דחוף להערב, אופנועים גדולים

ofir_y

New member
לא נראה לי שהבנת.

הגעתי בדקה "איחור", לא היה אף אחד במיקום שנקבע. חבל...

iec

New member
חג'בי!לא הודעת לכולם שזה בסוף לא במצפה רמון??

ofir_y

New member
אני די בטוח. חבל שאין טלפונים/עם מי לדבר

ניסיתי להתקשר למיצו, אבל אולי המספר לא מעודכן. קיצר... פעם הבאה.

Bandit On Fire

New member
שתפו את פשוטי העם ../images/Emo46.gif

אני לא הולך לישון עד שאני לא מבין מה היה ואיך היה למרות שאני מת מעייפות

מיצו

New member
../images/Emo41.gifאושפיזין לא רצויים בסוכת שר התחבורה../images/Emo41.gif

הערב, א' של חוה"מ סוכות, עלו כ- 40 רוכבים, גברים ונשים כאחד, על אופנועיהם וקטנועיהם ורכבו יחד לעבר ביתו של שר התחבורה שאירח חברים ופעילי ליכוד בסוכתו. הרוכבים נכנסו באין מפריע לישוב בו מתגורר השר ורכבו דרך הרחובות עד לאזור בו עמדו אנשים והמתינו בתור להיכנס לסוכת השר. אנשי אבטחת האישים של השר הופתעו לגלות את הרוכבים מגיעים למקום, אבל לאחר שיחה קצרה ולבבית עם מובילי הרוכבים הובהר לכל הצדדים כי פניהם לשלום וכי לא עולה על דעתם ליצור מהומה. גם השוטרים הפנסיונרים שהוזעקו למקום נותרו ללא עבודה. האופנועים והקטנועים הוחנו בצורה מסודרת לצידי הכביש. הרוכבים ניגשו לאחד מאנשיו של השר שהיה עסוק בקבלת הפנים וביקשו להיכנס גם הם אל האירוע, אך למרות תחינותיהם פניהם הושבו ריקם. התירוץ אותו שמעו שוב ושוב מפי עוזרי השר היה כי מדובר באירוע סגור וכי הם לא הוזמנו אליו. הרוכבים ביקשו לשלוח נציגה אחת פנימה כדי למסור מכתב באופן אישי לידי השר, אבל גם לזה לא ניתן להם האישור. בנתיים היו שאר הרוכבים והרוכבות עסוקים בחלוקת חומר הסברה לאורחים והמכובדים שהגיעו לאירוע, ונתקלו לרוב באהדה מופגנת מצד המוזמנים, אם כי היו מספר מוזמנים שטרחו להביע בקול רם את דעתם על כך שהביטוח צריך "לעלות פי 4 ממה שהוא היום", כך לדברי אחד מהם. דרך הרוכבים עברו גם מספר חברי כנסת, ביניהם היה גם ח"כ אופיר אקוניס שהתעכב משך דקות רבות, הביע תמיכתו במאבק הרוכבים ולחץ ידיהם. הרוכבים חיזקו את ידו של ח"כ אקוניס והודו לו על תמיכתו החשובה. דובר השר ישראל כץ שהבטיח מספר פעמים לצאת אל הרוכבים לא עמד בהבטחתו, וכך, כעבור כשעה, פנו הרוכבים לאחור, עלו על האופנועים והקטנועים שלהם, ויצאו בדרכם החוצה מן הישוב. אין ספק, החג הזה ישנם אושפיזין שלא מוזמנים לסוכתו של השר. מיצו

M O R M

New member
../images/Emo45.gif כבוד למארגנים , אחלה רעיון

אחלה ביצוע ותירגול זימון מעולה. וגם... כמה נחמדים.כמה מנומסים , פשוט מתוקים. פעם הבאה תקרא לי שאגיע !!

מיצו

New member
וכמובן תודה לכל מי שהגיע לקריאה!

זה לא מובן מאליו שיש אנשים שמוכנים לצאת מהבית בערב ולעשות מעשה. כל הכבוד, וכל הכבוד לדינה המארגנת של כל זה!

daneella

New member
עם כל הלב!

נהנתי מכל רגע... :) (חוץ מהרגע שבו הבנתי ששוב זורקים עלינו $^$%^% והבטחה אישית אלי בשיחה טלפונית עם דובר השר גם כן שווה ל^%&^%&^*) דינה

מיצו

New member
ח"כ אופיר אקוניס, יו"ר ועדת הכלכלה

מביע את תמיכתו במאבק הרוכבים!

למעלה