משהו שחמק לי ולא יאומן: "נתונים שנתקבלו מנהג

אליסקה

New member
אני מהקטנועניות

החבר שלי כתב על העניין הזה דברי טעם כאן, וכדאי לקרוא.

אליסקה

New member
הוא איתי רק בגלל ש

אני מרשה לו לפעמים להתניע את הקטנוע עם הרגלית.

M O R M

New member
../images/Emo45.gif עמית חג שמח מכבד את גישתך.

חג שמח לך. אני לא מסכים כידוע לך עם הדרך שלך אולם מכבד את העשיה שלך. אני חושב שאתה חמודי ולפלפ ואני מעריך אותך מאוד גם כך. , שאין להדיין עם הצלופח הירוק. , שהם מסבנים אותכם. , שאין לשמש להם עלה תאנה. אין ללמדם כלום , אין אפשרות לשנותם ואין אפשרות תקנם. הצלופח הירוק הוא יציר פוליטי מסוכן מאין כעמוהו עטוף במליון כוונות טובות ובערמת מתנדבים טובים וחמודים חדורי אמונה שלמה בנכונות דרכם. לדעתי צריך לתת להם ליפוך לבור שכרו ולתקוף אותם בכל דרך אפשרית. חג שמח מוטי מור

vmisha

New member
נראה שמשבר גיל 50

הפך אותך לילדון בן 16 חמום מוח. עם הבדל אחד - אתה כותב בשפה יותר גבוהה מבני טיפשעשרה.

קראת פעם את ההודעות של עצמך../images/Emo35.gif

יש פה חבורה לא קטנה שהתייאשה מכך שתעזוב את הפורום, אז מחכים שאולי תתבגר והזמן ישנה אותך למשהו פחות מציק.

mushdubi

New member
MORM-אתה שילוב בין א.ר ואור ירוק-זה ברור לך?

ומדוע אני אומר זאת? אתה מתנהג כמו טרול מצוי- אחד אובססיבי כמו א.ר. שמציף בהודעות שהן זהות אחת לשניה. החלטת שלאור ירוק צריך לקרוא צלופח ואז אתה חוזר על כך כמו איזו מנטרה. מעבר לכך, אתה עילג וכל הודעותיך מלאות בשגיאות כתיב, משפטים לא ברורים ופיסוק שלא קשור למילים. וכל זאת בכסות של דיסלקציה-שקר כלשהו אחר. אה, רגע, אני צריך להסתכל קדימה ולא לעבר- נכון...? אז הנה- אני מסתכל אל העתיד: תתחיל להשתמש בבודק איות לפני שאתה לוחץ על "שלח". בתור מהנדס מהולל שכמוך לא אמורה לך להיות בעיה לעשות זאת- לא...? עתה אני מגיע לחלק שבו אתה דומה לאור ירוק- בכל הודעה שלך שקשורה לשאלות של מתחילים אתה זועק חמס וטוען בלהט עד כמה אופנוע מסוכן ומדוע עדיף לאותו שואל שאלה שלא לרכוב כלל על אופנועים. ואז אתה מזכיר את עברך המהולל בעולם הדו גלגלי- אבל רגע. אמרת שאסור לשקוע בעבר. אז אני לא מבין. אתה סותר את עצמך? לא יכול להיות... שאני אביא לך דוגמה מן העבר? אה, לא- כזכור, אתה לא אוהב לשקוע בעבר. חוץ מזה כבר הבאתי לך דוגמה מהעבר פעם אחת וכולם ראו איך נאלצת לרדת מהעץ הגבוה שטיפסת עליו. רגע, שוב כמעט שכחתי- אסור לשקוע בעבר. אז הנה בוא ונתמקד בעתיד: מעתה בכל פעם שיגיע מישהו שהינו מתחיל בעולם האופנועים אתה לא תמליץ לו שלא לרכוב על אופנועים כי זה מסוכן. מסכים? לסיכום, בפעם הבאה שתחליט לקרוא למישהו רוצח תחשוב כיצד אתה מצטייר כיוון שאתה מביע את אותן דעות. למזלך, נמחקה אותה הודעה אומללה שלך שקראת לאור ירוק והעובדים בה רוצחים- חבל. בניגוד ל-א.ר. לך יש כיס עמוק שניתן לתבוע ממנו הרבה בגין הוצאת דיבה...

