לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2919929,199 עוקבים אודות עסקים

פורום אופנועים

ברוכים הבאים לקהילת האופנוענים של תפוז! בין אם אתם רוכבים על "חרגולים" עצבניים בשטח, מלחכים אספלט עם הסליידרים בכבישים רחוקים, מתניידים ביעילות עם הקטנוע בעיר או ממרקים ניקלים אחת ליום ומגהצים את הפרנזים לפני הטיול... לכם ולכל מי שהאהבה והטירוף למוטוריקה בכלל ולכלים דו גלגליים בפרט זורמת אצלו בוורידים, ל-כווולכם מיועד מקום המפלט העונה לשם "פורום האופנועים של תפוז"!

גולשי ומנהלי הפורום ישמחו לארח אתכם בצל עצי התפוז של הפרדס כיאה לאחווה האופנוענית ולחויה המשותפת לכולנו. 

אז מה עושים כאן? כאן תוכלו להעלות כל שאלה בנושא יקיר לבכם או משאת נפשכם: לתת טיפ לרוכבים חדשים, להתלונן על מפגעי מע``צ ומשטרת התנועה (או להחמיא! גם זה יכול לקרות!), לתכנן או להמליץ על טיולים, להתלונן, להחמיא או לשאול על בתי עסק, בעיות מנוע/אביזרים/חלקים לשאול ולענות, מה שתרצו.

בכותרת האפורה שבראש הפורום, תוכלו למצוא קישורים לכתבות, מאמרים, מבחנים, השוואות והמלצות על אופנועים (כמובן..) מומלץ לקרוא את "כללי הגלישה בפורום" אשר מופיעים ב"מאמרי הפורום" לפני תחילת הגלישה.

מעט היסטוריה: 
פורום האופנועים של תפוז הוקם ביוני של שנת 2000 הפך להיות ביתה החדש של קהילת האופנועים שהייתה ב- IOL (ואשר עברה לזמן קצר למערכת הפורומים של וואלה). כל חברי הקהילה עברו כאחד לתפוז, ומנהלה הראשון של הפורום - KLE - מסר את שרביט הניהול ל- כRובי, מנהלה המקורי של הקהילה עוד מימיה ב- IOL. 
בתחילת 2003 הצטרף COLT לניהול הפורום כדי להשתתף עם כRובי בתפעול הפורום ובניהולו. באותה הזדמנות נפרד צוות הניהול מ- MIKEE. 
כאשר כRובי קיבל הצעה לשמש כמנהל מותג KTM בישראל, נבחר R-יק למלא את התפקיד הקשה.
במהלך שנת 2004 נכנס 45degrees לניהול הפורום, וזמן קצר לאחר מכן עזב COLT ואל הצוות הצטרף MAX D. 
בשנה לאחר מכן התייצב צוות הניהול ועמד על 3 מנהלים - TYGGER, MAX ועוד אחד שביקש למחוק את שמו מהיסטורית הנהלת הפורום. 
בחודשים האחרונים של 2007 התחלפו 3 המנהלים בצוות אחר המונה את מיצו, yarivos ו- LoneRider, וביחד קבעו סטנדרטים חדשים לניהול וכן הרימו את שני מפגשי האופנוענים הגדולים שהיו בישראל מאז ומתמיד - לטרון 2007 ו- 2008.
אחרי פרישתם של yarivos ו-LoneRider מהניהול. הצטרפו hajbi ו- Pumi לצוות המנהלים. 
בהנהגתם של מנהלי הפורום, פורום האופנועים בתפוז היווה את אחד מהגורמים המשמעותיים ביותר במטה המאבק לביטוח חובה הוגן, מאבק שהחל בסוף 2009 כשבשיאו אירגן מטה המאבק את ההפגנה הגדולה ביותר שידע עולם הדו"ג בישראל, הפגנת ה- 15 בנובמבר 2009, הידועה גם בכינוייה "תל אביב עומדת".
בתחילת שנת 2011 פרש Pumi והחליף אותו avi elbaz, ואל צמד הניהול הצטרפה גם הגולשת gamgam. אחרי פרישתו של אבי הצטרף לצוות עופר רונן Vstrom וגם הוא פרש באמצע 2015.

לסיכום: כולם פה ישמחו תמיד לעזור, לתמוך, לצחוק, לשאול ולהתעניין בכל מה שיש לך לומר על דו-גלגליים. אנחנו בטוחים שתהנו. בברכת רכיבה מהירה ובטוחה! (החיים קצרים-תנו בגז!)

עשרת הדיברות לגולש ברשת (מתוך פורום התמכרות לאינטרנט בתפוז): 1. זכור את האנושיות, עמוד על שלך אך אל תעשה לחברך מה ששנוא עליך. 2. הצמד לנורמות ההתנהגות החלות בחיי המציאות. 3. דע היכן אתה נמצא במרחב הוירטואלי. 4. כבד את זמנם ורוחב הפס של האחרים. 5. תראה יפה ברשת. 6. חלק את הידע והמומחיות שלך ברשת, למען עולם טוב יותר. 7. שמור את המלחמות הרגש תחת בקרה. 8. כבד את פרטיותם של האחרים. 9. אל תנצל לרעה את הכח שלך. 10. היה סלחן כלפי טעויות הזולת.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אופנועים

ברוכים הבאים לקהילת האופנוענים של תפוז! בין אם אתם רוכבים על "חרגולים" עצבניים בשטח, מלחכים אספלט עם הסליידרים בכבישים רחוקים, מתניידים ביעילות עם הקטנוע בעיר או ממרקים ניקלים אחת ליום ומגהצים את הפרנזים לפני הטיול... לכם ולכל מי שהאהבה והטירוף למוטוריקה בכלל ולכלים דו גלגליים בפרט זורמת אצלו בוורידים, ל-כווולכם מיועד מקום המפלט העונה לשם "פורום האופנועים של תפוז"!

גולשי ומנהלי הפורום ישמחו לארח אתכם בצל עצי התפוז של הפרדס כיאה לאחווה האופנוענית ולחויה המשותפת לכולנו. 

אז מה עושים כאן? כאן תוכלו להעלות כל שאלה בנושא יקיר לבכם או משאת נפשכם: לתת טיפ לרוכבים חדשים, להתלונן על מפגעי מע``צ ומשטרת התנועה (או להחמיא! גם זה יכול לקרות!), לתכנן או להמליץ על טיולים, להתלונן, להחמיא או לשאול על בתי עסק, בעיות מנוע/אביזרים/חלקים לשאול ולענות, מה שתרצו.

בכותרת האפורה שבראש הפורום, תוכלו למצוא קישורים לכתבות, מאמרים, מבחנים, השוואות והמלצות על אופנועים (כמובן..) מומלץ לקרוא את "כללי הגלישה בפורום" אשר מופיעים ב"מאמרי הפורום" לפני תחילת הגלישה.

