המשך שירשור היכרות

h a j b i

New member
../images/Emo41.gif שירשור ההיכרות הגדול לשנת 2009 ../images/Emo41.gif

יאללה, הגיע הזמן לשנות פה קצת אווירה ואחרי התעסקות אינטנסיבית במאבק בביטוח (שעוד לא נגמר! בקרוב מאוד יהיו עידכונים) ולברך את כל הגולשים החדשים בפורום שהצטרפו אלינו השנה וכאלה בטח שמתם לב יש די הרבה. בנימה זו אני שמח לפתוח את שרשור ההיכרות לשנת 2009 (כי עוד מעט היא נגמרת
) ואילו השאלות הנבחרות של השנה: שם (אם בא לכם לחשוף): גיל: מיקום בארץ: כמה שנים אתם גולשים בפורום: אופנוע נוכחי ורצוי גם תמונה שלכם עם האופנוע: אילו אופנועים היו בבעלותכם עד היום: כמה שנים אתם רוכבים: למה בעצם אופנוע? מה יגרום לכם לרדת מאופנועים? ומשהו בנימת התקופה האחרנה: מה לדעתם ניתן לעשות כדי לשפר את מצבו של הענף בארץ? יאללה, שחקו אותה... (נשתדל להישאר On topic כאן, בסדר?)

yoniyakobi

New member
אז הנה אני

שמי: זהה לכינוי גיל: 30 מיקום: נע ונד עם אשתי באזור המרכז כלי נוכחי: ג'וימקס 250 (מעוניין להתקדם הלאה לנפח גדול יותר באזור ה-750) אופנועים בעבר: קטנועים, בגלל שיקולי תקציב ותועלת. שנים רוכב: מגיל 18, 12 שנה למה אופנוע: בגלל היעילות, מהירות הניידות, חוסר הסובלנות לנסיעה בפחית ולנהגיהן, בגלל החופש להתנייד והתענוג. לרדת מאופנוע: ירידה מהארץ. שיפור הענף: חינוך לנהיגה, חקיקה הוגנת (אוטופיה בדמוקטטורה שקיימת פה), הורדת מיסים, הנהגה נורמלית, בעלי מקצוע ומשווקים הוגנים.

tik24

New member
סבבה אז כך...

שם :בוריס (בונו) גיל : 27 מקום בארץ : קרית גת כמה שנים בפורם : שנה-שנתיים סוג כלי נוכחי : YAMAHA XT 600E בעבר DR 350 רוכב כשנה וחצי למה אופנוע?הגשמת חלום בתור התחלה,מאז ג'וק שלא יצא ממני נכון לעכשיו סטודנט אז יותר חסכוני. מה יגרום לי לרדת מהאופנוע???(לא חשבתי על זה,מעדיף שלא לחשוב) בתקופה אחרונה אכן פעלנו במרץ,לדעתי צריך להמשיך באותה הדרך. לשיפור הענף בארץ : מודעות חברתי.

redrider

New member
אללה בזרימה ../images/Emo13.gif

שם: מיכאל גיל: 25 מיקום: תל אביב אופנוע: הונדה הורנט 600 אופנועים ברזומה: ch-250, GS500E, GSX-R 750, הורנט 600 כמה שנים: 7 למה אופנוע: למה? כובע? יותר מהיר, יותר חופשי, יותר נוח לוגיסטית, רכיבה זה חוויה במגרה הרבה יותר חושים מאשר נהיגה ברכב שיפור המצב בענף: בדיוק מה שמתכננים. התפקדות לליכוד בכדי לתפוס 3 כדורים חלקלקים: ביצים של ביבי ושטייניץ

galgeshet

New member
למה לא

שם: ידידיה (ארוך מספיק) גיל:23 מיקום בארץ: ירושלים כמה שנים אתם גולשים בפורום: 2 אופנוע נוכחי ורצוי גם תמונה שלכם עם האופנוע: איאר-5 שנת 1998 כלי כלי (תמונה מצורפת) אילו אופנועים היו בבעלותכם עד היום: התחלתי ישר עם 500 סמק הקאווסאקי,אחלה אופנוע ראשון. כמה שנים אתם רוכבים: שנה, 3 שנים עם רישיון. למה בעצם אופנוע? מה יגרום לכם לרדת מאופנועים? יעול זמן מטורף,חניה,חיסכון בדלק,הנאה גדולה (מי שרוכב יודע) ומשהו בנימת התקופה האחרנה: מחיר הביטוח חובה פשוט אבסורדי מה לדעתם ניתן לעשות כדי לשפר את מצבו של הענף בארץ? בניית נתיבים מיוחדים לדו"ג בחלק מהדרכים. הורדת המחירים המופקעים שדורשים על חלקים טיפולים אביזרים http://www.shrinkpictures.com/processed/phpb1DxfUAM.jpg

