המשך שירשור היכרות

CB600F

New member
טוב הגיע תורי קצת באיחור ....

שם (אם בא לכם לחשוף):מושיק גיל:30 מיקום בארץ:ת"א כמה שנים אתם גולשים בפורום:מתחילת המאבק אופנוע נוכחי ורצוי גם תמונה שלכם עם האופנוע: ניו הורנט אילו אופנועים היו בבעלותכם עד היום:לפני האופנוע הנוכחי היו לי רק קטנועים .. כמה שנים אתם רוכבים:6 למה בעצם אופנוע? מה יגרום לכם לרדת מאופנועים? התחיל ככלי תחבורה נוח ויעל בת"א ולאט לאט התאהבתי ... וכל שנה שידרגתי בסמ"ק ..{50 .. 125 ..250 .. } ניסיתי למצוא משהו שייגרום לי לרדת מהאופנוע ולא מצאתי ..
ומשהו בנימת התקופה האחרנה: כוסאומו המדינה הזו .. מה לדעתם ניתן לעשות כדי לשפר את מצבו של הענף בארץ? להמשיך במאבק עד שננצח ... לשפר תשתיות בארץ {במיוחד בערים עם כל הצבע הלבן החלק .. } אחרי יהמאבק בביטוח לצאת במאבק למחירים שפויים {מוסכים ציוד וכו ... } או שיותר פשוט להשיג דרכון אירופאי ...

סטפן 297

New member
../images/Emo108.gif

סטפן 45 מרכז 5 שנים בפורום כלי נוכחי CBR 600 הונדה Nighthawk 700 סוזוקי 600F R750 שנים 1990-2001 פעם אחת CR 125 מוטוקרוס לתקופה קצרה. פעמיים DRZ 400 לתקופות קצרות. 600ים ספורטיבים יפנים מ 1999 עד היום. 22 שנה על דו גלגלי. אופנוע כי זה מרגיש טוב ושומר על חדות מחשבה בכל תחומי החיים. הדבר היחיד שיגרום לי לרדת מדו גלגלי זה סוף העולם. מה שישפר את מצב הענף הדו גלגלי (ואת כל שאר הליקויים הרבים בארץ) זה : ואהבת לרעך כמוך

danielGS

New member
עכשיו אני... כי ההוא הלך

שם : דניאל גיל: 37 אוטוטו מיקום בארץ: השרון כמה שנים אתם גולשים בפורום: 9 אופנוע נוכחי ורצוי גם תמונה שלכם עם האופנוע: כיום בלי אילו אופנועים היו בבעלותכם עד היום: GS500, FAZER, CBR600 כמה שנים אתם רוכבים:9 למה בעצם אופנוע? מה יגרום לכם לרדת מאופנועים? ממון ומשהו בנימת התקופה האחרנה: הביטוח יקבע כמה סמ"ק אפשר להרשות מה לדעתם ניתן לעשות כדי לשפר את מצבו של הענף בארץ?

itai199

New member
עכשיו תורי....

שם (אם בא לכם לחשוף): איתי ישראל. גיל:27 וקצת. מיקום בארץ: במקור חיפאי אבל ב3 שנים האחרונות גר בכפר גילעדי. כמה שנים אתם גולשים בפורום: 6 שנים. אופנוע נוכחי ורצוי גם תמונה שלכם עם האופנוע: ER5 כחול ואהוב. אילו אופנועים היו בבעלותכם עד היום: מאסק 50,ג'וי רייד 150,ג'ט פורס125 B&W 250 . GS 500 ג'וי רייד 200. כמה שנים אתם רוכבים: 10 למה בעצם אופנוע? מה יגרום לכם לרדת מאופנועים? כיף נוחות מהירות,ענתבי??? ומשהו בנימת התקופה האחרנה: איך יתכן ששווארמה הלאפה עולה 30 ש"ח???????????? מה לדעתם ניתן לעשות כדי לשפר את מצבו של הענף בארץ? להרוס ולבנות מחדש.

