לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2890028,900 עוקבים אודות עסקים

פורום אופנועים

ברוכים הבאים לקהילת האופנוענים של תפוז! בין אם אתם רוכבים על "חרגולים" עצבניים בשטח, מלחכים אספלט עם הסליידרים בכבישים רחוקים, מתניידים ביעילות עם הקטנוע בעיר או ממרקים ניקלים אחת ליום ומגהצים את הפרנזים לפני הטיול... לכם ולכל מי שהאהבה והטירוף למוטוריקה בכלל ולכלים דו גלגליים בפרט זורמת אצלו בוורידים, ל-כווולכם מיועד מקום המפלט העונה לשם "פורום האופנועים של תפוז"!

גולשי ומנהלי הפורום ישמחו לארח אתכם בצל עצי התפוז של הפרדס כיאה לאחווה האופנוענית ולחויה המשותפת לכולנו. 

אז מה עושים כאן? כאן תוכלו להעלות כל שאלה בנושא יקיר לבכם או משאת נפשכם: לתת טיפ לרוכבים חדשים, להתלונן על מפגעי מע``צ ומשטרת התנועה (או להחמיא! גם זה יכול לקרות!), לתכנן או להמליץ על טיולים, להתלונן, להחמיא או לשאול על בתי עסק, בעיות מנוע/אביזרים/חלקים לשאול ולענות, מה שתרצו.

בכותרת האפורה שבראש הפורום, תוכלו למצוא קישורים לכתבות, מאמרים, מבחנים, השוואות והמלצות על אופנועים (כמובן..) מומלץ לקרוא את "כללי הגלישה בפורום" אשר מופיעים ב"מאמרי הפורום" לפני תחילת הגלישה.

מעט היסטוריה: 
פורום האופנועים של תפוז הוקם ביוני של שנת 2000 הפך להיות ביתה החדש של קהילת האופנועים שהייתה ב- IOL (ואשר עברה לזמן קצר למערכת הפורומים של וואלה). כל חברי הקהילה עברו כאחד לתפוז, ומנהלה הראשון של הפורום - KLE - מסר את שרביט הניהול ל- כRובי, מנהלה המקורי של הקהילה עוד מימיה ב- IOL. 
בתחילת 2003 הצטרף COLT לניהול הפורום כדי להשתתף עם כRובי בתפעול הפורום ובניהולו. באותה הזדמנות נפרד צוות הניהול מ- MIKEE. 
כאשר כRובי קיבל הצעה לשמש כמנהל מותג KTM בישראל, נבחר R-יק למלא את התפקיד הקשה.
במהלך שנת 2004 נכנס 45degrees לניהול הפורום, וזמן קצר לאחר מכן עזב COLT ואל הצוות הצטרף MAX D. 
בשנה לאחר מכן התייצב צוות הניהול ועמד על 3 מנהלים - TYGGER, MAX ועוד אחד שביקש למחוק את שמו מהיסטורית הנהלת הפורום. 
בחודשים האחרונים של 2007 התחלפו 3 המנהלים בצוות אחר המונה את מיצו, yarivos ו- LoneRider, וביחד קבעו סטנדרטים חדשים לניהול וכן הרימו את שני מפגשי האופנוענים הגדולים שהיו בישראל מאז ומתמיד - לטרון 2007 ו- 2008.
אחרי פרישתם של yarivos ו-LoneRider מהניהול. הצטרפו hajbi ו- Pumi לצוות המנהלים. 
בהנהגתם של מנהלי הפורום, פורום האופנועים בתפוז היווה את אחד מהגורמים המשמעותיים ביותר במטה המאבק לביטוח חובה הוגן, מאבק שהחל בסוף 2009 כשבשיאו אירגן מטה המאבק את ההפגנה הגדולה ביותר שידע עולם הדו"ג בישראל, הפגנת ה- 15 בנובמבר 2009, הידועה גם בכינוייה "תל אביב עומדת".
בתחילת שנת 2011 פרש Pumi והחליף אותו avi elbaz, ואל צמד הניהול הצטרפה גם הגולשת gamgam. אחרי פרישתו של אבי הצטרף לצוות עופר רונן Vstrom וגם הוא פרש באמצע 2015.