7 0 7

New member
חבל שאתה נמנע מלהתייחס לעניין

אני חושב שמורמ צודק. אור ירוק אינם פועלים בנקי כפיים ביחס לאופנוענות בישראל. יש להם הרבה דיעות מוקדמות ומעט מדי הבנה אני מניח שמורמ קרא להם רוצחים כי אינם קוראים לנהגים לחפש את הדו"ג הנסתר כפי שנעשה בכל המדינות המתקדמות. הם עלולים לשפר את הדו"ח ככה שייראה יותר רציני אבל יחד עם זה להשאיר את המסר המאד שלילי כי זה "בדמם". מי ייתן ואני מנבא שחורות סתם אבל לא נראה לי, פאטתי שבמקום להילחם בהם אתה נלחם במורמ

mushdubi

New member
כבר ציינתי שבעניין הספציפי הזה הוא צודק

אם לא היית סוג של יס-מן של MORM היית שם לב לזה...

7 0 7

New member
מוש חביבי, אבל זה ה ע נ י ן

במקום לצרוח על מורמ. צווחות שלא ישנו אף אחד, ולכל היותר מוסיפות לך נקודות זכות בעיניים של אהוד א1 ושל חג'בי א2 במקום זה תשמיע קול אמיתי וברור נגד המו"מ המלאכותי והמזיק הזה עם האור הירקרק. אתה ככה תצטרף לטובים ומוכשרים נוספים: אייל מוסתאש, נימיץ, ניסים ברדה, אנוכי ועוד נוספים. אני למשל מסתכל על כל המהלך כטעות. זה טעות בטקטיקה וגם באסטרטגיה. מזכיר לי בקצת את הסכם אוסלו הארור. הביאו גדודי מחבלים שרצו לקרוא להם בשם חיבה "שוטרים פלסטינים" ונתנו להם נשקים כדי שהם יישמרו עלינו. וגם אז היו שצעקו "זה יעלה לנו ביוקר" או זה יפעל כנגדנו כבומראנג" וכו'. והיו כמו צ'וייה וכמו האיש הזקן שהתמוגגו מנחת כי אחרית הימים בפתח והשלום מגיע. עזוב כרגע את מורמ ותתעסק רק בחור הירוק. אתה צריך להחליט האם להסביר וללמד אותם איך עובד האופנוע האם להסביר להם למה הדו"ח שלהם שגוי וכו'.

h a j b i

New member
ציטוט שלך

"אני מניח שמורמ קרא להם רוצחים כי אינם קוראים לנהגים לחפש את הדו"ג הנסתר כפי שנעשה בכל המדינות המתקדמות" זו נראה לך טענה רצינית? היית מתייחס או מקשיב למישהו שאלה טענותיו? זה מזכיר לי באמת את א.ר שבמזמנו כינה את גדי אבירם "רוצח" בגלל שהוא לא מייבא מספיק כלים עם ABS. ולעניין אור ירוק, הם לא פועלים בנקיון כפיים כלפי אף אחד, יש להם אג'נדה מאוד ברורה של איך הדברים צריכים להיעשות ומה לעשות שיוצא שאופנועים מנוגדים באופן מוחלט לאג'נדה הזו ודעתם בעניין היא בערך כמו דעתו של דן לינק שמבחינת הרשות לבטיחות בדרכים עדיף שלא יהיו אופנועים בכלל על הכבישים (כמובן שאותו היגיון מוביל לזה שעדיף שלא יהיו גם מכוניות על הכבישים ואם אפשר גם לא הולכי רגל. בכלל, סביר להניח שאם כולם יישארו בבית כל הזמן אז תאונות דרכים כבר לא יהיו לנו).

למעלה