שאלה למבינים (פחות או יותר)-עד500

wingdl

New member
אני בפנים

אני נכנס עם סקניה בהצעה על הביטוח חיים...אני וסקניה מוטבים. הוא משלם את הביטוח ואני קונה לך את האופנוע. רק אם אתה יכול לעלות על ה- RGV מהר כי לוקח זמן לתבוע את הביוח ואנחנו לחוצים בכסף...

RGV250cc

New member
אני מעריך...

את חוסר הערכה של חיי מצדכם. תרשו לי להודות לכם, תודה רבה... אבל אני מחפש תגובות יותר רציניות

Easy_Rider

New member
להפך !!!

אנשים כאן יותר ממעריכים את החיים שלך, ולאור חוסר נסיונך בכלי רכב דו-גלגליים, ומתוך רצון עז וכנה שיום אחד בעתיד תזכה ל R1000 או SP2 משלך, אנשים פשוט דואגים לגורלך. הסיטואציה היא מאד פשוטה, אתה תרכב על ה RGV יום , יומיים, חודש ... ואז תחליט שהגיע הזמן "לתת בגז", ואתה תיתן בגז מן הסתם, ושום דבר לא יקרה ... ואתה תיתן עוד, ותגיע ל 8000 סל"ד, ול 9000 סל"ד ... וזה לא זה !!! ואז תקבל מה 250 סמ"ק הרגועים שיש לך בין הרגליים, תסלח לי על הביטוי מראש, בעיטה לביצים. וזה יכאב. וזה יהיה בלתי צפוי. וזה יתפוס אותך לא מוכן. והוא נושך. נקודה. וזה מעבר לעובדה שיש בארץ אולי 4 אופנועים מסוג זה במצב נסיעה, ושכל מי שמחזיק אופנוע כזה יודע בדיוק מה יש לו במחסן - רפליקת מרוץ חוקית לכביש של אופנוע גרנד-פרי דו פעימתי. ככה שאני לא מאמין שמישהו שבאמת מחזיק כזה אופנוע במצב נסיעה ימכור. כדי להפיק מהאופנוע הזה את מה שהוא מסוגל לתת לך אתה צריך להיות מיומן, וזה בהחלט לא האופנוע ללמוד עליו את רזי הרכיבה הספורטיבית. לך על GS.
(אל תתייחס ל
- בדיחה פנימית בנושא GS ...
, יופי של אופנוע להתחיל איתו ! משם - השמיים, ובעיקר הכיס העמוק, הם הגבול)

RGV250cc

New member
תודה..

אני כבר יורד מהRGV בתקווה שהניסיון שלכם יגרום לי להבין בעתיד שטוב שלא הלכתי עליו. OK אז אני חושב שאני ילך על דו"ש. יש המלצות לדו"ש עד 500 ל"מתחילים"? למה DR עדיף על XT350 ??? יש אלטרנטיבה לשתי הכלים האלה?

bikerman

New member
דו"ש

תראה,הDR יפה וקרבי יותר במראהו,וגם גניב בהרבה.הXT לא נופל ממנו בכוח,ויכול לתת לDR בראש,תלוי מי רוכב,וגנבים לא מתים עליו.למי שהיה בא פעם לגשר הירקון,כשהחברה היו חוסמים תכביש ונותנים בראש,בטח זכורים גם כמה עם XT350 ששמרו על גאוות ימהה הכבוד רב. בכל מקרה,ההגיון אומר XT,אני אומר DR.

ixmix

New member
משהו ישן...

אם תמצא כלי במצב סביר, משנת 93-94, זה בסביבות 15K. לדעתי רכישת כלי כזה הינה אפשרית, אם כי מצריכה הרבה סבלנות. כמו כן קח בחשבון שככל שאתה יורד בעלויות הקניה, ישנה עליה בעלויות האחזקה.

bikerman

New member
תקציב

לדעתי עדיף אפילו לקחת הלוואה של 5000 ולקנות DR 96-98.זה ישתלם לטווח הרחוק,יהיה לך כלי אמין וחזק יותר מהישנים,וסטרטר!!!

זאביקDR

New member
תקציר על אופנועים בתקציב :

DR350 מודל 94-94 : 30 כ"ס 130 ק"ג מהירות מירבית 135 קמ"ש אמינים וזולים לאחזקה KLX250 (לא יודע באיזה מודלים): 30 כ"ס בסביבות ה100 ק"ג והכי טובים בקטגוריה בביצועי שטח יקר לאחזקה XR250 מודל 94-95 28 כ"ס בסביבות ה120 ק"ג יכולות שטח טובות ופחות נוח בכביש אמינות טובה מאוד ... אבל לא ממש זול כשיש בעיות XT350 : דו"ש לכביש KLR250 : דו"ש לכביש

® Road Runner

New member
../images/Emo46.gif יופי...תראו מה עשיתם.....

הבנאדם, יש לו חלום, אופנוע ספורטיבי מתחת ל 500 סמ"ק, חסך 100000 ש"ח (15K לאופנוע, 85K לטיפולים) לRGV ואתם באים עם העיצות ה"מלומדות" שלכם והורסים לו את החלום
צבועים
קנאים
אני אומר: לך עם הלב, קנה RGV, תראה לכולם מאיפה משתין הראש מנוע, ואם תצא מזה בחיים וישאר לך כסף לאינטרנט, אולי יבוא יום וגם אתה תוכל להמליץ למישהו כאן מהפורום לא ללכת על ה RGV

RGV 250

היי מה שלומך ? אני בחור בן 20 ורוכב כבר מעל 8 שנים על כל סוגיי האופנועים יש לי חלום והוא לנסוע חוקי[רישיון עד 500 סמ"ק בגילי ] ואין דבר שיותר מושך אותי מאופנועי ספורט . אני חושב שזהו הכלי המתאים לי בקטגוריה זו[500] אם תוכל לעזור לי בבקשה למצוא אחד כזה זה נורא ישמח אותי וכמובן שכול מידע נוסף יתקבל גם הוא בשמחה ... בתודה מראש טיטו בטיטו [איתי ]

Rיקש

New member
מישהו הכיר

את וינטרוב ז"ל שריסק RGV? (לא מזה נהרג הבחור)

Rיקש

New member
סתם, כי זה הRGV היחיד

שיצא לי לראות\לשמוע ותמיד שאני שומע את המילה RGV אני נזכר ברוי.

MikeE

New member
רק Ducati 400SS ../images/Emo70.gif

תאמין לי הכי ספורטיבי אחרי ה RGV ובנוסף עלויות החזקה נסבלות.

למעלה