לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2919929,199 עוקבים אודות עסקים

פורום אופנועים

ברוכים הבאים לקהילת האופנוענים של תפוז! בין אם אתם רוכבים על "חרגולים" עצבניים בשטח, מלחכים אספלט עם הסליידרים בכבישים רחוקים, מתניידים ביעילות עם הקטנוע בעיר או ממרקים ניקלים אחת ליום ומגהצים את הפרנזים לפני הטיול... לכם ולכל מי שהאהבה והטירוף למוטוריקה בכלל ולכלים דו גלגליים בפרט זורמת אצלו בוורידים, ל-כווולכם מיועד מקום המפלט העונה לשם "פורום האופנועים של תפוז"!

גולשי ומנהלי הפורום ישמחו לארח אתכם בצל עצי התפוז של הפרדס כיאה לאחווה האופנוענית ולחויה המשותפת לכולנו. 

אז מה עושים כאן? כאן תוכלו להעלות כל שאלה בנושא יקיר לבכם או משאת נפשכם: לתת טיפ לרוכבים חדשים, להתלונן על מפגעי מע``צ ומשטרת התנועה (או להחמיא! גם זה יכול לקרות!), לתכנן או להמליץ על טיולים, להתלונן, להחמיא או לשאול על בתי עסק, בעיות מנוע/אביזרים/חלקים לשאול ולענות, מה שתרצו.

בכותרת האפורה שבראש הפורום, תוכלו למצוא קישורים לכתבות, מאמרים, מבחנים, השוואות והמלצות על אופנועים (כמובן..) מומלץ לקרוא את "כללי הגלישה בפורום" אשר מופיעים ב"מאמרי הפורום" לפני תחילת הגלישה.

מעט היסטוריה: 
פורום האופנועים של תפוז הוקם ביוני של שנת 2000 הפך להיות ביתה החדש של קהילת האופנועים שהייתה ב- IOL (ואשר עברה לזמן קצר למערכת הפורומים של וואלה). כל חברי הקהילה עברו כאחד לתפוז, ומנהלה הראשון של הפורום - KLE - מסר את שרביט הניהול ל- כRובי, מנהלה המקורי של הקהילה עוד מימיה ב- IOL. 
בתחילת 2003 הצטרף COLT לניהול הפורום כדי להשתתף עם כRובי בתפעול הפורום ובניהולו. באותה הזדמנות נפרד צוות הניהול מ- MIKEE. 
כאשר כRובי קיבל הצעה לשמש כמנהל מותג KTM בישראל, נבחר R-יק למלא את התפקיד הקשה.
במהלך שנת 2004 נכנס 45degrees לניהול הפורום, וזמן קצר לאחר מכן עזב COLT ואל הצוות הצטרף MAX D. 
בשנה לאחר מכן התייצב צוות הניהול ועמד על 3 מנהלים - TYGGER, MAX ועוד אחד שביקש למחוק את שמו מהיסטורית הנהלת הפורום. 
בחודשים האחרונים של 2007 התחלפו 3 המנהלים בצוות אחר המונה את מיצו, yarivos ו- LoneRider, וביחד קבעו סטנדרטים חדשים לניהול וכן הרימו את שני מפגשי האופנוענים הגדולים שהיו בישראל מאז ומתמיד - לטרון 2007 ו- 2008.
אחרי פרישתם של yarivos ו-LoneRider מהניהול. הצטרפו hajbi ו- Pumi לצוות המנהלים. 
בהנהגתם של מנהלי הפורום, פורום האופנועים בתפוז היווה את אחד מהגורמים המשמעותיים ביותר במטה המאבק לביטוח חובה הוגן, מאבק שהחל בסוף 2009 כשבשיאו אירגן מטה המאבק את ההפגנה הגדולה ביותר שידע עולם הדו"ג בישראל, הפגנת ה- 15 בנובמבר 2009, הידועה גם בכינוייה "תל אביב עומדת".
בתחילת שנת 2011 פרש Pumi והחליף אותו avi elbaz, ואל צמד הניהול הצטרפה גם הגולשת gamgam. אחרי פרישתו של אבי הצטרף לצוות עופר רונן Vstrom וגם הוא פרש באמצע 2015.

לסיכום: כולם פה ישמחו תמיד לעזור, לתמוך, לצחוק, לשאול ולהתעניין בכל מה שיש לך לומר על דו-גלגליים. אנחנו בטוחים שתהנו. בברכת רכיבה מהירה ובטוחה! (החיים קצרים-תנו בגז!)