greg500

New member
gregos

שם (אם בא לכם לחשוף): גרג aka גרגוס גיל: 29 מיקום בארץ: תל אביב כמה שנים אתם גולשים בפורום: מ2003 אופנוע נוכחי ורצוי גם תמונה שלכם עם האופנוע: vfr750 rc36 אילו אופנועים היו בבעלותכם עד היום: nrg50 , cagiva prima50 טייפון 50 דיוק125 סופר דיוק, הרואיזם, b&w, גראנד דינק, gs500 91 , דיוורז'ן 400 , gs500 02, הונדה vfr750 , אירוקס50 . היו עוד כמה , כבר לא זוכר. כיום מתנייד על אירוקס50 כמה שנים אתם רוכבים: 12 למה בעצם אופנוע? רק אופנוע נותן לי הרגשה של חופש ושלמות עצמית. מאז גיל 16 נושא העיסוק העיקרי שלי הוא אופנועים , ובשנים האחרונות גם המקצוע. מה יגרום לכם לרדת מאופנועים? שום דבר ! לעולם! גם אם לא אוכל ( חו"ח) לרכב מסיבות אלו או אחרות אמשיך לעסוק ולהתעסק באופנועים . ומשהו בנימת התקופה האחרנה: עצוב , עצוב מה שקורה לאחרונה . כסטודנט שכיר, העמדתי את האופנוע ועברתי ל50 סמ"ק . מרגיש כאילו חלק ממני חסר . חודש וקצת לא רכבתי , לא טיילתי , לא ניקיתי את הראש . מזל שהעבודה שלי ממלאית איכשהו את החסך . מה לדעתם ניתן לעשות כדי לשפר את מצבו של הענף בארץ? למרבה הצער , לעניות דעתי הרוב סובלים מהמחירים הלא הגיוניים בעליל של האופנועים והחלפים , אך זהו תוצר של שוק קטן ודרישה נמוכה , לדעתי , בתנאים הנוחכייים ניתן לשאוף לרמת שירות ומקצועיות מקסימליים , וכמובן קודם כל להיות בני אדם. בתקוה לימים טובים יותר ...

gilnov

New member
וזה אני נעים מאוד

שם: גיל גיל: 31 מיקום בארץ: ר"ג עיר האורות כמה שנים אתם גולשים בפורום: ON\OFF מ 2002 אף פעם לא רשמתי עד כה, אני מהמסתכלים :) מכיר כמה חבר'ה מפה אישית אבל מסתפק בזה.. אופנוע נוכחי ורצוי גם תמונה שלכם עם האופנוע: גרנד דינק לא נחשב ממש אופנוע אילו אופנועים היו בבעלותכם עד היום: קטנועים למיניהם כמה שנים אתם רוכבים:ON\OFF מ 1996 למה בעצם אופנוע? מה יגרום לכם לרדת מאופנועים? בעיר רק אופנוע ומשהו בנימת התקופה האחרנה: איזה באסה למרות שיחסית לא יעלה לי המון - למרות זאת הייתי בעצירות של איילון מה לדעתם ניתן לעשות כדי לשפר את מצבו של הענף בארץ? מעבר מאסיבי של נהגי מכוניות לדו"ג, לפחות בגוש דן ובערים הגדולות

lirongpz

New member
liron

שם :לירון גיל:26 מיקום בארץ:ב"ש כמה שנים אתם גולשים בפורום :3.5 שנים אופנוע נוכחי ורצוי גם תמונה שלכם עם האופנוע: zx6 אילו אופנועים היו בבעלותכם עד היום: gpz,kle,zx6 כמה שנים אתם רוכבים : 5 מה יגרום לכם לרדת מאופנועים?מאסר בפועל. ומשהו בנימת התקופה האחרנה: עד לאן נגיע? מה לדעתם ניתן לעשות כדי לשפר את מצבו של הענף בארץ? להוציא ויזה

בולנט19

New member
ערב טוב

שם (אם בא לכם לחשוף):צור גיל:32 מיקום בארץ:ראשל"צ כמה שנים אתם גולשים בפורום:3 שנים אופנוע נוכחי ורצוי גם תמונה שלכם עם האופנוע:vn800 אילו אופנועים היו בבעלותכם עד היום:en500 כמה שנים אתם רוכבים 8

amit ben jakov

New member
הרכש החדש שלי

קוראים לי עמית בן 53 רוכב משנת 72 רציתי לשתף אתכם באופנוע החדש שלי ->

RIDE TO LIVE

New member
שלום רוכבים יקרים .

