מ-צ-ד-ה 2-0-1-0

kangal

New member
../images/Emo45.gif זכית ב ../images/Emo105.gif עם כנף../images/Emo70.gif

או בבקבוק
ייחודית, רק תצטרך להגיע לאסוף אותו

bener

New member
אתה רוכב דרך כביש הבקעה../images/Emo35.gif

אני עדיין ל יודע איפה אני בערב ראש השנה. אולי מגיע למפגש. אולי מגיע בכלל עם המזדומטית מכיוון דרום.

jeffy1

New member
שוקל את האפשרויות...

כרגע 50% שאני הצא מרמת הגולן וקיויתי שתיהיה לי חברה בדרך דרומה

OferXTZ

New member
יציאה מרמת הגולן

אני מתכנן גם דרך כביש הביקעה. נקודת מוצא דרום רמת הגולן

h a j b i

New member
../images/Emo41.gif לא יהיו שום שינויים במסלול או בנקודות

המפגש. יש משפט שאומר: "אם זה לא מקולקל אל תנסה לתקן" הנקודה הבעייתית היחידה היא העצירה בפלוגות אך עד כה לא נתקלנו בבעיות שם. במידה והכמות תהיה משמעותית גדולה השנה ביחס לשנים קודמות נשקול נקודת חבירה אחרת בשנה הבאה.

tik24

New member
h a j b i אם אתם רוצים יש בהמשך תחנת דלק

עם מקום חניה להמון כלים ממש בהמשך אותו כביש כ 3 ק"מ.

h a j b i

New member
אם אתה מדבר על פלוגות

העצירה לא תהיה בתחנת דלק כיוון שזו עצירה לצורך חבירה בלבד. עצירה במקום אחר תגרום לעיכוב לא רצוי בטיול. מניסיון אנחנו יודעים שהעצירה בשוקת מתארכת תמיד למשהו כמו חצי שעה וזה למרות שתוך 10 דקות גג כולם מסיימים לתדלק. ככה זה. אני בהחלט מעדיף עצירה בצומת שלא מתמשכת מעבר ל - 10 דקות.

tik24

New member
בשנה שעברה לא היה מקום לעצור בתחנה...

אני פשוט אומר שאולי שווה לחשוב על אז מההבט הבטיחותי. דרך אגב השנה כנראה מגיע עם הרכב ומצתרף בפלוגות יש משהו לקחת כגון אוכל פליירים חולצות...? בתקווה שבאמת אתפנה באותו ערב. בונו

fazer600

New member
גם כן מגיע ברכב

יש אפשרות לקחת מטען...וכמובן אם את בלונדינית יפה יש מקום ליד הנהג

מיצו

New member
../images/Emo41.gif-../images/Emo41.gif--הודעה לגבי ת. דלק סיירים--../images/Emo41.gif-../images/Emo41.gif

לאור עבודות במחלף חולון מזרח (החדש, מעל כביש 4) המעבר בין תחנת דלק הסיירים לבין אזור התעשיה של חולון סגור. זה לא משנה את נקודת המפגש שלנו. מי שתכנן להגיע לתחנת הסיירים דרך אותו כביש חיבור, יצטרך לעשות מעקף ולהגיע מכיוון צפון, מכביש 44, ובמחלף השבעה (המטאורולוגית) להתחבר דרומה לכביש 4, ואז להיכנס לתחנה. קחו את זה בחשבון. לשאר המגיעים מכיוון צפון אין שינוי. FYI

mv100

New member
../images/Emo41.gif יציאה מחיפה../images/Emo41.gif

אנחנו מתכוונים לצאת בסביבות 24:00 בלילה, כדי להגיע מוקדם ולהספיק גם לנוח קצת במצדה + הפסקות בדרך לתדלוק ושחרור שרירים. קצב נסיעה של 90-100 קמ"ש. מי שמעוניין להצטרף שישלח מסר

underzero

New member
קיבלתי עכשיו הודעה שישנה בעיה במייל

This is an automatically generated Delivery Status Notification. THIS IS A WARNING MESSAGE ONLY. YOU DO NOT NEED TO RESEND YOUR MESSAGE. Delivery to the following recipients has been delayed. [email protected] עשיתי XXXX לביטול הזיהוי. בקיצור, אני יוצא מצומת יגור בשעה 23:30. רכיבה באיזי ובכיף. אם את מעוניינת לחבור, אשמח.

הכוונה ב"מסר", או "הודעה פרטית" היא

לא לכתובת e-mail אלא ללחיצה על שם המשתמש ובחירה באופציה: "שלח/י מסר" זה קופץ דרך הממשק של תפוז, ללא שום כתובת מייל. המייל הנ"ל שכתבת למעלה אינו פעיל. התכנון המקורי שלנו הוא לצאת בסביבות 00:00, אם נוכל להקדים אז נשמח להצטרף אליך(אנחנו תלויים גם באירועים מקדימים).

למעלה