוח חובה שלכם  4684 חובה
אופנועים >>
לצפיה ב-'גלישה בפורום צלילה לא נחשב כוותק '
גלישה בפורום צלילה לא נחשב כוותק
13/06/2011 | 09:09
1
6
לצפיה ב-'ומה עם צלילה בפורום גלישה?'
ומה עם צלילה בפורום גלישה?
13/06/2011 | 15:53
3
לצפיה ב-'גם אני רוצה'
גם אני רוצה
12/06/2011 | 22:51
3
5
שם : נועם
מיקום בארץ: גוש דן....
אופנוע נוכחי ותמונה שלכם עם האופנוע: Yamaha XT1200Z Super Tenere 2010
כמה שנים אתם רוכבים : יותר ממה שאני מוכן להודות
וכמה שנים אתם גולשים בפורום : שנתיים
איך הגעתם לעולם האופנועים : במהלך שירות קבע הוצאתי רישיון ורכבתי עד 99, חזרתי חזרה לפני שנתיים עם קטנוע ומאז גדלנו
כמה שילמתם בפעם האחרונה על הביטוח חובה שלכם 6000+ (האופנוע רשום על שם החברה אז - ביטוח מסחרי)
אופנועים >>
לצפיה ב-'אגב ביטוח מסחרי...'
אגב ביטוח מסחרי...
12/06/2011 | 23:04
3
בדקת אפשרות לבטח אותו במחיר נורמלי בחברות הביטוח השונות?
אני באיילון ולא הזיז להם שהקטנוע שלי מוכר להוצאות חברה (כמו שלפול איכפת מאיזשהי סיבה הזויה) ויש לי מחיר רגיל (3600 ש"ח~)
אופנועים >>
לצפיה ב-'יופי של הסוואה'
יופי של הסוואה
13/06/2011 | 12:51
1
1
האופנוע שלך מדמיין שהוא בסוונה?!
אופנועים >>
לצפיה ב-'ברור, אני צד פולי קפה והוא שומר עלי מהאריות..'
ברור, אני צד פולי קפה והוא שומר עלי מהאריות..
14/06/2011 | 23:11
3
לצפיה ב-'מלא זמן לא כתבתי (וגם כנראה לא אגיע למפגש),'
מלא זמן לא כתבתי (וגם כנראה לא אגיע למפגש),
12/06/2011 | 22:55
1
2
שם (מספיק פרטי): אלדד
אופנוע נוכחי ותמונה שלכם עם האופנוע: FZR600MYTHLOGICAL
כמה שנים אתם רוכבים:11, לא ברצף (3+8)
וכמה שנים אתם גולשים בפורום: 8
איך הגעתם לעולם האופנועים: מהגיליון הראשון של טורבו, תערוכת אוטומוטור 1981...
כמה שילמתם בפעם האחרונה על הביטוח חובה שלכם: סביב ה-4K

וקצת פידבק לסיום, מה הייתם מוסיפים \ מורידים \ משפרים בפורום: פינת ישבן השבוע, בצמוד לשרשור המכירות.
אופנועים >>
לצפיה ב-'לאן נעלמה התמונה'
לאן נעלמה התמונה
12/06/2011 | 23:05
3
לצפיה ב-' '
12/06/2011 | 22:56
1
6

לא אגיע למפגש הפורום, מתנגש עם טיול מועדון הסילברווינג.
שם : תומר
מיקום בארץ : הוד השרון
אופנוע נוכחי : התשובה במהופך
על אופנועים כ 15 שנים
גולש בפורום מ 2001
איך הגעתם לעולם האופנועים : זה תורשתי וזה עובר הלאה...
עובד בהונדה, מנהל את סניף שוקן ורוכב על הכל במסגרת העבודה.
ביטוח חובה לא שילמתי כבר הרבה זמן
פידבק לסיום : מבסוט מהניהול הנוכחי, כבוד על הסבלנות !
אופנועים >>
לצפיה ב-''
13/06/2011 | 18:03
1
לצפיה ב-'תכירו אותי ואת הדוקס '
תכירו אותי ואת הדוקס
12/06/2011 | 23:35
4
11
שם : אסף
מיקום בארץ : אזור השרון.
אופנוע נוחכי : DUCATI MONSTER 696
כמה שנים אתם רוכבים - 10
כמה שנים אתם גולשים בפורום - עוד מימיי IOL העליזים. פחות כותב אבל קורא מידי יום.
איך הגעתם לעולם האופנועים - אהבת ילדות כשיוצאות לי העניים שאבא שלי מבחין במראה באופנוע שבא לעקוף אותנו במהירות.
כמה שילמתם על ביטוח חובה - 4464 שח.
אופנועים >>
לצפיה ב-'ותמונה בגודל נורמאלי'
ותמונה בגודל נורמאלי
12/06/2011 | 23:43
3
8
לצפיה ב-'מים לא מורידים כתמי שמן '
מים לא מורידים כתמי שמן
12/06/2011 | 23:47
2
5
לצפיה ב-''
14/06/2011 | 12:20
2
לצפיה ב-'חבל שלא'
חבל שלא
15/06/2011 | 13:37
4
ראית אתמול תעשיות על בנשונל גאוגרפיק, הית מבין דבר או שניים על טכנולוגיה ואקזוטיקה.
מזמן הבנתי שהקלישאות והבדיחות על דוקאטי הם חלק בלתי נפרד מהפורום ומבוססות על שמועות של מחילת שנות ה90.
אופנועים >>
לצפיה ב-'אהלן אהלן'
אהלן אהלן
12/06/2011 | 23:50
4
שם : פרטי
מיקום בארץ : בדרום הצפוני
אופנוע נוכחי : כרגע טוסטוס 250 מתפרק
כמה שנים אתם רוכבים : בערך 8
וכמה שנים אתם גולשים בפורום : 5
איך הגעתם לעולם האופנועים : חברים
אופנועים >>
לצפיה ב-'מקווה להגיע אבל בכל זאת'
מקווה להגיע אבל בכל זאת
12/06/2011 | 23:53
5
שם (מספיק פרטי): דניאל / ביגי
מיקום בארץ: עפולה (זמני) / נהריה
אופנוע נוכחי ותמונה שלכם עם האופנוע: R1000 2007
כמה שנים אתם רוכבים: עם רישיון מיומולדת 18, בלי מגיל 15
וכמה שנים אתם גולשים בפורום: מ2003
איך הגעתם לעולם האופנועים: אמא אומרת שהצעד הראשון היה לכיוון דו"ג של השכן.... אני זוכר שהוירוס נהיה תמידי בסוכנות אפריליה בניס (צרפת) בגיל 12 מאז... טוטלוס
כמה שילמתם בפעם האחרונה על הביטוח חובה שלכם: חובה 6160שח (יולי שעבר) עוד 3 שבועות מחדש