מעט היסטוריה: 
פורום האופנועים של תפוז הוקם ביוני של שנת 2000 הפך להיות ביתה החדש של קהילת האופנועים שהייתה ב- IOL (ואשר עברה לזמן קצר למערכת הפורומים של וואלה). כל חברי הקהילה עברו כאחד לתפוז, ומנהלה הראשון של הפורום - KLE - מסר את שרביט הניהול ל- כRובי, מנהלה המקורי של הקהילה עוד מימיה ב- IOL. 
בתחילת 2003 הצטרף COLT לניהול הפורום כדי להשתתף עם כRובי בתפעול הפורום ובניהולו. באותה הזדמנות נפרד צוות הניהול מ- MIKEE. 
כאשר כRובי קיבל הצעה לשמש כמנהל מותג KTM בישראל, נבחר R-יק למלא את התפקיד הקשה.
במהלך שנת 2004 נכנס 45degrees לניהול הפורום, וזמן קצר לאחר מכן עזב COLT ואל הצוות הצטרף MAX D. 
בשנה לאחר מכן התייצב צוות הניהול ועמד על 3 מנהלים - TYGGER, MAX ועוד אחד שביקש למחוק את שמו מהיסטורית הנהלת הפורום. 
בחודשים האחרונים של 2007 התחלפו 3 המנהלים בצוות אחר המונה את מיצו, yarivos ו- LoneRider, וביחד קבעו סטנדרטים חדשים לניהול וכן הרימו את שני מפגשי האופנוענים הגדולים שהיו בישראל מאז ומתמיד - לטרון 2007 ו- 2008.
אחרי פרישתם של yarivos ו-LoneRider מהניהול. הצטרפו hajbi ו- Pumi לצוות המנהלים. 
בהנהגתם של מנהלי הפורום, פורום האופנועים בתפוז היווה את אחד מהגורמים המשמעותיים ביותר במטה המאבק לביטוח חובה הוגן, מאבק שהחל בסוף 2009 כשבשיאו אירגן מטה המאבק את ההפגנה הגדולה ביותר שידע עולם הדו"ג בישראל, הפגנת ה- 15 בנובמבר 2009, הידועה גם בכינוייה "תל אביב עומדת".
בתחילת שנת 2011 פרש Pumi והחליף אותו avi elbaz, ואל צמד הניהול הצטרפה גם הגולשת gamgam. אחרי פרישתו של אבי הצטרף לצוות עופר רונן Vstrom וגם הוא פרש באמצע 2015.

לסיכום: כולם פה ישמחו תמיד לעזור, לתמוך, לצחוק, לשאול ולהתעניין בכל מה שיש לך לומר על דו-גלגליים. אנחנו בטוחים שתהנו. בברכת רכיבה מהירה ובטוחה! (החיים קצרים-תנו בגז!)

עשרת הדיברות לגולש ברשת (מתוך פורום התמכרות לאינטרנט בתפוז): 1. זכור את האנושיות, עמוד על שלך אך אל תעשה לחברך מה ששנוא עליך. 2. הצמד לנורמות ההתנהגות החלות בחיי המציאות. 3. דע היכן אתה נמצא במרחב הוירטואלי. 4. כבד את זמנם ורוחב הפס של האחרים. 5. תראה יפה ברשת. 6. חלק את הידע והמומחיות שלך ברשת, למען עולם טוב יותר. 7. שמור את המלחמות הרגש תחת בקרה. 8. כבד את פרטיותם של האחרים. 9. אל תנצל לרעה את הכח שלך. 10. היה סלחן כלפי טעויות הזולת.

לצפיה ב-' מסע חוצה ישראל - סיכומים, רשמים,תודות וכו'
מסע חוצה ישראל - סיכומים, רשמים,תודות וכו
<< ההודעה הנוכחית
03/04/2010 | 06:35
178
139
לצפיה ב-'דממה מעיקה.'
דממה מעיקה.
02/04/2010 | 22:54
40
17
אני רגיל לדיווחים, תמונות ודאחקות.
נגמר המסע
היה ארוע בגני יהושע

מה השקט המפחיד הזה

אופנועים >>
לצפיה ב-'כמה עוד מתפקדים עוד נוספו?'
כמה עוד מתפקדים עוד נוספו?
02/04/2010 | 23:04
3
15
לצפיה ב-'יפה עברית שפה'
יפה עברית שפה
02/04/2010 | 23:06
8
לצפיה ב-'כמה מאות'
כמה מאות
03/04/2010 | 16:07
9
המספרים המדוייקים לא בידיי.
אופנועים >>
לצפיה ב-'יושי6 עשה טובה והתפקד סופסוף '
יושי6 עשה טובה והתפקד סופסוף
04/04/2010 | 16:45
7
כנראה שנמאס לו "לעמוד" עם עוד אופנועים
(אתה יודע למה אני מתכוון) חחחחחחחחח
אופנועים >>
לצפיה ב-'ישנתי 4 שעות רצוף, ותיכף חוזר לישון עוד.'
ישנתי 4 שעות רצוף, ותיכף חוזר לישון עוד.
02/04/2010 | 23:37
12
9
היה מדהים! תמונות יעלו (אני מאמין) כי היו המון צלמים.

נוספו עוד מאות טפסי התפקדות (דיווח מלא, בהמשך).

דבר אחד איכזב אותי באופן אישי - ההיעדרות המקוממת של חלק גדול מחברי הפורום המוכרים. זה לא שאנשים לא היו - היו ברגעי השיא בין 300 ל- 400 רוכבים - אבל חלק גדול מהאנשים שכותבים פה באופן קבוע לא הגיעו בכלל לאף אחד מימי המסע.

כן, כל אחד עם הסיבות (קריא - תירוצים) שלו. זה בסדר. אבל איפושהו זה מאכזב.

המאבק הזה הוא לא בשבילי ולא בשביל אף אחד מחברי המטה. המאבק הזה הוא כדי שהדור החדש יוכל להנות מרכיבה על דו"ג מבלי להצטרך למכור כלייה. אבל מסתבר, כנראה, שציפיות לחוד ומציאות לחוד.

מה שכן - דבר אחד ברור: המאבק נמצא על המפה, והוא התפשט עכשיו לקצוות הארץ.
אופנועים >>
לצפיה ב-''
02/04/2010 | 23:44
1
לצפיה ב-'יש לי נזילה מהקארטר שמן לתוך הוריאטור'
יש לי נזילה מהקארטר שמן לתוך הוריאטור
02/04/2010 | 23:46
3
נשבע לך.
גם חסר לי איתות ימין.
אופנועים >>
לצפיה ב-'אנשים עובדים ומשפחה...'
אנשים עובדים ומשפחה...
03/04/2010 | 00:03
12
אני אחרי עבודה הגעתי היום (שישי). היה אחלה אירגון.

התמונה מאשקלון.

איך\ איפה עשית את הצביעה של הקסדה?
אופנועים >>
לצפיה ב-' מן תקופה כזו בחיים, אפילו לא יוצא לי'
מן תקופה כזו בחיים, אפילו לא יוצא לי
03/04/2010 | 11:18
4
לרכב, בקושי לנשום. 'צטערת
תאמין לי, שאני מאוכזב מעצמי.
אופנועים >>
לצפיה ב-'צודק 100% יכלו להגיע הרבה יותר לפחות בשישי !'
צודק 100% יכלו להגיע הרבה יותר לפחות בשישי !
03/04/2010 | 11:47
4
לצפיה ב-'הגעתי ביום שישי אחרי עבודה'
הגעתי ביום שישי אחרי עבודה
03/04/2010 | 16:12
3
לצפיה ב-'לא רציתי לפורר לכם את האופנועים עם הרעש'
לא רציתי לפורר לכם את האופנועים עם הרעש
04/04/2010 | 12:55
5
8
לצפיה ב-'עזוב רעש, אתה יודע כמה החלקות מנעת??'
עזוב רעש, אתה יודע כמה החלקות מנעת??
04/04/2010 | 13:42
4
4
שלא לדבר על פנצ'רים.
אופנועים >>
לצפיה ב-'או לבבות שבורים'
או לבבות שבורים
04/04/2010 | 13:48
3
11
לצפיה ב-'אל תתלהב,ממה שהבנתי לא היו שם הרבה'
אל תתלהב,ממה שהבנתי לא היו שם הרבה
04/04/2010 | 23:51
2
3
לצפיה ב-'לא היו כי ידעו שלא אגיע. איזה מין פורום זה?'
לא היו כי ידעו שלא אגיע. איזה מין פורום זה?
05/04/2010 | 18:31
1
1
ניחשת נכון! פורום גחבות!
אופנועים >>
לצפיה ב-'לא יפה ככה יא בוZי! אתה יודע מה חל היום?'
לא יפה ככה יא בוZי! אתה יודע מה חל היום?
05/04/2010 | 18:56
1
חל גאחבות

