לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2919829,198 עוקבים אודות עסקים

פורום אופנועים

ברוכים הבאים לקהילת האופנוענים של תפוז! בין אם אתם רוכבים על "חרגולים" עצבניים בשטח, מלחכים אספלט עם הסליידרים בכבישים רחוקים, מתניידים ביעילות עם הקטנוע בעיר או ממרקים ניקלים אחת ליום ומגהצים את הפרנזים לפני הטיול... לכם ולכל מי שהאהבה והטירוף למוטוריקה בכלל ולכלים דו גלגליים בפרט זורמת אצלו בוורידים, ל-כווולכם מיועד מקום המפלט העונה לשם "פורום האופנועים של תפוז"!

גולשי ומנהלי הפורום ישמחו לארח אתכם בצל עצי התפוז של הפרדס כיאה לאחווה האופנוענית ולחויה המשותפת לכולנו. 

אז מה עושים כאן? כאן תוכלו להעלות כל שאלה בנושא יקיר לבכם או משאת נפשכם: לתת טיפ לרוכבים חדשים, להתלונן על מפגעי מע``צ ומשטרת התנועה (או להחמיא! גם זה יכול לקרות!), לתכנן או להמליץ על טיולים, להתלונן, להחמיא או לשאול על בתי עסק, בעיות מנוע/אביזרים/חלקים לשאול ולענות, מה שתרצו.

בכותרת האפורה שבראש הפורום, תוכלו למצוא קישורים לכתבות, מאמרים, מבחנים, השוואות והמלצות על אופנועים (כמובן..) מומלץ לקרוא את "כללי הגלישה בפורום" אשר מופיעים ב"מאמרי הפורום" לפני תחילת הגלישה.

מעט היסטוריה: 
פורום האופנועים של תפוז הוקם ביוני של שנת 2000 הפך להיות ביתה החדש של קהילת האופנועים שהייתה ב- IOL (ואשר עברה לזמן קצר למערכת הפורומים של וואלה). כל חברי הקהילה עברו כאחד לתפוז, ומנהלה הראשון של הפורום - KLE - מסר את שרביט הניהול ל- כRובי, מנהלה המקורי של הקהילה עוד מימיה ב- IOL. 
בתחילת 2003 הצטרף COLT לניהול הפורום כדי להשתתף עם כRובי בתפעול הפורום ובניהולו. באותה הזדמנות נפרד צוות הניהול מ- MIKEE. 
כאשר כRובי קיבל הצעה לשמש כמנהל מותג KTM בישראל, נבחר R-יק למלא את התפקיד הקשה.
במהלך שנת 2004 נכנס 45degrees לניהול הפורום, וזמן קצר לאחר מכן עזב COLT ואל הצוות הצטרף MAX D. 
בשנה לאחר מכן התייצב צוות הניהול ועמד על 3 מנהלים - TYGGER, MAX ועוד אחד שביקש למחוק את שמו מהיסטורית הנהלת הפורום. 
בחודשים האחרונים של 2007 התחלפו 3 המנהלים בצוות אחר המונה את מיצו, yarivos ו- LoneRider, וביחד קבעו סטנדרטים חדשים לניהול וכן הרימו את שני מפגשי האופנוענים הגדולים שהיו בישראל מאז ומתמיד - לטרון 2007 ו- 2008.
אחרי פרישתם של yarivos ו-LoneRider מהניהול. הצטרפו hajbi ו- Pumi לצוות המנהלים. 
בהנהגתם של מנהלי הפורום, פורום האופנועים בתפוז היווה את אחד מהגורמים המשמעותיים ביותר במטה המאבק לביטוח חובה הוגן, מאבק שהחל בסוף 2009 כשבשיאו אירגן מטה המאבק את ההפגנה הגדולה ביותר שידע עולם הדו"ג בישראל, הפגנת ה- 15 בנובמבר 2009, הידועה גם בכינוייה "תל אביב עומדת".
בתחילת שנת 2011 פרש Pumi והחליף אותו avi elbaz, ואל צמד הניהול הצטרפה גם הגולשת gamgam. אחרי פרישתו של אבי הצטרף לצוות עופר רונן Vstrom וגם הוא פרש באמצע 2015.

לסיכום: כולם פה ישמחו תמיד לעזור, לתמוך, לצחוק, לשאול ולהתעניין בכל מה שיש לך לומר על דו-גלגליים. אנחנו בטוחים שתהנו. בברכת רכיבה מהירה ובטוחה! (החיים קצרים-תנו בגז!)

עשרת הדיברות לגולש ברשת (מתוך פורום התמכרות לאינטרנט בתפוז): 1. זכור את האנושיות, עמוד על שלך אך אל תעשה לחברך מה ששנוא עליך. 2. הצמד לנורמות ההתנהגות החלות בחיי המציאות. 3. דע היכן אתה נמצא במרחב הוירטואלי. 4. כבד את זמנם ורוחב הפס של האחרים. 5. תראה יפה ברשת. 6. חלק את הידע והמומחיות שלך ברשת, למען עולם טוב יותר. 7. שמור את המלחמות הרגש תחת בקרה. 8. כבד את פרטיותם של האחרים. 9. אל תנצל לרעה את הכח שלך. 10. היה סלחן כלפי טעויות הזולת.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אופנועים

ברוכים הבאים לקהילת האופנוענים של תפוז! בין אם אתם רוכבים על "חרגולים" עצבניים בשטח, מלחכים אספלט עם הסליידרים בכבישים רחוקים, מתניידים ביעילות עם הקטנוע בעיר או ממרקים ניקלים אחת ליום ומגהצים את הפרנזים לפני הטיול... לכם ולכל מי שהאהבה והטירוף למוטוריקה בכלל ולכלים דו גלגליים בפרט זורמת אצלו בוורידים, ל-כווולכם מיועד מקום המפלט העונה לשם "פורום האופנועים של תפוז"!

גולשי ומנהלי הפורום ישמחו לארח אתכם בצל עצי התפוז של הפרדס כיאה לאחווה האופנוענית ולחויה המשותפת לכולנו. 

אז מה עושים כאן? כאן תוכלו להעלות כל שאלה בנושא יקיר לבכם או משאת נפשכם: לתת טיפ לרוכבים חדשים, להתלונן על מפגעי מע``צ ומשטרת התנועה (או להחמיא! גם זה יכול לקרות!), לתכנן או להמליץ על טיולים, להתלונן, להחמיא או לשאול על בתי עסק, בעיות מנוע/אביזרים/חלקים לשאול ולענות, מה שתרצו.

