מצדה 2010 - תודות, תמונות, חזרה הביתה

yoshi6

New member
למנהלי הפורום

תודה רבה על האירגון המופתי, תודה לכל מי שטרח. כייף לדעת שיש אנשים שנותנים לכולם "ובחינם" ללא תמורה
נתראה בשנה הבאה עם טיול חדש ותחקיר חדש.

../images/Emo45.gif כל הכבוד על התחקיר המעמיק../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

מזל שיש לנו כאן כאלה שממש איכפת להם ודואגים לאחרים,

ayb2102

New member
מצדה 2010

האמת חששתי לא ידעתי מה לצפות, זה הטיול הראשון שלי אבל אמרתי לעצמי מה כבר יכול להיות.... אז נקבל מבטי זלזול על ה- KYMCO DOWNTOWN 300 שלי ..נספוג בשקט ונמשיך הייתה חוויה נעימה, מאורגנת, כל הכבוד למארגנים על העזרה בדרך, על הדאגה ועל הרצון הרב שייגמר בשלום למרות אירועים ספורים בהם עברו אותי בעודי משייט להנאתי על הקטנוע שלי במהירות 130-140 קמ"ש כמה כלים במהירות עצומה..כל הנראה בגלל תקלה טכנית..נתפסה להם המצערת והם פשוט לא יכלו לעצור.... עבר בשלום אירוע ולוואי ירבו כמותו בעתיד שאפו שנה טובה ובטוחה בכבישים

h a j b i

New member
אם כבר באת, למה לא אמרת שלום?

וזה תקף גם לאיש הזקן ועוד כמה. פעם בשנה נפגשים, אי אפשר לקפוץ לרגע להיכרות קצרה?

lazybones

New member
האמת...

קצת פחדתי שמיצו יהיה רעב ויאכל אותי היות שלא ראיתי שם דוכן שאוורמה לקילומטרים.. צוחק.... איפה הייתם? באמת חבל, אז אולי אפשר לארגן עוד אחד כזה? באמת שנהנתי. ולא ראיתי אפילו ווילי אחד!!

h a j b i

New member
אני ראיתי ווילי אחד

ואני הייתי בעמדת מכירת החולצות כמעט כל הזמן. אנחנו מקווים לארגן איזה אירוע קטן בהזדמנות סטייל ריינו טייר אבל זה לא יקרה החודש כבר.

Dungeon

New member
מה עם איזה אירוע ביער במרכז כמו לפני שנתיים?

אני לא יכול ליסוע כזה מרחק על קטמ 125.

lazybones

New member
הייתי וישבתי ליד סטפן בסוף של החניון...

הייתי עם CB500 שחור, מורכבת (שנה הבאה לבד) ותיקי צד שחורים מבד (שנה הבאה בלי ציוד), הוצאתי גזייה, פרסתי שמיכה על הרצפה, ישבנו ראינו את הזריחה ודברתי קצת עם סטפן מאישימוטו. זה הכל. בחזור עליתי דווקא בחזרה מערד לצערי, אבל ראיתי שהרוב נסעו לכיוון ירושלים, הייתי צריך לחזור מהר הביתה לצערי ולא היה לי זמן לטייל. היה מדהים, ועוד משהו, יצאתי מהבית בשעה איחור...שנה הבאה אני יוצא בזמן. כשאראה את המורכבת אעלה תמונות (הכל אצלה במצלמה).

gregovihs

New member
תודה לכל הרוכבים

שלא התפרעו וחסכו מאיתנו תאונות מיותרות באמת שהיתה חוויה מדהימה מחכה כבר לשנה הבאה ... לא יודע איך פיספסתי את הנאומים

למעלה