עדכון על כנופיית ה GMC

דידי 650SM

New member
יש לי רעיון גאוני

שבתור "עונש" יצרפו להם את היסמנקים שהערבי ההוא מחברון מעליל עליהם עלילת דם שהם היכו אותו.... אכן כן סיפורים כאלו מחזירים כבוד לחלק מגופי הביטחון ושמירת החוק במדינה.... (להגיד כל השוטרים זה עדיין מוגזם בשלה הזה...)

menyroth1

New member
ומי אתה חושב שיחרר אותם סיבוב ראשון

הם הובאו בפני שופט עם בקשה להארכת מעצר מן הסתם . ומן הסתם גניבת רכב אחד שתיים הם לא עילה להחזקה ממושכת במעצר .

דידי 650SM

New member
כל הכבוד להם תודה רבה לכם יחידת אתגר../images/Emo9.gif../images/Emo140.gif|כ

מסתבר שיש מישטחרא ויש יחידות כמו אתגר... עלו והצליחו גאה בכם באהבה אשר

מצטער שאני אהיה זה שמעכיר את האווירה,

אבל, איך אמר The wolf בספרות זולה: "Well let`s not start suckin` ech other`s dick quite yet" כל הכבוד לשוטרים העוסקים במלאכה, אך, הגנבים שוחררו כבר פעם אחת ממעצר, והם לבטח ישוחררו שוב.

בבקשה תפנה אותם לקומנה של גניבות אופנועים.

בתקופה שהכנופיה חגגה על האופנועים בתל אביב.. חלק מהם ברשימה. אני בטוח במאה אחוז שהם קשורים לזה.. ושהיחידת האתגר תדע לאן הלכו האופנועים הגנובים ומי המשתמשים בהם.. ולא הבנתי למה שחררו אותם אחרי שהם נתפסו בפעם הראשונה
הגיע הזמן לתת עונש מוות לכל הגנבים בארץ.

menyroth1

New member
לא הייתה עילה למעצר ארוך יותר מיום

לא רציתי פעם קודמת להעכיר את האווירה ואת האופוריה שלכם פעם קודמת . במדינת ישראל לא עוצרים ליותר מיום אף גנב של רכב אחד שתיים . אין עילה . כשהם שוחררו בערבות (או אפילו מעצר בית במז' ירושלים מן הסתם ) ונתפסו שוב בעת גניבת רכב נוסף כבר אפשר להגיד מתחמם מתחמם .(לא אתפלא אם הם ישחררו שוב כמו שלא אתפלא אם יוארך מעצרם ) . לדעתי הם לא יקבלו תום ההליכים אלא אם יביאו לשופט ראיות לכאורה לפחות ל 15-20 אופנועים שהם מעורבים בגניבתם (מהם לפחות 1-2 אחרי ששוחררו ) .

Vaderom

New member
זה ודאי?

אדם שגנב אופנוע, נתפס, פשעו הוכח ונניח שהוא הודה אפילו. לא יכנס למאסר? עונש, משהו? או שגניבה בארץ זה סתם סעיף?

זה סתם סעיף.

בארץ על גניבה לא יושבים! ומדובר על כאלה שנתפסו על חםֱ מקסימום--מעצר בית. על רצח יושבים. וזה תלוי איזה עורך דין יש לך..כי יש כאלה שישבו בקושי 5 שנים,משתחררים ושוב רוצחים. ויש כאלה שבכלל לא יושבים כי קיים חוק התישנות. והיה כזה דבר ...תשאלו את האימא של הנערה מאשקלון שנרצחה,הנערה רק ישבה על יד עברין שהיה מיועד לחיסול. מענין כמה עונש נותנים לאחד שתופס גנבים ומכניס אותם להרבה שנים בבית חולים לשיקום.?

menyroth1

New member
גם הוא הולך הביתה

ממציאים עבורו חוק מיוחד על שמו (חוק דרומי)

menyroth1

New member
איזה מהרשימות אתה רוצה ?

של העבירות בישראל שלא כולאים בגללם או של האנשים שצריכים ליהיות בכלא ומסתובבים חופשי ? (עד שהם יוצרים קשר עם 1000 קטינות באינטרנט ומראים להם את ה ... ) תתעורר בוקר טוב כבר מאוחר

בבקשה הרשימה של כל האופנועים מת"א ויורשלים!