בכותרת האפורה שבראש הפורום, תוכלו למצוא קישורים לכתבות, מאמרים, מבחנים, השוואות והמלצות על אופנועים (כמובן..) מומלץ לקרוא את "כללי הגלישה בפורום" אשר מופיעים ב"מאמרי הפורום" לפני תחילת הגלישה.

מעט היסטוריה: 
פורום האופנועים של תפוז הוקם ביוני של שנת 2000 הפך להיות ביתה החדש של קהילת האופנועים שהייתה ב- IOL (ואשר עברה לזמן קצר למערכת הפורומים של וואלה). כל חברי הקהילה עברו כאחד לתפוז, ומנהלה הראשון של הפורום - KLE - מסר את שרביט הניהול ל- כRובי, מנהלה המקורי של הקהילה עוד מימיה ב- IOL. 
בתחילת 2003 הצטרף COLT לניהול הפורום כדי להשתתף עם כRובי בתפעול הפורום ובניהולו. באותה הזדמנות נפרד צוות הניהול מ- MIKEE. 
כאשר כRובי קיבל הצעה לשמש כמנהל מותג KTM בישראל, נבחר R-יק למלא את התפקיד הקשה.
במהלך שנת 2004 נכנס 45degrees לניהול הפורום, וזמן קצר לאחר מכן עזב COLT ואל הצוות הצטרף MAX D. 
בשנה לאחר מכן התייצב צוות הניהול ועמד על 3 מנהלים - TYGGER, MAX ועוד אחד שביקש למחוק את שמו מהיסטורית הנהלת הפורום. 
בחודשים האחרונים של 2007 התחלפו 3 המנהלים בצוות אחר המונה את מיצו, yarivos ו- LoneRider, וביחד קבעו סטנדרטים חדשים לניהול וכן הרימו את שני מפגשי האופנוענים הגדולים שהיו בישראל מאז ומתמיד - לטרון 2007 ו- 2008.
אחרי פרישתם של yarivos ו-LoneRider מהניהול. הצטרפו hajbi ו- Pumi לצוות המנהלים. 
בהנהגתם של מנהלי הפורום, פורום האופנועים בתפוז היווה את אחד מהגורמים המשמעותיים ביותר במטה המאבק לביטוח חובה הוגן, מאבק שהחל בסוף 2009 כשבשיאו אירגן מטה המאבק את ההפגנה הגדולה ביותר שידע עולם הדו"ג בישראל, הפגנת ה- 15 בנובמבר 2009, הידועה גם בכינוייה "תל אביב עומדת".
בתחילת שנת 2011 פרש Pumi והחליף אותו avi elbaz, ואל צמד הניהול הצטרפה גם הגולשת gamgam. אחרי פרישתו של אבי הצטרף לצוות עופר רונן Vstrom וגם הוא פרש באמצע 2015.

לסיכום: כולם פה ישמחו תמיד לעזור, לתמוך, לצחוק, לשאול ולהתעניין בכל מה שיש לך לומר על דו-גלגליים. אנחנו בטוחים שתהנו. בברכת רכיבה מהירה ובטוחה! (החיים קצרים-תנו בגז!)

עשרת הדיברות לגולש ברשת (מתוך פורום התמכרות לאינטרנט בתפוז): 1. זכור את האנושיות, עמוד על שלך אך אל תעשה לחברך מה ששנוא עליך. 2. הצמד לנורמות ההתנהגות החלות בחיי המציאות. 3. דע היכן אתה נמצא במרחב הוירטואלי. 4. כבד את זמנם ורוחב הפס של האחרים. 5. תראה יפה ברשת. 6. חלק את הידע והמומחיות שלך ברשת, למען עולם טוב יותר. 7. שמור את המלחמות הרגש תחת בקרה. 8. כבד את פרטיותם של האחרים. 9. אל תנצל לרעה את הכח שלך. 10. היה סלחן כלפי טעויות הזולת.

לצפיה ב-'הצטרפתי לסטטיסטיקה...מהירות'
הצטרפתי לסטטיסטיקה...מהירות
19/02/2010 | 11:04
59
23
אהלן,
נתפסתי על מהירות.
בדו"ח כתוב 103 במקום 50.
ז'בוטינסקי רמת גן , אקדח לייזר.
נלקח לי הרשיון עד ליום ראשון. ביום ראשון אני צריך להסביר את עצמי בתחנת המשטרה ולשכנע שלא ישללו לי את הרשיון.
חוץ מזה נקבע לי משפט לעוד כמה חודשים.

מה עושים?
איך אני יוצא מזה במינימום נזקים?
כלומר, שהרשיון לא ישלל. קנס כספי כבר נספוג...
אופנועים >>
לצפיה ב-'עו"ד'
עו"ד
19/02/2010 | 11:12
4
15
אם לא הודית, לא התנצלת ולא הבעת חרטה אז יש לך סיכוי. עו"ד טובים הצילו רשיונות שמצבים הרבה יותר גרועים.
אם אתה רוצה למנוע גם את השליליה המנהלתית (ל - 30 יום) אז כדאי לך ליצור קשר עם העו"ד כבר ביום ראשון.
אופנועים >>
לצפיה ב-'מי העו"ד אם כך?'
מי העו"ד אם כך?
19/02/2010 | 11:29
3
7
מישהו מומלץ באיזור תל אביב?
יש הערכת עלויות של שירות כזה?
אופנועים >>
לצפיה ב-'עוד לא יצא לי לקחת עו"ד בתחום הזה'
עוד לא יצא לי לקחת עו"ד בתחום הזה
19/02/2010 | 11:48
2
7
ככה שהמלצות אין לי.
הערכת עלות? ממקרים דומים, יכול להגיע בקלות ל - 3K-4K.
אופנועים >>
לצפיה ב-'אחכה לחברי פורום אחרים, אולי להם המלצות...'
אחכה לחברי פורום אחרים, אולי להם המלצות...
19/02/2010 | 11:52
1
6
המחיר מאוד כואב...
אולי אופציית השלילה כבר לא נוראית כל כך?!
אופנועים >>
לצפיה ב-'תלוי למי.'
תלוי למי.
19/02/2010 | 11:57
7
בכל אופן, במידה ולא תמצא מספיק המלצות, יש גם פורום משפטי בפול גז, אני מציע
לך לבדוק את זה לעומק ולנסות להימנע מטעויות, שלילה זה דבר כואב, ואף עלול להשפיע על שלילות בעתיד..

