תמונות מהיום מסלול

נרקוזה

New member
קצת טיזינג

לא ברמה של טל"ש שיודע ב-ד-י-ו-ק איפה ומתי להיות אבל בכל זאת.

נרקוזה

New member
125 אבל עם הרבה גרררר...

קובי מתחמם, אפשר יהיה להעשיר עליו אורניום עוד רגע. מישהו (עצור והזדהה) מאחור שם מתכנן את הנקודה הנכונה לככחכחכחכחחכ.... (מי שלא ראה שמחת בית הוריאטור לא ראה שמחה מימיו)

Ad H

New member
../images/Emo47.gif../images/Emo47.gif../images/Emo47.gifקבל פירגון-על../images/Emo70.gif

האגזוז של ה-500 שלך פירק לי את האמ-אמ-אמ-אמ-אמ-אמ-אמממממאאאאאאא של האוזן כשהייתי הקפה שלמה מאחוריך, עד שלא יכלתי יותר ו.....נאצלתי לעקוף אותך

נו אז קיבלת כמה "פיקפוקים" מהאגזוז

מה אתה בוכה ?
תודה לך על הפירגון גם אותך ראיתי נוגע עם האוזן באספלט כבוד !!!

Adi0424

New member
zx 250

Hi Tal, Do you happen to have an pictures of me (Black zx-250) Thanks in advance Adi

TShavit

New member
וזה TheRocker, אני מניח.

דיוק של שעון שוויצרי, על הקשקש של המרווח-הטיה, פעם אחר פעם (ופעם אחת יותר מדי, מן הסתם...).

תודה גם על התמונה וגם על הפרגון

דווקא דאגתי לרמת הריכבה שלי ממש מול כול התותחים שם

TShavit

New member
עוד תותח. Ad H

(ולמען האמת, אחרי התמונות האלו זזתי קצת הצידה, כי היתה לי הרגשה שאו-טו-טו מגיע הלו-סייד. והוא אכן הגיע, אבל לא של אדם...)

בנדיטון

New member
דרך אגב אדם, סלחתי לך... ../images/Emo8.gif

רק תפסיק להוריד לאנשים ת'לב עם הכניסות האלו בקו הפנימי!!

Ad H

New member
אחי היקר../images/Emo70.gif../images/Emo201.gif../images/Emo24.gif

למרות קבלת ההתנצלות - הרגשתי פשוט נורא החל מהשנייה שזה קרה ועד לסוף היום....עד כדי כך שגם אם היית באותו הרגע מפוצץ אותי במכות, היה מגיע לי והייתי שלם עם זה.
אז למרות גישתך החיובית ולחיצת היד שלי בסוף והכל - סליחה שוב
|Ad H בתנוחת תפילה| (אתה יודע איך זה, מהרגע שאתה נכנס למוד הקרבי, כל אופנוע מלפניך הוא משהו שצריך לעקוף
)

בנדיטון

New member
../images/Emo13.gifאתה מוציא אותי "איטי" מכל הסיפור, אה?

אבל כנראה שאני באמת איטי! עוד נפגש על המסלול, פעם-פעמיים ונראה מי יוריד את הלב לשני...

למעלה