לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2919829,198 עוקבים אודות עסקים

פורום אופנועים

ברוכים הבאים לקהילת האופנוענים של תפוז! בין אם אתם רוכבים על "חרגולים" עצבניים בשטח, מלחכים אספלט עם הסליידרים בכבישים רחוקים, מתניידים ביעילות עם הקטנוע בעיר או ממרקים ניקלים אחת ליום ומגהצים את הפרנזים לפני הטיול... לכם ולכל מי שהאהבה והטירוף למוטוריקה בכלל ולכלים דו גלגליים בפרט זורמת אצלו בוורידים, ל-כווולכם מיועד מקום המפלט העונה לשם "פורום האופנועים של תפוז"!

גולשי ומנהלי הפורום ישמחו לארח אתכם בצל עצי התפוז של הפרדס כיאה לאחווה האופנוענית ולחויה המשותפת לכולנו. 

אז מה עושים כאן? כאן תוכלו להעלות כל שאלה בנושא יקיר לבכם או משאת נפשכם: לתת טיפ לרוכבים חדשים, להתלונן על מפגעי מע``צ ומשטרת התנועה (או להחמיא! גם זה יכול לקרות!), לתכנן או להמליץ על טיולים, להתלונן, להחמיא או לשאול על בתי עסק, בעיות מנוע/אביזרים/חלקים לשאול ולענות, מה שתרצו.

בכותרת האפורה שבראש הפורום, תוכלו למצוא קישורים לכתבות, מאמרים, מבחנים, השוואות והמלצות על אופנועים (כמובן..) מומלץ לקרוא את "כללי הגלישה בפורום" אשר מופיעים ב"מאמרי הפורום" לפני תחילת הגלישה.

מעט היסטוריה: 
פורום האופנועים של תפוז הוקם ביוני של שנת 2000 הפך להיות ביתה החדש של קהילת האופנועים שהייתה ב- IOL (ואשר עברה לזמן קצר למערכת הפורומים של וואלה). כל חברי הקהילה עברו כאחד לתפוז, ומנהלה הראשון של הפורום - KLE - מסר את שרביט הניהול ל- כRובי, מנהלה המקורי של הקהילה עוד מימיה ב- IOL. 
בתחילת 2003 הצטרף COLT לניהול הפורום כדי להשתתף עם כRובי בתפעול הפורום ובניהולו. באותה הזדמנות נפרד צוות הניהול מ- MIKEE. 
כאשר כRובי קיבל הצעה לשמש כמנהל מותג KTM בישראל, נבחר R-יק למלא את התפקיד הקשה.
במהלך שנת 2004 נכנס 45degrees לניהול הפורום, וזמן קצר לאחר מכן עזב COLT ואל הצוות הצטרף MAX D. 
בשנה לאחר מכן התייצב צוות הניהול ועמד על 3 מנהלים - TYGGER, MAX ועוד אחד שביקש למחוק את שמו מהיסטורית הנהלת הפורום. 
בחודשים האחרונים של 2007 התחלפו 3 המנהלים בצוות אחר המונה את מיצו, yarivos ו- LoneRider, וביחד קבעו סטנדרטים חדשים לניהול וכן הרימו את שני מפגשי האופנוענים הגדולים שהיו בישראל מאז ומתמיד - לטרון 2007 ו- 2008.
אחרי פרישתם של yarivos ו-LoneRider מהניהול. הצטרפו hajbi ו- Pumi לצוות המנהלים. 
בהנהגתם של מנהלי הפורום, פורום האופנועים בתפוז היווה את אחד מהגורמים המשמעותיים ביותר במטה המאבק לביטוח חובה הוגן, מאבק שהחל בסוף 2009 כשבשיאו אירגן מטה המאבק את ההפגנה הגדולה ביותר שידע עולם הדו"ג בישראל, הפגנת ה- 15 בנובמבר 2009, הידועה גם בכינוייה "תל אביב עומדת".
בתחילת שנת 2011 פרש Pumi והחליף אותו avi elbaz, ואל צמד הניהול הצטרפה גם הגולשת gamgam. אחרי פרישתו של אבי הצטרף לצוות עופר רונן Vstrom וגם הוא פרש באמצע 2015.

לסיכום: כולם פה ישמחו תמיד לעזור, לתמוך, לצחוק, לשאול ולהתעניין בכל מה שיש לך לומר על דו-גלגליים. אנחנו בטוחים שתהנו. בברכת רכיבה מהירה ובטוחה! (החיים קצרים-תנו בגז!)

עשרת הדיברות לגולש ברשת (מתוך פורום התמכרות לאינטרנט בתפוז): 1. זכור את האנושיות, עמוד על שלך אך אל תעשה לחברך מה ששנוא עליך. 2. הצמד לנורמות ההתנהגות החלות בחיי המציאות. 3. דע היכן אתה נמצא במרחב הוירטואלי. 4. כבד את זמנם ורוחב הפס של האחרים. 5. תראה יפה ברשת. 6. חלק את הידע והמומחיות שלך ברשת, למען עולם טוב יותר. 7. שמור את המלחמות הרגש תחת בקרה. 8. כבד את פרטיותם של האחרים. 9. אל תנצל לרעה את הכח שלך. 10. היה סלחן כלפי טעויות הזולת.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אופנועים

ברוכים הבאים לקהילת האופנוענים של תפוז! בין אם אתם רוכבים על "חרגולים" עצבניים בשטח, מלחכים אספלט עם הסליידרים בכבישים רחוקים, מתניידים ביעילות עם הקטנוע בעיר או ממרקים ניקלים אחת ליום ומגהצים את הפרנזים לפני הטיול... לכם ולכל מי שהאהבה והטירוף למוטוריקה בכלל ולכלים דו גלגליים בפרט זורמת אצלו בוורידים, ל-כווולכם מיועד מקום המפלט העונה לשם "פורום האופנועים של תפוז"!

גולשי ומנהלי הפורום ישמחו לארח אתכם בצל עצי התפוז של הפרדס כיאה לאחווה האופנוענית ולחויה המשותפת לכולנו. 

אז מה עושים כאן? כאן תוכלו להעלות כל שאלה בנושא יקיר לבכם או משאת נפשכם: לתת טיפ לרוכבים חדשים, להתלונן על מפגעי מע``צ ומשטרת התנועה (או להחמיא! גם זה יכול לקרות!), לתכנן או להמליץ על טיולים, להתלונן, להחמיא או לשאול על בתי עסק, בעיות מנוע/אביזרים/חלקים לשאול ולענות, מה שתרצו.

בכותרת האפורה שבראש הפורום, תוכלו למצוא קישורים לכתבות, מאמרים, מבחנים, השוואות והמלצות על אופנועים (כמובן..) מומלץ לקרוא את "כללי הגלישה בפורום" אשר מופיעים ב"מאמרי הפורום" לפני תחילת הגלישה.

מעט היסטוריה: 
פורום האופנועים של תפוז הוקם ביוני של שנת 2000 הפך להיות ביתה החדש של קהילת האופנועים שהייתה ב- IOL (ואשר עברה לזמן קצר למערכת הפורומים של וואלה). כל חברי הקהילה עברו כאחד לתפוז, ומנהלה הראשון של הפורום - KLE - מסר את שרביט הניהול ל- כRובי, מנהלה המקורי של הקהילה עוד מימיה ב- IOL. 
בתחילת 2003 הצטרף COLT לניהול הפורום כדי להשתתף עם כRובי בתפעול הפורום ובניהולו. באותה הזדמנות נפרד צוות הניהול מ- MIKEE. 
כאשר כRובי קיבל הצעה לשמש כמנהל מותג KTM בישראל, נבחר R-יק למלא את התפקיד הקשה.
במהלך שנת 2004 נכנס 45degrees לניהול הפורום, וזמן קצר לאחר מכן עזב COLT ואל הצוות הצטרף MAX D. 
בשנה לאחר מכן התייצב צוות הניהול ועמד על 3 מנהלים - TYGGER, MAX ועוד אחד שביקש למחוק את שמו מהיסטורית הנהלת הפורום. 
בחודשים האחרונים של 2007 התחלפו 3 המנהלים בצוות אחר המונה את מיצו, yarivos ו- LoneRider, וביחד קבעו סטנדרטים חדשים לניהול וכן הרימו את שני מפגשי האופנוענים הגדולים שהיו בישראל מאז ומתמיד - לטרון 2007 ו- 2008.
אחרי פרישתם של yarivos ו-LoneRider מהניהול. הצטרפו hajbi ו- Pumi לצוות המנהלים. 
בהנהגתם של מנהלי הפורום, פורום האופנועים בתפוז היווה את אחד מהגורמים המשמעותיים ביותר במטה המאבק לביטוח חובה הוגן, מאבק שהחל בסוף 2009 כשבשיאו אירגן מטה המאבק את ההפגנה הגדולה ביותר שידע עולם הדו"ג בישראל, הפגנת ה- 15 בנובמבר 2009, הידועה גם בכינוייה "תל אביב עומדת".
בתחילת שנת 2011 פרש Pumi והחליף אותו avi elbaz, ואל צמד הניהול הצטרפה גם הגולשת gamgam. אחרי פרישתו של אבי הצטרף לצוות עופר רונן Vstrom וגם הוא פרש באמצע 2015.

לסיכום: כולם פה ישמחו תמיד לעזור, לתמוך, לצחוק, לשאול ולהתעניין בכל מה שיש לך לומר על דו-גלגליים. אנחנו בטוחים שתהנו. בברכת רכיבה מהירה ובטוחה! (החיים קצרים-תנו בגז!)

עשרת הדיברות לגולש ברשת (מתוך פורום התמכרות לאינטרנט בתפוז): 1. זכור את האנושיות, עמוד על שלך אך אל תעשה לחברך מה ששנוא עליך. 2. הצמד לנורמות ההתנהגות החלות בחיי המציאות. 3. דע היכן אתה נמצא במרחב הוירטואלי. 4. כבד את זמנם ורוחב הפס של האחרים. 5. תראה יפה ברשת. 6. חלק את הידע והמומחיות שלך ברשת, למען עולם טוב יותר. 7. שמור את המלחמות הרגש תחת בקרה. 8. כבד את פרטיותם של האחרים. 9. אל תנצל לרעה את הכח שלך. 10. היה סלחן כלפי טעויות הזולת.

לצפיה ב-' המשך שירשור היכרות '
המשך שירשור היכרות
08/12/2009 | 07:50
224
22
כי יש עוד הרבה שלא ענו...
אופנועים >>
לצפיה ב-' שירשור ההיכרות הגדול לשנת 2009 '
שירשור ההיכרות הגדול לשנת 2009
<< ההודעה הנוכחית
04/12/2009 | 17:22
222
71
יאללה, הגיע הזמן לשנות פה קצת אווירה ואחרי התעסקות אינטנסיבית במאבק בביטוח (שעוד לא נגמר! בקרוב מאוד יהיו עידכונים) ולברך את כל הגולשים החדשים בפורום שהצטרפו אלינו השנה וכאלה בטח שמתם לב יש די הרבה.

בנימה זו אני שמח לפתוח את שרשור ההיכרות לשנת 2009 (כי עוד מעט היא נגמרת ) ואילו השאלות הנבחרות של השנה:

שם (אם בא לכם לחשוף):
כמה שנים אתם גולשים בפורום:
אופנוע נוכחי ורצוי גם תמונה שלכם עם האופנוע:
אילו אופנועים היו בבעלותכם עד היום:
כמה שנים אתם רוכבים:
למה בעצם אופנוע? מה יגרום לכם לרדת מאופנועים?
ומשהו בנימת התקופה האחרנה:
מה לדעתם ניתן לעשות כדי לשפר את מצבו של הענף בארץ?

יאללה, שחקו אותה...
(נשתדל להישאר On topic כאן, בסדר?)
אופנועים >>
לצפיה ב-'אז הנה אני'
אז הנה אני
04/12/2009 | 17:31
1
7
שמי: זהה לכינוי
כלי נוכחי: ג'וימקס 250 (מעוניין להתקדם הלאה לנפח גדול יותר באזור ה-750)
אופנועים בעבר: קטנועים, בגלל שיקולי תקציב ותועלת.
שנים רוכב: מגיל 18, 12 שנה
למה אופנוע: בגלל היעילות, מהירות הניידות, חוסר הסובלנות לנסיעה בפחית ולנהגיהן, בגלל החופש להתנייד והתענוג.
לרדת מאופנוע: ירידה מהארץ.
שיפור הענף: חינוך לנהיגה, חקיקה הוגנת (אוטופיה בדמוקטטורה שקיימת פה), הורדת מיסים, הנהגה נורמלית, בעלי מקצוע ומשווקים הוגנים.
אופנועים >>
לצפיה ב-'ותמונה'
ותמונה
04/12/2009 | 18:31
15
לצפיה ב-'סבבה אז כך...'
סבבה אז כך...
04/12/2009 | 17:40
9
שם :בוריס (בונו)
מקום בארץ : קרית גת
כמה שנים בפורם : שנה-שנתיים
סוג כלי נוכחי : YAMAHA XT 600E
בעבר DR 350
רוכב כשנה וחצי
למה אופנוע?הגשמת חלום בתור התחלה,מאז ג'וק שלא יצא ממני
נכון לעכשיו סטודנט אז יותר חסכוני.
מה יגרום לי לרדת מהאופנוע???(לא חשבתי על זה,מעדיף שלא לחשוב)
בתקופה  אחרונה אכן פעלנו במרץ,לדעתי צריך להמשיך באותה הדרך.
לשיפור הענף בארץ : מודעות חברתי.
אופנועים >>
לצפיה ב-'אללה בזרימה '
אללה בזרימה
04/12/2009 | 17:55
10
שם: מיכאל
אופנוע: הונדה הורנט 600
אופנועים ברזומה: ch-250, GS500E, GSX-R 750, הורנט 600
כמה שנים: 7
למה אופנוע: למה? כובע? יותר מהיר, יותר חופשי, יותר נוח לוגיסטית, רכיבה זה חוויה במגרה הרבה יותר חושים מאשר נהיגה ברכב
שיפור המצב בענף: בדיוק מה שמתכננים. התפקדות לליכוד בכדי לתפוס 3 כדורים חלקלקים: ביצים של ביבי ושטייניץ
אופנועים >>
לצפיה ב-'למה לא'
למה לא
04/12/2009 | 17:57
10

שם: ידידיה (ארוך מספיק)
מיקום בארץ: ירושלים
כמה שנים אתם גולשים בפורום: 2
אופנוע נוכחי ורצוי גם תמונה שלכם עם האופנוע: איאר-5 שנת 1998 כלי כלי (תמונה מצורפת)
אילו אופנועים היו בבעלותכם עד היום: התחלתי ישר עם 500 סמק הקאווסאקי,אחלה אופנוע ראשון.
כמה שנים אתם רוכבים: שנה, 3 שנים עם רישיון.
למה בעצם אופנוע? מה יגרום לכם לרדת מאופנועים? יעול זמן מטורף,חניה,חיסכון בדלק,הנאה גדולה (מי שרוכב יודע)
ומשהו בנימת התקופה האחרנה: מחיר הביטוח חובה פשוט אבסורדי
מה לדעתם ניתן לעשות כדי לשפר את מצבו של הענף בארץ? בניית נתיבים מיוחדים לדו"ג בחלק מהדרכים. הורדת המחירים המופקעים שדורשים על חלקים טיפולים אביזרים
http://www.shrinkpictures.com/processed/phpb1DxfUA...
אופנועים >>
לצפיה ב-'שלום חברים'
שלום חברים
04/12/2009 | 18:04
3
4
שם: צ'ויה
מיקום בארץ: תלאביב
כמה שנים אתם גולשים בפורום: 0.5
אופנוע נוכחי ורצוי גם תמונה שלכם עם האופנוע: Honda CBR125R
אילו אופנועים היו בבעלותכם עד היום: שום כלום...
כמה שנים אתם רוכבים: 0.5
למה בעצם אופנוע? מה יגרום לכם לרדת מאופנועים? אופנוע הוא כלי התחבורה האידאלית והוא מספק כמעט את כל צרכי התחבורה שלי. אופנוע זה כיף לא נורמאלי וזאת אחת החוויות הכי קיצוניות שחוויתי. אולי מצב כלכלי קשה.. לא יודע.. חורף גרעיני..
ומשהו בנימת התקופה האחרנה: המאבק נמשך, הצלחנו להניח יסודות טובים לעתיד.
מה לדעתם ניתן לעשות כדי לשפר את מצבו של הענף בארץ? מה ברצינות? הורדת מחירי הביטוח כאילו?

אופנועים >>
לצפיה ב-'תמונה'
תמונה
04/12/2009 | 18:05
11
לצפיה ב-'אתה מתפדח שידעו שקוראים לך נחום'
אתה מתפדח שידעו שקוראים לך נחום
04/12/2009 | 18:10
1
6
אעלק צ'ויה
אופנועים >>
לצפיה ב-'נחום ?? - נחום תקום ?? יפה לך'
נחום ?? - נחום תקום ?? יפה לך
05/12/2009 | 20:05
10
לצפיה ב-'נעים מאד,'
נעים מאד,
04/12/2009 | 18:19
8
שם:  שירן
מיקום בארץ:  אזור השרון
כמה שנים אתם גולשים בפורום:  בפורום הנוכחי חודשיים, קטנועים שנה
אופנוע נוכחי ורצוי גם תמונה שלכם עם האופנוע:  הונדה פורסייט 250 סמ"ק (כמו שרואים בתמונה בצבע נדיר אחרי שיפוץ וצביעה)
אילו אופנועים היו בבעלותכם עד היום:  רק הנוכחי , מקווה להשתדרג מאוחר יותר לאופנוע
כמה שנים אתם רוכבים:  בדיוק שנה, נובמבר 2008
למה בעצם אופנוע? מה יגרום לכם לרדת מאופנועים? התחלתי עם זה בגלל הפן הכלכלי בעיקר, עם הזמן התאהבתי לא רואה את עצמי יורדת מהתחום
מה לדעתם ניתן לעשות כדי לשפר את מצבו של הענף בארץ? לדעתי מודעות זה משו שאפשר להגביר בקרב הציבור כדי לשפר את ענף הדו גלגלי בארץ שאנשים יצאו מהקופסא (ובמקרה הזה מהפחית) ויבינו כמה אנחנו תורמים לעניין התחבורה והנוחות פה.