עשרת הדיברות לגולש ברשת (מתוך פורום התמכרות לאינטרנט בתפוז): 1. זכור את האנושיות, עמוד על שלך אך אל תעשה לחברך מה ששנוא עליך. 2. הצמד לנורמות ההתנהגות החלות בחיי המציאות. 3. דע היכן אתה נמצא במרחב הוירטואלי. 4. כבד את זמנם ורוחב הפס של האחרים. 5. תראה יפה ברשת. 6. חלק את הידע והמומחיות שלך ברשת, למען עולם טוב יותר. 7. שמור את המלחמות הרגש תחת בקרה. 8. כבד את פרטיותם של האחרים. 9. אל תנצל לרעה את הכח שלך. 10. היה סלחן כלפי טעויות הזולת.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אופנועים

ברוכים הבאים לקהילת האופנוענים של תפוז! בין אם אתם רוכבים על "חרגולים" עצבניים בשטח, מלחכים אספלט עם הסליידרים בכבישים רחוקים, מתניידים ביעילות עם הקטנוע בעיר או ממרקים ניקלים אחת ליום ומגהצים את הפרנזים לפני הטיול... לכם ולכל מי שהאהבה והטירוף למוטוריקה בכלל ולכלים דו גלגליים בפרט זורמת אצלו בוורידים, ל-כווולכם מיועד מקום המפלט העונה לשם "פורום האופנועים של תפוז"!

גולשי ומנהלי הפורום ישמחו לארח אתכם בצל עצי התפוז של הפרדס כיאה לאחווה האופנוענית ולחויה המשותפת לכולנו. 

אז מה עושים כאן? כאן תוכלו להעלות כל שאלה בנושא יקיר לבכם או משאת נפשכם: לתת טיפ לרוכבים חדשים, להתלונן על מפגעי מע``צ ומשטרת התנועה (או להחמיא! גם זה יכול לקרות!), לתכנן או להמליץ על טיולים, להתלונן, להחמיא או לשאול על בתי עסק, בעיות מנוע/אביזרים/חלקים לשאול ולענות, מה שתרצו.

בכותרת האפורה שבראש הפורום, תוכלו למצוא קישורים לכתבות, מאמרים, מבחנים, השוואות והמלצות על אופנועים (כמובן..) מומלץ לקרוא את "כללי הגלישה בפורום" אשר מופיעים ב"מאמרי הפורום" לפני תחילת הגלישה.

מעט היסטוריה: 
פורום האופנועים של תפוז הוקם ביוני של שנת 2000 הפך להיות ביתה החדש של קהילת האופנועים שהייתה ב- IOL (ואשר עברה לזמן קצר למערכת הפורומים של וואלה). כל חברי הקהילה עברו כאחד לתפוז, ומנהלה הראשון של הפורום - KLE - מסר את שרביט הניהול ל- כRובי, מנהלה המקורי של הקהילה עוד מימיה ב- IOL. 
בתחילת 2003 הצטרף COLT לניהול הפורום כדי להשתתף עם כRובי בתפעול הפורום ובניהולו. באותה הזדמנות נפרד צוות הניהול מ- MIKEE. 
כאשר כRובי קיבל הצעה לשמש כמנהל מותג KTM בישראל, נבחר R-יק למלא את התפקיד הקשה.
במהלך שנת 2004 נכנס 45degrees לניהול הפורום, וזמן קצר לאחר מכן עזב COLT ואל הצוות הצטרף MAX D. 
בשנה לאחר מכן התייצב צוות הניהול ועמד על 3 מנהלים - TYGGER, MAX ועוד אחד שביקש למחוק את שמו מהיסטורית הנהלת הפורום. 
בחודשים האחרונים של 2007 התחלפו 3 המנהלים בצוות אחר המונה את מיצו, yarivos ו- LoneRider, וביחד קבעו סטנדרטים חדשים לניהול וכן הרימו את שני מפגשי האופנוענים הגדולים שהיו בישראל מאז ומתמיד - לטרון 2007 ו- 2008.
אחרי פרישתם של yarivos ו-LoneRider מהניהול. הצטרפו hajbi ו- Pumi לצוות המנהלים. 
בהנהגתם של מנהלי הפורום, פורום האופנועים בתפוז היווה את אחד מהגורמים המשמעותיים ביותר במטה המאבק לביטוח חובה הוגן, מאבק שהחל בסוף 2009 כשבשיאו אירגן מטה המאבק את ההפגנה הגדולה ביותר שידע עולם הדו"ג בישראל, הפגנת ה- 15 בנובמבר 2009, הידועה גם בכינוייה "תל אביב עומדת".
בתחילת שנת 2011 פרש Pumi והחליף אותו avi elbaz, ואל צמד הניהול הצטרפה גם הגולשת gamgam. אחרי פרישתו של אבי הצטרף לצוות עופר רונן Vstrom וגם הוא פרש באמצע 2015.

