סרט במתנה

Ninja

New member
והפירוט כמובן ../images/Emo13.gif

קטע כביש זה מאפשר מבט בשכיות חמדה המהלכות להן בשדרה ובשאר נופי ארצנו. כאשר מתעייפים מהרכיבה המפרכת, ניתן לעצור במגוון בתי קפה להתרעננות. אם מרגישים צורך בעצירה שונה, ניתן גם להתרווח במסעדות המצויות למכביר במסלול הנ"ל. הבעיה הקלה היא שצריך תדלק לפני או אחרי הכניסה לקטע כביש זה. למרות אורכו המפרך, מקטע רכיבה זה נטול תחנות דלק כליל.

ב ו Z י

New member
כרגיל, בלה בלה בלה

אתה מוזמן לעלות על אופנוע (רק תיזהר כי בפעם האחרונה זה לא נגמר טוב) ולרכב ברחובות שציינת ולבהות בהולכות ובשבות. מבטיח לך שגם הפעם הזו לא תיגמר טוב (רמז - עיניים על הכביש).

Ninja

New member
../images/Emo12.gif לא הבנתי. אתה מתנגד שאקבל כרטיס לסרט../images/Emo35.gif

זה נראה לי סרט מרתק. לא סתם הוא זכה להפקה רביעית כנראה.
לגבי המסלול המתואר - הרי לא תמיד חייבים את העיניים על הכביש. ישנם מספיק רמזורים לעצור ולהתמתח תוך מבט על האופנוע הנוצץ או על עלמות החן החוצות בקלילות את מעבר החציה. איש איש ובחירתו הוא.

Ninja

New member
../images/Emo9.gif מה../images/Emo35.gif... יש עליות, ירידות, שייקן...

בועז בר

New member
כביש 465 מצומת גבעת-כ"ח עד כביש 60

פיתולים דליקטס
, אספלט משובח בחלק מהכביש, סביר לגמרי בכל השאר, נוף מדהים, מזג-אויר נוח גם בקיץ, בעיקר במקומות הגבוהים, קרוב למרכז, פנוי כמעט לגמרי בסופ"ש... אין מכמונות מהירות והניידות היחידות שראיתי שם מתעסקות בבטחון ולא בתנועה. לגיחה קצרה בימי חול או בשישי אפשר לחתוך בחלמיש ל-450 ומשם ל-463 חזרה למרכז או לסיבוב נוסף...
*המעבר בטלמון סגור בשבתות.

Der Geist

New member
כביש 1 - מעלה אדומים-ירושלים. ../images/Emo99.gif

או לחליפין - כביש 70 בעלייה מזכרון ליקנעם. גם רוכב שפוי כמוני יכול לגרד שם את הרגליות במהירויות...אמממ...מעניינות.

iec

New member
כתבתי כביש הסרגל...לא ירידת הקסטל ../images/Emo67.gif

RIDE TO LIVE

New member
../images/Emo41.gifכביש 578-מצומת בקעות עד צומת מחולה.

כל גולנציק צריך להכיר את הכביש טוב טוב. נוף שמזכיר נוף של הירח, אחד הכבישים היפים בארץ. הכביש צופה מלמעלה על בקעת הירדן ועל הנחלים הנשפכים אליה.

shayvilk

New member
מבקעות למחולה הכביש נמצא בגאי, אני חושב שאתה

מתבלבל עם 90 שבחלקו צופה מהגובה על הבקעה הירדנית. איך אני יודע? נוב' 1...

למעלה