VENUS
אופנועים >>
לצפיה ב-'שלום שלום'
שלום שלום
04/12/2009 | 18:28
7
עומרי
גר בגן יבנה
נמצא בפורום 3-4 שנים. 99.99% מהזמן כקורא, קורא לפחות פעמיים ביום, פעם בכמה חודשים מעלה שאלה או מגיב.
אופנוע נוכחי versys650 אפור,אצלי כ3-4 חודשים, לפניו היה אי אר 5 במשך כשנה.
למה אופנוע? פשוט כיף, כיף ככלי תחבורה, כיף ככלי להנאה, איכשהו אפשר לזרוק לעסק גם שהוא חסכוני...........
לרדת מאופנוע? רק מחסור חמור בכסף.
מה ניתן לעשות לשיפור המצב? לדעתי האישית דעת קהל לא אמורה לעניין אותנו, אני לא מאמין שהאוצר לא יגיב אחרי מספר הפגנות כמו ההפגנה ב15, בסופו של דבר מה שמדבר זה רק כסף, האיש במכונית יכול לאהוב אותנו או לשנוא אותנו, זה לא מעניין אותנו. השאלה איפה הם יפסידו יותר, להוריד לנו את הביטוח או כל שבוע הפגנות ענק.
אופנועים >>
לצפיה ב-'אולי באמת הגיע הזמן שאעשה לעצמי אאוטינג.. '
אולי באמת הגיע הזמן שאעשה לעצמי אאוטינג..
04/12/2009 | 18:29
6
שם: דורון
מיקום בארץ: רחובות
גולש (פעיל) בפורום: משנת 2003, קריאה פאסיבית משנת 2001 או 2002, אני חושב.
אופנוע נוכחי: Kawasaki GPZ500
האופנוע הבא (או יותר נכון, חלום רטוב) R750 K7
אופנועים\קטנועים קודמים: (עד כמה שאני זוכר את כולם, לפי הסדר, עד כמה שאני זוכר, לא בו זמנית כמובן..)

Kymco B&W 250
(נרכש חדש מהניילונים, נמכר אחרי חודש וחצי עקב שירות מחפיר ואין סוף תקלות)
Yamaha Aerox 50cc
Suzuki GS500E
Gilera VXR 180
Piaggo Typhoon 125
Peugeot Speedfight
Gilera Runner 50cc
Peugeot Speedake
Suzuki TSX
Suzuki TSW

רוכב, 7 וחצי שנים בערך.
שתי תאונות קלות, שלא באשמתי בכלל. (בור באיילון באמצע הלילה, ונהג שעשה פרסה מבלי לאותת ובאגרסיביות.
במחשבה שניה, כנראה שעם הניסיון, היום, יכלתי להימנע משתיהן)

למה אופנוע? השקפת עולם, חלק בלתי נפרד ממני,הרכיבה זה הדבר הכי מענג עבורי בחיים,פיסית ונפשית (כן, גם יותר מסקס), הטיפול באופנוע, ללכלך את הידיים, לדעת שאני מצליח להביא את החלק הנוסף של גופי למצב שלמות זו תרפיה מושלמת וסיפוק עצום.
פרקטיות זה רק בונוס.
מה יגרום לי לרדת מאופנוע? מוות, או פציעה\נכות קשה שלא תאפשר לי לתפקד ולהמשיך לרכב, מה שיוביל למוות.

שיפור הענף? הורדת תעריפי הביטוח כמובן, לאלו שהיו לפני יותר מ10 שנים, ניקוי הענף המזוהם מכל מיני
חאפרים ונוכלים, הורדת מחירי החלפים למחירים שפויים, להקשות את קבלת רישיון הנהיגה,
(במיוחד לקטנועים בנפח קטן, לא ייתכן שנהג פחית יעשה שני שיעורים ויעלה על קטנוע 125 סמ"ק בלי הבנה בסיסית של עקרונות רכיבה ובטיחות) זה יוריד את הסטיגמה השלילית, ואולי יעזור גם עם הביטוח.
אופנועים >>
לצפיה ב-'נעים מאוד'
נעים מאוד
04/12/2009 | 18:44
1
2
שם (אם בא לכם לחשוף):אלעד
מיקום בארץ: ראשון לציון
כמה שנים אתם גולשים בפורום: שנה וחצי +-.
אופנוע נוכחי: ימאהה (FZ6) פייזר 600. אין לי תמונות עם האופנוע. יש תמונות מההפגנה ברוטשילד. מאחר ולא חסרים פה לא אפרסם אותה.
אילו אופנועים היו בבעלותכם עד היום:ג'וי מקס 250, ימאהה פייזר 600.
כמה שנים אתם רוכבים:3.
למה בעצם אופנוע? מה יגרום לכם לרדת מאופנועים? כדי לחסוך בזמן וכי זה יותר כיף מלנהוג. מה יגרום לי לרדת? אני מניח שחורף אירופאי (כשאגור שם) או חו"ח תאונה קשה.

חינוך הנהגים והרוכבים לתרבות נהיגה, הורדת מחירי הביטוח, הורדת מחירי חלפים וציוד מיגון. אבל מאחר ואני יודע איפה אני חי () אני פשוט עובד על דרכון אירופאי.

אופנועים >>
לצפיה ב-'תמונה שלי (בלי האופנוע)'
תמונה שלי (בלי האופנוע)
05/12/2009 | 10:25
8
לצפיה ב-'אני '
אני
04/12/2009 | 18:59
5
שם: סתיו

מיקום בארץ: דינמי

כמה שנים אתם גולשים בפורום: בפורום הזה? רק מאז מבצעי המחאה של החודשים האחרונים. אבל בתפוז כבר שנים רבות.

אופנוע נוכחי: קטנוע דיוק 125 סטודנטיאלי

אילו אופנועים היו בבעלותכם עד היום: רק אותו.

כמה שנים אתם רוכבים: שנה ו-2

זה היה עניין אבולוציוני. הייתי עכבר כפר מפרדס חנה, ועברתי לגור לבד בגוש דן הצפוף. אחרי איזה שנתיים מחוץ לבית בשתי דירות (וערים) שונות, הוצאתי את הרישיון מתוך תחושה שזו סוג של תכונה חדשה שאני מסגלת עבור הסביבה החדשה.
במילים אחרות, נראה לי שאני היחידה פה שאשכרה רצתה להגיע מA לB...

כסטודנטית ש-24 שעות היממה לא מספיקות לה לכלום, אני לא רואה פיתרון יותר טוב.

ומשהו בנימת התקופה האחרונה:
מה לדעתם ניתן לעשות כדי לשפר את מצבו של הענף בארץ? לשפר את התשתיות, לשפר את התדמית שלנו ולהוזיל את הביטוח
אופנועים >>
לצפיה ב-'יאללה, אז הנה אני'
יאללה, אז הנה אני
04/12/2009 | 19:01
6
שם: מארק
מיקום בארץ: קרית גת, אחלה חור.
כמה שנים אתם גולשים בפורום: משנת 2001.
אילו אופנועים היו בבעלותכם עד היום: היום רוכב על XT350, בגיל 15 היה לי TS50 שעלה קצת יותר מ1000 שקל ונהרס אחרי שבוע
כמה שנים אתם רוכבים: על הXT אין אפילו שנה.
מה יגרום לכם לרדת מאופנועים? כניראה שמחירי הביטוח.
אופנועים >>
לצפיה ב-'שלום, שלום, שלום, שלום (- כן?)'
שלום, שלום, שלום, שלום (- כן?)
04/12/2009 | 19:05
9
שם (אם בא לכם לחשוף): דור ונטע (בכינוי - mv100)
מיקום בארץ: חיפה
כמה שנים אתם גולשים בפורום: שנה
אופנוע נוכחי ורצוי גם תמונה שלכם עם האופנוע:דור- GS500, נטע CB2500
אילו אופנועים היו בבעלותכם עד היום: לפי הסדר:

דוקאטי mv100,שנת 54  (זה הדגם של המנוע, הדגם של האופנוע? לא יודע)
מוטוגראציאלה 50 סמ"ק (טוסטוס שיכול להכנס לבגאג' של אוטו)
RV50
DR350
HEROISM150
CB250 (עד שנטע עשתה את הרשיון )
GS500

כמה שנים אתם רוכבים: בכביש? עם רשיון? 6 שנים ונטע - שנה
למה בעצם אופנוע? אצלי זה בגנים ונטע זה בגללי
מה יגרום לכם לרדת מאופנועים? הפסקה של שבוע בגלל חופשת סנו-בורד כן? לא לזה הכוונה?
                                           לא הבנתי את השאלה? מה זאת אומרת לרדת מאופנועים? יש אופציה אחרת? לא מכיר

ומשהו בנימת התקופה האחרנה: כוסאומו השלטון וההון

מה לדעתם ניתן לעשות כדי לשפר את מצבו של הענף בארץ? להוריד מחירים, לשפר תשתיות, להפוך תחרויות לחוקיות
אופנועים >>
לצפיה ב-'הינה שלי '
הינה שלי
04/12/2009 | 19:13
6
שם:ירון
מיקום בארץ: חיפה לעוד 3 שנים ואז חוזר למרכז
כמה שנים אתם גולשים בפורום: לא זוכר... מתי המציאו את האינטרנט?
אופנוע נוכחי ורצוי גם תמונה שלכם עם האופנוע: KLE500
אילו אופנועים היו בבעלותכם עד היום: דיוק 125 3 שנים, מג'זסטי ימהה ל 6 שנים ואז הKLE ל 3
כמה שנים אתם רוכבים: 12 שנים
למה בעצם אופנוע? כי אם לא אופנוע, אני בטח ירצח מישהו בכביש. תרבות הנהיגה פה מחרפנת. אני מכור.
מה יגרום לכם לרדת מאופנועים? עלויות, לצערי, שנה הבאה אני לא מחדש את הביטוח. אני יאלץ לרדת על 4. אני צריך לחשוב קדימה. הלב שלי נשבר רק לחושב על זה
ומשהו בנימת התקופה האחרנה: אם לא נעשה משהו גדול מספיק שלא נעשה אף פעם במדינה אנחנו הולכים להפסיד במערכה. 1000 חסימות כבישים לא יספיקו
מה לדעתם ניתן לעשות כדי לשפר את מצבו של הענף בארץ? להקים חברת ביטוח עצמאית או לחפש חברת ביטוח בחו"ל שמוכנה לבטח 150,000 אופנועים.
אופנועים >>
לצפיה ב-'יאללה נזרום..'
יאללה נזרום..
04/12/2009 | 19:22
1
6
אנדריי,בן 26(לפני חודש,מבחינתי אני עדיין בן 25),מבת ים..
בפורום מ2005(בדקתי ביוזר שאליו שכחתי את הסיסמה..)
כרגע אני על GPZ,היה לי גם ER,ג'וקי,דיוק...
רוכב משנת 2005,חודש לאחר השחרור עשיתי רשיון "עד 500".
למה אופנוע? כאילו דהה?! אופנוע?!?!?!? שאלה מצחיקה האמת. לא רואה את עצמי קונה אוטו(אולי בנוסף,אבל בטח שלא במקום).מיליון סיבות,אי אפשר לציין. אני מאמין שרוב הקוראים והכותבים בפורום יודעים למה בעצם אופנוע זה הדבר..
מה אפשר לעשות בכדי לשפר את מצב האנף? פשוט לא להכנע,לעשוק במה שאוהבים.
אופנועים >>
לצפיה ב-'לעסוק כמובן..'
לעסוק כמובן..
04/12/2009 | 19:27
3
לצפיה ב-'נעים להכיר'
נעים להכיר
04/12/2009 | 19:30
6
אז ככה ..
שם : רון
מיקום בארץ: צפונית לראש פינה ודרומית ליסוד המעלה
וותק גלישה:קרוב לשלוש שנים אני חושב
אופנוע נוכחי : בנדיט 1200 שנת 97 ... יאמי מאמי
אופנוענים בעברי:
1- BSA שנת 42
2- DR650 שנת 92
3- TT600 שנת 93
4- אינטרודר 750 שנת 91
5- הנוכחי ..
וותק רכיבה : 17 שנים
למה בעצם אופנוע : מבחינתי זה כמו לנשום ... צורך קיומי !!!
מה יגרום לרדת מאופנועים : לא קיים דבר כזה פרט למוות או נכות איומה חס וכרפס
אופנועים >>
לצפיה ב-'טוב...'
טוב...
04/12/2009 | 19:35
5
שם: רועי
מיקום בארץ: גרתי בי-ם ות"א. כעת אני זמנית בלונדון.
כמה שנים אתם גולשים בפורום: 4 שנים.
אילו אופנועים היו בבעלותכם עד היום: כרגע אינני רוכב. בארץ היו לי: ZX6R שהתפרקה לו השלדה, ימהה R1 שהיה כמו רכבת שדים בלונה פארק,  הונדה CBR600,  ועוד כמה קטנועים בתק' הסטודנטיאלית.
כמה שנים אתם רוכבים: 11
למה בעצם אופנוע? אין תחליף לאדרנלין ולתחושת החופש.
מה יגרום לכם לרדת מאופנועים? הדבר היחידי שגרם לי לרדת מהאופנועים היה המעבר לאנגליה. בחזרה לארץ אחזור לרכיבות.
מה לדעתם ניתן לעשות כדי לשפר את מצבו של הענף בארץ? רעש. הרבה רעש מלווה בפרסום בכל מקום אפשרי.

תרכבו בזהירות.
אופנועים >>
לצפיה ב-'שלום '
שלום
04/12/2009 | 19:42
7
שם (אם בא לכם לחשוף): a chick
מיקום בארץ: העיר העברית הראשונה
כמה שנים אתם גולשים בפורום: נכנסת רק לצרכים ספציפיים, או בחודשים האחרונים להתעדכן על פעולות מחאה.
אופנוע נוכחי ורצוי גם תמונה שלכם עם האופנוע: סוזוקי TU ובפעם האלף, לא, הוא לא למכירה.
אין לי תמונה שלו, אז צירפתי תמונה של הדגם, שתדעו במה מדובר.
אילו אופנועים היו בבעלותכם עד היום: קטנוע סאניאנג פיל ביג הזכור לטוב. עד היום אני רואה כאלה על הכביש.
כמה שנים אתם רוכבים: כמעט עשור.
למה בעצם אופנוע? הכי חסכוני, קומפקטי וכיפי. כמעט כל המשפחה רוכבת על אופנועים (אמא, אבא, אחות), אז היה ברור שגם אני.
מה יגרום לכם לרדת מאופנועים? גזירות נוספות כנראה...
ומשהו בנימת התקופה האחרונה: לא יהיה קל אבל בסוף ננצח.
מה לדעתם ניתן לעשות כדי לשפר את מצבו של הענף בארץ? לחנך את נהגי המכוניות. לשנות את האווירה כלפינו כך שלא נהיה מטרות מהלכות לניסיונות רצח שמתרחשים מדי יום על הכביש (סליחה על השובניזם, אבל בעיקר מצד נהגות).
אופנועים >>
לצפיה ב-'בכיףףףףףף'
בכיףףףףףף
04/12/2009 | 20:26
5
שם:   טוב נווו...  אליעד
מיקום בארץ: אממממ עיר הרשע והפשע.... (נתניה)
כמה שנים אתם גולשים בפורום: וואי וואי שאלה טובה....   אני חושב שבסביבות 4 שנים..
אופנוע נוכחי ורצוי גם תמונה שלכם עם האופנוע: הבייבי הנוכחי.. הונדה טאנסאלפ
אילו אופנועים היו בבעלותכם עד היום: לפי הסדר..כל מיני טוסטוסים... KLE , בנדיט 400 רוצחטטטטטטטטט, R600
כמה שנים אתם רוכבים:מגיל 16 ושבוע משמע יותר מ 12 שנה...
למה בעצם אופנוע?   למה לא?
מה יגרום לכם לרדת מאופנועים? רק המוות
ומשהו בנימת התקופה האחרנה: וכולם אחרייייי שיר הלפלפיםםםםםם
מה לדעתם ניתן לעשות כדי לשפר את מצבו של הענף בארץ? אמממ לעבור לחו"ל???
אופנועים >>
לצפיה ב-'אז בוא נראה....'
אז בוא נראה....
04/12/2009 | 21:00
1
5
שם (אם בא לכם לחשוף): אבי אלבז
מיקום בארץ: אופקים, כן, כן, סוף העולם שמאלה...
כמה שנים אתם גולשים בפורום: כמעט שלוש שנים
אופנוע נוכחי ורצוי גם תמונה שלכם עם האופנוע: Suzuki SV 650S
אילו אופנועים היו בבעלותכם עד היום:0, זה האופנוע הראשון שלי
כמה שנים אתם רוכבים: 5 חודשים.
למה בעצם אופנוע? מה יגרום לכם לרדת מאופנועים? חלום מאז גיל 18 וסוף סוף הגשמתי אותו. שום דבר לא יגרום לי לרדת מאופנועים, חוץ מ....  טפו טפו טפו
ומשהו בנימת התקופה האחרנה: לא לוותר, להמשיך במאבק.
מה לדעתם ניתן לעשות כדי לשפר את מצבו של הענף בארץ? להמשיך את המאבק, לקרוא לכל הרוכבים לרכוב בצורה שלא תגרום לנהגים האחרים לשנוא אותנו וכל אחד יודע במה מדובר.
אופנועים >>
לצפיה ב-'וזה אני'
וזה אני
04/12/2009 | 21:02
11
לצפיה ב-'יאללה למה לא'
יאללה למה לא
04/12/2009 | 21:40
3
2

שם (אם בא לכם לחשוף):שחר
מיקום בארץ:אזור השרון
כמה שנים אתם גולשים בפורום:אואה מעריך שלפחות 5-6 שנים
אופנוע נוכחי ורצוי גם תמונה שלכם עם האופנוע:
אילו אופנועים היו בבעלותכם עד היום:3 gpz,cbr600*2
כמה שנים אתם רוכבים:11 שנים
למה בעצם אופנוע? מה יגרום לכם לרדת מאופנועים?נוחות וכמובן המחלה הקבועה של האופנוענים
להמשיך בפעולות המחאה הפומביות יותר והפומביות פחות כדי לתת עבודת הקודש במישור החוקי השפעה.
אופנועים >>
לצפיה ב-'אני'
אני
04/12/2009 | 21:47
1
2
שם (אם בא לכם לחשוף):איתן
מיקום בארץ:תל אביב
כמה שנים אתם גולשים בפורום:6
אופנוע נוכחי ורצוי גם תמונה שלכם עם האופנוע:הארלי דיווידסון רוד קינג 08
אילו אופנועים היו בבעלותכם עד היום:en500,GPZ,VFR800,CBR1000RR,KTM DUKE,KTM SM,BUELL 1200XB
כמה שנים אתם רוכבים:7
למה בעצם אופנוע? מה יגרום לכם לרדת מאופנועים? ,TUBV TCK RMHBH,
ומשהו בנימת התקופה האחרנה:רוצה גם V-MAX חדש
אופנועים >>
לצפיה ב-'אני רק אתרגם אותו:'
אני רק אתרגם אותו:
05/12/2009 | 08:40
2
מה שיגרום לו לרדת מאופנועים:תאונה אבל עצבנית....
אופנועים >>
לצפיה ב-'והתמונה..'
והתמונה..
04/12/2009 | 21:49
7
לצפיה ב-'איך הזמן עף כשנהנים... התחלתי לקרוא כאן עוד ב'
איך הזמן עף כשנהנים... התחלתי לקרוא כאן עוד ב
04/12/2009 | 21:42
9
12
בתור חייל ולאחר מכן בחופשה פעם במיליון שנה מקורס קצינים...
וזה לאט לאט כבר לפני 5-6 שנים...
אחרי די הרבה זמן התחלתי גם לכתוב.
אז למי שצריך תרגום, שמי שי וילק.
רוכב כיום על KTM SMC 690.
מתחרה בליגת הסופרמוטו (כשתקום רשמית)
כותב בעבור אתר TheRide.co.il
וביום יום עובד היי טק ממוצע (שמגיע כל בוקר עם חיוך גדול למשרד ולא עם מזדה 3 בליסינג).