בנוסף, יש גם את שיטת "מוצלחי" - אין לי ניסיון עם השיטה, אולי דברים השתנו מאז והיום זה
עלול רק להחמיר את המצב,בזמנו, הוגה השיטה טען שהוא הצליח להתחמק מצרות.
אני חושב שכתבו על זה גם במוטו.
אולי מישהו עם ניסיון עדכני של השיטה יוכל לספר אם זה עזר, או לא.
אופנועים >>
לצפיה ב-'ברוך הבא למועדון . יש לך עבר ?'
ברוך הבא למועדון . יש לך עבר ?
19/02/2010 | 11:13
1
7
לצפיה ב-'גם עבר יש'
גם עבר יש
19/02/2010 | 11:28
8
מ2007 מהירות על מכונית.
מ2008 על עצור עם הטוסטוס.
עוד כמה דברים קטנים יותר...

תודה על הברכות.
אופנועים >>
לצפיה ב-'אל תלך ביום ראשון לפגוש את הקצין'
אל תלך ביום ראשון לפגוש את הקצין
<< ההודעה הנוכחית
19/02/2010 | 11:56
30
76
  יש לך עבר בתחום עברות התעבורה + עברת מהירות מעל 45 קמ"ש מהמותר.
בוודאות תקבל מנהלתית לחודש - אל תלך לפגוש את הקצין.
סביר שישללו לך גם ככה למרות שיש סיכוי קלוש שהפקידה של הקצין תשכח את הרשיון שלך במגרה ותצא לחופשת לידה .
במקרה כזה לא תרשם שלילה במשרד הרישוי תבדוק בשבוע הבא במשרד הרישוי.
שלילה נכנסת לתוקף רק כאשר היא נרשמת ברשות המחוקקת קרי משרד התחבורה - משרד הרישוי ולא ברשות המבצעת קרי משרד המשטרה.

שלב ב: שלח בקשה למשטרה לביטול הדו"ח .
אל תסביר אל תנמק , דואר רשום + אישור רישום וחתימה על הדואר.

המשך יבוא.

אופנועים >>
לצפיה ב-'בדיוק כתבתי לו על השיטה שלך '
בדיוק כתבתי לו על השיטה שלך
19/02/2010 | 11:58
11
לצפיה ב-'אתה גאון'
אתה גאון
19/02/2010 | 12:00
12
לצפיה ב-'מש' התחבורה=מבצעת (ממשלה). מחוקקת=כנסת'
מש' התחבורה=מבצעת (ממשלה). מחוקקת=כנסת
19/02/2010 | 12:22
1
11
לצפיה ב-''
20/02/2010 | 09:08
9
לצפיה ב-'שאלת ביניים'
שאלת ביניים
19/02/2010 | 13:18
25
20
השוטר לקח לי את הרשיון והביא לי דף של "רשיון זמני".
עליו כתוב במפורש שעלי להתייצב במשטרה ביום ראשון.
עוד כתוב שתוקף הנייר הזה הוא עד ליום ראשון.

אז בעצם מיום ראשון אני בלי רשיון, לא כך?

שנית,
אתה אומר שבכל מקרה אקבל שלילה, אז מה הרווחתי בזה?
אופנועים >>
לצפיה ב-'משרד הרישוי נתן , משרד הרישוי יקח'
משרד הרישוי נתן , משרד הרישוי יקח
19/02/2010 | 14:19
24
22
  לא שוטר ולא אף אחד ברמה הזו יכול לקחת לך את הרשיון.

נכון לקחו לך את הטופס עליו רשום שיש לך רשיון רשום כחוק במשרד הרישוי .
מי שיכול לבטל לך את הרשיון הוא בית המשפט או קצין משטרה שיגישו הודעה למשרד הרישוי.

עד שזה לא בוצע ממש לא חשוב היכן נמצא הטופס ומה רשום בו.

קצין משטרה רשאי תחת הוראת החוק לבקש  ממשרד הרישוי להשעות את הרשיון שלך לתקופה שלא תעלה על 30 יום באופן מנהלתי .
אולם הוא חייב לבצע זאת דרך משרד הרישוי.

לכן אין תוקף לביצוע לקיחת טופס הרשיון על ידי שוטר שאינו מוסמך כלל לשללל לך את הרשיון.

זה נכון מבחינת נוחות עבור קצין המשטרה אולם אין לזאת שום קשר לביצוע שלילה בפועל.
אופנועים >>
לצפיה ב-'חוקי/לא חוקי, הרשיון כבר אצל הקצין...'
חוקי/לא חוקי, הרשיון כבר אצל הקצין...
19/02/2010 | 16:38
23
14
לצפיה ב-'אל תבלבל בין רשיון לטופס הרשיון'
אל תבלבל בין רשיון לטופס הרשיון
20/02/2010 | 14:25
22
23
  טופס הרשיון נמצא אצל הקצין משטרה .
זה לא אומר שאין לשואל רשיון .

זה אומר שהרשיון במשרד הרישוי בתוקף עד אשר יבחר הקצין משטרה להפעיל סמכותו ולבקש ממשרד הרישוי להשעות את הרשיון למשך 30 יום.
אין באפשרות הקצין משטרה לשלול רשיון או להשאיר אצלו את הטופס רשיון לתקופה העולה על 30 יום .

אני אישית מקפיד תמיד לשמור (אחד בבית אחד עלי ) 2 טפסי רשיון ואישור גנבת הרשיון + אישור גנבת מספר האופנוע חתום מהמשטרה.

אופנועים >>
לצפיה ב-'ואיך בדיוק הוא אמור לעקוב אחר תוקף הרישיון?'
ואיך בדיוק הוא אמור לעקוב אחר תוקף הרישיון?
20/02/2010 | 17:55
21
15
אם שללו והוא נתפס נוהג זה יכול להיגמר במעצר
שלא לדבר על אי תקפות הביטוח
אופנועים >>
לצפיה ב-'אני מניח שאפשר לברר במשרד הרישוי'
אני מניח שאפשר לברר במשרד הרישוי
20/02/2010 | 17:57
20
8
לצפיה ב-'את זה גם אני הנחתי'
את זה גם אני הנחתי
20/02/2010 | 18:06
19
15
אבל ע"מ שהנתון יהיה עדכני הוא צריך לברר כל שניה...
מקווה שירדת לסוף דעתי
אופנועים >>
לצפיה ב-'כן, הבנתי'
כן, הבנתי
20/02/2010 | 18:13
15
12
בכל מקרה לדעתי לפחות זה לא שווה את הסיכון. יש מספיק דברים שאפשר לעשות נגד דוחו"ת ומשפטים. בשלילה מנהלתית אפשר לבוא ולהתחנן (ככל הנראה לא יעבוד אלא אם העבודה תלוייה בזה או כל סיבה אחרת ממש חשובה) או לחילופין לקחת עו"ד כבר בשלב הזה ולבקש ממנו לטפל גם בשלילה המנהלתית.
אופנועים >>
לצפיה ב-'יש לך תחנונים טובים בשלף?'
יש לך תחנונים טובים בשלף?
20/02/2010 | 20:08
14
12
כאלה שממש ישכנעו את אדון שוטר לוותר לי על המנהלתית?
אופנועים >>
לצפיה ב-'סיכוי קלוש אל תלך לשם מיותר'
סיכוי קלוש אל תלך לשם מיותר
20/02/2010 | 20:13
9
16
  הקצין כבר שמע את כל התרוצים האפשריים.

