סרט במתנה

RIDE TO LIVE

New member
אתה חייב להודות שכל האזור של ארץ המרדפים-

מדהים גם הכביש בין בקעות למחולה במיוחד עם עולים לכיוון פלס. למעלה גבוה מעל המחנה שלנו היה פעם מחנה של נחלויים יש שם מצפה מדהים על כל האזור. למי שיש אופנוע שטח זה בכלל תענוג אחד גדול. מומלץ מאוד !

shayvilk

New member
את הנחלווים אני מכיר היטב

היה לי מפקד צוות שאהב נורא את הכיפה הזאת, הוא היה שולח אותנו הרבה לבקר שם, לפמים עם פקלים, לפעמים אלונקות, ולפעמים סתם בזחילה שלא נעיר את הנחלאווים (החרדים)

shayvilk

New member
אבל הנוף היפה ותר הוא מעבר לרכס לכיוון מזרח

משם אתה רואה את הכיפות של הירדנים, לא בוזי, לא כיפות כאלה

RIDE TO LIVE

New member
אתה מזכיר לי נשכחות על סולם יעקב שמעת ?

הרבה אנשים טובים בכו במהלך הטיפוס האכזרי הזה ...

כביש מספר 431

אפשר לדפוק מהירות חופשי חופשי או לחילופין כביש 6 לקמצנים מאשדוד ודרומה -חינם

סינבד

New member
הכביש שעולה מנשר לעוספיה

ובהמשך הכביש שיורד לעתלית דרך בית אורן. כביש הררי ומפותל עם נוף יפה. לא מזמן חידשו בו את האספלט כך שבהחלט יכול להוות אתגר טכני למי שאוהב כבישים טכניים.

Rtitan

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif|כן לגמרי!!

ואני מוסיף - הכביש בין צ. אלומות למושבה כינרת, בין צ. עמיעד וכרי-דשא, ויש עוד כמה...

ursvamp

New member
כביש 458

הכביש מחבר בין כביש אחד אחרי מישור אדומים (לכיוון ים המלח) ליישוב מעלה מכמש דרך הישוב אלון. בחלקו הראשון מדובר באחד הכבישים המפותלים והצרים ביותר, הסיבובים הם לפעמים בני 180 מעלות ויותר ולכן הוא לא מאפשר רכיבה במהירות גבוהה ולמרות זאת אחד הכבישים הטכניים והכיפיים עם אספלט יחסית טוב. בחלקו השני הכביש הופך לישר ורחב יותר ומאפשר להתחרע על הגז (במיוחד שזה לא מקום מועד למשטרת תנועה). מעבר לעניין הכביש עצמו מדובר באחד הנופים היפים בארץ שמתחיל בגבעות החשופות של מדבר יהודה הצפוני שנותנות לכל מי שמביט בהן שיעור זריז בגיאולוגיה וממשיך באזורים ירוקים יותר עם שדות פסטורליים והרים גבוהים. באחת הרכיבות שלי שם זכיתי לראות קבוצה של איילות הרצות לצידי - אחד המראות המדהימים ביותר!! בקיצור - לטעמי מדובר בכביש הכי כיפי בארץ ובמרחק של 15 דקות מהבית (שלי לפחות).

jony stekino

New member
כביש שאני אהבתי

יוקנעם-משמר העמק-עין השופט-צומת אליקים-פורדיס-צומת בית אורן-טיפוס לצומת דמון -לעוספיה-דלית אל כרמל-אליקים-יוקנעם. רכיבה מצויינת בנופים יפים עם מישורים עליות וירידות והרבה הרבה מצב רוח.

M O R M

New member
כביש 508 - כביש הלונפארק לרוכבי ספורט

מצומת כביש 505 ליד מעלה אפריים עד צומת חמרה - דרך אלון. כביש פנוי בשבתות מעניין , מפותל ובעל עליות וירידות .

מיצו

New member
תוצאות עד כה - 25 איש:

אנא בידקו שההמלצה שלכם רשומה פה. מי שלא רשום, סימן שהוא חזר על כביש או קטע כביש שכבר מסרו קודם לכן, ו/או נתן כבישים שלא נחשבים בחישוב (חו"ל, רחובות עירוניים, מסלולי שטח וכו'). NEO83 - כביש 6666 בירידה מהר הגלבוע vmisha - כביש 667‬ דרך נוף הגלבוע י י ג ר מ י י ס ט ר - כביש 446 שמוביל מחוצה שומרון לכיון עלי זהב,‬ צומת בית אריה, ממשיך לכיון כביש 465 ומסתיים בכביש 444 fazer_1000 - כביש 375 מצור הדסה לכיוון בית גוברין Demosthenes11 - כביש המכתש הגדול וחיבור למעלה עקרבים‬ eringel - כביש 75 בין טבעון לצומת העמקים וכביש 705‬ ארתור דנט24 - הכביש ממצפה לאילת Pumi - כביש 899 כביש הצפון‬ bulb - כביש עין השופט גלעד106ראלי - כביש 12 בסמוך לגבול מצרים אבו רקאס - כביש 395 מאזור בית שמש לעין כרם סליפרסדוגי - כביש 31 ירידות סדום ערד jeffy1 - כביש 98, העלייה למבוא חמה‬ והכביש בין מחניים-עמוקה-ביריה‬ מאור kle - כביש בית אורן מכיוון כלא 4‬ kevesagul - כביש 358 בין להבים לבית גוברין tanaz14 - כביש הנפט ברמה"ג וכביש 8967 בגבול לבנון בועז בר - כביש 465 מצומת גבעת-כ"ח עד כביש 60‬ TheDevilInside - כביש 6 Der Geist - כביש 1 מעלה אדומים-ירושלים וכביש 70 בעלייה מזכרון ליקנעם iec - כביש הסרגל RIDE TO LIVE - כביש 578 מצומת בקעות עד צומת מחולה סינבד - הכביש שעולה מנשר לעוספיה‬ והכביש שיורד לעתלית דרך בית אורן ursvamp - כביש 458 בין כביש אחד אחרי מישור אדומים (לכיוון ים המלח) ליישוב מעלה מכמש דרך הישוב אלון jony stekino - יוקנעם-משמר העמק-עין השופט-צומת אליקים-פורדיס-צומת בית אורן-טיפוס לצומת דמון-לעוספיה-דלית אל כרמל-אליקים-יוקנעם M O R M - כביש 508 מצומת כביש 505 ליד מעלה אפרים עד צומת חמרה - דרך אלון

למעלה