לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2919929,199 עוקבים אודות עסקים

פורום אופנועים

ברוכים הבאים לקהילת האופנוענים של תפוז! בין אם אתם רוכבים על "חרגולים" עצבניים בשטח, מלחכים אספלט עם הסליידרים בכבישים רחוקים, מתניידים ביעילות עם הקטנוע בעיר או ממרקים ניקלים אחת ליום ומגהצים את הפרנזים לפני הטיול... לכם ולכל מי שהאהבה והטירוף למוטוריקה בכלל ולכלים דו גלגליים בפרט זורמת אצלו בוורידים, ל-כווולכם מיועד מקום המפלט העונה לשם "פורום האופנועים של תפוז"!

גולשי ומנהלי הפורום ישמחו לארח אתכם בצל עצי התפוז של הפרדס כיאה לאחווה האופנוענית ולחויה המשותפת לכולנו. 

אז מה עושים כאן? כאן תוכלו להעלות כל שאלה בנושא יקיר לבכם או משאת נפשכם: לתת טיפ לרוכבים חדשים, להתלונן על מפגעי מע``צ ומשטרת התנועה (או להחמיא! גם זה יכול לקרות!), לתכנן או להמליץ על טיולים, להתלונן, להחמיא או לשאול על בתי עסק, בעיות מנוע/אביזרים/חלקים לשאול ולענות, מה שתרצו.

בכותרת האפורה שבראש הפורום, תוכלו למצוא קישורים לכתבות, מאמרים, מבחנים, השוואות והמלצות על אופנועים (כמובן..) מומלץ לקרוא את "כללי הגלישה בפורום" אשר מופיעים ב"מאמרי הפורום" לפני תחילת הגלישה.

מעט היסטוריה: 
פורום האופנועים של תפוז הוקם ביוני של שנת 2000 הפך להיות ביתה החדש של קהילת האופנועים שהייתה ב- IOL (ואשר עברה לזמן קצר למערכת הפורומים של וואלה). כל חברי הקהילה עברו כאחד לתפוז, ומנהלה הראשון של הפורום - KLE - מסר את שרביט הניהול ל- כRובי, מנהלה המקורי של הקהילה עוד מימיה ב- IOL. 
בתחילת 2003 הצטרף COLT לניהול הפורום כדי להשתתף עם כRובי בתפעול הפורום ובניהולו. באותה הזדמנות נפרד צוות הניהול מ- MIKEE. 
כאשר כRובי קיבל הצעה לשמש כמנהל מותג KTM בישראל, נבחר R-יק למלא את התפקיד הקשה.
במהלך שנת 2004 נכנס 45degrees לניהול הפורום, וזמן קצר לאחר מכן עזב COLT ואל הצוות הצטרף MAX D. 
בשנה לאחר מכן התייצב צוות הניהול ועמד על 3 מנהלים - TYGGER, MAX ועוד אחד שביקש למחוק את שמו מהיסטורית הנהלת הפורום. 
בחודשים האחרונים של 2007 התחלפו 3 המנהלים בצוות אחר המונה את מיצו, yarivos ו- LoneRider, וביחד קבעו סטנדרטים חדשים לניהול וכן הרימו את שני מפגשי האופנוענים הגדולים שהיו בישראל מאז ומתמיד - לטרון 2007 ו- 2008.
אחרי פרישתם של yarivos ו-LoneRider מהניהול. הצטרפו hajbi ו- Pumi לצוות המנהלים. 
בהנהגתם של מנהלי הפורום, פורום האופנועים בתפוז היווה את אחד מהגורמים המשמעותיים ביותר במטה המאבק לביטוח חובה הוגן, מאבק שהחל בסוף 2009 כשבשיאו אירגן מטה המאבק את ההפגנה הגדולה ביותר שידע עולם הדו"ג בישראל, הפגנת ה- 15 בנובמבר 2009, הידועה גם בכינוייה "תל אביב עומדת".
בתחילת שנת 2011 פרש Pumi והחליף אותו avi elbaz, ואל צמד הניהול הצטרפה גם הגולשת gamgam. אחרי פרישתו של אבי הצטרף לצוות עופר רונן Vstrom וגם הוא פרש באמצע 2015.

לסיכום: כולם פה ישמחו תמיד לעזור, לתמוך, לצחוק, לשאול ולהתעניין בכל מה שיש לך לומר על דו-גלגליים. אנחנו בטוחים שתהנו. בברכת רכיבה מהירה ובטוחה! (החיים קצרים-תנו בגז!)

עשרת הדיברות לגולש ברשת (מתוך פורום התמכרות לאינטרנט בתפוז): 1. זכור את האנושיות, עמוד על שלך אך אל תעשה לחברך מה ששנוא עליך. 2. הצמד לנורמות ההתנהגות החלות בחיי המציאות. 3. דע היכן אתה נמצא במרחב הוירטואלי. 4. כבד את זמנם ורוחב הפס של האחרים. 5. תראה יפה ברשת. 6. חלק את הידע והמומחיות שלך ברשת, למען עולם טוב יותר. 7. שמור את המלחמות הרגש תחת בקרה. 8. כבד את פרטיותם של האחרים. 9. אל תנצל לרעה את הכח שלך. 10. היה סלחן כלפי טעויות הזולת.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אופנועים

ברוכים הבאים לקהילת האופנוענים של תפוז! בין אם אתם רוכבים על "חרגולים" עצבניים בשטח, מלחכים אספלט עם הסליידרים בכבישים רחוקים, מתניידים ביעילות עם הקטנוע בעיר או ממרקים ניקלים אחת ליום ומגהצים את הפרנזים לפני הטיול... לכם ולכל מי שהאהבה והטירוף למוטוריקה בכלל ולכלים דו גלגליים בפרט זורמת אצלו בוורידים, ל-כווולכם מיועד מקום המפלט העונה לשם "פורום האופנועים של תפוז"!

גולשי ומנהלי הפורום ישמחו לארח אתכם בצל עצי התפוז של הפרדס כיאה לאחווה האופנוענית ולחויה המשותפת לכולנו. 

אז מה עושים כאן? כאן תוכלו להעלות כל שאלה בנושא יקיר לבכם או משאת נפשכם: לתת טיפ לרוכבים חדשים, להתלונן על מפגעי מע``צ ומשטרת התנועה (או להחמיא! גם זה יכול לקרות!), לתכנן או להמליץ על טיולים, להתלונן, להחמיא או לשאול על בתי עסק, בעיות מנוע/אביזרים/חלקים לשאול ולענות, מה שתרצו.

בכותרת האפורה שבראש הפורום, תוכלו למצוא קישורים לכתבות, מאמרים, מבחנים, השוואות והמלצות על אופנועים (כמובן..) מומלץ לקרוא את "כללי הגלישה בפורום" אשר מופיעים ב"מאמרי הפורום" לפני תחילת הגלישה.

מעט היסטוריה: 
פורום האופנועים של תפוז הוקם ביוני של שנת 2000 הפך להיות ביתה החדש של קהילת האופנועים שהייתה ב- IOL (ואשר עברה לזמן קצר למערכת הפורומים של וואלה). כל חברי הקהילה עברו כאחד לתפוז, ומנהלה הראשון של הפורום - KLE - מסר את שרביט הניהול ל- כRובי, מנהלה המקורי של הקהילה עוד מימיה ב- IOL. 
בתחילת 2003 הצטרף COLT לניהול הפורום כדי להשתתף עם כRובי בתפעול הפורום ובניהולו. באותה הזדמנות נפרד צוות הניהול מ- MIKEE. 
כאשר כRובי קיבל הצעה לשמש כמנהל מותג KTM בישראל, נבחר R-יק למלא את התפקיד הקשה.
במהלך שנת 2004 נכנס 45degrees לניהול הפורום, וזמן קצר לאחר מכן עזב COLT ואל הצוות הצטרף MAX D. 
בשנה לאחר מכן התייצב צוות הניהול ועמד על 3 מנהלים - TYGGER, MAX ועוד אחד שביקש למחוק את שמו מהיסטורית הנהלת הפורום. 
בחודשים האחרונים של 2007 התחלפו 3 המנהלים בצוות אחר המונה את מיצו, yarivos ו- LoneRider, וביחד קבעו סטנדרטים חדשים לניהול וכן הרימו את שני מפגשי האופנוענים הגדולים שהיו בישראל מאז ומתמיד - לטרון 2007 ו- 2008.
אחרי פרישתם של yarivos ו-LoneRider מהניהול. הצטרפו hajbi ו- Pumi לצוות המנהלים. 
בהנהגתם של מנהלי הפורום, פורום האופנועים בתפוז היווה את אחד מהגורמים המשמעותיים ביותר במטה המאבק לביטוח חובה הוגן, מאבק שהחל בסוף 2009 כשבשיאו אירגן מטה המאבק את ההפגנה הגדולה ביותר שידע עולם הדו"ג בישראל, הפגנת ה- 15 בנובמבר 2009, הידועה גם בכינוייה "תל אביב עומדת".
בתחילת שנת 2011 פרש Pumi והחליף אותו avi elbaz, ואל צמד הניהול הצטרפה גם הגולשת gamgam. אחרי פרישתו של אבי הצטרף לצוות עופר רונן Vstrom וגם הוא פרש באמצע 2015.