מה גם שבעת השיחה עימו אתה מבצע חצי הודאה באשמה וזו טעות להמשך.

אם תחליט ללכת מחר בניגוד מוחלט לעצתי זו - נשמח לשמוע מה היו התוצאות.
אופנועים >>
לצפיה ב-'אבל עדיין לא הבנתי מה עם הרשיון?'
אבל עדיין לא הבנתי מה עם הרשיון?
20/02/2010 | 20:18
8
13
אם מחר עוצר אותי שוטר ומבקש לראות רשיון, מה אני עושה?
אופנועים >>
לצפיה ב-'זו בעיה קטנה, אבד לך, נשאר בבית'
זו בעיה קטנה, אבד לך, נשאר בבית
20/02/2010 | 20:23
7
14
יבדקו במסוף, המסוף אני מניח לוקח נתונים ממשרד הרישוי. הבעיה הגדולה אם השלילה נכנסה לתוקף ואז הם רשאים להחרים גם את האופנוע ל - 30 יום. כמו שאמרתי, יש הרבה משחקים שאפשר לעשות אבל לדעתי, אל תרכב אפילו מטר אם אתה לא בטוח ב - 100 אחוז שהרישיון בתוקף.
אופנועים >>
לצפיה ב-' עצה טובה והגיונית'
עצה טובה והגיונית
20/02/2010 | 20:26
5
11
והרי אין מישהו אשר מחובר למחשבי המשטרה/משרד הרישוי כל רגע בחייו...
מצד שני כל רגע ורגע יכול לקפוץ לך שוטר לכביש ולעצור ל"בדיקה שגרתית".
אופנועים >>
לצפיה ב-'עצירה לבדיקה זה המקרה היותר קל'
עצירה לבדיקה זה המקרה היותר קל
20/02/2010 | 20:33
4
10
במקרה תאונה ובמיוחד תאונה לא קלה, הביטוח יחפור וינבור בדיוק מה עשית, מתי ולמה ויינסה להתנער ממך. אם חס וחלילה פגעת גם שמישהו, למשל הולך רגל אז גם המשטרה תמרר לך את החיים ואתה עלול אף להגיע לכלא.
השוטר הריי יעיד שלקח לך את הרישיון ואף יוכל להציג אותו. סיכוי גדול שיש לפחות עוד שוטר אחד שהיה איתו שיתמוך בעדות שלו. במשטרה יעידו שלא הגעת לשימוע ואתה, מה אתה תגיד להגנתך? שלא קיבלת מכתב?
אופנועים >>
לצפיה ב-''
20/02/2010 | 20:37
9
לצפיה ב-'דווקא מהבחינה הביטוחית אני לא חושב'
דווקא מהבחינה הביטוחית אני לא חושב
21/02/2010 | 00:44
2
7
שתהיה בעיה.

כי כמו שנכתב פה מקודם, השלילה צריכה לקבל תוקף.
האקט עצמו של לקיחת הרשיון אינו שלילה ולכן לחברת הביטוח אין "CASE".

לדעתי לפחות

מה שמורמ מתאר פה מזכיר לי בירוקרטיות מעולמות אחרים...
מי שיודע איך מערכת X עובדת, יודע איך ללכת בין הטיפות.
אופנועים >>
לצפיה ב-'אנחנו מדברים על האפשרות שהשלילה כן תיכנס '
אנחנו מדברים על האפשרות שהשלילה כן תיכנס
21/02/2010 | 00:53
1
8
לתוקף אבל עדיין לא הגיע מכתב בדואר רשום. נגיד שרק נשלח אבל במשרד הרישוי כבר עודכן. יותר מזה, אפילו אם במשטרה לא עודכן במקרה של תאונה מספיק רצינית הביטוח יבררו במשרד הרישוי. הריי כל דבר הכי קטן זו עילה עבורה להתחמק ופה מדובר בעילה ממש רצינית.
אופנועים >>
לצפיה ב-''
21/02/2010 | 09:41
6
לצפיה ב-'בדיקת רישיון לא נעשה מול משרד הרישוי ממש'
בדיקת רישיון לא נעשה מול משרד הרישוי ממש
20/02/2010 | 21:12
13
למשטרה יש מאגר מידע משלהם, והוא מעודכן אחרת.

לי למשל, ב 2007 היה משפט, וקיבלתי בו שלילה של חודש, עם ניקוי שלילה מנהלתית של 30 יום (שהיתה בפועל שבוע).
מה שזה אמר הוא שקיבלתי 0 חודשי שלילה, והרישיון שלי היה אצלי, ובתוקף.

לעומת זאת במשטרה היה 1-1=1 (מה לעשות, משטרה+חשבון = ציון 0).
מה שזה אמר הוא שבמשטרה היה רשום שאני בשלילה.
בנוסף כנעצרתי לבדיקת רישיונות שנתיים אחרי זה, השוטר אמר לי שאני עדיין בשלילה (למרות שלא הייתי).

