מהצילומים לפני שעה קלה..

גיZמו

New member
מהצילומים לפני שעה קלה..

המילה "פעמיים" פשוט.. לא.... פשוט לא. יש למישהו רעיון טוב יותר? הערות לגבי הסקיצה?

fazer_1000

New member
נראה לי שכדאי שהמראה תהיה יותר גדולה

קצת קשה לשים לב לעיקר ככה, בטח כשזה יהיה סטיקר. אבל לי אין זכות לדבר אז..

גיZמו

New member
סטיקר? זה הולך לככב בפייסבוק

ביוטיוב ובכל מדיה דיגיטלית שאפשר לפרסם בה תמונות עם קישורים לכל אחד שחורש את הפורום.. וכן, המראה צריכה להיות גדולה יותר.

לדעתי (הנה הוא פתח את הפה..נו באמת.)

להוריד את ה"ו" תסתכל פעם ----> עוד פעם ולהוסיף עוד 2 סימני קריאה + הדגשת ה"עוד פעם" השני
גוד לאק

D the kid

New member
../images/Emo45.gif

+ הייתי משאיר אופנוע כביש. את האופנוע כבר בתמונה הראשונה בנתיב העקיפה והרכב באמצע הנתיב שלו. ובתמונה השנייה האופנוע קרוב והרכב עדיין בנתיב שלו, רק יותר קרוב לקו המקווקו.

פ ו כ י

New member
צ"ל הסתכל ולא תסתכל וכמו כן לחשוף את המראה

ולהגדילה כך שתתפוס את מרבית התמונה, ללא כל החלק הימני של היד וההגה.. דעתי

סינבד

New member
הצעה לטקסט

הבט במראה... עוד פעם!! הסתכל במראה פעם... ועוד פעם!! חשוב לציין את המראה לדעתי. וכמובן תודה לכל מי שעשה וטרח. הרבה תודות.

rusti james

New member
חסר לי ה'טיים קוד' למעלה - שיהיה ברור שזה

שיהיה ברור שזה עניין של שניות.. וקבלו ח"ח על היוזמה והביצוע. ועוד אגב אחד (קטנוני במיוחד) בעניין הקונטיניואיטי - לא ברור מהרקע שבאמת מדובר ברצף זמן קרוב - הכוונה למכוניות ולגשר המתקרב. ושוב, ח"ח
&

גיZמו

New member
שיהיה ברור שאלו הן רק סקיצות ראשוניות

אחרי שנראה שזה באמת מה שצריך או שצריך לעשות איזה תיקון שהוא פוטושופי תהיה עריכה הרבה יותר מאסיבית של התמונות. קיבלתי את ההערה על המראה, קיבלתי את ההערה על הטיים-קוד וכנ"ל לגבי ההערה על הרקע. יש למישהו להגיד משהו נוסף לגבי הטקסט כי אני לא רואה איזה נהג רכב ממוצע מבין מה זה: "תבונה" "איתור" או "ווידוא". המוטו בפרסוות כאלה זה KISS KEEP IT SUPER SIMPLE אז יאללה, להשחיז את המקלדות.

הבט פעם! -הבט פעמיים!

סקירה ראשונה! - סקירה שניה! ראשונה הבט! -שניה החלטה! מבט איתור! - שני ווידוא! פעם כחוק! -פעמיים תבונה! לפני רגע - עכשיו! ראשונה חלקית - שניה מלאה

גיZמו

New member
עם הטיים קוד, המראה יותר בגדול ורקע מתוקן

הכל בחפיף רק כדי להסגר על העניין פחות או יותר. יש פה מישהו שלומד פרסום או אומנות פלסטית או השם יודע איך קוראים לזה שיכול לתת פה דיעה מקצועית?

xlr8or

New member
יפה מאוד ../images/Emo45.gif

לדעתי אפשר להשאיר רק את המראות ולוותר על הרקע, פחות עומס על הצופה. וגם משפט אחד יהיה יותר אפקטיבי מאשר שניים. קצת קיצוני אבל אין מה לעשות: "רוצחים לא מביטים במראה, ואתה?" והנה משהו קצת שונה

למעלה