לסיכום: כולם פה ישמחו תמיד לעזור, לתמוך, לצחוק, לשאול ולהתעניין בכל מה שיש לך לומר על דו-גלגליים. אנחנו בטוחים שתהנו. בברכת רכיבה מהירה ובטוחה! (החיים קצרים-תנו בגז!)

עשרת הדיברות לגולש ברשת (מתוך פורום התמכרות לאינטרנט בתפוז): 1. זכור את האנושיות, עמוד על שלך אך אל תעשה לחברך מה ששנוא עליך. 2. הצמד לנורמות ההתנהגות החלות בחיי המציאות. 3. דע היכן אתה נמצא במרחב הוירטואלי. 4. כבד את זמנם ורוחב הפס של האחרים. 5. תראה יפה ברשת. 6. חלק את הידע והמומחיות שלך ברשת, למען עולם טוב יותר. 7. שמור את המלחמות הרגש תחת בקרה. 8. כבד את פרטיותם של האחרים. 9. אל תנצל לרעה את הכח שלך. 10. היה סלחן כלפי טעויות הזולת.

לצפיה ב-'עדכון על כנופיית ה GMC'
עדכון על כנופיית ה GMC
<< ההודעה הנוכחית
10/02/2010 | 14:03
73
357
אז ככה, העדכון האחרון שהגיע אלי היה אחרי שהחבורה מלבבת נפש הזו נתפסה בירושלים לאחר שרוכב ערני

זיהה את המספר והתקשר למשטרה כאשר ראה אותם מסתובבים ליד אופנוע אחר.

לאחר המקרה הזה החבורה נעצרה ואפילו דיברתי עם החוקר בי"ם ומסרתי לו את התמונות והצהרה של הארוע שלי באותו

הערב כדי שיהיו כמה שיותר ארועים שקשורים לחבורה לשם הערכת מעצר למחרת בבוקר.

לפני יומיים דיברתי עם בחור נוסף, מיחידת אתגר של המשטרה שיבקש שוב שאני אגיע למסור עדות.

מסתבר שהחבורה היקרה שלנו שוחררה מהמעצר בירושלים ונתפסו שוב ע"י יחידת אתגר הפעם על חם כחלק מפעילות של

היחידה כנגד החבורה הנ"ל ...

כשהגעתי למשרדי היחידה ניתן לראות ישר כי לא מדובר בכחולים הרגילים איתם דיברתי בעבר ולא יודעים מה קורה מימין

ומשמאל. החברה שם עשו רושם מקצועי ואף ידעו להגיד לי שבאותו הערב שניסו לגנוב לי את האופנוע החבורה המשיכה לרחוב

סמוך וניסו לגנוב אופנוע נוסף.  

מי שזוכר את הסיפור היתה שם בחורה ששיחקה אותה שיכורה, כשמסרתי את ההצהרה ואמרתי שאני יכול לזהות אותה החוקר

אמר שאין צורך מכיוון שהיא הודתה ואפילו נלקחה לכתובות בהם היו נסיונות גניבה בכדי לשחזר ולראות באיזה ארועים הם היו

מעורבים ובאיזה לא. החוקר אפילו אמר לי שכאשר הם עברו ליד האפנוע שלי "המכוסה בברזנט" היא הצביע על הכיסוי ואמרה

שפה יש אופנוע כחול !! בת #%ז#$2 גכ5%^%

הצוות שם אפילו הכיר את פורום תפוז וביקש ממני לפרסם פה את המספר שלהם ושכל מי שחווה נסיון גניבה ירים אליו צלצול

ופשוט יגיד שהוא מתקשר בקשר לאופנועים.

יחידת אתגר - 08-9546000

אופנועים >>
לצפיה ב-''
10/02/2010 | 14:06
6
לצפיה ב-''
10/02/2010 | 14:09
3
לצפיה ב-' כל הכבוד, המספר נרשם ונקלט.'
כל הכבוד, המספר נרשם ונקלט.
10/02/2010 | 14:11
1
12
אתה יודע מה, אני אפילו אטגלן את ההודעה שלך, למען הדורות הבאים.
אופנועים >>
לצפיה ב-''
10/02/2010 | 16:41
1
לצפיה ב-' וללמרות הכל... '
וללמרות הכל...
10/02/2010 | 14:27
32
12
המירמור הרב שיש לי על המדינה ועל כל מה שקורה פה
כל הכבוד על העדכון והאכפתיות, רק בישראל
אופנועים >>
לצפיה ב-'אז אתה הופך לציוני כשאנשים מתחילים לעשות'
אז אתה הופך לציוני כשאנשים מתחילים לעשות
10/02/2010 | 17:33
31
12
את התפקיד שלשמו משלמים להם מתכתחילה

אין רק בישראל. גם בארה"ב, אירופה, אוזבקיסטן, איראן ובוסניה יחידות משטרה מדי פעם תופסות גנבים. שום דבר להתגאות בו.

או שמא, אתה מתכוון שרק בישראל, אבל רק-רק ישראל, האכפתיות המתפרצת של פותח השרשור מעידה אחווה אופנוענית אמיתית? כי אז אתה הרי צודק, בעולם אין אחוות אופנוענים אחד כלפי השני. הם הורגים שם אחד את השני; חיות, כל הגויים האלה.

מה "רק בישראל" - תסביר לי, שאני אבין - מה מייחד אותה כ"כ בהקשר הזה

מזכיר לי הודעה שגלגלה אותי מצחוק פה כשמישהו כתב "תראו איזה יופי, רק בישראל אנשים יעמדו בתור כדי להיבדק להתאמת מוח עצם להציל ילדה קטנה חולה". נכון, בחו"ל אין את זה.

אנשים חיים בסרט.
אופנועים >>
לצפיה ב-'יש לי הרבה מה לענות ולהגיב'
יש לי הרבה מה לענות ולהגיב
10/02/2010 | 17:54
9
לכל מה שכתבת, אני בוחר שלא לעשות זאת.
לשאלתך, פירגנתי ל- kobayashi על ההודעה שלו.
אופנועים >>
לצפיה ב-'סיפור קצרצר בנושא'
סיפור קצרצר בנושא
10/02/2010 | 23:26
29
11
בשנת 97-8 נסעתי לחודש עם תינוק שסובל מ CP קשה מאוד , של אחות של גרושתי ובעלה ללונדון לטפול במיכלי לחץ לתינוק (כמו לצוללנים שסובלים מתת לחץ ) . ושהיתי בלונדון איתם כחודש , התארחנו שם אצל מישהו שיש לו בית מהארץ וכל בוקר נסענו למכון שבו יש את מיכל הלחץ הזה . ובערב חזרנו לדירה .
בשבוע השני לשהותינו שם המכון (שמטפל גם בחולי טרשת וגם בניוון שרירים בעיקר אבל עוד כמה מחלות קטנות בנוסף ) שהוא מעין עמותה שלא למטרת רווח יצאו לכל הקניונים בלונדון 17 איש שרובם חולים בשלב זה או אחר של המחלה , וניסו להתרים כסף עבור העמותה .
בסוף השבוע הם חזרו עם 25 פאונד שהם הצליחו להתרים .
כן אדויני יש דבויירים שרוק בישרואל יש . ובלי קשר לאור לגויים הם לא קיימים שם אלא רק כאן .
אופנועים >>
לצפיה ב-'אם הייתה התרמה בקניון של כסף גם פה אנשים'
אם הייתה התרמה בקניון של כסף גם פה אנשים
10/02/2010 | 23:35
20
5
לא היו נותנים. רוב האנשים שאני בא איתם במגע בכלל לא פותחים את הדלת למתרימים למיניהם ואם כן, אז נותנים 5 ש"ח כדי למרק את המצפון.
ואם היה דוכן של התרמה בקניון, לא קשה לדמיין איך הוא היה עומד מבודד.

