לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2897828,978 עוקבים אודות עסקים

פורום אופנועים

ברוכים הבאים לקהילת האופנוענים של תפוז! בין אם אתם רוכבים על "חרגולים" עצבניים בשטח, מלחכים אספלט עם הסליידרים בכבישים רחוקים, מתניידים ביעילות עם הקטנוע בעיר או ממרקים ניקלים אחת ליום ומגהצים את הפרנזים לפני הטיול... לכם ולכל מי שהאהבה והטירוף למוטוריקה בכלל ולכלים דו גלגליים בפרט זורמת אצלו בוורידים, ל-כווולכם מיועד מקום המפלט העונה לשם "פורום האופנועים של תפוז"!

גולשי ומנהלי הפורום ישמחו לארח אתכם בצל עצי התפוז של הפרדס כיאה לאחווה האופנוענית ולחויה המשותפת לכולנו. 

אז מה עושים כאן? כאן תוכלו להעלות כל שאלה בנושא יקיר לבכם או משאת נפשכם: לתת טיפ לרוכבים חדשים, להתלונן על מפגעי מע``צ ומשטרת התנועה (או להחמיא! גם זה יכול לקרות!), לתכנן או להמליץ על טיולים, להתלונן, להחמיא או לשאול על בתי עסק, בעיות מנוע/אביזרים/חלקים לשאול ולענות, מה שתרצו.

בכותרת האפורה שבראש הפורום, תוכלו למצוא קישורים לכתבות, מאמרים, מבחנים, השוואות והמלצות על אופנועים (כמובן..) מומלץ לקרוא את "כללי הגלישה בפורום" אשר מופיעים ב"מאמרי הפורום" לפני תחילת הגלישה.

מעט היסטוריה: 
פורום האופנועים של תפוז הוקם ביוני של שנת 2000 הפך להיות ביתה החדש של קהילת האופנועים שהייתה ב- IOL (ואשר עברה לזמן קצר למערכת הפורומים של וואלה). כל חברי הקהילה עברו כאחד לתפוז, ומנהלה הראשון של הפורום - KLE - מסר את שרביט הניהול ל- כRובי, מנהלה המקורי של הקהילה עוד מימיה ב- IOL. 
בתחילת 2003 הצטרף COLT לניהול הפורום כדי להשתתף עם כRובי בתפעול הפורום ובניהולו. באותה הזדמנות נפרד צוות הניהול מ- MIKEE. 
כאשר כRובי קיבל הצעה לשמש כמנהל מותג KTM בישראל, נבחר R-יק למלא את התפקיד הקשה.
במהלך שנת 2004 נכנס 45degrees לניהול הפורום, וזמן קצר לאחר מכן עזב COLT ואל הצוות הצטרף MAX D. 
בשנה לאחר מכן התייצב צוות הניהול ועמד על 3 מנהלים - TYGGER, MAX ועוד אחד שביקש למחוק את שמו מהיסטורית הנהלת הפורום. 
בחודשים האחרונים של 2007 התחלפו 3 המנהלים בצוות אחר המונה את מיצו, yarivos ו- LoneRider, וביחד קבעו סטנדרטים חדשים לניהול וכן הרימו את שני מפגשי האופנוענים הגדולים שהיו בישראל מאז ומתמיד - לטרון 2007 ו- 2008.
אחרי פרישתם של yarivos ו-LoneRider מהניהול. הצטרפו hajbi ו- Pumi לצוות המנהלים. 
בהנהגתם של מנהלי הפורום, פורום האופנועים בתפוז היווה את אחד מהגורמים המשמעותיים ביותר במטה המאבק לביטוח חובה הוגן, מאבק שהחל בסוף 2009 כשבשיאו אירגן מטה המאבק את ההפגנה הגדולה ביותר שידע עולם הדו"ג בישראל, הפגנת ה- 15 בנובמבר 2009, הידועה גם בכינוייה "תל אביב עומדת".
בתחילת שנת 2011 פרש Pumi והחליף אותו avi elbaz, ואל צמד הניהול הצטרפה גם הגולשת gamgam. אחרי פרישתו של אבי הצטרף לצוות עופר רונן Vstrom וגם הוא פרש באמצע 2015.

לסיכום: כולם פה ישמחו תמיד לעזור, לתמוך, לצחוק, לשאול ולהתעניין בכל מה שיש לך לומר על דו-גלגליים. אנחנו בטוחים שתהנו. בברכת רכיבה מהירה ובטוחה! (החיים קצרים-תנו בגז!)

