תודה לכולכם על הכל. מרגש מאד. ורד (אחותו)

Rtitan

New member
אני אצטט משהו שידידה טובה שלי כתבה...

היא לא אופנוענית, היא ידידה טובה, מבוגרת ממני ובעלת ניסיון וחוכמה שאני מעריך מאד. סיפרתי לה בהלם על טל ביום רביעי והיא נכנסה הנה לקרוא מה נכתב עליו כדי להבין... וזו היתה התגובה שלה: "טל לא היה אדם רגיל הוא היה גדול אדם שחוטף לא מעט התנגדות אבל נשאר, גם אם לא תמיד קל לו, כי הוא יודע מה יש לו לתרום לכלל,- אדם כזה הוא לא אדם רגיל. התנהלות כזו היא זו המעידה שהוא אדם גדול ולכן זכה בכל התארים, הכינויים והכבוד הזה שאתם חולקים לו כעת. אני מקווה שגם בחייו ידע איזו הערכה אתם רוחשים לו." נראה לי מאד קולע למי היה טל, ואיך אנחנו זוכרים אותו... איך איל מוסתאש כתב?... משפחה גדולה מאד קיבלתם עכשיו...

h a j b i

New member
../images/Emo201.gif לכבוד לנו שטל היה כותב פה

גם כשהעמדנו פנים כלפי חוץ כאילו שלא. טל ידע את האמת והקפיד להיות שותף פה, לדבר עם ה"עם" ישירות ולא רק דרך כתבות וטורים. גם כשהודיע לנו שהוא מפסיק לכתוב בפורום לעת עתה, הוא לא באמת החזיק מעמד עם זה ואיך שהתחיל המאבק של הביטוח הוא חזר אלינו במלוא המרץ והיה פעיל ושותף פה ממש עד ליומו האחרון.

מיצו

New member
תודה לך ורד שהיה לנו העונג להיות חברים שלו

במשך השנים האלה. תמסרי את תנחומנו הכנים למשפחה.

mv100

New member
ורד היקרה../images/Emo201.gif

תנחומי על אובדנו של טל, אחיך היה איש מדהים. רב אחד (לא זוכרת מי) ביקש מאנשי הציונות הדתית להפסיק להגיע לקברי רבנים. כשנישאל איך יזכרו ויכבדו את הנפטרים, ענה "לימדו את תורתם". מורשתו של טל היא רכיבה בטוחה, מיגון ומסירות לאחר. האיש מת, אבל האידיאולוגיה שלו תמשיך אחריו.

kangal

New member
../images/Emo201.gif שלא תדעי עוד צער

חלל נפער בליבינו....

אני כל כך משתתפת בצערך

ובצער המשפחה. אח שלך היה איש מדהים. כולם פה מעריכים אותו, את פעלו ואת הידע המטורף שלו. היה לך את המזל להיות אחותו הביולוגית ולנו את המזל להיות אחיו לשיגעון. כמו שאמרת, עכשיו את אחותינו. מי יתן ולא תדעו עוד צער.

../images/Emo23.gif

היה מרגש מאוד ועדיין בלתי נתפש. אני עדיין חושב שכל רגע הוא יצוץ מעבר לדלת. שלך אחיך הלא ביולוגי

Ninja

New member
תנוחמו מן השמים. זכרו ישאר איתנו לעד. ../images/Emo201.gif

מחבקים באהבה ../images/Emo24.gif

לא הכרתי אותו אישית,אבל היתה לי את הזכות להכיר אותו דרך הכתבות המאלפות.ההודעות המחכימות בפורום.ודרך ההפגנות שבהן ראיתי אותו כמה פעמים. מסע ההלוויה היה מכובד,ותאם לדעתי את רצונו האחרון,כבוד-על שתי גלגלים. מחזיקים לכם אצבעות ומחבקים אותכם אל ליבנו רפי

דידי 650SM

New member
ורד היקרה אין ממש מילים לתאר ולנחם

אך אני חושב שיסכימו איתי שטל היה בשבלנו כמו הטל לפרחים בבוקרו של יום קיצי ושתינו את הידע הבלתי נדלה שלו בצמאון ואהבה רבה הוא היה ענק אני יכול להגיד שמלאך ממש אבל לרגע לא תפס את עצמו מעל כולם וענה ודיבר לכולם בגובה העניים בכל הקשור לבטיחות ולאהבת אופנועים הוא היה בשבילנו כמו כוכב שביט להולך במדבר בלילה שולח לך ולמשפחתך(י) היקרה את תנחומי וצערי על הולכו של אחי הגדול והאהוב שלא נדע עוד צער וכאב בלב הוא שלנו הוא תמיד ישאר

amirttnn

New member
ורד היקרה.הגדולה שלו שהתייחס לכל כותב בפורום

גם לרוכבים החדשים . לפני שבועיים לערך עת היה פה בפורום ויכוח גדול סיפרתי לגיסי על טל והראתי לו את האתר החדש. גיסי בא מתחום השייט (סקיפר) ואז הוא העיר לי כן אני מכיר אותו הוא היה בקורס שאותו העברתי לרישיון סירה מהירה בנמל ת"א לפני קרוב ל20 שנה,לא שוכחים אחד כזה. התאונה הזו בהחלט היכתה גלים ,ממש צונמי. למרות שרבים כמוני לא הכירו אותו אישית ההרגשה קשה מאד עם הרבה דמעות בעיניים במשך היום. תנחומים למשפחה כולה לפי התגובות כאן מורשתו ופועלו של טל"ש תמשך ביתר שאת.

מיכהWR

New member
כמה מילים על טל

כמו הרבה אנשים פה שהתחילו לרכב באמצע שנות השמונים, גם אני הייתי מנוי על מוטו מההתחלה. למדתי בשקיקה והשתדלתי ליישם כל מילה שאחיך כתב. הידע הזה הציל את חיי, פשוטו כמשמעו, מספר פעמים בתקופת הצבא והלימודים (כשהאופנוע היה כלי התחבורה העיקרי שלי). אז תוסיפי לרשימת המעשים הטובים של טל אותי ואת שני הילדים המקסימים שנולדו לי ולזוגתי מאז. וכמוני יש בטח עוד אלף. מיכה

תבואו. פשוט תבואו.

למי שלא רואה את מה שכתבתי בפייסבוק, בדף של השבעה http://www.facebook.com/?sk=inbox#!/event.php?eid=189522467753502 חשוב לי לכתוב את זה גם כאן: כל מי שאוהב את טל מספיק כדי להתאבל עכשיו מוזמן להגיע לשבעה, גם אם לא הכיר אותו אישית. האהבה וההערכה שלכם אליו מספיקה - אין "סף כניסה" של הכרות אישית, לפחות לא מבחינתנו.

דידי 650SM

New member
אנחנו היכרנו תמיד רק את טל הענק החביב...

לצערי על הנסיבות אבל יש לנו את הכבוד להכיר את המשפחה הענקית שמימנה הוא צמח... אני חושב שאני יכול בשם כולנו שאנחנו כאן בשבילכם לא רק השבוע אלא לשאירית הזמן שלנו כאן תרשי לי לקרוא לך אחותי גם אשר

למעלה