וקצת פידבק לסיום, מה הייתם מוסיפים \ מורידים \ משפרים בפורום (גם להחליף הנהלה זה לגיטימי, רק אל תצפו שתוכלו להמשיך לכתוב עם אותו ניק ): את המעטפות של מיצו
אופנועים >>
לצפיה ב-'טוב, תגידו לי מזל טוב, כרגע התצטרפתי לפורום'
טוב, תגידו לי מזל טוב, כרגע התצטרפתי לפורום
13/06/2011 | 00:18
5
שם: איליה
כמה שנים אתם רוכבים: 7 שנים
אופנוע נוכחי: BMW F800ST 2007
אוםנועים קודמים: SUZUKI TU250 (אחלה אופנוע למתחילים), DR650 (חיי רעה (בעיקר בשטח)), קימקו אקסיטיינג 500 (אחרי 1ץ5 שנה שהייתי שוב פעם על 4 גלגלים, חזרתי לקטנוע, אך אחרי חצי שנה מכרתי אותו וחזרתי לאופנוע - בימר נוכחי שלי)
איך הגעתם לעולם האופנועים: נשבר מ4 גלגלים
כמה שילמתם בפעם האחרונה על הביטוח חובה שלכם: הרבה
אופנועים >>
לצפיה ב-'אם כולם קופצים מהגג.. '
אם כולם קופצים מהגג..
13/06/2011 | 00:31
3
9
שם (מספיק פרטי): אלכס
מיקום בארץ: אילת
אופנוע נוכחי ותמונה שלכם עם האופנוע: בייבי נינג'ה 2011
כמה שנים אתם רוכבים: 6 שנים. בארץ בעיקר קטנועים עד שהתחדשתי לא מזמן.
וכמה שנים אתם גולשים בפורום: קצת פחות משנה, פעיל בחודשים הארונים
איך הגעתם לעולם האופנועים: קשה, קשה להסביר. תמיד היה שם.. משהו עם הקרבה למכונה והרצון לדעת איך הכל עובד מקבל סיפוק בתחום הזה.
כמה שילמתם בפעם האחרונה על הביטוח חובה שלכם: בערך 3000 ש"ח

וקצת פידבק לסיום, מה הייתם מוסיפים \ מורידים \ משפרים בפורום (גם להחליף הנהלה זה לגיטימי, רק אל תצפו שתוכלו להמשיך לכתוב עם אותו ניק ): הכל טוב. אולי קצת יותר מפגשים באזור שלי.
אופנועים >>
לצפיה ב-'אופס.. ועכשיו התמונה שהתכוונתי להעלות..'
אופס.. ועכשיו התמונה שהתכוונתי להעלות..
13/06/2011 | 00:37
2
5
לצפיה ב-''
13/06/2011 | 06:28
1
1
לצפיה ב-''
13/06/2011 | 13:06
1
לצפיה ב-'פיייי כמה זמן לא עשינו את זה.. :)'
פיייי כמה זמן לא עשינו את זה.. :)
13/06/2011 | 00:56
5
שם (מספיק פרטי): אסף
אופנוע נוכחי ותמונה שלכם עם האופנוע: sv650
כמה שנים אתם רוכבים: קצת יותר מ- 3 וחצי שנים, כולל שלל עבודות משלוחים, לכן זה מרגיש לי הרבה יותר.
וכמה שנים אתם גולשים בפורום: מגיל 17 וחצי , תעשו חישוב..
איך הגעתם לעולם האופנועים: טופ גאן, מווריק "טס" על האופנוע ומנופף למטוס, זה קנה אותי.. :) גם לגבי המטוסים..
כמה שילמתם בפעם האחרונה על הביטוח חובה שלכם: יותר מדי כסף, 6,000 ש"ח בלי ג' וכלום

אופנועים >>
לצפיה ב-'יעקב'
יעקב
13/06/2011 | 01:58
11
7
שם: יעקב
מיקום בארץ: כרגע בגלות ארה"ב עקב עבודה
אופנוע נוכחי: ימאהה FJR 1300
כמה שנים רוכב: בערך 9 בהפסקות
בפורום בערך 4 שנים
לעולם האופנועים הגעתי בגיל 24 עת כסטודנט חיפשתי אמצעי תחבורה
ביטוח חובה שילמתי 884 שח (260 דולר)
בפורום:  להרבות בשירשורים יזומים כגון זה

האיזור שבין עמק הסיליקון לבין האוקיאנוס משופע בדרכים מתפתלות שהן גן עדן למי שאוהב לרכב על הצד של הצמיג ולהפוך הטיה ללא הפסקות של רכיבה בקו ישר.
אופנועים >>
לצפיה ב-'חובה 884 ש"ח ... הייתי עושה פעמיים, ככה סתם.'
חובה 884 ש"ח ... הייתי עושה פעמיים, ככה סתם.
13/06/2011 | 09:16
2
לצפיה ב-'לא יאמן.884 ש"ח.'
לא יאמן.884 ש"ח.
13/06/2011 | 09:57
9
1
זה גם אומר שזה ביטוח אישי? אתה בעצם יכול לרכב על כל אופנוע?
אופנועים >>
לצפיה ב-'אני מומחה קטן לביטוח'
אני מומחה קטן לביטוח
13/06/2011 | 10:18
8
2
נדמה לי שזה ביטוח לאופנוע עצמו ולא לרוכב.
כלומר ביטוח לכל מי שרוכב עליו, אבל אני לא בטוח.
המחיר כולל צד גימל אבל לא כולל מקיף.
יתכן שהפער הזה הוא הגדול ביותר שקיים בין ישראל לארה"ב לאיזה שהוא מוצר או שרות.
אופנועים >>
לצפיה ב-'נגיד ואין לך שום ביטוח הראיות מטעם'
נגיד ואין לך שום ביטוח הראיות מטעם
13/06/2011 | 14:42
1
2
העבודה או שאתה משלם באופן עצמאי וכל מה שיש לך זה את אותו ביטוח חובה ב884 ש"ח על האופנוע...