עשרת הדיברות לגולש ברשת (מתוך פורום התמכרות לאינטרנט בתפוז): 1. זכור את האנושיות, עמוד על שלך אך אל תעשה לחברך מה ששנוא עליך. 2. הצמד לנורמות ההתנהגות החלות בחיי המציאות. 3. דע היכן אתה נמצא במרחב הוירטואלי. 4. כבד את זמנם ורוחב הפס של האחרים. 5. תראה יפה ברשת. 6. חלק את הידע והמומחיות שלך ברשת, למען עולם טוב יותר. 7. שמור את המלחמות הרגש תחת בקרה. 8. כבד את פרטיותם של האחרים. 9. אל תנצל לרעה את הכח שלך. 10. היה סלחן כלפי טעויות הזולת.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אופנועים

ברוכים הבאים לקהילת האופנוענים של תפוז! בין אם אתם רוכבים על "חרגולים" עצבניים בשטח, מלחכים אספלט עם הסליידרים בכבישים רחוקים, מתניידים ביעילות עם הקטנוע בעיר או ממרקים ניקלים אחת ליום ומגהצים את הפרנזים לפני הטיול... לכם ולכל מי שהאהבה והטירוף למוטוריקה בכלל ולכלים דו גלגליים בפרט זורמת אצלו בוורידים, ל-כווולכם מיועד מקום המפלט העונה לשם "פורום האופנועים של תפוז"!

גולשי ומנהלי הפורום ישמחו לארח אתכם בצל עצי התפוז של הפרדס כיאה לאחווה האופנוענית ולחויה המשותפת לכולנו. 

אז מה עושים כאן? כאן תוכלו להעלות כל שאלה בנושא יקיר לבכם או משאת נפשכם: לתת טיפ לרוכבים חדשים, להתלונן על מפגעי מע``צ ומשטרת התנועה (או להחמיא! גם זה יכול לקרות!), לתכנן או להמליץ על טיולים, להתלונן, להחמיא או לשאול על בתי עסק, בעיות מנוע/אביזרים/חלקים לשאול ולענות, מה שתרצו.

בכותרת האפורה שבראש הפורום, תוכלו למצוא קישורים לכתבות, מאמרים, מבחנים, השוואות והמלצות על אופנועים (כמובן..) מומלץ לקרוא את "כללי הגלישה בפורום" אשר מופיעים ב"מאמרי הפורום" לפני תחילת הגלישה.

מעט היסטוריה: 
פורום האופנועים של תפוז הוקם ביוני של שנת 2000 הפך להיות ביתה החדש של קהילת האופנועים שהייתה ב- IOL (ואשר עברה לזמן קצר למערכת הפורומים של וואלה). כל חברי הקהילה עברו כאחד לתפוז, ומנהלה הראשון של הפורום - KLE - מסר את שרביט הניהול ל- כRובי, מנהלה המקורי של הקהילה עוד מימיה ב- IOL. 
בתחילת 2003 הצטרף COLT לניהול הפורום כדי להשתתף עם כRובי בתפעול הפורום ובניהולו. באותה הזדמנות נפרד צוות הניהול מ- MIKEE. 
כאשר כRובי קיבל הצעה לשמש כמנהל מותג KTM בישראל, נבחר R-יק למלא את התפקיד הקשה.
במהלך שנת 2004 נכנס 45degrees לניהול הפורום, וזמן קצר לאחר מכן עזב COLT ואל הצוות הצטרף MAX D. 
בשנה לאחר מכן התייצב צוות הניהול ועמד על 3 מנהלים - TYGGER, MAX ועוד אחד שביקש למחוק את שמו מהיסטורית הנהלת הפורום. 
בחודשים האחרונים של 2007 התחלפו 3 המנהלים בצוות אחר המונה את מיצו, yarivos ו- LoneRider, וביחד קבעו סטנדרטים חדשים לניהול וכן הרימו את שני מפגשי האופנוענים הגדולים שהיו בישראל מאז ומתמיד - לטרון 2007 ו- 2008.
אחרי פרישתם של yarivos ו-LoneRider מהניהול. הצטרפו hajbi ו- Pumi לצוות המנהלים. 
בהנהגתם של מנהלי הפורום, פורום האופנועים בתפוז היווה את אחד מהגורמים המשמעותיים ביותר במטה המאבק לביטוח חובה הוגן, מאבק שהחל בסוף 2009 כשבשיאו אירגן מטה המאבק את ההפגנה הגדולה ביותר שידע עולם הדו"ג בישראל, הפגנת ה- 15 בנובמבר 2009, הידועה גם בכינוייה "תל אביב עומדת".
בתחילת שנת 2011 פרש Pumi והחליף אותו avi elbaz, ואל צמד הניהול הצטרפה גם הגולשת gamgam. אחרי פרישתו של אבי הצטרף לצוות עופר רונן Vstrom וגם הוא פרש באמצע 2015.

לסיכום: כולם פה ישמחו תמיד לעזור, לתמוך, לצחוק, לשאול ולהתעניין בכל מה שיש לך לומר על דו-גלגליים. אנחנו בטוחים שתהנו. בברכת רכיבה מהירה ובטוחה! (החיים קצרים-תנו בגז!)