בעבר הייתי בעלים של DRZ400SM, KTM DUKE1 620, GS500
ולמזלי יצא לי לרכב על כמה וכמה כלים נוספים אם מחברים או במסגרת הכתיבה לאתר.

מצורפות כמה תמונות

ראשונה, האופנוע הנוכחי...
KTM SMC 690
או כמו שאני קורא לו, באוו מוביל בלאק
אופנועים >>
לצפיה ב-'האופנוע הקודם, DRZ400SM'
האופנוע הקודם, DRZ400SM
04/12/2009 | 21:46
7
36
לצפיה ב-'כשאומרים דרוזי, על מה אתם חושבים?'
כשאומרים דרוזי, על מה אתם חושבים?
04/12/2009 | 21:49
6
13
לצפיה ב-'הדוכס...'
הדוכס...
04/12/2009 | 21:51
2
9
לצפיה ב-'היה יפיוף אמיתי...'
היה יפיוף אמיתי...
04/12/2009 | 21:54
1
9
לצפיה ב-'הכלי שהתחיל את הכל...'
הכלי שהתחיל את הכל...
04/12/2009 | 21:56
8
האמת שעל הGS כמעט ואין לי תמונות...
מוזר בהתחשב בזה שכל שבוע הייתי מצטלם בזמן האימון מגרש...
אופנועים >>
לצפיה ב-'שווילוויל איזה אספלט משובח, איפה???'
שווילוויל איזה אספלט משובח, איפה???
04/12/2009 | 22:21
2
4
לצפיה ב-'במקום שכולו טוב '
במקום שכולו טוב
04/12/2009 | 22:29
1
4
לצפיה ב-'בקרוב אני אפגוש אותו!!!'
בקרוב אני אפגוש אותו!!!
04/12/2009 | 22:33
3
לצפיה ב-'אופנוע מדהים '
אופנוע מדהים
04/12/2009 | 21:58
11
לצפיה ב-'באמת שמשעמם לי ביום שישי בערב...'
באמת שמשעמם לי ביום שישי בערב...
04/12/2009 | 22:05
3
10
אני סוגר שבת, קצין תורן מה לעשות...

בנדיטון,
בן 22
ראשל"צ
גולש בפורום משנת 2002, אז בן 15, כתבתי תוך כדי התחזות לאדם בן 42 עם בנדיט 1200, אבא שלי, ומשם הכינוי...

הרזומה:
בטא RR50
דרבי GPR70 משופר מהטוסיק
ק.ט.מ 400sxc
ק.ט.מ 125SX

והיום R6.

נראה ששום דבר לא יוריד אותי מהאופנוע...

אופנועים >>
לצפיה ב-'רגע אחד, זה אתה, שראינו אותך אותו יום '
רגע אחד, זה אתה, שראינו אותך אותו יום
05/12/2009 | 11:54
2
7
כשלקחנו את הטוסטוס ההוא לנסיעת מבחן??
אופנועים >>
לצפיה ב-' עולם קטן..'
עולם קטן..
05/12/2009 | 13:08
1
3
קנית אותו בסוף..?
אופנועים >>
לצפיה ב-'איפה...'
איפה...
08/12/2009 | 11:23
2
צריך למכור קודם את ה-
אופנועים >>
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'נזרוווווווווווום'
נזרוווווווווווום
04/12/2009 | 22:44
1
9
שם: סוּף. כן כמו ים סוף, ותפסיקו לשאול אותי במסרים למה אני רושם "סוף" בסוף כל הודעה- אני פשוט רושם את השם שלי ולא מציין שההודעה נגמרה.
מיקום בארץ: דקה מצומת ביל"ו (מזכרת בתיה)
כמה שנים אתם גולשים בפורום: ניראה לי 3 אולי 4
אופנוע נוכחי: R750 משופצר
אילו אופנועים היו בבעלותכם עד היום: Aprilia RX50 ; Aprilia RS50 ; GPZ500 ולצערי גם Gillera Runner 50 בין הGPZ לR, רק בשביל לנסוע לבסיס ולעבודה.
כמה שנים אתם רוכבים: 6
למה בעצם אופנוע? מה יגרום לכם לרדת מאופנועים? האופנוע מעניק לי את החופש שאני כל כך מחפש בכל מסגרת שאני נמצא בה, ונותן לי את האפשרות להשתחרר מהכל. שום דבר לא יוריד אותי מהאופנוע.
ומשהו בנימת התקופה האחרנה: די לרכב על הרוכבים!
מה לדעתם ניתן לעשות כדי לשפר את מצבו של הענף בארץ? לפתוח מסלול.
אופנועים >>
לצפיה ב-'ותמונה שלי '
ותמונה שלי
04/12/2009 | 22:46
7
לצפיה ב-'מצטרף לזרימה...'
מצטרף לזרימה...
04/12/2009 | 23:06
2
9
שם: טיזינבי
מיקום בארץ: 10 דקות מכל מקום
כמה גולש בפורום: כמה שפחות
אופנוע נוכחי: R750
כמה שנים רוכב: מגיל 16 (רגע, דיברנו על אופנועים?)
אופנועים קודמים: מי זוכר
למה אופנוע: כי כשהאפשרויות הן: כי בעולם של דבורים, שווה להיות צרעה
מה יגרום לרדת מאופנוע: אלוהים
מה ניתן לעשות כדי לשפר את מצב הענף בארץ: עיין בתשובה הקודמת
אופנועים >>
לצפיה ב-''
04/12/2009 | 23:34
2
לצפיה ב-'אני :)'
אני :)
04/12/2009 | 23:37
8
שם:אסף
מיקום בארץ: תל אביב
כמה שנים אתם גולשים בפורום:6
אופנוע נוכחי ורצוי גם תמונה שלכם עם האופנוע: GSX R750
אילו אופנועים היו בבעלותכם עד היום: ספידייט,DT50,GS500 ,בנדיט 400 ,TMAX נינג'ה 600.
כמה שנים אתם רוכבים: 7
למה בעצם אופנוע? אנדרנלין אנדרנלין ועוד פעם אנדרנלין.
אופנועים >>
לצפיה ב-'למי שעדיין לא מכיר'
למי שעדיין לא מכיר
04/12/2009 | 23:48
9
שם: מני (קיצור של מנחם בעברית ומניהרט בהונגרית   )
גרוש עם 3 ילדים מנג'לה קודמת , חי עם מישהי ללא נישואים עם ילד רביעי משותף .
מוטו : אל תסתכל בקנקן אלא בזו שמגישה לך אותו .
מיקום בארץ: מודיעין
כמה שנים אתם גולשים בפורום:גולש בפורום כ 4-5 שנים
אופנוע נוכחי ורצוי גם תמונה שלכם עם האופנוע: XT600 שנת 92
אילו אופנועים היו בבעלותכם עד היום: VFR750 , ZZR600, ZZR1100 ,בנדיט 1200 ,PX200 ,PX150 , GN250 , CB500 , סופר דיוק 125 , GD250 , XT600 , DR650 , CBX50 , גילרה 50 , GSX-F1100(בשנת 82) , ועוד רבים  
כמה שנים אתם רוכבים: רוכב מגיל 16 ( 32 שנה )
למה בעצם אופנוע? מה יגרום לכם לרדת מאופנועים? שום דבר לא יוריד אותי על 4
ומשהו בנימת התקופה האחרנה: בהצלחה לצוות הממונה על המלחמה בתעריפי הביטוח ומקווה שלא נאמרה המילה האחרונה .

ניתן לעשות 3 דברים כדי לקדם את ענף הדו"ג בישראל
א. לובי פוליטי
ב. לובי פוליטי
ג. לובי פוליטי

אופנועים >>
לצפיה ב-' '
04/12/2009 | 23:54
12
13
שם (אם בא לכם לחשוף): נזק
כמה שנים אתם גולשים בפורום:מלא
אופנוע נוכחי ורצוי גם תמונה שלכם עם האופנוע: ווספה 300
אילו אופנועים היו בבעלותכם עד היום: ג'יאס, בנדיט1200,ג'יקסר600, ג'קסר 750, ג'יקסר 1000
כמה שנים אתם רוכבים:מגיל 18
למה בעצם אופנוע? מה יגרום לכם לרדת מאופנועים? זהו, ירדתי.
ומשהו בנימת התקופה האחרנה: כוסומו הנהגים שעושים פרסה בלי להסתכל
מה לדעתם ניתן לעשות כדי לשפר את מצבו של הענף בארץ? לדקור את כולם בלב.
אופנועים >>
לצפיה ב-'אהבתי שהכנסת את הג'יקסר 1000...'
אהבתי שהכנסת את הג'יקסר 1000...
06/12/2009 | 11:18
5
6
לצפיה ב-''
06/12/2009 | 11:34
1
לצפיה ב-'שילמתי, רכבתי, ריסקתי. היה שלי.'
שילמתי, רכבתי, ריסקתי. היה שלי.
06/12/2009 | 12:13
7
לצפיה ב-'מה אתה מתערב לו?'
מה אתה מתערב לו?
06/12/2009 | 14:45
2
4
תעלה תמונה של החתיך שלך...

יא גבר של אשה אחת...
אופנועים >>
לצפיה ב-' יש מצב למפגש נוסטלגי'
יש מצב למפגש נוסטלגי
06/12/2009 | 19:23
3
לצפיה ב-'איך נפלו גיבורים...'
איך נפלו גיבורים...
06/12/2009 | 21:03
3
שמו להם טבעת
אופנועים >>
לצפיה ב-''
07/12/2009 | 22:31
3
6
שם (אם בא לכם לחשוף): שועל בן שועלים

מיקום בארץ: מרכז

כמה שנים אתם גולשים בפורום: מיום היווסדו

אופנוע נוכחי ורצוי גם תמונה שלכם עם האופנוע: פורד פוקוס

אילו אופנועים היו בבעלותכם עד היום: הרבה

כמה שנים אתם רוכבים: עם או בלי רישיון ?

למה בעצם אופנוע? מה יגרום לכם לרדת מאופנועים? היה וטוב שהיה

מה לדעתם ניתן לעשות כדי לשפר את מצבו של הענף בארץ? לסגור את הבאסטה ולהתחיל מהתחלה
אופנועים >>
לצפיה ב-'הגיעו ימות המשיח '
הגיעו ימות המשיח
07/12/2009 | 23:10
3
לצפיה ב-'אכן ימות המשיח '
אכן ימות המשיח
08/12/2009 | 08:36
3
לצפיה ב-''
08/12/2009 | 18:15
2
לצפיה ב-'דווקא עם רמת רכיבה כזו, ירדת מאופנוע???'
דווקא עם רמת רכיבה כזו, ירדת מאופנוע???
08/12/2009 | 13:18
1
8
לצפיה ב-'ירד בזמן, האמן לי'
ירד בזמן, האמן לי
08/12/2009 | 13:33
4
לצפיה ב-'נעים מאוד'
נעים מאוד
05/12/2009 | 01:34
1
9
שם:אופנוען
מיקום בארץ:תל אביב
כמה שנים אתם גולשים בפורום:7
אופנוע נוכחי ורצוי גם תמונה שלכם עם האופנוע:FZR600
אילו אופנועים היו בבעלותכם עד היום:TSX, גוצי אימולה, FZR600
כמה שנים אתם רוכבים:10, הייתה גם הפסקה של 10 שנים בדרך
למה בעצם אופנוע? מה יגרום לכם לרדת מאופנועים?כי זה כיף... מלחיצות אותי כל התאונות שאנחנו שומעים עליהן.
ומשהו בנימת התקופה האחרנה:למכירה בנדיט 400 יד ראשונה
מה לדעתם ניתן לעשות כדי לשפר את מצבו של הענף בארץ?להפסיק לספק כותרות למהדורות החדשות כל שבת.
אופנועים >>
לצפיה ב-'איזו בלורית מהממת'
איזו בלורית מהממת
08/12/2009 | 15:55
4
לצפיה ב-'אני די עצלן'
אני די עצלן
05/12/2009 | 02:15
6
אז הנה קישור לפעם שעברה...
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?For...

וגם תמונה עם קסדה עדכנית...
אופנועים >>
לצפיה ב-'יאללה'
יאללה
05/12/2009 | 04:01
1
9
שם (אם בא לכם לחשוף): אנטון
מיקום בארץ: גבעתיים\רמת גן
כמה שנים אתם גולשים בפורום: המון שנים, 7+ נראה לי (ממש לא זוכר)
אופנוע נוכחי ורצוי גם תמונה שלכם עם האופנוע: בנדיט 1200 97 כמעט סטריטפייטר
אילו אופנועים היו בבעלותכם עד היום: GS500, SENDA 50' DR350
כמה שנים אתם רוכבים: 6 שנים
למה בעצם אופנוע?: תסמונת זין קטן
מה יגרום לכם לרדת מאופנועים? כסף
ומשהו בנימת התקופה האחרנה: מה לדעתם ניתן לעשות כדי לשפר את מצבו של הענף בארץ? להקל לכולם על החיים, להתחיל ממסים שונים על יבואנים ושזזה יחלחל לצרכן הסופי
אופנועים >>
לצפיה ב-'משהו בנימת התקופה האחרונה: הבן זונה נגנב !!!!'
משהו בנימת התקופה האחרונה: הבן זונה נגנב !!!!
05/12/2009 | 04:41
8
לצפיה ב-'אדם חפירות בע"מ הגיע....'
אדם חפירות בע"מ הגיע....
05/12/2009 | 04:42
2
7
שם: אדם

מיקום בארץ: ראשון לציון.

כמה שנים אתם גולשים בפורום: קורא - בערך 6 שנים. כותב פעיל בקטנה - 4. כותב פעיל בשוטף - כשנה וחצי.

אופנוע נוכחי ורצוי גם תמונה שלכם עם האופנוע: ZX6R 2008 ירוק. אין לי הרבה תמונות עם האופנוע, או רוכב באופן כללי. אולי טוב שכך...

אילו אופנועים היו בבעלותכם עד היום: ZZR600 והנוכחי. רכבתי לפני כן על ג'וי מקס 250 ועל Fazer 600 FZ6S בבעלות אחי.

כמה שנים אתם רוכבים: שנתיים וקצת ברוטו, כשנה וחצי נטו, עקב החלמה מפציעה חמורה בקרסול.

כי ככה נולדתי, ומהפעם הראשונה שאני זוכר את עצמי בתור ילד בן 6 בערך, כשראיתי אופנוע חונה מתחת לבית לראשונה, הסיפור הזה כבר היה סגור. דיכאתי את החיידק בהצלחה עד גיל 19, ואז הכל התפרץ, ואת הרישיון הראשון של עד 500 סמ"ק הוצאתי בזמן יציאות בלתי אפשריות בצבא, בין יציאה ליציאה.
כיום, אין אפשרות אחרת; ירידה מאופנועים למשך חודשיים וקצת, הובילה לדבר הקרוב ביותר שיש לקיטוב אופי. פשוט נדפקתי.
אופנועים - התרופה היחידה למחלה, היא המחלה עצמה.
לרדת מאופנועים? אני מניח שרק שינוי באופי. דבר היכול להיגרם מאירוע טראומתי קשה מנשוא, חלילה וחס וחסה, או מפציעה קשה/מוות, חלילה וחס וחסה ואחותה.

עידוד שימוש בדו גלגלי ע"י מקבץ חוקים חד משמעיים, ברורים וארוכי טווח מצד ממשלות ישראל: הוזלה משמעותית של מיסוי הרכב לדו"ג בכלל הקטגוריות, הרחבת הפטור לכלל אביזרי המיגון ע"י ביטול מכס וכן הוספת סעיף ביטול מע"מ על קסדות, הוזלת הביטוח באופן רוחבי וגורף - והעמקת הוזלת הביטוח עוד יותר בכפוף להצגת אסמכתא/קבלה מטעם בית ספר לרכיבה מתקדמת (פרו-ריידינג/אופנוען מאומן).
פתיחת מסלול תסייע לענף במידה מסוימת, אבל לא לתדמית שלו; תמיד יהיו חכמולוגים שיעדיפו פשוט את סדום-ערד/בית גוברין/נס הרים מאשר לשים X כסף על יום מסלול, ואני לא בטוח שאני לא אחד מהם.

אין תמונה שלי עם האופנוע הנוכחי - תסתפקו בתמונה שלי עם הכלבה המקסימה של shifezik
אופנועים >>
לצפיה ב-'רגע, מי מכם הוא אדם ?'
רגע, מי מכם הוא אדם ?
07/12/2009 | 21:16
1
3
סתם חבר, זה על שאתה מארגן קניית צמיגים שבוע אחרי שאני נשבר ומחליף את שלי.

ארז
אופנועים >>
לצפיה ב-' אז הנה אחת במיוחד בשבילך, מהקודמת'
אז הנה אחת במיוחד בשבילך, מהקודמת
07/12/2009 | 21:38
6
לצפיה ב-'שלום לכולם'
שלום לכולם
05/12/2009 | 05:48
1
1
שם : אור
מיקום בארץ: רעננה
כמה שנים אתם גולשים בפורום: שנה וחצי בערך
אופנוע נוכחי ורצוי גם תמונה שלכם עם האופנוע: DRZ-SM
אילו אופנועים היו בבעלותכם עד היום: ג'וירייד200, ורסיס, KTM 640, DRZ
כמה שנים אתם רוכבים: מגיל 18, כמעט 6 שנים.
למה בעצם אופנוע? כי זה כיף
מה יגרום לכם לרדת מאופנועים? הסיבה הנוכחית, פציעה חוזרת.. עושה הפסקה כדי להחלים כמו שצריך. אך אל דאגה, אחזור ובגדול!
ומשהו בנימת התקופה האחרנה: כל הזין לשבור את הרגל פעמיים בשנתיים...
מה לדעתם ניתן לעשות כדי לשפר את מצבו של הענף בארץ? אני מעדיף לא להתחיל כי זה ארוך לאללה...
אופנועים >>
לצפיה ב-'נראה ל שהתכוונת ל...'
נראה ל שהתכוונת ל...
06/12/2009 | 18:35
1
פעמיים תוך פחות משנה.