האם יהיה לך כיסוי מלא לפציעות בזמן תאונה (חו"ח!) ולתקופת השיקום?
אופנועים >>
לצפיה ב-'הראיות=בריאות'
הראיות=בריאות
13/06/2011 | 14:42
1
לצפיה ב-'ומה עם הפערים בביטוח בריאות ?'
ומה עם הפערים בביטוח בריאות ?
13/06/2011 | 15:26
5
2
במידה ואתה לא רוצה שישלחו אותך לבית חולים זוג ז (משחטת בשר) שמועות מספרות על תשלום של 450$ לחודש לאדם בריא ללא עבר בגילאים 40-50 (שלא נדע כמה בנאדם עם בעיות בריאותיות משלם)
כשפה מה משלמים 30 שח לחודש ביטוח זהב במכבי
אופנועים >>
לצפיה ב-'30 ש"ח? אתה חי בסרט'
30 ש"ח? אתה חי בסרט
13/06/2011 | 19:52
1
2
אצלי בתלוש יש סעיף מס בריאות, "קצת" יותר מ - 30 ש"ח...
בקיצור, גם פה משלמים מאות שקלים (ואף יותר)  בשביל ביטוח בריאות הבסיסי ביותר.
אופנועים >>
לצפיה ב-'בשביל חרא של בית חולים ושירות'
בשביל חרא של בית חולים ושירות
13/06/2011 | 20:51
2
היחס המחורבן שם עוד טרי לי בראש
אופנועים >>
לצפיה ב-'ביטוח בריאות בארץ הוא 5% מהברוטו כל חודש.'
ביטוח בריאות בארץ הוא 5% מהברוטו כל חודש.
13/06/2011 | 21:24
2
1
זה יכול להגיע גם לאלפי ש"ח בחודש בהתאם לשכר כמובן.

ממש לא 30 ש"ח.
אופנועים >>
לצפיה ב-'אתה וחג'בי פיספסתם קצת את הכוונה'
אתה וחג'בי פיספסתם קצת את הכוונה
13/06/2011 | 22:37
1
2
גם בארה"ב יש ביטוח של המדינה.... והוא שווה לתחת תרתי משמע (כשאתה מפונה הדבר הראשון שבודקים אם יש לך ביטוח פרטי כדי להחליט לאיזה בית חולים לפנות אותך)
אצלינו 5% תלוי במשכורת, סבבה

אני התכוונתי לביטוח ה"אקסטרני" שיש בארה"ב והשוואתי אותו (אולי לא השוואה נכונה) למה שמשלמים לקופת חולים.... ואחרי בדיקה מתברר שזה 53 שח (מגן זהב+מגן סעודי זהב) במקרה שלי ולא 30שח

ולצורך העניין 450$ זה שווה ערך (5% אמרנו ולפי3.4שח לדולר) של בעל שכר חודשי של 30,600שח נטו....
ככה שבארץ רוב הציבור ישלם ביטוח רפואי הרבה אבל הרבה יותר נמוך
אופנועים >>
לצפיה ב-' 5% מ30,000 ברוטו =1500 ש"ח פחות בנטו.'
5% מ30,000 ברוטו =1500 ש"ח פחות בנטו.
13/06/2011 | 23:30
2
נכון שרוב הציבור משלם פחות כשהשכר הממוצע במשק הוא בסביבות ה 8,000 ברוטו.

אופנועים >>
לצפיה ב-'יאללה...'
יאללה...
13/06/2011 | 05:38
5
שם: צורי

מיקום בארץ: לא בארץ... כרגע ניו זילנד

אופנוע נוכחי: לאחר תאונה מצערת לפני כמה חודשים, אין אופנוע! עד האופנוע הבא... התמונה היא של הז"ל

כמה זמן רוכב?: מגיל 15(TS שחוט) עם רשיון מגיל 18. וכל זה בהפסקות (איפה שהיה אפשר רכבתי)

בפורום: בערך שנה

איך באתי.... אבא שלי בעוונותיו הרבים רכב הרבה שנים ובסוף מכר בגלל אמא, מישהו צריך להשלים את החסר, לא?!

כמה?!! אוווו זה היה הרבה כסף... ועכשיו אני מחכה שהם יחזירו את ההשקעה

אופנועים >>
לצפיה ב-'למרות שלא אגיע למפגש....'
למרות שלא אגיע למפגש....
13/06/2011 | 08:46
2
10
שם (מספיק פרטי): יאן
מיקום בארץ: קריות
אופנוע נוכחי ותמונה שלכם עם האופנוע: ER5 ישן חבוט ואהוב...
כמה שנים אתם רוכבים? 4 שנים כמעט
וכמה שנים אתם גולשים בפורום: כשנתיים.
איך הגעתם לעולם האופנועים: הגעתי בגלל הפרקטיקה וחסכון בזמן ונשארתי בגלל האהבה.
כמה שילמתם בפעם האחרונה על הביטוח חובה שלכם: שילמתי 5600

תודה לעדי על התמונה!
אופנועים >>
לצפיה ב-'האיאה שלך לא חבוט'
האיאה שלך לא חבוט
13/06/2011 | 10:29
1
2
אתה רק צריך לתת יותר בגזזז
אופנועים >>
לצפיה ב-'אין לי בעיה לתת בגזזזז'
אין לי בעיה לתת בגזזזז
13/06/2011 | 12:07
1
יש לי בעיה לתת בגז בזיגזגים
אופנועים >>
לצפיה ב-'יאללה עכשיו אני'
יאללה עכשיו אני
13/06/2011 | 09:35
5
שם-דורון
מיקום-על הקו אלפי מנשה-רעננה.
אופנוע? ה אופנוע KTM ADV 990S כמו זה שמיצו העתיק רק יותר יפה וקשוח
כמה שנים רוכב-24
כמה גולש בפורום-משהו כמו 6 שנים
איך הגעתי לאופנועים-זה מולד כנראה, נטיה גנטית שעברה אלי מסבא שלי.
הפורום סבבה, לא צריך לשנות כלום.
אופנועים >>
לצפיה ב-'נו, עוד שרשור היכרות'
נו, עוד שרשור היכרות
13/06/2011 | 09:55
10
שם (מספיק פרטי): אייל
מיקום בארץ: אין שם במרכז
אופנוע נוכחי: KTM SuperDuke 990 R

כמה שנים רוכב: 10 שנים
כמה שנים גולש בפורום: 9 שנים.