עשרת הדיברות לגולש ברשת (מתוך פורום התמכרות לאינטרנט בתפוז): 1. זכור את האנושיות, עמוד על שלך אך אל תעשה לחברך מה ששנוא עליך. 2. הצמד לנורמות ההתנהגות החלות בחיי המציאות. 3. דע היכן אתה נמצא במרחב הוירטואלי. 4. כבד את זמנם ורוחב הפס של האחרים. 5. תראה יפה ברשת. 6. חלק את הידע והמומחיות שלך ברשת, למען עולם טוב יותר. 7. שמור את המלחמות הרגש תחת בקרה. 8. כבד את פרטיותם של האחרים. 9. אל תנצל לרעה את הכח שלך. 10. היה סלחן כלפי טעויות הזולת.

לצפיה ב-' יזכור '
יזכור
<< ההודעה הנוכחית
29/07/2010 | 09:37
76
8
יזכור העם את המסלול הראשוני ללימוד נהיגה המקצועית,

יזכור ציבור הרוכבים את המסלול המגניב לשיפור ואימון הרכיבה .

יזכור אותו אדם שלמד באימון איך לצאת ממצב חירום וניצל מהתרסקות בכביש הציבורי תודות לאותו מסלול,

יזכור אותו מדריך שהדריך את חניכיו במסלול ויצא עם הרגשה של חינוך לנהיגה נכונה בעזרת אותו מסלול .

יזכרו כל אותם אנשים רעים שמנסים לדכא ולהרוס את תחילתו של הספורט המוטורי בישראל !

נזכור ולא נשכח  ולעולם לא נסלח ...

אופנועים >>
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-''
29/07/2010 | 09:50
2
לצפיה ב-'אני אומר שזה לא קשור לשום רוכב שהחליק'
אני אומר שזה לא קשור לשום רוכב שהחליק
29/07/2010 | 09:52
10
2
הסיבה מאוד ברורה.
המדינה גילתה שיש קומץ של אזרחים שממש נהנים בסופשי"ם, שמוצאים איזה טעם בחיים ומרגישים ממש חיים שם. יותר גרוע מזה, יש אפילו בעלי עסקים שמעיזים ברוב חוצפתם אף להתפרנס מאותה הנאה של אותו קומץ.
לדבר הזה היו חייבים לשים סוף
אופנועים >>
לצפיה ב-'אין קשר לשום החלקה, ואין קשר למדינה.'
אין קשר לשום החלקה, ואין קשר למדינה.
29/07/2010 | 10:55
9
2
הכל בגלל חלאות אדם שעינם צרה. הגיע הזמן לחשוף את כל זה, ואת השמות מאחורי כל המלחמות המכוערות האלה. מי ששותק מגן עליהם, וצריך לשאול את עצמנו מה האינטרס שלו להגן עליהם.

מאחל להם סרטן באשכים.
אופנועים >>
לצפיה ב-'יש מה לעשות על מנת להחזיר עטרה ליושנה?'
יש מה לעשות על מנת להחזיר עטרה ליושנה?
29/07/2010 | 11:00
3
אני מוכן להתנדב לעשיה
רק תגיד
אופנועים >>
לצפיה ב-'יש מה לעשות על מנת להחזיר עטרה ליושנה?'
יש מה לעשות על מנת להחזיר עטרה ליושנה?
29/07/2010 | 11:01
1
אני מוכן להתנדב לעשיה
רק תגיד
אופנועים >>
לצפיה ב-'איו קשר למדינה?'
איו קשר למדינה?
29/07/2010 | 12:55
3
1
אתה בטוח שבעל מסלול שמכניס לו כסף טוב יילך ויהרוס אותו לעצמו סתם? או לחילופין מישהו אחר ייכנס למסלול ויהרוס אותו על דעת עצמו.
בסופו של דבר גורם רשמי כשלהיא איפשר לדבר הזה לקרות.

ואם יש לך משהו לחשוף אז זה הזמן.
אופנועים >>
לצפיה ב-'לא כזה פשוט.'
לא כזה פשוט.
29/07/2010 | 13:24
1
1
מבחינה חוקית יבשה, לא היה היתר שימוש בקרקע (או משהו דומה, אל תתפסו אותי בניסוח). כמו מיליון עסקים אחרים שקמים במדינה הזו.

מה שקרה בפועל? ככל הנראה מישהו, מסיבות נקמנות אישית, הלך ועשה רעש כך או אחרת.

אילו היתה על הקרקע הזו משפחת פשע, מישהו היה נוגע בהם? ברור שלא.

