לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2934629,346 עוקבים אודות עסקים

פורום אופנועים

ברוכים הבאים לקהילת האופנוענים של תפוז! בין אם אתם רוכבים על "חרגולים" עצבניים בשטח, מלחכים אספלט עם הסליידרים בכבישים רחוקים, מתניידים ביעילות עם הקטנוע בעיר או ממרקים ניקלים אחת ליום ומגהצים את הפרנזים לפני הטיול... לכם ולכל מי שהאהבה והטירוף למוטוריקה בכלל ולכלים דו גלגליים בפרט זורמת אצלו בוורידים, ל-כווולכם מיועד מקום המפלט העונה לשם "פורום האופנועים של תפוז"!

גולשי ומנהלי הפורום ישמחו לארח אתכם בצל עצי התפוז של הפרדס כיאה לאחווה האופנוענית ולחויה המשותפת לכולנו. 

אז מה עושים כאן? כאן תוכלו להעלות כל שאלה בנושא יקיר לבכם או משאת נפשכם: לתת טיפ לרוכבים חדשים, להתלונן על מפגעי מע``צ ומשטרת התנועה (או להחמיא! גם זה יכול לקרות!), לתכנן או להמליץ על טיולים, להתלונן, להחמיא או לשאול על בתי עסק, בעיות מנוע/אביזרים/חלקים לשאול ולענות, מה שתרצו.

בכותרת האפורה שבראש הפורום, תוכלו למצוא קישורים לכתבות, מאמרים, מבחנים, השוואות והמלצות על אופנועים (כמובן..) מומלץ לקרוא את "כללי הגלישה בפורום" אשר מופיעים ב"מאמרי הפורום" לפני תחילת הגלישה.

מעט היסטוריה: 
פורום האופנועים של תפוז הוקם ביוני של שנת 2000 הפך להיות ביתה החדש של קהילת האופנועים שהייתה ב- IOL (ואשר עברה לזמן קצר למערכת הפורומים של וואלה). כל חברי הקהילה עברו כאחד לתפוז, ומנהלה הראשון של הפורום - KLE - מסר את שרביט הניהול ל- כRובי, מנהלה המקורי של הקהילה עוד מימיה ב- IOL. 
בתחילת 2003 הצטרף COLT לניהול הפורום כדי להשתתף עם כRובי בתפעול הפורום ובניהולו. באותה הזדמנות נפרד צוות הניהול מ- MIKEE. 
כאשר כRובי קיבל הצעה לשמש כמנהל מותג KTM בישראל, נבחר R-יק למלא את התפקיד הקשה.
במהלך שנת 2004 נכנס 45degrees לניהול הפורום, וזמן קצר לאחר מכן עזב COLT ואל הצוות הצטרף MAX D. 
בשנה לאחר מכן התייצב צוות הניהול ועמד על 3 מנהלים - TYGGER, MAX ועוד אחד שביקש למחוק את שמו מהיסטורית הנהלת הפורום. 
בחודשים האחרונים של 2007 התחלפו 3 המנהלים בצוות אחר המונה את מיצו, yarivos ו- LoneRider, וביחד קבעו סטנדרטים חדשים לניהול וכן הרימו את שני מפגשי האופנוענים הגדולים שהיו בישראל מאז ומתמיד - לטרון 2007 ו- 2008.
אחרי פרישתם של yarivos ו-LoneRider מהניהול. הצטרפו hajbi ו- Pumi לצוות המנהלים. 
בהנהגתם של מנהלי הפורום, פורום האופנועים בתפוז היווה את אחד מהגורמים המשמעותיים ביותר במטה המאבק לביטוח חובה הוגן, מאבק שהחל בסוף 2009 כשבשיאו אירגן מטה המאבק את ההפגנה הגדולה ביותר שידע עולם הדו"ג בישראל, הפגנת ה- 15 בנובמבר 2009, הידועה גם בכינוייה "תל אביב עומדת".
בתחילת שנת 2011 פרש Pumi והחליף אותו avi elbaz, ואל צמד הניהול הצטרפה גם הגולשת gamgam. אחרי פרישתו של אבי הצטרף לצוות עופר רונן Vstrom וגם הוא פרש באמצע 2015.

לסיכום: כולם פה ישמחו תמיד לעזור, לתמוך, לצחוק, לשאול ולהתעניין בכל מה שיש לך לומר על דו-גלגליים. אנחנו בטוחים שתהנו. בברכת רכיבה מהירה ובטוחה! (החיים קצרים-תנו בגז!)

עשרת הדיברות לגולש ברשת (מתוך פורום התמכרות לאינטרנט בתפוז): 1. זכור את האנושיות, עמוד על שלך אך אל תעשה לחברך מה ששנוא עליך. 2. הצמד לנורמות ההתנהגות החלות בחיי המציאות. 3. דע היכן אתה נמצא במרחב הוירטואלי. 4. כבד את זמנם ורוחב הפס של האחרים. 5. תראה יפה ברשת. 6. חלק את הידע והמומחיות שלך ברשת, למען עולם טוב יותר. 7. שמור את המלחמות הרגש תחת בקרה. 8. כבד את פרטיותם של האחרים. 9. אל תנצל לרעה את הכח שלך. 10. היה סלחן כלפי טעויות הזולת.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אופנועים

ברוכים הבאים לקהילת האופנוענים של תפוז! בין אם אתם רוכבים על "חרגולים" עצבניים בשטח, מלחכים אספלט עם הסליידרים בכבישים רחוקים, מתניידים ביעילות עם הקטנוע בעיר או ממרקים ניקלים אחת ליום ומגהצים את הפרנזים לפני הטיול... לכם ולכל מי שהאהבה והטירוף למוטוריקה בכלל ולכלים דו גלגליים בפרט זורמת אצלו בוורידים, ל-כווולכם מיועד מקום המפלט העונה לשם "פורום האופנועים של תפוז"!

גולשי ומנהלי הפורום ישמחו לארח אתכם בצל עצי התפוז של הפרדס כיאה לאחווה האופנוענית ולחויה המשותפת לכולנו. 

אז מה עושים כאן? כאן תוכלו להעלות כל שאלה בנושא יקיר לבכם או משאת נפשכם: לתת טיפ לרוכבים חדשים, להתלונן על מפגעי מע``צ ומשטרת התנועה (או להחמיא! גם זה יכול לקרות!), לתכנן או להמליץ על טיולים, להתלונן, להחמיא או לשאול על בתי עסק, בעיות מנוע/אביזרים/חלקים לשאול ולענות, מה שתרצו.

בכותרת האפורה שבראש הפורום, תוכלו למצוא קישורים לכתבות, מאמרים, מבחנים, השוואות והמלצות על אופנועים (כמובן..) מומלץ לקרוא את "כללי הגלישה בפורום" אשר מופיעים ב"מאמרי הפורום" לפני תחילת הגלישה.

