המשך שירשור היכרות

xfwind

New member
../images/Emo106.gifכביש נפלא. פשוט צריך ללמוד אותו.

התצורה הנוכחית שלו היא 15 שנה או משהו כזה. לפני זה היה יותר צר ומשובש....

h a j b i

New member
שלא תגידו שהמנהלים סנובים

שם: יואב גיל: 26 מיקום בארץ: ראשון כמה שנים אתם גולשים בפורום: 5 אופנוע נוכחי ורצוי גם תמונה שלכם עם האופנוע: CBF500 אילו אופנועים היו בבעלותכם עד היום: GS500, CBF500 כמה שנים אתם רוכבים:9 ברוטו, 7 נטו, התחלתי כשליח על פוקס 50, אחרי זה על סופר פיור 50, סופר דיוק 125 ואחרי הצבא קניתי אופנוע משלי למה בעצם אופנוע? מה יגרום לכם לרדת מאופנועים? התחיל כפרנסה אחרי שעזבתי את התיכון בהמשך בגלל תחושת החופש, השליטה בזמן, יעילות, כיף, קהילה וחברים. חוץ מזה אני נונקונפרמיסט מטבעי. ומשהו בנימת התקופה האחרנה: מה לדעתם ניתן לעשות כדי לשפר את מצבו של הענף בארץ? מחירי ביטוח הוגנים, שיפור התדמית שלנו והחדרת הרעיון שדו"ג זה רכב לגיטימי לכל דבר, שיפור התשתיות והתאמתם לכל כלי הרכב בכביש כולל אופנועים.

h a j b i

New member
ושכמובן שכחתי

מה יגרום לי לרדת מאופנוע? כנראה שכבר כלום

shayoo70

New member
גם אני גם אני

שם : שי 26 מיקום: תל אביב גולש בפורום 2.5 שנים אופנוע נוכחי פייזר 600 שתיבדה לחים ארוכים אופנוע קודם אי אר 5 שייבדה גם הוא לחיים ארוכים , אומרים שאופנוע ראשון הוא אהבה ראשונה , אבל אני אהבתי אותו יותר מאת האהבה הראשונה... למה אופנוע???? דרך חיים מקווה להיות על 2 גלגלים עד יום מותי .... ושלא יהיה בבעלותי רכב על 4. מה ניתן לעשות כדי לשפר את המצב? כרגע המצב כזה חרבנה שאנחנו צריכים גיבור על בסגנון בטמן או סופרמן שיהיה לצידנו. אל מול הארכי נבל. אבל מאחר ואני לא רואה מישהו כאן מרים את הכפפה. אז כוחינו טמון באחדותינו, בין אם אתה על טייפון או על נינג'ה כולם יחד בתור רוכבים עד הסוף , אם נהיה כל ה100000 יחד לא יוכלו לעצור אותנו.

Devious Moto

New member
שי... שי... רק בשבילך, הנה שדרוג.

שם : שי, אבל ידוע גם כמתרסק הסדרתי או בעל האיאה הערבי. מיקום: בגד בירושלים ועקר לתל אביב. לא נשכח ולא נסלח. גולש בפורום 2.5 שנים, מזיין בשכל לפחות 3. אופנוע נוכחי פייזר 600 שתיבדה לחים ארוכים (מקווה שאתה משלם מקיף!) אופנוע קודם אי אר 5 שייבדה גם הוא לחיים ארוכים , אומרים שאופנוע ראשון הוא אהבה ראשונה , אבל אני אהבתי אותו יותר מאת האהבה הראשונה... מה, גם לאהבה הראשונה שלך ריסקת את הפנים ונתת ללפחות 4 גברים לפשפש לה בבפנוכו? למה אופנוע???? דרך חיים מקווה להיות על 2 גלגלים עד יום מותי .... ושלא יהיה בבעלותי רכב על 4. אופנוע על גרר נחשב ל6 מה ניתן לעשות כדי לשפר את המצב? כרגע המצב כזה חרבנה שאנחנו צריכים גיבור על בסגנון בטמן או סופרמן שיהיה לצידנו. אל מול הארכי נבל. אבל מאחר ואני לא רואה מישהו כאן מרים את הכפפה. אז כוחינו טמון באחדותינו, בין אם אתה על טייפון או על נינג'ה כולם יחד בתור רוכבים עד הסוף , אם נהיה כל ה100000 יחד לא יוכלו לעצור אותנו. חוץ משלוליות שמן... אחת כזאת באיילון וביי ביי הפגנה הכל ב
אח שלי גיבור

