פיל נפיל

bikbak

New member
אתה פשוט מבוזבז!

בחירת מילים יפה. כתיבה משובחת. ושוב השאלה למה מתעלמים מהTDM בז'אנר הזה של האופנועים?

Lone Rider

New member
../images/Emo45.gif ובשבת הקרובה תעלה עוד ../images/Emo80.gif למזבח ../images/Emo8.gif

iec

New member
איזו כתיבה עילאית!../images/Emo45.gif../images/Emo47.gif

yoshi6

New member
מבקש התייחסות שלך לגבי ידית הקלאצ'

ראל כתב סבקירה שלו שבסוזוקי יש קלאצ' הידראולי כאשר להונדה כבל (או שהפוך). מה לדעתך עדיף ומה החסרונות והיתרנות של כל אחד מהם לפי ההתרשמות שלך. תודה

מיצו

New member
תגובה לנושא הקלאץ'

הידראולי בסוזוקי, מכאני בהונדה. שניהם עובדים מצויין, לא הרגשתי הבדלים מהותיים אם כי הסוזוקי נוקש משמעותית בהחלפת הילוכים, במיוחד מראשון לשני, משהו די לא-אופייני לאופנועים יפניים.

MAREISH

New member
../images/Emo45.gif היפנים עצמם לא היו יכולים לסקור יותר טוב

ממך. למרות שבניגוד אליך הם אינם היו מוצאים דופי. אהבתי.

ב ו Z י

New member
../images/Emo45.gif תענוג לקרוא זו לא רק קלישאה חבוטה כי אם

אמת לאמיתה.

Dresdner

New member
../images/Emo45.gif הצלחת להעביר מהו ויסטרום

שזה אופנוע טוב רק האיכות חרא, אגב כל הרעשים וקירקושים זה לא בגלל תאונה זה ככה בחלק מהDL1000 משום מה חלק מתנהגים כך וחלק לא.

yarivos

New member
../images/Emo45.gifיופי של סקירה

עכשיו אני בטוח לא אקנה את אחת הממוטות האלה

שחרול118

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo47.gif../images/Emo106.gif

יופי של כתיבה, מוריד בפניך את הקסדה
רק מה בעדינות עם ה-

RaisedFist

New member
מיצו ו-Lone Rider

הרבה כבוד על הכתיבה
בתור אחד שנכח באותו יום רכיבה, העברתם בהצלחה את אותה תחושה שהייתה בזמן הרכיבה לפי מה ששמעתי אפילו יותר מיזה, הצלחתם לסקרן אותי מחדש ואני בטוח שעוד רבים אחרים בקשר לכלים המדוברים. חוץ מזה, אם כבר בליקוק עסקינן. אני אנצל את ההזדמנות הזאת לאמר, שכיף לדעת שהפורום מנוהל ע"י אנשים מקצוענים, ואיכותיים (לפי הכרות קצרה מאוד באופן אישי, ועל גבי הפורום עצמו) למרות שאיני מרבה לכתוב, אני מעודכן רוב הזמן במתרחש פה ולומד ממש הרבה. מחכה לטיול הבא!

מאור kle

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif תענוג לקרוא!!

למעלה