אופנועים >>
לצפיה ב-'/m\'
/m\
05/12/2009 | 06:22
16
8
שם: בועז
מיקום בארץ: ת"א
כמה שנים אתם גולשים בפורום: עבור
אופנוע נוכחי: עד אתמול היה דוקאטי S4R. נמכר
אילו אופנועים היו בבעלותכם עד היום: er5, בנדיט 1200, מונסטר 695
כמה שנים אתם רוכבים: 4
למה בעצם אופנוע? מה יגרום לכם לרדת מאופנועים?: למה לא? Tmax
אופנועים >>
לצפיה ב-'מה נמכר? למה? כמה? איך? פרטים!'
מה נמכר? למה? כמה? איך? פרטים!
05/12/2009 | 11:20
12
6
לצפיה ב-''
05/12/2009 | 11:27
11
11
שם (אם בא לכם לחשוף): ניר
מיקום בארץ: ר"ג
כמה שנים אתם גולשים בפורום: קורא כשנתיים
אופנוע נוכחי ורצוי גם תמונה שלכם עם האופנוע: עד אתמול דוקאטי היפרמוטארד. מהיום האופנוע של בוZי
אילו אופנועים היו בבעלותכם עד היום: מונסטר 696, EN500 ,DR650SE,DR650RS, טייפון 50
כמה שנים אתם רוכבים: 9
אופנועים >>
לצפיה ב-'וואאאהו איזו תמונה לצלם ולרוכב|גבי'
וואאאהו איזו תמונה לצלם ולרוכב|גבי
05/12/2009 | 12:32
6
לצפיה ב-'התמונה הזאת'
התמונה הזאת
05/12/2009 | 13:37
1
4
יכולה בקלות להיות על פלייר פרסומי להיפר

אופנועים >>
לצפיה ב-'פחחח'
פחחח
06/12/2009 | 10:55
2
לצפיה ב-'אני צריך לעשות שיחה עם שניכם!!!!!'
אני צריך לעשות שיחה עם שניכם!!!!!
05/12/2009 | 22:29
7
1
לצפיה ב-'יאללה תמכור ת'עגלה, תקנה איתנו טי מקס.'
יאללה תמכור ת'עגלה, תקנה איתנו טי מקס.
06/12/2009 | 10:59
6
4
לצפיה ב-'עושים קבוצת רכישה והולכים למטרו?'
עושים קבוצת רכישה והולכים למטרו?
06/12/2009 | 11:14
5
11

אופנועים >>
לצפיה ב-'אני בטוח שאם תארגנו קבוצת רכישה למטרו-תקבלו'
אני בטוח שאם תארגנו קבוצת רכישה למטרו-תקבלו
07/12/2009 | 17:24
4
2
הנחה לכבוד החנוכה בדמות צינור בצורת חנוכיה ישר לרקטום

אופנועים >>
לצפיה ב-'ואני בטוח שאתה אומר את זה מנסיון'
ואני בטוח שאתה אומר את זה מנסיון
07/12/2009 | 20:05
3
1

אופנועים >>
לצפיה ב-'עוד לא קיבלתי צינור כי האופנוע עוד לא טופל שם'
עוד לא קיבלתי צינור כי האופנוע עוד לא טופל שם
07/12/2009 | 20:55
2
1
וגם חד משמעית קניתי את הגמל במחיר הכי זול מכל חבריי מועדון הטנרה שהם בערך 30 חבר'ה....אז בנתיים לא כואב לי בטוסיק
אופנועים >>
לצפיה ב-'נראה לי שאדם דואג לטוסיק שלך יותר ממך'
נראה לי שאדם דואג לטוסיק שלך יותר ממך
07/12/2009 | 23:47
1
1

אופנועים >>
לצפיה ב-'ממה שאני יודע מרוכב אחר של דוקאטי-שאדם אוהב'
ממה שאני יודע מרוכב אחר של דוקאטי-שאדם אוהב
08/12/2009 | 08:00
2
טוסיקים לבנים.....ושלי שזוף
אופנועים >>
לצפיה ב-'תרגיש טוב '
תרגיש טוב
05/12/2009 | 17:55
2
1
לצפיה ב-'תודה '
תודה
06/12/2009 | 19:06
1
לצפיה ב-''
06/12/2009 | 19:51
2
לצפיה ב-'שלום בדרך לבית האבות.קפצתי לפורום....'
שלום בדרך לבית האבות.קפצתי לפורום....
05/12/2009 | 07:46
3
6
שם (אם בא לכם לחשוף):
גיל ב50 הפסקתי לספור..מי סופר?
מיקום תל אביב
גולש בפורום מאז החל המאבק.ומכעס.בעיקר עבור. בניי שסובלים מכך..
אופנועים שהיו ברשותי..נו תחשבו לבד.אדם רוכב 37 !!!שנים.טוב נו בסדר..אתן רשימה חלקית-למברטה-גאווה-טריומף-קוואסקי  KH750 .BMW R90 משנות ה70 הפרועות ..עם זקן ותלתלים...על הדרכים באירופה.כעת רוכב בשלווה על X9 דווקא מדהים ומפתיע..
למה אופנוע?כי לרכב בשבילים בפריחת ההדרים..ולשאוף את הריחות..ולהריח את ריח האדמה לאחר הגשם בשבילי הארץ..ואז?מתרגלים והנגיף חודר לדם.תרופה לא נמצאה עדיין.ובוקר אחד.אתה מתעורר בגיל 50+ומסתבר לך שאתה מכור..ואין תחליף.
יוריד אותי מהאופנוע..רק סעיף רפואי..או נהג פחית קודם.בכל מקרה.אם ארד. דאגתי לעתיד.בני החייל מסתובב לו על VXR משופר שרכשתי לו..דור ההמשך.
תמשיכו במאבק.רק שם יקבע עתידו של הענף הדו גלגלי בארץ.יש ללמוד כיצד "לחבר"בין כל הרוכבים בארץ.ולממש חיבור זה לכוח.אם פוליטי ואם כלכלי.רק כך משפיעים.

:

אופנועים >>
לצפיה ב-'לבקשת מעריצות..צילום מפעם'
לבקשת מעריצות..צילום מפעם
05/12/2009 | 08:03
2
7
לצפיה ב-'היית נמנע מחבישה על הברך'
היית נמנע מחבישה על הברך
05/12/2009 | 09:13
1
4
אם היית מתמגן ב...מגיני ברכיים
אופנועים >>
לצפיה ב-'1969-מגינים היו רק מהמכרז של הרומאים...'
1969-מגינים היו רק מהמכרז של הרומאים...
05/12/2009 | 10:11
3
לצפיה ב-'גם אני פה...'
גם אני פה...
05/12/2009 | 08:15
1
שם (אם בא לכם לחשוף):שי
מיקום בארץ:מודיעין
כמה שנים אתם גולשים בפורום:כחצי שנה
אופנוע נוכחי ורצוי גם תמונה שלכם עם האופנוע:DL650
אילו אופנועים היו בבעלותכם עד היום:0
כמה שנים אתם רוכבים:כחצי שנה
אופנועים >>
לצפיה ב-'אני'
אני
05/12/2009 | 09:18
3
שם: רן

מיקום בארץ: רמת גן

כמה שנים אתם גולשים בפורום: 8

אופנוע נוכחי ורצוי גם תמונה שלכם עם האופנוע: התמונה של האופנוע הקודם. הנוכחי - ER5

אילו אופנועים היו בבעלותכם עד היום: JAWA350, XR250, TAYPHOON, ER5

כמה שנים אתם רוכבים: 9

למה בעצם אופנוע? מה יגרום לכם לרדת מאופנועים? זה בגנים מהסבא... מה יגרום? אולי ילדים (שאז במקסימום אתפשר על טרקטורון)

ומשהו בנימת התקופה האחרנה: נמאס לי שכל אחד שאני פוגש שואל בחיוך מתנשא "כמה עולה לך ביטוח לדבר הזה??"

מה לדעתם ניתן לעשות כדי לשפר את מצבו של הענף בארץ? צורה אחת ויחידה - הורדת הביטוח
אופנועים >>
לצפיה ב-''
05/12/2009 | 09:26
6
3
שם (אם בא לכם לחשוף): גדי
מיקום בארץ: חיפה
כמה שנים אתם גולשים בפורום: מ-2002
אופנוע נוכחי ורצוי גם תמונה שלכם עם האופנוע: ירדתי מה-XF (היינו 9 שנים ביחד) ועליתי (?) על קטנוע JM
אילו אופנועים היו בבעלותכם עד היום: טילון ICM, טריומף בונביל 750, שלוש ווספות, GN, XJ, XF, JM
כמה שנים אתם רוכבים: 2 + 2 + 25 (וזו הקדנציה הנוכחית )....
למה בעצם אופנוע? מה יגרום לכם לרדת מאופנועים? כיף ונוחיות, לא מעיז לחשוב מה יוריד אותי.
מה לדעתם ניתן לעשות כדי לשפר את מצבו של הענף בארץ? חינוך, מודעות ופוליטיקה.

אופנועים >>
לצפיה ב-'וקצת נוסטלגיה.....'
וקצת נוסטלגיה.....
05/12/2009 | 09:29
5
10
1976, כביש בית אורן.

אופנועים >>
לצפיה ב-' כביש בית אורן ,פשוט זוועה'
כביש בית אורן ,פשוט זוועה
05/12/2009 | 10:11
3
9
לצפיה ב-'כביש נפלא. פשוט צריך ללמוד אותו.'
כביש נפלא. פשוט צריך ללמוד אותו.
05/12/2009 | 10:32
2
7
התצורה הנוכחית שלו היא 15 שנה או משהו כזה.
לפני זה היה יותר צר ומשובש....

אופנועים >>
לצפיה ב-'אתה מזכיר את ששי קשת, אבל בטח כבר אמרו לך'
אתה מזכיר את ששי קשת, אבל בטח כבר אמרו לך
05/12/2009 | 11:19
1
4
לצפיה ב-' הפיאה מאותו יבואן '
הפיאה מאותו יבואן
05/12/2009 | 11:30
16
לצפיה ב-'אחח..בית אורן איזה כביש משעשע.'
אחח..בית אורן איזה כביש משעשע.
05/12/2009 | 19:41
18
לצפיה ב-'שלא תגידו שהמנהלים סנובים'
שלא תגידו שהמנהלים סנובים
05/12/2009 | 10:19
1
5
שם: יואב
מיקום בארץ: ראשון
כמה שנים אתם גולשים בפורום: 5
אופנוע נוכחי ורצוי גם תמונה שלכם עם האופנוע: CBF500
אילו אופנועים היו בבעלותכם עד היום: GS500, CBF500
כמה שנים אתם רוכבים:9 ברוטו, 7 נטו, התחלתי כשליח על פוקס 50, אחרי זה על סופר פיור 50, סופר דיוק 125 ואחרי הצבא קניתי אופנוע משלי
למה בעצם אופנוע? מה יגרום לכם לרדת מאופנועים? התחיל כפרנסה אחרי שעזבתי את התיכון בהמשך בגלל תחושת החופש, השליטה בזמן, יעילות, כיף, קהילה וחברים. חוץ מזה אני נונקונפרמיסט מטבעי.
מה לדעתם ניתן לעשות כדי לשפר את מצבו של הענף בארץ? מחירי ביטוח הוגנים, שיפור התדמית שלנו והחדרת הרעיון שדו"ג זה רכב לגיטימי לכל דבר, שיפור התשתיות והתאמתם לכל כלי הרכב בכביש כולל אופנועים.
אופנועים >>
לצפיה ב-'ושכמובן שכחתי'
ושכמובן שכחתי
05/12/2009 | 10:24
2
מה יגרום לי לרדת מאופנוע? כנראה שכבר כלום
אופנועים >>
לצפיה ב-'גם אני גם אני'
גם אני גם אני
05/12/2009 | 10:53
1
שם : שי 26
גולש בפורום 2.5 שנים
אופנוע נוכחי פייזר 600 שתיבדה לחים ארוכים
אופנוע קודם אי אר 5 שייבדה גם הוא לחיים ארוכים , אומרים שאופנוע ראשון הוא אהבה ראשונה , אבל אני אהבתי אותו יותר מאת האהבה הראשונה...
למה אופנוע???? דרך חיים מקווה להיות על 2 גלגלים עד יום מותי .... ושלא יהיה בבעלותי רכב על 4.
מה ניתן לעשות כדי לשפר את המצב? כרגע המצב כזה חרבנה שאנחנו צריכים גיבור על בסגנון בטמן או סופרמן שיהיה לצידנו. אל מול הארכי נבל. אבל מאחר ואני לא רואה מישהו כאן מרים את הכפפה. אז כוחינו טמון באחדותינו, בין אם אתה על טייפון או על נינג'ה כולם יחד בתור רוכבים עד הסוף , אם נהיה כל ה100000 יחד לא יוכלו לעצור אותנו.
אופנועים >>
לצפיה ב-'שי... שי... רק בשבילך, הנה שדרוג.'
שי... שי... רק בשבילך, הנה שדרוג.
05/12/2009 | 22:03
5
שם : שי, אבל ידוע גם כמתרסק הסדרתי או בעל האיאה הערבי.
גולש בפורום 2.5 שנים, מזיין בשכל לפחות 3.
אופנוע נוכחי פייזר 600 שתיבדה לחים ארוכים (מקווה שאתה משלם מקיף!)
אופנוע קודם אי אר 5 שייבדה גם הוא לחיים ארוכים , אומרים שאופנוע ראשון הוא אהבה ראשונה , אבל אני אהבתי אותו יותר מאת האהבה הראשונה... מה, גם לאהבה הראשונה שלך ריסקת את הפנים ונתת ללפחות 4 גברים לפשפש לה בבפנוכו?
למה אופנוע???? דרך חיים מקווה להיות על 2 גלגלים עד יום מותי .... ושלא יהיה בבעלותי רכב על 4. אופנוע על גרר נחשב ל6
מה ניתן לעשות כדי לשפר את המצב? כרגע המצב כזה חרבנה שאנחנו צריכים גיבור על בסגנון בטמן או סופרמן שיהיה לצידנו. אל מול הארכי נבל. אבל מאחר ואני לא רואה מישהו כאן מרים את הכפפה. אז כוחינו טמון באחדותינו, בין אם אתה על טייפון או על נינג'ה כולם יחד בתור רוכבים עד הסוף , אם נהיה כל ה100000 יחד לא יוכלו לעצור אותנו. חוץ משלוליות שמן... אחת כזאת באיילון וביי ביי הפגנה

הכל ב אח שלי גיבור
אופנועים >>
לצפיה ב-'מסדר זיהוי בשביל ?'
מסדר זיהוי בשביל ?
05/12/2009 | 11:53
2
לצפיה ב-'גם אני גם אני '
גם אני גם אני
05/12/2009 | 12:27
3
שם: הראל
כמה שנים גולש בפורום: מ2002
אופנוע נוכחי: VFR 750 שאיתי ביחד כבר 5 שנים
אילו אופנועים היו בבעלותכם: ER 5, DUKE 125, KLR 650, VFR
כמה שנים אתם רוכבים: מ2001 כ 8 שנים,
תמונה מהטיול הראשון עלי עם ה VFR
אופנועים >>
לצפיה ב-'sadiktm'
sadiktm
05/12/2009 | 12:28
1
בן 35
ק.טבעון
3 שנים בפורום
DRZ400S
אופנועים ברזומה:VESPA .DR350.GRAND DINK. ZZR600. DR650 .KLE500. VSTROM650. DRZ400S
רוכב 17 שנה
הרבה כיף.לא חושב לרדת מאופנוע.
לדעתי מה שישפר את מצב האופנענות בארץ זה מחירים שפויים של היבואנים.וחבירה למפלגה גדולה שתבטיח הורדת מחירי הביטוח.
אופנועים >>
לצפיה ב-'כרגע לא מצליח להעלות תמונה'
כרגע לא מצליח להעלות תמונה
05/12/2009 | 12:36
18
לצפיה ב-''
05/12/2009 | 12:30
5
שם: אור רפפורט
בפורום כבר 7 שנים בערך.
אופנוע נוכחי: KTM450 SuperMoto
אופנועים עד היום:
Cagiva Supercity 50
Yamaha Aerox70 למסלול בלבד.
Suzuki GS500.
KTM 620SC SuperMoto.
Aprilia SR70 למרוצים בלבד (אחרי שהארוקס הושבת ).
והKTM הנוכחי כמובן. בנוסף לאפריליה ולקאג'יבה שעדיין במחסן).

רוכב כבר 6 שנים, 5 מתוכם ברכיבה תחרותית.

אופנועים >>
לצפיה ב-'אי אפשר להתחמק מזה...'
אי אפשר להתחמק מזה...
05/12/2009 | 13:27
8
שם: עמית (מוכרת בפורום בתור "הטרולית של מיצו")
מיקום בארץ: נשר
כמה שנים אתם גולשים בפורום: שנתיים בשקט בשקט. בשנה האחרונה החלטתי לפתוח את הפה ולעשות קצת רעש.
כמה שנים אתם רוכבים: כרגע לוקחת את הזמן עם הרישיון. רוצה לדעת כמה שיותר על העולם הזה לפני שאני יוצאת לדרך. מכאן הנוכחות האינטנסיבית בפורום.
למה בעצם אופנוע? מה יגרום לכם לרדת מאופנועים? אם כל הסיפורים והמראות של מכרים וחברים שנפצעו ואף נהרגו על האופנוע, עוד לא הוציאו לי את הג'וק הזה מהראש, כנראה שאני (אהיה) מקרה אבוד.

סטריקס.

נ.ב
קרדיט לDevious Moto על הצילום היפיפיה מנס הרים.
אופנועים >>
לצפיה ב-'ברשותכם, עכשיו תורי'
ברשותכם, עכשיו תורי
05/12/2009 | 13:51
4
שם: עידו
מיקום בארץ: פריז של המזרח התיכון, עיר האורות הכבויים, הלא היא קהילת הקודש פתח-תקווה
כמה שנים בפורום? כחמש שנים On and Off. בשנה האחרונה באופן קבוע.
אופנוע נוכחי: KLE
אופנועים קודמים: שני קטנועים (ג'ויריידים)
למה אופנוע? האופנוע הוא שילוב בין אידיאולוגיה תחבורתית, פונקציונליות, פיצוי על כך שהפסקתי לרכב על אופניים, ובאופן כללי   (אם לצטט את רונן ברמן) הדבר הטוב ביותר שעשיתי עם בגדים.
לרדת מאופנוע?  לא בטווח הנראה לעין
הענף בארץ: גיבוש מדיניות ממשלתית-תחבורתית-סביבתית ארוכת טווח שתתייחס גם לעולם הדו-גלגלי; אבל זה מיקוד שליטה חיצוני. אנחנו - הרוכבים, הפעילים הסביבתיים, הירוקים - נגרום לכך לקרות.