די נו...אני פה על הפרקט...עוד מעט יפול עליי הגמל
אופנועים >>
לצפיה ב-' גמורה מעייפות'
גמורה מעייפות
03/04/2010 | 00:09
7
לצפיה ב-'מצטער, ישנתי 12 שעות רצוף'
מצטער, ישנתי 12 שעות רצוף
03/04/2010 | 06:32
1
4
עכשיו אני ער, מה תרצה לדעת?
אופנועים >>
לצפיה ב-'מושחת '
מושחת
03/04/2010 | 06:58
2
אתה חי טוב, אני עדין ער מאתמול והיום עדין צעיר
אופנועים >>
לצפיה ב-'ממתינים '
ממתינים
03/04/2010 | 11:18
5
3
לצפיה ב-'אני חושב שמגיעה תודה מיוחדת לאליקו'
אני חושב שמגיעה תודה מיוחדת לאליקו
03/04/2010 | 13:49
4
2
שחשף שיניים או גלגלי שיניים ליד משאיות, אוטובוסים וכל מיני מפלצות שסיכנו את השיירה וממש חצץ בגופו בין השיירה לאותם רכבים .
גם למרשלים שביצעו חסימות מהירות למורת רוחם של כל מיני נהגים שכנראה חששו שהנה הכביש נחסם לשעתיים .

אופנועים >>
לצפיה ב-'בהחלט '
בהחלט
03/04/2010 | 13:52
2
אין דברים כאלה.
אופנועים >>
לצפיה ב-' ויותר מזה'
ויותר מזה
03/04/2010 | 15:15
2
2
לדעתי, אחת הסיבות העיקריות שהטיול הסתיים ככה, בלי אירועים, בלי תאונות ובכלל התנהל בצורה מסודרת ומכובדת היא העבודה של אליקו ושל זהר זהר במירשול.

בכלל, כל התרומה של המועדון במאבק הזה, במאבקים הקודמים ובהתנהלות בלתי פוסקת מול הרשויות וייצוג הרוכבים ראוייה להערכה.

הרבה אחרי שמחירי הביטוח יירדו והמטה יפורק כיוון שלא יהיה בו צורך, אני מאמין שהמועדון ימשיך לייצג אותנו בכבוד ולדאוג לזכויותינו.

ובגלל כל זה ועקב ההערכה הרבה שאני רוחש לאלה שעומדים בראש המועדון אני מודיע רשמית שאני מצטרף כחבר למועדון בתקווה שהשני סנט שלי שכוללים עוד אחד ברשימה פלוס דמי החבר השנתיים יתרמו את שלהם.
אופנועים >>
לצפיה ב-''
03/04/2010 | 20:45
לצפיה ב-' אני כבר חבר מועדון מלפני כמה חודשים'
אני כבר חבר מועדון מלפני כמה חודשים
04/04/2010 | 22:49
4
ובהחלט זו אחת הסיבות לכך שהצטרפתי.
אופנועים >>
לצפיה ב-'לא יודע בקשר לאחרים'
לא יודע בקשר לאחרים
03/04/2010 | 11:50
12
2
אבל אני הגעתי הבייתה וחאיר נקיון קצר וקצת טיול עם הכלבים נרדמתי כמו אבן עד 9 בערב, קמתי לאכול משהו קטן ולהוציא את הכלבים והיידה חזרה למיטה.
מה שכן, אני מחכה לראות תמונות!
זה שאני לא צילמתי (ככה זה שאתה גם חובש, גם מאסף וגם על טוצטוץ 250 סמ"ק שנת 97(!).
אז יאללה! תמונות!!

אופנועים >>
לצפיה ב-'אני והבת שלי המשכנו למעלות'
אני והבת שלי המשכנו למעלות
03/04/2010 | 14:36
11
4
הגענו הביתה ב17 ולא היה חלק בגוף שלא כאב.
ישנו 12 שעות.
אחחח, המסע הייתה כיפית.
שלושה ימים של כבישים, אופנועים, אופנוענים, עוגיות קוקוס, בירות לילה, קפה בוקר, מרשלים שלא מפסיקו להפתיע בעוצמות שלהם ומשטרה, משטרה, משטרה...
כשיצאנו לכיוון מעלות בעזור צומת יגור פגשנו רכב משטרת תנועה ורכבנו אחריו עד צומת כברי, נראה לי שהוא כבר היה מוטרד מזה ואנחנו פשוט התרגלנו לנסוע אחרי ניידת.

תודה לניסים, אליקו ולכל החברים שהיו איתנו.

אופנועים >>
לצפיה ב-'היה ממש כיף איתכן בערב בב"ש'
היה ממש כיף איתכן בערב בב"ש
03/04/2010 | 15:06
10
5
מי ייתן ויבוא היום שנארגן ערבים כאלה סתם לכיף, הרבה אחרי שמחירי הביטוח יירדו והמאבקים יסתיימו.
אופנועים >>
לצפיה ב-'שמת לב מה כתבת?'
שמת לב מה כתבת?
03/04/2010 | 22:25
9
3
תמיד אמרתי שלתימנים לא אירגנו "אולפן" כמו שצריך...שלחו אותם ישר לתופף על פחונים..

אופנועים >>
לצפיה ב-'נראה לי שא-ת-ה לא שמת לב... היא אמרה'
נראה לי שא-ת-ה לא שמת לב... היא אמרה
04/04/2010 | 13:18
8
3
שלה ולבת שלה כואב כל הגוף... חג'בי שיחק אותה!
אופנועים >>
לצפיה ב-' סוס תימני.'
סוס תימני.
04/04/2010 | 13:49
5
לצפיה ב-''
04/04/2010 | 16:25
6
2
אפילו את הקרטר של האופנוע שלו הוא קרע

זה מנהל!!!
אופנועים >>
לצפיה ב-'אני לא בטוח שמוט ברזל חורר את הקרטר...'
אני לא בטוח שמוט ברזל חורר את הקרטר...
04/04/2010 | 16:46
5
1
לצפיה ב-'איפה הסתירה?'
איפה הסתירה?
04/04/2010 | 22:51
4
1
לצפיה ב-'למה אלימות למה?'
למה אלימות למה?
05/04/2010 | 00:58
3
3
לצפיה ב-'זה נעים לה '
זה נעים לה
05/04/2010 | 01:43
2
2
לצפיה ב-'סטראאאאאאאאאאאאאאח'
סטראאאאאאאאאאאאאאח
05/04/2010 | 08:03
1
3
לצפיה ב-'את אומרת לא כל כך בחן'
את אומרת לא כל כך בחן
05/04/2010 | 19:16
1
שהוא נשמע לי עוד יותר מזמין מכן
אופנועים >>
לצפיה ב-'הלו, זה פורום 8'
הלו, זה פורום 8
03/04/2010 | 18:14
4
24 שעות אחורי וכולם בהלם
זה מספיק זמן לישון,לאכול, לנשק (++) אשה/גבר, להתקשר לדודה, לנקות את המשקף ולעבור על המיילים, אז......