אופנועים >>
לצפיה ב-'אתה טועה מאוד'
אתה טועה מאוד
10/02/2010 | 23:51
19
6
הבן שלי בן ה 13 שנה שעברה התרים עבור אילן דרך ביה"ס .
הוא חזר עם 400 ש"ח (100$ )
הכיתה כולה אספו 3000 ש"ח .
אופנועים >>
לצפיה ב-'זה לא סותר.'
זה לא סותר.
10/02/2010 | 23:59
18
6
גם אני הייתי ילד ועשיתי התרמות כאלו. אחת לכמה דירות מישהו מועיל בטובו לתת את ה-5 ש"ח. פה ושם יש גם 10 ש"ח ולפעמים אנשים גם סתם נפטרים מהעשרות אגורות שיש להם. בסוף זה מצטבר.

ועכשיו בוא נניח והיה דוכן בקניון עם מוכרנית שבאה לכל עובר אורח מזדמן ושואלת אותו: אתה מוכן לתרום למען חולי הסרטן?
כמה אנשים עושים מנוי לידיעות אחרונות בשיטה הזו? כמעט כלום.

שם המשחק הוא פרסום. כתבות בטלויזיה על מקרים ספציפיים וסיפורים אישיים הרבה יותר מעודדות צופים לתרום מאשר מטרה כללית כמו "המלחמה באיידס". ולהתרמות כאלו עם פרסום נכון יש יותר סיכוי להצליח וזה לא משנה אם זה בארץ או בחו"ל.
אני רואה גם RTL מדי פעם כדי לנסות לתרגל את הבנת הנשמע שלי בגרמנית וסמוך עליי - לא המצאנו שום דבר.

אופנועים >>
לצפיה ב-'אחלה השוואה עשית "נשמה "'
אחלה השוואה עשית "נשמה "
11/02/2010 | 14:28
17
4
אתה משווה בין ידיעות אחרונות לבין התרמה ?????
לדעתי קצת הגזמת בהשוואה המאפיינים שלהם ממש ממש ממש דומים

לעניין ההתרמה !
זה לא משנה אם 1000 איש נתנו שקל או 2 . עצם העובדה ששם בחו"ל זה איננו זה הנושא .
במודיעין מכבים רעות לפני שבועיים שלושה (מקסימום חודש אבל תסלח לי אם אני לא זוכר תאריך מדויק ) היו שתי התרמות בקניון אחד עבור אב חולה לוקמיה (התרימו גם דם וגם כסף למי שרצה ) בלי פירסום ובלי כלום אלא סתם שמו דוכן , היה שם תור כמו ללחם ברוסיה של הקומוניסטים . היה לידם דוכן של ילדה קטנה שצריכה לעבור השתלה בחו"ל (היה פרסום במקומון של מודיעין ) וגם שם היה תור כאורך הגלות ולמיטב ידיעתי הילדה הזו עכשיו בחו"ל בהשתלה וזה למרות שרק ביקשו כסף ולא כליה או כבד עבורה בקניון .
אופנועים >>
לצפיה ב-'נו, שאתחיל לחפש מקרים על התרמת מח עצם בחו"ל?'
נו, שאתחיל לחפש מקרים על התרמת מח עצם בחו"ל?
11/02/2010 | 15:19
16
4
אתה באמת חושב שלא אמצא?

שאחפש מקרים אחרים שתרמו גם כסף?

שאחפש מקרים בארץ שאנשים מתו כי לא הצליחו לאסוף מספיק כסף לניתוחים או שלא היו מספיק מתרימים?

ואגב, חשבת למה צריך לעבור את ההשתלה בחו"ל ולא בארץ?

כי בחו"ל הממשלה ושירותי הבריאות נותנים את מה שבארץ אתה צריך לאסוף עליו תרומות ולקוות לטוב לב. וגם ניתוחים שבארץ כנראה הרפואה לא מספיק מפותחת לעשות.

אז גם אם נקבל את הטענה שלך שבחו"ל אין התרמות לנזקקים (ואני לא מקבל אותה ואם תרצה אני אגגל על התרמות בחו"ל), אני עדיין בוחר בחו"ל.

אופנועים >>
לצפיה ב-'אתה סוטה מהנושא'
אתה סוטה מהנושא
11/02/2010 | 17:34
15
6
לא דיברתי בכלל בכלל בכלל בכלל בכלל על מוח העצם אלא על התרמת הכספים בלבד .
במקרה שאני הייתי עד אליו של כ50 חולים סופניים בשלב זה או אחר של המחלה , בעמותה מוכרת בלונדון , ששלחו 17 שליחים מביניהם למקומות מפתח הצליחו לאסוף סכום שמספיק למסטיק בזוקה .
אני רואה כידוע לך עולם לא מעט כמדריך טיולים , ראיתי מדינות רבות .
אין בשום מקום בעולם בנושא הזה שום מתחרה לישראל ואתה יכול ליהיות בטוח בזה גם אם תחפש טוב טוב .
אין גם ספק שיש למדינת ישראל הרבה מינוסים (כפי שמנסה לטעון אדם ) אבל הדוגמא שהוא הביא ושאתה תומך בה היא גרועה מאוד ולא נכונה .
אופנועים >>
לצפיה ב-'ועדיין אתה טועה...'
ועדיין אתה טועה...
11/02/2010 | 18:29
13
2
ועדיין לא פתחתי את גוגל:

1. קבל לדוגמה  מופעי  live aid ...בארץ מעולם לא היה כדבר הזה.

2. להיות במדינות כמדריך טיולים זה ממש לא כמו לחיות בהם.

יש דברים טובים בארץ, אני לא אומר שלא. אבל בהשוואה למקומות אחרים, הרי שהמינוסים עולים בהרבה על הפלוסים. לא צריך להיאחז בקש כדי לחפש מה טוב פה וסיבות לא להגר.

תראה לי מחקר כמה עמותות ללא מטרות רווח פועלות בארה"ב, בריטניה, גרמניה ועוד כמה מדינות אירופאיות וכמה בארץ ותשווה. תוסיף את הפרמטר של מה אתה זכאי לקבל מהמדינה ואז תעשה השוואה בין: מה קורה כשאתה לא מבוטח בכיסוי שמקיף את המחלה ונהיה חולה במדינה X ומה היה קורה בישראל.
אופנועים >>
לצפיה ב-'לא אני לא '
לא אני לא
11/02/2010 | 22:35
12
3
א. חייתי בקנדה כשנה וחצי כשהייתי צעיר
ב. אני מחזיק 3 דרכונים ישראלי קנדי והונגרי (איחוד אירופה ) ובהחלט יכול לחיות בכל מקום כולל דובאי ומצרים וירדן וגם במדינות נאורות יותר מהם וגם נאורות יותר מאיתנו .
ג. כשאתה מוציא טיול למדינה מסוימת אתה לומד עליה הכל . כל מה שעלולים לשאול אותך כולל מה התמ"ג שלה ומה שיעורי הצמיחה ומה המנטליות של האנשים אחרת אתה מדריך גרוע
ד. ראיתי במו עיני בקנדה איך מגיע אמבולנס באמצע כיכר מקגיל במונטריאל (האמצע של אמצע העיר ) למישהו שצנח ברחוב במעבר החציה (כנראה התקפת לב או משהו דומה ) בדקו לו בכיסים אם יש לו כרטיס אשראי וכשלא מצאו נסעו (בלעדיו ) . והייתי המום .
ה. אתה יכול לחפש בגוגל אבל הופעה כזו זה התרמה רק של אדם אחד (הזמר ) וזה בהרבה יותר קל מלעבור דלת דלת או לעמוד בקניון .
ו. כמות העמותות הן לא פרמטר לכלום , הוצאות הביטחון שלך כפולות משל כל אלה שהזכרת או חשבת להזכיר . לוואקום הזה נכנסות העמותות האלה . כאשר לא יהיה לך הוצאות כאלה על ביטחון תוכל להפנות אותם למה שאתה רוצה . אתה חושב שלך אין יד ורגל בזה ורוצה לא לשלם עבור זה זה בסדר וזה לגיטימי , אבל להשוות למי שלא משלם זה לא שזה לא לגיטימי אבל זה לא השוואה נכונה ואפילו זו השוואה ילדותית .
אופנועים >>
לצפיה ב-'כמות העמותות הן כן פרמטר. '
כמות העמותות הן כן פרמטר.
11/02/2010 | 23:24
11
2
אתה הרי מתפאר  איך בישראל כולנו ערבים....אז במדינות אחרות יש עמותות וסעד חברתי מובנה וגם מצאו דרכים יעילות (וממש לא יותר קלות. בוא נראה אותך מארגן הופעה של הרולינג סטונס בשביל ילדי אפריקה במקום לשלוח כמה מתרימים לקניונים).