לסיכום: כולם פה ישמחו תמיד לעזור, לתמוך, לצחוק, לשאול ולהתעניין בכל מה שיש לך לומר על דו-גלגליים. אנחנו בטוחים שתהנו. בברכת רכיבה מהירה ובטוחה! (החיים קצרים-תנו בגז!)

עשרת הדיברות לגולש ברשת (מתוך פורום התמכרות לאינטרנט בתפוז): 1. זכור את האנושיות, עמוד על שלך אך אל תעשה לחברך מה ששנוא עליך. 2. הצמד לנורמות ההתנהגות החלות בחיי המציאות. 3. דע היכן אתה נמצא במרחב הוירטואלי. 4. כבד את זמנם ורוחב הפס של האחרים. 5. תראה יפה ברשת. 6. חלק את הידע והמומחיות שלך ברשת, למען עולם טוב יותר. 7. שמור את המלחמות הרגש תחת בקרה. 8. כבד את פרטיותם של האחרים. 9. אל תנצל לרעה את הכח שלך. 10. היה סלחן כלפי טעויות הזולת.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אופנועים

ברוכים הבאים לקהילת האופנוענים של תפוז! בין אם אתם רוכבים על "חרגולים" עצבניים בשטח, מלחכים אספלט עם הסליידרים בכבישים רחוקים, מתניידים ביעילות עם הקטנוע בעיר או ממרקים ניקלים אחת ליום ומגהצים את הפרנזים לפני הטיול... לכם ולכל מי שהאהבה והטירוף למוטוריקה בכלל ולכלים דו גלגליים בפרט זורמת אצלו בוורידים, ל-כווולכם מיועד מקום המפלט העונה לשם "פורום האופנועים של תפוז"!

גולשי ומנהלי הפורום ישמחו לארח אתכם בצל עצי התפוז של הפרדס כיאה לאחווה האופנוענית ולחויה המשותפת לכולנו. 

אז מה עושים כאן? כאן תוכלו להעלות כל שאלה בנושא יקיר לבכם או משאת נפשכם: לתת טיפ לרוכבים חדשים, להתלונן על מפגעי מע``צ ומשטרת התנועה (או להחמיא! גם זה יכול לקרות!), לתכנן או להמליץ על טיולים, להתלונן, להחמיא או לשאול על בתי עסק, בעיות מנוע/אביזרים/חלקים לשאול ולענות, מה שתרצו.

בכותרת האפורה שבראש הפורום, תוכלו למצוא קישורים לכתבות, מאמרים, מבחנים, השוואות והמלצות על אופנועים (כמובן..) מומלץ לקרוא את "כללי הגלישה בפורום" אשר מופיעים ב"מאמרי הפורום" לפני תחילת הגלישה.

מעט היסטוריה: 
פורום האופנועים של תפוז הוקם ביוני של שנת 2000 הפך להיות ביתה החדש של קהילת האופנועים שהייתה ב- IOL (ואשר עברה לזמן קצר למערכת הפורומים של וואלה). כל חברי הקהילה עברו כאחד לתפוז, ומנהלה הראשון של הפורום - KLE - מסר את שרביט הניהול ל- כRובי, מנהלה המקורי של הקהילה עוד מימיה ב- IOL. 
בתחילת 2003 הצטרף COLT לניהול הפורום כדי להשתתף עם כRובי בתפעול הפורום ובניהולו. באותה הזדמנות נפרד צוות הניהול מ- MIKEE. 
כאשר כRובי קיבל הצעה לשמש כמנהל מותג KTM בישראל, נבחר R-יק למלא את התפקיד הקשה.
במהלך שנת 2004 נכנס 45degrees לניהול הפורום, וזמן קצר לאחר מכן עזב COLT ואל הצוות הצטרף MAX D. 
בשנה לאחר מכן התייצב צוות הניהול ועמד על 3 מנהלים - TYGGER, MAX ועוד אחד שביקש למחוק את שמו מהיסטורית הנהלת הפורום. 
בחודשים האחרונים של 2007 התחלפו 3 המנהלים בצוות אחר המונה את מיצו, yarivos ו- LoneRider, וביחד קבעו סטנדרטים חדשים לניהול וכן הרימו את שני מפגשי האופנוענים הגדולים שהיו בישראל מאז ומתמיד - לטרון 2007 ו- 2008.
אחרי פרישתם של yarivos ו-LoneRider מהניהול. הצטרפו hajbi ו- Pumi לצוות המנהלים. 
בהנהגתם של מנהלי הפורום, פורום האופנועים בתפוז היווה את אחד מהגורמים המשמעותיים ביותר במטה המאבק לביטוח חובה הוגן, מאבק שהחל בסוף 2009 כשבשיאו אירגן מטה המאבק את ההפגנה הגדולה ביותר שידע עולם הדו"ג בישראל, הפגנת ה- 15 בנובמבר 2009, הידועה גם בכינוייה "תל אביב עומדת".
בתחילת שנת 2011 פרש Pumi והחליף אותו avi elbaz, ואל צמד הניהול הצטרפה גם הגולשת gamgam. אחרי פרישתו של אבי הצטרף לצוות עופר רונן Vstrom וגם הוא פרש באמצע 2015.