מעט היסטוריה: 
פורום האופנועים של תפוז הוקם ביוני של שנת 2000 הפך להיות ביתה החדש של קהילת האופנועים שהייתה ב- IOL (ואשר עברה לזמן קצר למערכת הפורומים של וואלה). כל חברי הקהילה עברו כאחד לתפוז, ומנהלה הראשון של הפורום - KLE - מסר את שרביט הניהול ל- כRובי, מנהלה המקורי של הקהילה עוד מימיה ב- IOL. 
בתחילת 2003 הצטרף COLT לניהול הפורום כדי להשתתף עם כRובי בתפעול הפורום ובניהולו. באותה הזדמנות נפרד צוות הניהול מ- MIKEE. 
כאשר כRובי קיבל הצעה לשמש כמנהל מותג KTM בישראל, נבחר R-יק למלא את התפקיד הקשה.
במהלך שנת 2004 נכנס 45degrees לניהול הפורום, וזמן קצר לאחר מכן עזב COLT ואל הצוות הצטרף MAX D. 
בשנה לאחר מכן התייצב צוות הניהול ועמד על 3 מנהלים - TYGGER, MAX ועוד אחד שביקש למחוק את שמו מהיסטורית הנהלת הפורום. 
בחודשים האחרונים של 2007 התחלפו 3 המנהלים בצוות אחר המונה את מיצו, yarivos ו- LoneRider, וביחד קבעו סטנדרטים חדשים לניהול וכן הרימו את שני מפגשי האופנוענים הגדולים שהיו בישראל מאז ומתמיד - לטרון 2007 ו- 2008.
אחרי פרישתם של yarivos ו-LoneRider מהניהול. הצטרפו hajbi ו- Pumi לצוות המנהלים. 
בהנהגתם של מנהלי הפורום, פורום האופנועים בתפוז היווה את אחד מהגורמים המשמעותיים ביותר במטה המאבק לביטוח חובה הוגן, מאבק שהחל בסוף 2009 כשבשיאו אירגן מטה המאבק את ההפגנה הגדולה ביותר שידע עולם הדו"ג בישראל, הפגנת ה- 15 בנובמבר 2009, הידועה גם בכינוייה "תל אביב עומדת".
בתחילת שנת 2011 פרש Pumi והחליף אותו avi elbaz, ואל צמד הניהול הצטרפה גם הגולשת gamgam. אחרי פרישתו של אבי הצטרף לצוות עופר רונן Vstrom וגם הוא פרש באמצע 2015.

לסיכום: כולם פה ישמחו תמיד לעזור, לתמוך, לצחוק, לשאול ולהתעניין בכל מה שיש לך לומר על דו-גלגליים. אנחנו בטוחים שתהנו. בברכת רכיבה מהירה ובטוחה! (החיים קצרים-תנו בגז!)

עשרת הדיברות לגולש ברשת (מתוך פורום התמכרות לאינטרנט בתפוז): 1. זכור את האנושיות, עמוד על שלך אך אל תעשה לחברך מה ששנוא עליך. 2. הצמד לנורמות ההתנהגות החלות בחיי המציאות. 3. דע היכן אתה נמצא במרחב הוירטואלי. 4. כבד את זמנם ורוחב הפס של האחרים. 5. תראה יפה ברשת. 6. חלק את הידע והמומחיות שלך ברשת, למען עולם טוב יותר. 7. שמור את המלחמות הרגש תחת בקרה. 8. כבד את פרטיותם של האחרים. 9. אל תנצל לרעה את הכח שלך. 10. היה סלחן כלפי טעויות הזולת.

לצפיה ב-'עדכון נוסף ממטה המאבק'
עדכון נוסף ממטה המאבק
06/09/2009 | 23:11
126
3

מסיבת העיתונאים נדחתה ליום רביעי בשעות הבוקר.

מתוכננת הפגנה רכובה בהגעה לפגישה. אופן הרכיבה, נקודת היציאה והכל, תשלח.

בקשה

אנחנו זקוקים לסטודנט / סטודנטית אשר רוכבים על קטנוע אשר חושב שהוא יוכל להתבטא באופן רהוט במהלך מסיבת עיתונאים (או חושבת). וכמובן שיהיה פנוי ביום רביעי למסיבת העיתונאים.
מי שמעוניין וחושב שהוא מתאים, מוזמן לידע את את מנהלי הפורום ולשלוח אלינו פרטים מלאים (חשוב).
(הודעה דומה תעלה בפורום קטנועים).

מחר (יום שני) במהלך היום תעלה הודעה נוספת עם פרטים על מסיבת העיתונאים, הרכיבה והמשך פעילות.

תודה על ההבנה ותשומת הלב.
אופנועים >>
לצפיה ב-' עדכון ממטה המאבק במלחמה בביטוח '
עדכון ממטה המאבק במלחמה בביטוח
05/09/2009 | 20:20
107
1
חברים - להלן עדכון.

לאור תהיות ומחשבות במהלך סוף השבוע, הפעילות של יום שלישי תיבחן שוב על ידי מטה המאבק.

אנא המשיכו לעקוב, והודעה מסודרת תצא כבר מחר, יום ראשון (אי"ה).

בכל מקרה - לא נראה שה"מפגן" ביום שלישי הוא "הפגנת ההפגנות" לה כולנו מצפים - זו תהיה בהמשך - אנא שימרו כח.

כאמור - הודעות מסודרות על ידי מטה המאבק - בקרוב.

אופנועים >>
לצפיה ב-'יריית הפתיחה במאבק בביטוח'
יריית הפתיחה במאבק בביטוח
<< ההודעה הנוכחית
03/09/2009 | 20:06
101
7
רוכבים יקרים,

בשעה טובה אנו מכריזים על פתיחת המאבק לסיכול רוע גזירת תעריפי הביטוח והעברתם מן העולם.

אנחנו יודעים, אין הרבה זמן. התעריפים הדרקוניים אמורים להיכנס לתוקף בראשון בנובמבר.

ועם זאת, הצלחנו לגבש קואליציה של רוכבים, יבואנים, בעלי עסקים, משפטנים, לוביסטים, דוברים ועוד המון אנשים טובים שמסרבים לקבל את העובדה שסטודנטית שרוכבת על קטנוע משומש תשלם תעריף גבוה יותר מזה של נהג סמיטריילר.

מה עושים? הירייה הרשמית למאבק תשתחרר ביום שלישי הקרוב, בתאריך ה- 8 לספטמבר, במסיבת עיתונאים שתיערך בבית סוקולוב.

המטרה היא, שבבוקר מסיבת העיתונאים נצליח לארגן טור רוכבים (עם עדיפות לקטנועים) שייסע בטור אחד בנתיבים הפקוקים, כאילו היו מכוניות.

יש עוד המון רעיונות, אבל הכי חשוב לארגן את כולם למקדח אחד, שיפרוץ את הראש האטום של ידין ענתבי, המממונה על הביטוח ושוק ההון, שהחליט לסלק אותנו מהכביש.
זו רק הודעת פתיחה, ויהיו עוד רבות.

בינתיים, ומכיוון שכל החוכמה לא מצויה אצלנו, כל אחד ואחת מכם מוזמנים להעלות רעיונות לקידום המאבק, ולמיקוד תשומת הלב הציבורית במאבק.

את הרעיונות נא לשלוח לכתובת המייל goyadingo@gmail.com. אפשר גם כמובן להעלות לפה, ואני/אנחנו נרכז ונעביר הלאה.

