משהו שחמק לי ולא יאומן: "נתונים שנתקבלו מנהג

RaananC

New member
ישנו עוד קולג' יורק בפנסילבניה

אבל זה לחלוטין לא המוסד האקדמי של מר רז. לדעתי יש בהחלט מקום לערער בכל במה ציבורית על אמינותו של מר רז והתואר שהעניק לעצמו. מזכיר לי שלא מזמן חבר טוב כאן, שהוא ישראלי, בירך אותי לרגל שידרוג המעמד שלי באוניברסיטה ואמר שאני הפרופסור הראשון שהוא מכיר. עניתי לו בציניות איך זה יכול להיות הרי בישראל כל אחד הוא פרופסור גם אם לא למד כלל. אז הנה מר רז מוכיח זאת הלכה למעשה.

(נצא מהארון) אני הוא החבר, ועדיין, הוא החבר

היחיד שלי שאני שותה אתו בירה, ונושא את התואר פרופ' (וכך גם הוא מופיע אצלי בנייד
). בוזי, כרגיל, סתום ת'פה (ואני יודע שמה זה בוער לך כרגע על קצה הלשון..).

Rtitan

New member
אוניברסיטת יורק... קליפורניה?... לא ממש../images/Emo163.gif

לא רק שכתושב קליפורניה זה שלוש שנים ששומע לא מעט על אוניברסיטאות במדינה הזו, גם על קטנות שבהן, מעולם לא שמעתי על האוניברסיטה הזו - אבל לדתי הנה מקור העניין: http://www.yorku.ca/ זה לא קליפורניה כפרות... זו קנדה, אונטריו, רק שמישהו לא עידכון את סגל המכללה הנכבד שסיומת ca מתייחסת למדינת קנדה ולא למדינת קליפורניה...

לא חושב שהם התכוונו לזו מקנדה,כי הסמל לא דומה

לדעתי לקחו בכוונה שם של אוניברסיטה ידועה, כדי לבלבל.

Rtitan

New member
היה יותר פשוט ממה שחשבתי... ../images/Emo6.gif ../images/Emo58.gif

בבקשה...מישהו כאן רוצה דוקטורט במדעי שקר כלשהו? כנסו הנה: אתר אוניברסיטת יורק בקליפורניה... אם אתם גם רוצים לדעת היכן זה, אז אני מוכרח לומר בשמחה שזה מקום שאני רוכב לידו לא מעט בדרכי אל אחד ממסלולי הרכיבה המרהיבים ביותר באיזור לוס אנג'לס, אחד מחברי הפורום אפילו נהג שם במוסטאנג כחולה
... חבל שלא קנה איזה דוקטורט על הדרך... הכתובת היא: 4921 Reforma Rd. Woodland Hills , CA 91364 USA כנסו לגוגל מפות ותראו את מבנה האוניברסיטה המפואר... יש אפילו חניה צמודה ומדשאה לנוח בה... אם זוהי הרמה של חוקרי "אור ירוק"... אני מתחיל להבין את הנפיחות שלהם.

RaananC

New member
סחתיין עליך, הקמפוס בהחלט נראה מרשים

הלוואי עלינו בנורת'ווסטרן קמפוס כזה
. שמת לב שבדירקטוריון האקדמי יש שלושה ישראלים? מעניין למה זה לא מפליא אותי. בושה פשוט בושה. במחשבה שנייה, חכה רגע אני הולך לפתוח אוניברסיטה בגאראז'
.

Rtitan

New member
../images/Emo7.gif בריכה??? אפילו ב-JPL אין!

אני מוכן להתערב שגם האוכל בקפטריה יותר שווה
.

RaananC

New member
הנוכלים פשוט מחליפים כתובת כל פעם

הכתובת באלבמה מובילה גם היא לבית פרטי. זאת ועוד, בקישור הבא ישנו תיאור תיאור של האוניברסיטה באלבמה אבל הקישור לאתר מוביל לזו שנמצאת בקליפורניה.

צודק, בינתיים מצאתי עוד עקבות שקושרות ביניהן.

http://blog.al.com/live/2010/01/executive_at_defunct_online_un.html|סלינק לא הצלחתי למצוא משהו ברור על החקירה הזו או על הפרדקין הזה באתרים בארץ. יש כמה פרדקינים שקשורים או היו קשורים לתחום הזה של לימודים ותארים בארץ ובחו"ל. לפעמים עם תואר דר', לפעמים פרופ'. אחד מהם גם ישב בכלא בעבר, אבל לא הבנתי על מה. לא ברור לי אם זה אותו אחד.