לסיכום: כולם פה ישמחו תמיד לעזור, לתמוך, לצחוק, לשאול ולהתעניין בכל מה שיש לך לומר על דו-גלגליים. אנחנו בטוחים שתהנו. בברכת רכיבה מהירה ובטוחה! (החיים קצרים-תנו בגז!)

עשרת הדיברות לגולש ברשת (מתוך פורום התמכרות לאינטרנט בתפוז): 1. זכור את האנושיות, עמוד על שלך אך אל תעשה לחברך מה ששנוא עליך. 2. הצמד לנורמות ההתנהגות החלות בחיי המציאות. 3. דע היכן אתה נמצא במרחב הוירטואלי. 4. כבד את זמנם ורוחב הפס של האחרים. 5. תראה יפה ברשת. 6. חלק את הידע והמומחיות שלך ברשת, למען עולם טוב יותר. 7. שמור את המלחמות הרגש תחת בקרה. 8. כבד את פרטיותם של האחרים. 9. אל תנצל לרעה את הכח שלך. 10. היה סלחן כלפי טעויות הזולת.

לצפיה ב-'שאלה למבינים (פחות או יותר)-עד500'
שאלה למבינים (פחות או יותר)-עד500
11/04/2003 | 01:06
43
46
אני מתעניין באופנועים עד 500 סמ"ק (לכביש), ואני צריך את דעת המומחים בנוגע ל:
suzuki rgv 250cc- שמעתי שהוא חייה! 60 כ"ס!! פרטים...
kawasaki gpx 250 cc- חזק? מהיר?
cagiva mito 125cc- 125 סמ"ק?? מספיק חזק??
אני לא מתעניין בGS500 GPZ500 או ER,CB וכאלה אלא משהו ספורטיבי במיוחד...
אני חייב לקבל עצות ותגובות!!!

או שעדיך כבר ללכת על DR350 או XT 350 וזהו... (יש לי התלבטות קשה בין שטח-דו"ש לכביש נטו)!!

אני צריך עזרה דחוף !!!
מה האמינות\סחירות\ביצועים\כ"ס\מחיר חלקים וכו'.... של כל הכלים שציינתי (כולל דו"ש)

ובאיזה כלי ההשקעה מינימלית.
אופנועים >>
לצפיה ב-'דרך אגב !'
דרך אגב !
11/04/2003 | 01:10
35
לא תהיה לי בעייה לרכב על כל אחד מהכלים האלו.

ודרך אגב גדול
אני ממאוכזבי מוטו - באתי למתוא מענה בפורום תפוז
מקווה שתעזרו.

תודה מראש...
אופנועים >>
לצפיה ב-'מהסוף להתחלה.........'
מהסוף להתחלה.........
11/04/2003 | 01:14
36
השקעה מינימלית על הכלים הדו-פעימתייםלא תהיה מהסיבה שהכלים הנ"ל ברובם שחוטים ומצריכים טיפולים תככוכים(CAGIVA כל כ-20000 ק"מהחלפת רינגים וכו')
אכן אילו כלים שייתנו לך המון פאן אך מוגבלים ביומיום.
בתור רוכב מתחיל (?) תוכל ללמוד לרכב בצורה טובה על GS ודומיו למרות שהם
לא הכי ספורטיביים ,בנוגע לדו"שים למיניהם הם יוכלו לתת לך פאן נוסף
הכל תלוי בשימוש היומיומי שלך בכלי וכן בסופו של דבר במה שהלב מוליך אותך אליו(אל תשכח את השכל)
הכי חשוב לכשתקנה אופנוע תרכב בזהירות
אופנועים >>
לצפיה ב-'לך על הדו"ש'
לך על הדו"ש
11/04/2003 | 01:26
27
ללא ספק, אופנוע דו"ש, עם עדיפות ל-DR על ה-XT, יתן לך גם שימושיות וגם הרבה כיף ברכיבה, במיוחד הודות ליכולת תנועה בשטח. גם בעניין ההשקעה - אלה יהיו הזולים ביותר, מכל הכיוונים, בטח יותר זולים מ-RGV.