ולמי שתוהה – הפסד במאבק הזה הוא לא אופציה. נקודה.

ההודעה פורסמה ע"י דוברי המאבק:
נסים דואק
ינון הראל

אופנועים >>
לצפיה ב-'כתוספת אישית שלי'
כתוספת אישית שלי
03/09/2009 | 20:11
17
אני לצערי לא נמצא בארץ ולא אוכל להגיע למסיבת העיתונאים ולרכיבה שתתקיים באותו בוקר. אבל חשוב לתת את הגב של כולנו לאירוע הזה, וזה אומר, מבחינתי, שכל רוכב, כל רוכבת, כל קטנוען, כל סטודנט, כל אדם, גם אם הוא צריך להיות בעבודה באותו בוקר, כולנו חייבים לתת את הגב למהלך הזה.

אין תירוצים, אין פטורים, אין שחרור מסיבות הומניטריות. אם אתם מסוגלים לעמוד על שתי רגליים ומסוגלים לרכוב על כלי דו-גלגלי, אתם צריכים להיות שם, בבוקרו של ה- 8 לספטמבר, למסיבת העיתונאים שתתרחש בבית סוקולוב בת"א.

כשיהיו לי פרטים נוספים לגבי השעה המדוייקת, מיקום המפגש, ציר הרכיבה ועוד - אפרסם/נפרסם אותם פה.

אנחנו חייבים לנצח.
אופנועים >>
לצפיה ב-' מגיע'
מגיע
03/09/2009 | 20:20
לצפיה ב-''
03/09/2009 | 20:52
לצפיה ב-'ניסים, באיזו שעה?'
ניסים, באיזו שעה?
03/09/2009 | 20:56
2
2
לצפיה ב-'פרטים מלאים, בהמשך. בנתיים לשריין את הבוקר'
פרטים מלאים, בהמשך. בנתיים לשריין את הבוקר
03/09/2009 | 20:59
1
של ה- 8 לספטמבר, לפחות לשעה-שעתיים. משהו שכל אחד פה יכול לעמוד בו.
אופנועים >>
לצפיה ב-'מה עם חולצות אחידות עם סלוגן למסע"ת ?'
מה עם חולצות אחידות עם סלוגן למסע"ת ?
03/09/2009 | 21:18
8
לצפיה ב-'יש אפשרות פשוט להגיע לשם מוקדם בבוקר'
יש אפשרות פשוט להגיע לשם מוקדם בבוקר
03/09/2009 | 21:31
6
1
ולתפוס חניות של מכוניות? פשוט יש לי בעייה של קירור באופנוע (היעדר וונטות) ולכן אין באפשרותי לרכב ב"פקק". אני מתנדב להגיע למקום שייקבע מראש בכל שעה! ולתפוס מקום חנייה של אוטו. עוד יש לי אפילו את הדגל "בגלל הביטוח היום אני אוטו - די לרכב על הרוכבים".

רק תגידו איפה ומתי, ואני אהיה שם!!! גם אם אני צריך לחתום יום חופש.
(התאריכים היחידים שאני לא יכול זה בין ה-24 ל-27 לחודש)

מצידי אני מקים שם אוהל אם יש לי פרטנרים. "הביטוח לוקח לי את שכר הדירה! ! ! "
אופנועים >>
לצפיה ב-' נסיון שני '
נסיון שני
04/09/2009 | 21:36
אני מרגיש לא קיים

מה בקשר לשאלה שלי בהודעה למעלה... יש רצון לעזור, תשתמשו בו. אני בטוח שאני לא היחיד עם הבעיה הזו.

אופנועים >>
לצפיה ב-' לטאו, אין שום מניעה לעשות את ז'
לטאו, אין שום מניעה לעשות את ז
05/09/2009 | 14:57
2
זה גם בלי בקשה מהמארגנים. אפשר פשוט להתארגן  בעצמנו ולעשות את זה. כל מי שבעד, שירים .
אופנועים >>
לצפיה ב-''
05/09/2009 | 23:40
1
3
לצפיה ב-'טוב לבד זה חסר כל תכלית'
טוב לבד זה חסר כל תכלית
06/09/2009 | 10:51
מישהו מצטרף? יאלה לפחות 3 -4 אופנועים שנתפוס כמה חניות ולא אחת... שירגישו.
אופנועים >>
לצפיה ב-' אני מצטרף לקטע עם החניה!'
אני מצטרף לקטע עם החניה!
06/09/2009 | 14:26
1
1
פלוס מה הסיכוי שיש לך עוד דגל כזה?
אופנועים >>
לצפיה ב-'יש סיכוי טוב! היו לי שניים פעם'
יש סיכוי טוב! היו לי שניים פעם
07/09/2009 | 08:38
1
צריך לבדוק אם הם עוד קיימים. אחד יש לי 100%. מקסימום נחנה אחד ליד השני.

מה שכן, אנחנו צריכים עוד !!!

יאלה חברה קדימה במרץ!
אופנועים >>
לצפיה ב-''
03/09/2009 | 22:33
3
לצפיה ב-' כל עוד מדובר על הבוקר אני מגיע בלי נדר!'
כל עוד מדובר על הבוקר אני מגיע בלי נדר!
04/09/2009 | 02:13
2
לצפיה ב-'מגיע עם הווספה'
מגיע עם הווספה
04/09/2009 | 13:20
לצפיה ב-'מגיע מאופקים-מספיק חשוב כדי לעשות את המאמץ'
מגיע מאופקים-מספיק חשוב כדי לעשות את המאמץ
04/09/2009 | 19:52
2
לצפיה ב-' אני שם'
אני שם
05/09/2009 | 22:18
1
לצפיה ב-'עדיפות לקטנועים?'
עדיפות לקטנועים?
03/09/2009 | 20:22
1
1
אז למה אתה לא מפרסם בפורום 788?
אופנועים >>
לצפיה ב-'עלה גם שם, וגם בשאר הפורומים/קומונות'
עלה גם שם, וגם בשאר הפורומים/קומונות
03/09/2009 | 21:04
1
בכל אופן, ההודעה היא ציטוט מדוייק של דוברי המאבק.

מבחינתנו, אין הבדל וכמובן כ-ו-ל-ם צריכים להיות שם, לא משנה על מה הם רוכבים כל עוד זה על שני גלגלים (רוכבי MP3 וג'ילרה ופואוקו נחשבים, לצורך העניין, ולא, הם לא מקבלים פטור! LOL)
אופנועים >>
לצפיה ב-' אני והקטנוע שלי נהיה שם!'
אני והקטנוע שלי נהיה שם!
03/09/2009 | 21:24
לצפיה ב-''
03/09/2009 | 21:26
מעתיק מקטנועים:

אהיה שםרק שאני מגיע מהצפון וצריך הסבר הכוונה לאן להגיע.