איך הגעתם לעולם האופנועים: להגיע לבסיס בלי אוטובוסים. בהתחלה הכיוון היה קקנוע פשוט, ומאז זה התפתח.
כמה שילמתם בפעם האחרונה על הביטוח חובה שלכם: אני מעדיף לשכוח...
אופנועים >>
לצפיה ב-'טוב, יאללה '
טוב, יאללה
13/06/2011 | 10:25
1
6
שם (מספיק פרטי): דוד (הידוע גם בכינוי AGENT5 או "הסוכן" )
מיקום בארץ: מודיעין
אופנוע נוכחי ותמונה שלכם עם האופנוע: ZX10R בציר 04'
כמה שנים אתם רוכבים: כמעט 10 שנים
וכמה שנים אתם גולשים בפורום: 9 שנים (מאי 2002)
איך הגעתם לעולם האופנועים: אבא שלי קנה GPZ כאשר אני הייתי בן 21 והתרשמתי כל כך ממנו שישר הוצאתי רשיון כדי שנרכב יחד. מאז אנחנו נוסעים כל שנה לאילת ביחד על אופנועים (כיום יש לו CBR 600 F2)
כמה שילמתם בפעם האחרונה על הביטוח חובה שלכם: כ3600 ש"ח

אופנועים >>
לצפיה ב-'אני.'
אני.
13/06/2011 | 10:56
5
שם (מספיק פרטי): ערן
מיקום בארץ: כשאני בארץ, אשדוד.
אופנוע נוכחי ותמונה שלכם עם האופנוע: סוזוקי GS650GT  בציר אמיתי 82
כמה שנים אתם רוכבים : 8
וכמה שנים אתם גולשים בפורום : 8
איך הגעתם לעולם האופנועים : העולם הגיע אלי.
כמה שילמתם בפעם האחרונה על הביטוח חובה שלכם : בארה"ב 95$ לשנה !!

וקצת פידבק לסיום, מה הייתם מוסיפים \ מורידים \ משפרים בפורום (גם להחליף הנהלה זה לגיטימי, רק אל תצפו שתוכלו להמשיך לכתוב עם אותו ניק ) הכל סבבה,היה טוב יותר אם היו פחות תככנים\מריבות\ ויכוחים שמוריד את רמת הפורום לתחתונים.
אופנועים >>
לצפיה ב-'מקווה להגיע למפגש הקציצות'
מקווה להגיע למפגש הקציצות
13/06/2011 | 10:55
3
אביב
בן 27 מחיפה
רוכב על Suzuki freewind xf650  
רוכב כ5 שנים
רוכב בפורום ממתי שהוא נפתח
בגיל 3 טיפסתי על טוסטוסים, בגיל 16 חבר אמר לי שזה אפשרי אז קניתי אפריליה שטח

הביטוח עלה לי 4,360 לא כולל צד ג', הרבה פחות ממה שאני מספר לאנשים (פולני נו...)

לשיפור הפורום הייתי מוסיף כמה תימנים, שיצחקו על הדוקאטים שמטפטים שמן על ה שמלקקים למנהלים שחוסמים את הים, שמשעשים אותנו.
וגם את קומץ הרוכבות שסובלות הערות שובניסטיות מאלה שמהדרים את ה ומעירים את ה מהקבר

אוהב את הפורום גם בתקופות האפלות ביותר
אופנועים >>
לצפיה ב-'קפטן זיו'
קפטן זיו
13/06/2011 | 11:35
1
3
שם (מספיק פרטי): זיו
מיקום בארץ: רחובות
אופנוע נוכחי ותמונה שלכם עם האופנוע: BMW 1150GS ADV
כמה שנים אתם רוכבים: מאז שנת 1991 (שזה 20 שנה)
וכמה שנים אתם גולשים בפורום: מאז 2003
איך הגעתם לעולם האופנועים: זה מזמן, לא זוכר.
כמה שילמתם בפעם האחרונה על הביטוח חובה שלכם, יותר מידי, חובה 4K+/- וצד ג' איזה 500 ש"ח
אופנועים >>
לצפיה ב-'והתמונה'
והתמונה
13/06/2011 | 11:52
4
לצפיה ב-'וואי אני לא מאמין '
וואי אני לא מאמין
13/06/2011 | 11:45
6
7
יש מצב שאני יכול להגיע .
עכשיו ראיתי שזה בחמישי בערב ולא בחמישי בצהריים כמו שחשבתי .
עכשיו הדילמה האמיתית - האם להרכיב צמת חשמל ולהגיע עם הצעצוע או לבוא על ספינת המדבר

ולמי שלא מכיר :
שם - יוחאי או "כבודו" בשבילכם
גיל - מנטלית 14 כרונולוגית כפול
מיקום בארץ - ת"א
רוכב מ2004 אבל אני לא משהו בחשבון
פורום .. כנ"ל
הגעתי על חסידה , או סתם שומרת מצוות אני לא סגור על זה.
חסמו את החשבון בבנק הזרע אז שילמתי בכליה.
מחליף את הסיסמה ניהול ל 1234 - אם זה עובד בערוץ אגו אין סיבה שזה לא יעבוד בפורום
אופנועים >>
לצפיה ב-'ושאלה קטנה...'
ושאלה קטנה...
13/06/2011 | 11:59
5
5
למה רוכבי סופרמוטו לובשים ציוד כביש, אבל מגף שטח?
שאלה רצינית. יש בזה משהו עמוק או סתם עניין של נוחות?
אופנועים >>
לצפיה ב-'עניין של נוחות'
עניין של נוחות
13/06/2011 | 12:14
4
5
מגף שטח הרבה יותר נוח מגבס
מגפי כביש ברכיבת סופרמוטו זה כמו כוסות רוח למת, הן מגנות יופי משפשופים אבל כשצריך לבעוט באספלט כדי להרים את הקדמי או שהרגל נמעכת תחת משקל 2 אופנועים ורוכב (וזה קרה לי כבר יותר מפעם אחת ) אתה מוכן להתפשר על נוחות כדי לסיים את הרכיבה בלי שברים.

בעקרון רכיבת סופרמוטו גם אמורה להכיל בתוכה רכיבת שטח, ושם מגף כביש הוא כמו נעלי ספורט.
אופנועים >>
לצפיה ב-'תמונה להמחשה בלבד'
תמונה להמחשה בלבד
13/06/2011 | 12:26
6
לא היה כיף להיפגש בקיר צמיגים הזה
אופנועים >>
לצפיה ב-'תודה'
תודה
13/06/2011 | 12:29
2
6
הבנתי את העניין. מקובל עליי. אתם יכולים להמשיך עם זה.
ביום שאני אתחיל לרכב סופרמוטו (והלואי שזה יקרה מהר). אני אקח את זה לצומת ליבי. תודה!
אופנועים >>
לצפיה ב-'תיקון קטנטן ברשותך ידידי.....'
תיקון קטנטן ברשותך ידידי.....
13/06/2011 | 12:57
1
4
תשומת, תשומת ליבי, נשמע דומה אבל.....

אופנועים >>
לצפיה ב-'למדתי, סלאמתק. תודה!'
למדתי, סלאמתק. תודה!
13/06/2011 | 14:58
4
לצפיה ב-'אני'
אני
13/06/2011 | 12:56
2
8
מונסטר S4RS
מספיק מידע...
אופנועים >>
לצפיה ב-'ביננו.....'
ביננו.....
13/06/2011 | 16:51
1
7
אתה לא בדיוק רוכב, נכון?
יש לך אופנוע ומפעם לפעם אתה מניע אותו על מנת שלא יתרוקן המצבר......