טל
אופנועים >>
לצפיה ב-'זה בדיוק מה שאני מתכוון'
זה בדיוק מה שאני מתכוון
29/07/2010 | 14:38
לא חסר מבנים לא חוקיים ועסקים חוקיים פחות או יותר. אז נכון שעשו רעש אבל זה עדיין לא אומר שהיו חייבים להרוס. תמיד אפשר להוציא צו סגירה או כל דבר שהוא לא בלתי הפיך, במיוחד לאחר שהחוק המוטורי עבר כבר בכנסת.
אופנועים >>
לצפיה ב-'לא הבנת. המדינה ביצעה, אבל המדינה לא'
לא הבנת. המדינה ביצעה, אבל המדינה לא
29/07/2010 | 13:31
1
"רדפה" את המסלול הזה. מי שהביא לכך הוא אדם, אנשים פרטיים לגמרי. לא המדינה. לחלופין, זה כמו שמישהו יתלונן על כך שפקחים של משרד הבריאות באו לו לדוכן הפלאפל וסגרו לו את הפעילות בגלל איזה אישור לא תקין. מי שהביא את הפקחים לשם הוא המתחרה שלו (או מישהו אחר צר עין).
אופנועים >>
לצפיה ב-'מי השמות באמת? החשודים המיידיים?'
מי השמות באמת? החשודים המיידיים?
29/07/2010 | 16:08
2
2
לצפיה ב-'כל מי שנהנה מכך שאין מסלול בנחשונים '
כל מי שנהנה מכך שאין מסלול בנחשונים
29/07/2010 | 16:44
2
לצפיה ב-'א.ר. ? '
א.ר. ?
30/07/2010 | 11:13
1
לצפיה ב-''
29/07/2010 | 09:58
1
חרא של מדינה.
אופנועים >>
לצפיה ב-'איזה קטע'
איזה קטע
29/07/2010 | 10:30
אם קוראים את המשפט שכתבת הפוך, המשמעות לא משתנה...
אופנועים >>
לצפיה ב-'כל עכבה לטובה'
כל עכבה לטובה
29/07/2010 | 10:36
3
לצפיה ב-'אין לזה שום קשר לרוכב שהחליק שם.'
אין לזה שום קשר לרוכב שהחליק שם.
29/07/2010 | 10:41
1
1
אותו רוכב לא הגיש שום תלונה\תביעה נגד המסלול או המועצה או למשטרה או כל חרטא אחרת.
אותו רוכב מחלים בשקט בבית, ומכיוון שהספורט המוטורי יקר לליבו, הוא גם לא יגיש שום תביעה\תלונה\קובלנה.
זה שיש בני זונות אפלים ולחים שכותבים שטויות בפרום כזה ואחר בלי לדעת על מה הם כותבים, וממציאים תלונות שלא היו, לא אומר שצריך לתת להם משקל. אבל אפשר לאחל להם שגם יחליקו...
קאפיש???
אופנועים >>
לצפיה ב-' שמועות אפלות ומכוערות.'
שמועות אפלות ומכוערות.
29/07/2010 | 10:56
2
לצפיה ב-''
29/07/2010 | 10:52
2
לצפיה ב-' זה לא כל כך נעים לראות מסלול הרוס'
זה לא כל כך נעים לראות מסלול הרוס
29/07/2010 | 10:53
2
שברת לי את הלב
כמה רוע
נבלות
אופנועים >>
לצפיה ב-'מדינה עלובה.'
מדינה עלובה.
29/07/2010 | 11:03
18
2
לצפיה ב-'זהו שזו לא המדינה... כלומר כן, סוכני המדינה'
זהו שזו לא המדינה... כלומר כן, סוכני המדינה
29/07/2010 | 11:48
17
1
הם אלה שאולי ביצעו את גזר הדין, אבל מי שגרם לזה הוא לא המדינה, אלא אנשים תאבי בצע ועלובי נפש, אנשים שעינם היתה צרה במה שהלך שם.

הגיע הזמן שהאנשים האלה יוקעו בפומבי. אני רק מחכה לקבל אישור סופי לעניין.
אופנועים >>
לצפיה ב-'היו גם הרבה טעויות בכל הסיפור הזה'
היו גם הרבה טעויות בכל הסיפור הזה
29/07/2010 | 11:57
1
הבעיה היא שגם הנפשות הטובות, עשו לא מעט טעויות, שבלעדיהן המסלול עדיין היה פעיל.
אופנועים >>
לצפיה ב-'אפשר לקבל הסבר מלומד למה זה קרה?'
אפשר לקבל הסבר מלומד למה זה קרה?
29/07/2010 | 12:10
1
מדוע הוחלט להרוס?
אופנועים >>
לצפיה ב-'תוציא. בלי אישור, בלי כלום.'
תוציא. בלי אישור, בלי כלום.
29/07/2010 | 12:31
14
1
חלאות שפוגעים בנו צריכים להיתבייש. אנשים צריכים לדעת שלמעשים שלהם יש השלכות ולחשוב מה יגידו בציבור לפני מעשה.