תמונות, סיפורים וסיכומים, משהו, מישהו
(יצאו פה כמה טיפות, ראיתי)

הכל מדאגה ואהבה, כן

אופנועים >>
לצפיה ב-'חוץ מזה שהיה חם היה מושלם היום !'
חוץ מזה שהיה חם היה מושלם היום !
02/04/2010 | 15:24
4
5
כל הכבוד לכל מי שהגיע .

וחבל שלא הגיעו יותר . . . .
אופנועים >>
לצפיה ב-'גם אני התפקדתי!'
גם אני התפקדתי!
02/04/2010 | 16:48
3
3
לא כתבתי על זה עד עכשיו - אבל למרות שאני משתתף פעיל במאמצים ובפעילויות של המאבק הזה בחודשים האחרונים, התפקדתי רק היום בצהריים, כשהגענו לגני יהושע.
היה לי קושי אידיאולוגי עם הנושא הזה.

בנאומי הסיכום על הוואן שכחו להגיד תודה גם למשטרת ישראל על הליווי. די קיוותי שיחידת האופנועים של מתנ"א תצטרף אלינו בצומת חולון.   אמרתי לכם כבר ששלחתי להם פעם קורות חיים?
אופנועים >>
לצפיה ב-''
02/04/2010 | 16:56
לצפיה ב-' האסימון נופל ליותר ויותר אנשים.'
האסימון נופל ליותר ויותר אנשים.
02/04/2010 | 23:39
1
8
לצפיה ב-'עוד אחד ועוד אחת ובסוף נחצה את הגשר . . .'
עוד אחד ועוד אחת ובסוף נחצה את הגשר . . .
03/04/2010 | 00:37
4
לצפיה ב-'גלובס - מציגים אותנו באור רע, טקבקו'
גלובס - מציגים אותנו באור רע, טקבקו
02/04/2010 | 20:55
2
7
------ההודעה מפורום פולגז----------

שימו לב איזה כותרת נדבקה על המאבק כתוצאה מראיון אחד

http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000...

מחאת האופנוענים: ההבטחה לפקקים באיילון לא התממשה

והכותרת הזו היא כותרת מתוקנת, נכתב תחילה, מחאת האופנועים נחשלה, הכבישים לא נחסמו באיילון.
נראה שהם תיקנו אותה אחרי ששלחתי אליהם מכתב בנושא, ואולי עוד תגובות של אנשים שיודעים שזו לא הייתה מטרת המאבק.

מה שאני מנסה להגיד, זה שכל כך צריך להיות זהיר עם התקשורת, כי התקשורת מחפשת כותרת,
ומילה אחת על פקקים שיהיו באזור, הפכה להיות מטרת המאבק, וזה חבל, וזה ממש העציב אותי.

כל המאבק הנוכחי נסב על העובדה שלא נפריע לאנשים בחגים, ומי שקורא כותרת מסוג זה פשוט כועס עלינו.
אופנועים >>
לצפיה ב-'גלובוס בשירות המדינה'
גלובוס בשירות המדינה
02/04/2010 | 22:52
2
פשוט לא יאמן שהאנשים בישראל עדין חושבים במובן של פראי אדם.
אופנועים=סכנה לציבור.

ושוכחים דברים חשובים.
אופנועים >>
לצפיה ב-'חבורת אידיוטים'
חבורת אידיוטים
03/04/2010 | 06:31
1
הגבתי שם, תגיבו גם אתם.
אופנועים >>
לצפיה ב-'איפה כל התמונות של החתיך על ה-Z750 מהיום ה-2?'
איפה כל התמונות של החתיך על ה-Z750 מהיום ה-2?
03/04/2010 | 12:09
4
לצפיה ב-'מסע חוצה ישראל'
מסע חוצה ישראל
03/04/2010 | 13:41
37
10
הצטרפתי ליום הראשון וחצי מהיום השני, (ואז לעבודה, בשישי שוב עבדתי ואחר כך קפצתי לגני יהושע)
אין לי ממש אינפורמציה עדכנית לגבי כמה התפקדו ואיפה, אשאיר את זה לאחרים, אני יכולה לספר קצת על החוויה האישית.

הגענו לגני יהושע בשעת בוקר קרירה והתחלנו להתארגן למלחמה- שימוני שרשרות, תליית דגלים, חולצות, קרם הגנה ונאום הרעל של אליקו. כמו כן הצטיידות במים ו-3 פחיות XL מהחנות הסמוכה.
ב9 וארבעים בערך יצאנו לדרך צפונה תוך נגינה ערבה של צופרים (אני אוהבת את הנהגים שמביעים תמיכה בצפירות בכביש. יש בזה משהו מאד ערסי אבל מיידי, בלתי אמצעי ונוגע ללב.), נסיעה איטית יחסית ומזג אויר נעים. לכל אורך כביש החוף היה ניתן לראות איזה באסה לנהגי המכוניות שהחליטו לצאת מהבית בחול המועד.
עצירה ראשונה בסוכנות אביב בעפולה, מתחילים לבזבז את הXLים, וכמו כן מתחילים במדידות של אופנועים עד שאמצא לי משהו נמוך מספיק
אם היה שם איזשהו טקס בעצירה הזו, או אנשים שפקדו אותם, אני באמת לא זוכרת...
לאחר מכן המשכנו עד טבריה (הכביש יורד ויורד ויורד, הועלתה הצעה שאולי המוסך אליו אנחנו נוסעים ממוקם בפאתי השאול..) ושם עצרנו במוסך(/סוכנות) מיובשים אך מרוצים.
התחנות הבאות אליהן מועדות פנינו: כרמיאל, נהריה, בוסתן הגליל ולבסוף- חיפה.
בכרמיאל היו מילות תודה לראש העיר התומך והענקת שי צנוע וכשר - מצות שמורות של בית חב"ד
לאחר איזו שעה נעימה בצל המשכנו לדרכנו לנהריה. שם איכשהו אספנו לנו חבורת ערסים שנוכחותם אמנם הגדילה את האימפקט אך במידה מסויימת הרסה אותו- היו שם כמה ילדים שנראו בני 16 על קטנועים עם כפכפים וקסדה שתלויה להם על העורף (היה גם אחד כזה עם ילד קטן מאחורה). כמו כן היה איזה דפוק שעשה וילים אבל אחר כך הפסקתי לראות אותו (אני חושבת שאליקו בטעות הבריח אותו).
המשכנו אל בוסתן הגליל לקראת שקיעה, מורעבים ועייפים- ושם היתה קבלת פנים מהסרטים. החברים שם אירגנו פלאפלים בפיתות ופחיות שתיה, והיו מקסימים ותומכים. הגענו אליהם במשהו כמו שעה וחצי איחור, אבל כדורי הפלאפל היו חמים! איזו רגישות ישבנו לשיחה נעימה על הדשא תוך שהבחור המשופם מהחווה משוויץ עם איזה נחש ענקי שכרוך לו סביב הצוואר, ושני גורי רוטווילר ספק-חמודים מקפצים להם מסביב. היה גם סוס אחד. זו היתה חווה קטנטנה עם מעט מכל דבר אבל אין ספק שהם עשו לנו את היום. שם גם נפטרנו מחבורת העבריינים שהצטרפה אלינו קודם לכן.
ואז נסענו להתפרק בחוף דדו.
ישבנו שם מול הים עם בירות - אני כבר הייתי מעוכה לחלוטין אבל היה בהחלט כיף.
נסענו לישון בפרדס חנה.
בבוקר פגשנו את החבר'ה בחדרה, ועשינו את הטקס הקצרצר של המצות עם ראש העיר חיים אביטן (שלדעתי הוא ממילא חבר ליכוד אבל אני לא סגורה). והמשכנו לנתניה. כנ"ל עם בעל העסק שאירח אותנו (מיי מוטו?).
התחנה הבאה: מטרו כפר סבא. אנשים נחמדים ביותר, וראיתי אי אילו מהם ממלאים טפסים כמו כן האירוח היה מושקע ונעים.