לסיכום: כולם פה ישמחו תמיד לעזור, לתמוך, לצחוק, לשאול ולהתעניין בכל מה שיש לך לומר על דו-גלגליים. אנחנו בטוחים שתהנו. בברכת רכיבה מהירה ובטוחה! (החיים קצרים-תנו בגז!)

עשרת הדיברות לגולש ברשת (מתוך פורום התמכרות לאינטרנט בתפוז): 1. זכור את האנושיות, עמוד על שלך אך אל תעשה לחברך מה ששנוא עליך. 2. הצמד לנורמות ההתנהגות החלות בחיי המציאות. 3. דע היכן אתה נמצא במרחב הוירטואלי. 4. כבד את זמנם ורוחב הפס של האחרים. 5. תראה יפה ברשת. 6. חלק את הידע והמומחיות שלך ברשת, למען עולם טוב יותר. 7. שמור את המלחמות הרגש תחת בקרה. 8. כבד את פרטיותם של האחרים. 9. אל תנצל לרעה את הכח שלך. 10. היה סלחן כלפי טעויות הזולת.

לצפיה ב-' דחוף להערב, אופנועים גדולים '
דחוף להערב, אופנועים גדולים
04/10/2009 | 10:53
48
4
יש מצב להפעלה ייחודית סטייל "הסיירת" להיום בערב.

צריך בעלי אופנועים או קטנועים שמסוגלים לעבור מרחק בין עירוני.

השעה המדוברת לפעולה - ערב מוקדם.

המרחק המדובר - ברדיוס של כ- 50 ק"מ מת"א.

לא יכול לתת פרטים נוספים.

צריך כמה שיותר אנשים.

נא לפנות במסרים מהרגע ועד לא יאוחר מהשעה 15:15. אחרי זה לא אוכל לענות למסרים יותר.

במידה ויצא לפועל (וזה כאמור עדיין לא בטוח) תצא הודעה מסודרת לכל מי שהתנדב.

מרגע שיוחלט על מתן אור ירוק לפעולה, מדובר בקריאה של שעתיים לפני. כלומר צריך להיות בהיכון.

הפעולה תמשך יחסית זמן קצר, ולא לתוך הלילה.

לא מדובר בשום דבר לא חוקי או בעל אופי פלילי.

הפעולה, אם תצא, תזכה לחשיפה.

כאמור - נא לשלוח מסר הכולל שם, מייל, סלולרי, סוג אופנוע. לא יכול לענות למסרים מאנשים שלא מוכרים לי אישית. במסר התשובה תקבלו אישור להרשמה ומעט מידע נוסף. כל המידע יימסר רק מרגע שהוחלט על מתן אור ירוק, וכאמור, מדובר על שעתיים לקריאה.
אופנועים >>
לצפיה ב-'לגבי מי שרשום ל"סיירת"'
לגבי מי שרשום ל"סיירת"
04/10/2009 | 10:56
1
מי שמעוניין להגיע לפעולה הספציפית הזו מתבקש לשלוח מסר מחדש כדי שלא אפנה סתם לעשרות רבות של אנשים.
אופנועים >>
לצפיה ב-'ועוד דבר'
ועוד דבר
04/10/2009 | 10:59
הפעולה עצמה תמשך זמן קצר יחסית, אבל בגלל טווח הרכיבה, אני יכול לקבל רק אופנועים וקטנועים שמסוגלים לגמוא מרחק שכזה בזמן סביר.