הצעה: הצעה שכתבו פה מקודם כמה פעמים, תארגנו פלייר שקשור למאבק, אין לי בעיה להדפיס אותו על חשבוני ולחלק אותו בין רוכבים שאני מכיר ורוכבים שאני פוגש בדרך ברמזורים... זה חשוב להעלות את המודעות!!! אז אנא ממכם תתארגנו על העניין.
אופנועים >>
לצפיה ב-'נא לארגן פעילויות בהם יוכלו להשתתף גם אנשים'
נא לארגן פעילויות בהם יוכלו להשתתף גם אנשים
03/09/2009 | 21:37
4
1
עובדים שלא גרים במרכז-כלומר בשישי או שבת.
אופנועים >>
לצפיה ב-'פעילות בשעות הפנאי טובה לקומזיצים'
פעילות בשעות הפנאי טובה לקומזיצים
03/09/2009 | 22:08
3
לצערי, ועם כל הרצון הטוב, הפעילות שלנו במהלך המאבק הזה מוכתבת על-פי צרכי יחסי ציבור. מתי הכי טוב לעשות רעש (למשל כי בדיוק באותו יום יש ישיבת פתיחה של מליאת הכנסת) או איפה הכי טוב להיות ומתי (למשל כי בדיוק לשם מגיעים השרים האלה או האחרים). אני יודע שיש לכל אחד פה אילוצים, אבל במלחמה יש צורך לעשות פעולות שהן לעיתים לא מתאימות במאה אחוז לכל המשתתפים, ופה, כל אחד צריך לבדוק האם זה חשוב לו כאדם בודד, ויותר מזה - האם זה חשוב לו כחלק מציבור. מה שאני אומר הוא שזה הזמן לקום ולעשות, ולא רק לכתוב בפורום, וזה הזמן שבו כל אחד פה צריך לעשות את ההקרבה הקטנה הזו ולהגיע שעתיים מאוחר יותר לעבודה או לבקש שאותו יום מישהו אחר ייקח את הילדים לגן. אין מה לעשות, אם זה היה תכנית כבקשתך אני הייתי מבקש דברים אחרים.
אופנועים >>
לצפיה ב-'שיהיה לכם בהצלחה אם כך, אותי לצערי זה משאיר'
שיהיה לכם בהצלחה אם כך, אותי לצערי זה משאיר
04/09/2009 | 15:04
2
מחוץ לתמונה בסיבוב הנוכחי.
רק בנוגע לאחוזים שציינת-ממליץ לך לבדוק כמה זה רחוק מהמאה.
הייתי אגב בפעם הקודמת כי יכלתי, וזה גם לא היה פשוט, מול הכנסת כשסטאס יצא יחד עם עוד כמה עשרות רוכבים.

באופן אישי-פתיחת ישיבת מליאה MY ASS (לא חלילה על המאמץ המקודש), לתלות שוב עיני עגל בחברי כנסת זוטרים שתמיד אפשר למצוא שיפזרו הבטחות לא יוביל אותנו לכלום.
מה רע בכינוס ענק (כולל אופנועי שטח רחמנא ליצלן) בכיכר רבין במוצ"ש בזמן פריים טיים כשאפשר לתת עם כפית לפה לתקשורת שנחה בשבת אייטם שישודר במהדורות החדשות?

בכל זאת אתייצב ביום פקודה, כשאוכל, אבל לבוא לא מהמרכז ביום עבודה יעלה בהרבה יותר משעתיים.
אופנועים >>
לצפיה ב-'לא מתווכח איתך,'
לא מתווכח איתך,
04/09/2009 | 18:50
1
3
לצפיה ב-'נחתך לי באמצע...'
נחתך לי באמצע...
04/09/2009 | 18:53
כל אחד לפי יכולתו. תחשוב שזה מספיק חשוב? אולי תעשה את המאמץ. ככל שיהיו יותר כאלה, כך יהיו יותר נוכחים. ככל שיהיו יותר כאלה שיגידו "אההמממ.. חבל שזה לא ביום שישי כי בדיוק היום יש לי יבלת חודרנית" אז יהיו פחות אנשים. אבל כן, אני מודע לזה שיש גם כאלה, וכן, אני מודע לזה שיש גם כאלה שכן היו באים אבל באמת יש להם משהו בדיוק באותו בוקר שמונע מהם מלבוא. גם אני, רק במקרה, נמצא בחו"ל ומגיע רק למחרת.
אופנועים >>
לצפיה ב-''
03/09/2009 | 22:36
1
לצפיה ב-'מיצו , יותר פשוט , מפגש פורום תפוז ב8.9.2009'
מיצו , יותר פשוט , מפגש פורום תפוז ב8.9.2009
03/09/2009 | 22:47
4
לא יהיה בשר כי זה בבוקר , קפה ומאפה אפשר לקנות בסביבה
ככה פותרים 3 בעיות , הראשונה אירגנת קנס , השנייה לא יהיו תלונות
לא קיבלתי שיפוד , השלישית אירגנת מיפגן על הדרך
אופנועים >>
לצפיה ב-'קנס = כנס'
קנס = כנס
03/09/2009 | 22:48
3
1
לצפיה ב-'אין קשר, זה "מלחמה" והשני זה "פנאי".'
אין קשר, זה "מלחמה" והשני זה "פנאי".
03/09/2009 | 22:55
2
1
ואחד לא מבטל את השני. אל תדאג, קציצות חריפות נוטפות שומן כבש אתה תאכל, גם אם אני אצטרך לדחוף לך אותן בכוח לגרון. המפגש/אירוע של פורום 8 מתוכנן לקראת סוף נובמבר תחילת דצמבר, אבל יש עוד זמן עד אז.
אופנועים >>
לצפיה ב-'אז אני מצפה שאנשים יבואו בכמויות כמו שהם'
אז אני מצפה שאנשים יבואו בכמויות כמו שהם
04/09/2009 | 09:13
1
הגיעו למפגש האחרון
אופנועים >>
לצפיה ב-'ציפיות זה בכלי מיטה.'
ציפיות זה בכלי מיטה.
06/09/2009 | 00:18
1
קל להביא רוכבים למנגל המוני בשישי בצהרים. יותר קשה לארוע יחסית "אפור" בבוקר של יום חול.
עדיין,חייבים להיות אופטימיים.
אופנועים >>
לצפיה ב-'אתייצב עם הגמל '
אתייצב עם הגמל
04/09/2009 | 09:33
לצפיה ב-''
04/09/2009 | 09:49
2
לצפיה ב-''
04/09/2009 | 09:59
לצפיה ב-' מגיע עם הקטנוע ועם עוד חברים'
מגיע עם הקטנוע ועם עוד חברים
04/09/2009 | 10:33
2
לצפיה ב-'מגיע + מדפיס פליירים'
מגיע + מדפיס פליירים
04/09/2009 | 10:38
1
10
לצפיה ב-''
04/09/2009 | 19:23
3
לצפיה ב-'צפוניים אמתיים להתפקד כאן'
צפוניים אמתיים להתפקד כאן
04/09/2009 | 11:15
10
מגיע מן הצפון הרחוק באמת .. איילת השחר , מי מעוניין להצטרף ?
אופנועים >>
לצפיה ב-'לא צפוני "אמיתי" אבל בא מחיפה '
לא צפוני "אמיתי" אבל בא מחיפה
04/09/2009 | 13:16
4
2
לצפיה ב-' נא לייצג את רוחות החופש'
נא לייצג את רוחות החופש
04/09/2009 | 16:10
3
לצפיה ב-'אבל אתם כבר מאטים את התנועה גם בשיגרה, לא?'
אבל אתם כבר מאטים את התנועה גם בשיגרה, לא?
04/09/2009 | 21:58
2
1
לצפיה ב-''
04/09/2009 | 22:05
לצפיה ב-'דבר חלש, אתה מעיר לי את הבוכנה.'
דבר חלש, אתה מעיר לי את הבוכנה.
05/09/2009 | 18:23
4
לצפיה ב-'גם מגיע מחיפה'
גם מגיע מחיפה
04/09/2009 | 13:26
יש כבר שעות ספציפיות?
אופנועים >>
לצפיה ב-'מגיע מהצפון'
מגיע מהצפון
04/09/2009 | 16:14
אזור קריות אבל על קטנוע 125 לכן לא אעמוד בקצב לצערי.
אופנועים >>
לצפיה ב-'הכי "צפונית אמיתית" שיש '
הכי "צפונית אמיתית" שיש
04/09/2009 | 18:19
מארגנת את הדינקי שלי ומכינה נפשית את הבוס...
אופנועים >>
לצפיה ב-'מגיע בלי נדר מחיפה'
מגיע בלי נדר מחיפה
04/09/2009 | 23:25
עם משהו רוצה להיצטרף ,מוזמן