אל תעזור להם לצאת מזה. שחרר שמות.
אופנועים >>
לצפיה ב-'ואתה תממן לי את עורכי הדין?'
ואתה תממן לי את עורכי הדין?
29/07/2010 | 13:39
13
1
לצפיה ב-'תשרוף את אחד הטרולים, יש לך מספיק '
תשרוף את אחד הטרולים, יש לך מספיק
29/07/2010 | 15:13
8
2
לצפיה ב-''
29/07/2010 | 15:31
7
1
או שתתן להוא, מה שמו, מאיגוד צרכות הדו"ג לפרסם.
אופנועים >>
לצפיה ב-'מה הקטע עם ההפרשות הגופניות?'
מה הקטע עם ההפרשות הגופניות?
29/07/2010 | 16:36
1
אחלה תיאור, דרך אגב.

אלדד
אופנועים >>
לצפיה ב-'פרט קטן שראיתי היום'
פרט קטן שראיתי היום
29/07/2010 | 16:36
1
1
אחת התגובות שם מתנגשת עם אחת ההשארות שלך:

http://www.facebook.com/home.php?#!/photo_comments...

אופנועים >>
לצפיה ב-'כן, ה"השארה" של איזה דביל שטוען שזה בגלל'
כן, ה"השארה" של איזה דביל שטוען שזה בגלל
29/07/2010 | 16:43
2
אופנוען שנפל שם ותבע.

מעניין שאותו דביל הוא בעצמו לא אופנוען אלא נוהג בקארטינג. לא לשכוח שגם בזירת הקארטינג יש חלאות לא קטנות והרבה משחקי כוחות...
אופנועים >>
לצפיה ב-'לא הבנתי איך עמיר שבתאי קשור לזה'
לא הבנתי איך עמיר שבתאי קשור לזה
29/07/2010 | 17:59
1
2
לצפיה ב-'"תמיד לאנשים רעים יש שפם"'
"תמיד לאנשים רעים יש שפם"
30/07/2010 | 13:21
1
אין לך מושג כמה שהוא צודק.
אופנועים >>
לצפיה ב-'שכחת מניע נוסף'
שכחת מניע נוסף
30/07/2010 | 11:21
1
לא שאני יודע מה קרה בנחשונים .
עירייה /מועצה לא מקבלת ארנונה על שטח חקלאי (מינימלית ביותר ) .
עירייה אבל כן מקבלת ארנונה על שטח מסחרי (והרבה )
לעירייה יש אינטרס ברור של שינוי ייעוד הקרקע , או להכריח את העסק לעבור לשטח שמוגדר כעיסקי . לעירייה אין כל בעיה להוציא צו הריסה למקום כזה , היא לא צריכה שטינקרים כדי לדעת שהיא רוצה כסף .
אופנועים >>
לצפיה ב-'אני מבין אותך לגמרי...'
אני מבין אותך לגמרי...
29/07/2010 | 15:53
1
ממש מעצבנת כל תרבות התביעות לשון הרע הזו.

חופש הביטוי, הוא גם היכולת להצביע על חשודים בצורה זהירה/מתחשבת אך חופשית. לפחות אמור להיות כזה...

אבל אני מבין אותך. ואין סיבה שדווקא אתה תיקח על עצמך את הסיכון הזה.

אבל איך אתה מציע שנתמודד עם זה, ללא הידיעה?

כי כמו שכתבתי קודם. אי הידיעה גורמת להאשמות של אנשים חפים מפשע (אפילו אם זה ברמת רכילות), שאולי אף בעצמם נפגעים מאותו גורם...
אופנועים >>
לצפיה ב-'אתה לא מוכן ללכת לכלא בשביל המאבק? '
אתה לא מוכן ללכת לכלא בשביל המאבק?
29/07/2010 | 19:38
2
3
לצפיה ב-'נהוג, במשפחות הפשע, לקיים "קופה קטנה"'
נהוג, במשפחות הפשע, לקיים "קופה קטנה"
29/07/2010 | 20:50
1
1
ממנה מתקיימת משפחתו של זה שיושב עבור המשפחה בכלא, עד שיצא.

לא שיש למישהו כוונות פליליות, אבל במטה המאבק לא זכור לי שהקימו קופה כזו למטרת אלה שיישבו במעצר/כלא.

מכיוון שלפי פרסומים מסויימים (היה פה מישהו שהפליץ את זה לא מזמן) עולה כאילו אני מרוויח 60,000 בחודש, בחשבון מהיר כל יום מעצר שלי עולה כ- 2700 ש"ח (בחישוב של 22 ימי עבודה).

אם זה נכון, צריך קופה עם כיסים עמוקים כדי להצדיק את ישיבתי.

בנוסף, בנתיים אין שום סיבה שזה יקרה. אני לא זוכר שביצעתי איזשהו מעשה פלילי שקשור למאבק בביטוח.