אני מזמן כבר לא מקבל את התירוץ הזה של הביטחון. יש במדינה הזו כסף כמו זבל וכל פעם שמישהו מרים מאבק חברתי משתיקים אותו ואומרים: "יש דברים יותר חשובים. הכל בגלל המצב הבטחוני".

חלקים עצומים מהכסף הולכים לילדי הביטוח הלאומי ממגזרים לא פרודוקטיביים, לצבא קבע (ולא זו לא הוצאה בטחונית כשחצי מהם בכלל לא צריך), לשימון ממשלות של 30 שרים(שר בלי תיק, עאלק) ודרישות קואליציוניות למיניהן.

הדבר האחרון שממשלות ישראל לדורותיהן יכולות להגיד זה: "רחמים. יש לנו הוצאות ביטחון גדולות מכדי לדאוג לדברים פעוטים כמו תשתיות, חינוך ובריאות".
אופנועים >>
לצפיה ב-'זה לגיטימי להתווכח עם עובדות ! מותר רק לך !'
זה לגיטימי להתווכח עם עובדות ! מותר רק לך !
12/02/2010 | 13:48
10
2
תרצה או לא תאמין או לא הוצאות הביטחון של ישראל גדולות משל כל מדינה בעולם , כולל של אויביה .

במשטרת ישראל 85% מהתקציב שלה הולך על משכורות !
במשרד הבטחון ממש ממש ממש לא !
טנקים עולים הרבה מאודדדדדד כסף
ספינות טילים וקלות יותר עולות הרבה מאודדדדדדד כסף
נגמשים
זחלמים
פיתוח של אמלח
רובים
האמרים
ג'יפים
מכשירי קידוד
שמירה על גבולות באמצעות גדרות חכמות ומערך שלם סביבם
והדובדבן שבקצפת זה המטוסים וטילים נגד מטוסים וטילים נגד טילים (כמו החץ וכמו כיפת ברזל כשתסתיים )
הכסף על אנשי קבע זה פינאטס
ואגב אם כבר דיברת על המשכורות שלהם אז ההי טק מצליח לגנוב לצבא את טובי המוחות בגלל משכורת הרעב שהם מקבלים ובגלל שאין ליסינג ובגל ובגלל ובגלל .

ובכלל עוד לא דיברנו על ההוצאות של השב"כ והמוסד ומחלקת המחקר של משרד החוץ שאתה בטח לא רוצה לשמוע כמה הם עולים לך . (לא אתפלא אם תקציבם כמחצית מתקציב צה"ל כולו יחד )
קו המחשבה שלך נשמע מאוד ילדותי
אופנועים >>
לצפיה ב-'צודק. המלחמות של ארה"ב באפגניסטאן ועיראק'
צודק. המלחמות של ארה"ב באפגניסטאן ועיראק
12/02/2010 | 14:03
9
2
עולות פחות מאצלנו.
אופנועים >>
לצפיה ב-'ועכשיו בלי ציניות. לא התווכחתי עם שום עובדה.'
ועכשיו בלי ציניות. לא התווכחתי עם שום עובדה.
12/02/2010 | 14:09
5
4
הוספתי כמה עובדות משלי שמראות שאם היו רוצים אפשר היה להשקיע גם במקומות אחרים.
ואם אתה חושב שאנחנו כאלה ערבים הדדית ונפלאים אחד אל השני - תוכיח. כן, תמצא לי כמה עמותות פועלות למען מטרות אלטרואיסטיות בחו"ל, לעומת כמה בארץ.
מקרים בודדים  שתביא או שאני אביא זה ממש לא מוכיח שום דבר. גם בארץ וגם בחו"ל יהיו מקרים של טוב לב אנושי ושל הצלות מופלאות ולעומת זאת מקרים מבישים של מוות כתוצאה מהזנחה ומערכות בריאות ורווחה כושלות. גם בארץ השטן, גרמניה הנאצית היו אלפי אנשים שהצילו יהודים ממוות (ונניח לצורך העניין שזה כמו לתרום למען חולי מח עצם, למרות שיש הרבה שוני). מה שמראה שכנראה טוב לב אנושי קיימים בכל תקופה ובכל מקום, אפילם ככל שיהיו.
אופנועים >>
לצפיה ב-'אין לי כוונה להתחיל מחקר מדעי בנושא'
אין לי כוונה להתחיל מחקר מדעי בנושא
12/02/2010 | 23:13
4
2
כשאביא לך נתונים אז תבקש סקירה ספרותית , תקציר מנהלים , תבדוק את הכלים הסטיטיסטיים שהבאתי תבדוק את התקפות של המחקר ואת כושר הניבוי שלו .
אין לי ספק כמי שמסתובב שם המון במסקנות שהגעתי אליהם על סמך מקרים כמו זה שסיפרתי על מונטריאול וכמו זה שסיפרתי על לונדון וכמו הבדיוחותץ ששמעתי בניו יורק .  ושלא לדבר על מקומות כמו טורקיה או רומניה ששמעתי וראיתי דברים כמו איך מפנים כפר שלם מיושביו בין 2400-0100 כי מציפים את המקום בסכר שבנו בלי התראה מראש שהמקום יהיה מוצף ושלא לדבר על 100000 הרוגים בבניית סכר (כולם אסירי עבודה ולא בטוח שאסירי תודה ) .
אם תסתכל חדשות מידי פעם (אני משתדל שלא להסתכל בחדשות  ) תראה שיש לאמריקאים שבוי חטוף כמו גלעד שליט והם עדיין לא מבינים למה אנחנו כולנו נסערים להחזיר אותו הביתה , והמשפחה של החיל שלהם אפילו לא מעיזה לדבר בפומבי , הגיע אליהם איזה קצין /סמל /חייל אמר להם הבן שלכם חטוף והלך , להגיע לנשיא הם לא חושבים אפילו , התקשורת שם מתעלמת מהמשפחה טוטאלית ואין עם מי לדבר .
זה אל שאנחנו קדושים וטהורים כותבי מזוזות וסופרי סת"ם ואני עוצר את החרא של החברה הזו יום יום מלהשפך דרך הדפנות של הגיגית שלנו , אבל הדוגמאות שאתה בוחר ושאדם בחר הם ילדותיות  (תסלח לי אם השפה והנימה קצת בוטים זה לא אישי )
אופנועים >>
לצפיה ב-'מני, אתה לא בכיוון.'
מני, אתה לא בכיוון.
12/02/2010 | 23:32
3
3
לגבי הצבא וההוצאות הבטחוניות, נכון. ההוצאות הבטחוניות שלנו גדולות מאוד.
אבל מיליארדים רסים של שקלים מתוכם הם בכלל כסף אמריקני וגרמני (בדמות צוללות).
אבל עדיין מוצאים כסף לממן מיליוני טפילים שלומדים תורה ומיליוני אנשים אחרים שלומדים הנדסה ומקצועות שאולי גם יקדמו אותנו לאן שהוא משלמים עשרות אלפי שקלים לשנת לימוד.
מוצאים מיליארדי שקלים לממן משרדים ושרים מיותרים.
מוצאים מיליוני שקלים למימון מלונות של האדון ברק.
שאמשיך? אני יכול להמשיך עד אינסוף....

