טוב, יש פה ניצחון מאוד ברור

h a j b i

New member
../images/Emo41.gif טוב, יש פה ניצחון מאוד ברור ../images/Emo41.gif

הסלוגן הנבחר שיודפס הוא "וספה תקרא לאחותך". עקב הבקשות מהגולשים, אופנוע הקאסטם הוחלף באופנוע ספורט בהשכבה וכמו כן שונה הרקע בהתאם. מצורף הסטיקר החדש כל הקרדיט לעיצוב מגיע לגולשת סתיו ברק (Waltzing Mathilda) שעבדה עליו בהתראה קצרה מאוד. לדעתי יצא מאוד מוצלח ואנחנו מקווים להוציא אותו להדפסה כבר מחר. מחכים לשמוע את דעתכם.

רצוי להוסיף הצללה שחורה או מסגרת שחורה

לטקסט. אחרת הוא עלול להיבלע בהדפסה בתוך הרקע.

h a j b i

New member
לא אפשרי, ההדפסה היא רק בצבע אחד

גם הרקע זה בעצם שילוב של כתום ולבן

h a j b i

New member
הבנתי שזה בלתי אפשרי

בחרת צבע כתום על רקע לבן. אז יותר בהיר אתה יכול לעשות אבל בשביל יותר כהה אתה בבעיה. בכל מקרה כאמור זה כבר מאוחר מידי לשינויים אלא אם יהיה עיכוב בהדפסה.

אמרו לי שאפשר רק צבע אחד

אני מניחה שאם היה אפשר הצללה בכתום בגוון אחר, אז אפשר גם הצללה בשחור וזהו
ראיתי שבחלק מהסטיקרים הקודמים כן היו כמה גווני כתום אבל בהתחשב בהוראות שקיבלתי זה נראה לי כמו משהו שלא היה מתקבל. אני מקווה שיהיה בסדר

זiהר2403

New member
דעתנו על עיצוב הסטיקר או על הסלוגן?

שואלת לפני שימחקו אותי שוב.........

h a j b i

New member
גם וגם

למרות שעל הסלוגן אין הרבה טעם כי כמו שראיתם, הוא נבחר ברוב גדול.

זiהר2403

New member
לגבי העיצוב: אין מה לומר חוץ מתודה לגולשת

שהקדישה זמן תחת כלמיני תנאים שבטח הגבילו את הרוח היצירתית שלה. אי אפשר להיות כפוי טובה ולהעביר ביקורת גם על זה. יצא יפה מאוד. לגבי הסלוגן: אני אחזור ואכתוב שהסלוגן מקסים, אבל לא מתאים לאופנועים. זה סלוגן שאפשר לתרום בכיף לפורום קטנועים, שם אנשים עם קטנועים "שריריים" ישמחו להדביק ולהצהיר כוונות או להעביר מסר לכל אלו שחושבים שהם רוכבים על וספות. לאופנועים זה פחות מתאים, כי אופנוע רואים שהוא אופנוע (חוץ מהדודות של אותו גולש מהשרשור הקודם
). מי, מי רואה אופנוע ואומר: "אחלה וספה יש לך" ?? לדעתי, סלוגן בלי קשר לפורום הזה. לעומת זאת, הסלוגן השני, המושמץ, עם הרמיזה המינית, הרבה יותר מתאים לפורום (וזה סטיקר לפורום אופנועים בתפוז, לא?). למעשה, הוא לוכד את רוח הפורום בצורה מדוייקת. אופנוע זה סקסי, למה להכחיש....... הדיבורים פה תמיד נוגעים במין ומיניות, תנוחת הרכיבה על אופנוע.........אני באמת צריכה לפרט? נראה לי שלא. מעבר לזה, הסטיקר השני (המושמץ, גם בלי התמונה של iec) פשוט מדליק. אבל נראה שההחלטה כבר התקבלה. ולדעתי (הלא קובעת בשיט), יצא סטיקר די מבאס. יאללה, שמתי
, תנו ב-
.

