יזכור

kramberg

New member
60000 אולי זה רק השחור שאתה לוקח ממטרו

שכחת את כל השאר? זה לפחות עוד 100K יאבוסה לא בא בזול, אתה יודע.

Pumi

New member
ולי עוד היתה תקווה../images/Emo4.gif

עוד כשהתחלתי להבין את הסיפור, אני עוד חשבתי שטוב, מקסימום לא יהיו מסלולים לאיזה תקופה קצרה, מישהו יתעורר או שירגעו קצת מהעניין, ואז נוכל לחזור לשם. אז כנראה שכל הזין על כולם, וההחלטה היתה סופית ומרה. שישרף להם התחת בגיהנום. איזה זנות. גם אם ירימו שם משהו אחר, יקח עוד הרבה הרבה זמן. סעמק ערס.

חבל...חבל....חבל

אני מכיר את המסלול הזה עוד מתחילתו כאשר היה מסלול קארטינג. המקום הזה התחיל אצלי את השיגעון למוטוריקה. הייתי מגיע מנהריה בשביל להיפגש לחברים על קארטינג. המסלול הזה התחיל חברויות שנמשכות עד היום. חבל שיש גורמים אינטרסנטיים שכל מטרתם להרוס. הכל סובב סביב כח,כסף ושליטה בתחום שעוד לא התחיל לבסס את עצמו.

פרארי1

New member
../images/Emo45.gif איזה נוסטלגיה

לפחות יש זכרונות מתועדים - גל בנעילה נגדית עם קידמי פנימי באויר
ממש חבל

Full Throttle

New member
אוקיי. אני מבין שהריסת המסלול היא לא בגלל

אוקיי. אני מבין שהריסת המסלול היא לא בגלל פציעה של רוכב. אבל חייבים לספר את הסיפור האמיתי שמאחורי כל הגועל נפש הזה! אישית, אני לא מצליח לחשוב על מישהו שיש לו אינטרס נגד קיומו של מסלול, חוץ מבתי ספר לנהיגה/רכיבה מתחרים (ותחושת הבטן שלי אומרת שזה לא הם...), או אולי חברות הביטוח... אין לי מושג! בקיצור, אי הידיעה מהם אותם הגורמים, גורמת רק להאשמות שווא של גורמים חפים מפשע. חייבים לספר את האמת, ובמלואה!!! וחייבים לעשות משהו בקשר לזה...

iec

New member
אבל לערבים מותר לבנות מאות דונמים לא חוקיים

Full Throttle

New member
אולי צריך לגרום לרשויות להתחיל לפחד מאיתנו

כמו שהם מפחדים להתעסק עם הערבים/בדואים/דרוזים...

iec

New member
../images/Emo45.gif צריך לאיים ברצינות שכולנו נקנה דוקאטי

ונציף את המדינה בשמן

lazybones

New member
זה לא יעבוד..

כולם פה גיבורי מקלדת אבל לא יסכנו שום דבר.

yoshi6

New member
מה אתה , ילד? מה הבעיה

כולם עולים על שחורים, מלבישים את מיצו כמו רבי מיצובאכר, שורפים פחים ועוד שלל זריקות ביצים ומים על שוטרים והבעיה טופלה, קיבלת הרתעה.

iec

New member
יא גזען! מה זה "עולים על שחורים"???

איפה מוכרים שטריימל עם וואקום לקרעה שלי?

yoshi6

New member
קלי קלות, שים לב לפרסומת ששמעתי ברדיו

חדשששששששש שטריימל פומפה, קירח? רוצה ללכת לבית הכנסת והכובע עף לך? עכשיו זה אפשרי, שטריימל פמופה, שטריימל פומפה במגוון דגמים, שטריימל פומפה כי גם לך מגיע

Dresdner

New member
אפרופו ערבים בדיוק לפני כמה שבועות

הראו בCNN שיש מסלול בעזה (אני רציני)

למעלה