אתה רוצה השוואה למשטרה האמריקנית? תראה כמה הם קיצצו את הפשיעה בניו יורק. שוטרים בארה"ב הם אקדמאים. אולי הם אקדמאים בספרות אנגלית ובמדעי המדינה, אבל זה עדיף על 10 שנות לימוד של שוטרים פה. שלא לדבר על זה ששם הם באמת אוטוריטה ופה בזים להם ולא חסרים גם כאלה בפורום הנוכחי שפשוט יברחו או ברחו לשוטרים. שם לא רק ינצלו מסוק שכבר נמצא באויר ובמקרה קלט "שני פושעים מסוכנים" שנוסעים מהר בכביש ישר, אלא ירימו מסוק במיוחד.

ולעניינינו  - התרמות למיניהם. שוב, יש התרמות גם בחו"ל, יש ארגוני צדקה, ארגונים ללא מטרות רווח, מופעי לייב אייד. גם בגרמניה הנאצית היו הצלות ומבצעים הרואיים של הצלת יהודים. אלפי מתנדבים גרמנים הגיעו לארץ לממש את החזון הסוציאליסטי (חלק גם כדי לכפר על מעשי אבותיהם) ועוד....
כל התפיסה הזו של - "יש לנו אחווה הדדית שאין כדוגמתה בשום מקום בעולם", נתפססת בעיניי כלא יותר מססמה של הרצל בסגנון "אלטנוילאנד".

לגבי גלעד שליט, פה אני מסכים איתך שיש כאן משהו ייחודי לישראל (וזו דוגמה למשהו טוב, מהסוג שדיברתי עליו ושלא צריך לחפש בנרות ולספר לעצמך סיפורים עד כמה כולנו פה מהווים אור לגוים(ואנחנו ממש לא)).
וגם זה, לא בגלל אחווה הדדית, אלא בגלל שאולי נוח לנו להשלות את עצמנו (אחוות לוחמים יש גם כן בכל מקום בעולם) שבישראל כולם למען האחד והאחד למען כולם. והצד השלילי שבעניין - שבאמת האויבים שלנו מנצלים את החולשה והנאיביות הזו שלנו. האמריקנים והבריטים בחיים הרי לא יעשו החלפת שבוים תמורת מהנדסי ה-9.11. ואולי דווקא בזכות זה הם שלטו/שולטים בעולם.
אופנועים >>
לצפיה ב-'*הכוונה למתנדבים גרמנים שהגיעו לקיבוצים.'
*הכוונה למתנדבים גרמנים שהגיעו לקיבוצים.
12/02/2010 | 23:38
4
לצפיה ב-'אתה פותח נושאים שלא קשורים לוויכוח '
אתה פותח נושאים שלא קשורים לוויכוח
13/02/2010 | 00:53
1
1
אין לי בעיה גם להתווכח על הדברים האלה שבחלקם נכונים ובחלקם ממש ממש ממש ממש ממש לא (כמו הפיכת ניו יורק לגן עדן עלי אדמות ומיגור הפשיעה שם , בישראל יש הרבה הרבה הרבה פחות פשיעה לנפש מאשר ניו יורק גם היום ) . אבל אין טעם .
פתח אדם נושא ואמר מה שאמר והביא דוגמא גרועה . הסברתי לו בסה"כ למה הדוגמא שלו גרועה , אבל אתה רוצה שאני אכנס לוויכוח  פילוסופי בכתב האם זה טוב ליהודים או רע שנותנים כסף לבני הישיבות ???
אני חילוני גמור ונוסע ביום כיפור לטיולי אופנועים ולא בדיוק אוהב את הדת בכלל . אבל בלי כל קשר לזה אתה שוכח את WELLAFAIR בניו יורק שדומה לזה בדיוק וגם שם מוציאים סכומים לא קטנים על זה . וחושב שזה רק אצלך .  אתה מעלה לי את ברק כמושחת וחושב ששם בניו יורק עם השיטה הפדראלית והמדינה והעירונית והבחירות לשריף והבחירות לתובע הכללי והבחירות למושל המחוז אין שחיתות ולא נוגעים בכסף הציבורי .

תפסיק עם ההשוואות , אי אפשר להשוות שתי מדינות שונות בכלום , באף פרמטר . הם יש להם SYSTEM שמתאים להם לנו יש SYSTEM שמתאים לנו . תנסה לדפוק על השולחן בניו יורק לפקיד כלששהו נראה אותך . תנסה לצעוק על פקידה בבנק שבגללה הפסדת את כל הונך (שם כמובן ) נראה אותך . יעיפו אותך לא דרך כל המדרגות אלא ישר דרך הפיר של המעלית מקומה 110 כלפי מטה (השוטרים ) . אבל תנסה כאן לא לצעוק על פקידה כל שהיא ???? המציאו עכשיו מכשיר שמודד את התנודות בקול שלך שמראה לפקידה כמה אתה עצבני וצועק וככל שתצעק יותר יהיה חווי אדום והמנהל יחליף את הפקידה כי פה הכל הולך רק באיומים וצעקות . אבל כשצריך לתרום כולםםםם מתגייסים ותורמים ואין את זה באף מקום וזו הייתה דוגמא גרועה וזה הכל .  
אופנועים >>
לצפיה ב-'אני יכול להגיב להכל, אך אכבד את בקשת חג'בי. '
אני יכול להגיב להכל, אך אכבד את בקשת חג'בי.
13/02/2010 | 10:34
לצפיה ב-'שוב השוואה ילדותית'
שוב השוואה ילדותית
12/02/2010 | 23:03
2
3
צבא ארה"ב גודלו בשיעור לאוכלוסיה שיש להם שם (300,000,000 תושבים ) אפילו לא 1-2% מהאוכלוסיה
אצלנו כל העם צבא ( גיל 18-50 ) למעט כמה משתמטים .

העלות של הצבא שלהם ביחס לכמות משלמי המיסים אפילו לא רבע משלך .

תתחיל באמת לחשוב בוגר יותר נשמה .
אופנועים >>
לצפיה ב-'"כמה משתמטים"...נסה 30% ובמגמת עלייה'
"כמה משתמטים"...נסה 30% ובמגמת עלייה
12/02/2010 | 23:35
1
22
לצפיה ב-' בוקר טוב '
בוקר טוב
13/02/2010 | 08:28
5
גלשתם לגמרי. נא להמשיך בפורום אקטואליה או במסרים
תודה.
אופנועים >>
לצפיה ב-'אחת הבעיות הגדולות היא שיש לנו לב רחב'
אחת הבעיות הגדולות היא שיש לנו לב רחב
11/02/2010 | 23:25
3
ולצערי יש גם כאלו שמנצלים את טוב הלב שלנו לרוחים פרטיים
אני גם חושב שיהודים תורמים הרבה יותר וברור שיש גם גויים שתורמים וכו'

אני חושב שהיום שאנשים תורמים הרבה הרבה הרבה פחות רק בשל כך שיותר מפעם אחת ניתפסו רמאים שניצלו מחלה של מישהו על מנת לעשוק ציבור שלם

אני אישית לא תורם לכל אחד ולכל גוף ולא שופך את הארנק על כל מודעת עזרה על ילד חולה במחלה סופנית כזאת או אחרת
ובמיוחד לא מאלו במכתבי שרשרת
וחס וחלילה לא מתוך אטימות ורוע לב
מהסיבה שאם יש גוף שאני לא יודע בודאות שהוא מבקש תרומה לשם דבר שהוא באמת עושה
אני יוצא מנקודת הנחה שיש מולי עוד "שחקן" שמנסה לעשות קופה על המצפון שלי....
אופנועים >>
לצפיה ב-'דוגמה אחת כהכללה על הכלל? מה אתה מייצג בזה?'
דוגמה אחת כהכללה על הכלל? מה אתה מייצג בזה?
11/02/2010 | 13:01
7
4
אם תחפש מספיק דוגמאות בעולם, תמצא את הסיפור האנושי המרגש גם בבוסניה-הרצגובינה. זה לא מייצג כלום.

