לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2931029,310 עוקבים אודות עסקים

פורום אופנועים

ברוכים הבאים לקהילת האופנוענים של תפוז! בין אם אתם רוכבים על "חרגולים" עצבניים בשטח, מלחכים אספלט עם הסליידרים בכבישים רחוקים, מתניידים ביעילות עם הקטנוע בעיר או ממרקים ניקלים אחת ליום ומגהצים את הפרנזים לפני הטיול... לכם ולכל מי שהאהבה והטירוף למוטוריקה בכלל ולכלים דו גלגליים בפרט זורמת אצלו בוורידים, ל-כווולכם מיועד מקום המפלט העונה לשם "פורום האופנועים של תפוז"!

גולשי ומנהלי הפורום ישמחו לארח אתכם בצל עצי התפוז של הפרדס כיאה לאחווה האופנוענית ולחויה המשותפת לכולנו. 

אז מה עושים כאן? כאן תוכלו להעלות כל שאלה בנושא יקיר לבכם או משאת נפשכם: לתת טיפ לרוכבים חדשים, להתלונן על מפגעי מע``צ ומשטרת התנועה (או להחמיא! גם זה יכול לקרות!), לתכנן או להמליץ על טיולים, להתלונן, להחמיא או לשאול על בתי עסק, בעיות מנוע/אביזרים/חלקים לשאול ולענות, מה שתרצו.

בכותרת האפורה שבראש הפורום, תוכלו למצוא קישורים לכתבות, מאמרים, מבחנים, השוואות והמלצות על אופנועים (כמובן..) מומלץ לקרוא את "כללי הגלישה בפורום" אשר מופיעים ב"מאמרי הפורום" לפני תחילת הגלישה.

מעט היסטוריה: 
פורום האופנועים של תפוז הוקם ביוני של שנת 2000 הפך להיות ביתה החדש של קהילת האופנועים שהייתה ב- IOL (ואשר עברה לזמן קצר למערכת הפורומים של וואלה). כל חברי הקהילה עברו כאחד לתפוז, ומנהלה הראשון של הפורום - KLE - מסר את שרביט הניהול ל- כRובי, מנהלה המקורי של הקהילה עוד מימיה ב- IOL. 
בתחילת 2003 הצטרף COLT לניהול הפורום כדי להשתתף עם כRובי בתפעול הפורום ובניהולו. באותה הזדמנות נפרד צוות הניהול מ- MIKEE. 
כאשר כRובי קיבל הצעה לשמש כמנהל מותג KTM בישראל, נבחר R-יק למלא את התפקיד הקשה.
במהלך שנת 2004 נכנס 45degrees לניהול הפורום, וזמן קצר לאחר מכן עזב COLT ואל הצוות הצטרף MAX D. 
בשנה לאחר מכן התייצב צוות הניהול ועמד על 3 מנהלים - TYGGER, MAX ועוד אחד שביקש למחוק את שמו מהיסטורית הנהלת הפורום. 
בחודשים האחרונים של 2007 התחלפו 3 המנהלים בצוות אחר המונה את מיצו, yarivos ו- LoneRider, וביחד קבעו סטנדרטים חדשים לניהול וכן הרימו את שני מפגשי האופנוענים הגדולים שהיו בישראל מאז ומתמיד - לטרון 2007 ו- 2008.
אחרי פרישתם של yarivos ו-LoneRider מהניהול. הצטרפו hajbi ו- Pumi לצוות המנהלים. 
בהנהגתם של מנהלי הפורום, פורום האופנועים בתפוז היווה את אחד מהגורמים המשמעותיים ביותר במטה המאבק לביטוח חובה הוגן, מאבק שהחל בסוף 2009 כשבשיאו אירגן מטה המאבק את ההפגנה הגדולה ביותר שידע עולם הדו"ג בישראל, הפגנת ה- 15 בנובמבר 2009, הידועה גם בכינוייה "תל אביב עומדת".
בתחילת שנת 2011 פרש Pumi והחליף אותו avi elbaz, ואל צמד הניהול הצטרפה גם הגולשת gamgam. אחרי פרישתו של אבי הצטרף לצוות עופר רונן Vstrom וגם הוא פרש באמצע 2015.