ולעניין ה-RGV, תגיד, אתה צוחק? אתה מחפש אופנוע לשימוש יום-יומי, זול לאחזקה, ואתה חושב RGV? זהו אופנוע ספורט ברמה גבוהה, ואחזקה יקרה למדי, וגם רוכבים מנוסים לא תמיד מסתדרים על הכח המתפרץ של המנוע. אולי פשוט תקנה כבר איזה R1? מנסיון כואב של רבים וטובים שחיפשו "ספורטיבי במיוחד", קח צעד אחורה, תחשוב טוב, קנה דו"ש, ותוכל להתרסק בכיף בשטח על בסיס יומי, ותזכה להריח את הפרחים מלמעלה, כמו שצריך.

GPX250 הוא בחירה הגיונית הרבה יותר, אבל עדיין - אין כמו דו"ש.
אופנועים >>
לצפיה ב-'לך על RGV + יש לי למכור לך.'
לך על RGV + יש לי למכור לך.
11/04/2003 | 01:56
2
41
אני אומר לך רק על RGV.
אחי אופנוע חיה.
נכון, זה לא אונדה, אבל אחי, לא מאמין כמה סוגר.
באמת, לדוד שלי היה אחד (אבל היום הוא משובט, מי בא לערד להוציא לי אותו).
ואלק, שכן שלי מרביץ עם RGV לעבודה כל יום, מגיע עם איזה חיוכ על הפנים שלו פצצות לגבות, סקאדים לריאות, סרטן לאגזוזים, אגזוזים למי שאים לו שיניים.

אני אומר לך, רק RGV, ולא בגלל שיש לי אינטרס.

אגב - לפני שאתה קונה אותו, כנס לקישור וקנה ממני משהו מהסחורה שלי - לא תצטער, וממילא שבוע-שבועיים על הארג'יוי ואתה קליינט שלי.

אופנועים >>
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'חחחח..... הבנתי את הרמז (בגלוי) אבל'
חחחח..... הבנתי את הרמז (בגלוי) אבל
11/04/2003 | 02:03
32
אני עדיין מעוניין בעצות\תשובות
תודה
אופנועים >>
לצפיה ב-'גדול'
גדול
13/04/2003 | 03:24
18
לצפיה ב-'קודם כל תודה, ועוד שאלה\ות'
קודם כל תודה, ועוד שאלה\ות
11/04/2003 | 01:59
4
29
יש לי כבר שנתיים וחצי 50 סמ"ק - ראנר

לא אמרתי שאני מחפש כלי זול לאחזקה (במיוחד), האמת שאני עדיין מתלבט בין דו"ש לכביש.
לא הייתי רוצה להתחיל עם GS אלה עם GPX250 או RGV250 - דרך אגב איזה כלי יותר אמין RGV250 VS GPX250? מבחינת טיפולים ואחזקה...

אני מעדיף קירור מים ופחות אוהב את המראה העירום.
והאמת שאני לא מחפש כלי רצחני מדי , אלא להתחיל בספורטיבי ולעבור לסופר ספורטיבי...
וגם עזרו לי להשוות בין DR350 VS XT350 VS KTM(X cc)
תודה מראש
אופנועים >>
לצפיה ב-'לא נעים לי..'
לא נעים לי..
11/04/2003 | 02:08
2
27
אבל שמישהו יוציא לו חשבונית על יעוץ??
WHAT THE FUCK?!?
מה זה? פסיכומטרי בדו"ג?
אופנועים >>
לצפיה ב-'האמת היא ש..... !!!!!!!!'
האמת היא ש..... !!!!!!!!
11/04/2003 | 02:25
34
יריתי את כל השאלות שהיו לי וכל מה שרציתי לדעת כי בפורום הקודם שהייתי "מוטו"-לא יודעים כלום, ואני עוד אחד מהמאוכזבים...
ככה שאני יורה את הכל, אחרי שאני יקבל תשובות אני ירגע.

תודה
אופנועים >>
לצפיה ב-'יא חביבי, מה עם השמיעה ???'
יא חביבי, מה עם השמיעה ???
11/04/2003 | 02:26
26
בחורצ'יק, אתה רוצה עצות, אנשים נותנים לך עצות, ואתה מסרב להקשיב.
ה RGV לא במשוואה!