אנשים טובים קיימים בכל העולם. אנשים רעים קיימים בכל העולם.
זוהי יוהרה, ומדרגה ראשונה, לשים עצמנו מעל שאר העולם - ועוד כשהמדינה הזו נראית ככה, ומככבת ברשימת המדינות המושחטות ביותר בעולם המערבי (וגם זה, כשעוד עושים לנו את הטובה ומכלילים אותנו בתור מדינה מפותחת).
אופנועים >>
לצפיה ב-'בד"כ אני נמנע מלהגיב'
בד"כ אני נמנע מלהגיב
11/02/2010 | 13:15
1
3
אבל לא יכולתי להתאפק. זה אמנם לא וויכוח שיש לי בו איזשהו עניין אבל רשימת המדינות המושחתות נקבעת לפי ראיונות עם תושבי הארץ ולפי תשובתם לשאלות כגון "כמה אתה חושב שארצך מושחתת?".
אז בגלל אנשים שמאמינים שהכל פה דפוק ומושחת, ואני לא נכנס כרגע לנכון\לא נכון, המדינה שלנו תדורג תמיד במקום נמוך ברשימה.
לעומת זאת במדינות שאנשים מפחדים לפתוח את הפה כי הם לא יודעים מי מאזין, או בתרבויות שהן יותר אופטימיות ולא מושתתות על התפיסה של לחפש איפה דופקים אותך בשביל לא לצאת פראייר, המדינה תדורג כמדינה לא מושחתת, גם אם היא מושחתת כמו או יותר מישראל.
לכן כל קשר בין הדירוג הנ"ל למציאות הוא מקרי ותלוי בתרבות ובתפיסה הרבה יותר מאשר תלוי בעובדות בשטח.
אופנועים >>
לצפיה ב-'או שאנשים מרגישים את מה שהם מקבלים.'
או שאנשים מרגישים את מה שהם מקבלים.
12/02/2010 | 08:20
2
אומרים עלינו שאנחנו עם שאומר את האמת בפנים, לא?

אם אתה בקטע של חקר תרבויות ועמים, עזובתי. מי שחושב שטוב כאן, שיבושם לו, ושלפחות יוודא שהסרט שלו הוא HD.

כבר הגבתי פעם אחת מגילה וחצי למה רע פה, אבל יש אנשים שלא אוהבים את ריח החרא בפנים על הבוקר, אז נשאיר להם את הוולט-דיסני שלהם. עד לפעם הבאה שאתפוצץ על איזו שטות, ואכתוב את הכל מחדש.
אופנועים >>
לצפיה ב-'לא הבאתי משהו מייצג '
לא הבאתי משהו מייצג
11/02/2010 | 22:42
4
2
זה לא שאני חושב שאצלנו הכל טוב בישראל
זה לא שאני לא רואה דברים סביבי יום יום שעה שעה שמקומם אינו במדינה תרבותית .
זה לא שאני מאמין בכל מה שקורה כאן .
ממש ממש ממש ממש לא . אני זועם לא פחות ממך על מה שקורה לנו בארץ הזו ב 20 השנה האחרונות .
אבל הדוגמא שאתה בחרת להביא בפתיחת השרשור הזה הייתה דוגמא גרועה . או יותר נכון היא דווקא דוגמא לאחד הדברים הבודדים שבבודדים שהם כן טובים אצלנו . ונתתי לך דוגמא למה הדוגמא שבחרת כדי להגיד שאנחנו על הפנים היא לא רלוונטית ולא נכונה . תבחר בדוגמאות נכונות ואני אתמוך בכל מה שאתה אומר .
אופנועים >>
לצפיה ב-'מני, זה בלתי אפשרי להגיב לכזה דבר, אבל אנסה'
מני, זה בלתי אפשרי להגיב לכזה דבר, אבל אנסה
12/02/2010 | 08:12
3
1
למה זה בלתי אפשרי כי כל עוד אתה מבסס טענה על דוגמאות, ועוד מהפרט אל הכלל, אשכרה טקסט בוק אינדוקציה - היכולת שלי לסתור את זה היא רק תלויה אז ורק במידת המגמתיות בתגובתי והדמגוגיה. ם לא מבססים כלל לפי דוגמאות, זה לא נכון, זה מטעה, זה מסית תשמות לב.
לפי הקו המחשבתי הזה, אני יכול להגיד לך שהמבצע המשטרתי העצום שבו biker34 נתפס על מהירות "מטורפת" מעיד על משטרה חזקה ואיכותית. אבל היא לא. היא מיץ רפש.

באותה מידה, אני יכול להביא כמה מבצעי חיפוש נעדרים רחבי היקף מארה"ב, ולהגיד לך שזה נובע מאחווה אמריקנית. אבל לא, זה לא, זו עבודת משטרה טובה, ההבדל הוא ששם המשטרה ח-ז-ק-ה. אני מכיר לפחות 3 אנשים עם סיפורי אימה של "כמה הייתה קרוב לבלות לילה בכלא אמריקני", ועוד מדברים שבארץ היית מתגלגל מצחוק מהם, ועוד דורש שהשוטר יזמין אותך ללאפה עם המשכרות המגוחכת שלו.

בכל מקרה, אנחנו אמנם חלוקים, אבל אתה יודע שאני מת עליך. אתה (טוב, אתה ושוקי) הם השוטר היחידים שלו הייתי שורף לו הייתה לי האפשרות החוקית לעשות זאת .
אופנועים >>
לצפיה ב-'היכולת שלי לסתור תלויה אך ורק*'
היכולת שלי לסתור תלויה אך ורק*
12/02/2010 | 08:13
1
לצפיה ב-'*כמה טעויות!!! '
*כמה טעויות!!!
12/02/2010 | 08:16
1
1. יש "ם" מיותרת.
2. "כמה הייתי קרוב לבלות לילה בכלא אמריקני".
3. "הם השוטרים" . שוטר אחד, שני שוטרים. כוסומו.
אופנועים >>
לצפיה ב-'אל תתעצבן אבל טעית שוב '
אל תתעצבן אבל טעית שוב
12/02/2010 | 13:58
יש לי חבר שחזר אחרי 25 שנה בUP STATE NEW YORK רוכב על וורסיס וגר בבית חשמונאי היום .
הוא סיפר לי בדיחה כשביקרתי אצלו פעם אחרונה שם ברוצ'סטר נ"י לפני 4-5 שנים .
מספרים שם על המשטרה ה"חזקה" שלך משם שאם אתה משתין בפארק (שם זו עבירה להשתין ברחוב גם במקום מוסתר ) יקפצו עליך 5 שוטרים ותקבל דו"ח ענקקקק אבל אם תרצח את השכן שלך בטח תמשיך בחייך כרגיל כי המשטרה חדלת אישים .

כן משטרת ישראל צריכה להשתנות ומהר וחזק זה אין לי ספק . מעולם לא הסתרתי את דעתי שמשטרת ישראל לא בנויה נכון . וזאת למרות שאתה מכיר אותי ויודע שאני לא נוהג להגיד את דעתי כאן . אין לי ספק שהמבנה האירגוני שלה צריך מה שנקרא שינוי מקצה אל קצה .
גם אחרי השינוי ימשיכו אבל לרדוף עם מסוקים וביומים אחרי מי שייסע ב 8 בבוקר בכביש 2 190 קמ"ש אני מבטיח לך . וזה גם הרבה אחרי שאני ואתה נמות מזקנה בגיל 120 (כשנרד מהאופנוע שנינו נחלץ ידיים ונגיד אחד לשני מז"ט לרגל יום הולדתך ה 120 ונמות )
אתה לדעתי קצת מערב את האסרטיביות שקיימת בתרבות שלהם קצת יותר מאשר אצלנו (קצת עאלק ) .
אופנועים >>
לצפיה ב-'מתי הם מחזירים לי את הGS שלי '
מתי הם מחזירים לי את הGS שלי
10/02/2010 | 14:38
7
לצפיה ב-'כל הכבוד למשטרה'
כל הכבוד למשטרה
10/02/2010 | 14:48
5
6
סיפורים כאלו משאירים אצלי כבוד לגוף הזה שבדרך כלל אני די מאוכזב ממנו.
אבל אז בא סיפור כזה ומזכיר לנו שיש הרבה שוטרים שעושים את עבודתם נאמנה.
יפה מאוד...