Rtitan

New member
נכון - הם מספרים שם שמרכז ההוראה שלהם...

באינטרנט נמצא בעיר שנקראת מוביל, אלאבמה... http://www.yorkuniversity.us/philosophy.asp העיר הזו מוכרת לי לא רע מאחר והאיש שמקעקע אותי הגיע משם והוא מספר לי על עיר הולדתו... אמנם יש באלבמה גם אוניברסיטה טובה, רק שהיא לא במוביל אלא בטוסקלוסה ו-"אוניברסיטת יורק" היא לא היא
. כל הקצוות נקשרים להיותו של אותו חוקר לא בדיוק מי שהוכשר להיות חוקר על פי פרדיגמה מדעית כלשהי. "אור יורק" התגלו כאן במלוא מערומיהם, גוף חובבני שכמו כל תלמיד גרוע בכיתה ממציא את התשובות שהוא רוצה להגיע אליהן בלי שהוא מקשיב - רק שלא יבלבלו אותו עם עובדות חס וחלילה.

7 0 7

New member
הבנת הנקרא. האנליזה ה"תרמודינמית" שביצעת

מעניינת ואני נוטה להסכים איתה. אדום אתה אולי בעל כורחך אבל מאד בזכות. המשפט היחיד שאיני מסכים איתך רשום בשורה האחרונה: "...מאידך, הבן אדם מופיע בבתי משפט, ומופיע עם תוארו זה בפרוטוקולים שלהם, אז לך תדע." בתי המשפט במדינת היהודים, דהיום, אינם ערובה לאמת ולצדק. דוגמת משליך הנעל ועונשו היא רק טיפה בים. בית המשפט שמצוי פוליטית כולו בצד אחד של המתרס הפוליטי לא יכול להיות שלא מתנשא ומורם מעם, במובן השלילי כמובן. לא ברור לי מהי הכינה נחמה שאתה מוצא בהופעתו של המומחה בבתי המשפט? איזו ערובה יש מכך?

מיצו

New member
אדום בעל כורחך, אבל ידעתי מה שעשיתי כשהתעקשתי

רק בגלל הפוסט הזה שלך אני גוזר עליך 100 שנות אדום, בכפייה.

מיצו

New member
ושים לב, מסתבר שהם חשבו על זה מראש:

"היות והתואר הוענק כדין ע"י האוניברסיטה בדרך של לימוד מרחוק, הרי שהשימוש בו באופן פרטי ושלא בעבודה כשכיר בגוף ציבורי, אין בו משום "התחזות" כמשמעו בחוק הנ"ל ובחוק הגנת הצרכן, התשמ"א- 1981." תשמעו, לפני שאנחנו פועלים בנושא אני מבקש שניה, אני רוצה להוציא שם תואר דוקטור, ורק אחרי זה נוכל לפעול. בסדר? נראה מגניב. משלמים כמה שקלים, עושים 4 עבודות עצמיות בהיקף 25 שעות, ועוד עבודה אחת בהיקף של 100 עמודים, והופה, דוקטור. דוקטור מיצו לענייני ביטחון לאומי וטרור. נשמע מגניב.

מתברר שהשת"פ בינם לבין אור ירוק ותיק...

http://www.code.co.il/?CategoryID=369 שימו לב לתגובת המשטרה בסוף. היו פה ששאלו האם לאור ירוק יש סמכות לחקור תאונות. אולי כן ואולי לא, מתברר שהם כבר שיתפו פעולה עם הגוף המשונה הזה ועם הד"ר הזה בעבר. אני חושב שדי בזה כדי להוציא את אור ירוק לא רק לא מקצועיים ואמינים, אבל זאת הזדמנות להדביק בהם תג של מה שעלול להתברר כאיזו התחלה של מושחתות. היות שדעתי על חבורת המתרוממים הזאת שקוראת לעצמה 'העיתונות' ידועה, ניתן לפחות לנצל לעניין את תכונות הברקוּדה שלה, ולשסות איזה טורף כזה במידע, שמסתבר כאן לכאורה כאיזה סוג של הונאה בסדר גודל... ד"ר עאלק... פחחחח

למעלה