ואם לא הייתי ברור - עדיין אין אור ירוק להפעלה, ומי שמתנדב צריך להיות זמין לקריאה של כשעתיים קודם.

יאללה מסרים.
אופנועים >>
לצפיה ב-'מיצו אני איתך ..אשמח להצטרף ..:)'
מיצו אני איתך ..אשמח להצטרף ..:)
04/10/2009 | 14:19
1
3
לצפיה ב-'מסרים...'
מסרים...
04/10/2009 | 14:23
1
לצפיה ב-'הרשימה סגורה, אבל אם יש מישהו'
הרשימה סגורה, אבל אם יש מישהו
04/10/2009 | 15:19
2
שיצרתי איתו קשר וטרם הספיק לענות לי, אנא שלחו מסר לאחד משני המנהלים האחרים, הם ימסרו לכם מידע לאחר זיהוי.

אני יוצא, כל מי שקיבל ממני אימות יודע למה להמתין, וכשזה יגיע, יפעל לפי ההנחיות שנאמרו לו.

אופנועים >>
לצפיה ב-'לא יכולתי היום'
לא יכולתי היום
04/10/2009 | 15:43
אבל אני אשמח לשמוע מה היה
אופנועים >>
לצפיה ב-'אפשר עדיין להצטרף'
אפשר עדיין להצטרף
04/10/2009 | 15:44
במסרים בלבד
אופנועים >>
לצפיה ב-'מיצו - קיד מגיע'
מיצו - קיד מגיע
04/10/2009 | 15:42
עוקב כאן אחרי שעה ומקום מפגש.
KLE500
0549904237
קיד.
אופנועים >>
לצפיה ב-'תגובה ל-"אופנועים גשולים"'
תגובה ל-"אופנועים גשולים"
04/10/2009 | 15:47
1
אני מחיפה, עם גרנד דינק 250  אני יכול לעזור לך איך שהוא או שזה לא מספיק גדול בשבילך?
אופנועים >>
לצפיה ב-'גרנד דינק הוא מצויין אבל לא הפעם'
גרנד דינק הוא מצויין אבל לא הפעם
04/10/2009 | 17:52
4
לצפיה ב-'אם יורשה לי לנחש ????'
אם יורשה לי לנחש ????
04/10/2009 | 16:29
כנראה שסופסוף מתחילים עם מה שהרבה כותבים כאן מזמן.
אופנועים >>
לצפיה ב-'האחרונים שפנו אליי היו אמורים לקבל מסר'
האחרונים שפנו אליי היו אמורים לקבל מסר
04/10/2009 | 16:54
7
מי שלא קיבל שישלח אליי מסר בדחיפות
אופנועים >>
לצפיה ב-' הודעה לסיירת '
הודעה לסיירת
04/10/2009 | 17:01
6
לטלטל את הלולב ב - 19:15.
אופנועים >>
לצפיה ב-'כמו כן, הרשימה סגורה'
כמו כן, הרשימה סגורה
04/10/2009 | 17:02
מי שרוצה להצטרף החל מעכשיו עליו להתקשר לאחד המנהלים שהוא מכיר אישית.
אופנועים >>
לצפיה ב-'נא לשלוח לי מסר לאישור קבלת הודעה'
נא לשלוח לי מסר לאישור קבלת הודעה
04/10/2009 | 17:14
1
לצפיה ב-'לא מספיק ברור. פתח הודעה בשרשור חדש'
לא מספיק ברור. פתח הודעה בשרשור חדש
04/10/2009 | 17:34
1
הרבה מסתכלים כמוני על העמוד הראשי של תפוז ולא ישימו לב להודעה הזאת
אופנועים >>
לצפיה ב-'קבלת אישורי השתתפות כבר כמעט מכולם'
קבלת אישורי השתתפות כבר כמעט מכולם
04/10/2009 | 17:40
אני מניח שגם אתה מאשר.
ולשאר, יאללה
אופנועים >>
לצפיה ב-'אפשר ורצוי להביא מצלמות'
אפשר ורצוי להביא מצלמות
04/10/2009 | 17:52
3
לצפיה ב-' מחכה לאישור במסר מהאחרונים '
מחכה לאישור במסר מהאחרונים
04/10/2009 | 18:13
5
לצפיה ב-'יש אפשרות לקבל פרטים על ה"פעולה המיוחדת"??'
יש אפשרות לקבל פרטים על ה"פעולה המיוחדת"??
04/10/2009 | 20:30
10
1
לצפיה ב-'הפעילות הסתיימה'
הפעילות הסתיימה
04/10/2009 | 21:28
9
בקרוב תמונות ורשמים
אופנועים >>
לצפיה ב-'ואולי הסבר, איפה הייתם ב-19:16??'
ואולי הסבר, איפה הייתם ב-19:16??
04/10/2009 | 21:37
7
5
לצפיה ב-'סיקור ייצא בהמשך'
סיקור ייצא בהמשך
04/10/2009 | 21:44
6
1
לצפיה ב-'לא נראה לי שהבנת.'
לא נראה לי שהבנת.
04/10/2009 | 21:48
5
הגעתי בדקה "איחור", לא היה אף אחד במיקום שנקבע. חבל...
אופנועים >>
לצפיה ב-'הגזמת'
הגזמת
04/10/2009 | 21:49
3
יצאנו ב- 19:30 בערך. אתה בטוח שהגעת למקום הנכון?
אופנועים >>
לצפיה ב-'חג'בי!לא הודעת לכולם שזה בסוף לא במצפה רמון??'
חג'בי!לא הודעת לכולם שזה בסוף לא במצפה רמון??
04/10/2009 | 21:59
לצפיה ב-'אני די בטוח. חבל שאין טלפונים/עם מי לדבר'
אני די בטוח. חבל שאין טלפונים/עם מי לדבר
04/10/2009 | 22:02
1
ניסיתי להתקשר למיצו, אבל אולי המספר לא מעודכן. קיצר... פעם הבאה.
אופנועים >>
לצפיה ב-'לא נורא'
לא נורא
04/10/2009 | 22:04
2
לצפיה ב-'עדיין היינו שם...'
עדיין היינו שם...
04/10/2009 | 22:31
3
לצפיה ב-'שתפו את פשוטי העם '
שתפו את פשוטי העם
04/10/2009 | 22:26

