סרט במתנה

יוסיסקי

New member
ואחרון חביב ביותר

Furka pass to Sustenpass ומה שביניהם מקדש האופנוענים האלפיניסטים שבוע הבא על CBF1000 מזג האויר הצפוי מאיר פנים מקוה לצלם ולשתף

יוסיסקי

New member
כן, יש לא מעט רוכבי אופניים

שהשד יודע איך הם מצליחים לטפס את העליות הללו והכי מפחיד להתקל בהם בירידות הם פשוט טסים שם ובנס לא מתרסקים (או שכן...)

tanaz14

New member
תן את שלי למישהו שיוכל לקחת בת זוג ../images/Emo140.gif

תודה, לא אוהב סרטים מפחידים.

סינבד

New member
לאן צריך לבוא

כדי לקחת את הכרטיסים? שלא יצא שהכרטיס חינם עולה לי בדלק יותר מעלות הכרטיס בקופה

מיצו

New member
הכרטיסים אצלי, רמת החיל, ימי א,ב,ג

אבל מחר (חמישי) אני בחיפה באזור לב המפרץ, לא זוכר מאיפה אתה מגיע אז יש לך שתי אפשרויות.

yoshi6

New member
מחלף נתניה בסוף יום עבודה מתיש

הכביש הכי טוב בעולם.

ננו9

New member
כביש 222 משאבי שדה - צאלים

כביש הילדות שלי מתחיל בפניה מכביש 40 , 30 ק"מ דרומית לבאר-שבע יש כמה בנדרים נחמדים בכביש המתעקל מעלה ועובר בגשרון מעל נחל רביבים. לפני שבנו את הגשר היה אחלה שיקיין מהיר, פליק-פלאק ימין ושמאל ופתיחת מצערת לעבר פנייה שמאלית ארוכה, מהירה ובסיומה ממש עיוורת להמשך הכביש. שילוב של פניית 130R בסוזוקה וסיומה העלייה ל"או-רוז'" ממסלול ספא פרקונשאמפ אחרי שעוברים את רביבים והפנייה הקטנה לרתמים, נפתחים 15 ק"מ לא הכי מעניינים, אך מאוד מהירים על כביש ישר עם ראות עד-אין-קץ. לפני בוא הבדואים והמשאיות לאיזור, הכביש היה כה שומם, שמספרים על חבר קיבוץ ששכב על הכביש וקיווה להתאבד ע"י דריסה, אך אחרי שלושה ימים התייבש ומת.. בתקופה זו שישי אחה"צ זה אחלה זמן לבקר בכביש

avi elbaz

New member
בלי לקבל כרטיס.כביש 264 מבית קמה עד אשל הנשיא

הכביש שלי מהבית לעבודה וחזרה, פניות ימינה ושמאלה עם שינויי גובה מאתגרים, חלק מהפניות הן פניות עיוורות אבל תענוג להתחיל איתו את היום ולסיים איתו. מצוין למתחילים ובמהיריות גבוהות יותר גם למתקדמים. גם כביש 241 מצומת גילת עד הכניסה לאופקים, במיוחד בזכות פניה ארוכה ימינה שמיד אחריה פניה עיוורת שמאלה שמאתגרת את אומץ הלב שלי כל פעם מחדש.

ariel00i

New member
אני מה זה בטוח

שהם בדיוק עכשיו מתמקמים על כל הכבישי האלו במיוחד בשבילנו... לא צריך להגזים, זה לא שהם יתפרסו על כל כביש עם עיקול בארץ

למעלה