שבת נעימה
אופנועים >>
לצפיה ב-'מגיע מחיפה עם גוי רייד 200i, ניתן לארגן..'
מגיע מחיפה עם גוי רייד 200i, ניתן לארגן..
06/09/2009 | 08:39
ניתן לארגן שיירה שתצא מחיפה, לאחר שנדע בדיוק מתי צריך להגיע לת"א כולל אולי לגייס את "ניר גרר" לטובתינו 050-9777313 / 052-8631801  (בכל זאת זו  פרנסתו והוא יהיה בין הנפגעים מהעליה בביטוח בדיוק כמונו , אם לא יותר) על מנת לכסות את האפשרות שמישהו יתקע.
שלומי
אופנועים >>
לצפיה ב-''
04/09/2009 | 11:47
1
לצפיה ב-' אהייה שם... ורעיון להפגנה שתביא את כל'
אהייה שם... ורעיון להפגנה שתביא את כל
04/09/2009 | 13:36
6
רשתות החדשות.
אופנועים >>
לצפיה ב-'תגיד איש'
תגיד איש
04/09/2009 | 14:29
1
יש מצב אתה מספר לבנות האלה שאני הורג ארנבים כדי ללבוש את פרוותיהם??

שיבואו אלי היום החל מהשעה 10 וחצי להפגין בחדרי...

כתובת במסרים
אופנועים >>
לצפיה ב-'"ענתבי די לחלוב אותנו...הנה לך תחליף!"'
"ענתבי די לחלוב אותנו...הנה לך תחליף!"
04/09/2009 | 16:17
1
1
לצפיה ב-' אחלה סלוגןןןן'
אחלה סלוגןןןן
04/09/2009 | 16:49
2
לצפיה ב-'בהתחשב במראה של כמה מהרוכבים פה'
בהתחשב במראה של כמה מהרוכבים פה
04/09/2009 | 17:07
נראה לי שזה דווקא יבריח את הכתבים....

אופנועים >>
לצפיה ב-'מעניין שאחד המפגינים הוא גבר'
מעניין שאחד המפגינים הוא גבר
06/09/2009 | 12:20
1
(מחזיק את השלט מצד שמאל)
אופנועים >>
לצפיה ב-'אותי זה לא מפתיע'
אותי זה לא מפתיע
06/09/2009 | 16:31
שגברים יתמכו באופן מיידי בלא-משנה-מה נשים אלה יפגינו עבורו.
אופנועים >>
לצפיה ב-''
04/09/2009 | 15:30
1
לצפיה ב-' קל"ב'
קל"ב
04/09/2009 | 19:19
25
מצד שני- השבוע כמעט ולא יצאתי מהמשרד אז לא בטוח שאפילו יהיה לי זמן
אופנועים >>
לצפיה ב-'תפסיק לבכות...'
תפסיק לבכות...
04/09/2009 | 19:50
24
שום חברת ענק לא תתמוטט אם תצא מהמשרד לשעה וחצי-שעתיים...

לכל העובדים באשר הם העבודה חשובה במיוחד בתקופה כלכלית כה לחוצה (ויש כאלה בלי משפחות ובלי עזרה שבשבילם העבודה היא ללחם ודיור כפשוטו) אבל לא הגיוני שנעבוד ונקרע את עצמנו כל החודש כדי שידין ענטיזי יגזור עלינו קופון שמנמן ונחמד...

תבואו וזהו..

<<< G י ט ר י ס ט חושב שצריך להראות אחת ולתמיד לידין למי הביצים יותר גדולות >>>
אופנועים >>
לצפיה ב-'אתה מאמין לו???הוא פוחד להיתקע'
אתה מאמין לו???הוא פוחד להיתקע
04/09/2009 | 20:48
תבוא נראה אותך יא איטליאנו
אופנועים >>
לצפיה ב-'אף חברת ענק לא תתמוטט אבל אותה חברת ענק'
אף חברת ענק לא תתמוטט אבל אותה חברת ענק
04/09/2009 | 21:01
22
תוכל לגרום לפיטוריו של שכיר מסוים כי עיכב תהליכים חשובים מאוד.
בתקווה שעד יום שלישי אותו תהליך יסתיים ואוכל להגיע (ואז אם תרצה אספר לך במה מדובר- משהו שיוכל לממן דוקאטים לכל הפורום, כולל פורום קטנועים ולסדר את הביטוח לכולנו עד הפנסיה וישאר עוד הרבה עודף)
אופנועים >>
לצפיה ב-'אז גם אני לא יבוא'
אז גם אני לא יבוא
04/09/2009 | 21:15
21
אני גר לבד מגיל 16

מחזיק דירה וקטנוע וביטוח

ואם יפטרו אותי אני עף לרחוב...

תפסיקו להיתמם שעה שעתיים והכל חליק...
אם עדיין לא מסתדר סע לעבוד בחו"ל...שם לפחות לא תצטרך להפגין על עליות מחירים חח
אופנועים >>
לצפיה ב-'אני לא אתווכח איתך'
אני לא אתווכח איתך
04/09/2009 | 21:18
1
2
לצפיה ב-'אל תתווכח איתו!'
אל תתווכח איתו!
04/09/2009 | 21:23
תתבע את אמ אמא שלו
אופנועים >>
לצפיה ב-'אל תיתמם, יש סיבות אמיתיות, ועבודה לפעמים'
אל תיתמם, יש סיבות אמיתיות, ועבודה לפעמים
04/09/2009 | 22:02
12
ובמצבים מסוימים היא סיבה מספיק טובה גם לא להגיע הביתה בזמן לצבא של בלונדיניות שמחכות לך בבית.

ביום חמישי אני ומנהל הפרויקט שלי בעבודה סיימנו עבודה שטחנו עליה את האמ-אמ-אמא של הנשמה שלנו, ושבסיומה החברה בה אנו מועסקים הרווחיה עשרות על עשרות של אש"חים.
אם הייתי יוצא "להפסקונת" קטנה באמצע אותה עבודה, לא הייתי באמת צריך לדאוג לתעריפי הביטוח בשנה הבאה. כי לא הייתי מבטח. כי לא היה לי איך לשלם על זה.

