המשך שירשור היכרות

גיZמו

New member
XXL..

הכי גדול שמצאתי. זה לא שהשילדה קטנה עלי, זה אני קצת גדול עליה..

White Trash

New member
מה שוב ?

שם: תומר.ק גיל: 36 לקראת 7 מיקום בארץ: ראשון לציון כמה שנים אתם גולשים בפורום: מי זוכר, אבל לפי הכרטיס האישי נרשמתי לתפוז לפני 7 שנים ואני לא חושב שהיתה לי סיבה אחרת לעשות את זה. אופנוע נוכחי ורצוי גם תמונה שלכם עם האופנוע: Kawasaki Versys + תמונה מהעליה האחרונה לירושליים אילו אופנועים היו בבעלותכם עד היום: Suzuki TSX50, Suzuki Burgman, Suzuki GS500, Kimco Dink 200 כמה שנים אתם רוכבים: ברוטו 19, נטו כנראה יותר מ-10 למה בעצם אופנוע? יותר זול מטיפול פסיכולוגי מה יגרום לכם לרדת מאופנועים? טיפול פסיכולוגי ?

fxr

New member
עכשיו אני...

שם (אם בא לכם לחשוף): אייל גיל: 33 מיקום בארץ: תל אביב כמה שנים אתם גולשים בפורום: נרשמתי לפורום באפריל 2002, היו תקופות שהייתי פעיל יותר ותקופות שפעיל פחות... אופנוע נוכחי ורצוי גם תמונה שלכם עם האופנוע: היה MT-01, נמכר לפני חודש. אילו אופנועים היו בבעלותכם עד היום: היו הרבה, התחלתי עם שטח : X250, DR350, KLX250, KTM360. אחר כך כביש : שני Rים 750, אחד R1100, FJR, MT-01. הרלים, 4 ספורטסטרים, FXR, סופטייל 1340. כמה שנים אתם רוכבים: מגיל 16 בדיוק....17 שנים. למה בעצם אופנוע? מה יגרום לכם לרדת מאופנועים? כשיהיה לי כסף לפרארי/למבורג'יני ואהיה במדינה המתאימה. ומשהו בנימת התקופה האחרונה: חרא מה לדעתם ניתן לעשות כדי לשפר את מצבו של הענף בארץ? לא הרבה.

dtvet

New member
יאלה,גמני(דורון טלמור לשעבר)

שם-דורון גיל-37 מיקום-אזור השרון כמה שנים בפורום-כ6 שנים אופנוע נוכחי-KTM 990 ADVENTUREs ווספה PX150 שנת 82 אופנועים קודמים-דרבי ארופה,סוזוקי X ,מלאגוטי רנר,ביג 800,ב.מ.וו 1100GS כמה שנים רוכב-21 למה אופנוע-אהבה מה יגרום לכם לרדת מאופנוע-מקווה שכלום בהצלחה בהמשך המאבק שלנו

Ninja

New member
2009 אוטוטו מסתיימת, לא?

שם (אם בא לכם לחשוף): טל גיל: 35, אופצייה ל-6 מיקום בארץ: מרכז כמה שנים אתם גולשים בפורום: מ-2001 אופנוע נוכחי ורצוי גם תמונה שלכם עם האופנוע: זה היה ה-Ninja האחרון אילו אופנועים היו בבעלותכם עד היום: ככה וככה, כולל רכיבות על אופנועים נוספים ברמה יומית כמה שנים אתם רוכבים: משנות התשעים למה בעצם אופנוע? מה יגרום לכם לרדת מאופנועים?: אופנוע זה נוח ומשהו בנימת התקופה האחרונה: יורד גשם מה לדעתם ניתן לעשות כדי לשפר את מצבו של הענף בארץ?: שינויי חקיקה

iec

New member
הנה הנודניק הגיעעעעעעעעעעעעעע../images/Emo26.gif../images/Emo3.gif

שם:אורן גיל:37 מיקום בארץ:מרכז כמה שנים אתם גולשים בפורום:מעל 6 אופנוע נוכחי ורצוי גם תמונה שלכם עם האופנוע:XTZ660 גמלוני רומס ודורססססס... אילו אופנועים היו בבעלותכם עד היום:סאניאנג ליד,ווספה קוזה,DR650 DAKAR,R750K,CN250,XR650,CH250,VFR750,CBR900 -96,CBR900-98,CBR954 SILVERWING 600, SEADOO 600
TRX300EX..יש לו כידון
כמה שנים אתם רוכבים:מגיל 15 וקצת ועד היום..קצת מעל 22 שנים. למה בעצם אופנוע? מה יגרום לכם לרדת מאופנועים? *אף פעם לא הייתה לי מכונית ...אני חושב שזו תשובה מספקת
ומשהו בנימת התקופה האחרונה:
מה לדעתם ניתן לעשות כדי לשפר את מצבו של הענף בארץ?להפעיל בכל המרץ ובצורה נכונה את תוכנית ההתפקדות. כיתת יורים למי שמתנגד.
*לפני כמה חודשים נרכשה פחית גרוטאה ב-1300 ש"ח למטרה ספציפית ביותר.

mooshead

New member
../images/Emo98.gif אני !