הייתי צריך להגיע לבית המשפט כדי שהם יגידו בטלפון לשוטר האחראי, והוא עדכן זאת ידנית.
אופנועים >>
לצפיה ב-'אין לי'
אין לי
20/02/2010 | 20:18
2
9
רק תלות ברישיון בעבודה. לנהגי מוניות ומשאיות זה עובד כל הזמן. ולא, זה שייקח שעתיים באוטובוס וצריך לקום ב- 5 בבוקר כנראה לא יספיק.
אם אין לך תירוץ כזה אולי עדיף באמת לא להגיע.
בעניין ההודעה שצריך להודיע לך. אני ממש לא בטוח שהשלילה לא תיכנס לתוקף. אני מניח שבאמת חייבים להודיע לך אבל ייתכן שההודעה למשרד הרישוי נעשית במקביל לשליחת הדואר הרשום. אף אחד לא יחכה לראות אם אספת את המכתב או לא.
הטענה שלא קיבלת הודעה כזאת עלולה שלא לעמוד לך אם תיעצר לבדיקה או שתעשה תאונה (ואז הביטוח יתנער ממך והשופט "יקרע" אותך על תאונה הזמן שלילה).
אופנועים >>
לצפיה ב-'בדיוק, אין שום רצון ליפול ככה'
בדיוק, אין שום רצון ליפול ככה
20/02/2010 | 20:21
1
5
סה"כ אני ילד טוב ירושלים.
מצד שני שלילה מנהלתית ל30 יום לא בדיוק מתאימה לי.
מצד שלישי לא מתאים לי גם משפט ואולי עוד שלילה בהמשך למי יודע כמה זמן...
אופנועים >>
לצפיה ב-'העבירה שלך נחשבת חמורה'
העבירה שלך נחשבת חמורה
20/02/2010 | 20:29
5
את המשחקים האלה עושים יותר עם דוחו"ת ברי קנס שם הסיכון הכולל די קטן. הכל תלוי בסופו של דבר בכמה הרישיון חשוב לך. אם הנזק הכספי שולי ביחס לאובדן הרישיון (ל-30 יום ואולי לתקופה נוספת בתום המשפט) אז קח עו"ד כבר עכשיו שייטפל לך בזה.

מאחר ואני מניח שנעצרת וקיבלת הזמנה במקום ובזוהית בוודאות על סמל רישיון  אז בגדול מה שהעו"ד יישחק עליו זה האמינות של המכשיר, האם כוייל? האם הופעל נכון? האם בכלל כוון אליך ולא למישהו אחר? וכו.
חוץ מזה, הוא יעשה הרבה כדי לדחות את המשפט עוד ועוד, יציק למשטרה ולתביעה עם מכתבים ובקשות שונות (כמו שמציע מוטי בגדול) ובאיזשהוא שלב יינסה לשחק על התיישנות ואם יש הרשעה ופסק דין אז כיידוע "עברו כבר מספר שנים ומאז מרשי לא ביצע שום עבירה והשתקם ולכן אפשר להסתפק בקנס כספי ושלילה על תנאי בלבד".

מצד שני, המשפט שלך יכול לצאת על תקופה רוויות תאונות והרוגים ועם הרבה ביקורת לאוזלת יד של המשטרה ומערכת המשפט ואז יבחרו דווקא בך כשעיר לעזאזל.
אופנועים >>
לצפיה ב-'עשה לעצמך טובה'
עשה לעצמך טובה
20/02/2010 | 23:17
4
תרים טלפון לעו"ד שינחה אותך מה לעשות, חפש בארכיון המלצות לעו"ד
אח"כ תתפנה לעצות כאלו ואחרות
בכל מקרה הנה קישור להפקת כפל רישיון נהיגה
אופנועים >>
לצפיה ב-'לא צריך כל שניה - כי צריך להודיע לך על שלילה'
לא צריך כל שניה - כי צריך להודיע לך על שלילה
20/02/2010 | 20:03
2
10
  פקידת קצין המשטרה חייבת להודיע לך במכתב רשום שהקצין החליט לשלול לך את הרשיון מאחר ולא הגעת לפגישה עימו.
במידה ולא קיבלת הודעה אין לך שלילה.

שיו לב !! בעת ביצוע העברה נלקח לך הרשיון - זה רק טופס . הרשיון הוא המונח ברישום משרד הרישוי.
על מנת לשלול לך את הרשיון מנהלתית חייב הקצין להודיע לך על ביצוע שלילה מנהלתית לחודש באופן ברור קרי מכתב רשום.

ללא קשר מומלץ אחת לכמה ימים לבדוק במחשב משרד הרישוי- כמדומני שניתן לבדיקה באינטרנט.
אופנועים >>
לצפיה ב-'אני אשאל שוב, מה קורה כשאני מתבקש להציג רשיון'
אני אשאל שוב, מה קורה כשאני מתבקש להציג רשיון
20/02/2010 | 20:23
1
12
ואין בידי את "הטופס"?

אז במקרה תמים ישחררו אותי.

במקרה הזה אולי יזמברו אותי.
כי יש רישום כלשהו במחשבי המשטרה שביצעתי עבירה כביכול, שיש נגדי כתב אישום ושלא הופעתי אצל קצין המשטרה...
אופנועים >>
לצפיה ב-'אי אפשר לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה'
אי אפשר לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה
20/02/2010 | 20:39
12
  אם אתה מבצע תרגילים שכאילו עליך להיות מוכן להתמודדות לא פשוטה.

לא אוכל לתת לך ביטוח כנגד הסתבכות עבור  " ילד טוב ירושליים".

אתה מדבר עם עבריין תנוע מועד עם חשיבה קרימינלית בהגדרה - זה רחוק מאוד מלהיות ילד טוב ירושליים.
אתה מדבר עם עבריין מהירות כבד שרכב על CBR1000RR  במהירויות שאסור לכתוב פה עד לשלבי מנתק הצתה כאשר המספרים אמממ...לא ברורים.

אם אתה ילד טוב ירושליים - לך לקצין קבל את הדלילה שלך וסע באוטובוס.
המניפסט שכתבתי אינו מיועד לכל הרוכבים - רק לקרימינלים שכבר עומדים עם הגב לקיר והברירה שלהם היא או שלילה ארוכה או לחפס מוצא קשה ובעל סיכויים נמוכים לביצוע תוך כדי סיכונים ותוך כדי עבודה קשה קשה עם מכתבים , צילומים , תעוד , דואר רשום , ויכוחים וכדומה.
90% מהרוכבים לא יתמודדו כראוי עם המערכת ויקבלו שלילה ויקטרו .
המשטרה הולכת על שיטת מצליח - וככה הם דגים 90% מהרוכביםולמעלה מ- 99% מהנהגים .

החומה זה להיות באחוזים הבודדים שנושרים מהמערכת המורכבת הזו , אילו שנושרים מהסרט הנע לכוון שלילה הם בודדים שנלחמים על נפשם.

לעניין : טכנית אם תופסים אותך על הצגת רשיונות תמיד תוכל לטעון כמו אהבל "לא ידעתי " לא הבנתי"  " לא שמעתי" כל עוד הקצין לא הודיע לך על שלילה מנהלתית אתה מכוסה מבחינה חוקית. (שיהיה ברור - זה תרגיל חוקי אבל מסריח.).