אני מסכים איתך בגדול, בזמן עבודה סדירה חשוב, ראוי ורצוי לקחת הפסקה כדי להילחם על צד חשוב בחיים שלנו, אבל לא בכל מחיר, אם יש מקרים ספציפיים חשובים.

אבל חוץ מזה - מסכים.
אופנועים >>
לצפיה ב-'תודה על ההסבר! אתה בא לשם עם מחפרון?'
תודה על ההסבר! אתה בא לשם עם מחפרון?
04/09/2009 | 22:17
4
6
לצפיה ב-'עדיף עם מחפרון מעם גמל. '
עדיף עם מחפרון מעם גמל.
04/09/2009 | 23:03
3
3
לצפיה ב-'ככה אנחנו נראים באמת'
ככה אנחנו נראים באמת
05/09/2009 | 00:22
2
בהתחלה לכולם יש הצעות מכאן עד להודעה חדשה איך לזמבר את ענתבי וכולם מצהיהירם שהם ישכבו על הגדרות אם צריך, אבל כשמודיעים לאנשים שהגיע הזמן לעשות מעשה ולהקדיש איזה שעה שעתיים בבוקר, כדי להגן על הכיס שלהם, פתאום מתחילה השתפנות רבתית.

אלה הפנים האמיתיות של האנשים בפורום הזה ובמדינה הזאת, מקטרים ומאיימים מהכורסא בבית, אבל כשצריך להרים כפפה פתאום לכולם יש תירוצים, אה בה ציגל'ה.

נמושות, נמאסתם!!!!
אופנועים >>
לצפיה ב-'הייתי מחבק אותך'
הייתי מחבק אותך
05/09/2009 | 07:44
על דבריך האמיתייםם...

אבל נראה לי אתה תהנה מזה ולכן אני לא

אופנועים >>
לצפיה ב-'תקרא שוב, לעומק, את מה שכתבתי. תאמץ את עצמך.'
תקרא שוב, לעומק, את מה שכתבתי. תאמץ את עצמך.
05/09/2009 | 08:59
אולי תבין משהו חדש, אבל רק אולי. תנסה לפחות.

ועוד אתה אומר שקל להתלהם, ואז מתחיל לדבר בשפה שקרובה לליבך.

סחטיקה.
אופנועים >>
לצפיה ב-'"צבא של בלונדיניות" על מי אתה בא לעבוד?!'
"צבא של בלונדיניות" על מי אתה בא לעבוד?!
06/09/2009 | 13:11
6
לצפיה ב-' שמע, אני מבין אותך...'
שמע, אני מבין אותך...
06/09/2009 | 14:01
4
בשביל צבא של בלונדיניות אני עוד איכשהו הייתי מתגמש ועוקץ....
אבל אני מבין למה אתה לא....צבא של בלונדינים - זה כבר סיפור אחר.

אופנועים >>
לצפיה ב-'כל אחד יכול'
כל אחד יכול
06/09/2009 | 17:00
3
להזמין בטלפון כמה בלונדות הביתה ואז להגיד
"מחכה לי צבא של בלונדיניות בבית"
ושוב - על מי אתה בא לעבוד? המחבל בנחמני פיספס אותך במילימטר.
אופנועים >>
לצפיה ב-'הוא לא פיספס אותו-הוא ברח מפחד החפירה'
הוא לא פיספס אותו-הוא ברח מפחד החפירה
06/09/2009 | 21:16
2
הרגת אותי פה!!!!!!!!
אופנועים >>
לצפיה ב-'בוZון - איפה אמרתי שמחכות ל-י צחוק צחוק'
בוZון - איפה אמרתי שמחכות ל-י צחוק צחוק
06/09/2009 | 21:39
1
אבל באמת כמעט הייתי שם.

בחורה שיש לי איתה יחסים בלתי מוגדרים הזמינה אותי לשבת איתם שם (בגלל שיש לה מלא חברים גייז ולסביות, ואני לא אחד מהם, קיבינימאט! אפילו לא לסבית), והיא ניצלה בנס

אממה....תכף תגידו שאני רק חושב שהיא באמת  בחורה

אופנועים >>
לצפיה ב-'חו חו חו'
חו חו חו
07/09/2009 | 10:59
כוונתך לבחורה שרואה בך ידיד נחמד ושאתה ממש ממש מת לשדרג? כן אכן יחסים ללא הגדרה
אופנועים >>
לצפיה ב-'חלאס להסתלבט על אדם בלוקבסטר'
חלאס להסתלבט על אדם בלוקבסטר
06/09/2009 | 16:45
1
לצפיה ב-'אבל יש עבודות שלא ניתן "להחליק" שעה שעתיים...'
אבל יש עבודות שלא ניתן "להחליק" שעה שעתיים...
05/09/2009 | 20:50
5
1
לצפיה ב-'שיו..מה זה הצבע שנהיה לך על הניק יא נקניק???'
שיו..מה זה הצבע שנהיה לך על הניק יא נקניק???
07/09/2009 | 08:23
1
מזל טוב!

עכשיו אתה מומחה?....טוב..תתקשרי למומחה!!!
אופנועים >>
לצפיה ב-''
07/09/2009 | 17:43
1
לצפיה ב-' מה זה פה?? הפורום נהייה אדום ואדום יותר!!'
מה זה פה?? הפורום נהייה אדום ואדום יותר!!
07/09/2009 | 08:40
שונא אדומים!! יאללה מכבי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
אופנועים >>
לצפיה ב-'גל, מה אתה מסמיק מברוק '
גל, מה אתה מסמיק מברוק
07/09/2009 | 09:15
1
גם ב RIDE אתה אדום ??

אופנועים >>
לצפיה ב-'ירוק 8'
ירוק 8
07/09/2009 | 16:22
4
לצפיה ב-''
04/09/2009 | 22:21
לצפיה ב-' בנוסף לרכיבה'
בנוסף לרכיבה
05/09/2009 | 14:01
1
ולפקקים ולתפוס חניות של מכוניות בואו לא נשכח את הצפירות :P

אפשר גם קצת פרפורים ודברים בסגנון :)
אופנועים >>
לצפיה ב-'נ.ב.'
נ.ב.
05/09/2009 | 14:11
יש לי BLACK X-MAX 125 ועשיתי עליו ביטוח חובה עם נהג נוסף...מקיף צד ג'...7500 שקל עלה לי..
אופנועים >>
לצפיה ב-'אני בלי אופנוע ואני מגיע!'
אני בלי אופנוע ואני מגיע!
05/09/2009 | 15:48
2
עם האופניים ומצלמה כדי לצלם הכל.
באיזה שעה להיות בבית סוקולוב?
אופנועים >>
לצפיה ב-'תשיג זמבורה לאופניים '
תשיג זמבורה לאופניים
05/09/2009 | 22:21
1
40
לצפיה ב-'יש לי אקדח.. עושה יותר רעש מזמבורה...'
יש לי אקדח.. עושה יותר רעש מזמבורה...
05/09/2009 | 22:30
29
לצפיה ב-'מה עם פנייה למבקר המדינה ?'
מה עם פנייה למבקר המדינה ?
05/09/2009 | 16:34
לשטוח שם את הבעיות שבקביעת מדיניות שכזו, את ההשלכות הכלכליות,
את ההשלכות על מגזר הרוכבים.
אופנועים >>
לצפיה ב-' הבהרה בעניין הפעילות המתוכננת ליום שלישי '
הבהרה בעניין הפעילות המתוכננת ליום שלישי
05/09/2009 | 16:47
6
לצערנו, בגלל חוסר תיאום ואי הבנה יצאה הודעה מוקדמת מידי לפני שנסגרו כל הפרטים.