יותר ברור - הRGV יהרוג אותך

יותר ברור מזה אין. אל תחשוב על RGV.

נסיעה קצרה אחת עליו בכביש הספיקה לי לכל החיים. המצערת כמעט כמו מתג ON/OFF, בעשר דקות כמעט הורדתי 2 מיצובישים. ממש לא אופנוע למנהלתי (נהניתי למעשה רק מקטע כביש סגור לרכב).

שוב, אם זה לא היה ברור - ה
RGV לא ייתן לך לחיות הרבה זמן.

קאפיש?
ברור?
הבנו?

זהו Xמיקס להיום!
אופנועים >>
לצפיה ב-'יש אופציה מעולה'
יש אופציה מעולה
11/04/2003 | 02:56
24
למה לא איזה סופרמוטו בסגנון ה DR400?בן זונה של כלי.
אופנועים >>
לצפיה ב-'תשובות.'
תשובות.
11/04/2003 | 07:46
37
א. שכח מה-RGV מכמה סיבות. אופנוע ישן (מודל 93). מנוע בעל

טכנולוגיה מאוד גבוהה לתקופה. נשארו מס' כלים בודדים

(כמס' האצבעות שלך על יד ימין). דו"פ מה שאומר אחזקה יקרה,

בלאי גבוהה ואופי מנוע בלתי מתפשר. תוסיף לזה שלדת מרוצים,

זווית היגוי עצבנית מתלים נוקשים וקבלתה אופנוע לא מתפשר שמתאים

למטרה אחת נסיעה בכביש מפותל.

כל ניסיון לרכב איתו רכיבה מנהלתית או בעיר יסתיים רע.

היום לדעתי האופנוע בגדר פריט לאספנים.

ב. gpx250: רחוק מלהיות אופנוע ספורטיבי. חלש מכל ה-500תים, לדעתי

רק עם השיקול כלכלי ללכת עליו. אינו בר השוואה בכלל ל-RGV. ה-RGV

אופנוע מסלול חוקי לכביש. ה-GPX אופנוע שיועד להיות אופנוע בסיסי וזול.

מנוע דו פעימתי מול מנוע ארבע פעימות.

ג. mito125: ראה rgv. רק שהמנוע פחות מתוחכם מהמנוע של ה-RGV.

תוסיף לזה שאין יבואן, אמינות איטלקית, מנוע קטן אם הספק גבוהה.

המלצה: אופנוע עד חמשמאות. עדיפות לדו"ש כמו DR350. תעשה קורס רכיבה,

תתבשל עליו תקופה מספיקה ותתקדם הלאה. כל ניסיון לקנות אופנוע

כדוגמת ה-RGV יעלה לך בהרבה כסף ובריאות.

ההמלצה שלי, דו"ש עלויות אחזקה יחסית זולות. במקרה נפילה

עלות הנזקים בד"כ זולה יותר. טיפולים זולים ואפשרות לרכב גם בשטח.

בהצלחה.
אופנועים >>
לצפיה ב-'המנציחים'
המנציחים
11/04/2003 | 02:50
22
גדול.
לבחור אובד העצות:לא RGV!!!הוא יתעלל בך כלכלית,נפשית ומנטלית.על הפן הפיזי אני לא מדבר בכלל,הוא מסוכן לאללה,כמו להביא השכבה במלכישוע עם CR500 בגז פתוח...בקיצור רד מזה,קנה GPZ,תהנה ממנו יותר,מכל הבחינות.
אופנועים >>
לצפיה ב-'RGV250'
RGV250
11/04/2003 | 13:06
2
64
אוייי כמה שאתה מזכיר לי את עצמי .רק שאני רציתי לקנות אחד כזה בתור אופנוע ראשון שלי18(סתום,סתום) ועוד לקחתי 1 לבדיקה (האופנוע היה מערד ) לפני 7 שנים בערך .( לא לקחתי אותו בסוף )אתה יודע מה אנשים אמרו לי ?
דפוק לעצמך כדור בראש זה בהרבה יותר טוב .זה ממש לא אופנוע לחיות איתו בחיי היום יום ובטח ובטח לא לנהג מתחיל.תראה, היום שאני מסתכל על זה אחורה היה לי מזל שלא קניתי לי אחד כזה אני בטוח שלא הייתי שורד איתו ואפילו אם אופנוע אחר ולא בגלל שאני לא שקול, פשוט מאוד בגילאים 16-18 הביטחון האישי בשמיים אין פחד וזאת הבעיה.בכל מקרה לדעתי GS500 פצצה של אופנוע ואני בטוח שתהנה ממנו
יצא לי בזמנו לרכב עליו אתה תתחבר אליו מאוד מהר
אבל בחייך RGV למה לך להכנס למטה חולה לפי מה שהבנתי האופנוע הזה דורש המון המון תשומת לב .בכל מקרה בגיליון מוטו 58 יש מבחן שלו (הגמד הרשע)
בהצלחה .
אופנועים >>
לצפיה ב-'שלומי את הMOTOGP3 ראית ?'
שלומי את הMOTOGP3 ראית ?
12/04/2003 | 06:48
1
28
לינק לסרטון וצילומי מסך.
אולי לך יש יותר פרטים ... כי אני לא הבנתי
אם זה כבר יצא ולאן (playstation/xbox/pc) ?
אופנועים >>
לצפיה ב-'טוב עכשיו כשקראתי עד הסוף'
טוב עכשיו כשקראתי עד הסוף
12/04/2003 | 06:50
21
הבנתי שהמשחק כבר יצא לPS2
אופנועים >>
לצפיה ב-'עצה'
עצה
11/04/2003 | 14:00
17
רק לפניה - ממש לא מחשיב את עצמי למבין גדול ,עוד בן אדם על אופנוע...