לסיכום: כולם פה ישמחו תמיד לעזור, לתמוך, לצחוק, לשאול ולהתעניין בכל מה שיש לך לומר על דו-גלגליים. אנחנו בטוחים שתהנו. בברכת רכיבה מהירה ובטוחה! (החיים קצרים-תנו בגז!)

עשרת הדיברות לגולש ברשת (מתוך פורום התמכרות לאינטרנט בתפוז): 1. זכור את האנושיות, עמוד על שלך אך אל תעשה לחברך מה ששנוא עליך. 2. הצמד לנורמות ההתנהגות החלות בחיי המציאות. 3. דע היכן אתה נמצא במרחב הוירטואלי. 4. כבד את זמנם ורוחב הפס של האחרים. 5. תראה יפה ברשת. 6. חלק את הידע והמומחיות שלך ברשת, למען עולם טוב יותר. 7. שמור את המלחמות הרגש תחת בקרה. 8. כבד את פרטיותם של האחרים. 9. אל תנצל לרעה את הכח שלך. 10. היה סלחן כלפי טעויות הזולת.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אופנועים

ברוכים הבאים לקהילת האופנוענים של תפוז! בין אם אתם רוכבים על "חרגולים" עצבניים בשטח, מלחכים אספלט עם הסליידרים בכבישים רחוקים, מתניידים ביעילות עם הקטנוע בעיר או ממרקים ניקלים אחת ליום ומגהצים את הפרנזים לפני הטיול... לכם ולכל מי שהאהבה והטירוף למוטוריקה בכלל ולכלים דו גלגליים בפרט זורמת אצלו בוורידים, ל-כווולכם מיועד מקום המפלט העונה לשם "פורום האופנועים של תפוז"!

גולשי ומנהלי הפורום ישמחו לארח אתכם בצל עצי התפוז של הפרדס כיאה לאחווה האופנוענית ולחויה המשותפת לכולנו. 

אז מה עושים כאן? כאן תוכלו להעלות כל שאלה בנושא יקיר לבכם או משאת נפשכם: לתת טיפ לרוכבים חדשים, להתלונן על מפגעי מע``צ ומשטרת התנועה (או להחמיא! גם זה יכול לקרות!), לתכנן או להמליץ על טיולים, להתלונן, להחמיא או לשאול על בתי עסק, בעיות מנוע/אביזרים/חלקים לשאול ולענות, מה שתרצו.

בכותרת האפורה שבראש הפורום, תוכלו למצוא קישורים לכתבות, מאמרים, מבחנים, השוואות והמלצות על אופנועים (כמובן..) מומלץ לקרוא את "כללי הגלישה בפורום" אשר מופיעים ב"מאמרי הפורום" לפני תחילת הגלישה.

מעט היסטוריה: 
פורום האופנועים של תפוז הוקם ביוני של שנת 2000 הפך להיות ביתה החדש של קהילת האופנועים שהייתה ב- IOL (ואשר עברה לזמן קצר למערכת הפורומים של וואלה). כל חברי הקהילה עברו כאחד לתפוז, ומנהלה הראשון של הפורום - KLE - מסר את שרביט הניהול ל- כRובי, מנהלה המקורי של הקהילה עוד מימיה ב- IOL. 
בתחילת 2003 הצטרף COLT לניהול הפורום כדי להשתתף עם כRובי בתפעול הפורום ובניהולו. באותה הזדמנות נפרד צוות הניהול מ- MIKEE. 
כאשר כRובי קיבל הצעה לשמש כמנהל מותג KTM בישראל, נבחר R-יק למלא את התפקיד הקשה.
במהלך שנת 2004 נכנס 45degrees לניהול הפורום, וזמן קצר לאחר מכן עזב COLT ואל הצוות הצטרף MAX D. 
בשנה לאחר מכן התייצב צוות הניהול ועמד על 3 מנהלים - TYGGER, MAX ועוד אחד שביקש למחוק את שמו מהיסטורית הנהלת הפורום. 
בחודשים האחרונים של 2007 התחלפו 3 המנהלים בצוות אחר המונה את מיצו, yarivos ו- LoneRider, וביחד קבעו סטנדרטים חדשים לניהול וכן הרימו את שני מפגשי האופנוענים הגדולים שהיו בישראל מאז ומתמיד - לטרון 2007 ו- 2008.
אחרי פרישתם של yarivos ו-LoneRider מהניהול. הצטרפו hajbi ו- Pumi לצוות המנהלים. 
בהנהגתם של מנהלי הפורום, פורום האופנועים בתפוז היווה את אחד מהגורמים המשמעותיים ביותר במטה המאבק לביטוח חובה הוגן, מאבק שהחל בסוף 2009 כשבשיאו אירגן מטה המאבק את ההפגנה הגדולה ביותר שידע עולם הדו"ג בישראל, הפגנת ה- 15 בנובמבר 2009, הידועה גם בכינוייה "תל אביב עומדת".
בתחילת שנת 2011 פרש Pumi והחליף אותו avi elbaz, ואל צמד הניהול הצטרפה גם הגולשת gamgam. אחרי פרישתו של אבי הצטרף לצוות עופר רונן Vstrom וגם הוא פרש באמצע 2015.