לא בטוח שהפעילות אכן תתקיים ביום שלישי במתכונת שתוארה. ברגע שיהיו עידכונים אנחנו נעלה אותם פה. אני מעריך שזה יקרה כבר מחר.

בכל מקרה אני רוצה להדגיש שיהיו פעילויות, יהיו הפגנות, יהיו מסעי רכיבות, הכל פשוט עניין של תיזמון ולא בטוח שיום שלישי הקרוב יהיה הזמן המתאים.
אופנועים >>
לצפיה ב-'בקיצור, לא לשריין את הבוקר של יום שלישי ?'
בקיצור, לא לשריין את הבוקר של יום שלישי ?
05/09/2009 | 17:53
3
1
לצפיה ב-'עדיין לא, חכה למחר'
עדיין לא, חכה למחר
05/09/2009 | 17:59
2
לצפיה ב-'נו, יש עדכון '
נו, יש עדכון
06/09/2009 | 18:49
1
2
לצפיה ב-'לצערי עדיין לא'
לצערי עדיין לא
06/09/2009 | 19:35
1
לצפיה ב-'אני כרגע בשלילה,ומסיים אותה'
אני כרגע בשלילה,ומסיים אותה
05/09/2009 | 21:53
1
ב15-09 .מה-16 לחודש אני מגיע לכל פעילות.
אופנועים >>
לצפיה ב-'יא עבריין תנועה'
יא עבריין תנועה
07/09/2009 | 05:31
יא קרימינל
אופנועים >>
לצפיה ב-'מקווה שמטה המאבק יודיע כמה שיותר מוקדם עבור..'
מקווה שמטה המאבק יודיע כמה שיותר מוקדם עבור..
06/09/2009 | 08:32
הרוכבים החיפאיים בעלי הקטנועים על מנת שלא יהיה פספוס בטיימינג.
אתם יודעים לא סתם 'מלאכי הגיהנום' היו נוסעים בחבורות ע נ ק !!! (זה כנראה עושה משהו?)

אופנועים >>
לצפיה ב-''
06/09/2009 | 09:49
4
לצפיה ב-'המשכנעים של דודו טופז'
המשכנעים של דודו טופז
05/09/2009 | 23:24
1
נישארו ללא עבודה, אפשר לשלוח אותם לידין ענתבי?
אופנועים >>
לצפיה ב-''
06/09/2009 | 08:20
1
לצפיה ב-'היום אחר הצהרים תצא הודעה מעודכנת'
היום אחר הצהרים תצא הודעה מעודכנת
06/09/2009 | 09:18
2
3
לצפיה ב-'אולי גם תיצרו איזה פלייר רשמי'
אולי גם תיצרו איזה פלייר רשמי
06/09/2009 | 16:18
שנוכל להדפיס ולהפיץ באיזור.
תעלו קובץ, אני בטוח שיהיו עוד חברה שישמחו להדפיס כמה ולהפיץ.
אופנועים >>
לצפיה ב-'תודה על העידכון!'
תודה על העידכון!
06/09/2009 | 20:52
או שלא.
אופנועים >>
לצפיה ב-'ובנימה נוספת'
ובנימה נוספת
06/09/2009 | 23:21
6
ההודעה על הדחיה נעשה מכמה סיבות.

אחת מהן היא שאנחנו רוצים בין היתר שהיא תתן המקסימום אפקטיביות, או לפחות להגיע אליה. ולכן אנחנו רוצים עוד יום לתכנונים.

בנוסף אנחנו רוצים לתכנן את אופן הרכיבה באופן כזה שגם הוא יתן אפקט חזק יותר לעוברים ושבים.

כמובן שמה לעשות, כל מי שעוסק במאבק בביטוח, יש לו גם עבודה משלו. והכל נעשה בהתנדבות. ולכן לא ניתן תמיד לעשות את הדברים בבוקר מוקדם או באמצע היום, ולתכנן עם כל כך הרבה אנשים פגישות, כאשר אנשים, בדיוק כמוכם, גם צריכים לעבוד.

ולכן כמובן, מבקשים שוב, סבלנות והבנה.
אופנועים >>
לצפיה ב-'הניסוח של ההודעה שלך לא ברור'
הניסוח של ההודעה שלך לא ברור
06/09/2009 | 23:39
1

אפשר לחזור ?
תודה.
אופנועים >>
לצפיה ב-''
07/09/2009 | 01:37
2
לצפיה ב-'עידכון לגבי יום שלישי'
עידכון לגבי יום שלישי
07/09/2009 | 01:56
3
העדכון נכון לרגע זה הוא שכל הפעילות הציבורית שדורשת את הנוכחות שלנו, כרוכבים, ויצירת מאסה של טורים על גבי טורים של רוכבי דו"ג נדחית ביממה אחת ליום רביעי.

הודעה מסודרת על כך תצא, כך אני מקווה, בצורה מאורגנת בכל הפורומים ואמצעי התקשורת עליהם יש לנו שליטה, במהלך היממה הקרובה.

אנא, כל מי שתכנן להגיע ליום שלישי - דחו את הגעתכם ביממה אחת, והמתינו בסבלנות להודעה מסודרת שתצא פה.

שוב מזכיר - זה הקרב שלנו, אנחנו חייבים את זה לעצמנו!!! אם לא עכשיו ואם לא אנחנו, אף אחד לא יעשה את זה בשבילנו!
אופנועים >>
לצפיה ב-'פנוי גם ברביעי בבוקר-מקווה שלא אהיה לבד'
פנוי גם ברביעי בבוקר-מקווה שלא אהיה לבד
07/09/2009 | 08:19
לצפיה ב-'בבקשה תנו שעה בהקדם.'
בבקשה תנו שעה בהקדם.
07/09/2009 | 09:50
על מנת שנוכל לגייס רוכבים מזדמנים.
אופנועים >>
לצפיה ב-'עדכון מ'פול-גז', האם סופי?'
עדכון מ'פול-גז', האם סופי?
07/09/2009 | 11:57
ההודעה הבאה התפרסמה עכשיו בפולגז..