אופנועים >>
לצפיה ב-'עו"ד שלמה ארד.'
עו"ד שלמה ארד.
19/02/2010 | 12:53
2
48
הוכיח עצמו בכמה וכמה מקרים, לא בהכרח יצא זול אבל לרב תצא נוסע..
אופנועים >>
לצפיה ב-'שלמה ערד?'
שלמה ערד?
21/02/2010 | 09:18
1
13
זהו עורך הדין שאתה ממליץ עליו?
אופנועים >>
לצפיה ב-'כן. מכיר את המקרה, מכיר את החומר.'
כן. מכיר את המקרה, מכיר את החומר.
21/02/2010 | 16:58
10
הבחור רוצה לצאת עם הרישיון שלו, לא להקים עמותה למלחמה בשחיטות. ומנסיון של אבא ומספר חברים (וחלקם, כולל אבא, על מהירויות הזויות) - זה העורך דין לקחת במקרה כזה.
אופנועים >>
לצפיה ב-'כל משלוח דואר מתועד מצולם ורשום !!'
כל משלוח דואר מתועד מצולם ורשום !!
19/02/2010 | 13:02
4
42
  עם אישור מסירה , לא קיבלת אישור מסירה דרוש מהדואר אישור מסירה חתום!!

לאחר שתקבל תשובה (כנראה שלילית) או התעלמות מהמשטרה לבקשת ביטול הדו"ח שלח מכתב רשום נוסף למשטרה עם צילום המכתב הקודם ועם אישורמסירה.
אל תשכח לצלם את התכתובת ואת אכל ולהכין לך תיק מסודר עם חוצצים ותאריכי משלוח + תאריכי קבלת אישורי המסירה.

תמיד אם לא נתקל אישור מסירה תדרוש מהדואר אישור בכתב שנשלח , וותר על אישור ה- SMS  הוא מיותר.

כאן יש נקודת כשל שניה - המשטרה תעביר את התיק שלך לפקידה שתפקידה לטפל בפניות הציבור בענייני ביטוח דוחות.
אם היא תאבד את הטופס שלך לא תשמע מהם יותר (סביר שלא תאבד ) אבל לך תדע אותי תעזוב את הארץ , אולי מחלה , אולי סתם איבדו התיק ....

בנתיים אתה תשלח מכתב רשום לבית המשפט עם בקשה להשפט , כאן יווצר ניגוד אינטרסים בין מזכירות בית המשפט לבין הפקידה שמטפלת בנושא בקשתך לטיפול.
עדיף שיאבד בדרך.

בכל פעם שתקבל תאריך לשימוע בבית הפשפת תדחה אותו , מחלה , נסיעה לחו"ל , אזכרה לסבתא רבא , מילואים וכדומה - כל בקשת דחיה מעבירה את התיק שלך בין מזכירות בית המשפט ללשכת השופט ומגדילה את כמות הבלגן שאתה יוצר.

הכל מתועד , הקפד על התאריכים , הקפד על קבלת תשובות בזמן ולעולם אל תפספס תאריכים .
אם תצליח למשוך מספיק זמן זה יעיל באפשרות איבוד הדו"ח.

אם יצא לך לקחת את הדו"ח ליד במזכירות בית המשפט נסה לאבד אותו בלי כוונה רעה....

בסוף תגיע לשימוע בבית המשפט - רוב האזרחים מבלבלים בין משפט לשימוע.

שימוע אומר ככה: מודה ? , כן , מקבל עונש הבא בתור.
לא מודה , מנסה להוציא ממך חצי הודאה או הודאה מלאה על בסיס רמז עבה שיזמבר אותך במשפט כתוצאה מבזבוז זמן ומשאבים לבית המשפט.

כאן תאמר שאתה לא מבין את ההליך ורוצה להתיעץ עם עורך דין.
תתעקש שאינך מבין כלום מה קורה פה ואתה לא לא מודה ולא כן מודה שוט לא מבין מה קורה כי אתה אהבל ורוצה עורך דין שייצג אותך.

יקבע תאריך חדש לשימוע אחרי הפגרה של בתי המשפט , תדחה אותה , מכתבים רשומים , דחיות , מילואים , מחלה , נתפס לך הגב בסוף תגיע לשימוע .

בשימוע תאמר שאין לך כסף לעורך דין כי הוא יקר ואתה תייצג את עצמך .

"לא מודה !!"  חד משמעי , לא חצי , לארבע לא עשירית הודאה כלום נדה גורנישט כלום לא מודה לא בעובדות ולא בכלום אפילו לא מודה ברצח ארלוזרוב.

יקבע תאריך למשפט הוכחות :

מכתבים , דרישה לביטול בלי נימוק , דרישה למשלוח הממל"ז אליך לבדיקה עצמית , לבדיקה במעבדה.
תדרוש הראות הפעלה בעיברית , תדרוש הוראות הפעלה ברוסית ובאנגלית .

אחרי שלא תקבל כלום מהמשטרה ומהתובע המשטרתי תשלח מכתב רשום נוסף לדחית המשפט עד לקבלת כל החומר עבור ההגנה.
לא קיבלת כלום דחה את המשפט שוב.

הגש בקשה לקבל "תעודת עובד ציבור" ברר מה זה תעודת עובד ציבור , לא תקבל כלום מהמשטרה .

תדחה את המשפט ככל שאתה יכול עד שימאס לשופט.

המשך יבוא....  
אופנועים >>
לצפיה ב-'אני אצטרך לקרוא את זה עוד 5-6 פעמים'
אני אצטרך לקרוא את זה עוד 5-6 פעמים
19/02/2010 | 13:19
11
כדי להבין הכל ולרדת לסוף דעתך.

אני לא בקיא בכל הבירוקרטיה הזו שאתה כותב.

תודה
אופנועים >>
לצפיה ב-'עד שהוא יגיע למשפט'
עד שהוא יגיע למשפט
19/02/2010 | 14:18
10
הוא כבר יצא לפנסיה
אופנועים >>
לצפיה ב-'הבנתי מה לא מובן...'
הבנתי מה לא מובן...
19/02/2010 | 14:52
1
12
כמדומני.

לא קיבלתי דו"ח בכלל.
קיבלתי "הזמנה לדין וכתב אישום".

מה עכשיו?
אופנועים >>
לצפיה ב-'זה אותו דבר , עבור על הסעיפים ובצע'
זה אותו דבר , עבור על הסעיפים ובצע
20/02/2010 | 14:05
13
  כולל מכתבים למשטרה (עבור המתנ"א שממנו בא השוטר)

תעסיק אותם כהוגן כך תגדיל את הסיכוי לבלגן ואבדן הדו"ח.

בנוסף גש למזכירות בית המשפט ובקש לעיין בתיק.
אם בהעתק דו"ח של השוטר רשומים פרטים שאינם רשומים אצלך בדו"ח דע לך שזו עילה טובה לביטולו של הדו"ח.