אני בונה על ג.א שיממן לי את הוילה השניה והשלישית, אבל בנתיים אני צריך להסתפק בדירה שכורה.
אופנועים >>
לצפיה ב-'60000 אולי זה רק השחור שאתה לוקח ממטרו'
60000 אולי זה רק השחור שאתה לוקח ממטרו
30/07/2010 | 00:16
שכחת את כל השאר? זה לפחות עוד 100K
יאבוסה לא בא בזול, אתה יודע.
אופנועים >>
לצפיה ב-''
29/07/2010 | 11:03
2
לצפיה ב-' '
29/07/2010 | 11:06
3
לצפיה ב-'חבל...חבל....חבל'
חבל...חבל....חבל
29/07/2010 | 12:05
1
אני מכיר את המסלול הזה עוד מתחילתו כאשר היה מסלול קארטינג.
המקום הזה התחיל אצלי את השיגעון למוטוריקה.
הייתי מגיע מנהריה בשביל להיפגש לחברים על קארטינג.
המסלול הזה התחיל חברויות שנמשכות עד היום.

חבל שיש גורמים אינטרסנטיים שכל מטרתם להרוס.
הכל סובב סביב כח,כסף ושליטה בתחום שעוד לא התחיל לבסס את עצמו.

אופנועים >>
לצפיה ב-' איזה נוסטלגיה'
איזה נוסטלגיה
29/07/2010 | 12:25
לפחות יש זכרונות מתועדים - גל בנעילה נגדית עם קידמי פנימי באויר

ממש חבל
אופנועים >>
לצפיה ב-'אוקיי. אני מבין שהריסת המסלול היא לא בגלל'
אוקיי. אני מבין שהריסת המסלול היא לא בגלל
29/07/2010 | 12:11
1
1
אוקיי. אני מבין שהריסת המסלול היא לא בגלל פציעה של רוכב.

אבל חייבים לספר את הסיפור האמיתי שמאחורי כל הגועל נפש הזה!

אישית, אני לא מצליח לחשוב על מישהו שיש לו אינטרס נגד קיומו של מסלול, חוץ מבתי ספר לנהיגה/רכיבה מתחרים (ותחושת הבטן שלי אומרת שזה לא הם...), או אולי חברות הביטוח... אין לי מושג!

בקיצור, אי הידיעה מהם אותם הגורמים, גורמת רק להאשמות שווא של גורמים חפים מפשע.

חייבים לספר את האמת, ובמלואה!!!
וחייבים לעשות משהו בקשר לזה...
אופנועים >>
לצפיה ב-'זה לא מישהו שמתנגד למסלול.'
זה לא מישהו שמתנגד למסלול.
30/07/2010 | 07:01
1
יש שם ענין אישי.
אופנועים >>
לצפיה ב-'אבל לערבים מותר לבנות מאות דונמים לא חוקיים'
אבל לערבים מותר לבנות מאות דונמים לא חוקיים
29/07/2010 | 12:13
10
1
לצפיה ב-'אולי צריך לגרום לרשויות להתחיל לפחד מאיתנו'
אולי צריך לגרום לרשויות להתחיל לפחד מאיתנו
29/07/2010 | 12:25
8
1
כמו שהם מפחדים להתעסק עם הערבים/בדואים/דרוזים...
אופנועים >>
לצפיה ב-' צריך לאיים ברצינות שכולנו נקנה דוקאטי'
צריך לאיים ברצינות שכולנו נקנה דוקאטי
29/07/2010 | 12:29
1
1
ונציף את המדינה בשמן
אופנועים >>
לצפיה ב-'מצאת סיבה טובה'
מצאת סיבה טובה
29/07/2010 | 12:42
1
למה לקנות דוקאטי...
אופנועים >>
לצפיה ב-'זה לא יעבוד..'
זה לא יעבוד..
29/07/2010 | 12:32
1
כולם פה גיבורי מקלדת אבל לא יסכנו שום דבר.

אופנועים >>
לצפיה ב-'מה אתה , ילד? מה הבעיה'
מה אתה , ילד? מה הבעיה
29/07/2010 | 12:33
4
1
כולם עולים על שחורים, מלבישים את מיצו כמו רבי מיצובאכר, שורפים פחים ועוד שלל זריקות ביצים ומים על שוטרים והבעיה טופלה, קיבלת הרתעה.
אופנועים >>
לצפיה ב-'יא גזען! מה זה "עולים על שחורים"???'
יא גזען! מה זה "עולים על שחורים"???
29/07/2010 | 13:01
3
1
איפה מוכרים שטריימל עם וואקום לקרעה שלי?
אופנועים >>
לצפיה ב-'קלי קלות, שים לב לפרסומת ששמעתי ברדיו'
קלי קלות, שים לב לפרסומת ששמעתי ברדיו
29/07/2010 | 13:28
2
חדשששששששש