אני לא הולך לישון עד שאני לא מבין מה היה ואיך היה
למרות שאני מת מעייפות
אופנועים >>
לצפיה ב-'אושפיזין לא רצויים בסוכת שר התחבורה'
אושפיזין לא רצויים בסוכת שר התחבורה
<< ההודעה הנוכחית
04/10/2009 | 22:44
15
7
הערב, א' של חוה"מ סוכות, עלו כ- 40 רוכבים, גברים ונשים כאחד, על אופנועיהם וקטנועיהם ורכבו יחד לעבר ביתו של שר התחבורה שאירח חברים ופעילי ליכוד בסוכתו.

הרוכבים נכנסו באין מפריע לישוב בו מתגורר השר ורכבו דרך הרחובות עד לאזור בו עמדו אנשים והמתינו בתור להיכנס לסוכת השר.

אנשי אבטחת האישים של השר הופתעו לגלות את הרוכבים מגיעים למקום, אבל לאחר שיחה קצרה ולבבית עם מובילי הרוכבים הובהר לכל הצדדים כי פניהם לשלום וכי לא עולה על דעתם ליצור מהומה. גם השוטרים הפנסיונרים שהוזעקו למקום נותרו ללא עבודה. האופנועים והקטנועים הוחנו בצורה מסודרת לצידי הכביש.

הרוכבים ניגשו לאחד מאנשיו של השר שהיה עסוק בקבלת הפנים וביקשו להיכנס גם הם אל האירוע, אך למרות תחינותיהם פניהם הושבו ריקם. התירוץ אותו שמעו שוב ושוב מפי עוזרי השר היה כי מדובר באירוע סגור וכי הם לא הוזמנו אליו. הרוכבים ביקשו לשלוח נציגה אחת פנימה כדי למסור מכתב באופן אישי לידי השר, אבל גם לזה לא ניתן להם האישור.