אל תדאג. אני לגמרי מבינה. זה נקרא שלטון ה-
אופנועים >>
לצפיה ב-'עם שלטון כזה צריך לעשות הפיכה!'
עם שלטון כזה צריך לעשות הפיכה!
13/06/2011 | 17:03
4
בינינו, חשבתי לשים תמונה של הג'וי-מקס אבל יש לי קילומטרז' יותר גבוה עם היונדאי.
אופנועים >>
לצפיה ב-'גמני '
גמני
13/06/2011 | 13:49
2
גיא, 38, ת"א
TDM900
רוכב 3 שנים
10 שנים בתפוז, בערך 3 בפורום
לפני 3 שנים חבר חיפש להפטר מהקטנוע, לקחתי לבדוק נשאר יותר משנתיים ואז שדרגתי

חובה - 4300

פידבק - המממ... לא...
אופנועים >>
לצפיה ב-'טוב אז'
טוב אז
13/06/2011 | 14:39
1
1
שם-משה
גיל-40
אופנוע- GXR 1000
רוכב-23 שנים לא רק על אופנוע
גולש -אולי שנתיים
כל חיי על קטנועים לפני 4 שנים חבר הדליק אותי על אופנועי ספורט לקחתי סיבוב ומאז על אופנוע
ביטוח-5200 ש''ח
טוב יש הרבה חבר'ה נהדרים כאן בפורום לא מכיר את כולם בפנים אבל מהפעמים שהיו מפגשים בפארקים או אצל רינו כל מי שעוסק במלאכה פשוט נהדר שאפו לכולכם על הנתינה האין סופית ועל הרצון לעזור לכולם כל היום לפנק לפנק לפנק
אופנועים >>
לצפיה ב-'נ.ב לא יודע לשים תמונות סורי'
נ.ב לא יודע לשים תמונות סורי
13/06/2011 | 14:40
לצפיה ב-'יואב שמעי'
יואב שמעי
13/06/2011 | 14:50
7
שם: יואב שמעי
רוכב חוקי כבר 9 שנים
כיום רוכב על קטנוע
גולש בפורום כבר שלוש שנים
הגעתי לעולם האופנועים דרך הכרות עם טל שביט ז"ל
התשלום האחרון שלי על הביטוח היה קצת מעל 4 אלף

אופנועים >>
לצפיה ב-''
13/06/2011 | 15:58
1
שם: גיל
אופנוע נוכחי ותמונה שלכם עם האופנוע: BMW 1100GS ולידו עוד כמה חברים.
כמה שנים אתם רוכבים: רשמית מ-1985
וכמה שנים אתם גולשים בפורום: לא יודע, איבדתי את הסיסמה לניק הישן
איך הגעתם לעולם האופנועים: ארה"ב, 1978, BULTACO 250
כמה שילמתם בפעם האחרונה על הביטוח חובה שלכם: 4400

וקצת פידבק לסיום, מה הייתם מוסיפים \ מורידים \ משפרים בפורום: קצת פרחים ועבודות גינון לשיפור המראה.
אופנועים >>
לצפיה ב-'זה אני '
זה אני
13/06/2011 | 16:36
6
שם (מספיק פרטי): אורי
מיקום בארץ: בית יהושע
אופנוע נוכחי ותמונה שלכם עם האופנוע: גראנד דינק. לא באמת צריך תמונה של זה
כמה שנים אתם רוכבים: 17
וכמה שנים אתם גולשים בפורום: 10
איך הגעתם לעולם האופנועים: זה התחיל ממורה לנהיגה שהתעקש לא להעביר אותי טסט. ואני, כדי לעשות דווקא, קניתי עיתון מוטו. פתחתי דף ראשון, ראיתי את דבר האורך של טל"ש זצ"ל, והשאר - היסטוריה
כמה שילמתם בפעם האחרונה על הביטוח חובה שלכם: הרבה הרבה הרבה יותר מדי
אופנועים >>
לצפיה ב-'וגם אני'
וגם אני
13/06/2011 | 17:17
8
9
שם:איציק
אופנוע נוכחי: דאוןטאון מזוויע - ותמונה של החברה כי אני ביישן
רוכב: 9 שנים בדיוק
גולש בפורום מאז 2003 או 04
איך הגעתי....אח שלי קנה אופנוע הקפיץ אותי לבסיס ומאז הכול הסטוריה
4200לערך

פידבק לסיום....מצדה היה אחלה ואם אני עדיין גולש כבר כמה שנים אז יש פה איזה משהו....
אופנועים >>
לצפיה ב-' אתה הבנאדם הכי טוב בפורום'
אתה הבנאדם הכי טוב בפורום
13/06/2011 | 20:52
2
2
לצפיה ב-''
13/06/2011 | 21:18
1
לצפיה ב-' כן ירבו!'
כן ירבו!
13/06/2011 | 21:34
1
לצפיה ב-'אם היא חשובה לך - אל תביא אותה לגן חיות שיהיה'
אם היא חשובה לך - אל תביא אותה לגן חיות שיהיה
13/06/2011 | 21:37
4
בחמישי
אופנועים >>
לצפיה ב-'היא לא חייבת לבוא אבל שתביא חברות '
היא לא חייבת לבוא אבל שתביא חברות
13/06/2011 | 23:29
1
לצפיה ב-'תאשר אותי בפייסבוק שניראה עוד תמונות שלה'
תאשר אותי בפייסבוק שניראה עוד תמונות שלה
14/06/2011 | 00:08
5

וריספקט
אופנועים >>
לצפיה ב-' בטח שאני אביא אותה למפגש אני בטוח'
בטח שאני אביא אותה למפגש אני בטוח
14/06/2011 | 09:13
1
שהיא תקבל הרבה יותר אוכל ממני ותעמוד פחות בתור

אני תמיד אומר אם אתה כבר גר בת"א והחיים התאכזרו אליך תקציבית, ורוכבים על דאוןטאון במקום על בורגמן מפנק לפחות שהמורכבת תפצה על זה
אופנועים >>
לצפיה ב-' ידוע לך אם יש לה חבר ?'
ידוע לך אם יש לה חבר ?
14/06/2011 | 22:53
2
לצפיה ב-'נו טוב'
נו טוב
13/06/2011 | 18:10
10
שם (מספיק פרטי): תומר.ק (צ'יפרתי אותכם באות ראשונה מהשם משפחה שלא תגידו)
אופנוע נוכחי ותמונה שלכם עם האופנוע: עדיין ורסיס
כמה שנים אתם רוכבים: נטו כ-10 שנים
וכמה שנים אתם גולשים בפורום: מאז ה-GS500 ב-2002
איך הגעתם לעולם האופנועים: האופנוע הראשון היה TSX50 ומן הסתם הגעתי אליו באוטובוס
כמה שילמתם בפעם האחרונה על הביטוח חובה שלכם:

אופנועים >>
לצפיה ב-'דוד'
דוד
13/06/2011 | 19:35
7
בן 34.
מדרום הארץ.
רוכב על סוזוקי .GS500.
רוכב כבר 8 שנים ועדיין לא יצא לי להצטלם עם האופנוע
נמצא בפורום מאז שהתחלתי לרכב.
לעולם האופנועים הגעתי אחרי שעמדתי יותר משעתיים בפקק עם מנוע דומם בגלל משאית שהתהפכה (ביום רגיל הנסיעה לוקחת 20 דקות מקסימום).
פעם אחרונה עזרתי לממן משכורות של העובדים ב"הפול" בסך של 5443 ש"ח.

לגבי הפורום, הכל טוב.

אופנועים >>
לצפיה ב-'טוב נו '
טוב נו
13/06/2011 | 20:15
5
14
שם (מספיק פרטי): רחלי
מיקום בארץ: הרצליה
אופנוע נוכחי ותמונה שלכם עם האופנוע: ג'וירייד 200
כמה שנים אתם רוכבים: כ-10 שנים
וכמה שנים אתם גולשים בפורום: מ-2001
איך הגעתם לעולם האופנועים: הכל אבא אשם (כולם במשפחה עם רישיון)
כמה שילמתם בפעם האחרונה על הביטוח חובה שלכם: כמעט 4000 לא זוכרת בדיוק, מנסה לשכוח.

וקצת פידבק לסיום, מה הייתם מוסיפים \ מורידים \ משפרים בפורום (גם להחליף הנהלה זה לגיטימי, רק אל תצפו שתוכלו להמשיך לכתוב עם אותו ניק ): הכל תקין.
אופנועים >>
לצפיה ב-'את רוכבת יותר'
את רוכבת יותר
14/06/2011 | 20:00
4
6
עברו יותר מ- 10 שנים מאז שביקרתי אותך עם אופיר ברוטשילד
אופנועים >>
לצפיה ב-'למה אתה הורס?'
למה אתה הורס?
14/06/2011 | 21:10
1
4
היא מנסה להוריד מהגיל
אופנועים >>
לצפיה ב-'כי אני מניאק, היא יודעת את זה '
כי אני מניאק, היא יודעת את זה
14/06/2011 | 22:35
1
לצפיה ב-'באמת? :-O'
באמת? :-O
15/06/2011 | 14:00
1
5
סחטיין עלי!
אופנועים >>
לצפיה ב-'על זה אין וויכוח'
על זה אין וויכוח
15/06/2011 | 20:28
1
לצפיה ב-'זה לא שירשור הכרות ללא תמונה אותנטית..'
זה לא שירשור הכרות ללא תמונה אותנטית..
13/06/2011 | 21:52
11
14
שם (מספיק פרטי):אורן
מיקום בארץ:תלוי ביום
אופנוע נוכחי ותמונה שלכם עם האופנוע:CB1000R ו - YFZ 700R
כמה שנים אתם רוכבים מ-1986
וכמה שנים אתם גולשים בפורום: לדעת רבים יותר מידיי זמן
איך הגעתם לעולם האופנועים : אבא.
כמה שילמתם בפעם האחרונה על הביטוח חובה שלכם: 4010 ש"ח.

וקצת פידבק לסיום, מה הייתם מוסיפים \\ מורידים \\ משפרים בפורום (גם להחליף הנהלה זה לגיטימי, רק אל תצפו שתוכלו להמשיך לכתוב עם אותו ניק ).
פחות ליקוקי תחת
אופנועים >>
לצפיה ב-'בנוגע לסעיף האחרון...'
בנוגע לסעיף האחרון...
13/06/2011 | 22:40
1
6
לצפיה ב-'בנוגע לסעיף האחרון... '
בנוגע לסעיף האחרון...
14/06/2011 | 10:06
4
לצפיה ב-'בנוגע לסעיף האחרון...'
בנוגע לסעיף האחרון...
14/06/2011 | 15:43
4
לצפיה ב-'בנוגע לתמונה.....'
בנוגע לתמונה.....
14/06/2011 | 16:30
7
8
איך בדיוק יצאת בחיים אחרי שהורדת את המראה לוואחש השני?

סע, סע לפורום וואחשים

אופנועים >>
לצפיה ב-' הנה כמה תמונות שיחזירו את כבודי האבוד'
הנה כמה תמונות שיחזירו את כבודי האבוד
14/06/2011 | 22:29
11
לצפיה ב-'קופיקו...'
קופיקו...
14/06/2011 | 22:39
10
לצפיה ב-'מבט כולל...'
מבט כולל...
14/06/2011 | 22:54
4
7
לצפיה ב-''
14/06/2011 | 23:39
3
3
גם טרקטורון וגם ליטר??

אתה כזה טוב שבוZי החליט להיות השוגר דדי שלך??
אופנועים >>
לצפיה ב-'צריך פיס (בוZי) בחיים... '
צריך פיס (בוZי) בחיים...
15/06/2011 | 00:05
2
6
לצפיה ב-'יא חתיכת ^%$%@!!'
יא חתיכת ^%$%@!!
15/06/2011 | 00:10
1
1
לצפיה ב-''
15/06/2011 | 17:14
1
לצפיה ב-'נו, הגיע הזמן'
נו, הגיע הזמן
13/06/2011 | 23:32
4
שם: גל
אופנוע נוכחי ותמונה שלכם עם האופנוע: Z750R, אבל כרגע אני חזק בתחבורה הציבורית...
וכמה שנים אתם גולשים בפורום: 4
איך הגעתם לעולם האופנועים: הפקקים שברו אותי, ומאז אני מחליף שוב ושוב ל "כלי תחבורה פרקטי" יותר ויותר גדול ופחות ופחות פרקטי...
כמה שילמתם בפעם האחרונה על הביטוח חובה שלכם: 5+. לפחות למדתי לקח והעפתי את ביטול ההשתתפות העצמית

וקצת פידבק לסיום - אני מבקש לקבוע לו"ז ותורנות בין הטרולים הטרחניים בפורום - בזמן האחרון הם תוקפים כולם ביחד ואני כבר לא מצליח לעקוב.
אופנועים >>
לצפיה ב-'דוריג - V-Strom 650'
דוריג - V-Strom 650
13/06/2011 | 23:59
1
3
שם: דורון.
מיקום בארץ: מרכז.
האופנוע הנוכחי:Suzuki DL 650, הידוע בכינוי Baby V-Strom.
רוכב כ-5 שנים, בפורום קצת יותר...