לצערי הרב זו היתה התחנה האחרונה שלי במסע, משם הורכבתי לתל אביב לעבודה (בנאדם צריך לאכול משהו לא? ), אבל לזכותי ייאמר שנשארתי עם חולצת המאבק במשך המשמרת

כמה תודות כלליות ואישיות:
תודה לכל המארגנים והעוסקים במלאכה. לא מובן מאליו בכלל. הרעיון היה מצוין והאירגון היה למופת- כמו בכל פעילויות המאבק עד כה. היה לי לכבוד להשתתף.
החברים ממוטוטסט- הייתם גדולים. ניסים המוביל עם האופנוע הקרבי המצויד לעייפה בדגלי מאבק, וטל המקסימה על הואן הצהוב שדאגה שלא יהיה אחד שלא קיבל חולצה או לא שימן שרשרת
תודה כמובן לכל בעלי העסקים שאירחו אותנו בכיף גדול.

וכמה אישיות:
אליקו- תודה על הדאגה והסוודר. קר שם בחוץ.
חג'בי- אין מרכיב כמוך בעולם
נטע ודור- סתם תודה שבאתם
תודה לאמא שלי על האירוח בבית

אני אעלה כמה תמונות. וחוץ מזה, אשמח לשמוע על החוויות של הגיבורים שהמשיכו לחלק שנעדרתי ממנו.

סתיו
אופנועים >>
לצפיה ב-''
03/04/2010 | 13:44
18
5
לצפיה ב-''
03/04/2010 | 13:47
17
4
לצפיה ב-''
03/04/2010 | 13:50
16
6
לצפיה ב-'זה בשביל אדם'
זה בשביל אדם
03/04/2010 | 13:54
15
5
זה יכל להיות אתה...

אופנועים >>
לצפיה ב-''
03/04/2010 | 13:58
1
4
אהבתי. נראה ממש קרבי.
אופנועים >>
לצפיה ב-' תודה מתוקה'
תודה מתוקה
03/04/2010 | 16:44
5
היה כיף איתך
אופנועים >>
לצפיה ב-'וזה יכול להיות האופנוע הבא שלך '
וזה יכול להיות האופנוע הבא שלך
03/04/2010 | 15:02
5
תודה לענבל (מנסה להימלט מהתמונה בצד ימין) שהלוותה את האופנוע למדידות ובדיקות.
ותודה לך על הצילומים, העזרה במסע וההתנהגות למופת בתור מורכבת.
וכמובן על היומן חצי מסע שלך
אופנועים >>
לצפיה ב-'אל יתהלל 250 כ-600.'
אל יתהלל 250 כ-600.
03/04/2010 | 20:44
11
4
Absolution on you, Spring!
אופנועים >>
לצפיה ב-'איזו תמונה של קינג'
איזו תמונה של קינג
03/04/2010 | 22:28
10
5
הריפודים בקסדה עקומים או שזה הראש הדפוק שלך לא סימטרי...מה קרה שם לכריות הלחיים
אופנועים >>
לצפיה ב-'חחחחחח אדם אני לא הייתי מוותר!!!'
חחחחחח אדם אני לא הייתי מוותר!!!
04/04/2010 | 12:16
4
לצפיה ב-'לדעתי זו בהחלט אחת התמונות היותר טובות של'
לדעתי זו בהחלט אחת התמונות היותר טובות של
04/04/2010 | 13:22
3
השיח שמאחורה
אופנועים >>
לצפיה ב-'אתה יודע כמה צריך להיאבק בקסדה כש'
אתה יודע כמה צריך להיאבק בקסדה כש
04/04/2010 | 13:51
7
3
הקרקפת היא לא מחזיר אור
אופנועים >>
לצפיה ב-' כוחות G אדירים פעלו עליך '
כוחות G אדירים פעלו עליך
04/04/2010 | 16:26
6
1
אין ספק..אני יותר אוירודינמי
אופנועים >>
לצפיה ב-''
05/04/2010 | 18:30
1
לצפיה ב-'סורי, זה ה-G היחיד שעובד עליי'
סורי, זה ה-G היחיד שעובד עליי
05/04/2010 | 20:12
4
3
לצפיה ב-'מה נהיה ממך'
מה נהיה ממך
05/04/2010 | 21:08
3
3
אלכסון זה אסון
אופנועים >>
לצפיה ב-'טרחת להסתכל לה בפנים'
טרחת להסתכל לה בפנים
05/04/2010 | 22:22
2
3
לצפיה ב-'כלל אצבע - קודם בודקים אם זה בן או בת'
כלל אצבע - קודם בודקים אם זה בן או בת
06/04/2010 | 01:54
1
2
שלא יצא שאתה מתלהב מקוקסינל
אופנועים >>
לצפיה ב-'לה, לה, בפנים שלה'
לה, לה, בפנים שלה
06/04/2010 | 07:12
לצפיה ב-'מצטרף לפירגון לטל ממוטוטסט'
מצטרף לפירגון לטל ממוטוטסט
03/04/2010 | 15:05
17
5
שעזרה בהכנת האופנוע למסע. אם זה היה אני בטוח הייתי דורס את הדגל באיזשהוא שלב
טל, את המכונאית אופנועים הכי אחלה בארץ
אופנועים >>
לצפיה ב-'היא מכונאית?'
היא מכונאית?
03/04/2010 | 15:34
14
3
טוב לדעת
אופנועים >>
לצפיה ב-'לא סתם מכונאית. מכונאית תותחית '
לא סתם מכונאית. מכונאית תותחית
03/04/2010 | 15:52
13
3
לצפיה ב-'המממ '
המממ
03/04/2010 | 15:56
1
לצפיה ב-'טל היא זו שנהגה במסחרית הצהובה ?'
טל היא זו שנהגה במסחרית הצהובה ?
03/04/2010 | 17:36
11
6
לצפיה ב-''
03/04/2010 | 18:05
1
לצפיה ב-'אל היא זאת עם הסרט הצהוב ע ל ה י ד !'
אל היא זאת עם הסרט הצהוב ע ל ה י ד !
03/04/2010 | 19:15
1
2
לצפיה ב-'תכלס,'
תכלס,
04/04/2010 | 01:10
1
כל הכבוד לגב'
:)
אופנועים >>
לצפיה ב-'טל והג'ינג'ית שספרה את האנשים -'
טל והג'ינג'ית שספרה את האנשים -
03/04/2010 | 19:52
7
5
א ל ו פ ו ת  ))))
אופנועים >>
לצפיה ב-'וכמובן'
וכמובן
03/04/2010 | 19:55
2
6
לצפיה ב-''
03/04/2010 | 21:01
1
מכרה חולצות במשך שלושה ימים ואפילו פתחה וניקתה קליפר קדמי שנתקע במגרש חניה בבאר שבע.
אופנועים >>
לצפיה ב-'וגם דאגה שהגרוטאה לא תתחמם '
וגם דאגה שהגרוטאה לא תתחמם
03/04/2010 | 21:46
3
לצפיה ב-'הג'ינג'ית הזאת היא'
הג'ינג'ית הזאת היא
04/04/2010 | 00:32
3
3
הבת של ינוקא.
ועשתה את כל המסע על GN250.