לסיכום: כולם פה ישמחו תמיד לעזור, לתמוך, לצחוק, לשאול ולהתעניין בכל מה שיש לך לומר על דו-גלגליים. אנחנו בטוחים שתהנו. בברכת רכיבה מהירה ובטוחה! (החיים קצרים-תנו בגז!)

עשרת הדיברות לגולש ברשת (מתוך פורום התמכרות לאינטרנט בתפוז): 1. זכור את האנושיות, עמוד על שלך אך אל תעשה לחברך מה ששנוא עליך. 2. הצמד לנורמות ההתנהגות החלות בחיי המציאות. 3. דע היכן אתה נמצא במרחב הוירטואלי. 4. כבד את זמנם ורוחב הפס של האחרים. 5. תראה יפה ברשת. 6. חלק את הידע והמומחיות שלך ברשת, למען עולם טוב יותר. 7. שמור את המלחמות הרגש תחת בקרה. 8. כבד את פרטיותם של האחרים. 9. אל תנצל לרעה את הכח שלך. 10. היה סלחן כלפי טעויות הזולת.

לצפיה ב-'תודה לכולכם על הכל. מרגש מאד. ורד (אחותו)'
תודה לכולכם על הכל. מרגש מאד. ורד (אחותו)
05/03/2011 | 00:49
33
13
לצפיה ב-'ורד... אין מילים, פשוט אין '
ורד... אין מילים, פשוט אין
05/03/2011 | 00:55
1
לצפיה ב-'אני אצטט משהו שידידה טובה שלי כתבה...'
אני אצטט משהו שידידה טובה שלי כתבה...
05/03/2011 | 10:52
4
היא לא אופנוענית, היא ידידה טובה, מבוגרת ממני ובעלת ניסיון וחוכמה שאני מעריך מאד. סיפרתי לה בהלם על טל ביום רביעי והיא נכנסה הנה לקרוא מה נכתב עליו כדי להבין... וזו היתה התגובה שלה:

"טל לא היה אדם רגיל הוא היה גדול
אדם שחוטף לא מעט התנגדות אבל נשאר, גם אם לא תמיד קל לו, כי הוא יודע מה יש לו לתרום לכלל,- אדם כזה הוא לא אדם רגיל. התנהלות כזו היא זו המעידה שהוא אדם גדול ולכן זכה בכל התארים, הכינויים והכבוד הזה שאתם חולקים לו כעת.
אני מקווה שגם בחייו ידע איזו הערכה אתם רוחשים לו."

נראה לי מאד קולע למי היה טל, ואיך אנחנו זוכרים אותו...
איך איל מוסתאש כתב?... משפחה גדולה מאד קיבלתם עכשיו...
אופנועים >>
לצפיה ב-' לכבוד לנו שטל היה כותב פה'
לכבוד לנו שטל היה כותב פה
05/03/2011 | 01:35
3
גם כשהעמדנו פנים כלפי חוץ כאילו שלא. טל ידע את האמת והקפיד להיות שותף פה, לדבר עם ה"עם" ישירות ולא רק דרך כתבות וטורים.

