המשך שירשור היכרות

נעים מאוד../images/Emo140.gif

שם:אופנוען גיל:35 מיקום בארץ:תל אביב כמה שנים אתם גולשים בפורום:7 אופנוע נוכחי ורצוי גם תמונה שלכם עם האופנוע:FZR600 אילו אופנועים היו בבעלותכם עד היום:TSX, גוצי אימולה, FZR600 כמה שנים אתם רוכבים:10, הייתה גם הפסקה של 10 שנים בדרך למה בעצם אופנוע? מה יגרום לכם לרדת מאופנועים?כי זה כיף... מלחיצות אותי כל התאונות שאנחנו שומעים עליהן. ומשהו בנימת התקופה האחרנה:למכירה בנדיט 400 יד ראשונה מה לדעתם ניתן לעשות כדי לשפר את מצבו של הענף בארץ?להפסיק לספק כותרות למהדורות החדשות כל שבת.

יאללה

שם (אם בא לכם לחשוף): אנטון גיל: 24 מיקום בארץ: גבעתיים\רמת גן כמה שנים אתם גולשים בפורום: המון שנים, 7+ נראה לי (ממש לא זוכר) אופנוע נוכחי ורצוי גם תמונה שלכם עם האופנוע: בנדיט 1200 97 כמעט סטריטפייטר אילו אופנועים היו בבעלותכם עד היום: GS500, SENDA 50' DR350 כמה שנים אתם רוכבים: 6 שנים למה בעצם אופנוע?: תסמונת זין קטן מה יגרום לכם לרדת מאופנועים? כסף ומשהו בנימת התקופה האחרנה: מה לדעתם ניתן לעשות כדי לשפר את מצבו של הענף בארץ? להקל לכולם על החיים, להתחיל ממסים שונים על יבואנים ושזזה יחלחל לצרכן הסופי

Ad H

New member
אדם חפירות בע"מ הגיע....../images/Emo67.gif

שם: אדם גיל: 23 and change מיקום בארץ: ראשון לציון. כמה שנים אתם גולשים בפורום: קורא - בערך 6 שנים. כותב פעיל בקטנה - 4. כותב פעיל בשוטף - כשנה וחצי. אופנוע נוכחי ורצוי גם תמונה שלכם עם האופנוע: ZX6R 2008 ירוק. אין לי הרבה תמונות עם האופנוע, או רוכב באופן כללי. אולי טוב שכך... אילו אופנועים היו בבעלותכם עד היום: ZZR600 והנוכחי. רכבתי לפני כן על ג'וי מקס 250 ועל Fazer 600 FZ6S בבעלות אחי. כמה שנים אתם רוכבים: שנתיים וקצת ברוטו, כשנה וחצי נטו, עקב החלמה מפציעה חמורה בקרסול. למה בעצם אופנוע? מה יגרום לכם לרדת מאופנועים? כי ככה נולדתי, ומהפעם הראשונה שאני זוכר את עצמי בתור ילד בן 6 בערך, כשראיתי אופנוע חונה מתחת לבית לראשונה, הסיפור הזה כבר היה סגור. דיכאתי את החיידק בהצלחה עד גיל 19, ואז הכל התפרץ, ואת הרישיון הראשון של עד 500 סמ"ק הוצאתי בזמן יציאות בלתי אפשריות בצבא, בין יציאה ליציאה. כיום, אין אפשרות אחרת; ירידה מאופנועים למשך חודשיים וקצת, הובילה לדבר הקרוב ביותר שיש לקיטוב אופי. פשוט נדפקתי. אופנועים - התרופה היחידה למחלה, היא המחלה עצמה.
לרדת מאופנועים? אני מניח שרק שינוי באופי. דבר היכול להיגרם מאירוע טראומתי קשה מנשוא, חלילה וחס וחסה, או מפציעה קשה/מוות, חלילה וחס וחסה ואחותה. מה לדעתם ניתן לעשות כדי לשפר את מצבו של הענף בארץ? עידוד שימוש בדו גלגלי ע"י מקבץ חוקים חד משמעיים, ברורים וארוכי טווח מצד ממשלות ישראל: הוזלה משמעותית של מיסוי הרכב לדו"ג בכלל הקטגוריות, הרחבת הפטור לכלל אביזרי המיגון ע"י ביטול מכס וכן הוספת סעיף ביטול מע"מ על קסדות, הוזלת הביטוח באופן רוחבי וגורף - והעמקת הוזלת הביטוח עוד יותר בכפוף להצגת אסמכתא/קבלה מטעם בית ספר לרכיבה מתקדמת (פרו-ריידינג/אופנוען מאומן). פתיחת מסלול תסייע לענף במידה מסוימת, אבל לא לתדמית שלו; תמיד יהיו חכמולוגים שיעדיפו פשוט את סדום-ערד/בית גוברין/נס הרים מאשר לשים X כסף על יום מסלול, ואני לא בטוח שאני לא אחד מהם. אין תמונה שלי עם האופנוע הנוכחי - תסתפקו בתמונה שלי עם הכלבה המקסימה של shifezik