בהחלט
אופנועים >>
לצפיה ב-'העובדה השנייה ידועה לי '
העובדה השנייה ידועה לי
04/04/2010 | 01:12
2
3
יש לה שם ?
אופנועים >>
לצפיה ב-'כן, אך לא קיבלתי אישור לחשוף אותו ברבים'
כן, אך לא קיבלתי אישור לחשוף אותו ברבים
04/04/2010 | 01:18
1
2
ולכן אשמור אותו קרוב לליבי (אצל אישתי כמובן)
אופנועים >>
לצפיה ב-'חח האמת ראיתי אותו אח"כ בשרשור אחר '
חח האמת ראיתי אותו אח"כ בשרשור אחר
04/04/2010 | 10:24
3
אבל אל תדאג , גם אני אשמור אותו אצל אשתי ..  )))
אופנועים >>
לצפיה ב-' פשוט מלכה'
פשוט מלכה
03/04/2010 | 23:15
1
שמחה שיצא לי להכיר
אופנועים >>
לצפיה ב-'טל פשוט מלכה!'
טל פשוט מלכה!
05/04/2010 | 14:26
3
לצפיה ב-' תודה גדולה למארגנים '
תודה גדולה למארגנים
03/04/2010 | 18:21
5
2
שאפו לכל מי שהיה במסע.

לנו היה כיף כל רגע. אנשים, אופנועים, נופים... מה יכול להיות יותר כיף מזה.

כל הכבוד למארגנים, כל הכבוד למשתתפים.
לסיים מסע כזה בלי שום פגיעה זה לא דבר של מה בכך. אני גאה להיות חלק מהקהילה הזו.

ותודה לטל ולתוכי על העזרה עם הבלם בבאר שבע.
אופנועים >>
לצפיה ב-'מה תודה?'
מה תודה?
03/04/2010 | 18:27
2
3
תשפץ לפני שתשאר בלי

וחוץ מזה, אין בעד מה, היה ממש כיף לפגוש את כולם, ושיהיה בהצלחה גם עם הדרוזי.
אופנועים >>
לצפיה ב-'תוכי ותוכיה , היה תענוג'
תוכי ותוכיה , היה תענוג
05/04/2010 | 14:30
1
3
לצפיה ב-'כנ"ל היה ממש כיף איתכם'
כנ"ל היה ממש כיף איתכם
05/04/2010 | 16:40
2

והקטע עם הסמיטריילר היה בצחוק, כן?
אופנועים >>
לצפיה ב-'ברקסים זה לפחדנים!'
ברקסים זה לפחדנים!
05/04/2010 | 22:16
1
7
לצפיה ב-'כמו שמיצו אמר'
כמו שמיצו אמר
06/04/2010 | 02:57
"רואה , אתה עוצר יופי עם הרגליים!"
אופנועים >>
לצפיה ב-'המוביל של הטיול'
המוביל של הטיול
03/04/2010 | 18:34
54
6
לצפיה ב-'זה לא האופנוע שהוביל'
זה לא האופנוע שהוביל
03/04/2010 | 19:49
6
1
זה האדם שרכב עליו.

כולנו חייבים תודה גדולה לאיש היקר הזה - הגיבור של המסע.
אופנועים >>
לצפיה ב-''
03/04/2010 | 21:09
לצפיה ב-'גדול גדול גדול'
גדול גדול גדול
03/04/2010 | 22:19
2
לצפיה ב-'באמת גדול ! '
באמת גדול !
04/04/2010 | 00:40
4
לצפיה ב-'ענקקקקקק!!!'
ענקקקקקק!!!
04/04/2010 | 12:00
1
לצפיה ב-''
04/04/2010 | 14:39
3
לצפיה ב-'ענק!'
ענק!
04/04/2010 | 16:31
2
לצפיה ב-'מיצו'
מיצו
03/04/2010 | 20:05
10
לצפיה ב-'טנקי הגאולה'
טנקי הגאולה
03/04/2010 | 20:09
19
לצפיה ב-'נינג'ה 250 '
נינג'ה 250
03/04/2010 | 20:11
26
94
לצפיה ב-'זו שערוריה!!!'
זו שערוריה!!!
03/04/2010 | 22:31
24
1
לצפיה ב-'פחחחח'
פחחחח
03/04/2010 | 22:46
23
לצפיה ב-'לא יפה לומר על אופנוע קטן כזה:פחחחח'
לא יפה לומר על אופנוע קטן כזה:פחחחח
03/04/2010 | 23:02
22
2
לצפיה ב-'חכה חכה'
חכה חכה
03/04/2010 | 23:06
21
1
הקיץ. אני ואתה. מצפה רמון. הפתעות בדרך....צוחק מי שצוחק אחרון?
אופנועים >>
לצפיה ב-'בדקת כבר איזה אוטובוס מגיע למצפה רמון?'
בדקת כבר איזה אוטובוס מגיע למצפה רמון?
04/04/2010 | 12:12
20
כי הטוצטוץ שלך לא נראה לי יעבור את קו באר שבע
אופנועים >>
לצפיה ב-'יגיע גם יגיע. רואה את הכחול שם למטה?'
יגיע גם יגיע. רואה את הכחול שם למטה?
04/04/2010 | 17:12
19
5
לצפיה ב-' אחלה מורכבת'
אחלה מורכבת
04/04/2010 | 17:39
16
3
לצפיה ב-'איפה ראית מורכבת?'
איפה ראית מורכבת?
05/04/2010 | 01:00
15
9
לצפיה ב-'אם אתה לא רואה את המורכבת זו בעיה '
אם אתה לא רואה את המורכבת זו בעיה
05/04/2010 | 01:08
4
לצפיה ב-'הילדה הבלונדינית שם...עם המגפי בוקרים'
הילדה הבלונדינית שם...עם המגפי בוקרים
05/04/2010 | 08:09
13
1

אומנם היא יושבת מקדימה...אבל אחרי דקות ספורות היא עברה למושב האחורי של הקטנוע הקידמי בתמונה...אם אני לא טועה זה ג'וי-רייד 125 סמ"ק.....כבוד!
אופנועים >>
לצפיה ב-''
05/04/2010 | 08:45
1
לצפיה ב-''
05/04/2010 | 10:29
3
לצפיה ב-'אתה צריך משקפים.... האופנוע מקדימה זה SV650'
אתה צריך משקפים.... האופנוע מקדימה זה SV650
05/04/2010 | 11:30
1
נו עכשיו בטח נשמע את דעתך גם עליו. נכון ?
אופנועים >>
לצפיה ב-'SV?נראה ממש כמו ג'וי רייד..בחיי!לא ככה בוZי??'
SV?נראה ממש כמו ג'וי רייד..בחיי!לא ככה בוZי??
05/04/2010 | 12:44
1
לצפיה ב-' רואים שהיא לא רוכבת. זו לא פוזה של רוכבת'
רואים שהיא לא רוכבת. זו לא פוזה של רוכבת
05/04/2010 | 15:19
8
כנראה לא ידעה שזה 250סמ"ק והתלהבה מתמונה עליו.
אופנועים >>
לצפיה ב-'רואים שאתה אופנוען-יש לך עין חדה'
רואים שאתה אופנוען-יש לך עין חדה
05/04/2010 | 16:08
7
עכשיו מה נעשה אם היא תעלה תמונה סטייל אשכרה יושבת מקדימה עם קסדה כפפות ומחזיקה בכידון???
אופנועים >>
לצפיה ב-'מה עושים עכשיו? '
מה עושים עכשיו?
05/04/2010 | 21:04
6
4
לצפיה ב-'הנה!!!זו הוכחה ניצחת שזה האופנוע של ה...'
הנה!!!זו הוכחה ניצחת שזה האופנוע של ה...
05/04/2010 | 21:14
2
1
בחור שרוכב עליו בתמונה....אין זכר לבלונד!