בנתיים היו שאר הרוכבים והרוכבות עסוקים בחלוקת חומר הסברה לאורחים והמכובדים שהגיעו לאירוע, ונתקלו לרוב באהדה מופגנת מצד המוזמנים, אם כי היו מספר מוזמנים שטרחו להביע בקול רם את דעתם על כך שהביטוח צריך "לעלות פי 4 ממה שהוא היום", כך לדברי אחד מהם.

דרך הרוכבים עברו גם מספר חברי כנסת, ביניהם היה גם ח"כ אופיר אקוניס שהתעכב משך דקות רבות, הביע תמיכתו במאבק הרוכבים ולחץ ידיהם. הרוכבים חיזקו את ידו של ח"כ אקוניס והודו לו על תמיכתו החשובה.

דובר השר ישראל כץ שהבטיח מספר פעמים לצאת אל הרוכבים לא עמד בהבטחתו, וכך, כעבור כשעה, פנו הרוכבים לאחור, עלו על האופנועים והקטנועים שלהם, ויצאו בדרכם החוצה מן הישוב.

אין ספק, החג הזה ישנם אושפיזין שלא מוזמנים לסוכתו של השר.

מיצו

אופנועים >>
לצפיה ב-'כל הכבוד!!'
כל הכבוד!!
04/10/2009 | 22:56
בטח ההתאספות הפכה לשיחת הסוכה
אופנועים >>
לצפיה ב-'קצת תמונות'
קצת תמונות
04/10/2009 | 23:00
1
לצפיה ב-' כבוד למארגנים , אחלה רעיון'
כבוד למארגנים , אחלה רעיון
04/10/2009 | 23:01
אחלה ביצוע ותירגול זימון מעולה.

וגם...

כמה נחמדים.כמה מנומסים , פשוט מתוקים.

פעם הבאה תקרא לי שאגיע !!

אופנועים >>
לצפיה ב-'שמייח בסוכה'
שמייח בסוכה
04/10/2009 | 23:02
עם כל העסקנים והעסקניות.
אופנועים >>
לצפיה ב-'וכמובן תודה לכל מי שהגיע לקריאה!'
וכמובן תודה לכל מי שהגיע לקריאה!
04/10/2009 | 23:10
1
זה לא מובן מאליו שיש אנשים שמוכנים לצאת מהבית בערב ולעשות מעשה. כל הכבוד, וכל הכבוד לדינה המארגנת של כל זה!
אופנועים >>
לצפיה ב-'עם כל הלב!'
עם כל הלב!
05/10/2009 | 00:11
נהנתי מכל רגע...
:)
(חוץ מהרגע שבו הבנתי ששוב זורקים עלינו $^$%^% והבטחה אישית אלי בשיחה טלפונית עם דובר השר גם כן שווה ל^%&^%&^*)