ממעבר מראנר 50 ל - 500 \ 350 (תלוי באיזה אופנוע אתה מעוניין) יש הרבה מאוד שינוי - ברמת הכוח במיוחד.

למה שלא תיקח סיבוב נסיון על כל אופנוע שמתלבט עליו (ולא,לא על ה -RGV )

ותשפוט אותם מנסיון שלך?

בהצלחה!

אוהד
אופנועים >>
לצפיה ב-'שיכנעתם אותי בקשר ל RGV אבל...'
שיכנעתם אותי בקשר ל RGV אבל...
11/04/2003 | 14:16
25
רובכם המלצתם על דו"ש, יש המלצות לכביש? ספורטיבי?
ולמה DR עדיף על XT?
אופנועים >>
לצפיה ב-'הצעה עיסקית - !!!'
הצעה עיסקית - !!!
11/04/2003 | 14:16
18
34
אם אתה בכל זאת הולך לקנות RGV יש לי רעיון.
בוא נלך ונעשה לך ביטוח חיים כשאני המוטב.
אל דאגה, אני אשלם את הפוליסה.אתה רק תחתום כאן...וכאן.....וכאן.
תאמין לי, לי זה עולה יותר.
אופנועים >>
לצפיה ב-''
11/04/2003 | 16:33
8
לצפיה ב-'אני בפנים'
אני בפנים
11/04/2003 | 20:28
16
23
אני נכנס עם סקניה בהצעה על הביטוח חיים...אני וסקניה מוטבים.
הוא משלם את הביטוח ואני קונה לך את האופנוע.

רק אם אתה יכול לעלות על ה- RGV מהר כי לוקח זמן לתבוע את הביוח ואנחנו לחוצים בכסף...
אופנועים >>
לצפיה ב-'אני מעריך...'
אני מעריך...
11/04/2003 | 21:16
15
22
את חוסר הערכה של חיי מצדכם.
תרשו לי להודות לכם,
תודה רבה...

אבל אני מחפש תגובות יותר רציניות
אופנועים >>
לצפיה ב-'להפך !!!'
להפך !!!
<< ההודעה הנוכחית
11/04/2003 | 21:27
14
236
אנשים כאן יותר ממעריכים את החיים שלך, ולאור חוסר נסיונך בכלי רכב דו-גלגליים, ומתוך רצון עז וכנה שיום אחד בעתיד תזכה ל R1000 או SP2 משלך, אנשים פשוט דואגים לגורלך.

הסיטואציה היא מאד פשוטה, אתה תרכב על ה RGV יום , יומיים, חודש ... ואז תחליט שהגיע הזמן "לתת בגז", ואתה תיתן בגז מן הסתם, ושום דבר לא יקרה ... ואתה תיתן עוד, ותגיע ל 8000 סל"ד, ול 9000 סל"ד ... וזה לא זה !!! ואז תקבל מה 250 סמ"ק הרגועים שיש לך בין הרגליים, תסלח לי על הביטוי מראש, בעיטה לביצים. וזה יכאב. וזה יהיה בלתי צפוי. וזה יתפוס אותך לא מוכן.
והוא נושך. נקודה.

