עדכון נוסף ממטה המאבק

nex69

New member
../images/Emo45.gif"ענתבי די לחלוב אותנו...הנה לך תחליף!"

ERan500

New member
בהתחשב במראה של כמה מהרוכבים פה

נראה לי שזה דווקא יבריח את הכתבים....

vmisha

New member
מעניין שאחד המפגינים הוא גבר

(מחזיק את השלט מצד שמאל)

מנשה ש

New member
אותי זה לא מפתיע

שגברים יתמכו באופן מיידי בלא-משנה-מה נשים אלה יפגינו עבורו.

mushdubi

New member
../images/Emo45.gif קל"ב

מצד שני- השבוע כמעט ולא יצאתי מהמשרד
אז לא בטוח שאפילו יהיה לי זמן

תפסיק לבכות...

שום חברת ענק לא תתמוטט אם תצא מהמשרד לשעה וחצי-שעתיים... לכל העובדים באשר הם העבודה חשובה במיוחד בתקופה כלכלית כה לחוצה (ויש כאלה בלי משפחות ובלי עזרה שבשבילם העבודה היא ללחם ודיור כפשוטו) אבל לא הגיוני שנעבוד ונקרע את עצמנו כל החודש כדי שידין ענטיזי יגזור עלינו קופון שמנמן ונחמד... תבואו וזהו.. <<< G י ט ר י ס ט חושב שצריך להראות אחת ולתמיד לידין למי הביצים יותר גדולות >>>

iec

New member
אתה מאמין לו???הוא פוחד להיתקע../images/Emo67.gif

תבוא נראה אותך יא איטליאנו

mushdubi

New member
אף חברת ענק לא תתמוטט אבל אותה חברת ענק

תוכל לגרום לפיטוריו של שכיר מסוים כי עיכב תהליכים חשובים מאוד. בתקווה שעד יום שלישי אותו תהליך יסתיים ואוכל להגיע (ואז אם תרצה אספר לך במה מדובר- משהו שיוכל לממן דוקאטים לכל הפורום, כולל פורום קטנועים ולסדר את הביטוח לכולנו עד הפנסיה וישאר עוד הרבה עודף
)

אז גם אני לא יבוא

אני גר לבד מגיל 16 מחזיק דירה וקטנוע וביטוח ואם יפטרו אותי אני עף לרחוב... תפסיקו להיתמם שעה שעתיים והכל חליק... אם עדיין לא מסתדר סע לעבוד בחו"ל...שם לפחות לא תצטרך להפגין על עליות מחירים חח

Ad H

New member
אל תיתמם, יש סיבות אמיתיות, ועבודה לפעמים

ובמצבים מסוימים היא סיבה מספיק טובה גם לא להגיע הביתה בזמן לצבא של בלונדיניות שמחכות לך בבית. ביום חמישי אני ומנהל הפרויקט שלי בעבודה סיימנו עבודה שטחנו עליה את האמ-אמ-אמא של הנשמה שלנו, ושבסיומה החברה בה אנו מועסקים הרווחיה עשרות על עשרות של אש"חים. אם הייתי יוצא "להפסקונת" קטנה באמצע אותה עבודה, לא הייתי באמת צריך לדאוג לתעריפי הביטוח בשנה הבאה. כי לא הייתי מבטח. כי לא היה לי איך לשלם על זה. אני מסכים איתך בגדול, בזמן עבודה סדירה חשוב, ראוי ורצוי לקחת הפסקה כדי להילחם על צד חשוב בחיים שלנו, אבל לא בכל מחיר, אם יש מקרים ספציפיים חשובים. אבל חוץ מזה - מסכים.

iec

New member
תודה על ההסבר! אתה בא לשם עם מחפרון?../images/Emo152.gif

longride

New member
ככה אנחנו נראים באמת

בהתחלה לכולם יש הצעות מכאן עד להודעה חדשה איך לזמבר את ענתבי וכולם מצהיהירם שהם ישכבו על הגדרות אם צריך, אבל כשמודיעים לאנשים שהגיע הזמן לעשות מעשה ולהקדיש איזה שעה שעתיים בבוקר, כדי להגן על הכיס שלהם, פתאום מתחילה השתפנות רבתית. אלה הפנים האמיתיות של האנשים בפורום הזה ובמדינה הזאת, מקטרים ומאיימים מהכורסא בבית, אבל כשצריך להרים כפפה פתאום לכולם יש תירוצים, אה בה ציגל'ה. נמושות, נמאסתם!!!!

הייתי מחבק אותך

על דבריך האמיתייםם... אבל נראה לי אתה תהנה מזה ולכן אני לא

Ad H

New member
תקרא שוב, לעומק, את מה שכתבתי. תאמץ את עצמך.

אולי תבין משהו חדש, אבל רק אולי. תנסה לפחות. ועוד אתה אומר שקל להתלהם, ואז מתחיל לדבר בשפה שקרובה לליבך. סחטיקה.

למעלה