** ועכשיו מתחשק לי לעשות את מה שהבטחתי לעצמי זמן רב - לחפש לי נתיב הגעה לעבודה שעובר בשבילים ולא בכביש.
אני אתחיל בתצפית עם Google Earth (בכל זאת, רוכבי מקלדת אנחנו) ואמשיך לסיור שטח קצר.
אופנועים >>
לצפיה ב-''
05/12/2009 | 13:58
2
4
שם (אם בא לכם לחשוף): עוז

מיקום בארץ: קרית אונו

כמה שנים אתם גולשים בפורום: חודש

אופנוע נוכחי ורצוי גם תמונה שלכם עם האופנוע: ג'וירייד 200 (אין תמונה עדיין, אז תאלצו להסתפק בכפפה המורמת למאבק בביטוח)

אילו אופנועים היו בבעלותכם עד היום: -_-

כמה שנים אתם רוכבים: חודשיים

למה בעצם אופנוע? מה יגרום לכם לרדת מאופנועים? זמן, כסף וחופש, לאו דווקא בסדר הזה. לרדת מאופנועים? אולי לרדת לשנתון נמוך יותר ולשדרג רישיון

ומשהו בנימת התקופה האחרנה: יוצמד חונך לכל בעל טי-מקס

מה לדעתם ניתן לעשות כדי לשפר את מצבו של הענף בארץ? הקמת נתיבים ייעודיים בשוליים (אה כבר יש )
אופנועים >>
לצפיה ב-'כשאתה אומר חונך לכל בעל טי-מקס'
כשאתה אומר חונך לכל בעל טי-מקס
05/12/2009 | 14:06
1
3
אתה מתכוון לבחור שיושב מאחוריו עם עוזי?  
אופנועים >>
לצפיה ב-'לא בדיוק'
לא בדיוק
05/12/2009 | 14:24
4
יותר בכיוון של זה שרוכב לפניו על 800 GS
אופנועים >>
לצפיה ב-'גם אני, גם אני!'
גם אני, גם אני!
05/12/2009 | 14:02
3
שם: ניר
מיקום בארץ: נשר
כמה שנים אתם גולשים בפורום: כשנתיים וחצי, לאחרונה בשקט
אופנוע נוכחי ורצוי גם תמונה שלכם עם האופנוע: כרגע, לצערי, ללא אופנוע מטעמים כלכליים. תמונה מצורפת שלי עם האופנוע האחרון - DL650.
אילו אופנועים היו בבעלותכם עד היום: יוסאנג GT250R, וי-סטרום 650.
כמה שנים אתם רוכבים: כשנתיים וחצי.
למה בעצם אופנוע? מה יגרום לכם לרדת מאופנועים?: השאלה הנכונה תהיה - "למה לא אופנוע?" מה יגרום לי לרדת מהם? כפי הנראה, מצב כלכלי - עד אשר ישתפר.
מה לדעתם ניתן לעשות כדי לשפר את מצבו של הענף בארץ?: ללא ספק, הורדת מחירי הביטוח למחירים שפויים ושווים לכל כיס.
אופנועים >>
לצפיה ב-'אז ככה'
אז ככה
05/12/2009 | 15:20
2
4
שם (אם בא לכם לחשוף): רן בר-אל
כמה שנים אתם גולשים בפורום:לפחות 6
אופנוע נוכחי ורצוי גם תמונה שלכם עם האופנוע:HONDA CX500 מודל 1981
אילו אופנועים היו בבעלותכם עד היום: פיאג'ו SI, ימאהה דיברג'ן 400, הונדה CH 250, הונדה CN 250, הונדה CX500 מודל 79 והנוכחי
כמה שנים אתם רוכבים: 15
למה בעצם אופנוע? חלום ילדות
מה יגרום לכם לרדת מאופנועים? לצערי.... מחירי הביטוח
ומשהו בנימת התקופה האחרנה: מה לדעתם ניתן לעשות כדי לשפר את מצבו של הענף בארץ? האמת? קצת מיואש כרגע. אם כל מה שנעשה לאחרונה לא עזר... מי יודע....
אופנועים >>
לצפיה ב-'תסחוב עוד שנה ותעשה ביטוח אספנות'
תסחוב עוד שנה ותעשה ביטוח אספנות
05/12/2009 | 15:32
1
3
אגב, איך האמינות של הכלים האלה? אני גם מעוניין כרגע ב-CX500 שנת 79-80 ובאפן כללי מה דעתך עליו בהשוואה לכלים דומים מודרניים.
אופנועים >>
לצפיה ב-'הוא אכן הולך לשנה אחסון ברגע שימצא אוטו....'
הוא אכן הולך לשנה אחסון ברגע שימצא אוטו....
05/12/2009 | 16:59
אמינות....?
מה אני אגיד, אני עליו יום יום כבר 3 ארבע שנים +- שמן, דלק וסע לשלום.
אתה מוזמן ליצור קשר אם תצטרך עזרה.
יש לי רק מילים טובות להגיד עליו.
אופנועים >>
לצפיה ב-'סעמק, נגררתי '
סעמק, נגררתי
05/12/2009 | 15:27
1
3
שם : מיכאל
מיקום בארץ: מדינת ת"א
כמה שנים אתם גולשים בפורום: שנה, יותר בפורום קטנועים
אופנוע נוכחי ורצוי גם תמונה שלכם עם האופנוע: אסור לדבר על זה בפורום 8
אילו אופנועים היו בבעלותכם עד היום: זה הראשון שלי SO FAR
כמה שנים אתם רוכבים: שנה וקצת
למה בעצם אופנוע? כדי לדפוק את ענתבי
מה יגרום לכם לרדת מאופנועים? נכון לעכשיו, לא מצליח לחשוב על משהו שיעשה את זה...
מה לדעתם ניתן לעשות כדי לשפר את מצבו של הענף בארץ?: חינוך (של הרוכבים), חינוך (של הנהגים) ועוד פעם חינוך (של כלל אזרחי ישראל).
אופנועים >>
לצפיה ב-'וזה הבייבי ביומו הראשון '
וזה הבייבי ביומו הראשון
05/12/2009 | 15:31
18
לצפיה ב-'אז ככה'
אז ככה
05/12/2009 | 15:28
3
שם (אם בא לכם לחשוף): גיל
מיקום בארץ:ראשל"צ
כמה שנים אתם גולשים בפורום:כמה שנים טובות
אופנוע נוכחי ורצוי גם תמונה שלכם עם האופנוע:SV650 - תמונה יש רק עם האופנוע הקודם...
אילו אופנועים היו בבעלותכם עד היום:ימאהה ג'וג, GSX400, GN250, מג'סטי 125,GPX250,  XF650, SV650
כמה שנים אתם רוכבים:15
למה בעצם אופנוע? מה יגרום לכם לרדת מאופנועים? כיף, דרך חיים, אוויר, חופש, כיף כבר אמרנו?
קודם כל ביטוח - אם המחיר של זה יירד משמעותית, זה ימשוך קהל חדש (והפוך כמו שמתחיל לקרות עכשיו) שכן יש פוטנציאל אדיר לענף לגדול, במיוחד במדינה מפגרת תחבורתית כמו שלנו. לצערנו המצב לא נראה הכי טוב.. וכן, לא תזיק קצת הוגנות בסיסית בענף הזה וזה מופנה קודם כל למוסכים בענף, שיורים לעצמם ברגל לפעמים.
אופנועים >>
לצפיה ב-'היי'
היי
05/12/2009 | 15:46
3
שם: אבידור
גולש בפורום שנתיים וחצי בערך. שנתיים כותב.
קטנוע נוכחי: Gillera VXR180 בתמונה אני ליד הק.ט.מ (Moo Moo) ומאחורי האפריליה.
אם החוב לבנק לא מוריד אותי אז כנראה שכלום, מצד שני הוא מונע ממני להתקדם.
שיטת השקשוקה.
אופנועים >>
לצפיה ב-'נעים מאוד'
נעים מאוד
05/12/2009 | 15:50
3
שם:   יגאל
מיקום בארץ:     ר"ג
אופנוע נוכחי ורצוי גם תמונה שלכם עם האופנוע:       FAZER600  
אילו אופנועים היו בבעלותכם עד היום:        JOYMAX,GPZ
כמה שנים אתם רוכבים:     4
למה בעצם אופנוע? מה יגרום לכם לרדת מאופנועים?    טיל איראני ממוקד כנראה
מה לדעתם ניתן לעשות כדי לשפר את מצבו של הענף בארץ?   קמפיין חברתי לשינוי תדמית רעה של אופנוענים,ובהמשך חקיקת חוקים לטובת פיתוח האנף.
אופנועים >>
לצפיה ב-''
05/12/2009 | 17:15
4
שם: אנטון
שנים בפורום: 2-3
אופנוע הראשון והנוכחי: GS500
כמה שנים אתם רוכבים: 1
למה בעצם אופנוע? הנאה, חופש, פקקים-מה זה?
מה יגרום לכם לרדת מאופנועים? הזמן
מה לדעתם ניתן לעשות כדי לשפר את מצבו של הענף בארץ? חינוך וחקיקה

אופנועים >>
לצפיה ב-'יאללה זורם'
יאללה זורם
05/12/2009 | 17:47
1
3
שם (אם בא לכם לחשוף): ערן {פרסיליה היתה החיפושית שלי}
מיקום בארץ: צפון-כפר המכבי
כמה שנים אתם גולשים בפורום: בניק הנוכחי 4 וחצי שנים----במצטבר 6 וחצי
אופנוע נוכחי ורצוי גם תמונה שלכם עם האופנוע: וי סטרום 650 שקרע את אירופה
אילו אופנועים היו בבעלותכם עד היום: gn 250,gsx550,typhun50,grand dink,x9,en500,intruder750,joymax 250,vstrom650
כמה שנים אתם רוכבים:10
למה בעצם אופנוע? מה יגרום לכם לרדת מאופנועים? כי אין אחר מלבדו!!!שלילה!!!!
ומשהו בנימת התקופה האחרנה:יצא לי ללוות את המאבק מהצד המתעד {צילום}-להמשיך!!!! לא להיות שאננים,לחסום רחובות ,להתפשט ולשרוף צמיגים---רק ככה ישימו לב אלינו!
מה לדעתם ניתן לעשות כדי לשפר את מצבו של הענף בארץ?-----היבואנים צריכים למכור אופנועים וקטנועים במחירי זנות-כנ"ל אביזרים וציוד בטיחות ורק כך ימשיכו אנשים לקנות ולהחזיק דו"ג---עד היום היה יקר לקנות ולהחזיק אופנוע-היום זה כמעט בלתי אפשרי.
אופנועים >>
לצפיה ב-'תמונה ממונטנגרו'
תמונה ממונטנגרו
05/12/2009 | 17:48
4
לצפיה ב-'יאללללה בכיףףף'
יאללללה בכיףףף
05/12/2009 | 18:13
5
5

גיא
רחובות
25 ביום רביעי הקרוב .
קטנוע נוכחי - ג'ילרה נקסוס 2005

היו ברשותי עד היום קטנועים :

סאנ יאנג יורו MX
סוזוקי בורגמן
ג'ילרה נקסוס 2008 שהלך לעומו לפני שנה וחצי .
רוכב 5 שנים

למה קטנוע ?  כי אין אהבה אחרת . בעצם יש !   אופנוע  וגם זה יגיע בקרוב

ייתכן וכמה דברים יגרמו לי לרדת מאופנוע :

1. משפחה [ נישואים ילדים...אבל כרגע אני רווק אז אין מה לדבר ... ]
2. תאונה נוספת רצינית [ טפו טפו טפו שום בצל  ] כמו שעברתי לפני שנה בזכותו של אופנוען סורר .

או ווה ניתן המון לעשות , רק אין מי שיעשה , ואני מדבר על הליצנים שנמצאים שם למעלה ומיניעים את המדינה בצורה כושלת . חבל ...
אופנועים >>
לצפיה ב-'2'
2
05/12/2009 | 18:14
5
לצפיה ב-'אם אני מזהה נכון את הכיכר אנחנו שכנים'
אם אני מזהה נכון את הכיכר אנחנו שכנים
05/12/2009 | 18:37
3
3
אני חושב שראיתי את הקטנוע בימים האחרונים
ירון
אופנועים >>
לצפיה ב-'אם ראית אותו בימים האחרונים '
אם ראית אותו בימים האחרונים
05/12/2009 | 18:48
2
2
כנראה גם שמעת אותו טוב , כי הוחלף לו אגזוז פתוח .

הכיכר היא היציאה החדשה לכיוון יבנה וצומת בית עובד . וכן אני גר בחור הזה ביינהם .

(-:
אופנועים >>
לצפיה ב-'טעות בזיהוי הכיכר'
טעות בזיהוי הכיכר
05/12/2009 | 20:07
2
חשבתי שהיא בשכונת היובל אבל מבט מעמיק במיבנים מסביב לא התאים

ירון
אופנועים >>
לצפיה ב-'אחלה אספלט בכיבר הזאת... אני יבנאי'
אחלה אספלט בכיבר הזאת... אני יבנאי
05/12/2009 | 21:30
21
לצפיה ב-'קצת מפה קצת משם'
קצת מפה קצת משם
05/12/2009 | 18:19
2
שם : גיא
מיקו בארץ: ניו-יורק
כמה שנים אתם גולשים בפורום: עוד שניה, שלוש
אופנוע נוכחי ורצוי גם תמונה שלכם עם האופנוע: BMW GS1200R
אילו אופנועים היו בבעלותכם עד היום: Suzuki GS
כמה שנים אתם רוכבים: שלוש
למה בעצם אופנוע? מה יגרום לכם לרדת מאופנועים? פנטזיה מגיל 16 כשדנה (סיפור בפני עצמו) ואני דיברנו על אופנועים וזיונים, היום זה פשוט דרך חיים.
ומשהו בנימת התקופה האחרנה: ארבע ימי טיול בניו-יורק, שמורת טבע ללא נפש אדם בלי לחזור על אותו כביש פעמים, פיתולים, שטח , אוהל , ושלוש שעות רכיבה ב 210 ק"מש ללא הפסקה עם ניידות שמסמנות לי ברמזור סתם בשביל להזמין אותי לברבקיו.
מה לדעתם ניתן לעשות כדי לשפר את מצבו של הענף בארץ? לעזוב..
אופנועים >>
לצפיה ב-'עכשיו תורי'
עכשיו תורי
05/12/2009 | 20:19
6
שם (אם בא לכם לחשוף): יוסי
מיקום בארץ:רמת גן
כמה שנים אתם גולשים בפורום:2
אופנוע נוכחי ורצוי גם תמונה שלכם עם האופנוע:CBF1000TA
אילו אופנועים היו בבעלותכם עד היום:הונדה 50, פיאג'יו סי, וספפה PX200E,דיוק,סילברווינג 600, CBF1000TA
כמה שנים אתם רוכבים:31 עם הפסקה ארוכה של 10 שנים עד לפני שנתיים
למה בעצם אופנוע? מה יגרום לכם לרדת מאופנועים?משאיר בבית רכב חברה ודוהר על ה CBF - שאלה מיותרת בפורום זה - דרך חיים, חופש, אדנלין בכמויות,התחברות בלתי אמצעית לסביבה. אם אני בן 52 זה אומר שבעוד 68 שנים אני כנראה יורד מהאופנוע...
מה לדעתם ניתן לעשות כדי לשפר את מצבו של הענף בארץ? שינוי מבני בלימוד נהיגה והחלת חובה ללימודי רכיבה נכונה (כפיר גידי לא חשוב מי)
שינוי חקיקה בנושא מיסוי בטוח והסדרת ספורט מוטורי במסלולים מתאימים
אופנועים >>
לצפיה ב-'אפשר גם אופנוענים לשעבר?'
אפשר גם אופנוענים לשעבר?
05/12/2009 | 20:37
3
7
שם: ברנדן
מיקום בארץ: ראש העין
כמה שנים בפורום: משנת 1998 עוד מהתקופה של "יואל"
אופנוע נוכחי: אין
אילו אופנועים היו לי: סאנג יאנג סופר דיוק 125, ג'אווה, דרבי בוקסר
כמה שנים אני רוכב: מאז גיל 16 ועד לפני 11 שנים
למה אופנוע: למה מכונית?

וכיצד החל הסיפור שלי כאן: זה היה עוד בתקופה של יואל. אז ניהל את הפורום אאל"ט אחד בשם נירו. כתבתי הודעה בפורום ובעקבות כך החל ויכוח "קולני" ביני לבין המנהל ומאז הפחתי לחבר קבוע.
אופנועים >>
לצפיה ב-''
05/12/2009 | 20:57
לצפיה ב-'בכנות'
בכנות
05/12/2009 | 22:34
1
1
תמיד תהיתי מי אתה כי מאז שאני זוכר את עצמי כותב תמיד היית פה עם הפוסטים של האקטואליה ותמיד סיקרן אותי מה הסיפור שלך.
אופנועים >>
לצפיה ב-'יש לו סיפור מעניין. '
יש לו סיפור מעניין.
06/12/2009 | 14:46
אגב, איפה נירו באמת?
אופנועים >>
לצפיה ב-'גם אני גמני'
גם אני גמני
05/12/2009 | 21:27
1
4
אני אביב לרנר
בן 25 מחיפה
גולש בפורום בד"כ בשקט משנת 2001
רוכב על XF650 ובעבר היה לי אפריליה RX50
רוכב כ2.5 שנים
למה אופנוע: כי אני צריך את זה לעצמי, אוהב את החופש, לא אוהב פחיות ומרגיש כלוא בהן.
מה יגרום לי לרדת ל4 ? אם תהיה עוד עליה בתעריפי החובה, כשתהיה משפחה אולי אעבור לשטח כנראה...
בכל אופן לא נראה לי שארד מאופנועים בקרוב. זה ג'וק זה ...
בשביל לשפר את מצב הענף צריך רפורמה רצינית שם במשרדי הממשלה, איזשהו כח או אושיה פוליטית או שתיים שיהיו מספיק חזקים בשביל להתחיל את השינוי ביחס המכפיר שאנחנו כרוכבים מקבלים פה.
חייבים לשפר תשתיות, לחנך נהגים ולהפסיק לרכב עלינו.
אופנועים >>
לצפיה ב-'ופה רוכב על משהו אחר'
ופה רוכב על משהו אחר
05/12/2009 | 22:08
3
לצפיה ב-'אני מניח שעכשיו תורי'
אני מניח שעכשיו תורי
05/12/2009 | 21:48
1
4
* קוראים לי רותם.
* בן 25 מירושלים (כרגע באר שבע אבל זה זמני).
* גולש בפורום פחות או יותר מ2005.
* אופנוע נוכחי: אין, יש לי אופניים... אבל לאבא יש VN800 מה שהופך אותו לחצי שלי עקב זה שאני דואג לו לא מעט.
* האופנוע הקודם שלי היה ER5 שחור יפיפיה שנת 2006.
* אופנוע הבא עם קצת מזל וקצת הורדה בביטוח יהיה כנראה באזור הליטר ספורטיבי.
* רוכב בערך 3 שנים.
* למה אופנוע? אני לא באמת צריך להסביר את ההרגשה לאלה שרוכבים. אז בגללה.
* מה יוריד? אם שתי התרסקויות ויד שבורה עדיין לא הורידו כנראה ששום דבר לא יוריד.