וזה מעבר לעובדה שיש בארץ אולי 4 אופנועים מסוג זה במצב נסיעה, ושכל מי שמחזיק אופנוע כזה יודע בדיוק מה יש לו במחסן - רפליקת מרוץ חוקית לכביש של אופנוע גרנד-פרי דו פעימתי.
ככה שאני לא מאמין שמישהו שבאמת מחזיק כזה אופנוע במצב נסיעה ימכור.
כדי להפיק מהאופנוע הזה את מה שהוא מסוגל לתת לך אתה צריך להיות מיומן, וזה בהחלט לא האופנוע ללמוד עליו את רזי הרכיבה הספורטיבית.

לך על GS.

(אל תתייחס ל - בדיחה פנימית בנושא GS ... , יופי של אופנוע להתחיל איתו ! משם - השמיים, ובעיקר הכיס העמוק, הם הגבול)

אופנועים >>
לצפיה ב-''
11/04/2003 | 22:16
10
כל מילה זהב ...מה זהב? סוכר!
אופנועים >>
לצפיה ב-'תודה..'
תודה..
12/04/2003 | 00:46
8
18
אני כבר יורד מהRGV בתקווה שהניסיון שלכם יגרום לי להבין בעתיד שטוב שלא הלכתי עליו.

OK
אז אני חושב שאני ילך על דו"ש.
יש המלצות לדו"ש עד 500 ל"מתחילים"?
למה DR עדיף על XT350 ???
יש אלטרנטיבה לשתי הכלים האלה?
אופנועים >>
לצפיה ב-'דו"ש'
דו"ש
12/04/2003 | 00:53
4
9
תראה,הDR יפה וקרבי יותר במראהו,וגם גניב בהרבה.הXT לא נופל ממנו בכוח,ויכול לתת לDR בראש,תלוי מי רוכב,וגנבים לא מתים עליו.למי שהיה בא פעם לגשר הירקון,כשהחברה היו חוסמים תכביש ונותנים בראש,בטח זכורים גם כמה עם XT350 ששמרו על גאוות ימהה הכבוד רב.
בכל מקרה,ההגיון אומר XT,אני אומר DR.
אופנועים >>
לצפיה ב-'אפשר למצוא כלי טוב עד 10-15אלף?DR'
אפשר למצוא כלי טוב עד 10-15אלף?DR
12/04/2003 | 00:59
3
12
לצפיה ב-'משהו ישן...'
משהו ישן...
12/04/2003 | 01:04
9
אם תמצא כלי במצב סביר, משנת 93-94, זה בסביבות 15K. לדעתי רכישת כלי כזה הינה אפשרית, אם כי מצריכה הרבה סבלנות.
כמו כן קח בחשבון שככל שאתה יורד בעלויות הקניה, ישנה עליה בעלויות האחזקה.
אופנועים >>
לצפיה ב-'תקציב'
תקציב
12/04/2003 | 01:11
4
לדעתי עדיף אפילו לקחת הלוואה של 5000 ולקנות DR 96-98.זה ישתלם לטווח הרחוק,יהיה לך כלי אמין וחזק יותר מהישנים,וסטרטר!!!
אופנועים >>
לצפיה ב-'תקציר על אופנועים בתקציב :'
תקציר על אופנועים בתקציב :
13/04/2003 | 01:09
15
DR350 מודל 94-94 : 30 כ"ס 130 ק"ג מהירות מירבית 135 קמ"ש אמינים וזולים לאחזקה

KLX250 (לא יודע באיזה מודלים): 30 כ"ס בסביבות ה100 ק"ג והכי טובים בקטגוריה בביצועי שטח יקר לאחזקה

XR250 מודל 94-95  28 כ"ס בסביבות ה120 ק"ג יכולות שטח טובות ופחות נוח בכביש אמינות טובה מאוד ... אבל לא ממש זול כשיש בעיות

XT350 : דו"ש לכביש

KLR250 : דו"ש לכביש

אופנועים >>
לצפיה ב-'החלטה נכונה ביותר'
החלטה נכונה ביותר
12/04/2003 | 09:14
13
לצפיה ב-' יופי...תראו מה עשיתם.....'
יופי...תראו מה עשיתם.....
12/04/2003 | 19:04
1
139
הבנאדם, יש לו חלום, אופנוע ספורטיבי מתחת ל 500 סמ"ק, חסך 100000 ש"ח  (15K לאופנוע, 85K לטיפולים) לRGV ואתם באים עם העיצות ה"מלומדות" שלכם והורסים לו את החלום