TShavit

New member
פספסת לגמרי את הרוח של הסלוגן,

ואת הפואנטה שלו. איזה טעם יש לסטיקר כזה על קטנוע? שום טעם. על אופנוע? כל הטעם שבעולם. ב-ו-ד-א-י שרואים שזה אופנוע. אחרת זה לא היה מצחיק. אבל זו טחינת מים. הפורום אמר את דברו. (ואגב, סטיקר אי אפשר "להשמיץ". אפשר לחוות דעה עליו, וגם בענין הזה הפורום אמר את דברו באופן מאד ברור.) טל

זiהר2403

New member
עניין של טעם.

אותי זה ממש לא מצחיק. יותר מזה, זה מרגיש כמו סטיקר שמאוד משתדל (לשעשע, להדליק), אבל לא מצליח לו. מרוב מאמץ הוא יוצא מגה-חננה
. ואתה צודק, הפורום אכן אמר את דברו. הרוב קובע. ולגבי ה"מושמץ" - אל תיתפס לקטנות. אתה יודע למה התכוונתי. וגם כאן אתה צודק, הפורום אמר את דברו. enjoy

lazybones

New member
אני הצעתי את "יועלו משכורות השוטרים"

שהוא הרבה יותר פרקטי... אבל כנראה שלא הבינו אותי.

זiהר2403

New member
לא נראה לי שחיפשו משהו "פרקטי" ../images/Emo8.gif

נראה לי שחיפשו משהו מגניב. בסוף יצא משהו פסאודו-מגניב
אבל זה לא עניין שלי עדיין, אני עוד בשלב הטרום-טרום
סתם הבעתי את דעתי. מתפלאת רק על iec שקיבל בהתלהבות את הסטיקר החדש

דידי 650SM

New member
אני לא מבין מה הבעיה שלך? ../images/Emo13.gif

ה"דוגי סטייל" מוצא חן בענייך?... אז קדימה אין לי בעיה לצאת "לרכב איתך כך

זiהר2403

New member
אין לי ממש בעיה...../images/Emo3.gif. כאמור, אני עוד בשלב

הטרום-טרום. גם אם הסטיקר השני היה נבחר, לא היה לי על מה להדביק אותו נכון לעכשיו
הבעתי את דעתי כמו כל אחד אחר כאן. זה הכל. וכן, הסטיקר ההוא היה מדוייק מאוד. ולגבי הדו"גי סטייל - אני מבינה שרק לגברים כאן מותר לעשות את הקשר הזה מין-אופנוע, או סתם להיות חרמנים.....

דידי 650SM

New member
גם לכן מותר להיות חרמניות ולעשות הקשרים ../images/Emo13.gif

זה היה בהומור סליחה אם נפגעת
חוץ כמו שאמרת זה הרוח בפורום ולכן היו כאלו שאהבו אבל אני חושב שיש הבדל על איך שאנחנו מדברים בנינו ובאיזו שפה אנחנו משתמשים לבין איך שאנחנו רוצים שיראו אותנו.. ואני חושב שהרוב העדיף שלא יתיחסו אלינו כאל חבורת רוכבים חרמנים שיש להם רק דבר אחד בראש.... ולכן הוא הוחלף חוץ מיזה מה רע בלהיות חרמן ביום האהבה

זiהר2403

New member
לא נפגעתי בכלל ../images/Emo13.gif

האמת, יש לי מה לומר גם על מה שכתבת בהודעה הזו, אבל אני לא רוצה להרחיב סתם את השרשור, במיוחד שזה כבר לא רלוונטי והסטיקר כבר נבחר (אגב, אני לא חושבת שהסלוגן ההוא שיקף חרמנות, אלא שובבות. וזה דווקא נחמד). אה, להיות חרמן רק ביום האהבה, זה כמו לצום ביום כיפור כדי לכפר על כל החטאים שעשית במשך השנה. תהיה בנאדם כל השנה (בלי קשר ליו"כ), ותהיה חרמן כל השנה (בלי קשר לט"ו באב). לא צריך ימים מיוחדים.

יוסיסקי

New member
ובאותו הקשר../images/Emo13.gif

לפני שנים רבות בעת ביקור בארה"ב ישבתי ברכב ולפני רכב על אופנוע ספורט כלשהו (לא זוכר מה זה היה אבל משהו די שרירי) בחור עם צבע עור כהה שלבש טי שירט לבנה עם ההדפס הבא: Put Something Exciting Between Your Legs Ride Motorcycle

למעלה