חדי עין שכמותינו
אופנועים >>
לצפיה ב-' והוא מתחזה לבחורה כדי לנסות ולפתות אותך'
והוא מתחזה לבחורה כדי לנסות ולפתות אותך
06/04/2010 | 00:37
1
12
לצפיה ב-'הפורום הזה מתדרדר לרמות של ים המלח'
הפורום הזה מתדרדר לרמות של ים המלח
06/04/2010 | 07:21
לצפיה ב-'נתת למישהו סיבוב על האופנוע?'
נתת למישהו סיבוב על האופנוע?
06/04/2010 | 17:10
2
1
נראה כאילו IEC מצולם שם...
אופנועים >>
לצפיה ב-'אל תסיט!..אני הפסקתי מזמן לרכוב על '
אל תסיט!..אני הפסקתי מזמן לרכוב על
06/04/2010 | 18:46
1
אופניים
אופנועים >>
לצפיה ב-'ירדת מאופניים ועלית על גמל'
ירדת מאופניים ועלית על גמל
06/04/2010 | 20:01
1
שנח כל היום מול ה LCD. כן זה LCD, אל תנסה לעבוד עלינו
שזו פלזמה. גם הכורסת מסג'ים שך לא שווה כלום, עשתה לי כאבי
גב שבועיים. והפרקט אצלך זה מרצפות בצבע עץ
אופנועים >>
לצפיה ב-'Photoshop'
Photoshop
04/04/2010 | 23:50
1
לצפיה ב-'זה לא בלונד טבעי, אבל לא פוטושופ'
זה לא בלונד טבעי, אבל לא פוטושופ
05/04/2010 | 01:01
7
לצפיה ב-' '
03/04/2010 | 22:45
2
לצפיה ב-'ראיון לתקשורת'
ראיון לתקשורת
03/04/2010 | 20:14
5
לצפיה ב-'ראיון לתקשורת 2'
ראיון לתקשורת 2
03/04/2010 | 20:15
6
לצפיה ב-'sv650 '
sv650
03/04/2010 | 20:17
4
לצפיה ב-'פייזר'
פייזר
03/04/2010 | 20:17
12
לצפיה ב-'נינג'ה '
נינג'ה
03/04/2010 | 20:21
50
לצפיה ב-'הורנט'
הורנט
03/04/2010 | 20:25
2
לצפיה ב-'מישהו על קסטום'
מישהו על קסטום
03/04/2010 | 20:27
12
לצפיה ב-'אליקו אלג'ם'
אליקו אלג'ם
03/04/2010 | 20:32
15
לצפיה ב-'מה זה? ZZR 1400 ?'
מה זה? ZZR 1400 ?
03/04/2010 | 20:33
2
6
לצפיה ב-'אכן'
אכן
03/04/2010 | 22:32
2
לצפיה ב-'חתיך....'
חתיך....
03/04/2010 | 22:49
7
לצפיה ב-'מצטער חברים אני גרוע בשמות'
מצטער חברים אני גרוע בשמות
03/04/2010 | 20:36
10
לצפיה ב-'עוד אחת'
עוד אחת
03/04/2010 | 20:37
4
לצפיה ב-'נחשו איזה CBR זה'
נחשו איזה CBR זה
03/04/2010 | 20:43
3
6
לצפיה ב-'סקאלה עד 200, עלאק '
סקאלה עד 200, עלאק
03/04/2010 | 20:47
2
7
לצפיה ב-'אגב סקאלה, כמה הגטס שלך סוגרת? '
אגב סקאלה, כמה הגטס שלך סוגרת?
03/04/2010 | 20:57
1
1
לצפיה ב-'זה לא כמה היא סוגרת, במכונית מה שחשוב'
זה לא כמה היא סוגרת, במכונית מה שחשוב
03/04/2010 | 21:17
1
לצפיה ב-'כלים בעצירה בנהריה'
כלים בעצירה בנהריה
03/04/2010 | 20:47
4
לצפיה ב-'תודות ..'
תודות ..
03/04/2010 | 20:39
1
חג שמח לכולנו!!
אמנם קפצתי למספר שעות -ממודיעין ועד למבשרת ..ושוב חזרה לעבודה ולמחרת מאשקלון ועד הסוף..לא נשארתי לנאומים שוב עבודה אבל
אני לא יודע ואו יכול לנחש מה יהיו תוצאות המאבק ועד כמה נצליח אך..האירגון והסדר והנסיעה המסודרת והמרשלים שסגרו ומשטרת התנועה שדאגה למען לא נתערבב ביחד אם התנועה הרגילה והנסיעה במסות שכאלו ואמנם בהילוך ראשון ושני-[סוזוקי GSXR 1300 -היבוסה]כל אלו ביחד חברו להם להרגשה כללית שיש עתיד.
תודה לאליקו שהוביל ותזז מראש השירה ולסופה
למיצו שהעז ללכלך את הצבע הכחול של.. ונסע וזיגזג למען בטיחות השירה.
למרשלים ..

לכולכם תודות אהבתי !!
איל
אופנועים >>
לצפיה ב-'מסע חוצה ישראל פסח 2010- היומיים הראשונים'
מסע חוצה ישראל פסח 2010- היומיים הראשונים
03/04/2010 | 22:29
4
3
היומיים הראשונים עד למבשרת.

תמונות

הכניסה לחדרה - וידאו

בהזדמנות זאת ארצה להודות לכל אנשים הנהדרים על האירגון של המסע:

לאליקו על היותו ועל הדאגה לשיירה לאורך כל המסע.
למנהלי הפורום, מרשלים והמתנדבים על האירגון והלוגיסטיקה והתרומה מזמנם,
על המעבר הבטוח בצמתים והסדר,
למוטוטסט, והמכונאית האלופה במכירת החולצות.
לבועז עם הטנדר שלקח את דבריי לאור היום השני.
למשטרת ישראל שליוותה אותנו לאורך כל המסע (מתוך דאגה לעצמם כמובן).
לאיתמר שנשרף לו הקטנוע ביום הראשון ושימש כעזר בצילום על המושב האחורי ביום השני ..:)
לרוכבים שהגיעו למרות סידורים-פסח-עבודה...וכ"ו.
ולכל האנשים שהכרתי והיו לי לחברה.