הלוואי שהגנבים גם יפלו על שופט עם איכויות דומות!
אופנועים >>
לצפיה ב-'יש לי רעיון גאוני'
יש לי רעיון גאוני
10/02/2010 | 15:17
3
5
שבתור "עונש"
יצרפו להם את היסמנקים שהערבי ההוא מחברון מעליל עליהם עלילת דם שהם היכו אותו....

אכן כן סיפורים כאלו מחזירים כבוד לחלק מגופי הביטחון ושמירת החוק במדינה....

(להגיד כל השוטרים זה עדיין מוגזם בשלה הזה...)
אופנועים >>
לצפיה ב-''
10/02/2010 | 16:12
1
מדינה חרא
אופנועים >>
לצפיה ב-'הנשמה הטובה ההוא קשור לחבורת הג'י אמ סי גם כך'
הנשמה הטובה ההוא קשור לחבורת הג'י אמ סי גם כך
10/02/2010 | 21:18
1
9
לצפיה ב-'לבחור עם נשמה טובה מגיע שוטר עם אחת כזאת גם'
לבחור עם נשמה טובה מגיע שוטר עם אחת כזאת גם
10/02/2010 | 22:03
6
לצפיה ב-'ומי אתה חושב שיחרר אותם סיבוב ראשון'
ומי אתה חושב שיחרר אותם סיבוב ראשון
10/02/2010 | 23:31
4
הם הובאו בפני שופט עם בקשה להארכת מעצר מן הסתם .
ומן הסתם גניבת רכב אחד שתיים הם לא עילה להחזקה ממושכת במעצר .
אופנועים >>
לצפיה ב-''
10/02/2010 | 15:01
1
איים אימפרסד!
אופנועים >>
לצפיה ב-' כל הכבוד, כן ירבו ביצועים כאלה'
כל הכבוד, כן ירבו ביצועים כאלה
10/02/2010 | 15:04
3
לצפיה ב-'כל הכבוד להם תודה רבה לכם יחידת אתגר|כ'
כל הכבוד להם תודה רבה לכם יחידת אתגר
10/02/2010 | 15:14
9
מסתבר שיש מישטחרא
ויש יחידות כמו אתגר...
עלו והצליחו
גאה בכם
באהבה
אשר
אופנועים >>
לצפיה ב-' מלכים'
מלכים
10/02/2010 | 15:16
1
שמרו בפלאפון, במקום 100

תודה
אופנועים >>
לצפיה ב-' באיזה מדינה מדובר?'
באיזה מדינה מדובר?
10/02/2010 | 15:28
3
האם חלמתי חלום?
אופנועים >>
לצפיה ב-'כל הכבוד !!! '
כל הכבוד !!!
10/02/2010 | 16:22
3
קפוץ קפוץ קפוץ
אופנועים >>
לצפיה ב-'מצטער שאני אהיה זה שמעכיר את האווירה,'
מצטער שאני אהיה זה שמעכיר את האווירה,
10/02/2010 | 16:47
4
אבל, איך אמר The wolf בספרות זולה:

"Well let`s not start suckin` ech other`s dick quite yet"

כל הכבוד לשוטרים העוסקים במלאכה, אך, הגנבים שוחררו כבר פעם אחת ממעצר, והם לבטח ישוחררו שוב.
אופנועים >>
לצפיה ב-'בבקשה תפנה אותם לקומנה של גניבות אופנועים.'
בבקשה תפנה אותם לקומנה של גניבות אופנועים.
10/02/2010 | 16:57
5
5
בתקופה שהכנופיה חגגה על האופנועים בתל אביב..
חלק מהם ברשימה.

אני בטוח במאה אחוז שהם קשורים לזה..

ושהיחידת האתגר תדע לאן הלכו האופנועים הגנובים ומי המשתמשים בהם..

ולא הבנתי למה שחררו אותם אחרי שהם נתפסו בפעם הראשונה
הגיע הזמן לתת עונש מוות לכל הגנבים בארץ.

אופנועים >>
לצפיה ב-'לא הייתה עילה למעצר ארוך יותר מיום'
לא הייתה עילה למעצר ארוך יותר מיום
10/02/2010 | 23:39
4
4
לא רציתי פעם קודמת להעכיר את האווירה ואת האופוריה שלכם פעם קודמת .
במדינת ישראל לא עוצרים ליותר מיום אף גנב של רכב אחד שתיים . אין עילה .
כשהם שוחררו בערבות (או אפילו מעצר בית במז' ירושלים מן הסתם ) ונתפסו שוב בעת גניבת רכב נוסף כבר אפשר להגיד מתחמם מתחמם .(לא אתפלא אם הם ישחררו שוב כמו שלא אתפלא אם יוארך מעצרם ) .
לדעתי הם לא יקבלו תום ההליכים אלא אם יביאו לשופט ראיות לכאורה לפחות ל 15-20 אופנועים שהם מעורבים בגניבתם (מהם לפחות 1-2 אחרי ששוחררו ) .
אופנועים >>
לצפיה ב-'זה ודאי?'
זה ודאי?
11/02/2010 | 00:37
3
2
אדם שגנב אופנוע, נתפס, פשעו הוכח ונניח שהוא הודה אפילו.
לא יכנס למאסר? עונש, משהו?
או שגניבה בארץ זה סתם סעיף?
אופנועים >>
לצפיה ב-'זה סתם סעיף.'
זה סתם סעיף.
11/02/2010 | 07:48
1
3
בארץ על גניבה לא יושבים!
ומדובר על כאלה שנתפסו על חםֱ
מקסימום--מעצר בית.

על רצח יושבים.
וזה תלוי איזה עורך דין יש לך..כי יש כאלה שישבו בקושי 5 שנים,משתחררים ושוב רוצחים.
ויש כאלה שבכלל לא יושבים כי קיים חוק התישנות.
והיה כזה דבר ...תשאלו את האימא של הנערה מאשקלון שנרצחה,הנערה רק ישבה על יד עברין שהיה מיועד לחיסול.

מענין כמה עונש נותנים לאחד שתופס גנבים ומכניס אותם להרבה שנים בבית חולים לשיקום.?
אופנועים >>
לצפיה ב-'גם הוא הולך הביתה '
גם הוא הולך הביתה
11/02/2010 | 14:33
4
ממציאים עבורו חוק מיוחד על שמו (חוק דרומי)
אופנועים >>
לצפיה ב-'איזה מהרשימות אתה רוצה ?'
איזה מהרשימות אתה רוצה ?
11/02/2010 | 14:31
1
של העבירות בישראל שלא כולאים בגללם או של האנשים שצריכים ליהיות בכלא ומסתובבים חופשי ? (עד שהם יוצרים קשר עם 1000 קטינות באינטרנט ומראים להם את ה ... )
תתעורר בוקר טוב כבר מאוחר
אופנועים >>
לצפיה ב-'בבקשה הרשימה של כל האופנועים מת"א ויורשלים!'
בבקשה הרשימה של כל האופנועים מת"א ויורשלים!
10/02/2010 | 17:04
1
18
כולל התאריך שלהם!

כל ההודעות נכתבו בפורום הזה!

הודעה 1:
נגנב לי האופנוע gs 500 מבית החייל בירושלים יום חמישי האחרון 18.6.2009

3949624 מס רישוי
M501172900 מנוע
JS1GM51A0Y0500003 שילדה
( צבע מקולף במיכל דלק , 2 מדבקות אדומות של חיצים מאחורה בזנב)

מי שיודע משהו פרס כספי מובטח!!
050-4551-541

הודעה 2:

• • ‫נגנב B&W 250 מחניון ת.הרכבת ארלוזרוב   ו 23:33 | 06/10/08  

אמש, מתישהו בין 17:10 עת חניתי ל 23:00 כשחזרתי לחניון....  היה נעול ומכוסה... נגנב מתוך החניון לדו"ג (זה המונמך מהכביש)
כמה דקות של חיפוש עקר ומעבר על כל הדו"גים החונים - לבדוק אם לא זכרתי בדיוק היכן הוא וכו' ואז,עדיין המום, שיחה למוקד 100 כדי שמס' הרכב כבר יופיע כגנוב..
הבוקר פגישה עם חוקר בתחנת המשטרה והגשת תלונה על גניבה.....,
ביטול הביטוחים, הודעה גם למשרד הרישוי (למנוע דוח"ות שלא שלי) - הפקידה שם טוענת שהמשטרה כבר דואגת לזה..

