חזרה ממצדה ... מי כבר הגיע??

שחרול118

New member
כמעט 3 שעות נסיעה ברנו קנגו קופה... לא פשוט

אבל הגענו בשלום, הילד רענן ומאושר, אני מרוסק ותשוש, י"י היה אחלה, פורש לישון... תמונות? אין לי מושג מה יש ובאיזו איכות... נראה מאוחר יותר

®Hada

New member
היה פצצה ../images/Emo61.gif

כל הדרך דמיינתי שההגה שלי זה כידון

יוסיKLE

New member
היה מדהים (+ תמונות)

היה מדהים. כל-כך הרבה אופנועים שאפשר היה לצאת מהשיירה בכל תחנת דלק, ךלשתות קפה ולאכול משהו, וכשחוזרים למסלול עדיין נמצאים בשיירה. היה כיף בעיקר הרחצה בבוקר ביממלח. תודה למארגנים, תודה לאופנועים. תמונות עולות עכשיו

tik24

New member
אני כבר אחרי הקפה של הבוקר...../images/Emo42.gif

טוב....נתחיל בדוח נזק : ---------------------------- נשברה תושבת צופר (מהרעידות). נשבר הגב,התחת,והצוור (טוב צילינדר אחד מה אתם רוצים)
לא יצא לי להכיר חברים.אנשים חדשים. אבל היה שווה כל רגע בלי שינה כול רעידה קטנה את כווווווול החול,אבק,גזי אגזוז של הרבה אופנועים שאכלתי. זאת פעם ראשון שלי במצדה וברכיבה בקבוצה אני מאושר עד הגג. תודה תודה תודה. כמה טובנות : --------------- צילינדר אחד=שעת רכיבה אחת. R6 יותר מהיר ממני. R1 יותר מהיר מ R6. לדוקאטי יש רעש של 3 צילינדרים. הארלי הכי רועש. נ.ב ---- בס"ד בשנה הבאה במצדה בונו

M O R M

New member
../images/Emo45.gif כבוד למארגנים , כבוד לרוכבים אחלה ביצוע

בהחלט ביצוע מכובד ונאה של מסורת יפה. כולי תקוה לשמוע בסוף שכולם חזרו שלמים ובריאים.

mooshead

New member
היה מדהים !!

אני והחברה רכבנו מפ"ת , היה ארוע ממש מצויין הכל זרם סבבה .. היה ממש מדהים לראות כלכך הרבה אופנועים . לפעם הבאה אני אזכור להביא שמיכה ופק"ל קפה , מזל שיש אנשים טובים שהביאו לנו קפה !!!! הייתה נסיעה קצת מעייפת , החברה אפילו הצליחה להירדם כמה פעמים מאחורה בזמן רכיבה. .

orenvi

New member
היה מעולה....

זו פעם ראשונה שאני מגיע לטיול הזה והיה מדהים.

למעלה