* ומה ניתן לעשות כדי לשפר את הענף? וואי וואי... הייתי כותב מה אני חושב אז היו מוחקים את ההודעה שלי. בואו רק נגיד שזה כולל את ידין ענתבי, פלאייר חלוד והרבה דימיון.
אולי זה לא ישפר את הענף אבל זה בהחלט ישפר את המורל.
אופנועים >>
לצפיה ב-'שחור יפיפיה'
שחור יפיפיה
05/12/2009 | 22:22
1
כאילו אתה מתאר את עצמיך
אופנועים >>
לצפיה ב-'שלומות'
שלומות
05/12/2009 | 23:48
3
שם: רועי
כמה שנים אתם גולשים בפורום: שנתיים וחצי
אופנוע נוכחי ורצוי גם תמונה שלכם עם האופנוע: CBF600S
אילו אופנועים היו בבעלותכם עד היום: Honda Jazz 250, CBF500
למה בעצם אופנוע? מאוד כיף, אין בזבוז זמן על חנייה ופקקים.
מה יגרום לכם לרדת מאופנועים? אם אחזקת דו-גלגלי תהפוך להיות מאוד לא כלכלית (ביטוח החובה, מישהו אמר משהו?)
מה לדעתם ניתן לעשות כדי לשפר את מצבו של הענף בארץ? יש המון... חלקם ואף רובם כרוכים בשיפור תרבות הנהיגה בארץ, חלק מסויים בציבור הרוכבים תורם לכך בהתנהגות לא אדיבה ומסוכנת מאוד בכביש. מעבר לכך מאוד מרוצה מאחידות הרוכבים במאבק נגד ייקור הביטוח
אופנועים >>
לצפיה ב-'תאג"ד סבטה'
תאג"ד סבטה
06/12/2009 | 01:50
2
שם: סבטה
מיקום בארץ: דרום השרון.
כמה שנים אתם גולשים בפורום: 6
קטנוע נוכחי: Xevo 250
אילו קטנועים היו בבעלותכם עד היום: היה לי ג'וירייד 200 בשם Maxim שידע ימים טובים וטובים פחות.
כמה שנים אתם רוכבים: 5
למה בעצם דו"ג? מה יגרום לכם לרדת מדו"ג? אין אמצעי נוח, מהיר, עביר מדו"ג בפקק האיילוני בדרך לעבודה.
ומשהו בנימת התקופה האחרנה: המאבק חייב להחריף!
מה לדעתם ניתן לעשות כדי לשפר את מצבו של הענף בארץ? היבואנים צריכים להוציא את הראש שלהם מהתחת ולהבין שביטוח החובה יפגע בהם לא פחות מאשר ברוכבים. גם ליבואני ציוד המיגון הייתי ממליצה להגיח מהמערה והבין שאנשים קונים הכל בחו"ל כי הם הגזימו עםפ המחירים.
אופנועים >>
לצפיה ב-'יאללה אני'
יאללה אני
06/12/2009 | 09:05
9
15
שם (אם בא לכם לחשוף): דניאל
מיקום בארץ: המרכז.
כמה שנים אתם גולשים בפורום: מ- 2001 עת עברנו מהפורומים של IOL ז"ל למערכת החדשה, אז, של תפוז.
אופנוע נוכחי ורצוי גם תמונה שלכם עם האופנוע: אבו מוסא.
אילו אופנועים היו בבעלותכם עד היום: לא אציין את כולם אבל ביניהם היו Suzuki GS500E, BMW F650, Kawasaki ZZR600, Kawasaki ZZR1100, Kawasaki ZX12R, Yamaha T-Max, BMW K1200R, KTM Adventure 990, KTM Super Duke 990, Suzuki GSXR1300 Hayabusa.
כמה שנים אתם רוכבים: כ- 20 שנה.
למה בעצם אופנוע? מה יגרום לכם לרדת מאופנועים? כי "רק עם אופנוע".
מה לדעתם ניתן לעשות כדי לשפר את מצבו של הענף בארץ? השיפור התחיל עם המאבק האחרון ולא ייעצר פה.
אופנועים >>
לצפיה ב-' הממ..הרבה קאווא ויאמהה ברפרטואר...מעניין...'
הממ..הרבה קאווא ויאמהה ברפרטואר...מעניין...
06/12/2009 | 11:44
2
4
לצפיה ב-''
06/12/2009 | 11:53
2
לצפיה ב-' '
06/12/2009 | 13:50
2
לצפיה ב-'איזה כיף לך איזה אופנוע'
איזה כיף לך איזה אופנוע
07/12/2009 | 02:10
3
13
עוד אני רואה בפורום בני גילי עם אופנועי ספורט מאיפה מביאים כאלה סכומים בגיל כזה
אופנועים >>
לצפיה ב-'כל אחד והעבודה שלו, לא?'
כל אחד והעבודה שלו, לא?
07/12/2009 | 09:38
9
לצפיה ב-'עבודה\הלוואה מהבנק\כספי פיצויים\ההורים קונים.'
עבודה\הלוואה מהבנק\כספי פיצויים\ההורים קונים.
07/12/2009 | 13:11
1
9
לצפיה ב-'ירושה... '
ירושה...
07/12/2009 | 16:24
3
לצפיה ב-'מיצו (ולשאר הגולשים)זה לא נכון מה שכתבת'
מיצו (ולשאר הגולשים)זה לא נכון מה שכתבת
07/12/2009 | 15:35
3
אין כל שיפור אחרי המאבק האחרון,להפך ישנה התדרדרות איטית ומתמדת במצב זכויות הרוכבים בארץ,כרוכב צעיר שעוקב אחרי המאבק ניתן בקלות להבחין שמצבנו הורע מאוד בשנים האחרונות וזכויותינו אף נלקחו מאיתנו בעקבות תנאי הביטוח החדשים.

צר לי אבל זו עובדה !

רועי
אופנועים >>
לצפיה ב-'איזה תחת..'
איזה תחת..
08/12/2009 | 01:14
3
לצפיה ב-'אהלן'
אהלן
06/12/2009 | 09:55
5
שם: רותם
כמה שנים אתם גולשים בפורום: פלוס מינוס 5 שנים. קורא בעיקר.
אופנוע נוכחי ורצוי גם תמונה שלכם עם האופנוע: Fazer 600
אילו אופנועים היו בבעלותכם עד היום:yamaha bump, GS500, fazer
כמה שנים אתם רוכבים: איפשהו בין 5-7 שנים..
למה בעצם אופנוע?  אנדרנלין, חווית נהיגה, לא צריך להתעקב על שטויות של נהגים אחרים או לבזבז את הזמן בפקקים.
ומשהו בנימת התקופה האחרנה: שבעזרת השם, מישהו שם בהנהלת המדינה יפתח עיניים ויתחיל לדחוף קדימה במקום למשוך אחורה.
מה לדעתם ניתן לעשות כדי לשפר את מצבו של הענף בארץ? להתפלל.
אופנועים >>
לצפיה ב-'יאללה.. שיהיה.'
יאללה.. שיהיה.
06/12/2009 | 11:52
2
7
שם: טל
כמה שנים אתם גולשים בפורום: אוהווו.... עוד מעט 10 שנים.
אופנוע נוכחי ורצוי גם תמונה שלכם עם האופנוע: בעקבות התאונה, א ו פ נ י י ם (scott aspect30)
אילו אופנועים היו בבעלותכם עד היום: הרבה.
כמה שנים אתם רוכבים: 19
למה בעצם אופנוע? כי זה הכי יעיל.
מה יגרום לכם לרדת מאופנועים? רכב שעומד לרוחב הכביש (מנסיון, זה מוריד אותך יופי מהאופנוע..).
ומשהו בנימת התקופה האחרנה: עוד מעט יהיה עוד אופנוע.
מה לדעתם ניתן לעשות כדי לשפר את מצבו של הענף בארץ? להרוס את המדינה ולבנות מחדש אבל כמו שצריך.
אופנועים >>
לצפיה ב-'השלדה לא קטנה עלייך בכמה מידות ?'
השלדה לא קטנה עלייך בכמה מידות ?
06/12/2009 | 20:44
1
3
לצפיה ב-'XXL..'
XXL..
06/12/2009 | 20:52
1
הכי גדול שמצאתי.
זה לא שהשילדה קטנה עלי, זה אני קצת גדול עליה..
אופנועים >>
לצפיה ב-'מה שוב ?'
מה שוב ?
06/12/2009 | 12:20
3
שם: תומר.ק

מיקום בארץ: ראשון לציון

כמה שנים אתם גולשים בפורום: מי זוכר, אבל לפי הכרטיס האישי נרשמתי לתפוז לפני 7 שנים ואני לא חושב שהיתה לי סיבה אחרת לעשות את זה.

אופנוע נוכחי ורצוי גם תמונה שלכם עם האופנוע: Kawasaki Versys + תמונה מהעליה האחרונה לירושליים

אילו אופנועים היו בבעלותכם עד היום: Suzuki TSX50, Suzuki Burgman, Suzuki GS500, Kimco Dink 200

כמה שנים אתם רוכבים: ברוטו 19, נטו כנראה יותר מ-10

למה בעצם אופנוע? יותר זול מטיפול פסיכולוגי

מה יגרום לכם לרדת מאופנועים? טיפול פסיכולוגי ?
אופנועים >>
לצפיה ב-'עכשיו אני...'
עכשיו אני...
06/12/2009 | 12:58
5
שם (אם בא לכם לחשוף): אייל
כמה שנים אתם גולשים בפורום: נרשמתי לפורום באפריל 2002, היו תקופות שהייתי פעיל יותר ותקופות שפעיל פחות...
אופנוע נוכחי ורצוי גם תמונה שלכם עם האופנוע: היה MT-01, נמכר לפני חודש.
אילו אופנועים היו בבעלותכם עד היום: היו הרבה, התחלתי עם שטח : X250, DR350, KLX250, KTM360.
אחר כך כביש : שני Rים 750, אחד R1100, FJR, MT-01.
הרלים, 4 ספורטסטרים, FXR, סופטייל 1340.
כמה שנים אתם רוכבים: מגיל 16 בדיוק....17 שנים.
למה בעצם אופנוע? מה יגרום לכם לרדת מאופנועים? כשיהיה לי כסף לפרארי/למבורג'יני ואהיה במדינה המתאימה.
ומשהו בנימת התקופה האחרונה: חרא
מה לדעתם ניתן לעשות כדי לשפר את מצבו של הענף בארץ? לא הרבה.
אופנועים >>
לצפיה ב-'יאלה,גמני(דורון טלמור לשעבר)'
יאלה,גמני(דורון טלמור לשעבר)
06/12/2009 | 13:31
11
שם-דורון
גיל-37
מיקום-אזור השרון
כמה שנים בפורום-כ6 שנים
אופנוע נוכחי-KTM 990 ADVENTUREs ווספה PX150 שנת 82
אופנועים קודמים-דרבי ארופה,סוזוקי X ,מלאגוטי רנר,ביג 800,ב.מ.וו 1100GS
כמה שנים רוכב-21
למה אופנוע-אהבה
מה יגרום לכם לרדת מאופנוע-מקווה שכלום

בהצלחה בהמשך המאבק שלנו
אופנועים >>
לצפיה ב-'2009 אוטוטו מסתיימת, לא?'
2009 אוטוטו מסתיימת, לא?
06/12/2009 | 13:41
6
שם (אם בא לכם לחשוף): טל
כמה שנים אתם גולשים בפורום: מ-2001
אופנוע נוכחי ורצוי גם תמונה שלכם עם האופנוע: זה היה ה-Ninja האחרון
אילו אופנועים היו בבעלותכם עד היום: ככה וככה, כולל רכיבות על אופנועים נוספים ברמה יומית
כמה שנים אתם רוכבים: משנות התשעים
למה בעצם אופנוע? מה יגרום לכם לרדת מאופנועים?: אופנוע זה נוח
ומשהו בנימת התקופה האחרונה: יורד גשם
מה לדעתם ניתן לעשות כדי לשפר את מצבו של הענף בארץ?: שינויי חקיקה
אופנועים >>
לצפיה ב-'הנה הנודניק הגיעעעעעעעעעעעעעע'
הנה הנודניק הגיעעעעעעעעעעעעעע
06/12/2009 | 13:45
6
שם:אורן
מיקום בארץ:מרכז
כמה שנים אתם גולשים בפורום:מעל 6
אופנוע נוכחי ורצוי גם תמונה שלכם עם האופנוע:XTZ660 גמלוני רומס ודורססססס...
אילו אופנועים היו בבעלותכם עד היום:סאניאנג ליד,ווספה קוזה,DR650 DAKAR,R750K,CN250,XR650,CH250,VFR750,CBR900 -96,CBR900-98,CBR954 SILVERWING 600,
SEADOO 600
TRX300EX..יש לו כידון
כמה שנים אתם רוכבים:מגיל 15 וקצת ועד היום..קצת מעל 22 שנים.
למה בעצם אופנוע? מה יגרום לכם לרדת מאופנועים? *אף פעם לא הייתה לי מכונית ...אני חושב שזו תשובה מספקת
מה לדעתם ניתן לעשות כדי לשפר את מצבו של הענף בארץ?להפעיל בכל המרץ ובצורה נכונה את תוכנית ההתפקדות. כיתת יורים למי שמתנגד.

*לפני כמה חודשים נרכשה פחית גרוטאה ב-1300 ש"ח למטרה ספציפית ביותר.

אופנועים >>
לצפיה ב-' אני !'
אני !
06/12/2009 | 13:53
3
שם    מיכאל
מיקום בארץ: ערד \ באר שבע
כמה שנים אתם גולשים בפורום: מישנת 2004
אופנוע נוכחי:  GS500
כמה שנים אתם רוכבים:  4 שנים
אופנועים >>
לצפיה ב-'נו שויין, גם אני מצטרף'
נו שויין, גם אני מצטרף
06/12/2009 | 13:55
שם (אם בא לכם לחשוף): מוטי

כמה שנים אתם גולשים בפורום: 5 שנים (מתוכם שנה כצופה בלבד)

אופנוע נוכחי ורצוי גם תמונה שלכם עם האופנוע: סוזוקי SV650S. תמונה שלי לא שמתי מטעמי בריאות הציבור.

אילו אופנועים היו בבעלותכם עד היום: רזומה דל יחסית ל-8 שנות רכיבה - כמה חודשים על פיאג'ו טייפון ו-7 שנים על ER-5. למה 7 שנים? כי לא היה לי גרוש על התחת כדי להשתדרג.

כמה שנים אתם רוכבים: נענה בשאלה הקודמת

למה בעצם אופנוע: צריך סיבה להיות על אופנוע? דווקא הפחית היא זו שמצריכה רציונליזציה. איזה כלי רכב יכול בכלל להתחרות בכל דו"ג שהוא?

מה יגרום לכם לרדת מאופנועים: כרגע - שום דבר. בעתיד? - אנשים משתנים, נסיבות משתנות. אני רק מקווה ששום דבר שקשור בצורך באופנוע לא ישתנה אצלי.