מה לגבי שעות מדוייקות? - אני פנוי ביום ד' בבוקר אך רק עד 10:30..
                                                                                             (דווקא את יום ג' פיניתי מבעוד מועד...וכך הוא נשאר לצערי..)
אבל אם אוכל לתרום עד השעה הזו - מה טוב..
אופנועים >>
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'זה חשוב שהרוכב יהיה סטודנט ?'
זה חשוב שהרוכב יהיה סטודנט ?
07/09/2009 | 01:07
4
1
לצפיה ב-'מנהלים כמה זמן ההודעה תשאר למעלה שבוע'
מנהלים כמה זמן ההודעה תשאר למעלה שבוע
07/09/2009 | 08:35
3
הבנו את הקטע
אופנועים >>
לצפיה ב-' כמו עצם בגרון של הפורום'
כמו עצם בגרון של הפורום
07/09/2009 | 08:50
2
1
לצפיה ב-'זה אמור להיות חשוב לכולנו'
זה אמור להיות חשוב לכולנו
07/09/2009 | 12:47
1
3
לצפיה ב-'אז תעשה קעקוע של השרשור על הגב'
אז תעשה קעקוע של השרשור על הגב
07/09/2009 | 13:27
מי אמר שזה לא חשוב? אבל לתקוע את הפורום כולו עם שרשור ענק בראשו ליותר מדי זמן, זה לא נכון, זה מציק ומיותר, במיוחד שאין החלטה ומידע מדוייק על קיום ההפגנה.

באופן כללי אני נגד נעיצות, אם יש משהו חשוב יש דרכים אחרות להחזיק אותו בעמוד הראשי. ואם זה לא מעניין ויעוף אחורה - זה גם אומר משהו.
אופנועים >>
לצפיה ב-'יום רביעי בבוקר ת"א , יוצא לי ממש מתאים , רק'
יום רביעי בבוקר ת"א , יוצא לי ממש מתאים , רק
07/09/2009 | 10:27
להוסיף לעניין הסטודנט רצוי שיהיה מישהו ששולט בעניין בנוסף לרהיטות בדיבור
אופנועים >>
לצפיה ב-'אני סטודנט, אבל עם אופנוע. למה חשוב קטנוע?'
אני סטודנט, אבל עם אופנוע. למה חשוב קטנוע?
07/09/2009 | 10:47
3
57
לצפיה ב-'הסבר לעניין הסטודנט/קטנוע'
הסבר לעניין הסטודנט/קטנוע
07/09/2009 | 12:00
2
הסיבה היא פשוטה.

הביטוח יפגע באופן המקסימאלי בחבר'ה צעירים, בייחוד סטודנטים, אשר אחרי או לפני השירות שלהם, שרק עכשיו עשו רישיון לקטנוע, חוסכים כסף ורוכבים על קטנוע בגלל היותו זול, חוסך פקקים, תשלומי חניה / דוחות, ומשמש אותם לניוד יום יומי.

אנחנו רוצים בחור / בחורה כזה אשר יכול להסביר במסיבת העיתונאים בכמה תפגע העליה המשמעותית בביטוח בו, ביכולתו ללמוד וכדומה.

כאשר מישהו עם אופנוע שעולה 30-40 אלף שקל ומעלה, עולה ומסביר כמה יפגע בו הביטוח, זה לא יהיה מתאים. צריך למצוא את האדם המתאים.
אופנועים >>
לצפיה ב-'הודעת מטה המאבק - אישור השתתפות ברביעי'
הודעת מטה המאבק - אישור השתתפות ברביעי
07/09/2009 | 12:06
1
1
רוכבים יקרים

הודעה זו באה בעקבות מספר שינויים שקרו בימים האחרונים, ולאור שאלות רבות שהעלו הרוכבים.

ראשית, החלטנו ממספר טעמים לדחות את מסיבת העיתונאים ,ביום אחד ליום רביעי הקרוב, בשעות הבוקר בבית סוקולוב ת"א. במסיבת העיתונאים  יכריז מטה המאבק באופן רשמי ,על פתיחת המאבק לסיכול רוע גזירת תעריפי ביטוח החובה לרכב דו גלגלי והעברתם מן העולם. מדובר רק בצעד הראשון במאבק ארוך ומתמשך . שלא יהיה פשוט וידרוש את מעורבות והשתתפות של כל אחד ואחד מקהילת הרוכבים.

ההפגנה הגדולה עליה כולנו מדברים, לא תתקיים ברביעי הקרוב .אלא במועד אחר שיפורסם במהלך השבוע וזאת ע"מ  שלכל אחד מכם ,יהיה מספיק זמן להתכונן ולהשפיע. חשוב לנו להדגיש ,בעקבות תגובות שקיבלנו מרוכבים ,על ההודעה שפורסמה בסוף השבוע - אין אנו רוצים להגיע לעימות עם משרד האוצר, או עם המפקח על הביטוח. בהמשך להצהרה זאת , במקביל להכנות לקראת מאבק ממושך, אנו מקיימים דיאלוג עם משרד האוצר והמפקח על הביטוח וזאת  על מנת לנסות ולהגיע לפתרון מוסכם על כל הצדדים. לשם כך כבר בימים הקרובים ,יקיים צוות הרשויות של מועדון האופנועים הישראלי- בשם הרוכבים .פגישה נוספת עם המפקח על הביטוח ,על מנת לשטוח את טענותינו ואולי לקבל אוזן קשבת.

אך בינתיים,עלינו להיערך גם לאפשרות השנייה. לשם כך אנו צריכים להציג בפני כולם ,תמצית מכוחנו .כלומר,מה יכול לקרות במידה ורוע הגזירות לא ישונה. לשם כך אנו נזדקק למספר עשרות רוכבים אותם נתדרך מראש על כוונתנו. אנא מכם, מלבד רעיונות לביצוע במהלך המאבק אותם נשמח לקבל. כל רוכב/ת  שיוכלו להשתתף ,בפעילות בוקר יום רביעי בו תתקיים מסיבת העיתונאים ,שישלח בבקשה מייל עם מס טלפון סלולארי. על מנת שנחזור אליו ונתאם מולו את השעה המדויקת והמיקום בו נפגש .  את הפרטים נא לשלוח לכתובת המייל  hamahavak@gmail.com

בתודה,

אליקו אלג'ם –יו"ר מועדון האופנועים הישראלי/ראש מטה המאבק
אופנועים >>
לצפיה ב-'חפרתם עם השרשור מנהלים כמה זמן זה יהיה חודש?'
חפרתם עם השרשור מנהלים כמה זמן זה יהיה חודש?
07/09/2009 | 12:39
1
לצפיה ב-'צריכה לבוא הודעה מסודרת!'
צריכה לבוא הודעה מסודרת!
07/09/2009 | 13:00
שרשור של 122 הודעות, זה כנראה היום, זה לא היום, זה יהיה מחר, לשריין או לא...
אני אגיע, רק צריכה לבוא הודעה מסודרת!

זה נושא חשוב? בהחלט!
אני מאמין שאם היו נותנים לאנשים שבוע, הם היו מצליחים לארגן תעבודה.
אבל אי אפשר ככה מיום ליום.
אופנועים >>

הודעות אחרונות

18:16 | 14.03.20 dordor102
15:11 | 09.03.20 ariel inger
16:05 | 04.03.20 Boone
12:12 | 18.02.20 מיצו
08:50 | 10.02.20 dordor102
21:25 | 04.02.20 Artanis
14:10 | 04.01.20 noy fb 22
10:09 | 26.12.19 hilamen
17:36 | 24.12.19 zar331
18:51 | 14.12.19 sivanez

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