דוגמא: קיבלתי דו"ח על הסתרת מספר (היו כמה תוספות לספרות איזולירבנד שחור "מקריות"  לאותיות מהמסיבת בלונים של הילד )
השוטר רשם לי דו"ח חמור מאין כמוהו - הסתרה מכוונת של מספר (עברה פלילית (לא תעבורה)  ולא נעימה הגוררת קנס של כמה אלפים ושלילה ארוכה משנה).
אולם שירבט אצלו בניידת איך נראו המספרים שניה לפני שהורדתי את שאריות מסיבת הבלונים....
  אני בעיקרון לא עוזב את השוטר עד שאין ברירה !!
ראיתי אותו מצייר בניידת את הספרות על טופס הדו"ח שלו - תלונה לקצין שלו גרמה לביטול מהיר של הדו"ח.

המשך יבוא....
אופנועים >>
לצפיה ב-'אם הצלחת למשוך שנתיים מיום העברה=התיישנות'
אם הצלחת למשוך שנתיים מיום העברה=התיישנות
19/02/2010 | 14:45
11
18
  אם הצלחת למנוע הגעה למשפט הוכחות ועברו שנתיים תוכל לטעון להתיישנות העברה.

סביר שלא תצליח לכן השלב הבא:

הגעת למשפט הוכחות אחרי כמה ביטולים ודחיות .
נסה לוודא אם השוטר שרשם  לך את הדו"ח נמצא.

אם הוא לא נמצא (חולה , לא בא , במשמרת , בחו"ל , לא קיבל את ההודעה וכדומה ) קפוץ על המציאה ודרוש משפט ובהעדר השוטר אין הוכחות דרוש ביטול.

נמצא השוטר , לא אבד הטופס והתיק , אבל לא קיבלת את המסמכים שביקשת שבית המשפט יאפשר לך.

א. טופס כיול המכשיר, על ידי מעבדה תיקנית שאינה קשורה למשטרה ואו לייצרן המכשיר על פי דיני הכיול.
ב. תכנת המקור על פיה עובד מנגנון השגיאות של המכשיר.
ג. תאריכי פג תוקף לכל רכיבי המכשיר הספציפי בו נמדדה המהירות.
ד. טופס אישור מכון התקנים או מכון בלתי תלוי ומוסמך לאריזת המכשיר כנגד רעידות וחבלות.
ה. אישור מעבדה תיקנית לתקינות המכשיר וולא חבלות .
ו. דיודת הלייזר המותקנת במכשיר בעלת תאריך פד תוקף - יש לדרוש אישור ייצרן הדיודה לתאריך התפוגה שלה.
ז. בדיקת תוקף ורמת דיוק האוסצילטור ממנו עשוי המנגנון מדידת זמן.
ח. דרוש לבדוק את המעגל המודפס שממנו עשוי המכשיר בפני הצלבות והשראויות פראזיטיות.
ט. דרוש לקבל לידך את הגרברים מהם בנוי המעגל המודפס.
י. שלח את האריזה של המכשיר למעבדת הטכניון לקבלת חוות דעת בלתי תלויה על איכות האריזה ועמידתה בתקנים.

לא תקבל כלום - המשטרה , התובעה , השוטרים , בית המשפט לענייני תעבורה עוברים ביודעין על החוק בעניין.

זכור חובת ההוכחה עליך מאחר ובג"צ קבע שהמכשיר אמין אולם על המשטרה לספק לך את כל המסמכים הדרושים כדי שתוכל להגן על עצמך.

ללא קשר דרוש מהתובע לבטל את הדו"ח או להציג בפניך את המסמכים הדרושים.

חקור את השוטר , וודא שרשם בדו"ח שבדק שיש שלט שטח בנוי בז'בוטינסקי רמת גן ביום הדו"ח לפני תחילת המשמרת.
אם לא רשם דרוש לבטל את המשפט מאחר ויכול להיות שבאותו היום גנבו את השלט .

אל תודה בעברה , טען בתוקף שהמכשיר לא יכול למדוד אופנוע.
הסיבות : בהוראות המכשיר רשום שיש לכוון אל המספר הקידמי כדי למנוע החלקת קרן הלייזר.
החלקה לכוון הגלגל הקידמי יכולה ליצור מספרים לא סבירים עקב המפגש עם הג'אנט.
החלקה על פני צד האופנוע יכולה לגרום לזיוף.

המכשיר ממל"ז ישן , לא מכוייל , לא כוייל מעולם במעבדה תיקנית , רכיבי המכשיר פג תוקף .

אחרי כמה שנים תוכל בנחת לסגור עיסקה עם התובע על איזה 100 ש"ח קנס בלי שלילה.

אופנועים >>
לצפיה ב-''
19/02/2010 | 17:54
8
לצפיה ב-'מדהים, אני רק שאלה.'
מדהים, אני רק שאלה.
19/02/2010 | 18:34
2
12
אולי פיספסתי.
השוטר לקח רשיון.
יום ראשון קיבל שלושים יום שלילה.
אחרי שלושים יום הוא מקבל את הרשיון חזרה עד המשפט?
אופנועים >>
לצפיה ב-'הרשיון מוחזר בתחנת המשטרה בתום 30 הימים'
הרשיון מוחזר בתחנת המשטרה בתום 30 הימים
20/02/2010 | 00:00
1
16
ללא קשר למשפט. הדבר היחידי שניתן לקשרו למשפט הוא בעת פסק הדין.
אם נגזר עליך שלילה בפועל- ניתן לבקש ש-30 ימי השלילה המינהלית יופחתו מסך ימי השלילה שגזר השופט.
בד"כ, התובע והשופט יסכימו לכך
אופנועים >>
לצפיה ב-' מצויין זה בדיוק מה שקרה לי'
מצויין זה בדיוק מה שקרה לי
20/02/2010 | 13:49
12
  במשטרה נרשם שהייתי בשלילה חודש.
הפקידה של הקצין שכחה את הרשיון שלי במגרה ולא רשמה במשרד הרישוי שלילה.

עבר חודש (אני עם הרשיון הרזרבי - תמיד יש לי רשיון רזרבי למקרי חרום- אדוני השוטר נגנב לי המספר והרשיון נהיגה מה לעשות...)

נגמרה הכאילו שלילה מנהלתית - במשטרה רשום חודש שלילה במשרד הרישוי לא.
בעת סגירת העיסקת טיעון עם התובע במשפט חישבנו את החודש שלילה שכביכול היה - וסגרנו על שלילה לחודש (שכבר "בוצעה" ) + קנס כספי.