ומשהו בנימת התקופה האחרנה: מה לדעתם ניתן לעשות כדי לשפר את מצבו של הענף בארץ?
1. פוליטיקה - גיבוש מדיניות של עידוד דו"ג ותיקוני חקיקה של ביטוחים הוגנים, הפחתות מכס וכיו"ב
2. שיפור תשתיות - מעקות בטיחות, הצבע הלבן ועוד מפגעים רבים וטובים.
3. שיפור מודעות וחינוך - אופנועים זה רק חלק מהמכלול. גם אם לא היינו, הנהגים עדיין היו אוכלים אחד את השני. מה ניתן לעשות כדי לשפר את הסעיף הזה? לדעתי כלום. אנחנו אנשים עם דפיקות. צריך כמה דורות של חינוך אחר כדי להשריש תרבות נהיגה נורמאלית.
אופנועים >>
לצפיה ב-'לפני שיעבור לעמוד 2...'
לפני שיעבור לעמוד 2...
06/12/2009 | 14:04
3
2
שם (אם בא לכם לחשוף): תומר
כמה שנים אתם גולשים בפורום: 3
אופנוע נוכחי ורצוי גם תמונה שלכם עם האופנוע: R750
אילו אופנועים היו בבעלותכם עד היום: Gdink, Tmax, Z750S
כמה שנים אתם רוכבים: 6+/-
למה בעצם אופנוע? מה יגרום לכם לרדת מאופנועים? מצלמות מהירות בעינ"ש/נס הרים וכו' או מעבר לירדן.
אופנועים >>
לצפיה ב-'עכשיו אני'
עכשיו אני
06/12/2009 | 14:27
3
שם : אורי
כמה שנים אתם גולשים בפורום: כצופה בדר"כ - מס' שנים
אופנוע נוכחי ורצוי גם תמונה שלכם עם האופנוע: VN 800
אילו אופנועים היו בבעלותכם עד היום: קטנועים
כמה שנים אתם רוכבים: כ 8
למה בעצם אופנוע? כי זה ... זה. זה אני.
מה יגרום לכם לרדת מאופנועים? לא ארד לעולם.
ומשהו בנימת התקופה האחרנה: ביטוחים זה גנבה של נבלות
מה לדעתם ניתן לעשות כדי לשפר את מצבו של הענף בארץ? התאבדות המונית. אבל לא אני. אחרים.
אופנועים >>
לצפיה ב-'הסיבוב בעין השופט. ד"ש ליורם (;'
הסיבוב בעין השופט. ד"ש ליורם (;
06/12/2009 | 14:48
1
2
לצפיה ב-'הוא עדיין שם?'
הוא עדיין שם?
06/12/2009 | 15:31
הייתי בטוח שחזר איתנו...
אופנועים >>
לצפיה ב-'גם אני'
גם אני
06/12/2009 | 14:24
1
שם: שחר
מיקום בארץ: כרגע מושב בשרון, אבל מתניידים הרבה
כמה שנים אתם גולשים בפורום: נרשמתי ב 2002 לתפוז, מניח שמאז.
אופנוע נוכחי ורצוי גם תמונה שלכם עם האופנוע: כרגע X9 מעוניין להחליף ל GS650
אילו אופנועים היו בבעלותכם עד היום: לא הרבה, CH250 ולשנה היה לי KLE
כמה שנים אתם רוכבים: 10 שנים
למה בעצם אופנוע? : הכי פרקטי בעולם, אני יכול לקום מאוחר יחסית ותוך חצי שעה להיות במשרד באחד הכבישים הכי פקוקים בארץ (4)
מה יגרום לכם לרדת מאופנועים? מקווה שכלום, אבל אולי הבת שתוולד לי בקרוב תוריד אותי לכמה שנים.
ומשהו בנימת התקופה האחרנה: ביבי הביתה, לפני שתמכור את כל המדינה לעשירים.
מה לדעתם ניתן לעשות כדי לשפר את מצבו של הענף בארץ? לשנות את התפיסה שאופנוענים הם "חולגנים" "צעירים" ו"חסרי אחריות"
אופנועים >>
לצפיה ב-'זה אני'
זה אני
06/12/2009 | 14:48
1
שם- איל
גיל- 49
מיקום-אזור ירושלים
כמה שנים בפורום-  מי זוכר...   בערך 8.
אופנוע נוכחי- YAMAHA BT-1100  BULLDOG
אופנועים קודמים- וספה SS ,  למברטה,  MZ301,  ER5
כמה שנים רוכב- 28
למה אופנוע- עושה לי נעים בגב...
מה יגרום לכם לרדת מאופנוע- מקוה שכלום.
אופנועים >>
לצפיה ב-'יאללה גמאני....'
יאללה גמאני....
06/12/2009 | 16:26
4
שם (אם בא לכם לחשוף): מאור
מיקום בארץ: אזור חיפה
כמה שנים אתם גולשים בפורום: 2 בערך
אופנוע נוכחי ורצוי גם תמונה שלכם עם האופנוע: כרגע אין... אחרי תאונה...
אילו אופנועים היו בבעלותכם עד היום: איזה קטנוע BOY משהו, DR350 יפיוף, KLE500
כמה שנים אתם רוכבים: סה"כ 4-5 שנים
למה בעצם אופנוע? כי אין הרגשת חופש טובה יותר מזו בשניה שאתה על הכלי
מה יגרום לכם לרדת מאופנועים? תאונה עם ברך מרוסקת, עדיין לא מצליח להחזיק את עצמי על הכלי כשמוריד רגל...
מה לדעתם ניתן לעשות כדי לשפר את מצבו של הענף בארץ? ורדת מחירי הביטוח, הסברה תקשורתית על הייתרונות בדו"ג
אופנועים >>
לצפיה ב-'רגע, צריך גם מנהלים?'
רגע, צריך גם מנהלים?
06/12/2009 | 17:24
2
7
שם: אייל
מיקום בארץ:מרכז
כמה שנים אתם גולשים בפורום: 9 שנים
אופנוע נוכחי ורצוי גם תמונה שלכם עם האופנוע: Ktm Superduke 990
אילו אופנועים היו בבעלותכם עד היום: GPZ500, R6-2002, CBR600RR-2005
כמה שנים אתם רוכבים: 9 שנים וקצת.
למה בעצם אופנוע? התחיל בשביל הצבא ובחזרה, ונהפך לחלק מהחיים.
מה יגרום לכם לרדת מאופנועים? כנראה, ששום דבר.
ומשהו בנימת התקופה האחרנה:למרות שהמדינה נראה חרא, יש מקומות שבהם שהיא גם נראה מדהימה.
מה לדעתם ניתן לעשות כדי לשפר את מצבו של הענף בארץ?חינוך מוטורי.
אופנועים >>
לצפיה ב-'נראה כמו הרובוט מתקלה מופלאה'
נראה כמו הרובוט מתקלה מופלאה
06/12/2009 | 17:53
1
5
לצפיה ב-'הבימר לשעבר של מיצו נראה כמו #5'
הבימר לשעבר של מיצו נראה כמו #5
06/12/2009 | 18:14
1
לצפיה ב-'גם אני!'
גם אני!
06/12/2009 | 18:26
1
3
שם: נטלי
מיקום בארץ: גבעת השלושה
כמה שנים אתם גולשים בפורום: ואללה, אין לי מושג.
אופנוע נוכחי ורצוי גם תמונה שלכם עם האופנוע: XR650 (אלוהים ישמור, עד שמצאתי תמונה עם האופנוע יצאו לי שיערות שיבה)..
אילו אופנועים היו בבעלותכם עד היום: TSX50, CH250, CB500
כמה שנים אתם רוכבים: בתכל'ס? מגיל 6. עם רישיון? 5 שנים.
למה בעצם אופנוע? שאלת השאלות..... בגלל תחושת החופש, כי זה רק אני והאופנוע, בלי רדיו, בלי אנשים באוטו, בלי הסחות דעת.
מה יגרום לכם לרדת מאופנועים? מצב פיזי/רפואי/נפשי שלא מאפשר רכיבה וגם אז לא בטוח.

אופנועים >>
לצפיה ב-'אפשר לשים כתמונת רקע לשולחן עבודה?'
אפשר לשים כתמונת רקע לשולחן עבודה?
06/12/2009 | 21:18
5
לצפיה ב-'אהלן'
אהלן
06/12/2009 | 19:44
2
2

שם (אם בא לכם לחשוף): גלעד
כמה שנים אתם גולשים בפורום: דקה ורבע
אופנוע נוכחי ורצוי גם תמונה שלכם עם האופנוע: KTM250EXC-F כולל סט סופרמוטו
אילו אופנועים היו בבעלותכם עד היום: TS50X, GS500E, R750, TYPHOON, MZ-SCORPION660, MARAUDER800, R6, X9, NEXUS, KTM250, RUNNER180, TT600
כמה שנים אתם רוכבים: 13
למה בעצם אופנוע? כי אני לא מבין אחרת.
מה יגרום לכם לרדת מאופנועים? אין לי מושג
ומשהו בנימת התקופה האחרנה: אני מוכרח ללמד איך רכבים בשטח מבל לשקשק
מה לדעתם ניתן לעשות כדי לשפר את מצבו של הענף בארץ? כלום, תרכבו כאילו אין מחר כי מדינת ישראל ואזרחיה לעולם לא יקבלו אותכם כשווים.

"Ride it like you stole it"
אופנועים >>
לצפיה ב-'ועוד אחת'
ועוד אחת
06/12/2009 | 19:56
1
2
של הקסוס, כי הוא גם כן נוכחי.
אופנועים >>
לצפיה ב-'הקסוס = נקסוס'
הקסוס = נקסוס
06/12/2009 | 19:58
1
לצפיה ב-'שלום אני חדש בפורום וקצת ביישן אז..קשה לי....'
שלום אני חדש בפורום וקצת ביישן אז..קשה לי....
06/12/2009 | 20:33
6
5
   שלום

שם (אם בא לכם לחשוף):מוטי מור
מיקום בארץ:רעננה
כמה שנים אתם גולשים בפורום:7 שנים.
אופנוע נוכחי ורצוי גם תמונה שלכם עם האופנוע: DRZ400S
אילו אופנועים היו בבעלותכם עד היום: טוסטוס טילון ICM , הארלי 1200 מודל 56,ווספה SS, וספה 150 , למברטה , הינקל, רביט 200, טרייומף 500, אבו 250BMW  ,יאווה 350 מודל 56 , יאווה 350 מודל 72 , יאווה 350 מודל 77 , יאווה 350 מודל 87 , יאווה 350 מודל 89 ,קוואסאקי 1100 מודל 88  ,  יאווה 350 מודל 92 , יאווה 350 מודל 93, סוזוקי GS500E מודל 2000 , בנדיט 1200 מודל 2001, CBR954RR מודל 2002 , CBR1000RR -2004 אדום ,קטנוע CH250 הונדה  ,  CBR1000RR - 2004 שחור , BMW1150 , ZZR600 , קטנוע קימקו 250 , SV1000S ,סוזוקי DRZ400S 2003 ,  סוזוקי DRZ400SM ,
כמה שנים אתם רוכבים: 35 שנה.
למה בעצם אופנוע? מה יגרום לכם לרדת מאופנועים? התמכרות לסמים - אדרנלין.
ומשהו בנימת התקופה האחרנה: חולות ודיונות זה אחלה - אני בשטח ונהנה מכל רגע.
מה לדעתם ניתן לעשות כדי לשפר את מצבו של הענף בארץ? - פירגון ותמיכה לרוכבים צעירים.

בתמונה - אופירה (שארם א שייך ) 1981 יאווה מודל 1977.
אופנועים >>
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'תמונה עם האופנוע - שארם א שייך 1981'
תמונה עם האופנוע - שארם א שייך 1981
06/12/2009 | 20:37
5
ושכחתי את ה- XT600 האמין - בטח שכחתי עוד כמה אופנועים על הדרך ....
אופנועים >>
לצפיה ב-'העתקת את מחירון "מוטו"'
העתקת את מחירון "מוטו"
06/12/2009 | 21:40
1
3
לצפיה ב-''
07/12/2009 | 15:45
1
לצפיה ב-'אני חייב להבין'
אני חייב להבין
07/12/2009 | 13:16
2
1
למה כל כך הרבה ג'וואה ?
לא היה אז משהו אחר ?
אופנועים >>
לצפיה ב-'היו אופנועים אחרים וטובים יותר בהחלט'
היו אופנועים אחרים וטובים יותר בהחלט
08/12/2009 | 15:04
1
3
  רק לי לא היה כסף לרכוש אותם.

ברוב שנותי כרוכב הייתי תפרן חסר פרוטה.
את היאווה הכרתי היטב ויכולתי לקנות חדש בארגז מעולה חדש מברית המועצות לשעבר בעלות של כ- 3000$ כולל המיסים.
כך יכולתי כל כמה שנים להחליף אופנוע.

בכל מקרה האופנוע היה זבל מזרח ארופאי שחבל על הזמן - היתרון היה בזמינות החלפים המשומשים וקלות התחזוקה לשתי פעימות מעשן לתפארת מדינת ישראל.

בתמונה אני עם אופנוע שלי מהתקופה האחרונה על אופנועי ספורט באימון מגרש סגור בפתח תקוה.

היום אני בשטח ונהנה מכל רגע.
אופנועים >>
לצפיה ב-'נשארת על האופנוע אח"כ?זה נראה כאילו התמונה'
נשארת על האופנוע אח"כ?זה נראה כאילו התמונה
08/12/2009 | 16:07
צולמה שניה לפני שאתה על הקרקע....
אופנועים >>
לצפיה ב-'והנה אני '
והנה אני
06/12/2009 | 20:39
3
שם : אופיר
מיקום בארץ:גבעת שמואל
כמה שנים אתם גולשים בפורום:2000+
אופנוע נוכחי ורצוי גם תמונה שלכם עם האופנוע:KLE500
אילו אופנועים היו בבעלותכם עד היום:super pure 50, CH250,gs500,fiat uno(שאמא לא תגיד שלא ניסיתי אוטו),dr350 X2
כמה שנים אתם רוכבים:9תשע שנים.
למה בעצם אופנוע? מה יגרום לכם לרדת מאופנועים? חיים \ משתדל לא לחשוב על לרדת מהאופנוע.
ומשהו בנימת התקופה האחרנה:אליקו אלג'ם תעשה לי ילד
מה לדעתם ניתן לעשות כדי לשפר את מצבו של הענף בארץ? מועדונים פעילים
אופנועים >>
לצפיה ב-'אהלן אהלן'
אהלן אהלן
06/12/2009 | 21:04
2
שם (אם בא לכם לחשוף): עמית
מיקום בארץ: רמת גן
כמה שנים אתם גולשים בפורום: 5
אופנוע נוכחי ורצוי גם תמונה שלכם עם האופנוע: עדיין עם קטנוע.. חוסך..

אילו אופנועים היו בבעלותכם עד היום:Derbi cx50,TS50x,Honda XL500s,GS500e,Harley sportster1200,קימקו וסאניאנג שלי ושל חב' שליחויות שונות למכביר..
כמה שנים אתם רוכבים: 17

למה בעצם אופנוע? מה יגרום לכם לרדת מאופנועים? מאז שצפיתי באחי הגדול ועוד חבר עושים אוברול לבנלי 50 בחצר (גיל 13) ולעולמי עד [טפו,טפו,טפו.]
ומשהו בנימת התקופה האחרנה: רעייתי שתחייה {AKA 'הקטנה'} משדרגת מA2 לA1
מה לדעתם ניתן לעשות כדי לשפר את מצבו של הענף בארץ? ככל שיענונו כן יירבה וייפרוץ ! לא להפסיק עד שננצח.

אופנועים >>
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'אני'
אני
06/12/2009 | 21:37
2
שם: איתמר
מיקום בארץ: קדימה
כמה שנים אתם גולשים בפורום: חדש חדש מהניילון
אופנוע נוכחי ורצוי גם תמונה שלכם עם האופנוע: X9
אילו אופנועים היו בבעלותכם עד היום: נחייה ונראה
כמה שנים אתם רוכבים: שנה + -
למה בעצם אופנוע?... כי זה מה שמשלים אותי
מה יגרום לכם לרדת מאופנועים?... אני לא חושב שיש דבר כזה
ומשהו בנימת התקופה האחרנה: חייבים לקדם ולפתח עוד את המודעות במדינה לגבי רכיבה נכונה ובטוחה !!!!!!!!!!

אופנועים >>
לצפיה ב-'טוב גם אני פה'
טוב גם אני פה
07/12/2009 | 00:22
3
10
שם (אם בא לכם לחשוף): חדווה נו.
מיקום בארץ: בין חדרה לגדרה.
כמה שנים אתם גולשים בפורום: 4
אופנוע נוכחי ורצוי גם תמונה שלכם עם האופנוע: ג'וימקס
אילו אופנועים היו בבעלותכם עד היום: 2 קטנועים קטנים קודם לכן.
למה בעצם אופנוע? מה יגרום לכם לרדת מאופנועים? אני לא ארד לאופנועים, אבל אני כן בהחלט מוכנה לרדת לאופנוענים, אם כי אני לא אעשה את זה לכל אחד.
מה לדעתם ניתן לעשות כדי לשפר את מצבו של הענף בארץ? קודם כל יש לעצור מיד את כל היבוא האישי של אביזרים וחלקי חילוף. כל מי שיביא חלקים מחו"ל צריך להיעצר, להיחקר, וגם לשלם קנס. אחרי זה הכל יסתדר.
אופנועים >>
לצפיה ב-' '
07/12/2009 | 08:28
1
לצפיה ב-''
07/12/2009 | 09:30
1
לצפיה ב-' '
07/12/2009 | 10:23
1
לצפיה ב-'מצטער על האיחור. פשוט, לא הייתי בסביבה...'
מצטער על האיחור. פשוט, לא הייתי בסביבה...
07/12/2009 | 00:52
4
שם: שמוליק
מיקום בארץ: ירושלים
כמה שנים אתם גולשים בפורום: בניק הנוכחי, מתחילת המאבק, נמצא פה מ-2006
אופנוע נוכחי: Xciting500 מושבת  
אילו אופנועים היו בבעלותכם עד היום: KLE, Hexagon250
כמה שנים אתם רוכבים: שנתיים וחצי, החל ב-2005
למה בעצם אופנוע? החופש
מה יגרום לכם לרדת מאופנועים? לא רוצה לנסות או לדעת.
מה לדעתם ניתן לעשות כדי לשפר את מצבו של הענף בארץ? להגביר אכיפה על עבירות תנועה המסכנות את ציבור הרוכבים...
אופנועים >>
לצפיה ב-'בכייף.'
בכייף.
07/12/2009 | 01:44
2
שם (אם בא לכם לחשוף): דרור

כמה שנים אתם גולשים בפורום: מממתתתממייייייייייייייד .

סתאם. 6 שנים.

אופנוע נוכחי ורצוי גם תמונה שלכם עם האופנוע: R600 2003 יד ראשונה.

GS
YZF600R אדום לבן.
YZF600R שחור
R750 94
CBR900RR
והנוכחי

כמה שנים אתם רוכבים: 18

למה בעצם אופנוע? מה יגרום לכם לרדת מאופנועים? כנראה שכלום.

ומשהו בנימת התקופה האחרנה: מייי אאתתתתםםםם

מה לדעתם ניתן לעשות כדי לשפר את מצבו של הענף בארץ? לא ניתן . מדינה של חיות.
אבל יש פה ושם שיפור קל עם השנים.
לצד נסיגה מתמדת

אופנועים >>
לצפיה ב-'טוב הגיע תורי קצת באיחור .... '
טוב הגיע תורי קצת באיחור ....
07/12/2009 | 04:45
2
שם (אם בא לכם לחשוף):מושיק
מיקום בארץ:ת"א

כמה שנים אתם גולשים בפורום:מתחילת המאבק

אופנוע נוכחי ורצוי גם תמונה שלכם עם האופנוע: ניו הורנט

אילו אופנועים היו בבעלותכם עד היום:לפני האופנוע הנוכחי היו לי רק קטנועים ..

כמה שנים אתם רוכבים:6

למה בעצם אופנוע? מה יגרום לכם לרדת מאופנועים? התחיל ככלי תחבורה נוח ויעל בת"א ולאט לאט התאהבתי ...  וכל שנה שידרגתי בסמ"ק ..{50 .. 125 ..250 .. }
ניסיתי למצוא משהו שייגרום לי לרדת מהאופנוע ולא מצאתי ..

ומשהו בנימת התקופה האחרנה: כוסאומו המדינה הזו ..  

מה לדעתם ניתן לעשות כדי לשפר את מצבו של הענף בארץ? להמשיך במאבק עד שננצח ...  לשפר תשתיות בארץ {במיוחד בערים עם כל הצבע הלבן החלק .. } אחרי יהמאבק בביטוח לצאת במאבק למחירים שפויים {מוסכים ציוד וכו ... }   או שיותר פשוט להשיג דרכון אירופאי ...
אופנועים >>
לצפיה ב-''
07/12/2009 | 09:40
7
סטפן
45
מרכז
5 שנים בפורום
כלי נוכחי  CBR 600  

הונדה Nighthawk 700
סוזוקי 600F
R750 שנים 1990-2001
פעם אחת CR 125 מוטוקרוס לתקופה קצרה.
פעמיים DRZ 400 לתקופות קצרות.
600ים ספורטיבים יפנים מ 1999 עד היום.

22 שנה על דו גלגלי.
אופנוע כי זה מרגיש טוב ושומר על חדות מחשבה בכל תחומי החיים.
הדבר היחיד שיגרום לי לרדת מדו גלגלי זה סוף העולם.