שם מיכאל גיל: 24 מיקום בארץ: ערד \ באר שבע כמה שנים אתם גולשים בפורום: מישנת 2004 אופנוע נוכחי: GS500 כמה שנים אתם רוכבים: 4 שנים

McMishehu

New member
נו שויין, גם אני מצטרף

שם (אם בא לכם לחשוף): מוטי גיל:35 מיקום בארץ: תל אביב כמה שנים אתם גולשים בפורום: 5 שנים (מתוכם שנה כצופה בלבד) אופנוע נוכחי ורצוי גם תמונה שלכם עם האופנוע: סוזוקי SV650S. תמונה שלי לא שמתי מטעמי בריאות הציבור. אילו אופנועים היו בבעלותכם עד היום: רזומה דל יחסית ל-8 שנות רכיבה - כמה חודשים על פיאג'ו טייפון ו-7 שנים על ER-5. למה 7 שנים? כי לא היה לי גרוש על התחת כדי להשתדרג. כמה שנים אתם רוכבים: נענה בשאלה הקודמת למה בעצם אופנוע: צריך סיבה להיות על אופנוע? דווקא הפחית היא זו שמצריכה רציונליזציה. איזה כלי רכב יכול בכלל להתחרות בכל דו"ג שהוא? מה יגרום לכם לרדת מאופנועים: כרגע - שום דבר. בעתיד? - אנשים משתנים, נסיבות משתנות. אני רק מקווה ששום דבר שקשור בצורך באופנוע לא ישתנה אצלי. ומשהו בנימת התקופה האחרנה: מה לדעתם ניתן לעשות כדי לשפר את מצבו של הענף בארץ? 1. פוליטיקה - גיבוש מדיניות של עידוד דו"ג ותיקוני חקיקה של ביטוחים הוגנים, הפחתות מכס וכיו"ב 2. שיפור תשתיות - מעקות בטיחות, הצבע הלבן ועוד מפגעים רבים וטובים. 3. שיפור מודעות וחינוך - אופנועים זה רק חלק מהמכלול. גם אם לא היינו, הנהגים עדיין היו אוכלים אחד את השני. מה ניתן לעשות כדי לשפר את הסעיף הזה? לדעתי כלום. אנחנו אנשים עם דפיקות. צריך כמה דורות של חינוך אחר כדי להשריש תרבות נהיגה נורמאלית.

stoli

New member
לפני שיעבור לעמוד 2...

שם (אם בא לכם לחשוף): תומר גיל: 35 מיקום בארץ: ת"א כמה שנים אתם גולשים בפורום: 3 אופנוע נוכחי ורצוי גם תמונה שלכם עם האופנוע: R750 אילו אופנועים היו בבעלותכם עד היום: Gdink, Tmax, Z750S כמה שנים אתם רוכבים: 6+/- למה בעצם אופנוע? מה יגרום לכם לרדת מאופנועים? מצלמות מהירות בעינ"ש/נס הרים וכו' או מעבר לירדן.

עכשיו אני

שם : אורי גיל: 30 מיקום בארץ: תל אביב כמה שנים אתם גולשים בפורום: כצופה בדר"כ - מס' שנים אופנוע נוכחי ורצוי גם תמונה שלכם עם האופנוע: VN 800 אילו אופנועים היו בבעלותכם עד היום: קטנועים כמה שנים אתם רוכבים: כ 8 למה בעצם אופנוע? כי זה ... זה. זה אני. מה יגרום לכם לרדת מאופנועים? לא ארד לעולם. ומשהו בנימת התקופה האחרנה: ביטוחים זה גנבה של נבלות מה לדעתם ניתן לעשות כדי לשפר את מצבו של הענף בארץ? התאבדות המונית. אבל לא אני. אחרים.

