מסע חוצה ישראל - סיכומים, רשמים,תודות וכו

xfwind

New member
../images/Emo124.gifהלו, זה פורום 8../images/Emo35.gif

24 שעות אחורי וכולם בהלם
זה מספיק זמן לישון,לאכול, לנשק (++) אשה/גבר
, להתקשר לדודה, לנקות את המשקף ולעבור על המיילים, אז......
תמונות, סיפורים וסיכומים, משהו, מישהו
(
יצאו פה כמה טיפות, ראיתי) הכל מדאגה ואהבה, כן

h a j b i

New member
../images/Emo41.gif מסע חוצה ישראל - סיכומים, רשמים,תודות וכו

מסע חוצה ישראל

הצטרפתי ליום הראשון וחצי מהיום השני, (ואז לעבודה, בשישי שוב עבדתי ואחר כך קפצתי לגני יהושע) אין לי ממש אינפורמציה עדכנית לגבי כמה התפקדו ואיפה, אשאיר את זה לאחרים, אני יכולה לספר קצת על החוויה האישית. הגענו לגני יהושע בשעת בוקר קרירה והתחלנו להתארגן למלחמה- שימוני שרשרות, תליית דגלים, חולצות, קרם הגנה ונאום הרעל של אליקו. כמו כן הצטיידות במים ו-3 פחיות XL מהחנות הסמוכה.
ב9 וארבעים בערך יצאנו לדרך צפונה תוך נגינה ערבה של צופרים (אני אוהבת את הנהגים שמביעים תמיכה בצפירות בכביש. יש בזה משהו מאד ערסי אבל מיידי, בלתי אמצעי ונוגע ללב.), נסיעה איטית יחסית ומזג אויר נעים. לכל אורך כביש החוף היה ניתן לראות איזה באסה לנהגי המכוניות שהחליטו לצאת מהבית בחול המועד.
עצירה ראשונה בסוכנות אביב בעפולה, מתחילים לבזבז את הXLים, וכמו כן מתחילים במדידות של אופנועים עד שאמצא לי משהו נמוך מספיק
אם היה שם איזשהו טקס בעצירה הזו, או אנשים שפקדו אותם, אני באמת לא זוכרת... לאחר מכן המשכנו עד טבריה (הכביש יורד ויורד ויורד, הועלתה הצעה שאולי המוסך אליו אנחנו נוסעים ממוקם בפאתי השאול..) ושם עצרנו במוסך(/סוכנות) מיובשים אך מרוצים. התחנות הבאות אליהן מועדות פנינו: כרמיאל, נהריה, בוסתן הגליל ולבסוף- חיפה. בכרמיאל היו מילות תודה לראש העיר התומך והענקת שי צנוע וכשר - מצות שמורות של בית חב"ד
לאחר איזו שעה נעימה בצל המשכנו לדרכנו לנהריה. שם איכשהו אספנו לנו חבורת ערסים שנוכחותם אמנם הגדילה את האימפקט אך במידה מסויימת הרסה אותו- היו שם כמה ילדים שנראו בני 16 על קטנועים עם כפכפים וקסדה שתלויה להם על העורף (היה גם אחד כזה עם ילד קטן מאחורה). כמו כן היה איזה דפוק שעשה וילים אבל אחר כך הפסקתי לראות אותו (אני חושבת שאליקו בטעות הבריח אותו). המשכנו אל בוסתן הגליל לקראת שקיעה, מורעבים ועייפים- ושם היתה קבלת פנים מהסרטים. החברים שם אירגנו פלאפלים בפיתות ופחיות שתיה, והיו מקסימים ותומכים. הגענו אליהם במשהו כמו שעה וחצי איחור, אבל כדורי הפלאפל היו חמים! איזו רגישות
ישבנו לשיחה נעימה על הדשא תוך שהבחור המשופם מהחווה משוויץ עם איזה נחש ענקי שכרוך לו סביב הצוואר, ושני גורי רוטווילר ספק-חמודים מקפצים להם מסביב. היה גם סוס אחד. זו היתה חווה קטנטנה עם מעט מכל דבר
אבל אין ספק שהם עשו לנו את היום. שם גם נפטרנו מחבורת העבריינים שהצטרפה אלינו קודם לכן. ואז נסענו להתפרק בחוף דדו. ישבנו שם מול הים עם בירות - אני כבר הייתי מעוכה לחלוטין אבל היה בהחלט כיף. נסענו לישון בפרדס חנה. בבוקר פגשנו את החבר'ה בחדרה, ועשינו את הטקס הקצרצר של המצות עם ראש העיר חיים אביטן (שלדעתי הוא ממילא חבר ליכוד אבל אני לא סגורה). והמשכנו לנתניה. כנ"ל עם בעל העסק שאירח אותנו (מיי מוטו?). התחנה הבאה: מטרו כפר סבא. אנשים נחמדים ביותר, וראיתי אי אילו מהם ממלאים טפסים
כמו כן האירוח היה מושקע ונעים. לצערי הרב זו היתה התחנה האחרונה שלי במסע, משם הורכבתי לתל אביב לעבודה (בנאדם צריך לאכול משהו לא?
), אבל לזכותי ייאמר שנשארתי עם חולצת המאבק במשך המשמרת
כמה תודות כלליות ואישיות: תודה לכל המארגנים והעוסקים במלאכה. לא מובן מאליו בכלל. הרעיון היה מצוין והאירגון היה למופת- כמו בכל פעילויות המאבק עד כה. היה לי לכבוד להשתתף. החברים ממוטוטסט- הייתם גדולים. ניסים המוביל עם האופנוע הקרבי המצויד לעייפה בדגלי מאבק, וטל המקסימה על הואן הצהוב שדאגה שלא יהיה אחד שלא קיבל חולצה או לא שימן שרשרת
תודה כמובן לכל בעלי העסקים שאירחו אותנו בכיף גדול. וכמה אישיות: אליקו- תודה על הדאגה והסוודר. קר שם בחוץ. חג'בי- אין מרכיב כמוך בעולם
נטע ודור- סתם תודה שבאתם
תודה לאמא שלי על האירוח בבית
אני אעלה כמה תמונות. וחוץ מזה, אשמח לשמוע על החוויות של הגיבורים שהמשיכו לחלק שנעדרתי ממנו. סתיו

h a j b i

New member
וזה יכול להיות האופנוע הבא שלך ../images/Emo13.gif

תודה לענבל (מנסה להימלט מהתמונה בצד ימין) שהלוותה את האופנוע למדידות ובדיקות. ותודה לך על הצילומים, העזרה במסע וההתנהגות למופת בתור מורכבת. וכמובן על היומן חצי מסע שלך

Ad H

New member
אל יתהלל 250 כ-600.../images/Emo3.gif

Absolution on you, Spring!

למעלה