שיהיה לנו בהצלחה בהמשך, ברור שהניצחון הוא שלנו
אופנועים >>
לצפיה ב-'ועוד אחת'
ועוד אחת
03/04/2010 | 22:33
3
לצפיה ב-'השיירה בכביש 4'
השיירה בכביש 4
03/04/2010 | 22:37
לצפיה ב-'ככה שמים רגליים על מאותתי ואן-ואן'
ככה שמים רגליים על מאותתי ואן-ואן
03/04/2010 | 23:27
9
לצפיה ב-'תודה, חיפשתי תמונות שלי עם הנחש'
תודה, חיפשתי תמונות שלי עם הנחש
03/04/2010 | 23:32
1
לצפיה ב-'מצטרף לתודות...'
מצטרף לתודות...
03/04/2010 | 23:40
היה נהדר לראות את הארגון, עבודת המרשלים, עצירת התנועה בצמתים והכל בסדר מופתי ואת הארוח המצויין בעצירות של בתי העסק השונים.
בסה"כ היתה חוויה אדירה ושוב כל הכבוד למטה המאבק ולכל אלו שנטלו חלק בארגון כל העסק - מיצו, אליקו וכל השאר!!!
אופנועים >>
לצפיה ב-'יומן מסע מעבדות לחירות'
יומן מסע מעבדות לחירות
03/04/2010 | 23:41
13
6
היומן מחולק ל-3 כי הקובץ כבד מידי, איתכם הסליחה

תודה למארגנים, תודה ללנה ולסבינה שיצאתן, לסתיו, לטל המקסימה
ולבעלי
אופנועים >>
לצפיה ב-'חלק ב'
חלק ב
03/04/2010 | 23:43
6
2
לצפיה ב-'חלק ג'
חלק ג
03/04/2010 | 23:46
5
2
לשחר, סבטה, אדם וגלעד על משלוח הקפה.

להדר ועדי היה כיף להכיר
אופנועים >>
לצפיה ב-'מעולה כל הכבוד'
מעולה כל הכבוד
04/04/2010 | 01:32
4
לצפיה ב-'פשוט נהדר, נהנתי לקרוא וגם לחבר פרצוף לניק|פר'
פשוט נהדר, נהנתי לקרוא וגם לחבר פרצוף לניק|פר
04/04/2010 | 13:07
1
6
לצפיה ב-'תודה רבה '
תודה רבה
04/04/2010 | 14:56
1
לצפיה ב-'כתיבה מרתקת '
כתיבה מרתקת
04/04/2010 | 16:59
4
ושנפגש על הכבישים. חג שמח לך ולתוכי.
אופנועים >>
לצפיה ב-'רק עכשיו סימתי ליקרוא'
רק עכשיו סימתי ליקרוא
05/04/2010 | 21:43
4
פשוט ענק , אין לי מילה אחרת .

כל אלמנט במסע הזה היה חוויה , וכשאני מחבר את הכל בראש , לפני שאני הולך לישון כל לילה , החיוך נימתח עד שכימעט ניקרע !

השיירה המתפטלת כמו נחש מלא עוצמה (שזכינו ליראות מהסוף להתחלה פעם או פעמיים ) , הנופים המרהיבים שהיתחלפו כ"כ מהר עד שהמוח העייף לא הצליח לעכל , האנשים המדהימים שהכרתי וחיברתי לניקים , אני חושב שזה היה הטופ של הטופ של המסע , האנשים בין אם הקרובים שהיו באינטראקציה מתמדת איתנו (עם הקפה , ארגז הכלים והג'יפה על הידיים , כן כן גם אתם תוכונים!)  
ובין אם הרוכבים הציבעוניים כל אחד בסטייל שלו

היה בהחלט כיף להכיר להתחבר וליתמוך , חוץ מיזה שזה מאבק חזק בועט וצודק !

זה חתיכת כיף

תודה לכולם ומעל הכל לבחור שבילעדו כל זה לא היה שווה , לפוקד העל בעל הזקן העוות , היה פשוט ...
אופנועים >>
לצפיה ב-' אחלה יומן'
אחלה יומן
04/04/2010 | 00:38
3
לצפיה ב-'איזו תותחית! '
איזו תותחית!
04/04/2010 | 00:48
4
4
לצפיה ב-' תודה'
תודה
04/04/2010 | 00:54
3
2
לצפיה ב-'אין לך מושג'
אין לך מושג
04/04/2010 | 01:00
2
1
עד כמה הצטערתי אח"כ על זה שלא הצטרפתי אליכם ליום השני....
אופנועים >>
לצפיה ב-'לא נורא'
לא נורא
04/04/2010 | 01:16
1
1
בתחום האקדמי אתה יותר רציני מאיתנו
אופנועים >>
לצפיה ב-'התחום הוא לא ממש אקדמי אצלי '
התחום הוא לא ממש אקדמי אצלי
04/04/2010 | 01:19
1
בכל מקרה אני שואף אחרי המסטר לשדרג כמה שיותר מהר!!!
אופנועים >>
לצפיה ב-'כבוד לרוכבות שתרמו לתרבות הרכיבה שלנו'
כבוד לרוכבות שתרמו לתרבות הרכיבה שלנו
04/04/2010 | 12:04
2
1
ושבעצם נוכחותן הן מסייעות לנו לשנות את התדמית המטופשת שהייתה פעם לרוכבי האופנוע.
ככל שתרבה מעורבות הרוכבות כן ייקל לנו להתחבר לציבור שלמעלה ממחציתו נשים , שרובן סבורות שאופנוע זה לגברים בלבד...
ולכל רוכבי המקלדת: קחו דוגמא ממי שהפכו ימי עבודה לימי חופשה, על חשבונן, ורכבו את המסלול כולו .
ולכל הרוכבות - תודה והמשיכו עמנו בעתיד כי כל אחת מכן מביאה עמה כיום ערך מוסף למאבק שלא יסולא בפז.
רק רכיבות טובות
אופנועים >>
לצפיה ב-''
04/04/2010 | 13:33
3
לצפיה ב-'תודה רבה למארגנים, למנהלים, למובילים, למשטרה,'
תודה רבה למארגנים, למנהלים, למובילים, למשטרה,
04/04/2010 | 12:57
למשתתפים, למארחים בנקודות העצירה ולמזג האויר. היה מסע מהנה מאוד ומאורגן למופת.
אופנועים >>
לצפיה ב-'יומן מסע של ינוקא מפולגז'
יומן מסע של ינוקא מפולגז
04/04/2010 | 13:28
4
לצפיה ב-'מסע פסח'
מסע פסח
04/04/2010 | 00:24
3
בהחלט שנהנתי מכל רגע במסע (למרות שזכיתי להשתתף בו רק מהיום השני- ממבשרת...) חוץ מהרגעים האימתניים והקרירים בלילה בב"ש....חחח  כן ירבו כאלו ולא רק מתוך מחאה :)
היה מעולה!
אופנועים >>
לצפיה ב-'כל הכבוד למארגנים ולמשתתפים'
כל הכבוד למארגנים ולמשתתפים
05/04/2010 | 11:43
1
הצטערתי שנבצר ממני להשתתף , האופנוע עומד במוסך למכירה )-:
אופנועים >>
לצפיה ב-'כל הכבוד על המסע'
כל הכבוד על המסע
05/04/2010 | 20:19
1
אני מתנצל על הנפקדות, אבל יש לי פתק מהאישה שאישר לי
אופנועים >>

הודעות אחרונות

21:05 | 13.09.19 נמלה עוקצת
10:37 | 05.09.19 אוהבותה
14:40 | 14.08.19 TS250X1
08:00 | 31.07.19 יהודה אל
07:58 | 31.07.19 יהודה אל
14:01 | 24.07.19 alikoneamn
00:11 | 28.06.19 יהודה אל
14:29 | 22.06.19 דוש שבילים
07:20 | 11.06.19 כRובי
07:12 | 06.06.19 Nim27
23:06 | 21.05.19 hagi1934

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