שטריימל פומפה, קירח? רוצה ללכת לבית הכנסת והכובע עף לך?
עכשיו זה אפשרי, שטריימל פמופה, שטריימל פומפה במגוון דגמים, שטריימל פומפה כי גם לך מגיע
אופנועים >>
לצפיה ב-'וגם לך '
וגם לך
29/07/2010 | 14:26
1
לצפיה ב-'אתה לא אמיתי!!!!'
אתה לא אמיתי!!!!
30/07/2010 | 11:18
2
לצפיה ב-'אפרופו ערבים בדיוק לפני כמה שבועות '
אפרופו ערבים בדיוק לפני כמה שבועות
30/07/2010 | 00:00
הראו בCNN שיש מסלול בעזה (אני רציני)
אופנועים >>
לצפיה ב-' מראות נוראיים'
מראות נוראיים
29/07/2010 | 13:37
1
לצפיה ב-' יהי זכרו ברוך'
יהי זכרו ברוך
29/07/2010 | 15:40
3
ונקווה לעתיד ורוד יותר...
אופנועים >>
לצפיה ב-'ורוד, הא...?!'
ורוד, הא...?!
29/07/2010 | 16:05
2
"לפעמים צריך עיניים אדומות כדי לראות את העולם בוורוד"

*גילוי נאות: ציטוט מתוך חתימה של אחד הטרולים שהבליחו כאן אתמול
אופנועים >>
לצפיה ב-'אחרי המכה הזאת הוא יותר כמו כחול...'
אחרי המכה הזאת הוא יותר כמו כחול...
29/07/2010 | 16:15
ואחרי זה הוא יהיה סגול ,צהוב, ובסוף אולי קצת ורוד...

מה שכן הקדמת את IEC וחבר מרעיו , הייתי בטוח שעם הרמה להנחתה שכזאת הם יגיבו כבר מזמן
אופנועים >>
לצפיה ב-'אדומות הא...?'
אדומות הא...?
29/07/2010 | 16:42
איפה אדומות, איפה ? , קודם שיורידו את הסגר ממצריים.
אופנועים >>
לצפיה ב-'אם הגורם להריסה הוא מישהו בעל עסק וכ"ד פרסמו'
אם הגורם להריסה הוא מישהו בעל עסק וכ"ד פרסמו
29/07/2010 | 16:05
10
מי זה וככה נוכל לעשות עליו חרם צרכנים...
אופנועים >>
לצפיה ב-'חרם צרכנים? תזכיר לי, זה כזה דבר שבזכותו'
חרם צרכנים? תזכיר לי, זה כזה דבר שבזכותו
29/07/2010 | 16:17
9
מלא אנשים נמנעים מלקנות מוצר או שירות אצל מישהו?

אה.

כמו לא לנסוע לטורקיה. טורקיה שעכשיו בדיוק עומדים מטוסים להתמלא בישראלים שנוסעים אליה כי זה זול וכי מה כבר יכול לקרות?

נראה לך שזה יצליח? מזכיר לך, כולנו פה יהודים, ולא רק יהודים אלא ישראלים, שזה תת-זן מיוחד של יהודים שבו גן החוכמולוגיה גדול במיוחד.
אופנועים >>
לצפיה ב-''
29/07/2010 | 16:40
1
לצפיה ב-'צודק,אבל אם ירדו לאותו בעל העסק'
צודק,אבל אם ירדו לאותו בעל העסק
29/07/2010 | 16:49
2
20-30 אחוז מההכנסות עשינו משהו...
אופנועים >>
לצפיה ב-'דווקא במקרה הזה '
דווקא במקרה הזה
29/07/2010 | 16:50
6
בגלל שמדובר בנישה קטנה ומעין כולם מכירים את כולם זה דווקא יכול לעבוד.

בכל מקרה, מי אשם אני לא יודע. אני הייתי פעמיים בנחשונים ומאוד נהניתי, הרבה יותר מהמסלול השני (אני יודע שהדעות חלוקות בעניין). ככה שאין לי בעיה להגיד שעד שאין שוב מסלול בנחשונים, אותי לא תראו רוכב במסלול השני וזה כולל גם אירגון ימי מסלול.
אופנועים >>
לצפיה ב-'שאלה היפותטית'
שאלה היפותטית
29/07/2010 | 18:03
5
ונניח שלבעלי המסלול המתחרה אין נגיעה לעניין, מה הסיכוי שגם אליהם יגיע איזה פקיד זוטר מלווה בשוטר + צו הריסה + שופל?
אם מדובר במישהו עם אג'נדה כנגד רכיבה במסלול, מדובר רק בעניין של זמן.
אופנועים >>
לצפיה ב-'כן לכאורה הוא נמצא במלכוד.'
כן לכאורה הוא נמצא במלכוד.
29/07/2010 | 18:18
4
אם הוא ימשיך לעבוד - החשד יפול עליו.