harelbd

New member
גם אני גם אני

שם: הראל גיל: 31 מיקום בארץ: תל אביב כמה שנים גולש בפורום: מ2002 אופנוע נוכחי: VFR 750 שאיתי ביחד כבר 5 שנים אילו אופנועים היו בבעלותכם: ER 5, DUKE 125, KLR 650, VFR כמה שנים אתם רוכבים: מ2001 כ 8 שנים, תמונה מהטיול הראשון עלי עם ה VFR

sadiktm

New member
sadiktm

בן 35 ק.טבעון 3 שנים בפורום DRZ400S אופנועים ברזומה:VESPA .DR350.GRAND DINK. ZZR600. DR650 .KLE500. VSTROM650. DRZ400S רוכב 17 שנה הרבה כיף.לא חושב לרדת מאופנוע. לדעתי מה שישפר את מצב האופנענות בארץ זה מחירים שפויים של היבואנים.וחבירה למפלגה גדולה שתבטיח הורדת מחירי הביטוח.

Moo Moo

New member
../images/Emo80.gif../images/Emo80.gif../images/Emo26.gif

שם: אור רפפורט גיל: 22 בפורום כבר 7 שנים בערך. אופנוע נוכחי: KTM450 SuperMoto
אופנועים עד היום: Cagiva Supercity 50 Yamaha Aerox70 למסלול בלבד. Suzuki GS500. KTM 620SC SuperMoto. Aprilia SR70 למרוצים בלבד (אחרי שהארוקס הושבת
). והKTM הנוכחי כמובן. בנוסף לאפריליה ולקאג'יבה שעדיין במחסן). רוכב כבר 6 שנים, 5 מתוכם ברכיבה תחרותית.

StriX Starlight

New member
אי אפשר להתחמק מזה...

שם: עמית (מוכרת בפורום בתור "הטרולית של מיצו") גיל: 22 מיקום בארץ: נשר כמה שנים אתם גולשים בפורום: שנתיים בשקט בשקט. בשנה האחרונה החלטתי לפתוח את הפה ולעשות קצת רעש.
כמה שנים אתם רוכבים: כרגע לוקחת את הזמן עם הרישיון. רוצה לדעת כמה שיותר על העולם הזה לפני שאני יוצאת לדרך. מכאן הנוכחות האינטנסיבית בפורום. למה בעצם אופנוע? מה יגרום לכם לרדת מאופנועים? אם כל הסיפורים והמראות של מכרים וחברים שנפצעו ואף נהרגו על האופנוע, עוד לא הוציאו לי את הג'וק הזה מהראש, כנראה שאני (אהיה) מקרה אבוד.
סטריקס. נ.ב קרדיט לDevious Moto על הצילום היפיפיה מנס הרים.