גם כשהודיע לנו שהוא מפסיק לכתוב בפורום לעת עתה, הוא לא באמת החזיק מעמד עם זה ואיך שהתחיל המאבק של הביטוח הוא חזר אלינו במלוא המרץ והיה פעיל ושותף פה ממש עד ליומו האחרון.
אופנועים >>
לצפיה ב-'תודה לך ורד שהיה לנו העונג להיות חברים שלו'
תודה לך ורד שהיה לנו העונג להיות חברים שלו
05/03/2011 | 07:37
5
במשך השנים האלה. תמסרי את תנחומנו הכנים למשפחה.
אופנועים >>
לצפיה ב-'אמרת שאת ואנחנו עכשיו משפחה'
אמרת שאת ואנחנו עכשיו משפחה
05/03/2011 | 08:31
6
אז קיבלת משפחה מאד גדולה עכשיו.
אופנועים >>
לצפיה ב-'ורד היקרה'
ורד היקרה
05/03/2011 | 08:51
2
תנחומי על אובדנו של טל, אחיך היה איש מדהים.
רב אחד (לא זוכרת מי) ביקש מאנשי הציונות הדתית להפסיק להגיע לקברי רבנים. כשנישאל איך יזכרו ויכבדו את הנפטרים, ענה "לימדו את תורתם".
מורשתו של טל היא רכיבה בטוחה, מיגון ומסירות לאחר. האיש מת, אבל האידיאולוגיה שלו תמשיך אחריו.
אופנועים >>
לצפיה ב-' שלא תדעי עוד צער'
שלא תדעי עוד צער
05/03/2011 | 08:55
1
חלל נפער בליבינו....
אופנועים >>
לצפיה ב-'אני כל כך משתתפת בצערך'
אני כל כך משתתפת בצערך
05/03/2011 | 08:55
1
ובצער המשפחה.
אח שלך היה איש מדהים.
כולם פה מעריכים אותו, את פעלו ואת הידע המטורף שלו.
היה לך את המזל להיות אחותו הביולוגית ולנו את המזל להיות אחיו לשיגעון.
כמו שאמרת, עכשיו את אחותינו.

מי יתן ולא תדעו עוד צער.
אופנועים >>
לצפיה ב-''
05/03/2011 | 09:38
היה מרגש מאוד ועדיין בלתי נתפש.
אני עדיין חושב שכל רגע הוא יצוץ מעבר לדלת.

שלך
   אחיך הלא ביולוגי
אופנועים >>
לצפיה ב-'תנוחמו מן השמים. זכרו ישאר איתנו לעד. '
תנוחמו מן השמים. זכרו ישאר איתנו לעד.
05/03/2011 | 09:50
6
לצפיה ב-'מחבקים באהבה '
מחבקים באהבה
05/03/2011 | 10:11
1
1
לא הכרתי אותו אישית,אבל היתה לי את הזכות להכיר אותו דרך הכתבות המאלפות.ההודעות המחכימות בפורום.ודרך ההפגנות שבהן ראיתי אותו כמה פעמים.

מסע ההלוויה היה מכובד,ותאם לדעתי את רצונו האחרון,כבוד-על שתי גלגלים.

