מצדה 2010 - תודות, תמונות, חזרה הביתה

שמח שלפחות זה הוציא אותך לכתוב פה.. כנס כנס

אל תספר אבל שמעתי שמועה שהוא חוזר לדו גלגלי ... קטנוע :) אגב, מקבל בשמחה את הרעיון גם בלי קשר למצדה ..

maxcalifornia

New member
סוס יא סוס...איכשהו שרשורים כאלו תמיד

יוציאו אותנו מהמחסן...
אפשר לארגן מסע עשור, עם בימבות ותלתאופן לילדים.... שנה טובה, לך וגם לזה שמעליך כמובן

maxcalifornia

New member
אנחנו לא יכולים לגלות לך, כי...

הרגליים שלך ארוכות מדי, ואתה תופס את כל המקום...
שנה טובה גיז

cafesito

New member
לצערנו לא כל הצוות המקורי איתנו

אז היינו שמונה או תשעה אאל"ט ומשנה לשנה זה גדל. חייבים לארגן מפגש חלוצים לזכר הטיול ההוא.

אני הייתי במצדה הראשון ואתה ? - סטיקר :) ../images/Emo6.gif

בלי נדר שתמשיך המסורת , ולמצדה מפגש העשור - נוציא מדבקה , כובע וחולצה (תיק ותקליט כבר לא הולך אהה?)

מתי זה היה ?? אם אני זוכר טוב אני הייתי ב

2004 בפעם הראשונה שלי והיום הייתה הפעם השנייה.

על GPZ 500, הייתי עם עוד כמה חברה רובנו היו

בזמנו על 500תים והיום רובנו על כבדים יותר..

חיימון86

New member
אחלה פתיחה לשנה החדשה..

זאת הפעם הראשונה שלי בתקווה לעוד כמה שיותר רכיבות מהסוג הזה... תודה רבה למארגנים במיוחד תודה על הקפה :) שנה טובה חיימון

talnet11

New member
היה אחלה כל הכבוד למארגנים

אחלה דרך להתחיל את השנה החדשה הרבה תודה לכל מי שלקח חלק בארגון

Tony Reyes

New member
היה תענוג ../images/Emo66.gif

כמי שזו מצדה ראשונה שלו, היה תענוג אמיתי, האוירה וכמות האופנועים. למרות שדימיינתי שהנסיעה תראה אחרת לגמרי - נסיעה בשיירה מסודרת פחות או יותר בקצב 100-120. בפועל זה דמה יותר ללהקת זאבים בודדים עטים לטרף, ממהרים להגיע ולעוף חזרה. לדעתי קצת מפספס את הפואנטה. מקווה להפוך את היום לחוויה של פעם בשנה. תודה למארגנים!

היה נפלא...

כל שנה מחדש פשוט מרגש להיות חלק מהחוויה הזו שהיא המצדה בראש השנה.. כיף לגלות כל שנה יותר ויותר רוכבים שמגיעים לפלא הזה . תודה לכל העושים בדבר , הונדה , אופנוגרר , וכמובן למנהלים שלנו!!

yoshi6

New member
התחקיר על מנהלי הפורום, תמונות קשות לצפיה....

בשלב הזה אחד המנהלים מקבל מעטפה ע"י עמיתו לניהול ומסנן לכיוונו "הגיע הזמן שמטרו ושאר החברה יתחילו לעלות בסכומים"

למעלה