idoga

New member
ברשותכם, עכשיו תורי

שם: עידו גיל: 26 מיקום בארץ: פריז של המזרח התיכון, עיר האורות הכבויים, הלא היא קהילת הקודש פתח-תקווה כמה שנים בפורום? כחמש שנים On and Off. בשנה האחרונה באופן קבוע. אופנוע נוכחי: KLE אופנועים קודמים: שני קטנועים (ג'ויריידים) למה אופנוע? האופנוע הוא שילוב בין אידיאולוגיה תחבורתית, פונקציונליות, פיצוי על כך שהפסקתי לרכב על אופניים, ובאופן כללי (אם לצטט את רונן ברמן) הדבר הטוב ביותר שעשיתי עם בגדים. לרדת מאופנוע? לא בטווח הנראה לעין הענף בארץ: גיבוש מדיניות ממשלתית-תחבורתית-סביבתית ארוכת טווח שתתייחס גם לעולם הדו-גלגלי; אבל זה מיקוד שליטה חיצוני. אנחנו - הרוכבים, הפעילים הסביבתיים, הירוקים - נגרום לכך לקרות. ** ועכשיו מתחשק לי לעשות את מה שהבטחתי לעצמי זמן רב - לחפש לי נתיב הגעה לעבודה שעובר בשבילים ולא בכביש. אני אתחיל בתצפית עם Google Earth (בכל זאת, רוכבי מקלדת אנחנו) ואמשיך לסיור שטח קצר.

xlr8or

New member
../images/Emo22.gif

שם (אם בא לכם לחשוף): עוז גיל: 25 מיקום בארץ: קרית אונו כמה שנים אתם גולשים בפורום: חודש אופנוע נוכחי ורצוי גם תמונה שלכם עם האופנוע: ג'וירייד 200 (אין תמונה עדיין, אז תאלצו להסתפק בכפפה המורמת למאבק בביטוח) אילו אופנועים היו בבעלותכם עד היום: -_- כמה שנים אתם רוכבים: חודשיים למה בעצם אופנוע? מה יגרום לכם לרדת מאופנועים? זמן, כסף וחופש, לאו דווקא בסדר הזה. לרדת מאופנועים? אולי לרדת לשנתון נמוך יותר ולשדרג רישיון ומשהו בנימת התקופה האחרנה: יוצמד חונך לכל בעל טי-מקס מה לדעתם ניתן לעשות כדי לשפר את מצבו של הענף בארץ? הקמת נתיבים ייעודיים בשוליים (אה כבר יש
)

idoga

New member
כשאתה אומר חונך לכל בעל טי-מקס

אתה מתכוון לבחור שיושב מאחוריו עם עוזי?

nirbo

New member
גם אני, גם אני!

שם: ניר גיל: 27 מיקום בארץ: נשר כמה שנים אתם גולשים בפורום: כשנתיים וחצי, לאחרונה בשקט אופנוע נוכחי ורצוי גם תמונה שלכם עם האופנוע: כרגע, לצערי, ללא אופנוע מטעמים כלכליים. תמונה מצורפת שלי עם האופנוע האחרון - DL650. אילו אופנועים היו בבעלותכם עד היום: יוסאנג GT250R, וי-סטרום 650. כמה שנים אתם רוכבים: כשנתיים וחצי. למה בעצם אופנוע? מה יגרום לכם לרדת מאופנועים?: השאלה הנכונה תהיה - "למה לא אופנוע?" מה יגרום לי לרדת מהם? כפי הנראה, מצב כלכלי - עד אשר ישתפר. מה לדעתם ניתן לעשות כדי לשפר את מצבו של הענף בארץ?: ללא ספק, הורדת מחירי הביטוח למחירים שפויים ושווים לכל כיס.

רן בראל

New member
אז ככה

שם (אם בא לכם לחשוף): רן בר-אל גיל:31 מיקום בארץ: מרכז כמה שנים אתם גולשים בפורום:לפחות 6 אופנוע נוכחי ורצוי גם תמונה שלכם עם האופנוע:HONDA CX500 מודל 1981 אילו אופנועים היו בבעלותכם עד היום: פיאג'ו SI, ימאהה דיברג'ן 400, הונדה CH 250, הונדה CN 250, הונדה CX500 מודל 79 והנוכחי כמה שנים אתם רוכבים: 15 למה בעצם אופנוע? חלום ילדות מה יגרום לכם לרדת מאופנועים? לצערי.... מחירי הביטוח ומשהו בנימת התקופה האחרנה: מה לדעתם ניתן לעשות כדי לשפר את מצבו של הענף בארץ? האמת? קצת מיואש כרגע. אם כל מה שנעשה לאחרונה לא עזר... מי יודע....

למעלה