מחזיקים לכם אצבעות ומחבקים אותכם אל ליבנו

רפי
אופנועים >>
לצפיה ב-'שני גלגלים'
שני גלגלים
05/03/2011 | 10:47
1
לצפיה ב-' הכבוד הזה הגיע לטל'
הכבוד הזה הגיע לטל
05/03/2011 | 10:24
1
לצפיה ב-'ורד היקרה אין ממש מילים לתאר ולנחם'
ורד היקרה אין ממש מילים לתאר ולנחם
05/03/2011 | 16:01
1
אך אני חושב שיסכימו איתי
שטל היה בשבלנו כמו הטל לפרחים בבוקרו של יום קיצי ושתינו את הידע הבלתי נדלה שלו בצמאון ואהבה רבה
הוא היה ענק אני יכול להגיד שמלאך ממש אבל לרגע לא תפס את עצמו מעל כולם וענה ודיבר לכולם בגובה העניים
בכל הקשור לבטיחות ולאהבת אופנועים הוא היה בשבילנו כמו כוכב שביט להולך במדבר בלילה
שולח לך ולמשפחתך(י) היקרה את תנחומי וצערי על הולכו של אחי הגדול והאהוב
שלא נדע עוד צער וכאב בלב הוא שלנו הוא תמיד ישאר
אופנועים >>
לצפיה ב-'ורד היקרה.הגדולה שלו שהתייחס לכל כותב בפורום'
ורד היקרה.הגדולה שלו שהתייחס לכל כותב בפורום
05/03/2011 | 18:58
גם לרוכבים החדשים . לפני שבועיים לערך עת היה פה בפורום ויכוח גדול סיפרתי לגיסי על טל והראתי לו את האתר החדש.
גיסי בא מתחום השייט (סקיפר) ואז הוא העיר לי כן אני מכיר אותו  הוא היה בקורס שאותו העברתי
לרישיון סירה מהירה בנמל ת"א לפני קרוב ל20 שנה,לא שוכחים אחד כזה.
התאונה הזו בהחלט היכתה גלים ,ממש צונמי. למרות שרבים כמוני לא הכירו אותו אישית ההרגשה קשה
מאד עם הרבה דמעות בעיניים במשך היום.
תנחומים למשפחה כולה לפי התגובות כאן מורשתו ופועלו  של טל"ש תמשך ביתר שאת.
אופנועים >>
לצפיה ב-'כמה מילים על טל'
כמה מילים על טל
05/03/2011 | 18:47
1
1
כמו הרבה אנשים פה שהתחילו לרכב באמצע שנות השמונים, גם אני הייתי מנוי על מוטו מההתחלה.
למדתי בשקיקה והשתדלתי ליישם כל מילה שאחיך כתב.
הידע הזה הציל את חיי, פשוטו כמשמעו, מספר פעמים בתקופת הצבא והלימודים (כשהאופנוע היה כלי התחבורה העיקרי שלי).
אז תוסיפי לרשימת המעשים הטובים של טל אותי ואת שני הילדים המקסימים שנולדו לי ולזוגתי מאז.
וכמוני יש בטח עוד אלף.
מיכה
אופנועים >>
לצפיה ב-'לא אלף,אלפים'
לא אלף,אלפים
05/03/2011 | 19:30
2
לצפיה ב-'תבואו. פשוט תבואו.'
תבואו. פשוט תבואו.
06/03/2011 | 10:01
3
4
למי שלא רואה את מה שכתבתי בפייסבוק, בדף של השבעה
http://www.facebook.com/?sk=inbox#!/event.php?eid=...
חשוב לי לכתוב את זה גם כאן:
כל מי שאוהב את טל מספיק כדי להתאבל עכשיו מוזמן להגיע לשבעה, גם אם לא הכיר אותו אישית.
האהבה וההערכה שלכם אליו מספיקה - אין "סף כניסה" של הכרות אישית, לפחות לא מבחינתנו.
אופנועים >>
לצפיה ב-'אנחנו היכרנו תמיד רק את טל הענק החביב...'
אנחנו היכרנו תמיד רק את טל הענק החביב...
06/03/2011 | 15:50
2
לצערי על הנסיבות אבל יש לנו  את הכבוד להכיר את המשפחה הענקית שמימנה הוא צמח...
אני חושב שאני יכול בשם כולנו שאנחנו כאן בשבילכם לא רק השבוע אלא לשאירית הזמן שלנו כאן
תרשי לי לקרוא לך אחותי גם
אשר
אופנועים >>
לצפיה ב-'הם יבואו. '
הם יבואו.
<< ההודעה הנוכחית
06/03/2011 | 16:29
11
הם יכנסו בשקט.
יש כאלה שישר יגשו אלייך ויחבקו, יש ביניהם שיתישבו על הכסא הראשון שימצאו ולא יוכלו לשאת עיניים מהכאב.
יש כאלה שרק יקשיבו. יש כאלה שיאמרו לך "לא הכרנו אותו אבל היינו מוכרחים להגיע לכאן". יש שיספרו לך דברים שלא הכרת, שיסגרו לך כל מיני קצוות ויתירו קשרים שלא היו מוכרים עד הסוף.
יש שיספרו לך על אחיך דברים שלא ידעת, על אומץ ליבו, על רוחב ליבו, על האדם שהיה. יספרו לך על הנגיעות הקטנות שלו בחייהם של אחרים, על הושטת היד שלו לעזרה, יספרו לך על ההבנה שלו בתחומים המקצועיים ובאנושיים. יספרו על דברים "קטנים" שעשה למען ובסתר ללא רעש וצילצולים.
וכל הדברים שתשמעי ישתבצו לך באופן מושלם באח שלך כפי שהכרת אותו. והלב שלך ימות מכאב על האובדן הנורא הזה, האובדן של האיש המדהים הזה שהיה לו עוד כל כך הרבה מה לעשות כאן על פני האדמה, שכל כך רצית שישאר כאן האח הגדול הזה שלך ויחד עם זאת תהיה בלב שלך גם המון גאווה שזה האח שלך.