שם (אם בא לכם לחשוף): אפי גיל:38 ביום רבעי הקרוב ! מיקום בארץ: מרכז כמה שנים אתם גולשים בפורום: שלושה חודשים. אופנוע נוכחי ורצוי גם תמונה שלכם עם האופנוע: סוזוקי אינטרודר אילו אופנועים היו בבעלותכם עד היום XT KLR GPZ 1100F שניי קטנועים וגם קאגיבה 2 פעימות מדליק . היום אינטרודר 800 . כמה שנים אתם רוכבים: 15 למה בעצם אופנוע? מה יגרום לכם לרדת מאופנועים ? - רכיבה על אופנוע זו דרך חיים . LIVE TO RIDE TO LIVE ומשהו בנימת התקופה האחרנה: בסוף ננצח. מה לדעתם ניתן לעשות כדי לשפר את מצבו של הענף בארץ ? אם נצליח להכניס שניי מנדטים לכנסת בבחירות הקרובות זו תהיה פריצת דרך משמעותית. זה אפשרי !

MASH

New member
לילה טוב לכווווולם

שם (אם בא לכם לחשוף : ראם. גיל: 40 מיקום בארץ: אזור ירושלים כמה שנים אתם גולשים בפורום: 7 שנים אופנוע נוכחי ורצוי גם תמונה שלכם עם האופנוע: :CBR1000RR 2006 מעניין אבל אין לי תמונה איתו אז הנה עם שניים מבנותיי אילו אופנועים היו בבעלותכם עד היום: אנפילד בולט, סוזוקי GSX400, סוזוקי GSF750, קוואסאקי GPZ750R, ZX10, סופר טנרה XTZ750. כמה שנים אתם רוכבים: 18 למה בעצם אופנוע? קראתי בלונלי פלאנט שניתן לטייל על אופנוע בהודו, הצצתי ונפגעתי קשות. מה יגרום לכם לרדת מאופנועים? פרקינסון. מה לדעתם ניתן לעשות כדי לשפר את מצבו של הענף בארץ? המשך המאבק להוזלת העלויות הקבועות על אופנועים – ביטוחים וכן הורדת מחיריהם עקב המס הנגבה על חדשים.

h a j b i

New member
../images/Emo41.gif המשך שירשור היכרות ../images/Emo41.gif

כי יש עוד הרבה שלא ענו...

גמני

שם
מיס. אמא לפעמים קוראת לי הילה גיל
33 וצפונה (אני מרגישה מעלה את ממוצע הגילאים פה באופן דרסטי) מיקום בארץ
עיר הקודש, תל-אביב כמה שנים אתם גולשים בפורום
אפס נקודה כלום. גמני מנספחי המאבק אופנוע נוכחי ורצוי גם תמונה שלכם עם האופנוע
אסור לדבר על זה בפורום הנוכחי, בטח שלא להעלות תמונות
אילו אופנועים היו בבעלותכם עד היום
ראה תשובה קודמת כמה שנים אתם רוכבים
3 ואני לא ממש רואה את הסוף למה בעצם אופנוע? מה יגרום לכם לרדת מאופנועים?
התחיל בגלל כסף, נמשך בגלל החניה ונגרר לאהבה ענקית. חוצמזה, אותי לא מורידים. לא מאופנוע ולא על אופנוע ומשהו בנימת התקופה האחרנה
(מותר לקלל את הגשם?) מה לדעתם ניתן לעשות כדי לשפר את מצבו של הענף בארץ
מה ז'תומרת? לעבור לחו"ל!

