משהו שחמק לי ולא יאומן: "נתונים שנתקבלו מנהג

תמשיכו את השרשור הזה ובהחלט יש לנו בשר

לחקירת המבקר, ולהוקעה של כל פעולת ה"חקירות" של אור ירוק.

AVNER XR

New member
כן נכון הם משתפים פעולה איתו כשחקרו למשל את

תאונות המשאיות. שם לדבריו וכתביו היה תוכן שונה,היות ושם את רוב העבודה עשתה המעבדה בטכניון.

זהר ו

New member
אין צורך אפילו בעבודה.

הכל נמצא באינטרנט. כל מה שצריך לעשות זה העתק - הדבק - הדפס.

h a j b i

New member
ואז אולי היתה לנו ליגת כדורסל מעניינת כיום

אפשר לחשוב מה כבר עשיתי. מה מיוחד בזה?

האמת שהייתי בטוח שחלק גדול כבר מצאו את זה לבד עוד קודם. אגב, יש גם משהו על השופט (בדימוס) אבינועם הדר, ששותף לחקירת ה"עומק" הזו, שגם הוא חבר בסגל המרצים של המכללה הזו: http://www.news1.co.il/archive/001-D-79355-00.html?tag=15-25-36 "... הוגשו תלונות רבות, שעניינן התנהגות שאינה הולמת ... הסכימו לפרוש בשקט-בשקט ... לאחר שהובטחה להם סודיות באשר לנסיבות פרישתם." נו, לפחות זה בלי עבודות פרך

nimiz

New member
הבנת הנקרא-כנראה שאתה טועה ורק בקצת

היה לי דוד, האח הגדול של אימי, פרופסור להנדסת חלל באוניברסיטה באילינוי (פרקס קולג'). הוא התהדר בתואר פרופסור - Dr.-ing, ואני יודע בוודאות שהוא לא למד בגרמניה. ומכיוון שהיה מרצה מן המניין שם, וטייס ניסוי ויועץ של בואינג, לא נראה לי שהיה מעז להתהדר באיזשהו תואר לו לא היה ראוי. סופו היה לפני שלוש שנים, כשנכנס לאמבטיה ובדק את הקינטיקה של קליעי רובי הציד...

nimiz

New member
טול קורה מבין עיניך. כמו שאתה רוכב,

הקווין האמיתית פה זה אתה... בלי להעליב כמובן...

ואיפה הוא כן למד, אתה יודע?

אנחנו מדברים על פרופ' ד. מ.? אם כן, אז את הוא למד ב- Virginia Tech וב-Wichita State University. אף אחת מהן לא מעניקה תואר .Ing ולא .Dr. Ing. אונ' וויצ'יטה, שם אני מניח הוא עשה את הדוק', נותנת .Ph.D. אז אני באמת לא מבין מה נתן לו את הזכות להשתמש בתארים האלה. חבל שכבר אי אפשר לשאול. מצד שני הוא היה כנראה יוצא דופן בעוד דברים. בין השאר הוא פוטר מהאוניברסיטה לאחר סכסוך ארוך עם הנהלת האוניברסיטה (שזה דבר מאוד יוצא דופן באקדמיה, לחבר סגל עם קביעות). בכל אופן, אם הוא לא קיבל את תאריו מאוניברסיטה גרמנית, אז קרוב לוודאי שהוא לא קיבל תואר דר' אינג'. אולי הוא היה באיזה שבתון או פרופסור-אורח באיזו אוניברסיטה גרמנית? או קיבל איזה תואר כבוד מאוניברסיטה גרמנית? מכל מקום, אני מניח שאת הדוקטורט שלו הוא עשה בהנדסה, לא במקצוע אחר, ולא בהתכתבות. אגב, זה כבר כ-5 וחצי שנים, לא 3.

למעלה