המשך שירשור היכרות

dptnl

New member
אופנוע מדהים../images/Emo70.gif ../images/Emo45.gif ../images/Emo88.gif

בנדיטון

New member
באמת שמשעמם לי ביום שישי בערב...

אני סוגר שבת, קצין תורן מה לעשות...
בנדיטון, בן 22 ראשל"צ גולש בפורום משנת 2002, אז בן 15, כתבתי תוך כדי התחזות לאדם בן 42 עם בנדיט 1200, אבא שלי, ומשם הכינוי...
הרזומה: בטא RR50 דרבי GPR70 משופר מהטוסיק ק.ט.מ 400sxc ק.ט.מ 125SX והיום R6. נראה ששום דבר לא יוריד אותי מהאופנוע...

CBash

New member
רגע אחד, זה אתה, שראינו אותך אותו יום

כשלקחנו את הטוסטוס ההוא לנסיעת מבחן??

Tao9

New member
נזרוווווווווווום

שם: סוּף. כן כמו ים סוף, ותפסיקו לשאול אותי במסרים למה אני רושם "סוף" בסוף כל הודעה- אני פשוט רושם את השם שלי ולא מציין שההודעה נגמרה.
מיקום בארץ: דקה מצומת ביל"ו (מזכרת בתיה)
כמה שנים אתם גולשים בפורום: ניראה לי 3 אולי 4
אופנוע נוכחי: R750 משופצר
אילו אופנועים היו בבעלותכם עד היום: Aprilia RX50 ; Aprilia RS50 ; GPZ500 ולצערי גם Gillera Runner 50 בין הGPZ לR, רק בשביל לנסוע לבסיס ולעבודה.
כמה שנים אתם רוכבים: 6
למה בעצם אופנוע? מה יגרום לכם לרדת מאופנועים? האופנוע מעניק לי את החופש שאני כל כך מחפש בכל מסגרת שאני נמצא בה, ונותן לי את האפשרות להשתחרר מהכל. שום דבר לא יוריד אותי מהאופנוע.
ומשהו בנימת התקופה האחרנה: די לרכב על הרוכבים!
מה לדעתם ניתן לעשות כדי לשפר את מצבו של הענף בארץ? לפתוח מסלול.

טיזינבי

New member
מצטרף לזרימה...

שם: טיזינבי גיל: 28 מיקום בארץ: 10 דקות מכל מקום
כמה גולש בפורום: כמה שפחות אופנוע נוכחי: R750 כמה שנים רוכב: מגיל 16 (רגע, דיברנו על אופנועים?) אופנועים קודמים: מי זוכר למה אופנוע: כי כשהאפשרויות הן: כי בעולם של דבורים, שווה להיות צרעה מה יגרום לרדת מאופנוע: אלוהים מה ניתן לעשות כדי לשפר את מצב הענף בארץ: עיין בתשובה הקודמת

asaf1818

New member
אני :)

שם:אסף גיל:23 מיקום בארץ: תל אביב כמה שנים אתם גולשים בפורום:6 אופנוע נוכחי ורצוי גם תמונה שלכם עם האופנוע: GSX R750 אילו אופנועים היו בבעלותכם עד היום: ספידייט,DT50,GS500 ,בנדיט 400 ,TMAX נינג'ה 600. כמה שנים אתם רוכבים: 7 למה בעצם אופנוע? אנדרנלין אנדרנלין ועוד פעם אנדרנלין.

menyroth1

New member
למי שעדיין לא מכיר

שם: מני (קיצור של מנחם בעברית ומניהרט בהונגרית ) גיל: 48 גרוש עם 3 ילדים מנג'לה קודמת , חי עם מישהי ללא נישואים עם ילד רביעי משותף . מוטו : אל תסתכל בקנקן אלא בזו שמגישה לך אותו . מיקום בארץ: מודיעין כמה שנים אתם גולשים בפורום:גולש בפורום כ 4-5 שנים אופנוע נוכחי ורצוי גם תמונה שלכם עם האופנוע: XT600 שנת 92 אילו אופנועים היו בבעלותכם עד היום: VFR750 , ZZR600, ZZR1100 ,בנדיט 1200 ,PX200 ,PX150 , GN250 , CB500 , סופר דיוק 125 , GD250 , XT600 , DR650 , CBX50 , גילרה 50 , GSX-F1100(בשנת 82) , ועוד רבים כמה שנים אתם רוכבים: רוכב מגיל 16 ( 32 שנה ) למה בעצם אופנוע? מה יגרום לכם לרדת מאופנועים? שום דבר לא יוריד אותי על 4 ומשהו בנימת התקופה האחרנה: בהצלחה לצוות הממונה על המלחמה בתעריפי הביטוח ומקווה שלא נאמרה המילה האחרונה . מה לדעתם ניתן לעשות כדי לשפר את מצבו של הענף בארץ? ניתן לעשות 3 דברים כדי לקדם את ענף הדו"ג בישראל א. לובי פוליטי ב. לובי פוליטי ג. לובי פוליטי

R-o-i

New member
../images/Emo6.gif

שם (אם בא לכם לחשוף): נזק גיל: 26 עוד קצת מיקום בארץ: תל אביב כמה שנים אתם גולשים בפורום:מלא אופנוע נוכחי ורצוי גם תמונה שלכם עם האופנוע: ווספה 300 אילו אופנועים היו בבעלותכם עד היום: ג'יאס, בנדיט1200,ג'יקסר600, ג'קסר 750, ג'יקסר 1000
כמה שנים אתם רוכבים:מגיל 18 למה בעצם אופנוע? מה יגרום לכם לרדת מאופנועים? זהו, ירדתי. ומשהו בנימת התקופה האחרנה: כוסומו הנהגים שעושים פרסה בלי להסתכל מה לדעתם ניתן לעשות כדי לשפר את מצבו של הענף בארץ? לדקור את כולם בלב.

R-יק

New member
מה אתה מתערב לו?

תעלה תמונה של החתיך שלך... יא גבר של אשה אחת...

Easy_Rider

New member
../images/Emo3.gif

שם (אם בא לכם לחשוף): שועל בן שועלים גיל: 20+ (פלוס פלוס) מיקום בארץ: מרכז כמה שנים אתם גולשים בפורום: מיום היווסדו אופנוע נוכחי ורצוי גם תמונה שלכם עם האופנוע: פורד פוקוס אילו אופנועים היו בבעלותכם עד היום: הרבה כמה שנים אתם רוכבים: עם או בלי רישיון ? למה בעצם אופנוע? מה יגרום לכם לרדת מאופנועים? היה וטוב שהיה ומשהו בנימת התקופה האחרנה: מה לדעתם ניתן לעשות כדי לשפר את מצבו של הענף בארץ? לסגור את הבאסטה ולהתחיל מהתחלה

למעלה