חזרה ממצדה ... מי כבר הגיע??

iec

New member
כן היה מגניב...כל בת-ים הייתה במצדה! ../images/Emo152.gif

StriX Starlight

New member
שיא סיבולת חדש: 10 שעות על דרוזי 400.

אבל עשינו את זה.
והיה שווה כל רגע... (כמעט)

Velar

New member
כל הכבוד, שמחתי להכירכם!

זאת היתה נסיעה דיי קשה, אני חושב שאיבדתי בערך 30% מיכולת השמיעה שלי בגלל הרוח והאגזוז... ואני מאמין שאני הייתי הTT היחיד במצדה, כבוד! שנה טובה וחג שמח מיכאל

רשמים ותודות

לי היתה זאת הפעם הראשונה במצדה עם תפוז אופנועים.לא פעם ראשונה במצדה וגם לא פעם ראשונה עם קבוצת רוכבים .אבל פעם ראשונה עם מסה כה אדירה של דו גלגלי .שילוב מעניין של קטנועים מעוטי הספק לצד ענקי הספק.ישן לצד חדש,צעיר לצד מבוגר,פלסטיקה מול ניקל ואת כולם מאחדת חווית הרכיבה. תודה למנהלי תפוז אופנועים על ההזמנה לקחת חלק במופע ומזכיר לכולם:זקוקים לכם במגוון פעילויות מחאה שמטה המאבק מארגן.אני פונה למשתתפים שיקחו חלק בפעילויות, להשמע להוראות המארגנים בכל פעילות ופעילות . שנה טובה עם ביטוח חובה הוגן ורכיבות בטוחות

iec

New member
הם "קיצרו" דרך ראש הנקרה ../images/Emo67.gif

10 שעות של דרוזי בתחת זה לומר ביי ביי לוועד הורים

StriX Starlight

New member
כרמיאל - מצדה - קרית ים על ממוצע של 90 ../images/Emo4.gif

אילוצים, אילוצים, אבל לא הייתה ולא תהיה מופרעת ומאגניבה כמו הקבוצה המוזרה שלנו: CB250, TT600, DRZ400, GS500.

רק תסבירי לי

איך, יצאתם בערך חצי שעה לפנינו. רכבתם על 443 (נכון?) אנחנו על 1. ואז עברתם מולנו בהתחברות לכביש 6. איך?

sagyrotem1

New member
סיקור ב TV של הרכיבה למצדה???

רכיבת הלילה למצדה??... לא ערוץ 10 ולא 22 ????... לאחר שראיתי את סדר הגודל של האירוע והכבוד שהרוויחו רוכבי הדו"ג ברכיבה הזו..... מוזר ודיי צורם שאין תיעוד/סיקור בTV.... אירוע חוויתי וכיף בסדר גודל המוני כזה ואין שום איזכור.... לא ברור ומוזר - יכול להיות שיש מגמה להסיט את התקשורת מהדו"ג - אולי בגלל מאבק הביטוח???? פרנואידי מידי???

kangal

New member
שמועות שהיה אמור להיות

כנראה לא מצאו טרמפ לכתבים
אבל לפחות היה תפוחים

StriX Starlight

New member
פג"ז משוחדים!

הם לא אנטי-אופנועים
אבל מה שנכון, נכון. הכתבה של פול גז הועלתה במהירות שיא והייתה דרך נהדרת לפתוח את הבוקר. מייצגת אמיתית וראויה. חבל שאין לה את כפתור הSHARE הידוע לשמצה.

jalaad

New member
קטעים איתך

איזה קטע, נתת קישור למה שאני כתבתי שם, ככה בקטנה, ו"השאלתי" את התמונה כאן ממישהו בתפוז.

למעלה