מסע חוצה ישראל - סיכומים, רשמים,תודות וכו

RIDE TO LIVE

New member
חוץ מזה שהיה חם היה מושלם היום !

כל הכבוד לכל מי שהגיע . וחבל שלא הגיעו יותר . . . .

holy crap man

New member
גלובס - מציגים אותנו באור רע, טקבקו

------ההודעה מפורום פולגז---------- שימו לב איזה כותרת נדבקה על המאבק כתוצאה מראיון אחד http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000550808&fid=3220 מחאת האופנוענים: ההבטחה לפקקים באיילון לא התממשה והכותרת הזו היא כותרת מתוקנת, נכתב תחילה, מחאת האופנועים נחשלה, הכבישים לא נחסמו באיילון. נראה שהם תיקנו אותה אחרי ששלחתי אליהם מכתב בנושא, ואולי עוד תגובות של אנשים שיודעים שזו לא הייתה מטרת המאבק. מה שאני מנסה להגיד, זה שכל כך צריך להיות זהיר עם התקשורת, כי התקשורת מחפשת כותרת, ומילה אחת על פקקים שיהיו באזור, הפכה להיות מטרת המאבק, וזה חבל, וזה ממש העציב אותי. כל המאבק הנוכחי נסב על העובדה שלא נפריע לאנשים בחגים, ומי שקורא כותרת מסוג זה פשוט כועס עלינו.

xfwind

New member
../images/Emo12.gifדממה מעיקה.

אני רגיל לדיווחים, תמונות ודאחקות. נגמר המסע
היה ארוע בגני יהושע
מה השקט המפחיד הזה

idoga

New member
גם אני התפקדתי!

לא כתבתי על זה עד עכשיו - אבל למרות שאני משתתף פעיל במאמצים ובפעילויות של המאבק הזה בחודשים האחרונים, התפקדתי רק היום בצהריים, כשהגענו לגני יהושע. היה לי קושי אידיאולוגי עם הנושא הזה. בנאומי הסיכום על הוואן שכחו להגיד תודה גם למשטרת ישראל על הליווי. די קיוותי שיחידת האופנועים של מתנ"א תצטרף אלינו בצומת חולון.
אמרתי לכם כבר ששלחתי להם פעם קורות חיים?

גלובוס בשירות המדינה../images/Emo46.gif

פשוט לא יאמן שהאנשים בישראל עדין חושבים במובן של פראי אדם. אופנועים=סכנה לציבור. ושוכחים דברים חשובים.

iec

New member
../images/Emo45.gifכמה עוד מתפקדים עוד נוספו?

ב ו Z י

New member
יושי6 עשה טובה והתפקד סופסוף ../images/Emo45.gif

כנראה שנמאס לו "לעמוד" עם עוד אופנועים
(אתה יודע למה אני מתכוון) חחחחחחחחח

מיצו

New member
ישנתי 4 שעות רצוף, ותיכף חוזר לישון עוד.

היה מדהים! תמונות יעלו (אני מאמין) כי היו המון צלמים. נוספו עוד מאות טפסי התפקדות (דיווח מלא, בהמשך). דבר אחד איכזב אותי באופן אישי - ההיעדרות המקוממת של חלק גדול מחברי הפורום המוכרים. זה לא שאנשים לא היו - היו ברגעי השיא בין 300 ל- 400 רוכבים - אבל חלק גדול מהאנשים שכותבים פה באופן קבוע לא הגיעו בכלל לאף אחד מימי המסע. כן, כל אחד עם הסיבות (קריא - תירוצים) שלו. זה בסדר. אבל איפושהו זה מאכזב. המאבק הזה הוא לא בשבילי ולא בשביל אף אחד מחברי המטה. המאבק הזה הוא כדי שהדור החדש יוכל להנות מרכיבה על דו"ג מבלי להצטרך למכור כלייה. אבל מסתבר, כנראה, שציפיות לחוד ומציאות לחוד. מה שכן - דבר אחד ברור: המאבק נמצא על המפה, והוא התפשט עכשיו לקצוות הארץ.

Dungeon

New member
יש לי נזילה מהקארטר שמן לתוך הוריאטור

נשבע לך. גם חסר לי איתות ימין.

jeffy1

New member
אנשים עובדים ומשפחה...../images/Emo24.gif

אני אחרי עבודה הגעתי היום (שישי). היה אחלה אירגון. התמונה מאשקלון. איך\ איפה עשית את הצביעה של הקסדה?

kangal

New member
../images/Emo201.gif מן תקופה כזו בחיים, אפילו לא יוצא לי

לרכב, בקושי לנשום. 'צטערת
תאמין לי, שאני מאוכזב מעצמי.

yoshi6

New member
עזוב רעש, אתה יודע כמה החלקות מנעת??

שלא לדבר על פנצ'רים.

iec

New member
אל תתלהב,ממה שהבנתי לא היו שם הרבה