Choia

New member
שלום חברים

שם: צ'ויה גיל: 22 מיקום בארץ: תלאביב כמה שנים אתם גולשים בפורום: 0.5 אופנוע נוכחי ורצוי גם תמונה שלכם עם האופנוע: Honda CBR125R אילו אופנועים היו בבעלותכם עד היום: שום כלום... כמה שנים אתם רוכבים: 0.5 למה בעצם אופנוע? מה יגרום לכם לרדת מאופנועים? אופנוע הוא כלי התחבורה האידאלית והוא מספק כמעט את כל צרכי התחבורה שלי. אופנוע זה כיף לא נורמאלי וזאת אחת החוויות הכי קיצוניות שחוויתי. אולי מצב כלכלי קשה.. לא יודע.. חורף גרעיני.. ומשהו בנימת התקופה האחרנה: המאבק נמשך, הצלחנו להניח יסודות טובים לעתיד. מה לדעתם ניתן לעשות כדי לשפר את מצבו של הענף בארץ? מה ברצינות? הורדת מחירי הביטוח כאילו?

Venus2112

New member
נעים מאד,

שם: שירן גיל: אוטוטו 23 מיקום בארץ: אזור השרון כמה שנים אתם גולשים בפורום: בפורום הנוכחי חודשיים, קטנועים שנה אופנוע נוכחי ורצוי גם תמונה שלכם עם האופנוע: הונדה פורסייט 250 סמ"ק (כמו שרואים בתמונה בצבע נדיר אחרי שיפוץ וצביעה) אילו אופנועים היו בבעלותכם עד היום: רק הנוכחי , מקווה להשתדרג מאוחר יותר לאופנוע
כמה שנים אתם רוכבים: בדיוק שנה, נובמבר 2008 למה בעצם אופנוע? מה יגרום לכם לרדת מאופנועים? התחלתי עם זה בגלל הפן הכלכלי בעיקר, עם הזמן התאהבתי
לא רואה את עצמי יורדת מהתחום מה לדעתם ניתן לעשות כדי לשפר את מצבו של הענף בארץ? לדעתי מודעות זה משו שאפשר להגביר בקרב הציבור כדי לשפר את ענף הדו גלגלי בארץ שאנשים יצאו מהקופסא
(ובמקרה הזה מהפחית) ויבינו כמה אנחנו תורמים לעניין התחבורה והנוחות פה. VENUS

omrilu

New member
שלום שלום

עומרי גר בגן יבנה נמצא בפורום 3-4 שנים. 99.99% מהזמן כקורא, קורא לפחות פעמיים ביום, פעם בכמה חודשים מעלה שאלה או מגיב. אופנוע נוכחי versys650 אפור,אצלי כ3-4 חודשים, לפניו היה אי אר 5 במשך כשנה. למה אופנוע? פשוט כיף, כיף ככלי תחבורה, כיף ככלי להנאה, איכשהו אפשר לזרוק לעסק גם שהוא חסכוני........... לרדת מאופנוע? רק מחסור חמור בכסף. מה ניתן לעשות לשיפור המצב? לדעתי האישית דעת קהל לא אמורה לעניין אותנו, אני לא מאמין שהאוצר לא יגיב אחרי מספר הפגנות כמו ההפגנה ב15, בסופו של דבר מה שמדבר זה רק כסף, האיש במכונית יכול לאהוב אותנו או לשנוא אותנו, זה לא מעניין אותנו. השאלה איפה הם יפסידו יותר, להוריד לנו את הביטוח או כל שבוע הפגנות ענק.