אופנועים >>
לצפיה ב-'תגיד...'
תגיד...
19/02/2010 | 18:59
4
17
אתה פאקינג גאון אתה יודע את זה???

לא יודע מה הגדול ראש שלך...אבל אם זה ביחס ישיר לשכל שרק הוא ראש גפרור לידך..

תותח תותח תותח!!!
אופנועים >>
לצפיה ב-' אני לא גאון |גולגולת אני עתיק '
אני לא גאון |גולגולת אני עתיק
20/02/2010 | 13:58
3
16
  תחשוב איך זה שרוכב אופנוע מחזיק מעמד עשרות שנים ללא שלילות בפועל.

השלילה האחרונה שהיתה לי בפועל היתה על 53 קמ"ש שזה 13 קמ"ש יותר מהמותר - בשנת 1981 !!
קיבלתי 8 חדשי שלילה בפועל והשופט קרא לי פושע !!

בשנת 1981 בתוקף חוק מימי המנדט מותר היה לאופנוע לנוע בעיר במהירות מקסימלית של 40 קמ"ש ומחוץ לעיר 70 קמ"ש.

מהירות של 53 קמש נחשבה אז מהירות מופרזת לאופנוע .

8 חדשים פידלתי לאוניברסיטה על אופניים כך שהיה לי הרבה זמן לחשוב על כך.

או אז מצאתי את המאמר של "ד"ר פאתחי מוצלאחי רופא רפורטים" שכתב אישיות מאוד מוכרת מעולם ביטוח האופנועים היום.
העתקתי את השיטה ושיכללתי אותה על סמך הידע שלי כמהנדס אלקטרוניקה.

את השידרוגים לשיטה יחסתי אז לשם עט "מתלמדו של דר מוצלחי" וכתבתי מאמרים כאילו בפורום מכמונות מהירות.
בשנת 2003 הצטרפתי לפורום 8 תחת השם הזה וקיבלתי קיטונות של בוז.

תאכלס אני עתיק ....
אופנועים >>
לצפיה ב-'מה לגבי מצלמה?'
מה לגבי מצלמה?
20/02/2010 | 18:45
2
12
צולמתי ע"י מצלמה אחרי שחלפתי אותה ורואים את לוחית הרישוי. יש לך איזה רעיון?
אופנועים >>
לצפיה ב-'בהחלט כן , ההליך יותר פשוט במולטנובה'
בהחלט כן , ההליך יותר פשוט במולטנובה
20/02/2010 | 19:59
1
12
   המצלמות עוברות תהליך מסודר של "תעודת עובד ציבור"

משמעו שיש טופס הנקרא "תע"צ" (תעודת עובד ציבור) שמתגלגל משלב הכנסת הפילים למצלמה (המצלמות הישנות עדיין עובדות עים פילים בשחור לבן) דרך השוטר שהוציא אותם מהמצלמה עבור במפענח , המשך לביצוע הדו"ח.

עליך לבצע את השלבים כרגיל : בקשת ביטול הדו"ח ללא הסבר.
בקשת ביטול הדו"ח עם הסבר שזה לא יכול להיות אתה.

בקשת תמונה של המצלמה.
בקשת תעודת עובד ציבור .
בקשת תמונה ללא עיבוד דיגיטלי.

הכל מתועד הכל בדואר רשום תוך הקפדה על תאריכים , צילומים ובקשות מוזרות.

עתה יש עוד אפשרות:

א. דוד יוסף מאמריקה שבא לבקר פעם בעשרים שנה בישראל יכול פיתאום לשלוח מכתב הודאה שהוא רכב על האופנוע ולוקח על עצמו את האשמה - את תשלום הקנס אתה תשלם עבורו כדי לחסוך זמן בית המשפט (נקודות ושלילות יכולים לשלוח לו לארה"ב)
ב. סבתא יוכבד בת ה- 91 היא חובבת אופנועים מושבעת ונשבעת באם אמא שלה שהיא רכבה על האופנוע (גם אם אין לה רשיון) והיא לוקחת על עצמה את השלילה , הנקודות ומבקשת הקלה בקנס כי קשה לה עם דמי הביטוח הלאומי והתשלומים לבית אבות.

כל שאר התהליך זהה (תוקף רכיבים , מנגנון שגיאות , גרברים , כיול המכשיר , דחיות , מחלות ועוד.)

אופנועים >>
לצפיה ב-'gotta love the law =D'
gotta love the law =D
20/02/2010 | 20:41
9
גדול אתה עם הלופים האלה שאתה מוצא

אופנועים >>
לצפיה ב-'מצויין! מטוגלן!'
מצויין! מטוגלן!
19/02/2010 | 19:07
1
14
לצפיה ב-'סליחה שאני מתפרץ לכם לשרשור'
סליחה שאני מתפרץ לכם לשרשור
20/02/2010 | 16:53
12
אני לא משתתף פעיל כאן אבל אוהב לקרוא, מזכיר לי זמנים אחרים אחחחח. רכבתי על אופנועים משנות השישים ועד 2006 שאז נגנב לי האופנוע וזהו. ,בכל אופן השרשור הזה מזכיר נשכחות , בייחוד הקטעים של ההתמודדות עם הרשויות. בשנת 1986 כשהגיעו ה-R750 הראשונים התחיל הבלגן האמיתי עם המשטרה. לא היו להם את האמצעים המתוחכמים של היום, כולה פורד סיירה וברנדות מצוקמקות ומוטוגוצי 1000 , בערך זה מה שהיה להם ועם זה ניסו לעשות חוק וסדר ,פחחחחח. ואל תזלזלו גם היום אני עדיין על 2 גלגלים (אופניים) לא סובל מכוניות מה לעשות.
תשמרו על עצמכם. יענקלה לוין.
אופנועים >>
לצפיה ב-'שאפו לaaronc76 וכמובן לMORM על השרשור הגאוני!'
שאפו לaaronc76 וכמובן לMORM על השרשור הגאוני!
20/02/2010 | 23:54
7

הודעות אחרונות

21:05 | 13.09.19 נמלה עוקצת
10:37 | 05.09.19 אוהבותה
14:40 | 14.08.19 TS250X1
08:00 | 31.07.19 יהודה אל
07:58 | 31.07.19 יהודה אל
14:01 | 24.07.19 alikoneamn
00:11 | 28.06.19 יהודה אל
14:29 | 22.06.19 דוש שבילים
07:20 | 11.06.19 כRובי
07:12 | 06.06.19 Nim27
23:06 | 21.05.19 hagi1934

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