נתראה מחרתיים!
אופנועים >>
לצפיה ב-'ניסיון נוסף לצרף תמונה....'
ניסיון נוסף לצרף תמונה....
14/06/2011 | 00:06
6
לצפיה ב-' הו בידיבמבם!'
הו בידיבמבם!
14/06/2011 | 00:52
1
14
שם (מספיק פרטי): שיה (אבל את יכולה לקרוא לי אבא)
מיקום בארץ: שומרון
אופנוע נוכחי ותמונה שלכם עם האופנוע: ורסיס 2007
וכמה שנים אתם גולשים בפורום: כנ"ל
איך הגעתם לעולם האופנועים: התחיל בפרקטיות
כמה שילמתם בפעם האחרונה על הביטוח חובה שלכם: בערך 4600

וקצת פידבק לסיום, מה הייתם מוסיפים \\ מורידים \\ משפרים בפורום (גם להחליף הנהלה זה לגיטימי, רק אל תצפו שתוכלו להמשיך לכתוב עם אותו ניק )
וואלק כלום!
אופנועים >>
לצפיה ב-'תמונה חזקה.. מזכירה את'
תמונה חזקה.. מזכירה את
14/06/2011 | 08:21
17
לצפיה ב-'הנה זה בא:'
הנה זה בא:
14/06/2011 | 01:43
10
אין סיכוי שאגיע, אבל זה החלק שלי בסטריפטיז הקבוצתי -

שם (מספיק פרטי): אורן
מיקום בארץ: השרון
אופנוע נוכחי ותמונה שלכם עם האופנוע: קטנוע רבע. קודם היו GSXR750, Vstrom, בנדיט. ואז באה ההתרסקות. עוד אחזור.
כמה שנים אתם רוכבים יותר מ- 20
וכמה שנים אתם גולשים בפורום 0.25 שנים.
איך הגעתם לעולם האופנועים סטודנט תפרן בירושלים, עם וספה פיאג'ו 150
כמה שילמתם בפעם האחרונה על הביטוח חובה שלכם לא זוכר. תמיד יותר מדי.

וקצת פידבק לסיום, מה הייתם מוסיפים \\ מורידים \\ משפרים בפורום (גם להחליף הנהלה זה לגיטימי, רק אל תצפו שתוכלו להמשיך לכתוב עם אותו ניק ) דווקא הנהלה סימפטית. בניגוד לפורום השכן. תהיו סבלניים וסובלניים, ולאט-לאט עם המספריים, בעיקר נגד סקסיסטים, גזענים, ואוייבי-אנושות אחרים.
אופנועים >>
לצפיה ב-'Ok!'
Ok!
14/06/2011 | 05:40
1
4
שם: גיל
מיקום בארה"ב: אינדיאנפוליס, אינדיאנה

רוכב כרגע על נינג'ה 250, כשאסיים לשפץ את הבית ולבנות גאראג' (לא כדאי להחנות אופנוע ברחוב שלי) אני אשדרג, המועמד כרגע הוא הוא CBR600F

רוכב כ 6 שנים, גולש בפורום קצת יותר.

עלות ביטוח: קצת מתחת ל$500, שבמקרה שלי זה קרוב לסכום ששילמתי על האופנוע שלי. לפני שאתם תולים אותי, קחו בחשבון שבמקרה של תאונה עצמית הפיצוי מוגבל למדי, ואני עלול למצוא את עצמי  בבעיה...

אופנועים >>
לצפיה ב-'אופס'
אופס
14/06/2011 | 05:44
3
לצפיה ב-'עכשיו תורי כי ההוא הלך....'
עכשיו תורי כי ההוא הלך....
14/06/2011 | 08:03
2
4

שם : יוסי (או ג'רמיה)
מיקום בארץ: בעיר הבירה ת"א
אופנוע נוכחי: ER מבוגר ששיפצתי וקשה  לי להפרד מהבחור הזקן
כמה שנים אתם רוכבים: 11 שנה
וכמה שנים אתם גולשים בפורום : בערך 5 שנים אולי יותר...נראה לי יותר
איך הגעתם לעולם האופנועים: אחי הקטן ואני, שני בנדיטים שמהרגע שידעו ללכת רצו כבר להיות על שני גלגלים...התחיל באופניים נגמ באופנוע. אמא שלי כבר השלימה עם העובדה שיש לה 2 בנים אופנוענים...היא אפילו אוהבת לרכב על האופנוע לפעמים :)
כמה שילמתם בפעם האחרונה על הביטוח חובה שלכם : אתמול קיבלתי דואר לחידוש הביטוח...רוצים 5500, נפלו על הראש!!!!!

אני הייתי מוסיף 2 מנהלות חדשות לפורום (לא במקום -בשיתוף!)
הראשונה תהא בלונדה נורווגית שתצ'פר פעם בחודש את הניק הכי מעניין מסקרן ומושך ( ברוטציה כמובן אנחנו מפרגנים)
השנייה תהא ברונהילדה חסרת פרופורציות שהייתה באונסרית לשעבר במועדון הסוליה שתעשה נונונו בסגנון BDSM לניקים שיתבררו כטרולים קטנים שפשוט מתחננים לאיזה ספאנק קטן מברוני שלנו
אופנועים >>
לצפיה ב-'הסכין שהנחת על הגדר קצת מסנוורת'
הסכין שהנחת על הגדר קצת מסנוורת
14/06/2011 | 08:23
1
1
לצפיה ב-'אפקט קל להסיט את תשומת הלב'
אפקט קל להסיט את תשומת הלב
14/06/2011 | 08:57
1
מהפרצוף המעוך שלי בבוקר שבת לפני טיול עם אחי והכלבה.