erezb1

New member
רגע, מי מכם הוא אדם ?

סתם חבר, זה על שאתה מארגן קניית צמיגים שבוע אחרי שאני נשבר ומחליף את שלי. ארז

Ad H

New member
../images/Emo24.gif אז הנה אחת במיוחד בשבילך, מהקודמת

מישmish

New member
שלום לכולם

שם : אור גיל: 23 מיקום בארץ: רעננה כמה שנים אתם גולשים בפורום: שנה וחצי בערך אופנוע נוכחי ורצוי גם תמונה שלכם עם האופנוע: DRZ-SM אילו אופנועים היו בבעלותכם עד היום: ג'וירייד200, ורסיס, KTM 640, DRZ כמה שנים אתם רוכבים: מגיל 18, כמעט 6 שנים. למה בעצם אופנוע? כי זה כיף מה יגרום לכם לרדת מאופנועים? הסיבה הנוכחית, פציעה חוזרת.. עושה הפסקה כדי להחלים כמו שצריך. אך אל דאגה, אחזור ובגדול! ומשהו בנימת התקופה האחרנה: כל הזין לשבור את הרגל פעמיים בשנתיים... מה לדעתם ניתן לעשות כדי לשפר את מצבו של הענף בארץ? אני מעדיף לא להתחיל כי זה ארוך לאללה...

ב ו Z י

New member
/m\

שם: בועז גיל: 29 מיקום בארץ: ת"א כמה שנים אתם גולשים בפורום: עבור אופנוע נוכחי: עד אתמול היה דוקאטי S4R. נמכר
אילו אופנועים היו בבעלותכם עד היום: er5, בנדיט 1200, מונסטר 695 כמה שנים אתם רוכבים: 4 למה בעצם אופנוע? מה יגרום לכם לרדת מאופנועים?: למה לא? Tmax
ומשהו בנימת התקופה האחרונה:
מה לדעתם ניתן לעשות כדי לשפר את מצבו של הענף בארץ?

rabbLe

New member
../images/Emo9.gif

שם (אם בא לכם לחשוף): ניר גיל: 37 מיקום בארץ: ר"ג כמה שנים אתם גולשים בפורום: קורא כשנתיים אופנוע נוכחי ורצוי גם תמונה שלכם עם האופנוע: עד אתמול דוקאטי היפרמוטארד. מהיום האופנוע של בוZי אילו אופנועים היו בבעלותכם עד היום: מונסטר 696, EN500 ,DR650SE,DR650RS, טייפון 50 כמה שנים אתם רוכבים: 9

xfwind

New member
../images/Emo2.gifוואאאהו איזו תמונה../images/Emo70.gif../images/Emo47.gif לצלם ולרוכב|גבי

למעלה