בצער רב וביגון אנו מודיעים על פטירתו של טל"ש

asafkn

New member
../images/Emo16.gif יהי זכרו ברוך

תזהרו שם בכביש כולכם ...אם בארזים נפלה שלהבת...

rubber duck

New member
../images/Emo16.gif יהיה זיכרו ברוך ../images/Emo16.gif

עצוב וכואב הבלוג שלי אומר את מה שאני מרגיש שרון

Elia4

New member
ליבי נקרע

אם רק הייתי אומרת לו באותה שיחת טלפון, אם רק הייתי מבקשת ממנו באותו רגע, אם רק הייתי מביאה לו באותו יום, ולא מחכה עד לסופ"ש... הלב שלי נקרע, הוא איננו. ידידי...זה שתמיד שם, זה שתמיד ידע להרגיש אותי במבט... דווקא כשזה נוגע לאומן השפה העברית, נגמרות לי המילים.. נשארו רק תמונות שהקפיאו כמה רגעים.. רגעים מיוחדים שלי ושלו...

david3757

New member
תחסר לנו מאד , נתגעגע אליך כולנו.

היה איש – וראו: איננו עוד; קודם זמנו מת האיש הזה, ושירת חייו באמצע נפסקה יהי זכרך ברוך

STlNG

New member
אמנם רק קורא פה

אך אי אפשר היה שלא להתרשם מהאופי המיוחד, הכבוד שרחש לאנשים אחרים והתרומה הגדולה שתרם לענף. ללא ספק איש יקר שפטירתו היא אבידה גדולה במישור האישי גם במישור החברתי. הייתה לי הזכות "לתפוס" תמונה שלו בהפגנת האופנוענים הגדולה בנובמבר 2009. נוח על משכבך, איש יקר.

../images/Emo16.gif ,תנחומיי למשפחה

אכן, כמו רבים כאן, טל בהחלט היווה דמות שהשפיעה רבות על נעוריי ועל בחירותיי המוטוריות. נוח בשלום על משכבך איש יקר. קרו-אסון

talzx7r

New member
ענף הדו גלגלי הישראלי לא יחזור להיות מה שהיה.

האיש שעיצב את תרבות הדוגלגלי הישראלית, ותרם רבות למה שהיא כיום איננו עוד. יחסרו לי פניני החכמה, המקצוענות והנסיון הרב שלו, שתדלקו רבות את אהבתי לאופנועים. תהי נשמתך צרורה בצרור החיים טל.

liorzx

New member
חוסן לעולם לא. אם זה קרה לטל ...

אז אין איש שחסין מפני התאונה הבאה. אני מוכה תדהמה, לחשוב שלא נראה כאן את הניק האדום שלו יותר.... אני מבולבל לגמרי... מחשבות רצות לי בראש מה יהיה עם הקרובים לי אם אמות בתאונת אופנוע... תהיה נשמתו במקום הכי טוב שאלוהים יכול להעניק... למשפחה של טל: שלא תדעו צער עוד. אין מילים, יחד איתכם איבדנו את האבא שלנו במובן מסוים. אבדתכם אבידתנו ואנו מרכינים ראש ומוכי הלם. יחד איתכם בשעה הקשה הזו.

h a j b i

New member
../images/Emo41.gifזקוקים לעזרתכם באירגון מסע ההלוויה ../images/Emo41.gif

בעלי אוטו שמתכננים להגיע, לפנות אליי במסרים
מי שמעוניין לתפקד כמרשל ולעזור לכוון את הרוכבים, לפנות אליי במסרים

למעלה