(ואני מציעה לך לבקש מהמבקרים, מבעלי הסיפורים להעלות על הכתב את הזכרונות ולהניח על השולחן מחברת עבה לשם כך)
אופנועים >>
לצפיה ב-'ודאי שנבוא '
ודאי שנבוא
06/03/2011 | 17:02
1
לצפיה ב-'תנחומים ואהבה למשפחה'
תנחומים ואהבה למשפחה
06/03/2011 | 12:07
מקווה שהצלחנו להעביר למשפחה את עוצמתו של טל בעיננו, ואת ההשפעה שלו עלינו,
ואת האהבה האדירה שרוחשים לו.

כל עוד אפונוענים בישראל - המורשת של טל תמשיך לעולמים.

תנחומים,

נח.
אופנועים >>
לצפיה ב-'ורד יקרה,'
ורד יקרה,
06/03/2011 | 13:02
6
1
אין לי מילים לתאר בהן מה המוות המיותר הזה חולל לי באופן אישי ולקהילת הרוכבים בכלל.
עם זאת קטונתי מלתאר לעצמי את חווית האובדן שלכם.
רוצה לחזק את ידייכם שלא תדעו עוד צער. אמן.
אופנועים >>
לצפיה ב-'שמעתי עכשיו את הראיון עם מאיה, האם.'
שמעתי עכשיו את הראיון עם מאיה, האם.
06/03/2011 | 13:25
5
3
ואם לא ידעתי כיצד להסביר את המועקה שיושבת לי בגרון מאז עיכלתי את הבשורה,
עתה אני יודעת.
היא אמרה דבר מאד נכון בנוגע לסיבת התאונה, וכמה הפרטים עליה חשובים.
היא ידעה לנסח בעצמה כמה פועלו ומותו היוו השפעה עצומה על דור שלם של רוכבים.
וחלק מהתסכול שבי הוא על כך שלא זכיתי לספוג הרבה (וכתבתי לך על זה במקום אחר, ורד)
לעומת קהילה שלמה שאפשר לומר, גדלה עליו.

חוסר צדק תמיד עשה לי רע.
ולא רק לי, גם להרבה נשמות טובות.
אופנועים >>
לצפיה ב-'אמרתי למאיה בלוויה, שאיך יודעים אם אדם היה '
אמרתי למאיה בלוויה, שאיך יודעים אם אדם היה
06/03/2011 | 13:56
3
4
באמת אדם גדול?!