נראה לך שאשים אחת מהסכינים שלי ככה על הגדר?
אלא אם כן הגדר הייתה עוברת תהליך סטיריליזציה לפני :)
אופנועים >>
לצפיה ב-'אוקיי עכשיו תורי'
אוקיי עכשיו תורי
14/06/2011 | 08:15
6
שם (אם בא לכם לחשוף): ערן
ניק:  wylde ע"ש הגיטריסט Zakk wylde
מצב משפחתי: נשוי + 2
מיקום בארץ: באר יעקב
אופנוע נוכחי:Gpz
אופנוע החלומות שלכם (תתפרעו, זה חלום, לא?): אממממ יש הרבה.. למשל דוקאטי מולטיסטרדה... :))
בפורום מ-2005 בעיקר קורא.
אופנועים >>
לצפיה ב-'תורי '
תורי
14/06/2011 | 18:01
2
4
שם (מספיק פרטי): נדב
מיקום בארץ: עוד לא סגור על זה
אופנוע נוכחי ותמונה שלכם עם האופנוע: ER6N
כמה שנים אתם רוכבים: בסביבות השנה (הראשון שלי היה לפני 8 שנים אבל אחרי חצי שנה נהג מונית לקח לי אותו)
וכמה שנים אתם גולשים בפורום: 8 שנים
איך הגעתם לעולם האופנועים: אבא אומר שבגן הייתי מצייר אופנוע, בטח זה התחיל שם
כמה שילמתם בפעם האחרונה על הביטוח חובה שלכם :4428₪ (היה אמור להיות 400 פחות אבל משרד התחבורה "איפס" לי את הרשיון בשנת 2007, לך תדבר אל הקיר )

וקצת פידבק לסיום, מה הייתם מוסיפים \ מורידים \ משפרים בפורום (גם להחליף הנהלה זה לגיטימי, רק אל תצפו שתוכלו להמשיך לכתוב עם אותו ניק ):
אופנועים >>
לצפיה ב-'יפהפה.. חדש חדש?'
יפהפה.. חדש חדש?
14/06/2011 | 20:43
1
לצפיה ב-'הוא בן 5 חודשים'
הוא בן 5 חודשים
14/06/2011 | 22:39
1
לצפיה ב-'רק בגלל שזה אתה (ניג'ס )'
רק בגלל שזה אתה (ניג'ס )
14/06/2011 | 19:56
1
5
שם (מספיק פרטי): דביר
אופנוע נוכחי ותמונה שלכם עם האופנוע: http://albums.timg.co.il/userFolders/21/302297/302...
כמה שנים אתם רוכבים: 16
וכמה שנים אתם גולשים בפורום: נראה לי ש-9
איך הגעתם לעולם האופנועים: "כל הנחלים זורמים לים" מכירים? אז זה זה
כמה שילמתם בפעם האחרונה על הביטוח חובה שלכם : עזוב, כואב.....

וקצת פידבק לסיום, מה הייתם מוסיפים \ מורידים \ משפרים בפורום (גם להחליף הנהלה זה לגיטימי, רק אל תצפו שתוכלו להמשיך לכתוב עם אותו ניק ) : וואלה הרבה זמן לא יצא לי לעקוב, אז אין לי תלונות
אופנועים >>
לצפיה ב-'16'
16
17/06/2011 | 09:16
1
אופניים לא נחשב
אופנועים >>
לצפיה ב-'שובר שיאים בהישרדות'
שובר שיאים בהישרדות
16/06/2011 | 22:49
15
שם : פיני
אופנוע נוכחי ותמונה שלכם עם האופנוע: GSX1100F 1992
כמה שנים אתה רוכב: 49 שנה
וכמה שנים אתה גולש בפורום: 6 שנה
איך הגעת לעולם האופנועים: בגיל 16 הוצאתי רשיון על קטנוע למרות שלא היה לי. עד לצבא כבר רכשתי למברטה (150 סמ"ק)
כמה שילמת בפעם האחרונה על הביטוח חובה שלך: 4040 ש"ח

אופנועים >>
לצפיה ב-'נו טוב... '
נו טוב...
16/06/2011 | 20:29
8
שם: רותם, למרות שיש כאלה שקוראים לי רותם ג'יירו (בעיקר יוצאי חיל הים).
רוכב רק שנתיים, ובהתאם גולש רק שנתיים
החלטתי להוציא רשיון על דו"ג כחלק מפוביה מטורפת שהיתה לי. לא מצטער לרגע.
ביטוח חובה: 4500 (שילכו לעזאזל ביבי, בובת המריונטה שלו שטייניץ, וכמובן הפקידון העלוב ענתבי).

כמה כבר אפשר לשנות בפורום עם מנוע מיושן???
אבל לפעמים יישן זה טוב
אופנועים >>
לצפיה ב-'שמי מוטי מור ואני רוכב על HM450X בשטח'
שמי מוטי מור ואני רוכב על HM450X בשטח
17/06/2011 | 00:56
85
שם (אם בא לכם לחשוף): שמי מוטי מור
נשוי לטלי אהובתי + ילדי המקסימים - תום 24 , רות 22 , רום 13 .

מיקום בארץ:רעננה
כמה שנים אתם גולשים בפורום:8 שנים.
אופנוע נוכחי ורצוי גם תמונה שלכם עם האופנוע: HM450X
אילו אופנועים היו בבעלותכם עד היום: טוסטוס טילון ICM , הארלי 1200 מודל 56,ווספה SS, וספה 150 , למברטה , הינקל, רביט 200, טרייומף 500, אבו 250BMW  ,יאווה 350 מודל 56 , יאווה 350 מודל 72 , יאווה 350 מודל 77 , יאווה 350 מודל 87 , יאווה 350 מודל 89 ,קוואסאקי 1100 מודל 88  ,  יאווה 350 מודל 92 , יאווה 350 מודל 93, סוזוקי GS500E מודל 2000 , בנדיט 1200 מודל 2001, CBR954RR מודל 2002 , CBR1000RR -2004 אדום ,קטנוע CH250 הונדה  ,  CBR1000RR - 2004 שחור , BMW1150 , ZZR600 , קטנוע קימקו 250 , SV1000S ,סוזוקי DRZ400S 2003 ,  סוזוקי DRZ400SM , HM450X

כמה שנים אתם רוכבים: 36 שנה.

למה בעצם אופנוע? מה יגרום לכם לרדת מאופנועים? התמכרות לסמים - אדרנלין.
ומשהו בנימת התקופה האחרנה: חולות ודיונות זה אחלה - אני בשטח ונהנה מכל רגע.
מה לדעתם ניתן לעשות כדי לשפר את מצבו של הענף בארץ? - פירגון ותמיכה לרוכבים צעירים.

בתמונה -  שצולמה במדבר יהודה
אופנועים >>

הודעות אחרונות

21:05 | 13.09.19 נמלה עוקצת
10:37 | 05.09.19 אוהבותה
14:40 | 14.08.19 TS250X1
08:00 | 31.07.19 יהודה אל
07:58 | 31.07.19 יהודה אל
14:01 | 24.07.19 alikoneamn
00:11 | 28.06.19 יהודה אל
14:29 | 22.06.19 דוש שבילים
07:20 | 11.06.19 כRובי
07:12 | 06.06.19 Nim27
23:06 | 21.05.19 hagi1934

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