אם הוא יושבת וייהרס - הוא יצא זכאי, אבל באיזה מחיר?

אם בית הספר לרכיבה שעושה שימוש במסלול האחר ימשיך לעשות שימוש בו, החשד יפול עליו.

אם בית הספר לרכיבה שעושה שימוש במסלול האחר יפסיק לעשות בו שימוש למען הסולידריות - הוא יצא זכאי, אבל באיזה מחיר?
אופנועים >>
לצפיה ב-'התנהגות של עולם תחתון...'
התנהגות של עולם תחתון...
29/07/2010 | 18:47
3
אם, ואני אומר את דברי בזהירות יתר, אבל אם יש לבעל/מפעיל המסלול אחר יד בהריסת נחשונים,
אז ההתנהגות היא לא פחות מהתנהגות של עולם תחתון.
במקום שכולם יהנו ויקצרו את הפירות, אז קם לו חמדן רודף בצע, והחליט לדפוק לאחר את הפרנסה.
הדבר לא שונה מהתנהגות של העולם התחתון, 2 מסעדות, אחת ליד השניה, בעל מסעדה מספר 1, החליט
שלא טוב לו לחלוק רווחים עם בעל מסעדה מספר 2, בא בלילה כמו נחש בשק ומצית את המסעדה.
במקרה הזה במקום לשרוף, פשוט חרשו.

גועל נפש ו- למי שעשה את מעשה הנבלה הזה.
אופנועים >>
לצפיה ב-'מי שחושב לרגע ש"לבעל המסלול האחר" יש קצה של'
מי שחושב לרגע ש"לבעל המסלול האחר" יש קצה של
29/07/2010 | 18:56
1
1
יד בנושא, הוא לא פחות ממופרע אמיתי, לא פחות.
זו השמצה כל כך מכוערת, שצריך להיות ישראלי מכוער על באמת כדי לחשוב כך.
חשיבה כזו מתעלמת מהעובדה ששנים המסלול היה סגור\לא מופעל. שנים הייתה מחלוקת סביב האישור שנתן הקיבוץ להקמתו, וייעוד הקרקע.
אופנועים >>
לצפיה ב-'גם צריך להסביר משהו אחד וחשוב'
גם צריך להסביר משהו אחד וחשוב
29/07/2010 | 21:39
1
למי שחושב שמדובר על בית ספר אחר או בעל מגרש אחר.

אם הם היו מעורבים, אז במינימום תבוא נקמה של סגירת המגרש השני / בית הספר השני.
במקסימום, יהיה בלגן אחד גדול יותר של השמצות לכל הכיוונים, סגירות מגרשים ואיומים.

בכל מקרה שכזה, בין אם במינימום, במקסימום או באמצע, כל הענף מפסיד לעין שיעור. כי אז לא יהיה שום בית ספר, שום מגרש, ושום אפשרות להתקדם הלאה, אלא נלך כמעט 10 שנים אחורה מבחינת הענף.
וכולנו, נפסיד, ובענק.

סתם חשיבה של "זה בטח המתחרה שלו" מאוד שגויה כשלא מכירים את כל הנפשות הפועלות.
אופנועים >>
לצפיה ב-'טוב שציינת "בזהירות יתרה" כיוון שמה שאתה כותב'
טוב שציינת "בזהירות יתרה" כיוון שמה שאתה כותב
29/07/2010 | 20:52
1
פה עלול להתפרש בעיני רבים כהשמצה חמורה מאוד. מציע לך לא ללכת בכיוונים האלה.
אופנועים >>
לצפיה ב-' עד שהיה פה משהו טוב,'
עד שהיה פה משהו טוב,
30/07/2010 | 01:24
1
ובתחילה חשבתי שזה למטרות שדרוג...
הבועה שלנו כלכך קטנה, נראה לי שתוך יומיים כולנו יודעים מי עומד מאחורי זה. יש לי הרגשה שלאותו גורם לא ממש אכפת..
אופנועים >>
לצפיה ב-' כמו דקירה בלב'
כמו דקירה בלב
30/07/2010 | 07:48
2

הודעות אחרונות

11:26 | 02.02.19 ינקו יוסי
06:48 | 01.02.19 wencohen
21:09 | 28.01.19 NikaPasternak
09:40 | 25.01.19 dordor102
08:48 | 22.01.19 NikaPasternak
15:54 | 11.01.19 כרמל המנשק
15:46 | 11.01.19 כרמל המנשק
15:21 | 27.12.18 tomer1818
21:55 | 16.12.18 שען חירש
16:15 | 13.12.18 יהודה אל
06:04 | 25.11.18 יהודה אל
00:29 | 24.11.18 כRובי

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