צבועים קנאים

אני אומר: לך עם הלב, קנה RGV, תראה לכולם מאיפה משתין הראש מנוע, ואם תצא מזה בחיים וישאר לך כסף לאינטרנט, אולי יבוא יום וגם אתה תוכל להמליץ למישהו כאן מהפורום לא ללכת על ה RGV

אופנועים >>
לצפיה ב-'אשכרה..'
אשכרה..
13/04/2003 | 03:33
14
לצפיה ב-'מישהו הכיר'
מישהו הכיר
12/04/2003 | 19:30
3
21
את וינטרוב ז"ל שריסק RGV? (לא מזה נהרג הבחור)

אופנועים >>
לצפיה ב-'כן...'
כן...
12/04/2003 | 19:51
2
18
לצפיה ב-'סתם, כי זה הRGV היחיד'
סתם, כי זה הRGV היחיד
13/04/2003 | 21:41
1
24
שיצא לי לראות\לשמוע ותמיד שאני שומע את המילה RGV אני נזכר ברוי.

אופנועים >>
לצפיה ב-'אתה מהאזור?'
אתה מהאזור?
14/04/2003 | 08:24
14
שלח מסר...
אופנועים >>
לצפיה ב-'רק Ducati 400SS '
רק Ducati 400SS
12/04/2003 | 23:00
3
27
תאמין לי הכי ספורטיבי אחרי ה RGV ובנוסף עלויות החזקה נסבלות.

אופנועים >>
לצפיה ב-'בתור בעל rgv בעבר'
בתור בעל rgv בעבר
13/04/2003 | 09:52
2
29
ולי היה אונוע מלוקק, אחזקה די גבוהה (דלק, שמן) רק בשביל לסבר את האוזן בערך ליטר ל - 9 ק"מ, וליטר שמן בערך כל שבועיים ( 70 ש"ח) אך כל עוד שומרים על שמן ולא מתפשרים באיכות המנוע יחזיק. לגביי שאר המכלולים המילה האחרונה.

ומילה אחרונה - לא למתחילים!!!!!!!!!!!!!!
האופנוע הכי מסוכן לארץ
אופנועים >>
לצפיה ב-'שלום לך... לאן נעלמת?'
שלום לך... לאן נעלמת?
13/04/2003 | 10:06
1
19
איפה נעלמו עקבותיך?
אופנועים >>
לצפיה ב-'דווקא הייתי ביום חמישי בר"ג'
דווקא הייתי ביום חמישי בר"ג
13/04/2003 | 10:16
29
לצפיה ב-'* תודה על הכל - אני מעוניין ב'
* תודה על הכל - אני מעוניין ב
13/04/2003 | 01:04
1
22
מגזין מוטו למי שיש ששם הופיע הRGV
ואם אתם תוהים אז רק להתעניין כנראה שאני ילך בסוף על DR350 שנת 96-97

מעוניין במגזין שבו הופיע Suzuki RGV250cc או בכל מגזין אחר שבו הופיע האופנוע המדהים הזה.

תודה רבה על כל התשובות (אני לא רגיל בפורום מוטו)

ושוב תודה
אופנועים >>
לצפיה ב-'גם אני חושב ללכת על DR 350'
גם אני חושב ללכת על DR 350
13/04/2003 | 08:01
15
אני נוהג עליו כרגע במסגרת הוצאת הרשיון שלי.
הוא נראה לי כלי טוב שיכול לשלב כמה צרכים בלי להתפשר הרבה, אבל בכל זאת כשזה יגיע לרגע הקנייה אני אבדוק כמה דברים (אולי אני ארצה דווקא אופנוע כביש...).
שיהיה לך בהצלחה בכל מקרה.
גל.
אופנועים >>

הודעות אחרונות

21:05 | 13.09.19 נמלה עוקצת
10:37 | 05.09.19 אוהבותה
14:40 | 14.08.19 TS250X1
08:00 | 31.07.19 יהודה אל
07:58 | 31.07.19 יהודה אל
14:01 | 24.07.19 alikoneamn
00:11 | 28.06.19 יהודה אל
14:29 | 22.06.19 דוש שבילים
07:20 | 11.06.19 כRובי
07:12 | 06.06.19 Nim27
23:06 | 21.05.19 hagi1934

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