dptnl

New member
אולי באמת הגיע הזמן שאעשה לעצמי אאוטינג.. ../images/Emo9.gif

שם: דורון גיל: 24 מיקום בארץ: רחובות גולש (פעיל) בפורום: משנת 2003, קריאה פאסיבית משנת 2001 או 2002, אני חושב. אופנוע נוכחי: Kawasaki GPZ500 האופנוע הבא (או יותר נכון, חלום רטוב) R750 K7 אופנועים\קטנועים קודמים: (עד כמה שאני זוכר את כולם, לפי הסדר, עד כמה שאני זוכר, לא בו זמנית כמובן..) Kymco B&W 250 (נרכש חדש מהניילונים, נמכר אחרי חודש וחצי עקב שירות מחפיר ואין סוף תקלות) Yamaha Aerox 50cc Suzuki GS500E Gilera VXR 180 Piaggo Typhoon 125 Peugeot Speedfight Gilera Runner 50cc Peugeot Speedake Suzuki TSX Suzuki TSW רוכב, 7 וחצי שנים בערך. שתי תאונות קלות, שלא באשמתי בכלל. (בור באיילון באמצע הלילה, ונהג שעשה פרסה מבלי לאותת ובאגרסיביות. במחשבה שניה, כנראה שעם הניסיון, היום, יכלתי להימנע משתיהן) למה אופנוע? השקפת עולם, חלק בלתי נפרד ממני,הרכיבה זה הדבר הכי מענג עבורי בחיים,פיסית ונפשית (כן, גם יותר מסקס), הטיפול באופנוע, ללכלך את הידיים, לדעת שאני מצליח להביא את החלק הנוסף של גופי למצב שלמות זו תרפיה מושלמת וסיפוק עצום. פרקטיות זה רק בונוס. מה יגרום לי לרדת מאופנוע? מוות, או פציעה\נכות קשה שלא תאפשר לי לתפקד ולהמשיך לרכב, מה שיוביל למוות. שיפור הענף? הורדת תעריפי הביטוח כמובן, לאלו שהיו לפני יותר מ10 שנים, ניקוי הענף המזוהם מכל מיני חאפרים ונוכלים, הורדת מחירי החלפים למחירים שפויים, להקשות את קבלת רישיון הנהיגה, (במיוחד לקטנועים בנפח קטן, לא ייתכן שנהג פחית יעשה שני שיעורים ויעלה על קטנוע 125 סמ"ק בלי הבנה בסיסית של עקרונות רכיבה ובטיחות) זה יוריד את הסטיגמה השלילית, ואולי יעזור גם עם הביטוח.

Papillion

New member
נעים מאוד

שם (אם בא לכם לחשוף):אלעד גיל:27 מיקום בארץ: ראשון לציון כמה שנים אתם גולשים בפורום: שנה וחצי +-. אופנוע נוכחי: ימאהה (FZ6) פייזר 600. אין לי תמונות עם האופנוע. יש תמונות מההפגנה ברוטשילד. מאחר ולא חסרים פה
לא אפרסם אותה.
אילו אופנועים היו בבעלותכם עד היום:ג'וי מקס 250, ימאהה פייזר 600. כמה שנים אתם רוכבים:3. למה בעצם אופנוע? מה יגרום לכם לרדת מאופנועים? כדי לחסוך בזמן וכי זה יותר כיף מלנהוג. מה יגרום לי לרדת? אני מניח שחורף אירופאי (כשאגור שם) או חו"ח תאונה קשה. מה לדעתם ניתן לעשות כדי לשפר את מצבו של הענף בארץ? חינוך הנהגים והרוכבים לתרבות נהיגה, הורדת מחירי הביטוח, הורדת מחירי חלפים וציוד מיגון. אבל מאחר ואני יודע איפה אני חי (
) אני פשוט עובד על דרכון אירופאי.

אני ../images/Emo98.gif

שם:
סתיו
מיקום בארץ:
דינמי
כמה שנים אתם גולשים בפורום:
בפורום הזה? רק מאז מבצעי המחאה של החודשים האחרונים. אבל בתפוז כבר שנים רבות.
אופנוע נוכחי:
קטנוע דיוק 125 סטודנטיאלי
אילו אופנועים היו בבעלותכם עד היום:
רק אותו.
כמה שנים אתם רוכבים:
שנה ו-2
למה בעצם אופנוע? מה יגרום לכם לרדת מאופנועים?
זה היה עניין אבולוציוני. הייתי עכבר כפר מפרדס חנה, ועברתי לגור לבד בגוש דן הצפוף. אחרי איזה שנתיים מחוץ לבית בשתי דירות (וערים) שונות, הוצאתי את הרישיון מתוך תחושה שזו סוג של תכונה חדשה שאני מסגלת עבור הסביבה החדשה. במילים אחרות, נראה לי שאני היחידה פה שאשכרה רצתה להגיע מA לB...
כסטודנטית ש-24 שעות היממה לא מספיקות לה לכלום, אני לא רואה פיתרון יותר טוב.
ומשהו בנימת התקופה האחרונה: מה לדעתם ניתן לעשות כדי לשפר את מצבו של הענף בארץ?
לשפר את התשתיות, לשפר את התדמית שלנו ולהוזיל את הביטוח

RBRB

New member
יאללה, אז הנה אני

שם: מארק גיל: אוטוטו 22 מיקום בארץ: קרית גת, אחלה חור. כמה שנים אתם גולשים בפורום: משנת 2001. אילו אופנועים היו בבעלותכם עד היום: היום רוכב על XT350, בגיל 15 היה לי TS50 שעלה קצת יותר מ1000 שקל ונהרס אחרי שבוע
כמה שנים אתם רוכבים: על הXT אין אפילו שנה. מה יגרום לכם לרדת מאופנועים? כניראה שמחירי הביטוח.

