שרשור שירים לרכיבה

xfwind

New member
../images/Emo99.gifWillie Nelson - On the Road Again

Willie Nelson - On the Road Again אולי - Don't fence me in (שימו לב לתמונות האופנוע...במצגת הנלוות).... יש משהו יותר מתאים

xfwind

New member
../images/Emo66.gifWillie Nelson - don't fence me in

willie nelson don't fence me in שלושה אופנועים לפחות- איזה דגמים זיהיתם?| Iאייקון של נאנחI

wylde

New member
החדש של OZZY

LET ME HEAR YOU SCREAM לא רע יחסית לחתיאר מסומם zakk wylde כל האלבומים ilnkin park - meteora ועוד........

M O R M

New member
../images/Emo31.gif לא מקשיב לשירים ברכיבה - רק רוכב

דודי בבקשה בלי להעלב אני קצת זקן בא בימים עם עשרות שנות ניסיון ברכיבה. כאשר אני מחפש מתחת לאדמה מה אני עושה שחברי לרכיבה לא שרדו את השנים אני מוצא כל מיני מוזרויות , פעולות , המנעויות שאני מבצע שונה מאחרים. אין זאת אומרת שאילו בדיוק הסיבות לכך שקברתי חברים לרכיבה. אין זאת אומרת שיש לי איזה שהוא מושג ירוק מה גרם לכך שהם נפצעו ואני עד היום (היום כן , מחר לא יודע) שלם ובריא ונהנה מהרכיבה כמו לפני שלושים שנה. אין זאת אומרת שמחר לא אפצע ואו לא אעשה את הטעות הגורלית - מבחינתי רק הפרנואידים שורדים. אז אני לא מקשיב למוזיקה ברכיבה , לא עונה לטלפונים רק מתרכז ברכיבה - ככה אני נהנה יותר וככה אני שורד יותר - או לפחות נדמה לי שאני שורד כך יותר טוב. אמר איש חשוב בתחום הרכיבה כך: (מצטער גידי על השיבוש והפראפרזה ) אם אלוהים נתן לנו 10 דולר שמייצגים את יכולתנו לרכב מבחינת תשומת לב ....אז... 2-3 דולר אנו מבזבזים על מבטים לפנים ולתנועה שסביבינו. 2-3 דולר אנו מבזבזים על תשומת לב לאילו שרוצים ךסרוס אותנו מאחור. 1-2 דולר אנו בזבזים על תפעול האופנוע. 2-3 דולר אנו מבזבזים על הכביש פניותיו ומהמורותיו. אני אומר ...שאולי לא נשאר לי חצי דולר לבזבז תשומת לב על מוזיקה בעת הרכיבה..... ותחשוב על זה.....

megahertz

New member
אני פשוט שר לעצמי בקסדה (ואז לא מבין למה מסתכ

למה מסתכלים עלי מוזר ברמזורים - ונזכר שכשאני לא בתנועה צריך להפסיק לשיר). בעיקרון (בלהקות): Dream Theater Orphaned Land Metallica Red Hot Chili Peppers Nightwish AC/DC ובטח יש עוד כמה שלא עולים לי בראש עכשיו. כל דבר שנותן לך קצב מגניב וכאלה. הבעיה היחידה היא - זה כנראה גורם לילרכב יותר מהר ממה שהייתי רוכב אם הייתי שומע את השירים שרוב האנשים כתבו כאן (
).

מפתחSoul

New member
אני שמתי ../images/Emo23.gif

שכשאני עוצרת ופונה לאנשים הם ממש לא שומעים אותי, אני צריכה לנופף ביד ולצעוק מה שמשאיר אותי שקטה לשיר גם ברמזורים וד"א זה מאד נוח לשיר בקסדה, אתה שומע את עצמך מאד טוב, כמו אולפן קטן נייד

למעלה