כשהלוויה שלו מופקעת ממשפחתו לטובת הציבור.
אופנועים >>
לצפיה ב-''
06/03/2011 | 14:12
לצפיה ב-'או שבלויה שלו המשפחה הביוליגית שלו מגלה'
או שבלויה שלו המשפחה הביוליגית שלו מגלה
06/03/2011 | 15:54
2
שיש לה עוד אחים אחיות בנים ובנות
אני חושב שכולנו מרגישים כאילו איבדנו אח  ורע שלנו
יהי זכרו ברוך
אופנועים >>
לצפיה ב-'לגמרי - חותם על זה בחום! '
לגמרי - חותם על זה בחום!
06/03/2011 | 21:14
1
לצפיה ב-'הראיון היה בגל"צ בתכנית הבקר עם דני קושמרו.'
הראיון היה בגל"צ בתכנית הבקר עם דני קושמרו.
06/03/2011 | 19:27
2

בהחלט ראיון מרגש וממצה את התחושות הכואבות מפירסומי המשטרה
וההוקרה לקהילת הרוכבים שבאו וחלקו כבוד בצורה המופתית שזה נעשה
לכבודו של  טל"ש. אם תשמעו את אמא של טל תבינו שהתפוח נפל קרוב מאד לעץ.
אופנועים >>
לצפיה ב-'ורד, הכבוד כולו שלנו '
ורד, הכבוד כולו שלנו
06/03/2011 | 14:16
שלא תדעו עוד צער.
אופנועים >>
לצפיה ב-'ורד היקרה, את טל נזכור תמיד ואת זכרו ננציח !'
ורד היקרה, את טל נזכור תמיד ואת זכרו ננציח !
06/03/2011 | 14:26
3
לצפיה ב-'מה שהקראתי בלווייה'
מה שהקראתי בלווייה
08/03/2011 | 01:06
1
6
אחי,
37 השנים בהן אני חיה הן זמן קצר מדי לחיות במחיצתך, במיוחד בהתחשב בעובדה שכל כך הרבה מהן "התבזבו" על היותי תינוקת, פעוטה, ילדה וכו'.
כשאני מסתכלת סביבי על מאות ואלפי האנשים שהיית חלק מהחיים שלהם והם משלך, אני מוצאת את עצמי מקנאת, שיש לכם כל כך הרבה חוויות משותפות יחד, שביליתם כל כך הרבה זמן יחד.
ביום המשפחה השנה כשהרמתי כוסית עם כמה מחברי הקרובים, אמרתי להם שהחברים שלי הם המשפחה שלי: לא במקום המשפחה הביולוגית שלי – אבל בהחלט בנוסף אליה. אני מודה לך, אחי, על שהשארת אחריך כל כך הרבה אנשים שהם לגמרי האחים והאחיות שלך גם אם לא היה ביניכם קשר ביולוגי, וששלשום הפכו להיות גם חלק מהמשפחה שלי.
אחת המתנות שהכנתי לך כשהייתי קטנה היתה חולצה ועליה מודפסות המילים
GOD RIDES A BIMOTA.  
אז עכשיו יש לאלוהים חבר לרכיבה.
אוהבת אותך.
אופנועים >>
לצפיה ב-'ורד וכל משפחת שביט היקרים....'
ורד וכל משפחת שביט היקרים....
08/03/2011 | 11:29
4
לא הכרתי את טל באופן אישי , אני בסה"כ בן 33 ולאורך השנים עליתי וירדתי מדו"ג אם זב בגלל חוסר תקציב לרכישה או בשל תאונה.

אבל יצא לי לקרוא הרבה ממה שראשו של טל העביר לדף נייר/אתרי אינטרנט/טלוויזיה.

לי בתור רוכב אופנוע , קשה לעכל את מה שקרה אבל אני גאה להיות רוכב אופנוע במדינה הזו!!!!

במיוחד לאחר שראיתי את העוצמות ואחווה שבין אלפי רוכבי האופנועים מאז אותו הרגע שאלוהים החליט שהוא צריך את טל לצידו ברכיבות האינסופיות בגן עדן!!!

שלא תדעו עוד צער

ת.נ.צ.ב.ה

אופנועים >>

הודעות אחרונות

12:12 | 18.02.20 מיצו
08:50 | 10.02.20 dordor102
21:25 | 04.02.20 Artanis
14:10 | 04.01.20 noy fb 22
10:09 | 26.12.19 hilamen
17:36 | 24.12.19 zar331
18:51 | 14.12.19 sivanez
15:25 | 21.11.19 dordor102
13:50 | 17.11.19 dordor102
19:38 | 06.11.19 RichardLionHeart1
18:32 | 09.10.19 יואב שניר

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