מ-צ-ד-ה 2-0-1-0

yair12342000

New member
אני מגיע עם העיזה..

לא הייתי חושב לעשות את זה לאר.וי הזקן, והוא 50 סמ"ק.. מזה ה50 הסטנדרטי?

רמי בר1

New member
הדגם 50 סמ'ק הובא עי אבניר.

יש לי RV80 שהגיע מקפריסין , ויש באיזור RV125 שהגיע מאותו מקום. דגמים שלא הגיעו רשמית לארץ.

RV125 - מיובא גם חדש ע"י עופר אבניר

נקרא גם VAN VAN. אני משער שאתה התכוונת לדגם ישן? לא הכרתי כזה, הכרתי רק את ה 50 וה-80

רמי בר1

New member
אני מתכוון לדגם הישן,נראה כמו ה80,בערך אותו

גובה,אבל יותר ארוך גלגלי בלון גדולים יותר ונראה יותר ביריון. הכלים הגיעו מקפריסין "בקומבינה".

yair12342000

New member
האמת שלא מוכר לי..

יאללה מגניב, נסגור פרטים בהמשך. אני אזהה אותך לפי האולטרה לייט נכון?

gilbola

New member
ה2 סנט שלי בנושא מצדה ושיפור הטיול

לשמחתי יצא לי לרכב בטיול הזה 3 פעמים ושנה שעברה הייתי "אופנועלס" (מחוסר אופנוע) והגעתי כמורכב עם חבר. הנה כמה דברים ששמתי לב שקורים כל שנה ושניתן לשפר. 1. בתחילת הדרך כביש 4 ממשיך ישר כשצריך לפנות ימינה (אם אני זוכר נכון פעם היינו ממשיכים ישר ואז שינו שם את הכביש, כל שנה החבורה מתפצלת שם בטעות ונפגשת בהמשך), אני לא זוכר איזה מחלף זה, אני בטוח שיש פה מישהו שיודע על מה אני מדבר.. 2. יש תחנות דלק של "פז" שאנחנו עוצרים שם כל שנה. תחנה שבה העובדים רגילים שמגיע בן אדם אחד לשתות קפה פעם בשבוע. כל שנה אנחנו נכנסים לשם, עשרות חבר'ה, מזיעים את הנשמה עד שמגיעים לקופה.. אולי כדי לדבר עם מנהל התחנה(?). העומס שאנחנו יוצרים מעיק על ההפסקת קפה. אז או שכדי לבוא עם פינג'ן ולהכין בחוץ או לדאוג שיהיה שם עוד מישהו שיעזור לבחור מאחורי הדלפק (שנה שעברה אחד החבר'ה נכנס פנימה והתחיל לעשות קפה..) רק באהבה.

מיצו

New member
אמא'לה מה עשית שם?

מגיעים למחלף אשדוד, לא יורדים ביציאה הראשונה לכיוון אשדוד אלא מיד בזו שאחריה, לכביש 41 לכיוון מזרח.

®Hada

New member
נווו... זה בדיוק מה שציירתי ../images/Emo3.gif

או לפחות ניסיתי

למעלה