mj1

New member
שירשור ההיכרות

שם (אם בא לכם לחשוף): מיכאל גיל: 62 מיקום בארץ: שרון כמה שנים אתם גולשים בפורום: 4 אופנוע נוכחי ורצוי גם תמונה שלכם עם האופנוע: FAZER 600 אילו אופנועים היו בבעלותכם עד היום:FAZER 600 ER-5 כמה שנים אתם רוכבים: 5 למה בעצם אופנוע? מה יגרום לכם לרדת מאופנועים? למה - הגשמת חלום, לא יודע - אולי הגיל ומשהו בנימת התקופה האחרנה: מה לדעתם ניתן לעשות כדי לשפר את מצבו של הענף בארץ? לובי פוליטי , שיפור ההתנהגות בכביש

אחלה יוזמה

שם : ערן גיל: 39 מיקום בארץ: השרון כמה שנים אתם גולשים בפורום: 4-5 (אבל מי סופר) אופנוע נוכחי ורצוי גם תמונה שלכם עם האופנוע: R1000 שנת 2004 אילו אופנועים היו בבעלותכם עד היום: KLE, R750, ZX9R, TMAX כמה שנים אתם רוכבים: 13 למה בעצם אופנוע? - זה היה אמור להתחיל בגיל 16 (החברים) - אבא שלי אמר לי שאין לו בעיה, הוא פשוט היה שורף את האופנוע... אח"כ זה היה משיקולים פרקטיים - אני לא מחפש חניה בשום פנים ואופן. דירה באמצע ת"א ורכב לא הולכים ביחד... היום - זה בנשמה !!!! מה יגרום לכם לרדת מאופנועים? פעם חשבתי שתאונה (אישית או של חברים) - אבל גם זה לא. האישה - אבל היא לא תעשה לי את זה.... רכב 4*4 מפנק + רכב ספורט מפנק + נערת ליווי מפנקת + חשבון בנק מפנק + אחוזה בארסוף = לא בטוח... ומשהו בנימת התקופה האחרנה: למה אף אחד לא חשב חיובי עם ענתבי (הכלב המכוער) - בואו נרכיב אותו על איזה מפלצת (מיצו מתנדב ?) - הוא יבין ב-45 שניות שאופנועים זה כיף (או זה או שנבטיח לו סיבוב חודשי בכביש הצפון) מה לדעתם ניתן לעשות כדי לשפר את מצבו של הענף בארץ? ללמוד מחו"ל. מה זה המחירים האלה ? אני קורא מגזינים מחו"ל ובוכה כל פעם מחדש. למה פה קונים אופנוע מרוטש שנת 2002 כשבחו"ל מעמידים באותו מחיר R1 עם ניילונים + שיפורים ? למה אני צריך ללקק לאנשים שאני לא אוהב כדי שיביאו לי ציוד ?