שלום, שלום, שלום, שלום (../images/Emo118.gif- כן?)

שם (אם בא לכם לחשוף): דור ונטע (בכינוי - mv100) גיל: 29 מיקום בארץ: חיפה כמה שנים אתם גולשים בפורום: שנה אופנוע נוכחי ורצוי גם תמונה שלכם עם האופנוע:דור- GS500, נטע CB2500 אילו אופנועים היו בבעלותכם עד היום: לפי הסדר: דוקאטי mv100,שנת 54 (זה הדגם של המנוע, הדגם של האופנוע? לא יודע) מוטוגראציאלה 50 סמ"ק (טוסטוס שיכול להכנס לבגאג' של אוטו) RV50 DR350 HEROISM150 CB250 (עד שנטע עשתה את הרשיון
) GS500 כמה שנים אתם רוכבים: בכביש? עם רשיון? 6 שנים ונטע - שנה למה בעצם אופנוע? אצלי זה בגנים ונטע זה בגללי
מה יגרום לכם לרדת מאופנועים? הפסקה של שבוע בגלל חופשת סנו-בורד כן? לא לזה הכוונה? לא הבנתי את השאלה? מה זאת אומרת לרדת מאופנועים? יש אופציה אחרת? לא מכיר ומשהו בנימת התקופה האחרנה: כוסאומו השלטון וההון מה לדעתם ניתן לעשות כדי לשפר את מצבו של הענף בארץ? להוריד מחירים, לשפר תשתיות, להפוך תחרויות לחוקיות

joshh

New member
הינה שלי

שם:ירון גיל:31 מיקום בארץ: חיפה לעוד 3 שנים ואז חוזר למרכז כמה שנים אתם גולשים בפורום: לא זוכר... מתי המציאו את האינטרנט? אופנוע נוכחי ורצוי גם תמונה שלכם עם האופנוע: KLE500 אילו אופנועים היו בבעלותכם עד היום: דיוק 125 3 שנים, מג'זסטי ימהה ל 6 שנים ואז הKLE ל 3 כמה שנים אתם רוכבים: 12 שנים למה בעצם אופנוע? כי אם לא אופנוע, אני בטח ירצח מישהו בכביש. תרבות הנהיגה פה מחרפנת. אני מכור. מה יגרום לכם לרדת מאופנועים? עלויות, לצערי, שנה הבאה אני לא מחדש את הביטוח. אני יאלץ לרדת על 4. אני צריך לחשוב קדימה. הלב שלי נשבר רק לחושב על זה ומשהו בנימת התקופה האחרנה: אם לא נעשה משהו גדול מספיק שלא נעשה אף פעם במדינה אנחנו הולכים להפסיד במערכה. 1000 חסימות כבישים לא יספיקו מה לדעתם ניתן לעשות כדי לשפר את מצבו של הענף בארץ? להקים חברת ביטוח עצמאית או לחפש חברת ביטוח בחו"ל שמוכנה לבטח 150,000 אופנועים.

TheDevilInside

New member
יאללה נזרום..

אנדריי,בן 26(לפני חודש,מבחינתי אני עדיין בן 25),מבת ים.. בפורום מ2005(בדקתי ביוזר שאליו שכחתי את הסיסמה..
) כרגע אני על GPZ,היה לי גם ER,ג'וקי,דיוק... רוכב משנת 2005,חודש לאחר השחרור עשיתי רשיון "עד 500". למה אופנוע? כאילו דהה?! אופנוע?!?!?!? שאלה מצחיקה האמת. לא רואה את עצמי קונה אוטו(אולי בנוסף,אבל בטח שלא במקום).מיליון סיבות,אי אפשר לציין. אני מאמין שרוב הקוראים והכותבים בפורום יודעים למה בעצם אופנוע זה הדבר..
מה אפשר לעשות בכדי לשפר את מצב האנף? פשוט לא להכנע,לעשוק במה שאוהבים.

למעלה