המשך שירשור היכרות

iec

New member
אני בטוח שאם תארגנו קבוצת רכישה למטרו-תקבלו

הנחה לכבוד החנוכה בדמות צינור בצורת חנוכיה ישר לרקטום

iec

New member
עוד לא קיבלתי צינור כי האופנוע עוד לא טופל שם

וגם חד משמעית קניתי את הגמל במחיר הכי זול מכל חבריי מועדון הטנרה שהם בערך 30 חבר'ה....אז בנתיים לא כואב לי בטוסיק

iec

New member
ממה שאני יודע מרוכב אחר של דוקאטי-שאדם אוהב

טוסיקים לבנים.....ושלי שזוף

magik10

New member
שלום בדרך לבית האבות.קפצתי לפורום....

שם (אם בא לכם לחשוף): גיל ב50 הפסקתי לספור..מי סופר? מיקום תל אביב גולש בפורום מאז החל המאבק.ומכעס.בעיקר עבור. בניי שסובלים מכך.. אופנועים שהיו ברשותי..נו תחשבו לבד.אדם רוכב 37 !!!שנים.טוב נו בסדר..אתן רשימה חלקית-למברטה-גאווה-טריומף-קוואסקי KH750 .BMW R90 משנות ה70 הפרועות ..עם זקן ותלתלים...על הדרכים באירופה.כעת רוכב בשלווה על X9 דווקא מדהים ומפתיע.. למה אופנוע?כי לרכב בשבילים בפריחת ההדרים..ולשאוף את הריחות..ולהריח את ריח האדמה לאחר הגשם בשבילי הארץ..ואז?מתרגלים והנגיף חודר לדם.תרופה לא נמצאה עדיין.ובוקר אחד.אתה מתעורר בגיל 50+ומסתבר לך שאתה מכור..ואין תחליף. יוריד אותי מהאופנוע..רק סעיף רפואי..או נהג פחית קודם.בכל מקרה.אם ארד. דאגתי לעתיד.בני החייל מסתובב לו על VXR משופר שרכשתי לו..דור ההמשך. תמשיכו במאבק.רק שם יקבע עתידו של הענף הדו גלגלי בארץ.יש ללמוד כיצד "לחבר"בין כל הרוכבים בארץ.ולממש חיבור זה לכוח.אם פוליטי ואם כלכלי.רק כך משפיעים. :

xfwind

New member
../images/Emo193.gifהיית נמנע מחבישה על הברך

אם היית מתמגן ב...מגיני ברכיים

gift4u

New member
גם אני פה...

שם (אם בא לכם לחשוף):שי גיל:36 מיקום בארץ:מודיעין כמה שנים אתם גולשים בפורום:כחצי שנה אופנוע נוכחי ורצוי גם תמונה שלכם עם האופנוע:DL650 אילו אופנועים היו בבעלותכם עד היום:0 כמה שנים אתם רוכבים:כחצי שנה

ERan500

New member
אני

שם: רן גיל: 25 מיקום בארץ: רמת גן כמה שנים אתם גולשים בפורום: 8 אופנוע נוכחי ורצוי גם תמונה שלכם עם האופנוע: התמונה של האופנוע הקודם. הנוכחי - ER5 אילו אופנועים היו בבעלותכם עד היום: JAWA350, XR250, TAYPHOON, ER5 כמה שנים אתם רוכבים: 9 למה בעצם אופנוע? מה יגרום לכם לרדת מאופנועים? זה בגנים מהסבא... מה יגרום? אולי ילדים (שאז במקסימום אתפשר על טרקטורון) ומשהו בנימת התקופה האחרנה: נמאס לי שכל אחד שאני פוגש שואל בחיוך מתנשא "כמה עולה לך ביטוח לדבר הזה??" מה לדעתם ניתן לעשות כדי לשפר את מצבו של הענף בארץ? צורה אחת ויחידה - הורדת הביטוח

xfwind

New member
../images/Emo152.gif../images/Emo61.gif../images/Emo189.gif

שם (אם בא לכם לחשוף): גדי גיל: 53 - כבר יודע כמה דברים ועוד כמה ששכחתי.... מיקום בארץ: חיפה
כמה שנים אתם גולשים בפורום: מ-2002 אופנוע נוכחי ורצוי גם תמונה שלכם עם האופנוע: ירדתי מה-XF (היינו 9 שנים ביחד) ועליתי (?) על קטנוע
JM
אילו אופנועים היו בבעלותכם עד היום: טילון ICM, טריומף בונביל 750, שלוש ווספות, GN, XJ, XF, JM כמה שנים אתם רוכבים: 2 + 2 + 25 (וזו הקדנציה הנוכחית
).... למה בעצם אופנוע? מה יגרום לכם לרדת מאופנועים? כיף ונוחיות
, לא מעיז לחשוב מה יוריד אותי.
ומשהו בנימת התקופה האחרנה: מה לדעתם ניתן לעשות כדי לשפר את מצבו של הענף בארץ? חינוך, מודעות ופוליטיקה.

למעלה