דינה
אופנועים >>
לצפיה ב-'ח"כ אופיר אקוניס, יו"ר ועדת הכלכלה'
ח"כ אופיר אקוניס, יו"ר ועדת הכלכלה
04/10/2009 | 23:17
1
מביע את תמיכתו במאבק הרוכבים!
אופנועים >>
לצפיה ב-'חזק!'
חזק!
05/10/2009 | 09:06
2
לצפיה ב-'כל הכבוד ..'
כל הכבוד ..
04/10/2009 | 23:17
1
לצפיה ב-' כל הכבוד, באמת פעולה יפה וסמלית. '
כל הכבוד, באמת פעולה יפה וסמלית.
05/10/2009 | 00:22
יש מקומות להחמרה של המאבק, זה המקום בו פעולה עדינה ומנומסת יש לה משקל רב ואני מקווה שיהיה גם הד תקשורתי ראוי. כל כבוד שוב ליוזמי הפעולה והמשתתפים.
אופנועים >>
לצפיה ב-' כל הכבוד!'
כל הכבוד!
05/10/2009 | 01:33
3
לצפיה ב-'בסך הכל היה נחמד....'
בסך הכל היה נחמד....
05/10/2009 | 02:07
1
אבל חברה שימו לב כיצד אתם מסבירים את עצמיכם ויוצרים סמפטיה למצבינו. ראשית אין טעם להתנצל על כך שבחרנו באופנוע כדי להתנייד , וכדרך חיים . אנו אופנוענים ואל לנו למרות המפקח האידיוט על הביטוח להתבייש על כך גם אם יש לנו אופנוע כבד או קטנוע 50 סמ"ק. אין צורך להתנצח או להתווכח מול העומד מולכם אלה פשוט בצורה הפשוטה ביותר להציג את עצמיכם ושאתם בשנה הבאה תאלצו לשלם משכורת חודשית ואף יותר רק לביטוח חובה.
המחישו כי אתם אנשים נורמלים מן הישוב , שאינכם עבריינים או מבקשי רעה של אף שוכן כביש אחר , בסך הכל אנשים נורמלים המבקשים להשתמש בכביש כאחד האדם , וכי מבקשים לשלול מכם זכות זו. אין טעם להתלהם כמו שמספר אנשים עשו היום כי הדרך שלנו צודקת , דברי חכמים בנחת נשמעים , דרכינו היא הצודקת ורוב הציבור המוחלט תומך בנו . המתלהמים היחידים נגדינו היום היו זוג ערסים שגם הם התלהמו לאחר שהתנפל עליהם מישהו.
הסברה נכונה זה שם העניין , אנא מכם הציגו את עצמיכם ראשית ואז אימרו את הסכום שאתם הולכים לשלם לביטוח החובה בשנה הקרובה , זה פשוט יעשה את העבודה.
נציג השר , הסמרטוט שכן יצא אלינו , לאחר שהצגתי את עצמי כך טען שמעולם לא קבענו פגישה עם שר התחבורה, וחבל כי הורסים לו את האירוע ,ושזה בכלל אשמת משרד האוצר, ואף הציע לשלוח בקשה מסודרת לפגישה ואז כן נענה ושהשר אף ישמח לפגוש אותנו, בת השר אף היא הביע סימפטיה למצבינו.
שיהיה לנו רוב הצלחה כי דרך ארוכה לפנינו.
בנוסף הבנתי כי נכנס לאירוע נציג רוכב על 2 בשם אלי , אשמח אם מישהו יאשר או יכחיש.
אופנועים >>
לצפיה ב-'אלי הוזמן לארוע בלי קשר אלינו'
אלי הוזמן לארוע בלי קשר אלינו
05/10/2009 | 08:19
6
לצפיה ב-'מי צילם אתמול?'
מי צילם אתמול?
05/10/2009 | 09:27
1
אם יש תעלו
אופנועים >>
לצפיה ב-'המאבק בביטוח-אושפיזין לא רצויים.'
המאבק בביטוח-אושפיזין לא רצויים.
05/10/2009 | 09:25
לצפיה ב-'רוכבים יקרים - תודה!!!!'
רוכבים יקרים - תודה!!!!
05/10/2009 | 00:18
1
תודה שהתנהגתם למופת
תודה שהקשבתם
תודה ששיתפתם פעולה

כיף לדעת שאני חלק מאוכלוסיה מתוחכמת, בוגרת ועומדת על שלה.

ומעל לכל תודה לבעלי היקר שבזכותו אני יכולה לקחת חלק.
אופנועים >>
לצפיה ב-'תמיד איתך!'
תמיד איתך!
05/10/2009 | 06:28
1

הודעות אחרונות

11:26 | 02.02.19 ינקו יוסי
06:48 | 01.02.19 wencohen
21:09 | 28.01.19 NikaPasternak
09:40 | 25.01.19 dordor102
08:48 | 22.01.19 NikaPasternak
15:54 | 11.01.19 כרמל המנשק
15:46 | 11.01.19 כרמל המנשק
15:21 | 27.12.18 tomer1818
21:55 | 16.12.18 שען חירש
16:15 | 13.12.18 יהודה אל
06:04 | 25.11.18 יהודה אל
00:29 | 24.11.18 כRובי

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