מסע חוצה ישראל - סיכומים, רשמים,תודות וכו

ב ו Z י

New member
לא היו כי ידעו שלא אגיע. איזה מין פורום זה?

ניחשת נכון! פורום גחבות!

iec

New member
לא יפה ככה יא בוZי! אתה יודע מה חל היום?

חל גאחבות
די נו...אני פה על הפרקט...עוד מעט יפול עליי הגמל

h a j b i

New member
מצטער, ישנתי 12 שעות רצוף

עכשיו אני ער, מה תרצה לדעת?

jeffy1

New member
מושחת ../images/Emo3.gif

אתה חי טוב, אני עדין ער מאתמול והיום עדין צעיר

the1wave

New member
אני חושב שמגיעה תודה מיוחדת לאליקו

שחשף שיניים או גלגלי שיניים ליד משאיות, אוטובוסים וכל מיני מפלצות שסיכנו את השיירה וממש חצץ בגופו בין השיירה לאותם רכבים . גם למרשלים שביצעו חסימות מהירות למורת רוחם של כל מיני נהגים שכנראה חששו שהנה הכביש נחסם לשעתיים .

h a j b i

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif ויותר מזה

לדעתי, אחת הסיבות העיקריות שהטיול הסתיים ככה, בלי אירועים, בלי תאונות ובכלל התנהל בצורה מסודרת ומכובדת היא העבודה של אליקו ושל זהר זהר במירשול. בכלל, כל התרומה של המועדון במאבק הזה, במאבקים הקודמים ובהתנהלות בלתי פוסקת מול הרשויות וייצוג הרוכבים ראוייה להערכה. הרבה אחרי שמחירי הביטוח יירדו והמטה יפורק כיוון שלא יהיה בו צורך, אני מאמין שהמועדון ימשיך לייצג אותנו בכבוד ולדאוג לזכויותינו. ובגלל כל זה ועקב ההערכה הרבה שאני רוחש לאלה שעומדים בראש המועדון אני מודיע רשמית שאני מצטרף כחבר למועדון בתקווה שהשני סנט שלי שכוללים עוד אחד ברשימה פלוס דמי החבר השנתיים יתרמו את שלהם.

מיצו

New member
../images/Emo45.gif אני כבר חבר מועדון מלפני כמה חודשים

ובהחלט זו אחת הסיבות לכך שהצטרפתי.

גיZמו

New member
לא יודע בקשר לאחרים

אבל אני הגעתי הבייתה וחאיר נקיון קצר וקצת טיול עם הכלבים נרדמתי כמו אבן עד 9 בערב, קמתי לאכול משהו קטן ולהוציא את הכלבים והיידה חזרה למיטה. מה שכן, אני מחכה לראות תמונות! זה שאני לא צילמתי (ככה זה שאתה גם חובש, גם מאסף וגם על טוצטוץ 250 סמ"ק שנת 97(!). אז יאללה! תמונות!!

lena552

New member
אני והבת שלי המשכנו למעלות

הגענו הביתה ב17 ולא היה חלק בגוף שלא כאב. ישנו 12 שעות. אחחח, המסע הייתה כיפית. שלושה ימים של כבישים, אופנועים, אופנוענים, עוגיות קוקוס, בירות לילה, קפה בוקר, מרשלים שלא מפסיקו להפתיע בעוצמות שלהם ומשטרה, משטרה, משטרה... כשיצאנו לכיוון מעלות בעזור צומת יגור פגשנו רכב משטרת תנועה ורכבנו אחריו עד צומת כברי, נראה לי שהוא כבר היה מוטרד מזה ואנחנו פשוט התרגלנו לנסוע אחרי ניידת. תודה לניסים, אליקו ולכל החברים שהיו איתנו.

h a j b i

New member
היה ממש כיף איתכן בערב בב"ש

מי ייתן ויבוא היום שנארגן ערבים כאלה סתם לכיף, הרבה אחרי שמחירי הביטוח יירדו והמאבקים יסתיימו.

iec

New member
שמת לב מה כתבת?../images/Emo67.gif

תמיד אמרתי שלתימנים לא אירגנו "אולפן" כמו שצריך...שלחו אותם ישר לתופף על פחונים..

ב ו Z י

New member
נראה לי שא-ת-ה לא שמת לב... היא אמרה

שלה ולבת שלה כואב כל הגוף... חג'בי שיחק אותה!

iec

New member
../images/Emo67.gif

אפילו את הקרטר של האופנוע שלו הוא קרע זה מנהל!!!

למעלה