sealion

New member
גם אני

שם: שחר גיל: 34 מיקום בארץ: כרגע מושב בשרון, אבל מתניידים הרבה כמה שנים אתם גולשים בפורום: נרשמתי ב 2002 לתפוז, מניח שמאז. אופנוע נוכחי ורצוי גם תמונה שלכם עם האופנוע: כרגע X9 מעוניין להחליף ל GS650 אילו אופנועים היו בבעלותכם עד היום: לא הרבה, CH250 ולשנה היה לי KLE כמה שנים אתם רוכבים: 10 שנים למה בעצם אופנוע? : הכי פרקטי בעולם, אני יכול לקום מאוחר יחסית ותוך חצי שעה להיות במשרד באחד הכבישים הכי פקוקים בארץ (4) מה יגרום לכם לרדת מאופנועים? מקווה שכלום, אבל אולי הבת שתוולד לי בקרוב תוריד אותי לכמה שנים. ומשהו בנימת התקופה האחרנה: ביבי הביתה, לפני שתמכור את כל המדינה לעשירים. מה לדעתם ניתן לעשות כדי לשפר את מצבו של הענף בארץ? לשנות את התפיסה שאופנוענים הם "חולגנים" "צעירים" ו"חסרי אחריות"

זה אני

שם- איל גיל- 49 מיקום-אזור ירושלים כמה שנים בפורום- מי זוכר... בערך 8. אופנוע נוכחי- YAMAHA BT-1100 BULLDOG אופנועים קודמים- וספה SS , למברטה, MZ301, ER5 כמה שנים רוכב- 28 למה אופנוע- עושה לי נעים בגב... מה יגרום לכם לרדת מאופנוע- מקוה שכלום.

מאור kle

New member
יאללה גמאני....

שם (אם בא לכם לחשוף): מאור גיל: 33 מיקום בארץ: אזור חיפה כמה שנים אתם גולשים בפורום: 2 בערך אופנוע נוכחי ורצוי גם תמונה שלכם עם האופנוע: כרגע אין... אחרי תאונה... אילו אופנועים היו בבעלותכם עד היום: איזה קטנוע BOY משהו, DR350 יפיוף, KLE500 כמה שנים אתם רוכבים: סה"כ 4-5 שנים למה בעצם אופנוע? כי אין הרגשת חופש טובה יותר מזו בשניה שאתה על הכלי מה יגרום לכם לרדת מאופנועים? תאונה עם ברך מרוסקת, עדיין לא מצליח להחזיק את עצמי על הכלי כשמוריד רגל... ומשהו בנימת התקופה האחרנה: מה לדעתם ניתן לעשות כדי לשפר את מצבו של הענף בארץ? ורדת מחירי הביטוח, הסברה תקשורתית על הייתרונות בדו"ג

Pumi

New member
רגע, צריך גם מנהלים?

שם: אייל גיל: 30 מיקום בארץ:מרכז כמה שנים אתם גולשים בפורום: 9 שנים אופנוע נוכחי ורצוי גם תמונה שלכם עם האופנוע: Ktm Superduke 990
אילו אופנועים היו בבעלותכם עד היום: GPZ500, R6-2002, CBR600RR-2005 כמה שנים אתם רוכבים: 9 שנים וקצת. למה בעצם אופנוע? התחיל בשביל הצבא ובחזרה, ונהפך לחלק מהחיים. מה יגרום לכם לרדת מאופנועים? כנראה, ששום דבר. ומשהו בנימת התקופה האחרנה:למרות שהמדינה נראה חרא, יש מקומות שבהם שהיא גם נראה מדהימה. מה לדעתם ניתן לעשות כדי לשפר את מצבו של הענף בארץ?חינוך מוטורי.

shultza1

New member
גם אני!

שם: נטלי גיל: 26 מיקום בארץ: גבעת השלושה כמה שנים אתם גולשים בפורום: ואללה, אין לי מושג. אופנוע נוכחי ורצוי גם תמונה שלכם עם האופנוע: XR650 (אלוהים ישמור, עד שמצאתי תמונה עם האופנוע יצאו לי שיערות שיבה).. אילו אופנועים היו בבעלותכם עד היום: TSX50, CH250, CB500 כמה שנים אתם רוכבים: בתכל'ס? מגיל 6. עם רישיון? 5 שנים. למה בעצם אופנוע? שאלת השאלות..... בגלל תחושת החופש, כי זה רק אני והאופנוע, בלי רדיו, בלי אנשים באוטו, בלי הסחות דעת. מה יגרום לכם לרדת מאופנועים? מצב פיזי/רפואי/נפשי שלא מאפשר רכיבה וגם אז לא בטוח.

למעלה