כולל התאריך שלהם! כל ההודעות נכתבו בפורום הזה! הודעה 1: נגנב לי האופנוע gs 500 מבית החייל בירושלים יום חמישי האחרון 18.6.2009 3949624 מס רישוי M501172900 מנוע JS1GM51A0Y0500003 שילדה ( צבע מקולף במיכל דלק , 2 מדבקות אדומות של חיצים מאחורה בזנב) מי שיודע משהו פרס כספי מובטח!! 050-4551-541 הודעה 2: • • ‫נגנב B&W 250 מחניון ת.הרכבת ארלוזרוב ו 23:33 | 06/10/08 אמש, מתישהו בין 17:10 עת חניתי ל 23:00 כשחזרתי לחניון.... היה נעול ומכוסה... נגנב מתוך החניון לדו"ג (זה המונמך מהכביש) כמה דקות של חיפוש עקר ומעבר על כל הדו"גים החונים - לבדוק אם לא זכרתי בדיוק היכן הוא וכו' ואז,עדיין המום, שיחה למוקד 100 כדי שמס' הרכב כבר יופיע כגנוב.. הבוקר פגישה עם חוקר בתחנת המשטרה והגשת תלונה על גניבה....., ביטול הביטוחים, הודעה גם למשרד הרישוי (למנוע דוח"ות שלא שלי) - הפקידה שם טוענת שהמשטרה כבר דואגת לזה.. בקיצור בעסה אמיתית ! קטנוע חדש. נסע רק 'מצדה וחזרה'.... איחולים לגנב/ים בנוהל המוכר כבר כלכך @#$#@%&$#@ אבל זה רק רכוש..... בכל מקרה הפרטים: קימקו B&W250 צבע שחור מס' רכב 8979167 מס' שלדה RFBS7000081901935 הודעה 3: orengr21 בשנה וחצי האחרונות נגנבו לי 2 אופנועים.. XT500, וGS 500... הGS נגנב לפני שלושה שבועות כשהשארתי אותו לא קשור למשך רק 10 דקות ברחוב צדדי קטן בגבעתיים. שמעתי את ההתנאה ורדפתי אחרי האופנוע עד סוף הכביש.. כמובן שהפסדתי.. נראה לי שהדרך היחידה לדאוג שזה לא יקרה שוב זה איזה שהוא מכשיר עקיבה לוויני... אני מנסה לברר בנוגע לזה. מישהו כבר ניסה? הודעה 4: אופנוע גנוב מבת ים+מספר רכב חשוד!ו אזרח בעולם הוירטואלי [מצורף קובץ jpg] ו 17:32 | 08/05/08 6 מדהים, שחור אדום.בתמונה. נגנב עכשיו מבת ים!!! טנדר לבן -נרשמה הלוחית רישוי 91-548-59 כנראה נוסע לאיזור מזרח ירושלים.אם מישהו רואה או שומע! ליצור קשר עם סלבה 0546620302 האופנוע נגנב ב4.5.08 הודעה 5: ב 10.4.08 יום חמישי בשעות הצהריים נגנב קטנוע מנהלים מסוג ג'וי מקס 250 סמ"ק. הקטנוע עמד ברחוב לינקולן 20 בתל אביב . הקטנוע נגנב בשעות הצהרייםצבע כסף עם ארגז יחיסת גדול בצבע כסף לא מטאלי אלא צבוע בספריי. על השמשה הקדמית יש מדבקה בצבע כתום. מ.ר. 11-305-13 שנת 2006. היה נעול עם מנעול דיסק שכנראה לא הספיק. כל היודע משהו מוזמן ליצור קשר בטלפון 050-5849315 או במייל [email protected]/ רק ביחד נוכל לנצח את הפושעים המסריחים האלה שעושקים אותנו על ימין ועל שמאל. הודעה 6: הלילה נגנב אופנוע של חבר בבת ים. TT600 בלגרדה 96. מספר רישוי 2134924 מספר שילדה 4GV-004014 צביעה כחול צהוב,ג'אנט קדמי אקסל כחול,על טלסקופ ימני למטה קצת קורוזיה. למביא מידע תמורה כספית... קיריל 0504228863 [email protected] אפשרי גם אלי במסרים,או 0545569372 אנדריי כל זה רק מיורשלים-ות"א רבתי.

menyroth1

New member
זה לא נותן לאתגר כלום הרשימה הזו

א. הם לא עובדים כמו שאר המשטרה עבירה - עבריין - ראיות ב. הם עובדים במודל שונה עבריין - עבירה - ראיות כלומר הם מגדירים עברינים שיש להם עליו מודיעין שהוא גונב כלי רכב וקוחים אותו מודיעינית ומחפשים עבירה שהוא ביצע ואז אוספים נגדו ראיות . ג. יש להם את כל כלי הרכב של מדינת ישראל גם אלה שנגנבו וגם אלה שלא נגנבו בלחיצת כפתור . הם גם יכולים חיתוכים שונים כמו למי מהאופנועים יש צבע כזה או דגם כזה או אחר והכל בלחיצת כפתור וזה ממש לא 3-4-5 האופנועים שהבאת אלא 30-40-50 ד. זו יח' יוזמת ולא מגיבה . אם אין להם מודיעין ליעד שלהם הם לא יפעלו כדי שלא יחשפו לחשדו שהוא יעד שלהם וואפילו לא יפנו אליו (אלא אם יש ממש צורך בחיפוש אבל אז זה על סמך מודיעין מן הסתם ) .

למעלה