סרט במתנה

מיצו

New member
../images/Emo202.gif סרט במתנה ../images/Emo202.gif

נכון שבא לכם קצת צחוק טוב? נכון שמזמן לא אכלתם פופקורן? הצלחנו לארגן לנו הקרנת של הקומדיה* המשוגעת החדשה "הצעקה 4" **. בקומדיה נראה שלל סיטואציות מצחיקות, ושלל הפעלולים הדיגיטאליים ישאירו גם את האדישים שביניכם במצב של צחוק בלתי פוסק. http://www.seret.co.il/critics/moviereviews.asp?id=1044 איזה כיף לנו! (ההקרנה מוגבלת, כך אומרים לי, לגיל 18 ומעלה. כנראה בגלל הצחוקים הרבים בסרט). כמות הכרטיסים מוגבלת. מי מקבל כרטיס? פשוט מאוד. 30 הגולשים הראשונים שיכתבו לנו, מהו כביש (או קטע הכביש) המומלץ שלהם לרכיבה על אופנוע - ולמה, יקבלו מאיתנו כרטיס. הכרטיסים הם לרשת רב חן ברחבי הארץ או יס פלנט חיפה, לפי בחירתכם. הכרטיסים הם לימי חול, לא כולל שישי ושבת. אתם יכולים להתחיל עכשיו, וכשמספר האנשים שיכתבו יגיע ל- 30 אתם יכולים לעצור כי פשוט אין לנו יותר כרטיסים. בכל מקרה, אמנם ההקרנה אינה מוגבלת בזמן אבל אי אפשר לדעת עד מתי הסרט ירוץ, לכן אני ממליץ לנצל את הכרטיסים כמה שיותר מהר. * ממש לא קומדיה, אם כי חלק מאיתנו יצחקו למדי בסרט. ** זה מה יש, תגידו תודה. לא טוב אל תשתתפו... LOL

מפתחSoul

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

וגם הכביש שעשינו בדרך, אלוהים יודע איך קוראים לו. מעלף. (אחרי כביש 443-שגם הוא בפני עצמו חמוד)

כביש 446 שמוביל מחוצה שומרון לכיון עלי זהב,

צומת בית אריה, ממשיך לכיון כביש 465 ומסתיים בכביש 444. קטע כביש יפיפה,מפותל ומעניין, ללא תנועה וריבוי מכוניות. כמו כן כביש אלון נפלא ,נסלל מחדש לא מזמן, ופשוט מהנה לרכיבה .

fazer_1000

New member
הכביש שיורד מצור הדסה לכיוון בית גוברין.

יש לו קטע קצר, צר יחסית שמתפתל שמאל-ימין כולל נפילות גובה שגורמות לך להרגיש כאילו אתה בדיוק בפניית הcorkscrew בלגונה סקה. נוף ירוק משני הצדדים משלים את האוירה

Demosthenes11

New member
כביש המכתש הגדול וחיבור למעלה עקרבים

נוף מידברי מדהים, ותחושה כללית של ארץ אחרת, אי אפשר לרכב מהר מדי אבל התפאורה מכפרת על זה, כביש 255 ו 227

eringel

New member
כביש 75 בין טבעון לצ.העמקים וכביש 705

כי ככה הכי טוב להתחיל יום ארוך בעבודה, או לסיים אחד כזה -> בקטנה. אלדד

יש לי

Gotthardpass קטע הכביש המחבר בין טסין לאורי (שוויץ) ואני לא מדבר על המנהרה המועפנה שהם בנו שם אלא המעבר על האלפיים יש שם נוף עוצר נשימה ופיתולים מדהימים

מיצו

New member
לא נחשב ../images/Emo151.gif - תן בארה"ק.

ונכון, לא כתבתי בפירוש שהכביש צריך להיות בארץ, אז הנה, הוא צריך להיות בארץ.

Pumi

New member
כביש 899, כביש הצפון

פיתולים, נוף, כביש ריק. מה עוד צריך? או 989 שעשינו בעליות לנווה אטי"ב. כביש סביר, אבל הנוף פשוט מדהים. כל כמה מטרים הצמחיה נפתחת ורואים את כל האיזור למטה. בשעות הערב זה היה כאילו רוכבים באירופה (גם הקור כנראה בא מאירופה...).

bulb

New member
כביש עין השופט

ברגעים מסוימים זה אפשר לעצום עיניים ולהרגיש כמו האירופה. טוב, לא חייבים לעצום עיניים. הכביש הראשון בו ביתקתי את הבתולין של הסליידרים בברכיים.

למעלה