בקיצור בעסה אמיתית ! קטנוע חדש. נסע רק 'מצדה וחזרה'....

איחולים לגנב/ים בנוהל המוכר כבר כלכך  @#$#@%&$#@

אבל זה רק רכוש.....

בכל מקרה הפרטים:
קימקו B&W250
צבע שחור
מס' רכב 8979167
מס' שלדה RFBS7000081901935

הודעה 3:

orengr21  
בשנה וחצי האחרונות נגנבו לי 2 אופנועים..

XT500, וGS 500...
הGS נגנב לפני שלושה שבועות כשהשארתי אותו לא קשור למשך רק 10 דקות ברחוב צדדי קטן בגבעתיים. שמעתי את ההתנאה ורדפתי אחרי האופנוע עד סוף הכביש.. כמובן שהפסדתי..

נראה לי שהדרך היחידה לדאוג שזה לא יקרה שוב זה איזה שהוא מכשיר עקיבה לוויני... אני מנסה לברר בנוגע לזה.
מישהו כבר ניסה?

הודעה 4:
אופנוע גנוב מבת ים+מספר רכב חשוד!ו אזרח בעולם הוירטואלי   [מצורף קובץ jpg]   ו 17:32 | 08/05/08  

6 מדהים,
שחור אדום.בתמונה.

נגנב עכשיו מבת ים!!!
טנדר לבן -נרשמה הלוחית רישוי  91-548-59
כנראה נוסע לאיזור מזרח ירושלים.אם מישהו רואה או שומע!
ליצור קשר עם סלבה
0546620302

האופנוע נגנב ב4.5.08

הודעה 5:

ב 10.4.08 יום חמישי בשעות הצהריים נגנב קטנוע מנהלים מסוג ג'וי מקס 250 סמ"ק. הקטנוע עמד ברחוב לינקולן 20 בתל אביב . הקטנוע נגנב בשעות הצהרייםצבע כסף עם ארגז יחיסת גדול בצבע כסף לא מטאלי אלא צבוע בספריי. על השמשה הקדמית יש מדבקה בצבע כתום. מ.ר. 11-305-13 שנת 2006. היה נעול עם מנעול דיסק שכנראה לא הספיק. כל היודע משהו מוזמן ליצור קשר בטלפון 050-5849315 או במייל shohambr@gmail.com/

רק ביחד נוכל לנצח את הפושעים המסריחים האלה שעושקים אותנו על ימין ועל שמאל.

הודעה 6:

הלילה נגנב אופנוע של חבר בבת ים.
TT600 בלגרדה 96.
מספר רישוי 2134924
מספר שילדה 4GV-004014
צביעה כחול צהוב,ג'אנט קדמי אקסל כחול,על טלסקופ ימני למטה קצת קורוזיה.
למביא מידע תמורה כספית...
קיריל 0504228863
nos.kesm@gmail.com
אפשרי גם אלי במסרים,או 0545569372 אנדריי

כל זה רק מיורשלים-ות"א רבתי.

אופנועים >>
לצפיה ב-'זה לא נותן לאתגר כלום הרשימה הזו'
זה לא נותן לאתגר כלום הרשימה הזו
10/02/2010 | 23:46
3
א. הם לא עובדים כמו שאר המשטרה עבירה - עבריין - ראיות
ב. הם עובדים במודל שונה עבריין - עבירה - ראיות כלומר הם מגדירים עברינים שיש להם עליו מודיעין שהוא גונב כלי רכב וקוחים אותו מודיעינית ומחפשים עבירה שהוא ביצע ואז אוספים נגדו ראיות .
ג. יש להם את כל כלי הרכב של מדינת ישראל גם אלה שנגנבו וגם אלה שלא נגנבו בלחיצת כפתור . הם גם יכולים חיתוכים שונים כמו למי מהאופנועים יש צבע כזה או דגם כזה או אחר והכל בלחיצת כפתור וזה ממש לא 3-4-5 האופנועים שהבאת אלא 30-40-50 ד. זו יח' יוזמת ולא מגיבה . אם אין להם מודיעין ליעד שלהם הם לא יפעלו כדי שלא  יחשפו לחשדו שהוא יעד שלהם וואפילו לא יפנו אליו (אלא אם יש ממש צורך בחיפוש אבל אז זה על סמך מודיעין מן הסתם ) .
אופנועים >>
לצפיה ב-'ח"ח ושאלה קטנה:'
ח"ח ושאלה קטנה:
10/02/2010 | 18:36
2
3
האם יחידת אתגרת ממומנת כולה באמצעות תקציב המדינה/משטרה או מתוקצבת כולה או חלקה על ידי חברות הביטוח
היתה תקופה שנסגרה ונפתחה מהסיבות שלעיל....

אופנועים >>
לצפיה ב-'והתשובה....בגוף השאלה'
והתשובה....בגוף השאלה
10/02/2010 | 20:47
4
בעקרון, חברות הביטוח יכולות לממן גם יחידות שיפעלו כנגד פשיעה שכרוכה בנזקים מבוטחים אחרים....
איפוא נושאי ה-

כשיש משהו שמתנהל טוב - מתברר שהוא עם מניעים של

אופנועים >>
לצפיה ב-'היחידה לא נסגרה מעולם'
היחידה לא נסגרה מעולם
10/02/2010 | 23:49
2
הם פשוט שינו ייעוד ועסקו בסחר בבני אדם (יבוא זונות ) בתקופה השקטה שלה. וזה כי זה היה בפוקוס של האו"ם וישראל נחשבה ליבואנית גדולה של זונות . אז פשוט הגדירו להם משימה נוספת והחברות ביטוחמשכו את היד בתגובה מהיח' .
היום היח' ממומנת נטו ע"י מ"י למיטב ידיעתי .
אופנועים >>
לצפיה ב-' סחטייין עליך ותודה על העידכון.'
סחטייין עליך ותודה על העידכון.
10/02/2010 | 18:48
2
לצפיה ב-' כל הכבוד.'
כל הכבוד.
10/02/2010 | 18:54
3
לצפיה ב-'אולי אפשר לארח מישהו מ"אתגר" פה בפורום?'
אולי אפשר לארח מישהו מ"אתגר" פה בפורום?
10/02/2010 | 19:43
1
6
כמו שנהוג עם בעלי עסקים כאלה ואחרים. למסות להזמין אחד מהם שיענה על שאלות, אולי יציע הצעות. למרות שכולנו חושבים שאנחנו יודעים מצוין מה עלינו לעשות ואיך..

כל הכבוד ליחידה..

רק באהבה.
אופנועים >>
לצפיה ב-'זה רעיון שאפשר לנסות'
זה רעיון שאפשר לנסות
10/02/2010 | 22:20
3
נחיה ונראה.
אופנועים >>
לצפיה ב-''
10/02/2010 | 20:49
1
לצפיה ב-' לשמור בפלאפון'
לשמור בפלאפון
10/02/2010 | 23:04
5
לצפיה ב-''
11/02/2010 | 00:00
1
לצפיה ב-' גם לי היה ניסיון עבר איתם בהקשר לאופנוע '
גם לי היה ניסיון עבר איתם בהקשר לאופנוע
11/02/2010 | 00:39
2
חשוד כגנוב, והיחס וההתייחסות היו מעבר לסטנדרט המשטרתי אליו התרגלנו.

היתה התחשבות, והיתה איכפתיות.
שמח לשמוע שעדיין יש שם חבר'ה טובים.
אופנועים >>
לצפיה ב-' '
11/02/2010 | 02:08
לצפיה ב-'אופנוע כחול..'
אופנוע כחול..
11/02/2010 | 06:35
10
לצפיה ב-''
11/02/2010 | 14:51
3

הודעות אחרונות

21:05 | 13.09.19 נמלה עוקצת
10:37 | 05.09.19 אוהבותה
14:40 | 14.08.19 TS250X1
08:00 | 31.07.19 יהודה אל
07:58 | 31.07.19 יהודה אל
14:01 | 24.07.19 alikoneamn
00:11 | 28.06.19 יהודה אל
14:29 | 22.06.19 דוש שבילים
07:20 | 11.06.19 כRובי
07:12 | 06.06.19 Nim27
23:06 | 21.05.19 hagi1934

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