דידי 650SM

New member
דידי 650 SM=כניראה שזה יהיה השם של האופנוע

הבא אני שוקל לעלות על DR650 ולהפוך אותו ל"SM" וכמובן ליקרוא לו "דידי" סתם כי בא.... שם (אם בא לכם לחשוף):(אם בא לכם לדעת) אשר חברוני גיל:36 מיקום בארץ:נהריה כמה שנים אתם גולשים בפורום: התחלתי מ2002 תחת הניק "אשר DR650" עוד בזמן שלא היה לי מחשב והייתי גולש מהנייד... אופנוע נוכחי ורצוי גם תמונה שלכם עם האופנוע:נוכחי אין כרגע לצערי אילו אופנועים היו בבעלותכם עד היום: היה DR650 98 וDR25090 (דורית ל650 וזאביק הקטן יותר) היה גם ג'וי ריד 150 2002 כמה שנים אתם רוכבים: מ98 בערך למה בעצם אופנוע? מה יגרום לכם לרדת מאופנועים? למה כן?... בגלל הרוח והריח ותחושת החופש ובשל הצורך להישאר מרוכז והחוויה והאדרנלין והשלווה וההוואי ובעצם בשל אותם דברים קטנים ומגנבים שיש מהאופנוע אבל קשה לי לבטא אותם במילים
מה יוריד אותי מהאופנוע?! מה שגרם לי לרדת זה רק זה שאין לי כסף לקנות אחר עכשיו... כבר ביטלתי כמה דיטים "בטוחים"... כי הבחורה אמרה "זה או אני או האופנוע!" הבחירה לא הייתה קשה כלכך... ומשהו בנימת התקופה האחרנה: מה לדעתם ניתן לעשות כדי לשפר את מצבו של הענף בארץ? לשפר את הענף בארץ זה לעשות יותר תחריות ויותר אירועים גם למען הקהילה על מנת לצור אוירה חיובית כללית של כולם כלפנו לגרום לכך שגם אם יש מישהו שהשתולל על הכביש והכעיס מישהו היחס אליו יהיה כאל בודד שהתפרע ולא כאל חלק מציבור מופרע.. כמו כן אפשר להתחיל התנהל כמו רכבים על הכביש לצור בפועל עומסים יום יומיים לעשות ביטוחים פרטיים נגד פגיעות במקום הביטוחי חובה ובסך הכל המטה עושה עבודה בחסד ובחוכמה יתרה נקווה שדברים יסתדרו לטובה כבר מעכשיו קצת יותר על עצמי למי שמעניין אני עוסק ברפואה משלימה בעבר הייתי "אופנוען מאומן" עד שגידי פרדר יקירי התקשר וביקש שאחליף (למרות שתכלס הנקודה הייתה מ"אומן" על שם החברלך מברסלב באומן למרות שאני לא דתי אבל סתם מצא חן בעניי) חלק גדול מהגולשים אני מכיר עוד מהתקופה שיצאנו להפגנות כל יום שישי מעזראלי לדולפינריום בתקופה שבעיקר רכבתי על קטנועים של השליחיות ובזמן שקניתי את הDR650 עד מהתקופה שצביקה עוד היה היושב הראש... חוץ מיזה כייף מאד להיות חלק מהקבוצה הזאת של הרוכבים המשך יום מגניב וקסום לכולם

suzuka

New member
טוב נכנעתי, גם אני

שם : דובי גיל: 39 מיקום בארץ: חדרה כמה שנים אתם גולשים בפורום: 3 אופנוע נוכחי ורצוי גם תמונה שלכם עם האופנוע: R750 שנת 2008 אילו אופנועים היו בבעלותכם עד היום: GS500F כמה שנים אתם רוכבים: 3, שנתיים על ה GS ושנה על ה R750. בלי להזכיר טוסטוס דרבי בגיל 16. למה בעצם אופנוע? - באחת הנסיעות לעבודה מחדרה לתל אביב, בעודי דופק את הראש בהגה כשאני כרגיל תקוע בפקק, החלטתי להגשים חלום ילדות וגם לצאת מהפקקים. באותו יום בצהריים כבר הייתי בפרפר וקניתי את ה GS האחרון בארץ. מאז אני מכור. מה יגרום לכם לרדת מאופנועים? כנראה תאונה, אבל בינתיים טאץ'-ווד אני בסדר.

creth11

New member
היכרות לפי התמונה יש כמה שמכירים

שם (אם בא לכם לחשוף): ברקאי (כמו הכינוי שלי בפורום CRETH ) גיל: 54 מיקום בארץ: צפון (איזור עפולה) כמה שנים אתם גולשים בפורום: 3 שנים אופנוע נוכחי ורצוי גם תמונה שלכם עם האופנוע: KLE ירוק אילו אופנועים היו בבעלותכם עד היום: כמה שנים אתם רוכבים: חוקית 4 שנים למה בעצם אופנוע? מה יגרום לכם לרדת מאופנועים? מכור, מסניף כל יום, רק העלות והבריאות יורידו אותי ומשהו בנימת התקופה האחרנה: תנו לרכב בשקט ובמחיר הוגן מה לדעתם ניתן לעשות כדי לשפר את מצבו של הענף בארץ?

למעלה