מה שישפר את מצב הענף הדו גלגלי (ואת כל שאר הליקויים הרבים בארץ) זה : ואהבת לרעך כמוך
אופנועים >>
לצפיה ב-'עכשיו אני... כי ההוא הלך'
עכשיו אני... כי ההוא הלך
07/12/2009 | 09:50
1
3

שם : דניאל
מיקום בארץ: השרון
כמה שנים אתם גולשים בפורום: 9
אופנוע נוכחי ורצוי גם תמונה שלכם עם האופנוע: כיום בלי
אילו אופנועים היו בבעלותכם עד היום: GS500, FAZER, CBR600
כמה שנים אתם רוכבים:9
למה בעצם אופנוע? מה יגרום לכם לרדת מאופנועים? ממון
ומשהו בנימת התקופה האחרנה: הביטוח יקבע כמה סמ"ק אפשר להרשות
אופנועים >>
לצפיה ב-'מה שלומך ידידי ?'
מה שלומך ידידי ?
07/12/2009 | 09:58
2
לצפיה ב-'עכשיו תורי....'
עכשיו תורי....
07/12/2009 | 16:49
4
שם (אם בא לכם לחשוף): איתי ישראל.
מיקום בארץ: במקור חיפאי אבל ב3 שנים האחרונות גר בכפר גילעדי.
כמה שנים אתם גולשים בפורום: 6 שנים.
אופנוע נוכחי ורצוי גם תמונה שלכם עם האופנוע: ER5 כחול ואהוב.
אילו אופנועים היו בבעלותכם עד היום: מאסק 50,ג'וי רייד 150,ג'ט פורס125  B&W 250 . GS 500  ג'וי רייד 200.
כמה שנים אתם רוכבים: 10
למה בעצם אופנוע? מה יגרום לכם לרדת מאופנועים? כיף נוחות מהירות,ענתבי???
ומשהו בנימת התקופה האחרנה: איך יתכן ששווארמה הלאפה עולה 30 ש"ח????????????
מה לדעתם ניתן לעשות כדי לשפר את מצבו של הענף בארץ? להרוס ולבנות מחדש.
אופנועים >>
לצפיה ב-'gregos'
gregos
07/12/2009 | 17:06
3
שם (אם בא לכם לחשוף):  גרג aka גרגוס

כמה שנים אתם גולשים בפורום: מ2003

אופנוע נוכחי ורצוי גם תמונה שלכם עם האופנוע: vfr750 rc36

אילו אופנועים היו בבעלותכם עד היום: nrg50 , cagiva prima50 טייפון 50 דיוק125 סופר דיוק, הרואיזם, b&w, גראנד דינק, gs500 91 , דיוורז'ן 400 , gs500 02, הונדה vfr750 , אירוקס50 . היו עוד כמה , כבר לא זוכר.
  כיום מתנייד על אירוקס50

כמה שנים אתם רוכבים: 12

למה בעצם אופנוע? רק אופנוע נותן לי הרגשה של חופש ושלמות עצמית. מאז גיל 16 נושא העיסוק העיקרי שלי הוא אופנועים , ובשנים האחרונות  גם המקצוע.

מה יגרום לכם לרדת מאופנועים? שום דבר ! לעולם! גם אם לא אוכל ( חו"ח) לרכב מסיבות אלו או אחרות אמשיך לעסוק ולהתעסק באופנועים .

ומשהו בנימת התקופה האחרנה:   עצוב , עצוב מה שקורה לאחרונה . כסטודנט שכיר, העמדתי את האופנוע ועברתי ל50 סמ"ק . מרגיש כאילו חלק ממני חסר . חודש וקצת לא רכבתי , לא טיילתי , לא ניקיתי את הראש . מזל שהעבודה שלי ממלאית איכשהו את החסך .

מה לדעתם ניתן לעשות כדי לשפר את מצבו של הענף בארץ? למרבה הצער , לעניות דעתי הרוב סובלים מהמחירים הלא הגיוניים בעליל של האופנועים והחלפים , אך זהו תוצר של שוק קטן ודרישה נמוכה , לדעתי , בתנאים הנוחכייים ניתן לשאוף לרמת שירות ומקצועיות מקסימליים , וכמובן  קודם כל להיות בני אדם.

בתקוה לימים טובים יותר ...
אופנועים >>
לצפיה ב-'וזה אני נעים מאוד'
וזה אני נעים מאוד
07/12/2009 | 18:11
שם: גיל
מיקום בארץ: ר"ג עיר האורות
כמה שנים אתם גולשים בפורום: ON\OFF מ 2002 אף פעם לא רשמתי עד כה, אני מהמסתכלים :) מכיר כמה חבר'ה מפה אישית אבל מסתפק בזה..
אופנוע נוכחי ורצוי גם תמונה שלכם עם האופנוע: גרנד דינק לא נחשב ממש אופנוע
אילו אופנועים היו בבעלותכם עד היום:  קטנועים למיניהם
כמה שנים אתם רוכבים:ON\OFF מ 1996
למה בעצם אופנוע? מה יגרום לכם לרדת מאופנועים? בעיר רק אופנוע
ומשהו בנימת התקופה האחרנה: איזה באסה למרות שיחסית לא יעלה לי המון - למרות זאת הייתי בעצירות של איילון
מה לדעתם ניתן לעשות כדי לשפר את מצבו של הענף בארץ? מעבר מאסיבי של נהגי מכוניות לדו"ג, לפחות בגוש דן ובערים הגדולות
אופנועים >>
לצפיה ב-'liron'
liron
07/12/2009 | 18:48
2
שם :לירון
מיקום בארץ:ב"ש
כמה שנים אתם גולשים בפורום  :3.5   שנים
אופנוע נוכחי ורצוי גם תמונה שלכם עם האופנוע: zx6
אילו אופנועים היו בבעלותכם עד היום:  gpz,kle,zx6
כמה שנים אתם רוכבים : 5  
מה יגרום לכם לרדת מאופנועים?מאסר בפועל.
ומשהו בנימת התקופה האחרנה:  עד לאן נגיע?
מה לדעתם ניתן לעשות כדי לשפר את מצבו של הענף בארץ? להוציא ויזה
אופנועים >>
לצפיה ב-'ערב טוב'
ערב טוב
07/12/2009 | 19:02
2
שם (אם בא לכם לחשוף):צור
מיקום בארץ:ראשל"צ
כמה שנים אתם גולשים בפורום:3 שנים
אופנוע נוכחי ורצוי גם תמונה שלכם עם האופנוע:vn800
אילו אופנועים היו בבעלותכם עד היום:en500
כמה שנים אתם רוכבים 8
אופנועים >>
לצפיה ב-'הרכש החדש שלי'
הרכש החדש שלי
07/12/2009 | 20:32
3
קוראים לי עמית
בן 53
רוכב משנת 72
רציתי לשתף אתכם באופנוע החדש שלי ->
אופנועים >>
לצפיה ב-'שלום רוכבים יקרים .'
שלום רוכבים יקרים .
07/12/2009 | 23:26
15
שם (אם בא לכם לחשוף): אפי

כמה שנים אתם גולשים בפורום: שלושה חודשים.

אופנוע נוכחי ורצוי גם תמונה שלכם עם האופנוע:  סוזוקי אינטרודר

אילו אופנועים היו בבעלותכם עד היום XT KLR GPZ 1100F   שניי קטנועים וגם קאגיבה 2 פעימות מדליק . היום אינטרודר 800 .

כמה שנים אתם רוכבים: 15

למה בעצם אופנוע? מה יגרום לכם לרדת מאופנועים ? - רכיבה על אופנוע זו דרך חיים . LIVE TO RIDE TO LIVE

ומשהו בנימת התקופה האחרנה:  בסוף ננצח.

מה לדעתם ניתן לעשות כדי לשפר את מצבו של הענף בארץ ? אם נצליח להכניס שניי מנדטים לכנסת בבחירות הקרובות זו תהיה פריצת דרך משמעותית. זה אפשרי !

אופנועים >>
לצפיה ב-'לילה טוב לכווווולם'
לילה טוב לכווווולם
08/12/2009 | 02:13
2
שם (אם בא לכם לחשוף : ראם.
מיקום בארץ: אזור ירושלים
כמה שנים אתם גולשים בפורום: 7 שנים
אופנוע נוכחי ורצוי גם תמונה שלכם עם האופנוע: :CBR1000RR 2006 מעניין אבל אין לי תמונה איתו אז הנה עם שניים מבנותיי
אילו אופנועים היו בבעלותכם עד היום: אנפילד בולט, סוזוקי GSX400, סוזוקי GSF750, קוואסאקי GPZ750R, ZX10, סופר טנרה XTZ750.
כמה שנים אתם רוכבים: 18
למה בעצם אופנוע? קראתי בלונלי פלאנט שניתן לטייל על אופנוע בהודו, הצצתי ונפגעתי קשות.
מה יגרום לכם לרדת מאופנועים? פרקינסון.
מה לדעתם ניתן לעשות כדי לשפר את מצבו של הענף בארץ? המשך המאבק להוזלת העלויות הקבועות על אופנועים – ביטוחים וכן הורדת מחיריהם עקב המס הנגבה על חדשים.

אופנועים >>
לצפיה ב-'שירשור ההיכרות'
שירשור ההיכרות
08/12/2009 | 08:37
1
שם (אם בא לכם לחשוף): מיכאל
מיקום בארץ: שרון
כמה שנים אתם גולשים בפורום: 4
אופנוע נוכחי ורצוי גם תמונה שלכם עם האופנוע: FAZER 600
אילו אופנועים היו בבעלותכם עד היום:FAZER 600 ER-5
כמה שנים אתם רוכבים: 5
למה בעצם אופנוע? מה יגרום לכם לרדת מאופנועים? למה - הגשמת חלום, לא יודע - אולי הגיל
מה לדעתם ניתן לעשות כדי לשפר את מצבו של הענף בארץ? לובי פוליטי , שיפור ההתנהגות בכביש

אופנועים >>
לצפיה ב-'אחלה יוזמה'
אחלה יוזמה
08/12/2009 | 11:16
2
שם : ערן
מיקום בארץ: השרון
כמה שנים אתם גולשים בפורום: 4-5 (אבל מי סופר)
אופנוע נוכחי ורצוי גם תמונה שלכם עם האופנוע: R1000 שנת 2004
אילו אופנועים היו בבעלותכם עד היום: KLE, R750, ZX9R, TMAX
כמה שנים אתם רוכבים: 13
למה בעצם אופנוע? - זה היה אמור להתחיל בגיל 16 (החברים) - אבא שלי אמר לי שאין לו בעיה, הוא פשוט היה שורף את האופנוע...
אח"כ זה היה משיקולים פרקטיים - אני לא מחפש חניה בשום פנים ואופן. דירה באמצע ת"א ורכב לא הולכים ביחד...
היום - זה בנשמה !!!!
מה יגרום לכם לרדת מאופנועים? פעם חשבתי שתאונה (אישית או של חברים) - אבל גם זה לא.
האישה - אבל היא לא תעשה לי את זה....
רכב 4*4 מפנק + רכב ספורט מפנק + נערת ליווי מפנקת + חשבון בנק מפנק + אחוזה בארסוף = לא בטוח...
ומשהו בנימת התקופה האחרנה: למה אף אחד לא חשב חיובי עם ענתבי (הכלב המכוער) -
בואו נרכיב אותו על איזה מפלצת (מיצו מתנדב ?) - הוא יבין ב-45 שניות שאופנועים זה כיף (או זה או שנבטיח לו סיבוב חודשי בכביש הצפון)
ללמוד מחו"ל. מה זה המחירים האלה ? אני קורא מגזינים מחו"ל ובוכה כל פעם מחדש.
למה פה קונים אופנוע מרוטש שנת 2002 כשבחו"ל מעמידים באותו מחיר R1 עם ניילונים + שיפורים ?
למה אני צריך ללקק לאנשים שאני לא אוהב כדי שיביאו לי ציוד ?
אופנועים >>
לצפיה ב-'דידי 650 SM=כניראה שזה יהיה השם של האופנוע '
דידי 650 SM=כניראה שזה יהיה השם של האופנוע
08/12/2009 | 14:03
הבא אני שוקל לעלות על DR650 ולהפוך אותו ל"SM" וכמובן ליקרוא לו "דידי" סתם כי בא....

שם (אם בא לכם לחשוף):(אם בא לכם לדעת) אשר חברוני
מיקום בארץ:נהריה
כמה שנים אתם גולשים בפורום: התחלתי מ2002 תחת הניק "אשר DR650" עוד בזמן שלא היה לי מחשב והייתי גולש מהנייד...
אופנוע נוכחי ורצוי גם תמונה שלכם עם האופנוע:נוכחי אין כרגע לצערי
אילו אופנועים היו בבעלותכם עד היום: היה DR650 98 וDR25090 (דורית ל650 וזאביק הקטן יותר) היה גם ג'וי ריד 150 2002
כמה שנים אתם רוכבים: מ98 בערך
למה בעצם אופנוע? מה יגרום לכם לרדת מאופנועים? למה כן?... בגלל הרוח והריח ותחושת החופש ובשל הצורך להישאר מרוכז והחוויה והאדרנלין והשלווה וההוואי ובעצם בשל אותם דברים קטנים ומגנבים שיש מהאופנוע אבל קשה לי לבטא אותם במילים מה יוריד אותי מהאופנוע?! מה שגרם לי לרדת זה רק זה שאין לי כסף לקנות אחר עכשיו... כבר ביטלתי כמה דיטים "בטוחים"... כי הבחורה אמרה "זה או אני או האופנוע!" הבחירה לא הייתה קשה כלכך...
מה לדעתם ניתן לעשות כדי לשפר את מצבו של הענף בארץ? לשפר את הענף בארץ זה לעשות יותר תחריות ויותר אירועים גם למען הקהילה על מנת לצור אוירה חיובית כללית של כולם כלפנו לגרום לכך שגם אם יש מישהו שהשתולל על הכביש והכעיס מישהו היחס אליו יהיה כאל בודד שהתפרע ולא כאל חלק מציבור מופרע..
כמו כן אפשר להתחיל התנהל כמו רכבים על הכביש לצור בפועל עומסים יום יומיים לעשות ביטוחים פרטיים נגד פגיעות במקום הביטוחי חובה ובסך הכל המטה עושה עבודה בחסד ובחוכמה יתרה נקווה שדברים יסתדרו לטובה כבר מעכשיו

קצת יותר על עצמי למי שמעניין

אני עוסק ברפואה משלימה בעבר הייתי "אופנוען מאומן" עד שגידי פרדר יקירי התקשר וביקש שאחליף (למרות שתכלס הנקודה הייתה מ"אומן" על שם החברלך מברסלב באומן למרות שאני לא דתי אבל סתם מצא חן בעניי)
חלק גדול מהגולשים אני מכיר עוד מהתקופה שיצאנו להפגנות כל יום שישי מעזראלי לדולפינריום בתקופה שבעיקר רכבתי על קטנועים של השליחיות ובזמן שקניתי את הDR650 עד מהתקופה שצביקה עוד היה היושב הראש...
חוץ מיזה כייף מאד להיות חלק מהקבוצה הזאת של הרוכבים
המשך יום מגניב וקסום לכולם

אופנועים >>
לצפיה ב-'טוב נכנעתי, גם אני'
טוב נכנעתי, גם אני
08/12/2009 | 15:24
1
2
שם : דובי
מיקום בארץ: חדרה
כמה שנים אתם גולשים בפורום: 3
אופנוע נוכחי ורצוי גם תמונה שלכם עם האופנוע: R750 שנת 2008
אילו אופנועים היו בבעלותכם עד היום: GS500F
כמה שנים אתם רוכבים: 3, שנתיים על ה GS ושנה על ה R750. בלי להזכיר טוסטוס דרבי בגיל 16.
למה בעצם אופנוע? - באחת הנסיעות לעבודה מחדרה לתל אביב, בעודי דופק את הראש בהגה כשאני כרגיל תקוע בפקק, החלטתי להגשים חלום ילדות וגם לצאת מהפקקים. באותו יום בצהריים כבר הייתי בפרפר וקניתי את ה GS האחרון בארץ. מאז אני מכור.
מה יגרום לכם לרדת מאופנועים? כנראה תאונה, אבל בינתיים טאץ'-ווד אני בסדר.

אופנועים >>
לצפיה ב-'אז למה לחכות לתאונה? תרד עכשיו...'
אז למה לחכות לתאונה? תרד עכשיו...
08/12/2009 | 15:56
1
לצפיה ב-'היכרות לפי התמונה יש כמה שמכירים'
היכרות לפי התמונה יש כמה שמכירים
08/12/2009 | 16:55
3
שם (אם בא לכם לחשוף): ברקאי (כמו הכינוי שלי בפורום CRETH )
מיקום בארץ: צפון (איזור עפולה)
כמה שנים אתם גולשים בפורום: 3 שנים
אופנוע נוכחי ורצוי גם תמונה שלכם עם האופנוע: KLE ירוק
כמה שנים אתם רוכבים: חוקית 4 שנים
למה בעצם אופנוע? מה יגרום לכם לרדת מאופנועים? מכור, מסניף כל יום, רק העלות והבריאות יורידו אותי
ומשהו בנימת התקופה האחרנה: תנו לרכב בשקט ובמחיר הוגן
אופנועים >>
לצפיה ב-'תורי '
תורי
08/12/2009 | 17:18
4
9
סרגיי
28
4-5 שנים בפורום
אופנוע - פרוייקט R1 רוצחתתת!!!11
רוכב 9 שנים

למה אופנוע - חיים רק פעם אחת.
מה יגרום לי לרדת מאופנועים - ברגע שלא אצליח להניף את הרגל מעל המושב , אדע שזה הזמן.
מה ניתן לעשות כדי לשפר את מצב הענף בארץ - להחליף את כל האוכלוסיה .
אופנועים >>
לצפיה ב-'תמונה מהממת!'
תמונה מהממת!
08/12/2009 | 17:44
3
3
פוטושוף?
אופנועים >>
לצפיה ב-'HDR'
HDR
08/12/2009 | 18:05
2
4
לצפיה ב-'סריוז'ה אתה רוצה לדבר בסיסמאות?'
סריוז'ה אתה רוצה לדבר בסיסמאות?
08/12/2009 | 19:14
1
5
לצפיה ב-'ארשום מדריך יותר מאוחר'
ארשום מדריך יותר מאוחר
08/12/2009 | 20:33
4
לצפיה ב-'גמני'
גמני
08/12/2009 | 16:13
2
שםמיס. אמא לפעמים קוראת לי הילה
גיל 33 וצפונה (אני מרגישה מעלה את ממוצע הגילאים פה באופן דרסטי)
מיקום בארץעיר הקודש, תל-אביב
כמה שנים אתם גולשים בפורוםאפס נקודה כלום. גמני מנספחי המאבק
אופנוע נוכחי ורצוי גם תמונה שלכם עם האופנועאסור לדבר על זה בפורום הנוכחי, בטח שלא להעלות תמונות
אילו אופנועים היו בבעלותכם עד היום ראה תשובה קודמת
כמה שנים אתם רוכבים3 ואני לא ממש רואה את הסוף
למה בעצם אופנוע? מה יגרום לכם לרדת מאופנועים?התחיל בגלל כסף, נמשך בגלל החניה ונגרר לאהבה ענקית. חוצמזה, אותי לא מורידים. לא מאופנוע ולא על אופנוע
ומשהו בנימת התקופה האחרנה (מותר לקלל את הגשם?)
מה לדעתם ניתן לעשות כדי לשפר את מצבו של הענף בארץמה ז'תומרת? לעבור לחו"ל!
אופנועים >>

הודעות אחרונות

21:05 | 13.09.19 נמלה עוקצת
10:37 | 05.09.19 אוהבותה
14:40 | 14.08.19 TS250X1
08:00 | 31.07.19 יהודה אל
07:58 | 31.07.19 יהודה אל
14:01 | 24.07.19 alikoneamn
00:11 | 28.06.19 יהודה אל
14:29 | 22.06.19 דוש שבילים
07:20 | 11.06.19 כRובי
07:12 | 06.06.19 Nim27
23:06 | 21.05.19 hagi1934

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