מסע חוצה ישראל - סיכומים, רשמים,תודות וכו

בועז בר

New member
../images/Emo47.gifמעולה../images/Emo70.gif כל הכבוד../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

queenofeden

New member
כתיבה מרתקת ../images/Emo47.gif

ושנפגש על הכבישים. חג שמח לך ולתוכי.

AdiL22

New member
רק עכשיו סימתי ליקרוא

פשוט ענק , אין לי מילה אחרת . כל אלמנט במסע הזה היה חוויה , וכשאני מחבר את הכל בראש , לפני שאני הולך לישון כל לילה , החיוך נימתח עד שכימעט ניקרע ! השיירה המתפטלת כמו נחש מלא עוצמה (שזכינו ליראות מהסוף להתחלה פעם או פעמיים ) , הנופים המרהיבים שהיתחלפו כ"כ מהר עד שהמוח העייף לא הצליח לעכל , האנשים המדהימים שהכרתי וחיברתי לניקים , אני חושב שזה היה הטופ של הטופ של המסע , האנשים בין אם הקרובים שהיו באינטראקציה מתמדת איתנו (עם הקפה , ארגז הכלים והג'יפה על הידיים , כן כן גם אתם תוכונים!) ובין אם הרוכבים הציבעוניים כל אחד בסטייל שלו היה בהחלט כיף להכיר להתחבר וליתמוך , חוץ מיזה שזה מאבק חזק בועט וצודק ! זה חתיכת כיף
תודה לכולם ומעל הכל לבחור שבילעדו כל זה לא היה שווה , לפוקד העל בעל הזקן העוות , היה פשוט ...

NEO83

New member
אין לך מושג

עד כמה הצטערתי אח"כ על זה שלא הצטרפתי אליכם ליום השני....

NEO83

New member
התחום הוא לא ממש אקדמי אצלי ../images/Emo67.gif

בכל מקרה אני שואף אחרי המסטר לשדרג כמה שיותר מהר!!!

dr gil 800

New member
מסע פסח

בהחלט שנהנתי מכל רגע במסע (למרות שזכיתי להשתתף בו רק מהיום השני- ממבשרת...) חוץ מהרגעים האימתניים והקרירים בלילה בב"ש....חחח כן ירבו כאלו ולא רק מתוך מחאה :) היה מעולה!

זהר זהר

New member
כבוד לרוכבות שתרמו לתרבות הרכיבה שלנו

ושבעצם נוכחותן הן מסייעות לנו לשנות את התדמית המטופשת שהייתה פעם לרוכבי האופנוע. ככל שתרבה מעורבות הרוכבות כן ייקל לנו להתחבר לציבור שלמעלה ממחציתו נשים , שרובן סבורות שאופנוע זה לגברים בלבד... ולכל רוכבי המקלדת: קחו דוגמא ממי שהפכו ימי עבודה לימי חופשה, על חשבונן, ורכבו את המסלול כולו . ולכל הרוכבות - תודה והמשיכו עמנו בעתיד כי כל אחת מכן מביאה עמה כיום ערך מוסף למאבק שלא יסולא בפז. רק רכיבות טובות

Raffael

New member
תודה רבה למארגנים, למנהלים, למובילים, למשטרה,

למשתתפים, למארחים בנקודות העצירה ולמזג האויר. היה מסע מהנה מאוד ומאורגן למופת.

מוטי TDM

New member
כל הכבוד למארגנים ולמשתתפים

הצטערתי שנבצר ממני להשתתף , האופנוע עומד במוסך למכירה )-:

MAX D

New member
כל הכבוד על המסע

אני מתנצל על הנפקדות, אבל יש לי פתק מהאישה שאישר לי

למעלה